Lakónegyed

3 posters

Go down

Lakónegyed Empty Lakónegyed

Témanyitás  Shikaku Szomb. Szept. 18 2010, 17:11

Tágas és kellemes parkszerű terület, megszakítva a falu egyetlen nagyobb területű beépített kereskedelmi állomásterével.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Lakónegyed Empty Re: Lakónegyed

Témanyitás  Hakkyou Katsumi Csüt. Jún. 13 2013, 21:48

//Érzelem rengető//

Dühösen meneteltem az utcán, mert a Madao család fejétől - nevelő apámtól – egy üzenetet kaptam egy futár ninjától. Lényegében kishúgomat, Seia-t újra elrabolták ugyanolyan módszerrel, mint amikor az első hónapban Kumogakurében éltem. Elég egyedi az elrablási módszer s tudtam, hogy B-Bandita volt. Újra váltság díjat akarhat az a gonosz haramia? Nem tudom, de fortyogott bennem az a bizonyos. Nyugtatgattam magam, hogy Ichiban esélyt se kapjon a tombolásra. Nem hagyhatom! A Szövetség se Kumogakure nem tudja az én féltve őrzött titkom.
A kovácsok, a lakók mind megnéztek, hiszen sosem láttak ennyire feszültnek. Némelyik kisgyerek félelmében az anyukájuk mögé bújtak. Valaki fél szemmel valaki egyáltalán nem is nézett rám, miközben anyukájuk kimonóját szorongatták. Sokszor Seiat láttam helyettük, s akkor elfogott a bú, hiszen tehetetlen vagyok jelenleg. Küldetés vár rám, koncentrálnom kell.
Az idegességtől izzadt már a tenyerem, így amikor a szövetségi felettesem maga elé hivatott, majd kíváncsiságból elvette a levelet, nem tudta elolvasni. Elmosódott a tinta!
-      Mi vár rám Senpai? Új fegyvert kell tesztelnem, szállítmányt kell kísérni?
A férfi csak krákogott és próbálta kiolvasni a levelet. Valahányszor újra kezdtem volna hozzá beszélni; feltekintett, egy nagyot köhögött, majd a legelejétől próbálta megfejteni a levelet. Végül kikaptam a kezéből és a műkarommal egy kőkemény tenyerest adtam az arca jobb – far-pofájára. Már korábban se kedveltem, ezért a feje helyére a fenekét képzeltem el, még képletesen a viselkedése is olyan volt.
Hangosan ordibált velem, már vissza akartam üvölteni a „Személyes üzenet te majom képű, csimpánz tenyerű…” de egy nő felszólított. A férfit pillanatok alatt semmibe vettük, hiába szólt hozzám. Teljesen levegőnek néztük.
-       - Hakkyou Katsumi? …
A nevemet hallva tudtam, hogy valami komolyról van szó. a kumogakurei fejpánt eleget elárult róla. A kreol bőr meg se tudta hazudtolni, hogy melyik faluból származik.
-       -  Hai Én lennék!

Ekkor egy nagy ember jelent meg e kis településen. Magam se hittem a szememnek!

Hakkyou Katsumi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 34


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 188

https://sway.com/HECA3hFsG0hH2TSA

Vissza az elejére Go down

Lakónegyed Empty Re: Lakónegyed

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Jún. 14 2013, 12:26

A várost jártad, magányosan, idegesen, majd mikor a felettesed megbízásod próbálta felolvasni, két, számodra ismert fejpánttal rendelkező shinobi jelent meg.
-
Hakkyou Katsumi? - kérdezte az egyikük. Mikor a hang felé fordultál, és helyeselted,t e vagy az, akit keresnek, egy magas férfi lépett előre. A két Kumogakurei shinobi látszólag teljes fegyverzetben érkezett, így nem csak egy röpke hétvégi kiruccanásról lehetett szó. A férfi közelebb lépett, majd elvette az elmosódott szövegű megbízást és eltette.
-
A nevem Kai, ő pedig Rai. Feladatot kaptunk a Raikage helyettesétől, azonban a küldetéshez téged is magunkkal kell, hogy vigyünk. Menj haza, pakolj össze minden fontos felszerelésed, egy óra múlva itt találkozunk. - fejezte be az instrukciókat.
 Látszólag sietős volt a dolguk, így jobb lesz, ha kapkodod magad és minél hamarabb visszatérsz.
Ha otthon összepakoltál, visszafelé még tudod bővíteni a fegyvertárad, ha hiányt szenvednél bármiből is.


Amint visszaértél, a két kumogakureivel együtt indultok is tovább a városban, még gyalog. A város kapujáig való eljutást írd meg a körben.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Lakónegyed Empty Re: Lakónegyed

Témanyitás  Hakkyou Katsumi Szomb. Jún. 15 2013, 12:18

A levelet nagy nehezen visszakértem. Szépen összehajtogattam és a felsőm mögé rejtettem a papírt közel a szívemhez amikor az öreg Kabuto hangosan kétségbe vonta a két kumogakureit. Ezután már csak a 3x3 méteres kis lakásomba léptem be. Nem ért engem meglepetésként, amikor minden Szana-szét volt. A szokásos minimális fegyver készletemet összeszedtem:
Övtáskába három kis tekercset raktam és 8 füst bombát. Az egyik tekercs a szokásos konyhai eszközök voltak. A főztöm az egyedüli, amiért Kabuto-sensei szomszédos lakásában élhetek ingyenes lakbérrel, ami az övé eredetileg, ha a városban tartózkodom. Az Álruhák Tekercse sokszor kimentett a bajból, ha valamit elrontottam és a Sensei elől kellett menekülni.
Az új fegyver tekercset Madao-ék adták, ami matt fekete volt. Ebbe pecsételtem bele a a bokkenemet, és tíz darab kunait. Az ágy mögül kiszedtem a vékony, hosszú szárú pipámat , majd a konyha tekercsből egy fél kilogrammos dohánycsomagot vettem elő, s tömtem meg a pipámat. Miért szükséges? Az öreg szeret tőlem egy kicsit venni a dohányomból, amikor úgy érzi nincs ereje eljutni a boltig... de minden nap?
Amint kiértem, döntöttem meg egy kicsit a pipámat, és már rá isgyújtottam. A kumoiaknak nem is szóltam, inkább az öreg kovácshoz fordultam, hátha van valamije, ami segíthet nekem. Kunaiokat, különböző fegyvereket nézegettem. Az öreg valamit írogatott, nem is figyeltem rá. Később amikor visszafordultam az asztalon kitekert fegyvertekercshez, egy kis füst szálldogált felfele az égbe.
Egy harmadik pecsétet láttam, talán kis levél volt számomra, ami személyes. Ekkor eszembe jutott a nevelőcsaládom levele, eszembe se jutott, hogy ha az öreg valami perverzséget pecsételtetett, akkor szétütöm a fejét.
A szívemhez kaptam, ahol a levél volt. Az öreg látta, hogy valami komoly érzelem hullámon esek át, így nem is szólt egy rossz szót se. Csak „Sok szerencsét!” kívánt, ami miatt elmosolyogtam. A Wakazashit a hátamra erősített hüvelybe zártam, és bólintottam a két ninjának.


Gyalog indultunk a Kumogakure felé, de semmi járművet nem kellett kísérni. Egyáltalán nem egy küldeményről van szó. A rejtett falu pedig már az első úttal őrizetet adott volna egy idefelé érkező szállítmánynak, vagy éppen aminek. Már az is megfordult a fejembe, hogy hamisan igazolják magukat ez a két ninja. Talán elveszett ninják lennének, de akkor milyen tervüknél lenne szükség rám. Nem vagyok egy erős ninja, a célom hogy azzá váljak a többiek érdekében... Itt valami bűzlik. Viszont, ha tényleg Kumogakurébe megyünk, akkor beszélnem kell a Madao családdal, és megkeresni Seiát minden áron.
Magán az odatartó útvonalon nem volt semmi probléma az ég világon, nagyon jó felderítő ninjákról van szó. Egyedüli gond az az én fejecskémben volt az előző témát illetően.

Amint ismerős volt a kapu be akartam menni és a nevelő szüleim házához akartam igyekezni, de valaki megmarkolta a kezem, nem engedett el.

Hakkyou Katsumi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 34


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 188

https://sway.com/HECA3hFsG0hH2TSA

Vissza az elejére Go down

Lakónegyed Empty Re: Lakónegyed

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Jún. 17 2013, 18:33

Miután összepakoltál minden szükséges felszerelést, kiléptél a házból, majd a két Kumogakureivel elindultatok át a városon egyenesen a kapuig. A kapuban álló őrök elkérték a két Kumogakurei papírját, majd továbbengedtek titeket, a kis cspaat pedig elindult Észak-nyugat irányba.
-
Mint ahogy már mondtam, feladatot kaptunk a vezetőségtől. Egy igen veszélyes kereskedőt kell elfognunk, azonban a te segítséged is kell, ezért kerestünk fel. Mit tudsz pontosan egy bizonyos Bakemaru Hitei-ről, vagy ismertebb nevén a B-banditáról? Négy nap múlva érkezik egy szállítmány, a B illegális árut akar behozni az ország területére, ezzel kijátszva a háború okozta cikkek hiányát, és átvéve a fekete piac feletti uralmat. Sikerült kikémlelnünk a vásárlót, aki Fehér Szellemnek hívja magát. Róla egyenlőre semmit sem tudunk, csak annyit, hogy igen nagy kutyáról van szó. Ha jól értesültünk, te már találkoztál a B-Banditával. - mondta Kai. - Mit lehet tudni erről a B-ről? - faggatott tovább, miközben haladtatok. Miután elmondod a szükséges információkat, elemzik, majd folytatja.
-
A küldetésünk, hogy megelőzzük a fehér szellemet és lefoglaljuk a hajót, a teljes tartalmával együtt, és lehetőleg élve elfogni a B-t. - egy levegővételnyi szünet után Rai vette át a szót.
-
Ha pedig elfogtuk a Banditát, akkor van esélyünk elfogni a Szellemet is, aki feltehetőleg az egészet irányítja. Sietnünk kell, a kikötő innen két napnyi járóföldre van, és fel kell készülni a hajó érkezéséig. Kereskedőknek kell álcáznunk magunkat, hogy a férfi közelébe érhessünk, és a megfelelő pillanatban lecsaphassunk. Ehhez viszont szükségünk van minden információra - nézett rád a lány igen komoly tekintettel.

A postod a napot foglalja össze, este egy kis faluban vacsoráztok, majd alszotok egyet, reggel indultok tovább.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Lakónegyed Empty Re: Lakónegyed

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.