Hazukage Kagai

2 posters

Go down

Hazukage Kagai Empty Hazukage Kagai

Témanyitás  Hazukage Kagai Pént. Jún. 03 2011, 20:27

Név: Hazukage Kagai

Kor: 17

Nem: Férfi / Fiú

Kaszt: Genin szintű elveszett ninja

Születési dátum: január 27

Vércsoport: A+

Születési hely: Otogakure no Sato

Kinézet: Fekete haj és a klánjától eltérő sárga szemek. Fekete felsőrészt és nadrágot visel. Fejpántja még mindig megvan, de a jelképet már áthúzta egy kunaijal. 170 cm magas, hátán két katanát hord X alakban. Fekete ninjacipőt és szintén fekete alkarvédőt hord.

Felszerelés: Ninja tekercsek, 5 db shuriken és ugyanennyi kunai, amiket a combján lévő tartóban hord. Füstbombák és fénybombák, valamint 10 méter drót. Két katanáját X alakban a házán hordja. Különleges cucca egy nyaklánc, amit nagyapja szekrényében talált. A nyakláncon Kumogakure jelképe található és egy nagy vésett H betű.

Jellem: Vicces, ámde ravasz shinobi. Nem szereti, ha piszkálják, harcban egyedi stílusa van.

Előtörténet: A történet jóval Kagai születése előtt kezdődött. A fiú nagyapja, Hazukage Nezumi megtagadta faluját és klánját. Nezumi régen Kumogakure nagybecsű Jouninja volt, de csatlakozott Orochimaruhoz. A fiú apja, Hazukage Take már a Hang országában született és itt is lett ninja. A fiú nagyapja az egész család elől titkolta azt, hogy honnan származik. Ők úgy tudták, hogy a klán gyükerei Otogakureban vannak. Később az apja feleségül vett egy Ketobasu Usagi nevű nőt, aki szintén ninja volt. Egy januári napon azután elkezdődött a kaland Kagai számára. Azon a napon hatalmas szél fújt és villámlott. Nevét a nagyapjától kapta. Neve jelentése: veszedelem. Nezuminak nagy tervei voltak unokájával. Már ekkor tudta, hogy nagy ninját csinál belőle.

Gyermekkor: Kagai gyermekkora nem volt éppen unalmasnak nevezhető. Barátai nem nagyon voltak és testvére sem volt. Nagyapjával töltötte ideje nagy részét. Ekkor még a példaképe volt. Nezumi az unokájának sokat mesélt arról, hogy milyen ninja is volt ő. A fiú éjszakánként arról álmodott, hogy ó is nagy ninja lesz. 7 évesen kezdtek el edzeni a nagyapjával. Nap mint nap. Kunaiokat dobtak és shurikeneket. A nagyapja megtanította neki, hogy hogyan bánjon a katanákkal. 8 évesen iratkozott be az Akadémiára. Az edzések egyre nehezebbé váltak. Egy nap, az Akadémia után elment a nagyapjához, mert az megígérte neki, hogy gyakorolnak, de az nem volt otthon. Kagai kíványcsi természetű volt, ezért benézett abba a szekrénybe, ahol nagyapja a féltve őrzött titkait tartotta. Ott érdekes dologra lelt. Egy Kumogakurei fejpántra, egy nyakláncra és néhány iratra, amiben a nagyapja minden titkát leírja. Hirtelen valami megváltozott a fiú életében. Többé nem úgy tekintett a nagyapjára, mint egy hősre, hanem mint egy árulóra. Innentől kezdve szóba sem állt vele. A nyakláncot zsebre tette, a többi dolgot visszarakta a helyére és hazarohant. Otthon felhozta, hogy lehet, hogy ő már nem is akar igazi ninja lenni. Erre az apja pofon vágta.
- Kagai. A családunkban mindenki ninja volt. Ne hozz ránk szégyent.- hangzottak apja szavai.
A fiú nem vitatkozott többet, elvonult a szobájába.

Akadémiai évek: Kagai az Akadémián jó tanuló volt. Barátokat nem sikerült szereznie. Szünetekben figyelte a többi fiút, ahogy ninjásdit játszottak. Ő valahogy az ilyenekből inkább kihúzta magát. Nem tudta, hogy tulajdonképpen mit is akar, hogy akar- e ninja lenni, hogy nem, de végül döntött. Ő márpedig ninja lesz és nem is akármilyen. Többet edzett mint előtte és várta, hogy eljöjjön a Genin vizsga. A vizsga napja egy kor nyári napra esett. Az előtte való napon mindenki erről beszélt. A kis tanoncok izgatottan várták, hogy eljöjjön a vizsga és, hogy végre igazi ninják lehetnek.

A Genin vizsga: A genin vizsga napján Kagai korán ébredt. Izgult és nem tudott aludni. Viszonylag korán indult el a vizsga színhelyére. Már egy jó ideje nem is gondolt arr, hogy mit is talált nagyapja szekrényében. A medál ugyan a zsebében volt, de ő észre sem vette. Mikor az Akadémiára ért, ott már egy kisebb tömeg verődött össze. Életében először igazán elkezdett beszélgetni osztálytársaival. Izgatottak voltak. Ilyen hangulatban teltek az órák, míg egy jó másfél óra múlva a nevét kiáltották. Hihetetlen izgalom fogta el. Benyitott és köszönt. Várt, míg a sensei kiosztja a feladatát. A feladat egy testhelyettesítő jutsu volt. Kagai koncentrált és kézjeleket formált. A jutsut sikerült kiválóan végrehajtania. A következő feladat pedig egy egyszerű transzformáció volt. Ezt is sikeresen végrehajtotta. Megkapta a fejpántját, amin egy hangjegy volt látható. Gyorsan felkötötte azt és megköszönte. Kiment a teremből és komótosan hazasétált. Otthon mindenki nagyon örült a fiú teljesítményének. Kagai felment a szobájába és belekotort a zsebébe. Ott megtalálta a nyakláncot. Elhatározta magát. Ő meg fogja keresni a klánját. Csak annyit tudott csupán, hogy hol keresse őket. Gyorsan összepakolt és lement.

Egy új kezdet: A konyhában apját és anyját találta. Az apja csodálkozott rajta, hogy hová megy és csodálkozásának hangot is adott.
- El a faluból, messzire. - hangzott a kurta felelet.
Az apja felpattant a székéből.
- Ezt nem teheted.
- De, megtehetem és meg is teszem. – válaszolta és felvett a szekrényről egy kunait.
- Ha megteszed, akkor soha többé nem térhetsz vissza, üldözöttként élsz majd. – szólt az apja dühvel a hangjában.
Kagai megfogta a kunait és áthúzta vele a fejpántján lévő hangjegyet, ezután eldobta a fegyvert, ami tompa puffanással ért földet. Felvette az ajtó mellé támasztott katanákat és elhagyta a falut. Ekkor volt 12 éves.

Elveszett ninja lét: A fiú sokat kóborolt és kutatott. Úti célja Kumogakure, ahol talán lesz esélye új életet kezdeni, vagy legalábbis megtudni valamit azokról, akiktől egykoron nagyapja elment.

Első év

A klánom keresésénél elszenvedett kudarcom egy kicsit elbátorított a dologtól. Soha nem gondoltam volna, hogy ez ennyire nehéz lesz. Bár azért két dolgot sikerült megtudnom. Az egyik az volt, hogy a család mostani vezetőjét Hazukage Shukának hívják. Ennek az embernek van egy chuunin szintű fia. Hazukage Inu. A másik dolog az volt, hogy van két elveszett ninja rokonom is. Őket kell megtalálnom. Ők megérthetnek, és nem akarnak elkapni. Ez az egyetlen reményem. Elindultam hát a keresésükre, de nem találtam a hozzájuk vezető utat. Ismételten egy kudarc. Ha így haladok, akkor a végén még hozzá is szokom. Nem jó. Útra keltem és végül a Rejtőző Hang Falu közelében telepedtem le egy ideig. Találtam magamnak egy mester, aki megtanított egy pár taijutsura és ninjutsura. Az első évemben viszont csak egyetlen egy taijutsut tanított. Ez nem volt más, mint a Konoha Senpuu volt. Nem volt nehéz elsajátítanom. Mindössze pár nap kellett hozzá. Azért tanította meg ezt nekem, mert ez egy viszonylag egyszerű jutsu volt, és mert még nem tudta, hogy mit is tudok.
- Szóval Otogakureból jöttél, igaz?
- Igen, miért?
Rám nézett és fújtatott.
- Csak azért, mert most még biztonságban vagyunk itt, de Orochimaru nem szereti a szökevényeket. Nyugodj meg, megtalálja a módját, hogy elkapjon.
Másnap aztán útra keltünk és meg sem álltunk Konoha határáig, de ott is csak egy néhány napot mertünk eltölteni. Így telt az első évem.

Második év

Ezt az évet a Tea országában töltöttük, vándorlással és edzéssel. Most egy ninjutsut tanított nekem. Egy elemi ninjutsut, persze csak miután megállapította az elsődleges elememet. Ami a Doton lett. Rögtön egy jutsut is tanított nekem. Ez pedig a Doton Shinjou Zanshu no Jutsu lett. Sokszor vert át ezzel a jutsuval. Harcokban jó sok hasznát vehetem. Meséltem neki a klánomról, de ő mindig azt mondta, hogy ne legyek benne annyira biztos, hogy majd tárt karokkal várnak. Hittem a senseiemnek, hiszen ő volt a mentorom. Sok szép emlékem fűződik ezekhez az évekhez. Távol tudhattam magamtól Otogakuret és minden mást, ami hozzá és a családomhoz kapcsolódik. Meg is feledkeztem arról, amit eltökéltem. Ha nem említi a mesterem, akkor talán végképp elfelejtem. Mindig mondta, hogy nem fognak tárt karokkal várni, plusszban lehet, hogy még el is kapnak. Ezt nagyon nem szerettem volna, ezért edzettem, hogyha esetleges harcra kerülne sor, akkor ki tudjak állni valamelyik ellen.

Harmadik év

Viszonylag nyugisan indult ez az év. Immáron végképp felhagytam a klán keresésével, hiszen nem érte meg a kockázat. A senseiemmel megállapítottuk a második elememet, ami Raiton lett. Egyenlőre ez az elem nem igazán érdekelt. Maradtam a föld elemnél. Úgy érzem, hogy nagyon is megérte. A következő jutsu a Doton : Dochou Eigyo no Jutsu volt. Pár nap alatt ez a jutsu sem jelentett akadályt. Eljött az ideje, hogy végre egy kicsit az öreg nélkül mozduljak ki, így otthagytam a mesteremet és elindulta. Nem kellett sok, hogy bajba is keveredjek. Egy folyó mentén kószáltam, azt hiszem, hogy talán közel voltam a Hanf falu határához. Nem voltam elég éber és így majdnem otthagytam a fogamat. Pusztán a vakszerencse volt az, ami megmentett. Négy ninja támadt rám. Erősek voltak és elszántak. Sokáig küzdöttem, de aztán sikerült megmenekülnöm. A folyó mentén szaladtam végig. Sajnos a lábnyomaim elég nyomon követhetőek voltak. Szerencsére volt egy jó fél nap előnyöm, így be tudtam őket csapni. Lábnyomaimmal vezettem őket félre. Én beleugrottam a folyóba és a nádashoz úsztam. Ott letörtem egy szál nádat és azt használtam légző pipaként. Az ötletem sikerrel járt. A négy ninja elindult az elindult a hamis irányba, így nekem volt időm menekülni az ellenkező irányban. Mikor hazatértem, a mesteremtől meg is kaptam érte a szidást.
- Tudod te, hogy mennyit kockáztattál?
- Igen.
- Akár meg is halhattál volna.
- Tudom.
- Hogy akarsz így kiállni bárki ellen, hogy állandóan bajba keveredsz a rossz döntéseid miatt? No, nem baj. Ezen még lehet javítani.

Negyedik év

Ebben az évben egy elég nehéz edzés várt rám. Sokat javultam. Az előző évben elkövetett ballépésem után, ez nem is ártott. Végre megtanultam gondolkodni. Már nem mentem neki ész nélkül a dolgoknak. Bár meg kell, hogy mondjam, még most sem volt tökéletes.
- Nos, eljött az ideje, hogy egy igen hasznos jutsut tanítsak neked.
- Mi lenne az?
- A Genjutsu Kai.
Könnyű jutsu volt, gyorsan meg is tanultam. Szükségem is volt rá, hiszen soha nem lehet tudni, hogy az ember mikor akad össze egy genjutsu használóval. Ha ez megtörténik, talán még tudok is ellene védekezni. Most ismételten elmentem egy kis kiruccanásra. Egyedül. Ez most nem olyan volt, mint az előző. Most szánt szándékkal mentem a Hang országának határához. Célom volt ezzel. Méghozzá egy trófea szerzése. Össze is akadtam egy ninjával. Szerencsém volt. Most pont egy ilyen kis ninjára volt szükségem. Talán genin lehetett. Harcoltam vele, de persze alul maradt. Meg is ölhettem volna, de valami miatt nem tettem. Elvettem a fejpántját és elmentem. Mikor hazaértem a senseiem megkérdezte.
- Ezért mentél el?
- Igen.
- Nos, neked már nincs mit tanítanom.
- Ez mit jelent?
- Azt, hogy szabadon távozhatsz.
Napokat gondolkodtam, hogy hogyan tovább, végül döntöttem. A kitörő háború kóborlásra csábított. Én engedtem neki és elmentem. A senseiem felajánlotta, hogyha akarok, akkor ő visszavár.

Ötödik év

Jelenleg járom az országokat.

A kari a régi oldalon is szerepelt és szeretném visszahozni, ha lehet. Inu egyezett bele még annó a csatlakozásba.
Hazukage Kagai
Hazukage Kagai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 220

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kagai Empty Re: Hazukage Kagai

Témanyitás  Darui Pént. Jún. 03 2011, 22:12

Yo!
Igen-igen emlékszem rád! Smile Természetesen elfogadom az előtörténetedet és örülök, hogy itt viszont látlak.
Már csak egy dolog maradt hátra az adatlap írásán kívül, a Chakra. Véletlenül nem emlékszel, hogy Kb menyi chakrád volt az előző oldalon a törléskor? Nagyon fontos lenne, ha nem az se baj, de akkor én osztok ki neked, lehet sokat, lehet keveset Razz

Mindenesetre várom válaszod és addig is megcsinálhatod az adatlapot!
Üdv ismét itt a Naruto Gundanon. Jó szórakozást l,,l
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kagai Empty Re: Hazukage Kagai

Témanyitás  Hazukage Kagai Pént. Jún. 03 2011, 22:15

Öhm, arra sajnos már nem.
Hazukage Kagai
Hazukage Kagai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 220

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kagai Empty Re: Hazukage Kagai

Témanyitás  Darui Pént. Jún. 03 2011, 22:19

Rendben. Akkor megajándékozlak 200 Chakrával. Ebből bőven tudsz már gazdálkodni.

Jó szórakozást!
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kagai Empty Re: Hazukage Kagai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.