Kenshiro Karu

2 posters

Go down

Kenshiro  Karu  Empty Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Júl. 26, 2011 4:04 am

Név:  Kenshiro Karu

Ország: Víz

Elsődleges Elem: Víz

Rang: elveszett ninja

Kor:  17

Nem: Férfi

Felszerelések: Katana (chakra vezető), 10db shuriken, robbanó jegyzet 5db, 10db kunai kés

Kinézet:  Karunak fehér haja van, vörös ballonkabátja magas gallérral alatta fekete cipzáros pulóvert visel. Szeme égszín kék, mint Kurayamié. 170, 65 kiló.

Jellem: nyitottabb személyiség az öccsénél, de óvatos… kiszámíthatatlan természetű, alapjában véve jó


Előtörténet:

Gyilkos vagyok… Minden reggel, amikor felkelek, azzal a tudattal ébredek, hogy vajon erre születtem? Ezt fogom csinálni életem végéig? Az ikertestvéremmel ketten tökéletes csapatot alkotunk. Nekem kell vigyáznom rá nehogy, elveszítse a fejét és őrjöngeni kezdjen, mert annak sosincs jó vége!
Emlékszem nincs kerek egy éve, Kirigakuréban voltunk. Dolgoztunk, azért hogy enni tudjunk.
’ Nem aludtam rendesen az óta az este óta… Még mindig érzem a kunai hideg nyelét, a karom magától tette a dolgát és oltotta ki az emberéleteket… ’
Egy borús reggel, vagy inkább egy újabb borús reggel Kirigakuréban, már megszokhattam volna. Korábban keltem, mint a testvérem ő nyugodtan alszik, sosem zavarja talán, hogy mások gyilkolásából élünk? Engem kezd megviselni ez az élet vitel váltani, szeretnék valami nyugodtabb valami becsületesebb munkára. Mindez lehetetlen, amíg köröznek minket és nem mossuk tisztára a nevünket. A reggeli nyújtás közben az órát figyeltem. Az ócska fogadó ahol megszálltunk koszos volt, és büdös, de nekünk megfelelt. A célpont a szemben lévő kocsma tulajdonosa volt, de legalább jól tejelt a meló. A tervünkben nem szerepeltek se véres hullák, se felfordulás. Eredetileg este kilenckor a célpont mindig elvonul vacsorázni, és mivel nincs családja mi nyugodtan besétálhattunk és elintézhettünk volna. Aznap nem így történt.
Kurayamival külön asztalhoz ültünk le, és fizettünk két civilnek, hogy játsszák el, hogy az ismerőseink. 8:58kor felálltam és elindultam a mosdó felé, de láttam, hogy egy részeges alak kifelé botorkál a mellékhelységből. Amint közelebb értem a piától bűzlő férfi akkorát lökött rajtam, hogy a padlón kötöttem ki… Váratlan és meggondolatlan döntés volt. Kurayami abban a szempillantásban elvesztette a fejét amint meglátta, hogy bajban vagyok. Felpattant, és egy jól irányzott ütéssel felküldte a részeg orrát az agyába. Nem bírtam megállítani, úgyhogy inkább megvédeni próbáltam a többiek elől, akik ránk támadtak. Akkor szabadult el a pokol. Az öcsém kése a halál kaszájaként hasította fel a percekkel ezelőtt még vígan iszogató vendégek húsát. A szeme furcsán csillogott, mintha mosolyogni láttam volna minden egyes halálosztó csapása előtt. Meg kellett állítanom, nem bírtam nézni, ahogy ártatlan emberek életét veszi el a hozzám legközelebb álló ember. Egy jól irányzott ütéssel leterítettem. Csak ekkor tárult elém a véres kocsma teljes valójában. A nagy felfordulás közepette nem láthattam igazán, hogy mit is tett a testvérem. Igyekeztem mielőbb kijutni az ivóból, de előtte még el kellett intéznem, amiért oda mentünk. Egy gyors és fájdalom mentes vágással végeztem a célponttal, majd az öcsémmel a hátamon elhagytam kirigakure faluját. Félek attól, ami belőle lehet. Ő nem olyan mint én, valami más mozgatja a lelkét, egy olyan erő amit én sosem érthetek meg.
Eseménytelen napok száma: 297!


A hozzászólást Kenshiro Karu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 29, 2016 10:49 pm-kor.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro  Karu  Empty Re: Kenshiro Karu

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Csüt. Júl. 28, 2011 11:51 am

Üdv! Neked is elfogadom az előtörténetedet.

Chakra: 115
Pénz: 2100 r.

Ajándék jutsu: Mizu Bunshin no Jutsu // Vízklón technika

Kérlek írj adatlapot! Kellemes időtöltést és jó gyilkolászást. Very Happy
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.