Takigakure erdeje

+15
Inuzuka Tsume
Hidan
Fuu
Ayokama Makoto
Orochimaru (Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Chen
Jiraiya
Funaki Hachiro
Kakuzu (Inaktív)
Atsui Taiyashi
Atsui Shouki
Takigakure no Ruujai
Zetsu
Danzou
19 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Takigakure erdeje Empty Takigakure erdeje

Témanyitás  Danzou Szer. Márc. 31 2010, 20:21

Egy nagy erdő amelybe könnyű eltévedni és jól kihasználható a természeti adotságai.
Danzou
Danzou
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Zetsu Vas. Május 23 2010, 11:37

//Ruujai//

A faluból az erdőbe való menés kicsit időigényes volt, de végül is itt vagy. Nehéz volt az erdőben megtalálni azt a kis helyet, amit kerestél, de valahogy mégis sikerült. Egy fa tetejéről térképezed fel a helyszínt. Egy két emeletes fa ház, egy alacsony fafal veszi körül, egy kapuja van. Az udvaron 5 ember álldogál, 3 közülük katanás, 1 yaris és 1 wakizashis. A ház ablakain nem látsz be, túl távol van. Épp kezdenél a terved kiötölésébe, amikor meglátsz pár furcsa alakot, ahogy az erdőben lopakodnak a ház felé. Valószínűleg a Yakuza tagok akiket azért küldtek, hogy számoljanak le ezzel a taggal és a haverjaival. Nem akarsz még belekeveredni, elvégre egyik oldalt sem támogathatod, Elég jól lopakodnak, a fafal rései között ők is felmérik a terepet. Ők összesen négyen vannak. Gyorsan kitaláltak egy behatolási módszert. Bemásztak a falon, és egy pár gyors mozdulattal kinyírtak mindenkit az udvaron, nagyon precízek voltak. Két csávó még pacsizott is egyet. Indultak befelé. Pár percet vársz. A következő pillanatban viszont egy furcsa dolog történt. Egy yakuza kirepült a felső emelet ablakán. Majd három társa követte őt, egymás után, más-más ablakokon. Pár perc múlva négy személy lépett ki a ház ajtaján. Ketten elkezdték pakolni a hullákat, egy a valószínűleg célpontnak mondható személy mellett áll. Úgy tűnik ő nem egy egyszerű testőr.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Takigakure no Ruujai Pént. Jún. 25 2010, 22:35

Egy meglepő fordulat követezett be: egy viszonylag erősnek tűnő személy is akadt a célszemély testőrei között, képességei alapján feltehetőleg ninja. Kihívó és érdekes, ami egyben egy erős negatív csavar is a történetben, ám nem tette ez lehetetlenné a még mindig rejtekéből figyelő Ruujai feladatát. Koránt sem.
Ugyanakkor kezdődhetett a tervezés. 7-8 testőrről volt információja, a Takigakure hírszerzés pedig rendszerint nem tévedett, bár az Árny Shinobi kételkedett ebben. A lényeg azonban, hogy 5 meghalt, úgyhogy látszólag már csak az a négy volt a házban, akiket Ruujai most láthatott. Esélyeit ez jócskán megdobta, hisz könnyebben hatolhat majd be az épületbe. A Yakuzákkal kapcsolatban, elég erős sejtése volt Ruujainak, hogy azok miatt egyelőre nem kell aggódnia, így velük most nem is nagyon törődött. Inkább a környéket, a helyszínt kezdte memorizálni, bejutási és menekülési utakat kialakítva magában, természetesen nemcsak egyet, hisz mint tudjuk, az könnyen füstbe mehet. A legtisztábbnak valamelyik ablak tűnt. Úgyhogy egyelőre csak várt, és figyelte az őrök mozgásait.

Amint leszállt az éj azonban, azon nyomban akcióba lendült. Leugrott a fáról, és éjsötét és pihekönnyű öltözetében végigcikázott a fák között, egészen a fafalig, remélhetőleg még észrevétlenül, s odaérvén szorosan lebukott mellé, megtartva észrevétlenségét. Kunait elővéve, az annak felületén lévő tükörkép szerint ha tiszta volt az út, megindult a ház falához, aztán szorosan nekinyomta hátát annak is egy ablak mellett. A célja az volt, hogy körbejárja a házat óvatosan, és megállapítsa, hol a legkönnyebb bejutnia, esetleg néhány személy pozícióját is a házban. Tette ezt úgy, hogy először az alsó szintet járta végig és minden ablakon belesett, aztán a felső szinten is (persze szigorúan a falon járva) ugyanúgy tett. Ha csak ablakon tudott behatolni, akkor azon ment be, amelyik üres volt, esetleg a szobában sötét, és több sötét üres szoba közül lehetőleg abba, ahol megfigyelései szerint a legkésőbb érkezik más személy.
Az ablak kinyitása egy tűvel volt megtervezve, amivel megpiszkálhatja a zárszerkezetet, így bejuthat (s maga mögött becsukhatja azt, ahogy volt) a házba, s megindulhat. Nyilván úgy tervezte, hogy akit nem muszáj, azt nem öli meg, legalább is semmiképpen sem azelőtt, hogy végezne a célszeméllyel. Ennek megfelelően, ha sikerült a felderítés során kideríteni, ki hol van, úgy halad most a házban [s]ahogy lehet[/s], hogy minél közelebb legyen Makasához, de úgy, hogy amennyiben a srác a felső szinten van, úgy Ruujai az alsó szinten maradjon, lehetőleg Makasa alatt (pontosan). Ha ezt sikerül kivitelezni, akkor a plafonra csendben négy robbanó címkét rak, melyeket a négy sarokban helyez el. Eztán terve szerint eltávolodik a szobától, ahova a jegyzeteket rakta, s az első szinten leszámol valamelyik (ha kell, mindkettővel) őrrel, aztán felhalad a második szintre. Eztán berobbantja a robbanó címkéket és beront azon szoba ajtaján, ahol Makasa volt (ha valaki útját állja, azzal megpróbál végezni katanája segítségével). Amint átjutott az ajtón, rögtön felpattan, egyik kezében a démonszél shurikennel, melyet megpróbál most egy esetleges testőr felé dobni (lehetőleg azt célozza, amelyik végzett a yakuzákkal), hogy az el legyen foglalva, míg ő a másik kezében lévő kunaijal megöli Makasát (elvileg pont ráesik).
Takigakure no Ruujai
Takigakure no Ruujai
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Zetsu Szomb. Jún. 26 2010, 14:05

Amint a hold felváltotta haverját, a napot, te belekezdhettél a tervbe, amit nappal kiterveltél. Csak úgy suhantál a fák között, és végül oda értél a fafalhoz. Szerencsédre a hold adott egy kis fényforrást, mivel tisztásra épült az "erődítmény", és megbizonyosodhattál arról, hogy nincs senki az udvaron. Átugrottál a fafalon, majd amint a házhoz érkeztél, megtámasztottad annak falát, nehogy véletlen összedőljön. Végigjártad az alsó szintet és csak egy alakot láttál, aki egy gyertya társaságában iszik valamit, ami testbeszédéből ítélve alkohol. A felső szinten két alakot látsz, amint egy harmadik mellett állnak, aki katanákat pakol egy ládába. Az ablakok bevannak deszkázva, csak a réseken keresztül látsz be. Viszont egyszerűen hallod őket, még ha halkan is beszélnek. A testőr kinézetű alak átad egy papírt Makasa-nak, aki azt buzgón elkezdte olvasni.
- Szóval nem ide valósiak...- mondta.
- Nem...valószínűleg a Hó országbeliek küldték bosszúból mert ott is megfúrtuk az üzletüket- mondta testőrt.
- Mhm...Akkor a Takigakure-iek bármelyik pillanatban feltűnhetnek még. Te!! Amint levitted azt a ládát szólj annak a baromnak hogy hagyja abba az ivást és inkább járőrözzön- mondta Makasa, mire az illető zsoldos lezárta a ládát és indult lefelé. Te ilyenkor már egy ablakot birizgáltál egy tűvel. Szép, kis, sötét szobát találtál, ami pont alkalmas rá hogy ott juss be. Sikeresen kinyitottad az ablakot majd bemásztál, és szerencsédre nem nyikordult meg. Bezártad magad után, majd a szoba ajtó nélküli ajtóhelye mellett bújtál meg.
- ...Jól*hikup* van nyaaaaa!!! Indullllokk *hik-kup* pparrrancsolgattóóó urramm! He he he he!- hallod ahogy éppen tájékoztatták a részeg illetőt arról, hogy járőröznie kéne.
Hallod ahogy körülbelül három próbálkozás után tudta csak megfogni a kardjárt, és azután egy széket fellökve elindult az alsó szint folyosóin. A második ahogy hallod kiment a házból, valószínűleg letette arra a szekérre amit kint láttál. Hallod amint a részeg keresgél a szobákban, egyre közeledik hozzád.
- Gyerrrrtek elő kicccsi yakkuzáccskáim!...*hikk*Neee legyetekk széggyellősseeeeeek! Maxximum majdd megcsókolljukk egymásss seggét hha megharagszunkkk egymássrrrra!
Nos igen...ennek az italnak a nevét meg kéne tudni, hogy legalább elkerülje az ember...Szóval közeledett feléd, te az árnyakban rejtőztél, elővettél egy kunai, s amikor ő bekukkantott a szobába, szépen elvágtad a torkát, majd megfogtad az eső hullát, hogy ne legyen hangja, behúztad egy sarokba, és óvatosan letetted. Gyorsan átmentél egy másik szobába, hogy megnézd mit csinál a másik illető. Úgy néz ki ő is leült egy italra, csak ő a sok láda között a szekéren iszik. Szóval miatta nem kell aggódnod, főleg hogyha ugyanazt issza mint a társa. Aztán a fenti hangok alapján, kiszámoltad melyik szoba fölött lehet a célpont. Elhelyezted a plafonra a cetliket, majd elindultál felfelé. Ott voltál, berobbantottad a cetliket, berontottál, viszont sajna senki nem volt jelen. Amint megnézted, egy ablak, ami nem volt kitörve, kivan nyitva, valószínűleg kilógtak rajta. Gyorsan ki kellett neked is ugranod, ugyanis egy cetlit véltél észrevenni az ajtó melletti falon. Szépen elkezdtél sprintelni az ablak felé, de berobbant a cetli, és csak annak a hatására estél ki az ablakon. Fájdalmasan földet érsz, majd feltápászkodsz. Ahogy hallod, a ház már teljesen összeomlóban van, viszont neked nincs időd erre, ugyanis éppen hogy csak eltudtál hajolni két katana vágástól. Kicsit távolabbra ugrasz, majd megnézed ki áll veled szemben. A testőr, és a fafal mellett álló Makasa, aki távol van tőled.
- Bolond...Ha az a részeg állat jó volt valamire az az, hogy a kiabálása nélkül nem éreztük magunkat biztonságban. Amint elhallgatott, tudtuk hogy gáz van...Nos, viszont most muszáj leszámolnom veled, kicsi ninja.
S ezzel feléd dobott egy shurikent és egy kunai-t, majd elindult feléd a katanájával, amivel megpróbál ügyesen levágni.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Takigakure no Ruujai Vas. Nov. 28 2010, 17:40

Hát be kellett vallani, nem éppen úgy mentek a dolgok, ahogy azt Ruujai remélte. Gyorsan fel kellett mérnie testi állapotát, mely úgy tűnt, nagyjából rendben van. Ennél többet nem szöszölhetett vele, hisz máris támadás alá került. Egy határozott mozdulattal hátrébb került nagyjából két méterrel, mialatt oldalasan fordult, hogy bal válla felől érkeztek a fegyverek és a testőr. Jobb kezével igyekezett előhúzni ninjatoját, miközben a bal kezén lévő erősített csuklóvédővel megpróbálta elütni a shurikent és a kunait - vagy legalább is a fegyverek elé állítani, hisz a fém csuklóelemben amúgy sem nagyon tehettek kárt. Amint kezébe került elsődleges fegyvere, felveszi a vívó alapállást, ami enyhén módosított a másik személyéhez képest: bal karját ugyanis maga előtt tartja, lévén az említett csuklóelem harcokra van kitalálva, ahol a kard, illetve egyéb csapásokat azzal védhette le. Elméletben ezáltal rögtön megnőttek reális esélyeire a túlélésre a testőrrel szemben, hisz ahova a ninjatoja már nem érhetett el védekezéskor, oda még a bal karja igen.
Ám a párbaj során mégsem elsősorban a harcra koncentrált. Figyelmét eleinte arra összpontosította, hogy minél inkább elkerülje a testőr pengéjét, s közben igyekezett minél távolabb is kerülni tőle; terveznie is szükséges volt ugyanis, ami nem a legegyszerűbb, ha egy nálad jobb kardforgatóval vívsz vérre menő párharcot. Terv, terv, kellett egy terv... a terv alapja megvolt, hisz tudta kit támadjon, ám nem egészen volt ötlete arra, hogyan is támadja. Makasa ugyanis a fafal mellett állt, s kettejük között ott volt azaz idegesítő testőr. Márpedig Ruujai elsődleges célpontja Makasa, így mindenek előtt vele kéne leszámolnia... na de hogyan? Még nem akarja jutsukkal a chakráját pazarolni, amíg nincs rászorulva, a mozdulataihoz így is épp eleget használ.
A fafalat kéne igénybe vennie... na de hogyan? Ejej, nem lesz ennek jó vége. De közben nem felejthette el, hogy közben őt bizony támadják; igyekezett védekező manővereket végrehajtani, s csak néha-néha próbált támadni, méghozzá alapvetően a következő recepttel: ha a testőr támadása pont úgy érkezett, akkor a bal karján lévő csuklóvédővel hárítani és ellökni, hogy minél nagyobb felület maradjon a testén fedetlen, hogy aztán Ruujai ninjatojával azt a felületet támadhassa. Persze, elkerülve annak a veszélyét, hogy a másik kiszámítsa mozdulatait, véletlenszerűen alkalmazta ezt a cselt. Ám tudta, nem húzhatja ezt sokáig. Túl kell járnia valahogy két ember eszén is.
Hátrébb ugrott hát, s előkapott egy Árny Shinobikra jellemző kunait. Hogy mitől volt ez különleges? Attól, hogy a kunai végén található fogókarikába egy fénybomba volt kötve, mely azonban különösen éjszaka alig látható. Ezt a kunait egyenesen a fafalba dobta, nem messze Makasától. Legalább az egyiküket, de talán mindkettejüket meg tudja így majd zavarni egy időre: ezt pedig ő kihasználja, hogy (ha elvakul a testőr, ha nem) minél közelebb jusson célpontjához és a lehető leggyorsabban végezzen vele fegyverével.
Takigakure no Ruujai
Takigakure no Ruujai
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Atsui Shouki Szomb. Ápr. 14 2012, 23:13

Taiyashi nem válaszolt a kérdésemre hanem elkezdett makogni, majd hasba döfött a shirayasha-katanájának a tokjával. Eléggé fájt. Nem volt időm felháborodni, magyarul elkezdeni hogy: Mi a fenét csinálsz te katanát hurcoló bolond, ugyanis a tata dobbantott egyet a lábával, majd a kezeivel elkezdte tolni a levegőt. Mi ketten jót röhögtünk a tökéletlen mozdulaton. Tévedtünk. Én csak azt hittem hogy ez az öregeknél azt jelenti hogy elnézést ki kell mennem a mosdóba, viszont kiderült hogy egy szél lökést indított el.
- HÁÁÁÁ! - vonyított egyet a vénember.
Mind a kettőnket elvitt a hullám. Taiyashi szerencsésebb volt...vagyis nem biztos. Ő az egyik fán megakadt elég csúnyán. Szerencsém vagy szerencsétlenségem, ez jó kérdés tovább repültem a folyóig. Jó nagyot csattantam és mit is mondjak...olyat ordítottam, mint a macska akit sorozatosan hozzávágnak a falhoz. Nem hiszem hogy hallották.

- Remélem ez jó lecke volt számotokra! - kiabált úgy, hogy még én is meghallottam. - Az eligazítást későbbre teszem át. Szerelkezzetek fel, és tíz perc múlva találkozunk Takigakure erdejének határánál. Addigra tanulj meg illően bemutatkozni fiam.
A végét természetesen a katana használó unokatestvéremnek szánta. Az apó eltűnt...vagyis én úgy gondoltam. Nagy nehezen kikászálódtam a folyóból, és elindultam haza a cuccaimhoz. De előtte még megtettem egy dolgot.
- Nem poénnak szántam a hülyézést mert te tényleg hülye vagy! Nálad már csak Abura rosszabb!- Kiabáltam Taiyashi felé, majd a Shunshin no Jutsuval leléptem. Haza mentem, felkaptam egy új göncöt, bepakoltam majd az erdő felé vettem az irányt. Út közbe az járt a fejembe hogy vajon megakar-e ölni az unokatestvérem? És ha megakar, akkor hogyan? Mikor? Ő úgyse tenne ilyet szóval nem kellet aggódnom. Viszont voltak olyan gondolatok, amiket sehogy sem tudtam kiverni a fejemből. Milyen küldetésbe akar belerángatni ez a tata? És miért pont minket választott? Ezeket a gondolatokat valahogy nem tudtam kiverni a fejemből, akármennyire akartam. Nem sokkal később oda értem a tatához.


A hozzászólást Atsui Shouki összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 15 2012, 19:04-kor.
Atsui Shouki
Atsui Shouki
Játékos

Tartózkodási hely : Vízesés Országa


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Atsui Taiyashi Szomb. Ápr. 14 2012, 23:27

Jól megkaptuk a dédpapától. Egyenesen belerepültem egy fába. A bal kezem valahogy alámcsúszott, és az öreg flúgosnak hála első utam a kórház felé vitt, és úgy huszonöt perc múlva a bal karomon gipsszel, rajzfilmszerű porfelleggel a hátam mögött és kidagadt érrel a homlokomon rohantam a Shunshin no Jutsu segítségével (Darasho alig tudott megkapaszkodni), és a lendületet az öklöm segítségével átvezettem Shouki arcába, aki természetesen bele is repült a szemben megtalálható fába. Ezt az alábbi eléggé artikulálatlan ordítás díszítette:
- SHOUKIIIIIIIIII! ÉN MOST KINYÍÍÍÍÍÍÍÍÍRLAAAAAAAAAK!
Azonban a folyamat végére tudatosult, hogy az öreg is ott van, úgyhogy jobbnak láttam menekülőre fogni a dolgot, és egyedül szaladtam tízfelé, reménykedve abban, hogy van arra halovány esély, hogy túlélem.

//Bocs, hogy ilyen kurtára sikeredett... remélem azért jó lett Very Happy//
Atsui Taiyashi
Atsui Taiyashi
Játékos

Tartózkodási hely : Ahova az élet visz


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Vas. Ápr. 15 2012, 22:23

Tik, tak, tik, tak telnek a percek majd óramű pontossággal a kiszabott tíz perc leteltével Kenzo nagyapó megjelent az általa kiszabott találka helyszínen. Ti persze sehol nem voltatok, ám Shou szerencséjére nem késett sokat. Bár Kenzo már a kis késés miatt is dörmögött magában azt nem lehetett érteni, hogy mit mond. Mivel az öregnek mondanivalója nem volt, így ti ketten csöndben vártátok, hogy az amúgy is leszerepelt Tai befusson. Végül nagyjából fél óra múlva sikeresen ő is beesett ordibálva, ami tetézte az öregember dühét. A szélrohamkor megjelent ér ismét ott lüktetett és már ott tartott, hogy leordítja a késő genin fejét, majd visszarepteti a faluba, végül élve elássa a modortalan suhancot, ám az ész győzött a düh felett a srác szerencsétlenségére.
- Kövessetek kölykök, sok dolgotok lesz ma!
Rátok se figyelve könnyedén elindult előre, az pedig már csak rajtatok állt hogy követitek e vagy sem, ám ha megléptek biztosra vehetitek a nem olyan régi bemutatója alapján, nem fogjátok megúszni egykönnyen a dolgokat. Ha követtétek úgy öt perc múltán végül hajlandó volt megszólalni, hogy eldalolja a küldetéseteket.
- Ma egy D szintű küldetést fogtok teljesíteni a testvérem farmján. Hogy hogyan volt képes erre ebben a nagy erdőben ne kérdezzétek, mindenesetre talált egy tisztást, ahol tud állatot is tartani, na de mindegy is.
A kicsit sem lelkesítő feladat alapján azt szűrtetek le amit akartatok, ám végül vagy húszpercnyi gyaloglás után megérkeztetek a semmi közepén vagy inkább az erdő közepén egy faházhoz. Persze volt ott minden nem csak az. A ház mellett volt a feltételezhető istálló vagy mi a szösz nem sokkalt odább nyugatra pedig, egy kisebb karám benne nyolc tehénnel. A ház ajtajában, pedig már ott várt a megbízótok, aki szinte kiköpött mása volt az öregnek kivéve, hogy mindkét szeme megvolt, na meg úgy öltözött, mint egy földműves.
- KENZOOO!
- TENZOOO!

Kiáltott már távolról egymásra a két testvér, akik már rég nem látták egymást miközben egymás felé kezdtek futni, hogy a végén egy ölelés vagy kézfogás helyett pofán vágják egymást. Nagyot csattant a két ököl, amitől még a közeli madarak is elrepültek, de a két vén róka csak vigyorgott majd végül kezet fogtak. A kis ceremónia után a farmer nagypapi fordult felétek.
- Szóval ti volnátok a segítség. Örülök, hogy jöttetek, nagy szükségem van rátok. Tudjátok, két napja csaptunk egy kis bulit Kenzóval meg pár régi ismerőssel, úgy hogy a ház mögötti erdő rész úgy néz ki, mint ha hurrikán söpört volna végig rajta.
Szemétszedés? Ez volna a nagy feladatotok? Közel sem, ugyan is az öreg shinobi gondoskodik arról, hogy ne unatkozzatok.
- Ne legyél elnéző ezekkel a kölykökkel Tenzo. Biztos vagyok benne, hogy van itt még feladat.
- Most hogy mondod, el kéne látni a teheneket is. Ki kéne pucolni az istállót és megetetni őket. Azt hiszem egy hete nem pucoltam utánuk. Na meg persze akkor már a karámot is, mert többnyire kint voltak.

- Remek. - vigyorgott a vén csataló. - Figyeljetek kölykök, kiosztom a feladatotokat. Shouki te mész és összeszeded a szemetet. Te pedig fiatal barátom, aki a nevét se volt hajlandó közölni ezzel az öreg úrral, te szépen mész és kiganézod az istállót, betereled a teheneket a helyükre, megeteted őket és utána jöhet a karám. Shouki, ha végeztél, utána segíts neki. Mi addig elbeszélgetünk a testvéremmel odabent.
Nagyapó bevonult a házba, míg a másik egy kihegyezett botot és egy zsákot adott Shounak míg Tai kapott egy vödröt illetve megtudta, hogy lapátot az istállóban talál vasvillát, pedig a szénakazalban. Ahova a szállítmányt kell vinni az-az istálló mögött lévő trágyadomb. Majd azzal ő is bevonult, titeket pedig faképnél hagytak.

// Minimum harminc sort kérnék fejenként. Tainál semmi extra nem történik leszámítva az öklendezést, Shou pedig olyan dolgokat is talál az eldobált szakés üvegeken kívül, amire nem is számítana. Hogy mit azt rád bízom. Lehetőség szerint Shou fejezze be a munkát, és mindjárt menjen is segíteni Tainak. Tai meg csak dolgozzon aktívan. Már amennyi a karaktertől elvárható. ^^ //
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Funaki Hachiro Pént. Május 11 2012, 17:13

//Jiraiya//
Egy viskóban voltam. Egy férfi ült előttem. Hosszú, zilált haja volt, kék szem, és egy vágás húzódott végig az arcán. Egyszerű fa asztal volt kettőnk között, hasonló székekkel. Tárgyalás volt. A témája a tanításom, ez a kapzsi alak pénzért akart tanítani, de az árban nem tudtunk megegyezni. Egy villám hasította át az égboltot. Kint dúlt a vihar. A villám fényénél, az egyébként sötét szobát be lehetett látni. -Hogy is kerültem ide?- gondoltam vissza, de valahogy nem ment a nyomasztó sötét miatt, ezért le is zártam gondolat menetemet. Hirtelen rácsaptam az asztalra, ami meglepte a tárgyalófelet. -Mennyit akarsz?- kérdeztem kicsit hangosan.
//Bocsánat a rövid postért, de nem jön az ihlet.//
Funaki Hachiro
Funaki Hachiro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Május 12 2012, 10:10


// Nah erre gondoltam Smile //

Elég szép kis idő volt odakint. Alig tépett ki néhány fát a vihar, és alig villámlott. Hát ítéletidő volt odakint. Még szerencse, hogy a ház bírta a kemény időt. Igaz összedőlni látszik lassan, de bírja szépen és kedvesen. A fickó csak mosolygott rajtad. Szinte már kuncogott.
- Pont egy ilyen ember kell nekem! Nem kell a pénzed... Csupán a szolgálatod. Remélem nem riadsz vissza a piszkos munkától. Addig is megelőlegezek neked egy jutsut. Kövess.
Azzal a fickó felállt a helyéről és kinyitotta a ház ajtaját. A szél és az eső csak úgy áramlott be a házba. Érdekes lesz ez a kis móka ilyen időben. De megtorpant. Bevágta az ajtót maga előtt, és kivett egy cetlit a zsebéből. Odadobta neked.
- Vezesd bele a chakrád. Ez dönti el, hogy tanítalak-e vagy sem. Ez egy chakrára érzékeny papír. Gondoltam, hogy kelleni fog mára. Ha mázlid van akkor Suiton lesz az elemed és tudlak tanítani.
Azzal várta a fejleményeket.

// Írd le, hogy milyen elemed lett. Feltételezem, hogy Suiton, mivel olyan technikát akartál tanulni, Very Happy //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Funaki Hachiro Szomb. Május 12 2012, 10:20

//Igazából az előtörténetben már kiderült hogy Suiton, már tanultam is egy víz technikát.//
-Már megint?- gondoltam magamban a chakra belevezetés közben. Gen is pont egy ilyen lapot adott nekem régen. De most már mindegy, mert a cetli a chakrámtól vizes lett, majd elázott. -Kész!- mondtam -Teljesen átázott, egyébként már egyszer kiderült hogy a víz az elemem, de mindegy.- mondtam a fickónak, majd eldobtam a papírt. -Mi lenne az a piszkos munka amit mondtál?- kérdeztem tőle -Remélem úgy gondolod hogy piszkos, hogy rablás vagy ilyesmi, mert én abban vagyok otthon, de természetesen a tanulásért mást is bevállalok.- jelentettem ki.
Funaki Hachiro
Funaki Hachiro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Jiraiya Vas. Május 13 2012, 15:22


// Nem láttam az adatlapodon pedig megnéztem Shocked de most látom h ott van Very Happy Nem baj //


A fickó csak mosolygott.
- Remek! Akkor hát kövess.
Mondta majd kinyitotta az ajtót. Ismételten dőlt befelé az eső és a hideg szél. A fickó szinte beteges örömét lelte benne. Mintha eggyé akarna válni az esővel. Látszik, hogy víz a chakratermészete. Miközben követted, válaszolt a kérdésedre.
- Egyenlőre legyen annyi elég, hogy nem lesz könnyű dolgod.
Ezzel le is zárta a témát. A talaj teljesen saras volt. Csúszott minden. A temérdek vizet a talaj nem tudta már elszívni, ezért kezdett felhalmozódni. Villámok cikáztak mindenfelé. Az egyik a közelben csapott le. Hallani lehetett a fa reccsenését amit eltalált. A fickó akinek még a nevét sem tudod, kicsit megrezzent de aztán ment tovább. Már nem láttad azt a kis viskót ami olyan jó meleg és száraz volt. Csak a sűrű erdőt, ami hideg és nedves volt. a fickó megállt, majd feléd fordult. Gyorsan kézjeleket formált majd egy hosszú vízsugarat köpött ki a szájából. Szépen el is talált és fel is döntött. A víz kristálytiszta volt így alig láttad. Sötét is volt és különben is esett az eső. Ledöntött a lábadról a víztömeg. Nem mondható nagy támadó erejű jutsunak, de több mint a semmi és valljuk be, kezdetnek nem rossz. A fickó megvárta míg feltápászkodsz, majd rákezdte.
- Ez a jutsu a Suiton: Kaihoudan // Víz elem: Kéreg Lövedék. Nem a legerősebb de nem is a leggyengébb Suiton technika. Lényegében egy kisebb vízsugarat tudsz vele létrehozni. Nem bonyolult technika de neked még biztosan az lesz kölyök. Elmondom amit tudnod kell a létrejöttéről. Ha suiton technikát használsz akkor a legjobb ha iszol előtte vizet. Az csak fokozza a technika hatékonyságát. De itt most nem kell semmi ilyesmi. Az elemi chakrádat képes vagy átalakítani vízzé. Hogy hogyan? Azt el is mondom. De jól figyelj mert csak egyszer mutatom és mondom el. Először is a legfontosabbak a kézjelek.
Ekkor szépen lassan kézjeleket formált. Mindent meg kell jegyezned.
- A kézjelek irányítják a chakrádat a megfelelő helyre. Persze a kisebb technikai műveleteknél ez nem fontos, de itt igen. A chakrádat a gyomrodba kell koncentrálni. Ott sűrítsd és érezd. Amikor már érzed, hogy megvan, akkor köpd ki. Alakítsd át a tenketsupontjaidon keresztül, és a végeredmény egy szép kis vízsugár. Először furcsa érzés lesz. Olyan mint ha hánynál. De vigyázz, mert ha hagyod hogy a szervezetedben összevissza menjen akkor megfulladhatsz. Amíg a testedben van szabadon formálhatod a chakrát. Ha már "kikerült" onnan akkor nehezebb dolgod van. Csak a legnagyobb mesterek képesek irányítani az elemi chakrájukat a testükön kívül. Erre még én sem vagyok képes. Én itt foglak figyelni... Valahol. Szóval ha kérdésed van akkor most tedd fel ha nincs akkor pedig csináld a dolgod.
Mondta majd lefeküdt a sárba. Már egész kis tócsák álltak össze körülöttetek. Furcsa egy ember ez a tanítód az egyszer biztos.



// Egy kb 35-40 soros postot kérek a technika tanulásáról. Próbálkozz bőven. Összesen 5 órába telik elsajátítanod a technikát. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Funaki Hachiro Csüt. Május 17 2012, 16:20

//Az előtörténetemben volt csak beleírva.//

-Akkor kezdjünk is bele!- gondoltam, majd lemásoltam az előbb mutatott kézjeleket, a gyomromba koncentráltam a chakrámat, sűrítettem, majd az elmondottak alapján kiköptem. Vagyis csak próbáltam. A sugár megjött, csak ott volt a gond, hogy térdre estem, majd szó szerint kihánytam a vizet. -Basszus.- gondoltam felállás közben –Mint ha részeg lennék.- mosolyodtam el magamban. Újra csináltam a lépéseket, egy nagyobb köpet jött létre, de csak végigcsorgott a szám szélén, majd cseppekben ért földet. Letöröltem a számról, majd újra végigcsináltam az egészet, csak sokkal jobban koncentráltam. A vízsugár kijött a számon, majd egy kb. fél méterre tőlem lévő ponton ért földet. -Csak Így tovább!- bíztattam magamat. Újra meg újra próbálkoztam, majd sikerült odáig eljutnom, hogy öt méterre képes voltam kilőni a vizet. A távolság megvolt, csak az erő nem.
Beleszúrtam, egy a villámtól letört faágat a sárba, hogy ne legyen könnyű eldőlteni, ezen edzettem az erőn. A folyamatot végigcsináltam egy párszor, mire meg lett az amiért eddig küzdöttem. A fát elborítottam. Örültem, de a chakrám már a nullát kezdte súrolni. Odamentem a tanáromhoz, aki közben elaludt, ahogy néztem, a maradék chakrámmal egy vízsugarat eresztettem rá, ami elég gyenguszra sikerült a kevés chakrám miatt. De erre nem kelt fel. Belerúgtam, egyet az oldalába, hátha felébred, és sikerült. -Meg van!- ordítottam az arcába.-
Funaki Hachiro
Funaki Hachiro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Hétf. Márc. 18 2013, 14:06

//Chen Yuen Lung magán kaland kezdő reagálása//


Lassan baktatok kicsiny poggyászommal a poros úton. Hideg szél fúj, megborzongva veszem tudomásul mennyire is egyedül vagyok. A világ minden lépésemre csak terebélyesedik, és nem akar megállni. Még nem rég hagytam el szülő falumat, még nem rég léptem meg első lépésemet a mérhetetlen hosszú úton, és minden szívdobbanásnyi idő elteltével érzem egyre töpörödök.
Csak a falusi gondolkodás mondatja velem, az emberek kikkel összefutok, ugyanolyanok mint én. Egy fej, négy végtag, legalábbis a legtöbbnek, egyik-másik barátságos, van melyik egyáltalán nem az, de hát mint ahogy otthon is, egy kedves mosoly, egy kis szíverősítő, és máris kaphatóak a legócskább vicceimre is. Így haladok utamon, minek célja nincs csak kezdete. Egy erdő, egy mező, egy kevéske rizsföld, mind mellett elhaladok, nem érdekelnek. Az otthon is van. Mint a gravitáció, (amiről nem is igen tudok) úgy vonz a tömeg, és a nagyváros. Hol megannyi szempár láthatná produkciómat, vagy ami még jobb fizethetne is érte. Ám a csodás lányok ábrándja, vagy a darázs derekak, csinos csípők, kacér kezek, na meg most másik jelző eszembe sem jut. Úgyhogy nagy reményekkel vágok neki az útnak, ám egy kis kitérőre mindig van időm.
Lassan nekiülök a mai napi étkezésemnek. Mindig is hozzá voltam szokva a kevés koszthoz, így most csak egy kicsit zavar, hogy utam során napi egyszer, vagy néha egyszer sem eszek. De oly nagy útra vállalkoztam, hogy egyáltalán nem bánt. Az erdő megad mindent amire szükségem van, keserű leveleket, nedvdús gyökereket, na meg az elmaradhatatlan erdei gyümölcsöket. Most még van egy kis szárított húsom, és utolsó tanyát elhagyva pár tojásom. Nekiülök, és élvezem a napsütést, a lassan mozgó felhőket. Elmélyülten rágok, és új költeményen agyalok. Nem vagyok egy nagy költő ezt el kell ismerni, de hát ha az ember nem próbálja nem is fogja tudni. Így a dallamhoz újabb, és újabb hangok adódnak hozzá, míg végül már csak a csámcsogás az, ami nem illik ebbe békés környezetbe. Minden hang, minden zörej beleillik a frissen komponált muzsikába, a falevelek zizegése, a távoli patak csobogása, a madarak csivitelése, na meg a gyomrom elégedett korgása. Utolsó falatot is leerőltetem, és friss szerzeményem csiszolgatásával foglalkozva, leporolom tisztának éppen nem mondható ruhámat. Arcomon széles mosoly, hangszálaim kedves kis dallamot rezegnek, és szinte szökellek ezen a hűs napon.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szomb. Márc. 23 2013, 17:05

// Chen, elnézést a késésért. //

A vándor élete sosem könnyű, hiszen nem semmi sem biztos benne. Van hogy napokig kell éheznie, míg egy hálás vendégre nem lel, ki szívesen eteti meg egy kis előadásért cserébe. Van hogy hatalmas viharokban kell átkelni a legnagyobb hegységeken, míg egy biztonságos zugot nem talál magának. Van hogy hetekig élhet együtt egy karavánnal, előadásával mulattatva a kereskedőket, örök barátságokat szerezve közben és van hogy egyedül vándorol kéz a kézben a magánnyal. Van hogy egy nap nem rejt semmilyen izgalmat és kalandot, a mai is ilyennek indult számodra. Az időjárás meglehetősen kellemes volt, akárcsak a vidék ahol megpihentél. Az erő ellát a megfelelő élelemmel, még ha nem is egy fejedelmi lakomával vár téged, de találsz annyi dolgot, hogy ne éhezzél valamint ivóvized is van bőven hála egy közeli pataknak. Úgy tűnt az ebéd lesz a mai napod csúcspontja, nem érhet semmi rossz ezen a szép helyen, s nyugodtan álmodozhatsz a sikerről, hírnévről. Ekkor hallottad meg a hatalmas robbanást, alig pár száz méterre tőled észak felől. Fogalmad sem volt mi történhetett de pár másodperc múlva egy vékony füstfelhő is elkezdett keringeni a hely körül. Talán meg kéne nézned, vagy messziről elkerülnöd. Vannak napok, amikor fontos döntéseke kell meghoznod.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Kedd Márc. 26 2013, 07:44

//Egyáltalán nem gond, tudom hogy sok mesélni valód közül, csak az egyik játékosod vagyok. Aki türelmes, és ráérős Very Happy //

Azta roha…. Na mármint azt akartam gondolni, hogy majdnem összesz… SZÓVAL a hangra összerezzenek, és első gondolatom, hogy menekülni kellene, de már a testem cselekszik is helyettem, szinte ösztönösen. A legközelebbi fa törzséhez húzódok, és nézek ki a fejemből, meglássam merre is kellene menekülnöm, de végül is rájövök, közvetlen veszélyben nem vagyok. Csak egy hatalmas sóhaj hagyja el szájamat, mert hát így legjobb kiengedni az idegesség minden gonosz ízetlen lélegzetét.
Ha már úgyis józanul gondolkodok, saját magamnak köszönhetően, már csak el kell döntenem mit is cselekedjek. Anyám mindig azt tanította „Legyek tisztában képességeimmel, és a lehető legmegfontoltabban döntsek” Hála istennek nem nagyon figyeltem rá, csoda hogy fel tudtam idézni magamban ezt a mondatot, úgyhogy mást nem is nagyon tehetek megfontoltan döntök.
Zsebemből előveszek egy érmét, és becsukom a szemem. Feldobom, és már csak akkor pillantok rá, mikor a földön van. Hát ez ellen nincs mit tenni, a sors, vagy bármi is ki viccet űz életünkből eldöntötte merre is menjek. Érmét visszacsúsztatom rejtett zsebembe, egy fűszálat a fogaim közé illesztek, és unott léptekkel indulok meg a füstfelhő felé. Jöjjön aminek jönnie kell, ez a lényege a showbusinessnek is. Kerülgetem a faágakat, na meg ha kell a veszélyesnek tűnő támadó fegyvereket, és állatokat.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Márc. 31 2013, 16:47

Bár lehet hogy te nem akartál a füst felé indulni mégis a szerencsére bíztad sorsodat és az elég egyértelműen a veszélyesebb út felé sodort téged. Nem tudtad mivel kell szembenézned, ezért elég lassan és óvatosan közelítetted meg a füstfelhőt. Már nem jártál nagyon messze amikor segély kérő kiáltásokat véltél hallani a célod felől. Elég vékony gyermeki dallam, egy fiúé lehetett. Kicsit bátrabban de még mindig fenntartásokkal közeledtél a füst felé, ahol kicsit sziklásabb lett a terep de még mindig fákban és aljnövényzetben is gazdag volt. Kikémleltél két bokor közül a füst forrására és egy gőzölgő krátert véltél felfedezni, majd újra a hangok zavarták meg felderítésed. Pár méterre jobbra valóban egy fiú kiáltozott, most már az okát is felfedezted. Lába egy nagy szikla alá szorult ő maga pedig nem tudott ezért mozdulni. A srácon takigakurei shinobi szerelés volt, homlokán a falu fejpántjával, valószínűleg egy bajbajutott Genin volt. De mi lehetett a pusztítás forrása?
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Hétf. Ápr. 01 2013, 00:04

Hát ez aztán érdekes, de nem annyira, hogy tegyek is ellene valamit. Csak körülpillantok, és bámulok mindent ami nem odaillő, vagy amik kicsit is szemet szúr. A bokor takarásából teszem ezt, és egy pillanatig sem mozdulok kijjebb. Azt leszámítva, hogy nagyon lassan leülök a puha földre, és úgy várom végig a feltételezhető esemény végét.
A művész első ismérve magából a világból nyerni az ihletet, és a tapasztalatot. Persze az ember nem a saját bőrén akarja megtapasztalni a fájdalmat, hát még a kétségbeesést. Így hát marad neki a megfigyelés, amire ez a fiatal egyén, ki éppen látszólag az életéért küzd megfelelő lesz. A hanghordozását, a mozdulatait (legalábbis ha innen látom rendesen), és mindent amire csak szükségem lehet, egy hasonló karakter eljátszására megfigyelek. A sérülések, ahogy minden mozdulatra érzi a fájdalmat, ezt a pillanatot akarom megragadni, és beleégetni az agyamba, hogy a színpadon is elő tudja ugyanilyen hitelességgel adni.
Okot vagy okozatot nem keresek, az nem nekem való. Ráhagyom a sorsra, mint ahogy ehhez a nagyon jó kis megfigyelőhelyhez is elvezetett. Ez kell nekem, a nagyvilág minden történésével, amit megfigyelhetek egy kellően takart bokor biztonságában. Agyamba jegyzetelek minden mozzanatot, drámát akarok, hogy még jobb legyek.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Ápr. 08 2013, 18:04

Óvatosság mit sem csökkent és bár megtaláltad a füst forrását valamint a bajbajutottat, nem lehettél biztos abban hogy más nem ólálkodik a környéken. Megfigyelésedet most a fiúra fókuszálod, akire tökéletes rálátásod van, ő maga pedig nem figyel fel rád, annyira el van foglalva a beszorult lábával, illetve annak kiszabadításával. A kölyök elég kétségbeesettnek tűnt, ruhája tiszta kosz, homlokát vágás rondította melyből vér csepegett mellkasára. Lába egy méretes szikla alatt pihent, de nem tűnt túl sérültnek. Többi végtagját tudta mozgatni rendesen de a sokktól vagy a kétségbeeséstől nem nagyon tudta koordinálni a mentőakcióját. Hangja egyre gyengébb volt, nem maradt sok erő a torkában, és a portól is felköhögött két segélykérés közben. Más embernek kettőtökön kívül még mindig nem volt nyoma.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Szer. Ápr. 10 2013, 06:12

Fenekemre ülök, és csak nézem a kínszenvedéseit, ami nem is az. Legnagyobb sajnálatomra. Nincs együttérzés bennem, miért is lenne, minden embernek megvan a sorsa, és az ellen nem tud tenni. Ha szegénynek itt a vég egy szikla alatt nincs mit tenni, bele kell törődni. Ez van. Ám az idő telik, nekem meg még annyi meghódítandó szívet kellene összeszedegetnem, hogy a publikum is elégedett legyen velem. Nincs mit tenni, az idő pénz, én pedig igen csak kedvelem ezt a valóságos hívságot.
Elunva a várakozást felpattanok a bokor takarásából, és mivel veszélyt nem sejtek, nem is törődve vele, elindulok a rászoruló felé. Kevéske ruhám nem sokat takar belőlem, tudhatja hát, hogy nincs nálam fegyver. Meg hát nem is vagyok éppen harcos alkat. De hát ezt vagy látja vagy nem. Kedvesen mosolyogva lépdelek előre és hangszállaim rezegtetéséhez folyamodom.
- Üdvözlet barátom, látom szorult helyzeted. Talán segíthetek rajtad, hogy kínjaid ne legyenek oly hosszadalmasak. – Kezemet feltartom, és ha sikerül minden halálos csapda nélkül közelébe jutnom, alaposan végigmérem. Őt is és a hatalmas követ is. A nindzsa vagy bármi is legyen, fegyverzetére, és alapjából véve mibenlétére vagyok kíváncsi, Erős, nem erős? Kezdő, tanuló, vagy bármi amit ki tudok szűrni, csak abból hogy látom. A másik dolog pedig a kővel kapcsolatos, hogyan is tudnám ezt a művészetem felé fordítani, mert hát a műsornak mennie kell, bármi is történjen, ami pedig sok áldozattal jár. Mármint nem az enyémmel…
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Ápr. 22 2013, 21:26

A bajbajutott fiú elsőre nagyon megörült neked aztán kicsit bizonytalanná vált a fogalmazásod miatt, de a fájdalom erősebb volt mint a meglepettség és könnyes számmal vázolta fel neked a helyzetét. -A nevem Niimaru! Takigakurei Genin vagyok! Egy jutsut teszteltem, amit én fejlesztettem ki de még nem tudom uralni... A mesterem figyelmeztetett erre de nem hallgattam rá. És most a lábam beszorult és iszonyatosan fáj... Nem tudom kiszabadítani. Kérlek segíts!- Magyarázta fájdalmas arccal majd a már emlegetett beszorult lábára nézett. A szikla valóban méretes volt és Niimaru a kezeivel el sem érhette. A súlyát nem tudtad ugyan, de amúgy nem volt más akadály a közelben. A por kezdett felszállni, csapdának nem volt nyoma sehol, ez valóban csak egy bajbajutott Genin volt, aki saját magát kergette ebbe a kellemetlen és fájdalmas szituációt.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Szer. Ápr. 24 2013, 08:24

Megörülök, mármint hogy annak hogy a srác nem okoz nekem semmilyen fájdalmat. És még csak nem is csapdába szaladtam bele. Hát igen, a sors kegyeltje vagyok, vagyis inkább szeretett múzsám kacsintott le rám újra, hogy közelebb kerülhessek a célomhoz. Még egy pillanatig meredten bámulom szegénykémet, majd válaszolok neki kedélyesen. Nem akarom megijeszteni azzal, hogy fogalmam sincs hogyan is lehetne legörgetni a sziklát róla.
- Örülök a találkozásunknak Niimaru, igaz kicsit kedvesebb helyen is megtehettük volna. A helyet mit említesz nem ismerem, de hát még oly keveset láttam a gyönyörű világból. Utam ide vezetett, hát most ki is használok minden lehetőséget… – Lassan körüljárom a sziklát, és megpróbálok találni valamit amit bármit ami ad esélyt rá nekem, hogy el tudjam mozdítani. Majd ha körüljártam visszatérek a fiatalhoz, leguggolok mellé, és most a segítségét kérem, saját megmentéséhez. - Legnagyobb sajnálatomra, nem vagyok egy felmentő típus. A szikla hatalmas, én vékonyka művészi kezeim nem ilyen munkára teremtettek. Ám benned van erő, mersz, és bátorság, talán tudsz segíteni… Bármilyen kellék, vagy esetleg egy megfelelő tárgy, amit birtokolhatsz segíthet. Talán közös erővel, el tudjuk mozdítani ezt a szörnyűséget, hogy te megmenekülhess kínjaidtól. – Ezzel a kedélyes csevegést tovább pöndörítem, és közben azért átnézem, igaz csak szemmel mivel is van felszerelve sérült beszélgetőpartnerem.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Júl. 06 2013, 02:27

//Mesélést kérésre átvettem//

Óriási szikla, óriási fájdalom az arcán, miközben shinboi, és mindeközben te magad a lehető legnyugottabban, a leglazábban kerülgeted és mosolyogsz rá. Lehet pillanatok alatt megutált a srác, de sajnálatára nem küldhet el melegebb éghajlatra, mert most csak te vagy itt, és ki tudja mikor érkezik ide az említett mestere, hiszen ha annyira aggódott érte, talán figyelte is a távolból. Mondjuk az, hogy eddig nem segített neki az ellene lehet, de a genin ad neked egy kisebb kardot, talán wakizashi, ha értesz hozzá, hogy nyúlj vele aláv és úgy görgesd le. Meg is próbálod, amikor hatalmasat ordít a srác, talán mégjobban eltört a lába. Erre már valaki megjelent, de te nem ismered.
- Úristen, Niimaru mi történt veled. - abban a pillanatban le is kapta a sziklát a lábáról, viszont a fájdalom miatt elájult a kissrác, és a férfi feléd fordult.
- Köszönöm, hogy segíteni próbáltál a tanítványomnak, viszont hallottam egy-két szót. Művész? A közelben, a városunkban van egy kis színtársulat, nem túl rosszak, és állitólag tehetséget keresnek. A Föld Vándorló Színészei a nevük, nem tudom hallottál-e róluk, szerintem egy kört megérhet. - majd eltűnt, úgy tűnik velük többet nem találkozol, de, hogy egy színtársulat itt van? Lehet jó lesz még ez a nap.


//Takigakure tava a következő lépés. Wink//
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Hétf. Júl. 08 2013, 11:42

Az események felpörögnek, és a nemrég még előttem fekvő fiatal, társával együtt el is tűnik. Éppen csak alig segítettem nekik, mégis mennyire sokat sikerült tanulnom. A genin mimikája sokat elárult, nekem már csak gyakorolnom kell a megannyi fájdalmas grimaszt, és elhaló hangot. Úgy lesz, míg a következő lépésen tanakodok magamban mást sem teszek csak gyakorlom művészetemet.
Egy színi társulatban nem lehet rossz dolgozni. Egy csapatban lenni nagy lehetőség, talán még be is juthatok, még ha kevéske tapasztalattal is rendelkezek. A tettvágy na meg az akarat már elég sok mindenen keresztüljuttatott. Úgyhogy talán még fel is vennének, még ha nem is teljesen jogú színésznek. Ám a kisegítő is jobb mint a semmi.
Ám más oldalról megnézve a dolgot, egy csoportban dolgozni, sok kötöttséggel jár. Mármint kötelező előadások, gyakorlás, és megannyi figyelés a többiekre. Nem a legjobb egy szabad szellemnek. Talán magam is tudok eleget fejlődni, hogy tudjam mit miért is kell tennem, hogy jobban szórakoztathassam a nagyérdeműt. De tanár nélkül, tanító nélkül nem nagyon juthatok előre, ezt már tudom. Így még oly sok viszolygást is kelt bennem a társulat, be kell lépnem minden áron.
Aonnal a tanár által jelzett irányba indulok. Közben az erdő madarainak válaszolgatok füttyömmel, hogy jobban teljen az én és állatok napja. Egy-egy begyakorolt lépéssel rövidítem meg utamat, és várom a világtól rám törő lehetőségek sokaságát.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Júl. 09 2013, 00:13

Sajnálom, de mint mondtam a mesélés kezdetén, egy hétig nem leszek. Ezért ez a post, és a feladatod, most jóval hosszabb lesz, egy hét kiesik a nyomulásból, így esélyt adok fejlődésre, saját magad fejlesztésére, és ami a legfontosabb a karaktered fejlesztésére. A feladatod ehhez hasonló lesz -=Itt-Öt szív=-, én megadom a paramétereket, és te egy jóval hosszabb szöveget írsz. A kalandon kívül fogom pontozni, minőség, kreativitás, részletesség, karakterhűség, realitás, és stílus alapján, így azt ajánlom, hogy megírására használt ki az egy heted. Ennek a post-nak a megírására egy hetet adok, ha jövőhét keddig nincs kész, akkor a lehetőséggel nem éltél, és nincs lehetőség e hiba orvoslására, inne folytatjuk tovább. Íme:

1. feladat: Utad kijelölve és elindulsz Takigakure-ba, viszont még hosszú az út, nem is gondoltad volna. Út közben kalandok során, ami reális, és a te kreativitásod alapján születik meg megismerkedsz, akárcsak most a halál pillanatával és a férfi mimikájával, a bánattal, a sértetséggel, a bosszúval, féltékenységgel és a kárörömmel, szép történeteket szeretnék ezekről, és a fent említett dolgok alapján.

2. feladat, megérkezel és meghallod, hogy elmentek, méghozzá a Tűz országa felé. Dönthetsz utánuk mész, vagy maradsz az itteni színházban, mérlegelj, gondolkozz és cselekedj

maradsz: egy helyi multi fel akarja vásárolni, old meg, hogy ne tegye, ne tudja megtenni

mész: út közben banditákba futsz, hárman vannak, jutsu-t nem tudnak használni, még egy geninnél is lasabbak, de a kardforgatáshoz értenek, és rajtad élesítenék a pengéiket. 

Kalandod az említettek végén fejeződjön be (multi ellen való nyerés, banditákkal való harc vége) Postod ide jöjjön, javaslom a Word-ot, és ott (3-5 oldal) Hajtrá!
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.