Hazukage Stormie

2 posters

Go down

Hazukage Stormie  Empty Hazukage Stormie

Témanyitás  Hazukage Arashi Csüt. Márc. 31 2011, 21:59




A hozzászólást Stormie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 02 2011, 08:13-kor.
Hazukage Arashi
Hazukage Arashi
Játékos

Tartózkodási hely : Gyál


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Hazukage Stormie  Empty Re: Hazukage Stormie

Témanyitás  Hazukage Arashi Csüt. Márc. 31 2011, 22:04

csak annyit mondanék,hogy 1 kicsit összevissza meg összeszedetlen meg szaris de azér beadom xD majd +nézitek milyen és max bővítem mer nm érzem mit írhatnék bele
Hazukage Arashi
Hazukage Arashi
Játékos

Tartózkodási hely : Gyál


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Hazukage Stormie  Empty Re: Hazukage Stormie

Témanyitás  Konan1 Pént. Ápr. 01 2011, 23:00

Nos lássuk csak, hogy mivel állunk szemben.
Először is üdvözöllek a Naruto Gundan oldalon, remélem jól érzed majd itt!
Elolvastam az előtörténetedet és volt pár dolog (nem kevés) ami szemet szúrt nekem. Legelőször is kezdjük az alapvető szabályokkal, melyek elolvasása kötelező mindenhol, ahogyan a betartásuk is, ergo a káromkodást kéretik kerülni ^^ Hieroglifa írást, az oldalon nem használunk, (gondolok itt a "+nézitek" féle szóra). Ennyit az alap dolgokról, így most már áttérhetünk magára az előtörténetre.
Ami talán mindenkinek szemet szúrhat, az nem más mint a történet hossza. Biztos hogy csak ennyi jött ki? Mert ez tényleg nagyon kevéske. A gyerekkorodat meg az akadémiai éveidet letudtad kerek perec egy mondatban és a vizsga is jó ha eléri a három mondatot. Ezeket mindenféle színes dologgal fel lehet tölteni részletezni és érdekesebbé tenni a történetet, így megnövelve annak tartalmát/hosszát.
Ami ezután szemet szúrt az maga a Hazukage klán és a Kekkei Genkai amit említettél. Mint tudjuk, vagy lehet tudni (ez a szabályzatban is benne van, remélem el lett olvasva '^^) Kekkei Genkait csakis engedélyel lehet szerezni amelyet a Staff tagok szavaznak meg, kiváló minőségi játékért és egyéb más dolgokért, csak úgy ingyér nem osztogatunk KG-t, így szerintem az a részecske kihúzásra is kerülhet. Ami a Hazukage klánt illeti, nem tudom hogy megbeszélted e a klán tagjaival, de tőlük is kell engedély, hogy Klánba indíts egy karaktert, és ezzel értesíteni kell az ellenőrző staffot (jelen esetben engem, tehát ha van engedély rá, akkor megkérném azt a Hazukage-t aki adott rá, hogy jelezze nekem és ezt a részt ki is pipálhatjuk). De attól, hogy klán tag leszel, még nem azt jelenti, hogy kapsz Kekkei Genkait ^^
A következő számomra nagy fájdalmakat okozó rész, az a családgyilkosság volt. Te letudsz képzelni olyan apát, aki egy Zanbatot ad a kölyke kezébe mondván "Nosza eredj és vágd le vagy anyád vagy engem...." hát akármilyen debil is egy család azért az ilyen dolog ki van lőve eleve. Meg hát milyen elvetemült gyerek az aki meg is teszi ezt?
Minden esetre, kérlek fusd át mégegyszer a szabályzatot és az ott leírtak alapján, valamint amit most írtam, azok szerint javítsd az előtörténetedet, de addig is Elutasítom!

- Üdvözlettel: Konan
Konan1
Konan1
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Hazukage Stormie  Empty Re: Hazukage Stormie

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.