Utcák és hidak

+9
Jaiba Mineo
Yurasuhina Kaiji
Uchiha Madara
Kinshu
Haruno Sakura
Jiraiya
Iwakura Akira
Miyagi O. Misa
Kanmiru
13 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Tsunomi Ai Csüt. 17 Nov. 2022, 21:43

Úgy tűnt feleslegesen aggódtam bármi miatt is. Látszólag ellenségeink nem igazán voltak felkészülve a betolakodókra, bár az is igaz, hogy én magam személy szerint alkalmasabb az ilyen kaliberű küldetésekre. Meg kellett tanulnom alkalmazkodni és észrevétlennek lennem. Különben nem élhettem volna túl. A besurranás úgy tűnik, a véremben van. Még szerencse. Különben Kemuri nem biztos, hogy vállalta volna a kockázatot. Lépteimet elnémító technikám nyomán bátran haladok és bár figyelek hova lépek, azért nem kell amiatt aggódnom, hogy esetleg hallják cipő koppanásait.
Az őrjárat látszólag nem igazán foglalkozott velünk, nagy eséllyel észre se vettek minket, így mielőtt riadót fújhattak volna, már be is értünk a földalatti folyosóra, mely látszólag nem valami csúcsmodern bútorzattal ellátott terület. Mondjuk nem is nagyon számítottam rá. Az alvadt vérszag azonban előbb jelezte számunkra a látottakat, mint ahogy megláttuk volna a változást. Az érintett terembe való belépés azonban nem igazán okozott bennem semmi reakciót, de még az orromat se takartam el a bűz elől. Ennél, már rosszabb dolgokat is átéltem már. Borított már be egy idegen vére, akivel én magam végeztem, dobtak már foszló állattetemekre és végignéztem, ahogy valaki darabjaira robban általam, csak hogy én életben maradhassak. Nem ez lesz az a pont, ahol a gyomrom felmondaná az unalmast. Nyugodt léptekkel indulok meg a korlátozott férfi felé, miközben még egyszer meggyőzödök róla, hogy egymagunk vagyunk, majd csak azután közelítem meg az alakot. Rémült panaszkodásait rövidesen rövidre zárom azzal, hogy megérintve lábát kiterjesztem rá pár pillanatra a technikám, hogy ne verjen visszhangot a beszéde a folyosón.
- Nem azoktól vagyok, akik ezt művelték veled, így kérlek, halkítsad le a hangodat, mielőtt ránk hívod az őrséget. – mondom neki nyugodt hangon – Az ellenállást támogatóktól vagyunk és válaszokat szeretnénk. – mondom nyugodtan, de ha esetleg Zeeko, vagy Asuka megindulna segíteni nekik, akkor a kézfejem felemelésével megállítom őket, hogy várjanak, majd folytatom - Ha megfelelő válaszokat kapunk, kiszabadítunk a fogságodból.
Nem tudjuk kicsoda ez a férfi és, hogy valóban őt keressük-e. Ha egy egyszerű civil, itt dolgozót szabadítunk ki és vesszük szárnyaink alá, csak öngyilkosságot követünk el. És én nem fogok csak úgy áldozatul esni másoknak. Nem nagyon érdekelt, hogy ki vállalta magára a vezető szerepét, vagy Rui kit nevezett ki. Saját tapasztalataim nyomán előbb azokat kell megtudni, amire szerintem szükségünk van, utána azt csinálnak, amit akarnak.
- Mit tud a puccs részleteiről? Tudja ki áll mögötte és miért? Esetleg van információja az egykori Kageról, ami fontos az ügyben? Esetleg olyan információ, amit érdemesnek gondol? – kérdezem nyugodtan, jól érezhetően, hogy nem fogom kiszabadítani addig míg válaszokat nem kapunk, ha pedig ez nem tetszik valamelyik társamnak akkor szemmel pillantok a folyosó felé, hogy akkor őrködjön, ha nem bírja a gyomra, de jelenleg shinobik vagyunk, nem pedig hősök.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Doshiri Asuka Szomb. 19 Nov. 2022, 18:26

//Ahol a part szakad - Saisho Nindo//

Sikerül bejutni a könyvtárba, ráadásul úgy, hogy nem ütközünk semmilyen konfliktusba. Ezután könnyedén megtaláljuk a tiltott részleget, ahol Ai elrejt minket a technikájával. Eddig minden nagyon sima, talán túlságosan is. Végül a földalatti szobára is rátalálunk.
Odabent elég nagy felfordulás fogad minket. Úgy tűnik, alaposan átkutatták a helyet, ha volt is bármilyen írásos információ, azt már valószínűleg elvitték. Majd pár pillanat múlva észreveszem a fickót, akit elég szépen megkínoztak. Ai azonnal kiterjeszti rá is az álcázó technikát, így hamarosan ő sem okoz túl nagy zajt. Mivel a lány már beszélgetésbe kezd a pasassal, nem állok meg, hogy tátsam a számat. Helyette átnézem a szobát, hátha találok még valamit. Nagyjából átnézem az iratokat, illetve megnézem, hogy van-e másik járat innen. Jó lenne tudni, hogy mehetünk-e tovább is, vagy itt az út vége. Közben hallom, hogy a másik kunoichi elég kemény, addig nem akar segíteni a fickónak, amíg az nem válaszol.
- Ha esetleg segítség kell, csak szólj. Értek valamennyire a vallatáshoz, ráadásul az ilyen eszközöknél finomabb módszert is ismerek.
Ha esetleg nem találnék semmit az iratok között, illetve további járat sincs, akkor kimegyek a folyosóra és fülelek. Ha Ai-nak szüksége van a segítségemre, akkor úgyis szól majd. Addig is jó lenne odafigyelni, nehogy társaságunk akadjon. Éppen ezért megalkotok néhány kézjelet, majd rövid koncentrációt követően a környező port összegyűjtve, létrehozok egy szemet. A technika segítségével ezt a szemet visszalebegtetem a folyosóra és megfigyelem azt. Ha bárki jönne, akkor még időben észre veszem és riaszthatom a társakat is.

//A technika//
Daisan no Me // Harmadik szem
Utcák és hidak - Page 2 Daisan10
A használó létrehoz vagy készített magának egy funkciójában és működésében megegyező harmadik szemet a chakrája segítségével, - a szem anyaga bármiből felépíthető, akár pusztán tiszta chakrából is, - amit ezután úgyszintén a chakrakapcsolatuk által, saját chakrájával összeköt az egyik szemideg-pályájával, avagy a központi idegrendszerével.
Ennek következtében a létrehozott szem és a használó agya közötti chakrakapcsolt által, láthatóvá válik mindaz, amit a "Harmadik Szem" is lát. Ennek előnye, hogy a létrehozott szem nem helyhez kötött, így mozgatható, lebegtethető, ám nem távolodhat el több száz méterre a használótól. Felderítésre igencsak alkalmas technika!
Alap szinten jó, hogyha a ninja elfedi az egyik szemét és annak látóidegéhez kapcsolja a létrehozott mesterséges látóteret, ezzel nem zavarja össze az agyát és nem okoz komolyabb károsodást. Magasabb szinteken, hosszas gyakorlás és hozzászoktatás után az agy képessé válik arra, hogy a Harmadik Szemmel létrehozott harmadik látóteret is megszokja és feldolgozza a használó, ezzel kiterjesztve az érzékelését!
Chakraszint: 250
Besorolás: B
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Ebisu Vas. 04 Dec. 2022, 19:53

// Ahol a part szakad... - Iwagakure //

.::Niban Nindo



A kovács jószerivel csak figyel téged és a munkádat, továbbá itt-ott meghallod az elismerő hümmögését, mikor magad által hozott ötvözettel próbálsz valami alkotni. A kemence füstje kellemesen égeti az arcodat és ha hő dacosan kap bele hajadba, amit finom meg is legyinti tincseidet. Nem is kell sok idő, mire rendesen elkezd kiverni a víz és kénytelen vagy legalább a fölsődet levenni. A kalapács hangja visszhangzik a terembe, ahogy minden tudásodat bevetve megpróbálsz egy épkézláb és veszélyes fegyvert alkotni, ami megfelelően díszes lesz annak a pojácának.
A munkád közepette hallod, hogy a faszék mögötted megrecseg és kérdéseidre némi késlekedéssel kapod meg - vagy mert gondolkozik vagy túl részeg a beszédhez.
-Démonok, mondom neked...- motyogja a bajsza alatt, majd feláll és melléd sétál, figyelve munkádat.- Valami... látomást rakta a fejembe, mikor felszólaltam ellenük... Ezerszer megnézették velem a kislányom halálát...- s nem sokra a mondat végét követően két csepp esik a melletted lévő kohóra, melyek a magas hő hatására sisteregve elpárolódnak.- Csak démonok képesek ilyet tenni...- majd szipogva egyet visszaül a helyére. -A Tsuchikage nem hagyta volna ezt...- motyogja újfent orra alatt, ahogy egyik kezével eltörli az onnan kifolyó váladékot.- Elmenekült, legalábbis ezt hallottam. Majd azt híresztelték el, hogy végül meglett de súlyosan beteg lett, ezért most az ágyat nyomja. Valakitől azt lehetett hallani, hogy meg is halt... Nem tudunk róla semmit, mindenhonnan csak pletykák mennek. Ezek a démonok... mondom neked fiú, ezekkel nem szabad packázni...- s kiissza az italjának utolsó cseppét.


~×××~


A kovácsolás egy pár órát igénybe vesz és addig az öreg sem mondott túl sok használhatót, néha talán rádszól hogy figyelj a tartásodra, erősebben üsd a vasat és hasonló jó tanácsokkal próbál támogatni.
A kemény munkának pedig meglett a gyümölcse: egy szépen elkészített, mondhatni csillogó fényű katana áll a kezedbe, melynek pengéje kicsit sötét-kékes/fekete beütése van - vélhetőleg az obszidián miatt. A nagydarab kovácsmester feláll és a válladra teszi a kezét, végül jól megszorítja a vállad.
-Ez aztán remek munka lett fiacskám.- majd feléd néz és talán most látod először mosolyogni.- Megmentettél.- teszi hozzá, majd elindul a szoba sarkába.
A kovács megáll és letérdel a sarokba, elmozdít egy rövidebb szőnyeget és hallod hogy valami kattan, majd valamit kiemel onnan és ugyan úgy mindent visszazár, visszatesz. Amikor megfordul három hófehér Shuriken-t látsz a kezeibe, amiket finoman egy durva és szenes anyagba helyezett bele.
-Ezek a mesterműveim.- majd a eléd emeli hogy jobban megvizsgálhasd őket.


Utcák és hidak - Page 2 Shuriken


A Shuriken-ek teljesen hófehér színben pompáznak és egyetlen egy karcolást sem látsz rajtuk, az egyetlen ami "beletorzít" azok a furcsa pecsétek a belsejében.
-Úgy nevezem őket, hogy Dasutosutā / Porcsillagok. Kezdeti fázis, de maga a Tsuchikage segített benne, a használat pedig nagyon egyszerű: amit megvág, azt elporlasztja magával együtt. Szó szerint. Viszont élő dolgokkal kicsit lassabban fejti ki hatását. - majd a kezeidbe adja és óvatosan visszacsomagolja a zsákjába.- Nálad úgy is jobb helyen lesz.- és elengedi a fegyvereket, amik nem tűnnek nehezebbnek mint egy mezei Shuriken. -Most pedig mond meg, hogy miért is vagy itt igazából mert...- mutat rá a felszerelésedre.- Ilyeneket nem a környéken lehet kapni és a mozdulataidból sem egy sima kovács ereje sugároz.- majd a csípőjére helyezi ökleit.- Segíteni szeretnék.- teszi hozzá.






.::Saisho Nindo


A szoba átkutatásához végig kellett lépkednetek a földbe állított tőrök, szikék, dobócsillagok és bútordarabok között, de nem találtatok semmi említésre méltó információt, inkább csak adminisztrációs dokumentumokat és értékmegőrzési papírokat találjátok meg pár civilnek. A férfi szájából egy apró vércsepp gurul le, ami majd némán cseppen le a talajra, a felpeckelt kezei pedig közelebbről még súlyosabbnak tűnik, mint távolról -  ha ki is szabadítanátok sürgősen egy medikusra lenne szükség aki elállítaná a vérzést.
-Óóóh drága Kami-sama, köszönöm!- s könnyek kezdenek megjelenni a szem sarkában.
A mondatod második felére viszont ez az örömteli mosoly kicsit lekonyul.
-...csak ha megfelelő választ?- s a könnyek most nem öröm könnyekként kezdenek el potyogni.- Kérem, én csak el akarok innen menni!- kezd pánikba esni, majd Asuka mondata zaklatja fel igazán.
Egy pillanatra próbál körbenézni és valami együttérzést próbál keresni a többi tagban - de nem lel semmit, csak jéghideg tekintetekkel találkozik. Fejét megadóan lehatja és szipog párat.
-Kérem, csak ígérjék meg hogy kiszabadítanak..!- néz rátok könyörögve, ahogy a vér, könnyek és takony kezd összeolvadni az arcán.
A fickó megpróbál mozdulni párat a kényelmetlen pozícióból, amire két szike összeütődik és egy nagyon halk "ting!" hangot ad ki. A biztonság kedvéért átpásztázod újra a helyet, majd csak annyit veszel észre, hogy a "nagyobb Chakra-val" rendelkező személy, akik épp a ti irányotokba indult volna el hirtelen megállt ... majd teljesen másik irányba folytatja a járőrözését.
-A..aa-aamit tudok, hogy ez elő volt készítve, össze volt hangolva. Találtam a jegyzőkönyvekbe rejtett üzeneteket, az adóbevallás közé voltak beiktatva. Teljesen véletlenül leltem rá, mikor az egyik napi kvóta nem stimmelt. Egy kis időbe beletelt, mire találtam valakit aki feltöri ezt a szöveget.- majd megnyalja a szája szélét.- Bizonyos tisztviselőkkel kommunikáltak valaki, akit csak Fukushu*-nak neveztek. Először csak információkat kért a városról, majd az őrjáratok is érdekelték. Ekkor mentem el a felettesemhez, aki megmondta hogy előterjeszti a biztonságiaknak és az ANBU-nak. Másnap nyoma veszett... - s megcsuklik a hangja.- Mikor visszamentem a kódtörőmhöz, a lakásán találtam meg a levágott kezét. - elkezd köhögni, mintha hányingere lenne. -Nem sokra rá megtörtént a támadás a Kage Palota ellen, harcok voltak mindenfele, majd a Kage elmenekült...vagy meghalt, nem tudom...Jöttek kapucnis alakok...- s itt újra könnyezni kezd.- D-de tudtam hogy én leszek a következő. Megpróbáltam kideríteni, hogy honnan jöhettek be ezek a jegyzőkönyvek, hátha sikerül a forrásához eljutni és átadhatom az ellenállásnak.- majd felnéz rátok.- A feljegyzések alapján az ANBU adta ezeket a dokumentumokat, mindig egy megbeszélt ponton.- majd elkerekedett szemekkel folytatja.- Értitek? Maga az ANBU árulta el a falut!- s fáradtan elernyed. -A-a-aaanyit sikerült még megszerezni, hogy valami fontos tanácskozás lesz ma de az már valószínűleg javába folyik... Ott lesznek a kapucnisok és az ANBU fejese....- majd nyel egy nagyot.- Kérem, nem tudok mást! Kérem, engedjenek szabadon!- néz rátok könyörögve.

*Fukushu = Bosszú


//Kérlek reagáljátok le a férfi mondandóit és döntsetek a sorsáról. Post-otokat addig írjátok, amikor elkezditek tervezni következő lépéseteket és távozni akartok a szobából! //

- = = Határidő = = -
2022.12.20.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Yori Pént. 09 Dec. 2022, 20:39

Ahol a part szakad… Niban Nindo
 
Ahogy azt vártam, míg én dolgoztam az öreg nyelve megeredt és csak úgy zúdította rám az információkat. Annyira belejött, hogy képes volt elvonni a figyelmem, így majdnem hibáztam a legkényesebb munkafolyamatnál. Szerencsére időben észbe kaptam, így nem okoztam sem a készülő fegyverben, se pedig magunkban kárt. Még szerencse. Nagyon fárasztó és hosszú órák állnak még előttem, de szerencsére a társaságom kifogástalan, és úgy tesz amire számítottam. ~ Vajon a többiek jól haladnak? ~ Teszem fel magamnak a kérdést, ami persze csak költői, hiszen nincs senki, aki ezt megtudná nekem válaszolni. A kovácsolással remekül haladok ám egyszer-egyszer megakadok az öreg mondatain. ~ Elmenekült? Meghalt? Egyik sem egy jó opció. Kinek, vagyis inkább kiknek lehet akkor ereje, hogy egy kagét menekülésre késztessenek, vagy meg is öljenek? Biztos megakarom várni én azt, hogy esetleg szembe kerüljek egy ilyen „démonnal”? Na most már tényleg nagyon aggaszt, hogy nem tudok semmit a többiekről, hiszen azért küldtek velük, hogy az általam épített táborok óvják őket, most meg azt sem tudom élnek e még. Gyorsan végeznek kell itt és a megszerzett információkkal elhúzni innen minél hamarabb. ~ Aggodalmaskodtam, persze teljesen jogosan. Az öreg látomásos történetét nem tudtam hova tenni, tudtam arról, hogy léteznek magasan képzett ninják akik mesterei a genjustunak, de ez így önmagában számomra nem akkora horderejű információ, persze elraktároztam, és jelenteni is fogom majd.
[…]
 
Az utolsó simítás a beáztatott ronggyal. – Kész! – jelentettem ki, és megmutattam az elkészült fegyvert. – Ez egy igazán remek kard lett, és amennyire szemet gyönyörködtető a feketés pengéje annyira veszélyes is. Ugyanis a penge felszínére egy obszidián réteget csiszoltam, ami, ha a pengét találat éri el kezd lekopni és belélegezve azt idővel mérgezéshez, majd halálhoz vezet, tehát minél többet használja egy ember annál gyorsabban fejti majd ki a hatását. Úgy neveztem, hogy Dākukisu, azaz Sötét Csók. – ismertettem az elkészült kardot. Ekkor az öreg meglepett és megajándékozott a saját mesterművével, amit megköszöntem és eltettem őket, hogy ha idővel szükségem lesz rájuk akkor kéznél legyenek. Elkezdtem összepakolni magam után mikor az öreg nem kímélve feltette a nagy kérdést, hogy ki is vagyok valójában és mi a valódi oka annak, hogy itt vagyok. Mivel nem annyira tartom magam hivatásos ninjának, akinek fontos a titoktartás, így akár el is mondhattam volna neki a teljes igazságot, de féltem, hogy azzal, csak őt sodornám veszélybe. – Nem tudom, hogy amikor idehoztak, amolyan kedvesen, említettem-e, de ha nem akkor itt a lehetőség. A nevem Yori és valóban egy kovács vagyok, ám a hosszú évek alatt ragadt rám más fajta tudás is. Valamikor régen még akadémiát is végeztem ez miatt nem hagyományos a mozgásom, de ez nagyon rég volt és tán igaz sem volt. A valódi ittlétem az pedig egy nagyon jó kérdés. – mosolyodtam el. – Úgy látszik nem emlékszel öreg, engem úgy hoztak ide, hogy dolgozzak veled, vagy meghalok, rémlik? Bár valóban magába a faluba azért érkeztem, mert furcsa pletykákat lehetett hallani messzi földeken is, és mivel se kutyám se macskám, csak a két kezem és a szerszámaim vannak, gondoltam megnézem én magamnak, hogy mi is itt a helyzet, ám amit ez alatt a pár óra alatt megosztottál velem, az több, mint döbbenetes. Mi lesz most így veletek? Vagy inkább sokkal jobb kérdés, miben tudok én segíteni? Ha tudsz még valami olyan információt, amit érdemes lenne a falun kívül is tudniuk akkor azt oszd meg velem, hiszen én egy vándorkereskedő vagyok, nem tarthatnak itt örökre. – mondtam az öregnek. Tényleg komolyan beszéltem, és ha szigorúan vesszük igazat is mondtam meg nem is. A társaim nem kerültek szóba, sem az, hogy kém vagyok, úgy állítottam be magam, hogy csak egy segítőkész jó szándékú ember látszata legyen meg, ami persze nem egy hazugság.
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Doshiri Asuka Hétf. 19 Dec. 2022, 20:43

//Ahol a part szakad - Saisho Nindo//

Miközben a társam kihallgatja a fickót, addig körül nézek, hátha találok valami használhatót. A helyiség azonban csak kacatokkal van tele, nincs semmi, amit esetleg használhatnánk. Így távozom, de természetesen hallótávolságon belül vagyok, így nem maradok le semmiről. A pasas ugyan mindenféléről beszél, de ezek jelentős részét már tudjuk. Nem igazán van érdemi információ, ami nagyon nem tetszik.
- Szóval lesz valamilyen tanácskozás? - kérdezem, miközben visszatérek. - Jó lenne oda bejutni, de van egy olyan érzésem, hogy nem lenne könnyű bejutni. Biztos van valamilyen jelzésük, hogy tudják ki tartozik közéjük. Ha bárki bemehetne egy szál maszkban, akkor szerintem nem jutottak volna eddig a falu elfoglalásában...
Ezután ránézek a fickóra, majd rájövök, hogy valahogy ki is kellene jutnunk. Ha meglátják, hogy kísérgetjük, akkor hamar lebukunk. Jelenleg csak teher a nyakunkon. Ekkor körbenézek, hátha észre veszek valamit, amit eddig nem.
- Van esetleg másik út innen kifelé? - kérdezem, ezzel megadva neki az esélyt, hogy hasznos lehessen. - Ha szeretnél innen biztonságban, ráadásul élve távozni, akkor bízom benne, hogy tudsz segíteni. Esetleg vannak föld alatti utak, vagy járatok a falu alatt? 
Nem hiszem, hogy a fickó a továbbiakban hasznunkra válna, csak kolonc lesz a nyakunkon. Nem vagyok túlságosan az a fajta, aki könnyedén megöl másokat, de jelenleg lehet jobban járnánk azzal, ha nem visszük magunkkal. A döntést viszont nem én akarom meghozni...
- Mit gondolsz, hogyan tovább? - kérdezem Ai-tól. - Próbáljunk bejutni arra a találkára, vagy ezzel a minimális információval térjünk vissza a csapathoz?
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Tsunomi Ai Kedd 20 Dec. 2022, 18:48

A fickó látszólag nem igazán a hasznos információk híve. Legalábbis amiket mondott, azok legtöbb része „publikus” volt már, mely nyomán nem igazán volt eddig a hasznunkra. Látszólag bár tudott pár dolgot valóban, de ez nem igazán fogja elősegíteni a haladásunkat. Alapjáraton sem repestem túlságosan az örömtől, hogy többedmagammal kell tevékenykednem, de ráadásul ezek még rá is raknak egy lapáttal a dolgokra. Egy pillanatra lehunyva gondolom át magamban a hallottakat.
Lényegében újabb behatolás várt ránk, ha csak nem tervezünk ennyi információval távozni. Azonban ez a döntés igazából nem ránk tartozott, így megvártam, míg Asuka kikérdezi az emberünket, körbe nézek, hogy van-e valakinek még esetleg kérdése. Ha nincs, úgy lezártnak tekintem a beszélgetést, és a férfi vakfoltjába menve, kihasználom, hogy esetleges figyelme Asukán van. Végül pengém markolatának kemény részét kihasználva egyetlen ütésből próbálom elkábítani a férfit. Végül, ha sikerrel jártam úgy lassan felhajtva a fejét, kinyitom száját és apró kezeimet használva gyakorlatilag visszafordítom és lenyomom a torkán saját nyelvét, hogy végül becsukva a száját elnyomjam a fuldokoló nyöszörgéseket. Nyugodtan, kíméletlenül és közönyösen teszem a dolgom, némító aurámmal elfolytva a zajait, míg a többiekhez intézem a szavaim.
- Nem hagyhatunk hátra nyomokat és nem vagyunk abban a helyzetben, hogy egy civilt magunkkal rángassunk. Ha bármi problémátok van ezzel a tettemmel, majd, ha épségben kijutottunk, akkor szívesen meghallhatom majd. – mondom nyugodtan, majd, ha a férfi remegései elhaltak a kezeim közt, úgy elengedve Zeeko felé fordulok.
- Nem én vagyok az a személy, akinek döntenie kell a folytatásról. Ön a csapatvezető Zeeko. – mondom tömören.
Őt nevezték ki csapatvezetőnek, így az ő felelőssége a dolog. Ha úgy dönt, ennyi elég volt, akkor követni fogom, ha azt mondja távozunk, akkor rövideden eltűnünk erről a nyamvadt helyről. Akárhogyan is, lassan ideje lesz tovább állnunk, és mielőtt magamra ölteném ismételten álcámat, azért még átnézem a környékünket, hogy leellenőrizzem újra, hogy tiszta-e a terep a távozásra.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Ebisu Szomb. 21 Jan. 2023, 15:21

// Ahol a part szakad - Iwagakure //

.:: Niban Nindo
-Dakukisu, mi? - nézi meg a részeges kovács a pengét.- Felvágós...- hörög egyet majd kuncogni kezd.
A pengét óvatosan egy már előre készített bambusz tokba helyeztek, ami félig-meddig ki lett faragva pár díszmotívummal, bár inkább tűnik gyakorló tároló eszköz készítésének, mint sem hogy kész műnek. A férfi kérdésedre hümmög egyet, majd elgondolkozva a csaphoz megy és jéghideg vizet kezd el tölteni, amit nemes egyszerűséggel magára önt, majd a maradékot megissza a kancsóból.
-Ha információ kell... akkor marad a Hoen tisztviselő, aki iderángatott. - néz rád komolyan.- Elég magas beosztást szerzett magának amióta a Tsuchikage elment, ami önmagában gyanús. Viszont ha azt a szép kardot odaadod neki és jópofizol vele, akkor talán még be is juthatsz az irodájába.- mondja neked.
Az öreg kovács pedig jól jelezte, a tisztviselő egy 10 percen belül megérkezett a helyszínre két izmos testőrrel hogy felmérje a helyzetet. A kard maga tényleg csodálatosan nézett ki, bár persze a tokja nem volt a tökéles (már ha addig nem alkottál valamit), de mindenképp le van nyűgözve tőle. Mikor viszont elkezd maga előtt suhintani a pengét, pár pillanatra benned is megáll az ütő és reménykedsz ne most törjön el a penge.
-Ihhgazán szép darab lett.- húzza fel az orrát, mintha ő ennél jobbat tudna alkotni.- Természetesen nem adhatok ezért pénzt, hisz mondjuk úgy ez volt a vám hogy betehette nemes falvunkba a lábát.- vigyorog el sunyi módon.
-KhmpojácaKhm..- kezd el krákogni melletted a kovács.
- Ám!...-itt megemeli a kezét.- Nem vagyok hálátlan személy. Talán valami apró dologgal kisegíthetem...- nézi lenézően a körmét, mintha valami nagyon kegyeset tenne most neked.

//Egyelőre te most ennyit kapsz, ugyanis nagyban fognak függeni a történések attól, hogy mit és hogyan kérsz. Jól gondold meg a következő lépésed... //

.:: Saisho Nindo
A szoba egyetlen lámpája magányosan lóg lefele az áldozatra, melynek fémes tartó rúdja néha-néha megbillen. A koszos falakról néha por hull le rátok, melynek szaga összekeveredve az állott vérrel nem túl kellemes - pár már küldetésetek során volt rá alkalmatok ilyet érezni. Amit talán fürkésző szemetek még észrevehet, az egy falu ünnepi eseményének a plakátja van beletűzdelve két fiók közé, ami mozdulatlanul lóg lefelé. Az itteni Kő-sört ajánlja, melyet 15% kedvezménnyel tudod megvásárolni, ha egy rekesszel veszel belőle és egy sárkány van felfestve rá. Az egyik összetört , poros szék között egy nagyobb pók szalad el új fedezéket keresni, vélhetőleg felzavartátok a kényelmes környezetét a járkálással.
Az összevert fickó hevesen lihegve és reménykedő tekintettel várja a kiszabadításának a menetét, mire a kihallgatás vezetőjének szerepe átvált Ai-ról Asuka-ra, aki egy esetleges rejtett menekülési útvonalról faggatja őt.
-Én öhm...é...- s itt ziháltan nyel egyet, felpeckelt kezei megremegnek a vastüskéken, mire azok halvány megrezdülnek.- Én nem...nem tudok ilyenről. Van az épület főbejárata, illetve egy oldalsó...- itt köhögni kezd a kiszáradt torka miatt, eközben pedig Ai a túsz mögé kezd sétálni, mire Zeeko felemeli a szemöldökét. -Nem...nem tudok másról, csak egy írnok vagyok. Nem v..- majd hirtelen Ai keze meglendül és egy nagyot rácsap a tarkójára, mely egy pillanatra elkábítja.
Sajnos nem vagy a legerősebb Shinobi-k közé sorolva, így mikor megpróbálod lenyomni a torkán a saját nyelvét, szinte ösztönösen felébred és próbál kapálódzni a kiszögezett kezeivel, amitől azok még inkább vérezni kezdenek. A sérült férfi megpróbál ráharapni az ujjadra, ami félig meddig sikerül (nem szenvedsz sebzést, inkább amolyan felületi "karcolás"), de végül nem képes visszatartani a saját nyelvét és sikerül elkezdeni a fojtogatást. Sajnos ez a félkábaság miatt hosszabbra sikerült, mint tervezted volna, aminek a vége egy elnyúlt fulladásos halál. A férfi utolsó rángatásával konkrétan kiszabadult az egyik pecek fogságából azzal, hogy széjjel hasította a kezét. A vér elkezd mindenfele fröcskölni, de csak pár másodpercig -  nem lehet eldönteni, hogy a fulladás, vagy végül az elvérzés okozta a halálát.
-Legközelebb inkább csak metszd el a torkát.- jegyzi meg Zeeko semmitmondó hanggal. - Kemugakure-iek...- morogja az orra alatt majd átvizsgálja a holttestet.
Asuka talán még nem látott ilyen lassú kínhalált, bár mélyen tudja jól hogy egy ilyen kritikus küldetésen egy sérültet magukkal vinni egyenlő az öngyilkossággal. Miután felteszitek magatoknak a kérdést, hogy hogyan is tovább és Zeeko felé néztek, a csendes kém feláll a hullától és elgondolkodik egy pillanatra.
-Nem fogom tovább kockáztatni az életeteket.- jegyzi meg, majd belenyúl a zsebébe és elővesz egy rádiófülest.- Nekem viszont kötelességem annyi információt megszerezni, amennyi csak lehetséges. Ez egy kém útja...- majd egy tekercset belenyom a kezetekbe. -Ez egy nagy területre ható gázzal van feltöltve, ami irritál minden érzékelőszervet. Csakis vész esetén használjátok és sose épületen belül.- teszi hozzá, majd visszakapja a hátára a hátizsákot s a fények elkezdenek villódzani.- Keressétek meg a társatokat Yori-t és tűnjetek el a faluból. Ha nem érnék estére a táborhelyre, akkor ne is várjatok rám.- mondja el a feladatot, majd a lámpa újra elkezd pislákolni.
Mivel Asuka volt az, aki jobban felmérte a terepet így te látod meg elsőre, hogy az ünnepi plakáton a sárkány szeme ... felétek fordult. A lámpából szűrődő fény megszűnik egy pillanatra, majd földrepedéshez hasonlatos hangokat hallotok és egyik pillanatról a másikra rátekeredik Ai bal kezére a lámpa, melynek a körte része fájdalmasan rátapad a lány bőrére és elkezdi égetni.


Ha Ai használja közben a szenzori képességét, akkor láthatja hogy a nagyobb Chakra-s alany elkezd az épület túlsó részéről valami irdatlan sebességgel felétek mozogni és konkrétan "szinteken ugrik le" az illető.


Körülöttetek a fémtárgyak (shuriken, szike, kunai, stb.) elkezdenek remegni, fémes csilingelés tölti be a szobát és mintha valami láthatatlan erő szép fokozatosan megemelné őket...  


. : : HATÁRIDŐ : : .
2023.02.03.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Doshiri Asuka Csüt. 02 Feb. 2023, 21:27

//Ahol a part szakad - Saisho Nindo//

Úgy tűnik az informátorunk nem tud túl sok mindent. A kérdésemre még válaszol ugyan, de a szénánk nem áll jobban. Nem lesz könnyű kijutni innen. A következő pillanatban Ai nyakon vágja a fickót, majd valósággal birkózni kezd vele. Nagyon rossz látni, hogy a kunoichi mit csinál vele, de nem avatkozok közbe. Zeeko persze megjegyzi, hogy legközelebb, ha ilyesmit tervez, akkor szimplán csak vágja el a torkát. A kém ekkor vizsgálódni kezd, ami alatt én újra a környezetünket kezdem kémlelni. Nem lenne jó, ha most törnének ránk.
Végül Zeeko megtöri a csendet és közli velünk, hogy keressük meg Yori-t, majd térjünk vissza a táborhelyre. Közben ad nekünk egy tekercset, amiről elárulja, hogy egy nagy területre ható gáz van benne, ami irritációt okoz.  Arra is felhívja a figyelmünket, hogy zárt térben ne használjuk. Ez érdekes, mert nekem pont az ugrott be, hogy a tanácskozást meglephetnénk vele. 
- Affene! - szólalok meg hirtelen, majd közlöm velük az észrevételemet. - Azon a plakáton megmozdult a sárkány szeme! Szerintem látnak minket...
Ezután a teremben lévő fegyverek csörögni, majd lassan emelkedni kezdenek.
- Ez szintén nem jó. Valaki tegye tönkre a plakátot, vagy ha lehet mindent, amin keresztül esetleg láthatnak minket! Én megállítom a fegyvereket!
Ahogy befejezem a mondandómat, már koncentrálom is a chakrámat, majd felemelem a kezemet, mintha bábokat mozgatnék.
- Soushuuha! - aktiválom a technikát.
A következő pillanatban kiterjesztem a chakrámat a körülöttem lévő fegyverekre és megpróbálom megakadályozni, hogy valaki ellenünk fordítsa őket. Jelenleg csak megpróbálom visszatartani őket. Ha a plakát megsemmisítése nem segít, akkor más módot kell kitalálnunk, hogy az ellenfelet megakadályozzuk. 
- Szerintem ne akciózzunk külön, maradjunk együtt, hátha több esélyünk van a túlélésre!


A használt technika:
Soushuuha // Emelkedő Penge Manipulálás
Utcák és hidak - Page 2 Soushu11
A Homok ninják egyik alapvető technikája, ugyanazokat az alapokat használva, amiket a bábmesterek is használnak. Az átlag shinobi ezeket az alapokat felhasználva kezdetleges chakrafonalakkal kisebb tárgyakat irányíthat, lőhet ki, módosíthatja a mozgásukat. Az irányított tárgyhoz a használat előtt hozzá kell érnie, így létrehozva a chakrafonál kapcsolódásait a testén és a tárgyon.
Bábhasználók képesek ezt a technikát egyszerre több tárggyal is alkalmazni, akár a nélkül is, hogy hozzá kellene érniük a tárgyhoz.
Chakraszint: 150 - Homok ninjáknak 100
Besorolás: C
Megjegyzés: Alap képesség Homok Shinobiknak
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Yori Pént. 03 Feb. 2023, 21:39

Ahol a part szakad… 
.:Niban Nindo
 
Végül is elkészültem a karddal, azt nem mondom, hogy olyan lett amilyen, hiszen a nevemet is adtam hozzá. Egy minőségi, ám de veszélyes fegyver készült el. Kicsit mondjuk meglepett, hogy nem olyan reakciót váltott ki az öregből, mint amilyet vártam. De most komolyan, nem az kellett volna nekem, hogy körbe ugráljon, a nyakamba ugorjon, vagy valami, egyszerűen csak egy kicsikét inger gazdagabb öröm kimutatás jobban tetszett volna. De ez van. Na de az a hüvely… Mikor először megláttam, hogy az öreg abba az uszadékfából készült „valamibe” szeretné belehelyezni a kardomat egy pillanatra meg állt bennem az ütő. Szerintem az arcomról le lehetett olvasni mindent, ami a fejemben zajlott le közben. Ám végül belehelyezte. ~ Te gyilkos!! Megöltél!!!~ gondoltam, mikor a kard markolata és a hüvely egy kattanással összeállt. Az öregnek tetszett a látvány, ám mostanra már nem volt annyira bőbeszédű, mint vártam volna. Nagyon kevés információt tudtam már belőle kiszedni, abból is csak annyi volt értékes, hogy azzal a ficsúrral kell jó-pofiznom aki idehozatott. Ebben a pillanatban nem tudtam eldönteni melyik a rosszabb, a kard hüvelye, vagy az, hogy egy pökhendi „Ki ha én nem?” nagyfejűvel kell nyalibuliznom. Nyilván sok időm nem marad a kétségbe esésre mert nem sokkal azután, hogy az öreg emlegette a tisztviselőt az a gorilláival meg is jelent. Kezébe vette a kardot és lóbálni kezdte. Rettegtem. Nem attól féltem, hogy eltörik, hanem attól, hogy az a tehetséges kárt tesz magában, vagy egyikünkben, mert úgy csapkodta a levegőt, mintha rohamot kapott volna, vagy legalábbis, mintha pókok másznának rajta és úgy akarna egy legyet kettévágni. Egyik nyálcsorgatása a másikba ért, és tett egy érdekes kijelentést, vagyis, ha az ő szempontjából nézzük akkor egy szívességet tenne nekem. Úgy tűnt itt a lehetőségem arra, hogy pontot tegyek az ügy végére és megtudjak mindent, aztán elegánsan távozzak. Nem hagytam magamnak sok időt gondolkodni, mert úgy eltűnt volna a spontaneitás és átláttak volna rajtam. – Örülök, hogy tetszik Önnek a kard, és nézze el nekem, ha nem pontosan olyan lett, mint ahogyan azt megálmodta. Ha lesz legközelebb, és miért ne lenne, akkor egy pontos megbeszélés után elkészítem álmai fegyverét, de ezt majd akkor. Addig is háláját kifejezhetné felém egy írásos engedéllyel, amit az én nevemre állítana ki Ön és ezzel a papírral elkerülhetném a jövőbeli hercehurcát a vámnál, így mindenki jól járna. Mondhatni egy korlátlan hozzáférést igazoló dokumentum, természetesen egymás kölcsönös tiszteletének a jegyében. – mondtam, majd vártam, hogy a tisztviselő hogyan reagál a kérésemre.
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Tsunomi Ai Hétf. 06 Feb. 2023, 05:33

Látszólag úgy tűnt, hogy az információink tárháza nem egészen fog kibővülni a férfi segítsége nyomán. Asuka azért még nagyjából próbálkozott, hogy valami használható dolgot tudjunk meg, de nem igazán jött semmi olyasmi, ami igazán nagyon megkönnyítette volna a helyzetünknek. Valahogy jellemző, hogy ilyen az én szerencsém, de ez mindenesetre lényegtelen. Miután úgy tűnt ez a beszélgetés nem halad már sehova, úgy magam intézkedek a dolgok ügyében. Már az elejétől fogva elhatároztam, hogy végezni fogok a fogollyal, ha másért nem is, hogy rövidre zárja ma nyomorúságát, de a főbb oka az volt, hogy még véletlenül se fecsegjen rólunk csak úgy akárkinek.
Így hát cselekedtem. Anélkül, hogy megbeszéltem volna akárkivel. Anélkül, hogy engedélyt kértem volna a két társamtól. Kezem meglendült és a markolat végével fejbe vágtam a férfit. Azt feltételezve pedig, hogy sikerült kiütnöm, megpróbáltam saját nyelvének lenyeletésével megfojtani. Bár mint mindig, sajnálatos keretek közt, most sincsen épp szerencsenapom. A férfi életben maradási ösztönének hála nagy eséllyel, képes lehetett eszméleténél maradni annyira, hogy megpróbálkozzon ellenkezni. Azonban hiába harapott, hiába rúgkapált, akkor is befejeztem, amit elkezdtem, hisz innentől fogva már így is, úgy is buktuk a bizalmát. Egy pár megharapott ujjnál azért több kell, hogy feladjam a feladataimat.
A férfi végül kiszenvedte az utolsó erejét is és kimúlt. Engem nem mozgatott már meg a történtek, nem ez az első esett, hogy valakivel, hidegvérrel végeznem kellett, viszont a kémmester szavai nyomán akaratlanul is felvonom a szemöldökeimet.
- Ennyi erővel a mellkasába is vághatom, hogy itt jártunk. – mondom közönyösen – Ebben a helyzetben szándékos, vagy akaratlan öngyilkosságnak is betudhatják az esetet, vagy még jobb esetben balesetnek.
Néha kicsit úgy érzem, hogy fölöslegesen magyarázok, mert nagyon sok felnőtt shinobi társam, látszólag teljesen más értékrendek és logika alapján dolgoznak, mint én. Ezután jött a szokásos lekezelő beszéd és a fenségeskedés, hogy milyen is a kém útja. Gondolkodtam azon, hogy valami szellemes visszaszúrást tegyek az eddigi megjegyzéseiért, de úgy voltam, hogy az nem igazán lenne az én stílusom, így csendben elengedtem a dolgokat. Azonban látszólag az égiek is ellenünk vannak ma. Kitudja már, hogy hányadik alkalommal ezen a küldetésen, de váratlan rajtaütés indult meg ellenünk.
A vakfoltomból támadó lámpa, őszintén kicsit meglepett és mire reagálhattam volna kezemre tapadt a dolog, mely nyomán fájdalmasan felszisszentem, ahogy a búra a kezemnek nyomódott. Szinte azonnal a másik kezemmel odakaptam és teljes erőből próbáltam lefeszegetni a dolgot magamról, vagy legalábbis annyira kilazítani, hogy ki tudjam húzni az amúgy vékony karomat a fém szorításából.
Ha kiszabadultam azonnal letapogatom a környéket, megadva a bizonyosságot arra, amely amúgy is teljes mértékben nyilvánvaló volt már számomra legalábbis. Jönnek. Ha esetleg Zeeko túl sokat vacillálni a dolgokon, akkor szokás szerint átveszem az irányítást.
- Eltűnünk innen! Egy erősebb chakrájú személy tart felénk. El kell hagynunk a falut, MOST!
Talán van annyi ész a „mesterkémbe”, hogy ő is belássa. Lebuktunk. Nem tudom, hogyan, vagy miért nézegették a lekötözött férfit a fogva tartói, hogy milyen perverziók vezettek ehhez, de megtették, és most menekülnünk kell. Szerencsére a senbonjaim és a kunaiaim a tárolóikba pihentek, ahogy a tantom is, így nagy eséllyel nem kell amiatt aggódnom, hogy elszabadulnának, bár tény, hogy bosszantani attól még bosszantottak az állandó fészkelődésük. Ha Zeeko nem vezetett bennünket, hát akkor én indulok meg a folyosó felé, megpróbálva minél hamarabb elérni egy biztonságosabb távolságot, ahol nem láthatnak ránk, bár nagy eséllyel rövidesen amúgy is rajtunk lesz az ANBU, hisz egy shinobi kötelessége, hogy értesítse a falut a behatolásról, nagy valószínűséggel emiatt érzékelek csak egy közeledő chakrapontot és nem hármat.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Ebisu Kedd 04 Ápr. 2023, 21:25

// Ahol a part szakad - Iwagakure //

.:: Niban Nindo
A nagyképű iwagakure-i tisztviselő, Hoen-sama még egy jó párszor suhingatta maga előtt a mérges gázokkal megtelített pengét, mire végül visszarakta a tokjába a fegyvert. Tekintete ide-oda vándorolt, közted és a penge között, majd végül egy kellemes mosollyal egybekötött sóhajt kieresztett magából. 
-Oh hát legyen, hisz kegyelmes jó Úr vagyok...- mondja, majd szúrós tekintettel körbenéz.- Ugye!?!- emeli meg a hangját, mire a 4 fős gorilla alkatú brigád egyszerre kezd hevesen bólogatni.
-Igen-igen, főnök, te vagy a legjobb, legkegyelmesebb!- lihegik, mint a csahos kutyák.
-Ohh, kérlek, hagyjátok abba...- vág egy dráma pózt, majd kuncogva feléd sétál.- Kedves ömmm... Yo..Y.. Yoyo-san, igen, szóval benne vagyok az alkuban. Megkapja a szükséges papírt és akár még az itteni piacon is körbenézhet ha talál valami jó nyersanyagot. -teszi kezét a vállaidra.- Hé ti ketten! - szól maga mögé a két kopasz alakhoz.- Kísérjétek el az irodámba és mondjátok meg Suzume-nak, hogy adjon neki egy vámáthaladási engedélyt és hogy én kezeskedem róla.- majd jól megmarkolja a karodat és a két őr felé noszogat.- Hess, hess! Nekem még gyakorolnom kell ezzel a pengével a suhintást, hogy estére jól menjen a lefejezés!- s szinte már kicsattanó örömmel a maradék őrrel továbbhalad.
A két szekrény nagyságú őr szinte felkapnak a hónod alatt és lábujjhegyig felemelve vonszolnak el egy 5 perc alatt egy közeli irodaházba, ami teljes káosz van. Az ajtón bemenet észreveszel odaszáradt vérfoltokat az ajtóba.
Az iroda láthatóan csak két szintből tevődik össze , de úgy tűnik csak a földszinti rész van használva - ám az nagyon: a legtöbb asztal tele van oszlopokig tornyosuló iratokkal, néhol faládákat látsz, amikben régi tekercsek vannak. A terem közepén megállnak és jól rászorítanak a válladra.
-SUZUMEEEE!- bömböli mélyen az egyik.
-ÚHRISTEN, NEM ALUDTAM EL!- emelkedik meg egy kupac papír a szoba sarkában lévő asztal felől és egy alacsonyabb növésű öregember alakja formálódik ki.- Oh jaj, csak ti vagytok...- s megigazítja a nagy szemüvegét.
-A Főni mondta hogy aggyá' ennek egy vám...menési...járási...olyan átcsusszanós... valami papírt.- mormogja a másik őr, miközben a fejét vakarja.
Érződik mindkét őrön, hogy nem az éles eszük miatt lettek felvéve a tisztviselő mellé, viszont ami még inkább megfog, az egy falba épített ajtó, ami csak negyedig lehet nyitva, mögötte pedig egy fekete széfet vélsz felfedezni, ugyan úgy nyitva. Egy pillanatra elgondolkozol ... ha tényleg egy puccs kísérlet volt a Tsuchikage ellen, biztos volt valami levelezés erről, ami pedig a tisztviselő irodájában lehet.
-Áhh ümm... Gondolom vámáthaladási és tartózkodási engedélyt kell az úrfinak átadnom.- s lassan, remegve lekecmereg a székéről.
-Hüümm..? Én is ezt mondtam.- nyögi az egyik bamba.
-Értem, mindjárt itt lesz... valahol... csak amióta kiadta azokat a renget utasítást Hoen-sama, teljesen feje tetejére áll minden... Oh jaj, drága Kami-sama...- sóhatja szomorúan.
-Hö, cigi, tesa?- kérdi az egyik melák.
-Ja hát cigi, tesa...- válaszol a másik.- Hé te, Yoyo gyerek, kint megvárunk...- s választ sem várva már sétálnak is kifele azt ajtón.
Az asszisztens jelenleg a tekercsek között kotorászik és úgy tűnik még egy kis darabig ellesz, míg a két őr kint szívják az ördögpálcát s van némi rálátásuk... Vajon megéri a jelenlegi biztonságodat feláldozni azért, hogy némi információt szerezz? Ehhez viszont nem lesz elegendő csak úgy oda osonni, kell valami álca vagy elterlés... Vagy inkább meglapulsz és csak imádkozol hogy végre kijuss ebből a fenyegető faluból?
A döntés rád vár...




.::Saisho Nindo
A pengék, tőrök és tűk csilingelése töltötte meg a levegőt, ahogy ezek az eszközök szépen lassan tornádó módjára kezdtek el megemelkedni, majd forogni körülöttetek. Ai-nak némi szenvedés és égett vagy surlódott bőrért cserébe ki tudta szabadítani magát a lápából, amit csak a feszítés pillanatában vett észre, hogy Shinobi-k által használt dróthuzalok vannak a beleszőve a lámpa nyaki részéhez, ahol az áram jönne. A penge örvény kezdett egyre gyorsabban és gyorsabban forogni és úgy tűnt, hogy csapdába estetek, de Asuka észjárásának és kifinomult technikájának hála el tudta téríteni addig a fegyvereket, hogy egy üres rést nyisson az ajtó felé, amin mind kiugrottatok. Abban a pillanatban, hogy ez megtörtént, Zeeko rácsap a folyosó falára, majd egy földfal emelkedik ki mely teljesen elzárja a külvilágtól a szobát. Ahogy Ai végre levegőhöz is jut érzékeli, hogy a folyosó végén, a pislákoló lámpák közötti félhomályban, ott lapul az ellenfelük...
Nem is szükséges feltétlenül jelentened, hisz nem sokra rá lépések és pengék csattogása visszhangzik a folyosóról, mellyel elzárta az egyetlen menekülési útvonalat. Zeeko előre lép kettőt és kezét támadóan maga elé emeli, míg a másikkal az öve mögött kezd el kotorászni.
-Jó ötlet volt itt tartani a fickót mint csali... de nem hittem volna hogy ellenállók helyett mások fognak beleesni a csapdába...- majd szép lassan kilép a fényre és végigmér titeket, ahogy ti is őt.
A férfi vagy két méter magas, katonai, vastag csizma van rajta, melyet terepszínű nadrág és kabát követ, ha a fickó kint lenne a sziklás pusztaságban, nagyon nehéz lenne őt észrevenni. Arcát nem látjátok, mivel egy maszk takarja el, viszont feje teljesen kopasz. Mögötte a sötétségből jó pár penge, kunai és egyéb fegyver kezd kiemelkedni a sötétségből, ahogy a fény megcsillogtatja őket miközben egy helyben forognak.
-Nem idevalósiak vagytok...- s a két kabát ujjából újabb pengék emelkednek ki.- Remélem több infót tudtok elárulni, mint az a szerencsé..-
-Fussatok, a rádión jelezzétek ha a város falain kívül vagytok.- majd hátradob egy fülrádiónak kinéző szerkezetet.
Az ellenfél morogva előre lendül, mire Zeeko szinte lekövethetetlen sebességgel hozza létre a pecséteket, majd hirtelen megremeg a föld körülöttetek és konkrétan a folyosó egy szekciója a mélybe zuhan, mintha csak elnyelte volna valami. Az ellenség és a kémmester eltűntek a mélybe. Magatokra maradtatok...
Ai érzékeli hogy a mélyben harc kezdődött el, míg a felettük lévő épület elkezdett meginogni és a benne lévő másik pár Chakra forrás szinte rögtön kiugrik onnan, viszont nem a könyvtár irányába, inkább az utcára.
Hogyan menekültök ki az épületből? Elindultok vissza a könyvtár fele vagy a legközelebbi kijárton kimenekültök? Esetleg megpróbáltok Zeeko után menni?
Ám ha ki is juttatok, merre az irány? Vissza az Öreg Bagolyhoz vagy egyenest a főkapuhoz? Megannyi lehetőség, megannyi bukási lehetőség...


Mitévők lesztek?

// Köszönöm szépen a türelmet, a fórumkaland lassan a végéhez ér, szóval próbáljatok még egy kicsit kitartani! Smile //


.:: HATÁRIDŐ ::.
2023.04.20.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Yori Szer. 19 Ápr. 2023, 11:15

Ahol a part szakad – Iwagakure


Niban Nindou


Küldetés teljesítve, legalábbis a kézműves része. Könyveltem el magamnak a dolgokat, amikor a „helyihülye” nem ölt meg minket az új kardjával, és belement a fizetségembe. ~ Eddig majdnem minden a terveim szerint halad.~ Gondoltam, miközben hallgattam a fejest. Az, hogy eltévesztette a nevem annyira nem zavart. Jobban zavarna az, hogyha ennek a „tehetséges” kis irodistának a kezei által kellene meghalnom. ~ Vajon tisztában van azzal, hogy mekkora rutin és precizitás kell egy ember lefejezéséhez? Nem elég a minőségi éles kard, ha valaki nem gyakorlott ebben az nem kegyes halál, pedig a lefejezésnek pont az az alapja. Egy hirtelen vágás két nyaki csigolya közé egy éles karddal. Tiszta, gyors és fájdalom mentes halál. Ha ez a kis király fogja elvégezni akkor… ~ inkább nem is boncolgattam magamban tovább. Elképzeltem, ahogy szerencsétlen halálsoron lévő térdel hátrakötött kézzel és várja a megváltást, ami normális esetben egy pillanat, és úgy hal meg, hogy az fel sem tűnik neki, de szerencsétlen ezt a Hoen majmot kapta végrehajtónak és várja az elkerülhetetlen, majd ez a majom suhint, és suhint, és suhint, aztán talán harmadik vagy negyedikre eltalálja ott ahol kell és véget vett az addigra minden bűnét milliószor megbánó elítéltnek. Az a gondolat is átszaladt rajtam, hogyha mindenkinek szerencséje van akkor a kardba épített csapda ez első suhintás után kifejti a hatását és mérgező gázokat enged Majom-sama arcába.
Kicsivel többet kattogtam a jelentéktelen részleteken így a többi beszélgetés csak úgy elsiklott mellettem. Mire észbe kaptam már szárnyakat növesztettem és csak úgy suhantam kifelé a műhelyből. - Még találkozunk öreg. - biccentettem a vén kovácsnak mikor elhagytam a létesítményt. ~ Ez a két gorilla jól passzol a Majon királyhoz… de a szaguk… blööö~ gondoltam magamban, mikor megcsapott két oldalról az önjelölt szárnyaim szaga. Nem volt kellemes, sőt. A gyomorforgató enyhe kifejezés lenne, pedig én sem vagyok éppen jól fésült állapotba egy félnapos műhelymunka után. Igyekeztem kicsiket lélegezni, így egy kicsit tompultak az érzékeim így fel sem tűnt az a nagyjából öt perces út amit „kis” segítséggel megtettem. Miután megérkeztünk és újra két lábbal álltam a földön egy jó mély levegővel frissítettem a rendszerem. Közben a két pupák elmondták érkezésünk miértjét. Míg ezek hárman beszélgettek egy érdekes szoba és egy széf látványa tűnt fel a szemem sarkából. ~ Na Yori… megütötted a főnyereményt~ gondoltam magamban, ám ezzel egyidejűleg elindultak a kis fogaskerekek a fejemben, hogy mitévő is legyek.
Kell egy terv. A gorillákkal nem kell foglalkoznom, mert éppen készülnek elhagyni a szobát és nagy valószínűséggel az épület előtt fognak dohányozni. Befele jövet feltűnt, hogy az utcáról nem nagyon lehet belátni a rengeteg dokumentum miatt, így egyrészt bármit is csinálok azt a verőlegények nem fogják látni, de cserébe én sem fogom látni, hogy mikor jönnek vissza. ~ Mit kéne tennem? Mindenféleképpen létre kell hoznom egy klónt. Muszáj többen lennem, mert figyelnem kell a majmokat és el kell terelnem ennek a Suzuménak a figyelmét is bár ő el van a saját kis dolgaival. ~ Kezdtem el mérlegelni, és felépíteni a dolgokat. Kezdésnek tehát létre kell hoznom egy klónt, ami majd a Doton: Moguragakure no Jutsu // Föld elem: Vakond Rejtőző Technika segítségével beszivárog a széfhez és mind ami benne van megszerzi nekem. ~ Hmm… kell B és C terv is~ Ebben a helyzetben nem engedhetem meg magamnak, hogy lebukjak, hiszen eddig senki nem gyanakszik rám, egy egyszerű kovácsnak néznek, aki ráadásul most VIP kártyát kap a faluba lépéshez. Tudtam, hogy nem szabad eldobnom magamtól az eddig elérteket, de a széfben rejlő információ kulcsfontosságú lehet a továbbiakban. Újra átgondoltam a klónos tervet. ~ Nekem kell csinálnom az egészet a klónt őrködésre és a látszat fenntartására tartom. ~ gondoltam át jobban a dolgokat, mert eszembe jutott egy régi emlék a föld klónról. Csak elemi technikákat képes végre hajtani, így a beszivárgással nem lenne gond de utána nem lenne képes lepecsételni az iratokat így rengetek hibalehetőséget adna a továbbiakban. Viszont ha én magam csinálom az egészet, míg a klón várja a megfelelő iratokat, a teljesítés sikeressége emelkedik. Nincs mit tenni, cselekedni kell. Abban a pillanatban amint egyedül hagynak el is kezdem. A két majom már épületen kívül, Suzume az irat halmokon túl, itta lehetőség. Amilyen halkan csak lehet kimondom technika nevét és a kezemet a földre helyezem. -Doton: Tsuchi Bunshin no Jutsu // Föld elem: Föld Klón Technika - ezután a klón átveszi a helyemet és pedig a Vakond Rejtőző technikával beszivárgok a titkos szobába és a széfhez. Ha minden a terveim szerint alakul, akkor az előtt eltudom tekercsbe zárni a széf tartalmát és visszatudok térni a klónhoz, mielőtt Suzume megcsinálja a papírmunkát, vagy az őrök elszívnak egy cigit. Abban az esetben ha Suzume, vagy az őrség tagjai megjelennének, azelőtt, hogy a valódi énem visszatér, a klón veszi át a szerepemet én pedig megbújok. ~ Kell egy menekülési terv is...~ Gondoltam, majd a legrosszabbra felkészülve kézközelbe helyeztem az öregtől kapott egyik shurikent, ami ha nagyon muszáj ki tud húzni a csávából. Végtére is, azért szereztem már pár értékes információt így is. Remélem minden a legjobbak szerint alakul, és simán megkapom Suzumétől a papírt közben megtudom szerezni a széf tartalmát. Ha minden a terveim szerint alakul akkor mire a két lökött visszaér addigra már csak én magam leszek, klón és minden nélkül táskámban egy tekercsel amiben a széf tartalma van és éppen Suzuméval beszélgetek. 


Használt technikák:
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Doshiri Asuka Szer. 19 Ápr. 2023, 21:28

//Ahol a part szakad - Saisho Nindo//

Lassan szorul a hurok körülöttünk. Tudják, hogy itt vagyunk és ha ez nem volna elég, már támadásba is lendülnek. A teremben lévő fegyverek a magasba emelkednek, majd örvény módjára kezdenek mozogni. Azonnal felismerem a technikát, majd hozzálátok a blokkolásnak. Szerencsére bábmesterként egész jól értek a tárgyak irányításához, így sikerül megállítanom az ellenfél támadását, majd kiugrunk azt ajtón. Ezután a társunk egy földfallal elzárja azt, mi pedig a folyosón pihegünk.
Ekkor megjelenik egy fickó, aki az elmondása szerint elhatározta, hogy elkap minket. Úgy néz ki, az informátor eléggé használhatatlan volt, így most minket akar vallatni. Zeeko azonnal kiad egy parancsot, majd felénk hajít egy fülrádiót. Az eszközt átadom Ai-nak, közben a kémünk egy technikával beszakítja a padlót és a másik harcossal a mélybe zuhan.
- Tudom, hogy nem most kellene önfejűnek lennem, de én nem hagyok hátra senkit! - mondom a másik kunoichinak, miközben előveszek egy tekercset. - Én lemegyek és segítek neki.
Ezután kitekerem a tekercset úgy, hogy látszódjon a rajta lévő pecsét. A "kai" parancsra megidézem a bábomat, Ibarát, majd chakrafonalak segítségével úgy a testemre "tekerem", hogy az ne essen le rólam. Ezt követően előveszem a fuvolámat, majd újra Ai-hoz fordulok.
- Szólj Zeeko-nak, hogy lemegyek. Próbálja a fülét a lehető legjobban befogni, hangalapú genjutsu-val fogok érkezni!
Nem várom meg, hogy a másik kunoichi mit válaszol, csak bízom benne, hogy a támadásommal nem fogok a társammal kitolni. Ezután megnézem magamnak a szakadékot. Ha tudok, akkor leszaladok a falán, közben a fuvolán elkezdek játszani. Ha nem tudok leszaladni, akkor szimplán csak leugrok/szuperhős landolás!!!/
Miután földet érek, a fuvola játékomba belecsempészem a chakrámat és megkezdem a Bénító Dalomat. A célom, hogy az ellenfelet megállítsam, majd Zeeko elfogja az illetőt.
Ha az ellenfél nem bénulna le, akkor előveszem a bábomat és vele próbálom támogatni Zeeko-t a harcban.
//A bábom leírása itt olvasható, a használt technika pedig:
Kanashibari Kangen // Bénító Zene
Utcák és hidak - Page 2 Kanash11
Hatás: érzékelés
A technika a Hang Országából származik, és a hatása megegyezik a Kanashibarival, azonban ez nem a test chakrával való fizikális megállítása, hanem egy erős idegrendszerre ható bénító hatás. A technika ugyanaz, mint a Genjutsu Shibari, ám itt a hatás a chakrával átitatott hanghullámokon át kezdődik: ha ezek elérik az áldozatot, a genjutsu használója képes lebénítani az áldozat agyába jutott chakrával annak mozgásközpontját. A hatás fenntartható, amíg a chakrával átitatott hang szól.
Megjegyzés: A technika szintén nem vált ki semmilyen más hatást a bénuláson kívül, azonban amíg a hang szól, csak folyamatos chakrablokkolással lehet hatástalanítani a technikát, azonban ez nehéz feladat, ugyanis a használónak az áldozat chakráját kell kiszorítania a testén kívülre. Ez voltaképpen a chakrák párbaja lenne, ami a Genjutsu Kai elvének folyamatos használata.
Chakraszint: 350
Besorolás: B  //
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Tsunomi Ai Csüt. 20 Ápr. 2023, 16:48

A növekedő káosz és az izzó bőröm kellemetlen sziszegése nem volt éppen az a kellemes élmény, amelyet a top 10 élményeim közé sorsolnék. A karomba nyilalló éles fájdalom, persze rögtön arra késztet, hogy azonnal szedjem le magamról a rám tekeredett búrát, bár ettől függetlenül próbálom nem figyelmen kívül hagyni a körülöttem folyó eseményeket, mivel nem igazán szeretném, ha valamelyik repkedő tárgy esetleg a hátamba álljon… vagy akárhova máshova.
Természetesen felfigyeltem a lámpatestben futó drótokra, amelyeket felfeszítéskor észleltem, de nem kifejezetten szenteltem neki túl sokat. Lényegében nem volt fontos számomra miért, vagy hogyan támadtak rám, jelen pillanatban nem ez számított, hanem, hogy minél hamarabb lelépjünk innen a fenébe is. A küldetésnek vége. Ezt már régen tapasztaltuk. Lebuktunk és elegem is van már a helyből. Nagy eséllyel, már azelőtt tudtak az ittlétünkről, hogy beléptünk volna a falon belülre, de engem őszintén, már ez se érdekel, mert végre elhúzhatunk erről az egész vacakságról. Egyszerűen bosszantott engem az egész helyzet. Hogy mostanra már ez a… 4. vagy 5. alkalom, hogy valami vagy valaki rajtunk üt? Ez az egész küldetés el van fuserálva, már akkor tudtam, amikor ennyi ember megjelent a találkozó ponton. Úgy tűnik, már ekkor vissza kellett volna fordulnom… Lehetetlen ennyi embert észrevétlenül mozgatni. Hiába. Ez az egész, azoké, akik szerint jó ötlet volt ez a hülyeség.
Magamban fortyogva kapom rendbe magam és míg Asuka utat tör nekünk, a ruhám egy darabját leszakítva kötöm be a fogaimat összeszorítva az égett, pirult, levált bőrű karomat. Minden egyes mozgatásra égő, szúró fájdalom rázta végig a testem, de jobb, mintha egész végig nyílt sebbel futkoznék, hisz, ha élve kijutok innen, akkor könnyen azon kaphatnám magamat, hogy az út mocskától elfertőződött a karom, amit valljunk be, nem szívesen akarnám magamnak.
Kijutva a szobában végül ismét kivetítem a chakrámat, hogy leellenőrizzem a helyzetünket, bár az is igaz, hogy az ismeretlen alakot, már azelőtt vizualizáltuk, hogy elérte volna őt a burkom. Első megérzésem, természetesen az volt, hogy ő az az ismeretlen chakrájú egyén, akit nem tudtam beazonosítani, mivel ez a sok levitáló objektum könnyen megmagyarázható lenne egy vérvonalnak vagy különleges chakratípusnak köszönhetően. Viszont olybá tűnt, hogy ez a fájdalom, se az én fejemre fog rászakadni, bár olybá tűnt, hogy mostanság minden az én problémámat akarja megnehezíteni, mert eddig se voltam túlterhelve egy öncélú falu, öncélú elvárásainak, öncélú ugráltatásával.
Zeeko úgy döntött feltartja ellenfelünk, és magával ragadta őt a mélybe. Frankó. Legalább eggyel kevesebben leszünk addig is, így talán a kijutás is némileg egyszerűbb lesz. Legalábbis én azt hittem így lesz. Már indultam is volna tovább, hogy minél előbb kijussunk innen és letudhassuk az egészet a fenébe, főleg mivel érzékelem, hogy nem mindenki tervezi, hogy nekünk könnyű dolgunk legyen. Asuka „hősi” vére úgy döntött, most akarja megcsillogtatni magát és önfeledt készséggel veti bele magát az ütközetbe. A felém dobott fülest, könnyedén elkapva, csak morcosan nézek vissza az említett nőszemély felé, és morogva helyezem fel gyorsan a kommunikátort és mielőtt az a bolond elérné a harczónát, megpróbálom figyelmeztetni a férfit.
- Asu fenntről, fület befog! – adom a tő magyarázatot, hisz nem hiszem, hogy túl sok ideje lenne reagálni, ha egyáltalán lenne, ha bő mondatokba magyaráznám el.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Ebisu Hétf. 29 Május 2023, 20:29

// Ahol a part szakad - Iwagakure


.:: Niban Nindo
A köves falak közé beépített ablakokon keresztül jól láthatóak még a napsugarak, bár azok már az óriási sziklafal tetejét súrolják már, ahol jelenleg állsz már mondhatni "besötétedett" és lámpást kellett oltani hogy ne a sötétben legyetek. A két melák valami összeszólalkozva kisétáltak a főbejáraton és nem messze attól már hallani lehetett az öngyűjtő kattanását, majd a perzselő papír sercegését. Eközben az asztal körül sürgő Suzume kapkodva próbálta előhalászni valami dokumentum mintát, amire átírhatja a szükséges dokumentumot.
Itt az idő ... a terved pedig kész volt: amíg az asszisztens és a két őr nem figyel lehajolsz, létrehozol egy földklónt aki a köves talapzatból kiemelkedik, eközben pedig te magad a föld alá süllyedsz. A széfet, ami egy belső kis szobának az ajtajából láttál nem fog gondot jelenteni elnavigálni, viszont odaérve észreveszed hogy nem vagy képes kiemelkedni a földből, mintha valami blokkolná a falon való átjutást - bár jobban belegondolva számíthattál rá hogy lesz valami védelmi funkciója egy ilyen széfnek is. Annyit viszont képes vagy elérni, hogy pont a szoba vasajtaja előtt, egy kisebb irodai asztalnak a takarásából kiemelkedsz és óvatosan kinyitva az ajtót beosonsz a kis széfszobába, ami nem lehet nagyobb 2-3 négyzetméternél. A talpad alatt is érzed, hogy valami furcsa fémes anyag szercseg ahogy rálépsz kavicsos cipőddel, de próbálsz vele nem zajt csapni. A vas-szobában lévő széf viszont láthatóan nyitva van, éppen hogy csak résnyire amit egy majdnem kieső tekercse miatt történhetett - valószínűleg a túlórázása figyelemetlenné teszi az írnokokat.
A széf és a széf-szoba falának anyaga láthatóan megegyezik. Ahogy óvatosan elforgatod az ajtót vízszintesen jobban megvizsgálhatod a tekercseket: java része gazdasági, vagyoni és adózási információkat tartalmaznak, viszont észreveszel egy olyan tekercset is amit mintha szándékosan félre raktak volna, illetve a színe sem egyezik: amíg a normális iratoké zöldes vagy kékes, addig ez a tekercs szinte teljesen fekete és egy vörös szalaggal van körbetekerve.

// Módodban áll ennek a furcsa tekercsnek a megvizsgálása, ami kritikus információkat rejthet - legalábbis ezt érzed a külseje miatt. Ha ki kívánod nyitni a tekercset, úgy keress meg Discordon vagy PM-be és jelezd felém hogy kinyitod a tekercset, én pedig ellátlak az információval. //


Bármit is teszel nem sokra rá hirtelen egy robbanás rázza meg a környéket...!




.:: Saisho Nindo
A régi, repedt falakról csak úgy omladozik a por és törmelék darabok, melyek a folyamatos az alattatok lévő rengések miatt szállnak rátok. Zeeko kiadta az utasítást a visszavonulásra, ám ti megszegtétek a parancsát - vagy legalábbis Asuka mindenképp, aki azonnal rohan az alsóbb szintekre. Ai gyorsan behelyezve fülébe a kommunikátort aktiválja azt, mire hangos csattanások, fém csendülését hallja a túl vonalról. Zeeko egyetlen gyors válasza egy nagyon mérges morgás volt, vélhetőleg az ellenszegülés miatt...
Asuka gyors léptekkel száguldott lefele a lépcsőkön majd a beszakadt padlózaton, amikor is leért a harci zónába, melyet körül folyamatosan homok és pengék tucatjai repkedtek. A magas és széles ellenség tele volt vágási sérülésekkel, de zömök és izmos teste láthatóan jól bírta a csapásokat, viszont Zeeko ... bajban volt. A bal karja tele volt szúrva Kunai-okkal és tűkkel, amiből csak úgy ömlött szivárgott a vöröslő vér, sápadt arcán pedig jól látható volt a kimerültség jele. Asuka belekezd a technikájába, viszont ahogy a dallam hallhatóvá válik, az ellenfél villámgyors pengerohamokat indít feléd, amik téged is eltalálnak. Egy penge súrolja az oldaladat, kettő Senbon a jobb válladba áll és Kunai felszántj a homlokod jobb részét, amitől vér kezd a szemedbe folyni - ám így is tartod a technikát, mire a fickó mozgása iszonyatosan lelassul - ám érdekes módon látod, hogy Zeeko már a fülére tapasztotta a kezeit.
-Ghhrrr..- lehet hallani a fickó morgását, ahogy utolsó erejével próbál újabb pengéket feléd dobni elméjével.
Ezeket már viszont kénytelen voltál kikerülni hogy ne szerezz életveszélyes sebeket, viszont ez épp elegendő volt hogy a lent harcoló kém befejezzen egy másik technikát: kezét a földre csapja, finom por emelkedik ki belőle és az ellenség alatt több kődárda emelkedik ki, melyek közül az egyik felsérti a lábát, viszont a másik kettő egyenest átszúrja a mellkasát. Az ellenség próbál kapálózni és utolsó erejével eltöri a kőlándzsákat, majd egyszerűen fulladozva összerogy. 


~×××~


-Megmondtam, hogy tűnjetek innen...- morogja Zeeko, ahogy szépen lassan kiszeditek a testetekbe állt fegyvereket és megbizonyosodtok róla, hogy egyik sem mérgezett.- ... de hálás vagyok a mentőakcióért.- s talán egy pillanatra a komor arcára egy apró mosoly került fel. - Viszont a terven nem változtat semmit. Tudják, hogy itt vagyunk és valószínűleg bármelyik percben megérkezhet az erősítés. - s fájdalmasan felkel a lábára, majd megvizsgálja a súlyosan sérült kezét.- Adok nekik egy jó nagy csalit, amire rákaphatnak. Találjátok meg Yori-t ha lehetséges és meneküljetek el innen. Ha valahogy eljuttok a főtérre, van ott egy régi kút ami valószínűleg a csatorna rendszerbe visz, az lesz a legjobb esélyetek, de sietnetek kell.- majd lassú, fájdalmakkal gyötörve elindul a fal felé és megérinti. - Várjatok egy percet, majd fussatok.- s mély levegőket vesz, majd visszafordul felétek és odadobja Asuka kezében Sunagakure-i fejpántját. - Kérlek mondjátok meg a csapatvezetőnek, Koreko Rui-nak, hogy kémhez méltóan teljesítettem Kazekage-sama kérését.- s mielőtt bármit is mondhattatok volna elnyeli őt a fal.
Ha Ai egy újabb szenzor hullámot indít el érzékelheti, hogy egyre több ismeretlen Chakra forrás jelenik meg a felettük lévő épület körül. Láthatja, ahogy Zeeko Chakra-ja kiemelkedik a talajból, majd egy hatalmas robbanás rázza meg, amivel az összegyűlt Chakra gócok egy részét ki is iktatta. Zeeko lenyomata elkezdi a feldühödött méhkast elvezetni tőletek, szabad utat engedve...
Merre mentek végül: a piac fele hogy elmeneküljetek, vagy megpróbáljátok a zavargást kihasználni és megkeresni társatokat Yori-t?
A döntés rajtatok áll.




.:: Niban Nindo
Egy pillanatra azt hihetted, hogy a robbanás akkor történt, mikor hozzá értél a tekercshez, de mivel még életben vagy így ez vélhetőleg csak valami váratlan egybeesés lehetett - ám ennek ellenére elfogott az aggodalom. A robbantás egy behatoló kémküldetésen sosem jelent jót, hisz általában azt jelzi hogy lebukott valaki vagy olyan drasztikus lépéshez folyamodtak, amihez egy robbantásra volt szükség.
Az eddig dokumentumokkal szórakozó vénember döbbenten feljajgatott és remegve próbált az asztal alá bújni, míg a klónod döbbent arcot vágva nézet körbe. Nem sokra rá a két fickó azonnal berontott és felüvöltött.
-Valami felrobbant, lehet megtámadták a nagyurat!- üvölti bamba hangján.
-Ohjaj Kami-sama! Most mi lesz?! - mászik ki a fedezéke mögül az írnok.
-Há' el kell pucolni innen tüstént, van a főnöknek az pöpec kis... milye..? Ész szoba?- vakarja meg a fejét a másik izomagy.- Ja! Vész-szoba! El kell kísérnünk oda gyorsan!- majd rád pillant.- Te is jössz öcsi!- morog rád, majd megragadj a klónod kezét és elkezdi erővel kivonszolni azt.
-Ohjaj, egy pillanat! Be kell zárnom ezt!- s hallod, ahogy Suzume annak a széf szobának az ajtaja felé indul, amiben jelenleg is vagy és tisztában vagy vele, hogy ha rád zárja azt a vasajtót, akkor nem leszel képes a Doton: Moguragakure no Jutsu // Föld elem: Vakond Rejtőző Technika segítségével kimászni.
Felfeded magad és megpróbálsz elmenkülni? Esetleg megharcolsz velük? Vagy lapítasz a szoba sötétjébe és reménykedsz valami csodában miközben egy áttörhetetlennek tűnő vas szobába zárnak? Esetleg más tervet találtál ki..?
A döntés rajtad áll...




. : : HATÁRIDŐ : : .
2023.06.14.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Yori Kedd 30 Május 2023, 22:10

Ahol a part szakad - Iwa száll Niban Nindo


Túl szép lett volna ez az egész, ha nincs benne valami csavar. Mondjuk jelen helyzetben ez a csavar ez vasból készült és ez mondhatjuk úgy, hogy fenn akasztotta a tervemet, hiszen ki hallott már olyanról, hogy valaki átsuhan a vason. Ugye? De most csak képzeld el, minden a terv szerint halad, kész a klón te eltűnsz a földben. Haladsz egy irányba, majd egyszer csak egy vasfal azt mondja: Hello! Kicsit fájdalmas és kiábrándító, de szerencsére kreatív teremtmények vagyunk mi emberek, így tehát miután újra a felszínre kerültem használtam egy ősrégi technikát arra, hogy bejussak egyik helységből a másikba… az ajtót. Tény, hogy nem így terveztem, de a foglalkozás így is elérte a célját és ott voltam, ahol lennem kellett. Ahogy körbenéztem a széfben még az én szívem is megdobbant, pedig én csak egyszerű kovács vagyok, de annyi tekercs volt előttem, hogy csak egy pillanatig belegondoltam, hogy mit is érezhetne most egy vérbeli kém. Balra nézek információ áradat, jobbra nézek információ áradat. Olyan lehetne ez egy kémnek, mint a mennyország. Nyilván az élet ennél sokkal zordabb. Ahogy belenéztem az iratokba az összes unalmas és száraz könyvelésnek tűnt. Így már értelmetlenné kezdett válni az iménti lelkesedésem, hiszen olyan unalmas számok, hogy mennyi szappan fogy egy hónapban senkit nem érdekelnek. Már kezdtem feladni a reményt, és éppen ostorozni akartam magam, hogy miért kellett bevállalnom ezt a rizikós lépést, mikor már csak az engedély kellett volna attól az aktakukactól és mehettem volna békével a fenébe, de nem nekem itt hősködnöm kell, meg játszani a nagyf.szú kemény gyereket, hogy megmutassam képes vagyok megszerezni olyan iratokat amik a kutyának sem kellenek, ám ekkor megpillantottam egy teljesen a többitől eltérő tekercset. ~ Ne az az amiért jöttem! ~ Kíváncsiságom nagyobb volt már ekkora, mint annak a mitugrász irodistának az egója, így gyorsan felnyitottam a tekercset és elkezdtem olvasni.


A szemem csak úgy falta az adatokat, fegyver szállítmányok, titkos őrhelyek, minden amivel lehet kezdeni valamit. Egyszer csak fenn akadt a szemem egy furcsa kis lábjegyzeten: "Ne néz a feltámadt ördögök vörös szemeikbe, mert az életeddel fizetsz!" Hirtelen nem tudtam hova tenni ezt a dolgot, kicsit kellemetlenül is éreztem magam, hogy ekkora feneket kerítettünk egy mende-mondának. Ám ekkor hirtelen a betűk és számok furcsán kezdtek viselkedni. Milyen szürreális nem, azt hinné az ember, hogy ha egyszer leírtad oda őket akkor ott is maradnak, de ezek a szemetek meg neki álltak mozogni, de az még hagyján hirtelen az egész lap elsötétült, csak egy sejtelmes szempár maradt ami árgus tekintettel kezdett kémlelni. Olyan érzés volt, mintha a múltamban vájkálna, de csak sajnálni tudtam szegényt, hiszen én sem szívesen emlékszem vissza eddigi életemre. Közben, mintha megszűnt volna körülöttem az idő létezni.


Káosz és zűrzavar. Talán ez a két szó tudná a legjobban leírni azt ami most a fejemben uralkodik. Azzal az elejétől tisztában voltam, hogy információért jöttünk és ezért vagyunk, vagyok itt, de ez azért durva. Nem hittem volna pár nappal ezelőtt amikor úgy hozta az élet, hogy ennek a behatoló csapatnak a tagja leszek én is, hogy ilyen dolgokra bukkanok majd. Mosollyal az arcomon emlékeztem vissza arra a nem is olyan régi beszélgetésre, amikor mocskosul sok pénzt kértem azért, hogy elvégezzem a rám bízott feladatot. Hát igen a rám bízott feladat. Hol van már az az idő amikor még a többiek szállásáért kellett felelnem és térképet készítenem az idefele útról. Olyan mintha évek teltek volna el pedig közben alig pár nap. Érdekes az egyszer biztos.
Nem hagytam, hogy magával ragadjanak az érzéseim, a feladatomra fókuszáltam. A most megszerzett információnak mindenféleképpen ki kell jutnia a faluból. Úgy, ahogyan nekem is. Éppen a menekülési tervet akartam előkészíteni, mikor egy hatalmas robbanás zökkentett ki, nem csak az egyensúlyomból, de a gondolat menetemből is. ~ Mi a f...~ Folytatódott volna tovább fejemben ez a végeláthatatlan gondolat, de szerencsére nem én buktam le, ez a robbanás tőlem teljesen független volt, ám a kezemre játszott. ~ Ekkora a baj a többiekkel?~ tettem fel magamnak a kérdést, ám ekkor az események begyorsultak. A kis aktakukac ijedtében egy asztal alá bújt. Egy pillanatra úgy tűnt itt a lehetőség a menekülésre, ám az a két tuskó hamarabb értek be az épületbe, mint amilyen gyorsan én ki tudtam volna jönni a széf szobából, így ez a lehetőségem elszállt, hogy kisurranok míg az irodista nem lát. Meghúztam magam és vártam. A tulkok valami menedékről beszéltek és a klónomat is elrángatták. ~ Vigyétek csak… hülyék...~ ám ekkor az irodista mintha napi zárást csinálna, rám csukta az ajtót nem is sejtve, hogy én belül vagyok. 


~ Nagyszerű… ~ gondoltam mikor újra érezni kezdtem a teret és időt magam körül. Furcsa tapasztalat volt szinte csak szemlélőnek lenni az életemben. Kezdeti kétségbeesésemet, ami legalább addig tartott, mint egy mély levegőt venni, a higgadtság és a józan ész váltotta le. Felcsillant a szemem. Ennél nagyszerűbb dolog nem is történhetett volna velem. Ott maradtam az információ tengerben és nekem van a legnagyobb halász hálom. Egy dolog szomorított csak el. A szoba és az ajtó fala vasból készült amin nem leszek képes áthatolni, így kénytelen leszek felhasználni egyet abból a shurikenből amit az öreg kovácstól kaptam. Azt hittem tovább tudok rájuk vigyázni, de az élet nem mindig úgy alakul, ahogy terveztük. A biztonság kedvéért, na meg persze, hogy ne minden felelősség a memóriámat terhelje, amit tudtam lepecsételtem a nálam lévő tekercsekbe. Nem kapkodtam, hiszen senki nem hinné, hogy bárki is tartózkodna egy zárt vas szerkezetben. Furcsa volt leírni ezt az ördögös dolgot, de ami számomra felesleges, az lehet, hogy másoknak kincs, sőt lehet az életüket áldozzák érte. Ezen kívül még egy furcsa csapat mozgásról szóló részt jegyzeteltem, ami szorosan kapcsolódhat a jelenlegi helyzethez, illetve az „ördögökhöz” akik a koordináták és a szekér mozgások alapján feltételezhetően, talán, de nem biztos a Vas, vagy Sziklák országából jöhettek.


Miután végeztem a kezembe vettem egyet a spéci eszközökből és megdobtam vele az ajtót. Nem akartam hinni a szememnek. Ténylegesen elporladt minden egy bizonyos hatósugáron belül. ~ Az öreg fénykorában tudhatott valamit.~ gondoltam magamban, mikor eszembe jutott a vén szeszkazán. Sietnem kellett, mert már egy jó ideje elhagyták az irodát és féltem attól, hogyha a klón túl messzire kerül akkor elporlad. Sietve készültem távozni, ám még mielőtt elhagytam volna az irodát gyorsan utána néztem, hogy Suzume meddig jutott a papírjaimmal. Titkon bíztam abban, hogy már elkészült vele így ha megszerzem, csak simán kisétálhatok a főkapun, úgy, hogy senki nem sejtene semmit.


Abban az esetben ha sikerül megtalálnom a teljesen kitöltött, vagy részlegesen kitöltött, vagy csak az üres formanyomtatványt: /Ha nem teljesen kitöltve találnám meg, akkor mindenféleképpen folytatom a kitöltését/
Miután rátettem a kezem eme fontos dokumentumra a szürkületet, vagyis inkább ezt már nevezhetnénk sötétnek is, (Érdekes, hogy milyen gyorsan telnek a napok… de mindegy is.) kihasználva igyekeztem észrevétlenül a legkevesebb feltűnést keltve a kapuk felé menni és szépen, csendben, békésen elhagyni a falut, hiszen volt nálam egy okmány ami ezt lehetővé teszi. Persze figyelmem nem lankad, de már kezdem érezni a szabad levegőt, és ennek az egésznek a végét.




Abban az esetben ha semmit nem találok amire szükségem lenne:
Miután fölkaroltam a fontos és kevésbé fontos tekercseket a széfből és nagy nehezen ki is jutottam onnan, amilyen gyorsan csak tudtam a falu kapui felé vettem az irányt. Végig az járt a fejemben, hogy legálisan tartózkodom a faluban így senkiben nem kelthet gyanút az, hogy ahogy jöttem, úgy megyek is.




Bízom abban, hogy sikerrel veszem a kapunál lévő minden akadályt és sikerül kijutnom a faluból és végre rendezhetem soraimat és mehetek a megbeszélt találkozó pont felé. ~ Engem most már nem érdekel senki és semmi, megszereztem mindent amit tudtam, így nem érdekel, hogy ki marad hátra.~ Míg nyomatékosítottam magamban a dolgokat átszaladt egy vicces lehetőség a fejemen. Arcomra mosoly ült, mikor elképzeltem, hogy a többiek valamilyen oknál fogva meglátják a klónomat és a három férfit. Szinte láttam magam előtt, ahogy azt tervezik, hogy hogyan mentsenek meg, és mikor megszületik a csodálatos terv a klónom egy kupac sárrá változik. Vicces lenne az biztos.
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Doshiri Asuka Kedd 13 Jún. 2023, 20:12

//Ahol a part szakad - Saisho Nindo//


Tudom, hogy nem lenne szabad, mégis úgy döntök, hogy a kém segítségére sietek. Nem hezitálok, megvizsgálom magamnak az utat lefelé, majd már indulok is. Menet közben megkezdem a fuvola játékomat, majd földet érést követően chakrát is vezetek a játékomba. Látom, hogy az ellenfél alig sérült, míg Zeeko igen csak ramaty állapotban van. Viszont sikerül elterelnem a fickó figyelmét! Amint meghallja a játékomat, ő felém fordul és több fegyvert is felém hajít.
Érzem, ahogy a hideg fém több helyen is belemar a húsomba, de a technika sikerül! A harcos mozgása egy pillanatra megtorpan, bár még így is felém hajít pár fegyvert. Éppen ezért kénytelen vagyok eltáncolni az útjukból. Ezzel pedig már meg is töröm a genjutsu-t. Már készülnék az összecsapásra, amikor észre veszem, hogy Zeeko aktivál egy technikát. Hirtelen számos kődárda tör elő a talajból és nyársalják fel az ellenfelünket.
Hatalmasat sóhajtok, miután végzünk. Zeeko alaposan megdorgál, miközben eltávolítjuk a fegyvereket a testünkből. Miután ezzel megvagyok, a halott ruhájából tépek le csíkokat és azokkal kötözöm be a sérüléseimet. Közben figyelmesen meghallgatom, hogy a kém mit tervez. Nem igazán tetszik, de nem akadályozom meg. Így akár tényleg lehet esélyünk a menekülésre.
- Megmondom neki! - válaszolok, miközben elkapom a fejpántját. A kiegészítőt gyorsan elteszem, majd egy biccentést követően felmegyek.
- Nem tudom te mit tervezel, de Yori bárhol lehet. Most biztonságosabb lenne lelépni. Éppen ezért én megyek és megkeresem a kutat. A kavarodásban úgyis könnyedén el lehet vegyülni.
Ezután nem is várok tovább, egyszerűen csak megindulok és megkeresem az első ablakot, amin keresztül elhagyhatom az épületet. Odakint az utcán, megfigyelem az emberek mozgását, majd felveszem a tempójukat és úgy indulok el az egyik irányba. A robbanást követően, ha kitör a pánik, akkor sietősre veszem a figurát és megyek a főtérre. Ha elérem a kutat, akkor pár pillanatig alaposan megfigyelem a környéket, hátha valaki szemmel tartja. Ha nem veszek észre senkit, akkor már megyek is le, hogy a csatornarendszer segítségével távozzak.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Tsunomi Ai Szer. 14 Jún. 2023, 11:21

Átadtam az üzenetet. Ennyi volt csupán a feladatom. Nem szándékoztam hősködni és még inkább az életemet kockáztatni egy olyan valakiért, aki csupán egy idegen számomra. Talán Asukának jelent valamit a „hazafi” viselkedés, de ez a jellemvonás, nem segít, ha mindenkit elkapnak. Azonban, míg Asuka lenn tevékenykedik és segít a kémvezetőnkön, én inkább azon tevékenykedtem, hogy elfedjem a visszavonulásom. Szenzorhullámaim aktívan pásztázzák a környéket és egérutat keres a környéken. Mindeközben kezembe vett tantommal, megszabadítom magamat a hajam egy részétől, hogy aztán megpróbáljam kimosni belőle a szürkítő festék egy részét, így ha minden jól megy, mire Asuka felérkezik és a robbanás megrázza az épületet, már egy rövid hajú, szőke hajú áll előtte. A levágott hajamat természetesen nem szórtam szét, nem voltam olyan idióta, hogy bizonyítékot hagyjak, helyette elraktam az övtáskámba, miközben egy-egy tablettát húzok elő belőle biztos, ami biztos alapon, melyből az egyiket Asu felé dobom.
- Próbáld megváltoztatni a kinézeted picit. Jelenleg csak azt tudják, hogyan nézünk ki, mert nem érzékeltem szenzort a közelben. – magyarázom, miközben elrágom az energia tablettám.
Még egyszer körülszondáztam, hogy meggyőződjek arról, hogy Zeeko sikeresen elcsalt mindenkit, majd Henge segítségével egyszerűen átváltozok egy nagyobb macskává (Ifu, Mirubi macskája). A macska valamiért ismerős volt, de nem igazán jutott el az agyamig, hogy miért épp őt választottam. Furcsa kötődést éreztem az állat felé, de nem tudtam megmondani kihez tartozik ez az állat. Viszont ezen nem most fogok agyalni. Asukától eltérő ablakot közelítettem meg, hogy azon kiugorva közelítsek meg egy kisebb sikátort, ahol visszaváltozva indulhattam meg a főtér felé. Igazából biztos, ami biztos alapon rejtettem el így a visszavonulásomat, mivel nem tudhatjuk ki figyeli meg a helyet, így jobb nem kockáztatni, maximum pedig csak Asuka bukik le így, mert nem olyan meglepő, ha az állatok elhagyják a veszélyesnek ítélt helyeket.
Visszaváltozva, magamra öltöttem azt a rémült kinézetet, amelyet egy gyerek öltene magára és célirányosan indultam el, mintha csak hazafelé sietnék. A rajtam lévő ruhát nem tudtam megváltoztatni, de ez az átlagos öltözködés, nem lesz gyanús a helyieknek, mivel ha le is írják ezt másoknak, akkor is több száz gyerekre ráillene nagy eséllyel a dolog. A szagelfedő technikámmal elfedem a ruhám és bőröm által beivott vérszagot, amit nagy eséllyel beszívott a kamrákban, így viszont tökéletesen elfedtem magamat.
Próbáltam a leginkább elvegyülni a tömegben. A civilek nagy eséllyel kíváncsian bámészkodnának a zaj felé, míg a gyerekek vagy kíváncsian nézelődnének, vagy ijedten sietnének haza. Ezt a káoszt próbálnám kihasználni, hogy minél jobban megközelítsem a főtér felől az egyik sikátort. Ha Asukát esetleg sikerül elérnem közben, őt is félrehúznám, ha pedig kérdőn néz rám könnyedén válaszolok.
- Szerinted mennyire lenne gyanús, ha a FŐTÉR! közepén beleugranál egy kútba? – hangsúlyozom a lánynak.
Elterelés ide vagy oda, elég feltűnő egy mutatványról van szó. Azonban mivel a Csatornarendszerek a cél, egyszerűbb megoldás is van. Az ilyen rendszerekbe elég sűrűn a sikátorok egyikéből lehet a legkönnyebben lejutni a csatorna fedelek felnyitásával, amelyet, ha sikerül nekünk, akkor megpróbálva visszahelyezni minél jobban elfedni a nyomainkat. Végül ha sikerrel járva magunk mögött hagytuk a város felszínét a szenzorságomat továbbra is aktívan használva próbálok megindulni a város külső fele felé. A faluban maradt negyedik társunk épsége igazából nem igazán érdekelt. Elvállalta ezt a küldetést és a vezetőnk parancsa alapján nem szabadott kockáztatnunk. Így nem fogom kockáztatni az életemet másért. Az ő döntése volt, hogy egyedül hatol be. Akkor ideje érvényesülnie is. Ha esetleg idegen chakrát érzékelnénk az útvonalunkon, úgy megállt parancsolva némán Asukának jelzem, hogy van előttünk valami/valaki. Ez esetben megpróbálhatnánk kikerülni, ha képesek vagyunk rá, ha pedig nem, akkor kénytelenek leszünk átvágni rajtuk magunkat. Részemről hajlandó voltam ölni, azért, hogy élve kijussunk innen, nem számít, hogy a cél fiatal, idős, vagy civil. Ezeket a visszafogottságakat, már rég kiöltem magamból.


Használt technikák:
Henge no Jutsu // Transzformációs Technika
A henge alapvető chakrairányítási művelete: chakra testfelületi irányítása.
A technika alapszintű alkalmazásakor a használó megváltoztatja a kinézetét, azonban ez a kinézetváltozás nem csak illúzió, hanem a testre való hatás olyan formájúvá is változtatja azt, amilyenre a használó akarja, éppen ezért a folyamatos alakváltás nehezen fenntartható; erős fizikai vagy chakra behatására megszűnik; alap szinten csak az emberi kinézetet lehet vele formálni. 
Egy Ninja ha elég képzett, akkor a Henge no Jutsuval képes felvenni tárgyak alakját is, mely közel azonos méretűek, mint a Ninja teste; Magasabb szinteken (B) már más élőlények és nagyobb tárgyak alakját is fel lehet venni vele; Ugyancsak képzettebb ninják, képesek a hangjukat is megváltoztatni a technika részeként!
Megjegyzés: A Henge no Jutsu előfeltétele minden Henge // Transzformációs technikának!


Japán név: Kaori Kakaku no Jutsu
Magyar név: Illatár technika
Szint: D
Chakra: 140
Leírás: Egy speciális rejtőzködő technika, amely a szaglásra specializálódó nyomkövetők ellen hatásos. A használó előzőleg felszereli magát valamilyen növény/tárgy illat kivonattal (vagy egyéb tárgyal, ami rendelkezik a kellő illattal (pl. fenyő illat eléréséhez, fenyőtű)), amelyet a technikát megelőzően megiszik, vagy megeszik. A használó a chakráját a gyomrába juttatva az illatanyag segítségével egy különleges párlatot fog létrehozni, amely után a használó teste minden egyéb illatát/szagát átveszi, és ezentúl csak a párlat szagával megegyező illat fog kibocsájtódni (még a légzése is rózsa illatú például, ha rózsapárlattal használja a használó). A használót a technika után szag alapján, már képtelenség megtalálni, legyen a nyomkövető ember, vagy állat.


Név: Sairentosuteppu no jutsu // Néma léptek technika
Típus: ninjutsu
Besorolás: B
Chakra: 280
A használó képes az általa eldobott, vagy az önmaga által keltett hangok frekvenciáját megnövelni olyan mértékbe, hogy az emberi hang számára ne legyen az hallható. A technika csak a hallható zaj frekvenciáját növeli meg, így azok az állatok, emberek, akik képesek érzékelni a magasfrekvenciájú hangot, azok képesek kiszúrni és a zaj erőssége miatt akár pontosan be is határolni a zajok forrását. A technika nem jogosít fel a Denevérekre alapuló technikáinak használatára. A technika során bár a lépésekkor elrúgott apró kövek, vagy pocsolyába való lépés zaja továbbra sem hallható, de ha a kő eltalál egy másik kavicsot, vagy a visszahulló vízcseppet a másodlagos érintkezés miatt már keltenek zajt (ugyanígy a dobófegyvernél a falba ütközés nem kelt zajt, de ha a falból kiszakad valami és földre esik az zajt kelt.)
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Utcák és hidak - Page 2 Empty Re: Utcák és hidak

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.