-= Fórum Hírek = -

+47
Maito Gai
Hyuuga Hanabi
Ootsutsuki Kaguya
Hyuuga Hinata
Uchiha Kagami
Senju Tobirama
Terumi Mei
~ Chakra ~
Hatake Kakashi
Orochimaru
Uchiha Obito
Shimura Danzou
Namikaze Minato
Kabuto Yakushi
Jiraiya
Gato
Pein
Inuzuka Tsume
Haku (inaktív)
Fukasaku
Killer Bee
Hinata
Haruno Sakura
Danzou
Orochimaru (Inaktív)
Uzumaki Kushina
Tobi
Akasuna no Sasori
Deidara
Uchiha Itachi
Uchiha Madara
Kakuzu (Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Darui
Hatake Kakashi(Inaktív)
Sai
Namikaze Minato(Inaktív)
Hyuuga Hinata (inaktív)
Jaiba Minamo
Hidan
Tenten
Yamanaka Ino
Karin
Konan1
Zetsu
Shikaku
Uzumaki Naruto
51 posters

14 / 25 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Aug. 04 2015, 01:36

Sziasztok!

Számtalan bizonytalanság forrása volt ez a dolog a második elem feloldása körül. Hogy eloszlassuk a kételyeket, megnyugtassunk egyes fiatal konohai ninjákat és hogy elkerüljük a további félreértéseket, úgy döntöttünk hogy kihírdetjük: a Második Elem feloldása nem engedélyköteles!
Ez egy bizonytalan dolog volt az utóbbi időben. Ezzel most tisztázva van a helyzet. Azonban, hogy ne legyen mindenkinek második eleme, ami azért valószerűtlen és zavaró is lenne, ezért bár nem engeélyköteles, tehát kérvényezni nem kell, de egy Staff-taggal mindenképpen egyeztetni kell erről. Erre azért van szükség, hogy hirtelen felindulásból ne hulljon porba néhány igencsak eredeti karakterkoncepció, mindössze azért, mert nem kell pályázni a második elemet.




Danzou voltam!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Kedd Aug. 04 2015, 02:52

A FENTI HÍR IS FONTOS!

El is készült a Fizetés megvalósításáról szóló szabály, amit itt olvashattok: http://narutohun.niceboard.org/t2708-a-ryo-tortenete-tortenelme#45141
Ez még változhat, de mostantól mindenki akinek a rangja megfelel, az igényelheti a fizetését!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 06 2015, 00:57

Elkészült a Kézpecsétek leírása, érdemes elolvasni legalább egyszer mindenkinek, hogy ezekkel is tisztában legyen egy-egy jutsu megalkotásánál!
Itt a link: http://narutohun.niceboard.org/t2722-kezpecsetek-es-a-chakrafelszabaditas#45344

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Aug. 07 2015, 16:50

A Ryo topicban most már a vállalkozók számára is megtalálható a fizetés igénylésének szabálya. Olvassátok el!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Aug. 10 2015, 09:44

Kedves Játékosok!

Három fontos bejelentenivalóm van. Az első, hogy Madara már nem a staff tagja. Útjaink külön váltak. Én személyesen további sok sikert kívánok neki, biztos vagyok benne, hogy lesz köztetek is, aki hasonlóan tesz majd. Az eddig Madara által vezetett kalandok át lesznek, vagy át vannak véve. 


A Másik, hogy minden Játékostól, aki úgy érzi, hogy gondja, panasza van, várok egy levelet, amelyben kifejti ezt nekem. Ez kettőnk között marad, akár lehet durva hangvételű is. 


Végül pedig a harmadik hírem, hogy felvettem egy új mesélőt a Staffba. Nem összekeverendő a régi Minatoval. Ő teljesen új a Staffban, eddig még egyszer sem volt Tagja az NT-nek. Fogadjátok Őt szeretettel, Namikaze Minato néven fut, mint azt a szemfülesebbek már észrevehették.


Danzou!


Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Aug. 10 2015, 13:05

Sziasztok!

Újabb bejelentenivalóm van. A Levelek maximális számát 50-ről felemeltem 200-ra, ami a tényleges maximum. Így már sokkal többet tud eltárolni a rendszer. Köszönöm az tippet Minatonak ^^


Danzou! 
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Aug. 13 2015, 19:50

Sziasztok!

Jó Hírem van! Újabb Játékos mesélővel bővült a gárdánk, név szerint Misaki Kiyoko-val. Örülök, hogy köztünk van és sok sikert kívánok neki. ^^




Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Aug. 28 2015, 17:14

Kedves Játékosok!



Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy KÖTELEZŐ feltüntetni az adatlapotok linkjét az aláírásotokban! Már többször szóltam ezért, nem szeretnék mégegyszer. Ha szeptember közepéig ez nem lesz pótolva, akkor szigorúbbak leszünk. Nem azért mondom, mert élvezem, de lassan fél éve szajkózom ezt és ez a mostani az utolsó figyelmeztetés.
Nyílván nem az új emberek miatt mondom ezt, Ők rendszerint kiteszik az adatlapjuk linkjét. Szeretném, ha figyelne erre mindenki. 




Köszönöm;
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Szept. 24 2015, 19:21

Sziasztok!

Sajnos, internetproblémái miatt Hyuuga Oyoki már nem tartozik a Játékos-Mesélőink közé, mesélései át lettek véve.


Kiírásra kerül azonban egy pályázat a versenyek topicon belül. Kövessétek figyelemmel, a jelentkezőknek pedig sok sikert kívánok!


Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Szept. 28 2015, 16:00

A Ninjuu Kódexekkel és Szabályzattal kapcsolatban engem keressetek fel, vagy a Kérdések topicban tegyétek fel a kérdéseiteket. ^^ Az elkészült leírásokat, vagy a megbeszélnivaló leírásokat nekem küldjétek, vagy egy megfelelő topicba.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Szept. 30 2015, 20:35

Üdvözletem!

A Taijutsuk részleg frissült. Bővítettük és pontosítottuk a Vándor és Konohai technikák leírását. Némely esetben változott a chakraszint, illetve a besorolás. Várhatóan hamarosan a többi Taijutsu is megreformálásra kerül.
Mivel a Manga befejeződött, ezért ezt a mostanit tervezzük az utolsó átfogó reformnak, azután már maximum kisebb változások lesznek eszközölve. Már ha lesznek.
A Taijutsuk után valószínűleg a Ninjutsu részleg következik, erre kérlek figyeljetek majd az eljövendő jutsutanulásoknál.




Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Okt. 09 2015, 13:49

Kedves Játékosok!



Mint azt már néhányan észrevettétek: Shikaku újra a Staff tagja. Viszont Ő NEM fog mesélni, ezért kérlek ne kérjétek fel ilyesmire. A Staffot fogja segíteni. Köszönöm, ha figyelembe veszitek az előbbieket!


Másik dolog, hogy akinek nincs mesélője, az írjon rám és én találok neki. Jelenleg két JM-tréningesünk van, könnyen lehet, hogy ez a szám növekedni fog. 


További szép napot;
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Okt. 12 2015, 19:19

Üdvözlet!
Kiyoko-chan segítségének hála, sikerült beállítani az oldalon egy olyan kis kedvességet, ami megkönnyíti a lelkesen posztolók dolgát. A lényeg az, hogyha a "Post Reply"  feliratra nyomva írtok egy új posztot (Tehát nem a "Quote" feliratra nyomtok) és elnyomtok, kiléptek, vagy hasonló a lapról vagy a böngészőből, majd visszamentek ugyanoda, akkor automatikusan elmenti az Új Üzenetnek/Posztnak szánt irományt. Meg merem kockáztatni, hogy ez akkor is működik, amikor a gépetek lefagy és újra kell indítani. Ez azért lényeges, mert már többen (Köztük én is) panaszkodtatok arról, hogy elszállt a posztotok, nem lett elmentve, stb. Nos ha a "Post Reply"-vel írjátok meg a posztotokat, akkor mindig el lesz mentve az éppen megírt szöveg. Remélem sokak hasznára lesz! További Szép Estét!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Okt. 17 2015, 14:38

Sziasztok!

Jelenleg négy Játékos-Mesélő Gyakornokunk van. 
Kenta Koizumo
Fenereshy Erisa
Kenshiro Hanae 
Akira


Ez a poszt egy tájékoztató jellegű, hogy ne lepődjetek meg. Ők kapnak néhány mesélést, amit Staffi felügyelet mellett fognak futtatni. Remélhetőleg egy hónapon belül - legkésőbb év végére - eldől, hogy JM-ek lesznek, vagy pedig nem. Egyelőre számukra ki vannak osztva a mesélések, azokat fogják vinni, így felkéréseket feléjük ne továbbítsatok! Ezen képzés állásáról fogtok majd további tájékoztatást kapni, amint a dolog előrehaladottabb állapotban lesz.


Üdvözlettel;
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Okt. 23 2015, 12:53

Sziasztok!
Aono Takefumit felvettem JM-nek, Matuke Hariko pedig JM gyakornok, így őket is fel lehet kérni mesélésre.


Illetve frissítem a Staff topicot. az alapján könnyedén naprakésszé válhattok ^^




Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Kedd Nov. 10 2015, 21:32

Kedves Játékosok!
NT-s tárgyalások, beszélgetések és hasonlók után, végre elkészült a Senjutsu Leírás, amely némi betekintést is nyújt számunkra a Ninjuu Rejtekek élővilágába és a Természeti Energiák "hogyan?"-jába és "miért?"-jébe.

Ezen a linkel találjátok meg: http://narutohun.niceboard.org/t2811-a-fold-chakrahalozata-es-a-senjutsu


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Nov. 16 2015, 10:47

Sziasztok!
A régóta ellenőrizetlen élményekre való tekintettel kijelöltem egy embert, aki külön erre specializálódik. Név szerinŐ Namikaze Minato. Kevesebbet fog mesélni, többet ellenőrizni. 
Konkrétan Ő lett az élmények Moderátora. Bár az ellenőrzés továbbra sem kizárólag az Ő feladata.




Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Vas. Nov. 29 2015, 13:41

Újabb dolog, amiben szeretnénk kérni a véleményeteket!
http://narutohun.niceboard.org/t2816-mit-gondolsz-az-oldal-jelenlegi-aktivitasarol


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Szer. Dec. 09 2015, 21:20

Üdvözlet!
Vélhetően érezhető az utóbbi pár napban az oldalon egyfajta ki bepunnyadás, elkényelmesedés. Nos ezt a Staff is észrevette és most "összeült" megvitatni, hogy mit tegyünk ellene. Természetesen nem kell félni, nem fogytunk ki az energiából, de lévén, hogy lassan mind belecsöppenünk a nagybetűs életbe, sőt! Sokan már benne is vannak, így kevesebb időnk van a mesélésre és az oldalra! Ám mindegyikünknek szíve csücske a Gundan így hamarosan megbeszéljük, hogy hogyan tovább. A terveink meg vannak, most már csak egy kis szervezettség kell és akkor halad minden tovább! Addig is türelmét kérjük a játékosoknak! ^^

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Dec. 10 2015, 11:24

Sziasztok!

Két fontos bejelentenivalóm van. Fenereshy Erisa már nem JM-gyakornok, úgy döntött nem folytatja a dolgot. Így Őt a továbbiakban nem tudjátok mesélésre felkérni.


A másik pedig, hogy Pein ezentúl nem a JM-ek Moderátora. Idő és energiahiány miatt nem viszi tovább ezt a tisztséget. A JM-ek a továbbiakban - egy új ember kinevezéséig - nekem szóljanak, ha le kell zárni egy mesélésüket.




További szép napot;
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Dec. 12 2015, 20:11

Sziasztok!
Sajnos Kabuto nem tudja tovább vállalni. Arra szeretném kérni a kedves Gundanozókat, hogy szorítsunk neki a sikeres felépülésért, mert jó lenne, ha mihamarabb vissza tudna hozzánk térni, hiszen Chen-chan személyisége sokaknak okozott kellemes mosollyal teli pillanatokat. ^^






Üdvozlettel;
Danzou
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Vas. Dec. 13 2015, 19:32

Kedves Játékosok!

A Bijuus Csoport átnevezésre került, mostantól ide kerülnek azon NJK-k akik jelentősebb részét alkotják a Naruto és a Gundan világának. Főként a komolyabb jelentőségű mellék és főszereplők kerülnek ide. Ha viszont valaki ide bekerül az biztos, hogy azt egy Staff tag személyesíti meg, csakúgy, mint egy Játékos Karaktert.
Így rengeteg lehetőség nyílik meg előttetek, ugyanis ha harcra kerülne a sor esetleg Sasuke ellen, akkor nem a mesélő dönti el, hogy mit lép az ellenfél, hanem egy másik Staff tag személyesíti meg őt és ha hibázik, akkor bizony Sasuke is hibázik. De ez nem feltétlenül jelent előnyt sem pedig hátrányt! Ezzel a célunk a játékélmény növelése, ugyanis a háború után valószínűleg gyarapodik majd ezen szereplők száma...
További Jó Játékot!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Hidan Csüt. Dec. 24 2015, 04:16

A Ninja Tanács ezúton kíván chakrában gazdag, halászlébenkönyékigturkálós, bejglitőlszékredéses, szaloncukortúladagolásos (a többit képzeljétek hozzá) és boldog karácsonyt, vagy amit ti szoktatok ünnepelni! Köszönjük minden játékosnak, hogy írásaikkal és jelenlétükkel segítenek egy komplexebb, tartalmasabb Shinobi Világot megalkotni és fenntartani az oldalon. Akik rajta vannak a Mikulás "jógyerek listáján", azok számíthatnak valamilyen jutalomra az év hátralévő részében. A rosszakért pedig én fogok kezeskedni ^^
-= Fórum Hírek = - - Page 14 Santa_hidan_and_helper_onai_by_animefreak00910-d6zwrb0
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Dec. 24 2015, 16:32

Sziasztok!
Egyetértek HidannalBoldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket kívánunk nektek!
A helyzet az, hogy nagy puttonnyal érkeztem. Bár Hidan barátunk már kivette belőle az alkoholos italokat, de szerencsére sikerült kimentenem a lényeget (?)!
Kezdjük azzal, hogy szeretném megköszönni Nektek ezt az évet. Köszönöm, hogy Játékosként, Staffként, JM-ként aktívan és hősiesen álltátok a sarat, még ha így év végére el is fogyott picit a lendület. Mivel hamarosan új évet köszöntünk, ezért szeretném megjutalmazni a csapatot. Természetesen az ajándékokat nem kötelező átvennide az át nem vett ajándékok sorsáért felelősséget nem vállalok. Very Happy 
Örülök, hogy sok új arcot köszönthetünk köreinkben. Nagy hagyomány, hogy ilyenkor minden karakter öregszik egy évet, ezt kérlek vezessétek az adatlapotokon. Azért, hogy ezt dicső módon megünnepelhessük, minden Játékos Karakter választhat az alábbi ajándékcsomagok közül:
1.)
+ 20 Chakra
Egy, maximum B szintű (nem engedélyköteles és nem saját) jutsu

2.)
+ 20 Chakra
50000 Ryou

3.)
Kettő jutsu, amik közül az egyik maximum B, a másik maximum C szintű. ( Nem engedélyköteles és nem saját.)

A hagyományok itt véget is érnek, ami szerintem hiba. Mert úgy vélem, hogy a Játékosok Hűségének jutalmazása remek dolog, de így olyan érzésem van, mintha kihagynánk valakiket. Azokat, akik a világot személyesítik meg egy-egy kaland folyamán. Ezért úgy döntöttem, hgy tovább viszem a dolgot.
Minden JM-tréninges mesélői karaktere a kihívások nehézsége miatt az alábbi ajándékot kapja:
+ 10 chakra és 5000 Ryou  (csak a JM karakter, nem az összes)
Minden Kinevezett JM hősies helytállása eredményeképpen a következő jutalmat kapja:
+ 20 chakra vagy 50000 Ryou  (csak a JM karakter, nem az összes)
Köszönöm a Kinevezett és Tréninges JM-ek eddigi munkáját. Számítok rájuk a továbbiakban is. Ők pedig számíthatnak rá, hogy ha munkájuk hasznos és eredményes marad, akkor a jutalom sem felejtődik el.


Szeretném megköszönni továbbá kollégáim, a Staff Tagjainak munkáját. Kemény év van mögöttünk és rengeteg időt áldoztunk, hogy az Gundan továbbra is ilyen népszerű legyen. Remélem Ti is úgy érzitek, hogy összességében megérte. Ennek örömére minden Mesélő, Moderátor és Adminisztrátor egy választott karaktere + 20 chakra jutalomban részesül.

Nem szívesen emelnék ki külön senkit, ennek ellenére azonban van néhány ember, akiknek külön szeretném megköszönni a munkájukat.
Kezdeném Jiraiyával. Sokan talán nem tudjátok, de volt olyan hónap, amikor több, mint húsz embernek mesélt. Ez iszonyatos szám, gratulálok neki ezért!
Kenshiro Hanae remek ötletekkel és elszántsággal bombázta a pm-tárhelyemet és az egyéb felületeket. Köszönöm neki a leírások sokaságát és színességét.
Köszönöm Hidannak felejthetetlen hozzászólásait és iszonyatosan pimasz kérelmeit. Zseniális, de komolyan.
Van egy olyan problémám, hogy túl sokáig kellene folytatnom a felsorolást, mert majd mindannyiótoknak lenne mit megköszönnöm. Ezért inkább újfent Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket Kívánok!

(Megjegyzés: A jutalmak nem kerülnek automatikusan felírásra, kérni kell azokat a Csevegő megfelelő topicjaiban. Aki Január 31-ig nem kéri az ajándékot, annak utána már nem tudjuk majd felírni. )
Staff és JM - Jutalom kérésének a helye.
Játékos Karakter - Jutalom kérésének a helye.



Üdvözlettel;
Shimura Danzou 
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Dec. 30 2015, 13:37

Sziasztok!
Arra szeretnék megkérni mindenkit, hogy a szabályzatok új topicját olvassa el. És ha akad olyan kérdése, amiről úgy érzi, hogy általánosan problémát jelent a megválaszolása - olyanokra gondolok, amik a topicban már szerepelnek, Ergo: nem a Naruto hány éves és hasonló jellegű kérdések - akkor írjon a Kérdések topicba, mi pedig: egyrészt megválaszoljuk, másrészt adott esetben bekerül a témába.
A motiváció növelése érdekében minden__egyes__az__Íratlan__Szabályok__Topicba__Bekerült__ kérdés feltevőjéne+5 chakrát írok jóvá! DE!!! Hogy ne egymás idejét húzzuk, ezért megismételném, hogy az ilyen jellegű kérdéseket a KÉRDÉSEK topicba küldjétek be és ezen hirdetmény alapján felhasználónként mindenki maximum három kérdést küldjön be. Határidő: Január 31.


U.I.: Elsősorban a játékosoknak szól az ajánlat. ^^




Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 14 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 25 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.