Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Go down

Hitoshi, a kékszemű szőke herceg Empty Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Témanyitás  Vendég Szer. Okt. 06 2010, 10:22

Név: Hitoshi no Minowara
Ország: Víz Országa
Falu: Kirigakure
Rang: Genin (Leendő Vándor Ninja)
Kor: 14
Nem: férfi
Felszerelés:
- Katana a hátán
- 2 tekercs a ruhája zsebeiben: az egyik váltó ruhát tartalmaz, a másik pedig 2 fuuma shurikent
- A derekán van egy széles övtáska, amiben 5 shuriken, 5 kunai, 5 füstbomba és egy doboz energia tabletta van.
Kinézet: Hosszúkás szőke haja van, a szemei kék színűek. Általában fekete nadrágot és pólót visel, ami fölé még egy vaj színű inget szokott felvenni. A kezei be vannak kötözve, egészen a könyökéig. Néha fekete bőrkesztyűt húz.
Jellem: Általában csendes, visszahúzódó. Csak akkor beszél, ha kérdezik, de akkor is lényegre törően, nem beszél mellé.
Előtörténet:
14 évvel ezelőtt jöttem világra Kirigakure-ben. A szüleim shinobi-k voltak, így szinte egyértelmű volt, hogy én is ezen az úton indulok el. Az apám a Minovara klán tagja, míg az édesanyám a Gaisuke családból származik. Az édesapám, aki után a Hitoshi nevet kaptam, jelenleg jounin kiképző, egy genin csapat irányításával foglalkozik. Az édesanyám, Yumiko, a születésemig tagja volt az Oinin-eknek, azonban amint terhes lett velem, kénytelen volt otthagyni a szervezetet. Hivatalosan azonban csak a születésem után lépett ki.
Azt hiszem átlagos gyerekkorom volt. Nem különböztem semmiben a többi gyerektől. Nem voltam elkényeztetve, de a szüleimtől a kellő szeretetet mindig megkaptam.
Amikor elértem a megfelelő kort, a szüleim beírattak az akadémiára. Ott sikerült össze barátkoznom a többiekkel. Suli után gyakran játszottunk együtt a parkban, illetve a játszótéren. Általában labdáztunk, vagy olyat játszottunk, hogy valamilyen nagyon erős shinobi-k vagyunk. A lányok általában Mei sama-t alakították, míg mi, fiúk, másokat. Én gyakran egy olyan shinobi-t alakítottam, aki állandóan lázadozott, még a „Mizukage”-re is rátámadtam. Annyi eszem viszont volt, hogy nem az igazi nevét használtam, hanem kitaláltam egyet.
Éppen ez a shinobi volt az, aki miatt elkezdtem a katana-val való harc tanulását. Tudtommal ő nagyon jó volt a Suiton használatában, illetve a csendes gyilkolásban. Így hát elhatároztam, hogy hasonlóan jó harcos leszek, mint a példaképem.
Az édesanyámat kértem meg arra, segítsen elsajátítani a lopakodás művészetét, míg az édesapám a kard használatát tanította nekem. Nagyon kemény volt a kiképzés, mellette még az akadémiai tananyagot is meg kellett tanulnom. Azonban nem hanyagoltam el egyiket sem. Az akadémián is nagyon jól teljesítettem és otthon is. Sohasem volt rám panasz. Így lett belőlem, a vidám, játékos gyerekből, egy visszahúzódó, katonásabb jellem.
Már alig vártam, hogy letegyem a vizsgát és genin lehessek. Az utolsó évem az akadémián nem volt túl izgalmas. Folyamatosan a vizsgára készültünk. Átvettünk minden elméleti anyagot, folyamatosan létre kellett hoznunk az alaptechnikákat, illetve a taijutsu órán a közelharcot, a fegyverhasználatot és a célba dobást gyakoroltuk. Azt kell, hogy mondjam, nagyon unalmas volt a záró év.
Végül eljött a genin vizsga napja. Mivel a háború szélén állunk, úgy döntöttek, egy írásbeli feladatot kell megírnunk, ami ha sikerül, akkor jöhet egy jutsu demonstráció, majd egy célba dobó feladat.
Az írásbeli könnyű volt, mivel általános dolgokat kérdeztek csak. Ezen mindenki könnyedén átment. Ezután jött a jutsu demonstráció. Mindenkinek be kellett mutatnia az alaptechnikákat. Néhányan itt buktak el, mivel volt akinek nem sikerült a Bunshin, valakinek pedig más technika. Ezen is sikeresen átmentem. Végül jött a célba dobás. Minden jelöltnek 5 lehetősége volt arra, hogy legalább háromszor tökéletesen eltalálja a tábla közepét. Az első próbálkozásomat elrontattam, de utána háromszor betaláltam, így kiérdemeltem a fejpántot.


A hozzászólást Hitoshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 18 2010, 10:49-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hitoshi, a kékszemű szőke herceg Empty Re: Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Témanyitás  Karin Hétf. Okt. 18 2010, 08:26

Elég régóta vár ellenőrzésre ez a történet és végül elvállaltam pedig nem is az én dolgom ezen cselekedetek. Jó volt, bár azért jobban tagolhattad volna és kiemelhettél volna néhány dolgot, de ennek ellenére nekem tetszett, bár egy egyszerű és átlagos, de jó előtörténet! De van egy hatalmas hibája.

A Mizukage-val találkozni Kirigakure-ban nem olyan egyszerű. Ez nem Konoha! Előre be kell jelentkezni nála, és akkor is hosszú idő, míg fogad, ha egyáltalán fogad. Máskülönben sohasem engedne el egy friss genint kalandozni, főleg így nem! Kísérő ide-oda... ha a szülök még bele is egyeznének, ami ugyebár elégé kétes, akkor is azt mondaná, hogy egy gyereknek ilyen szinten a falúban a helye. Szerintem ezt írd át és a játsszad ki a játékban! Ha a kísérő kérte volna meg a Mizukage-t, akkor más lenne a helyzet, de akkor is kétes, révén Kirigakure nem nagyon engedi elcsatangolni az embereit, jogos indokok nélkül!

Jelezd ha javítottad!
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Hitoshi, a kékszemű szőke herceg Empty Re: Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Témanyitás  Vendég Hétf. Okt. 18 2010, 10:52

Köszönöm szépen Karin sama!

Kivettem belőle az utolsó részt. Majd később viszont szeretnék vándor ninja lenni, de azt majd kijátszom, ha erősebb leszek.

Csókol, a Szőke Herceg Razz

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hitoshi, a kékszemű szőke herceg Empty Re: Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Témanyitás  Karin Szer. Okt. 20 2010, 08:21

Rendben így elfogadva! Very Happy

Rang: genin
Színt: D
Chakraszínt: 100
Pénz: 2000 Ryu

- Alap technikák
- Kirigakure alaptechnikái (2 van, egy Suiton technika és egy taijutsu technika)
- + technikát nem kapsz, mert Kirigakure-i vagy!



A hozzászólást Karin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 20 2010, 23:16-kor.
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Hitoshi, a kékszemű szőke herceg Empty Re: Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Témanyitás  Vendég Szer. Okt. 20 2010, 08:39

Köszönöm!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hitoshi, a kékszemű szőke herceg Empty Re: Hitoshi, a kékszemű szőke herceg

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.