Takigakure erdeje

+15
Inuzuka Tsume
Hidan
Fuu
Ayokama Makoto
Orochimaru (Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Chen
Jiraiya
Funaki Hachiro
Kakuzu (Inaktív)
Atsui Taiyashi
Atsui Shouki
Takigakure no Ruujai
Zetsu
Danzou
19 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Mizuho Suzuya Kedd Márc. 13 2018, 17:42

Mizuho Suzuya/Karmazsin
Fülek a sötétben


Chakraszint: 110

Felszereléslista
-1db Tanto(az oldalán)
-3db Kunai(+1 a kézben)
-4db shuriken
-dróthuzal(10m)
-10db Makibishi
-10db Senbon
-szerszámkészlet(reszelő, drótvágó, penge, fogó)
-3db füstbomba
-övtáska(az előbbiek tárolására), kulacs
-rongyokból összevarrt maszk, szürke köpeny. 
- Ninja overál és szandál


Tehát harc lesz. Egér, bármennyire is tűnik rémültnek, nem alábecsülendő. Ennek ellenére szeretném gyorsan a földre küldeni, kifaggatni, majd kiütni, a lányt pedig biztonságba helyezni, így támadásba lendülök. Oldalra lépek, majd egy shurrikent hajítok felé, jómagam pedig akár az íj megfeszített húrja, támadásra készülök, de egy olyan meglepetés ér, amire nem számítottam.
Azt hittem, Egér majd kivédi a támadásom és rámront, vagy esetleg kitér előle. Ezzel szemben Egérke nemhogy nem vetődik oldalra, de még meg se próbálja kivédeni a felé hajított fegyvert. A shurriken pedig vért fröccsentve áll bele a vállába. 
Egér elejti a fegyverét, majd rövidesen térdrerogy, méghozzá eléggé hisztérikusan. Ahogy felé közeledem, az eddigi elméleteimet azonnal visszavonom. Egyáltalán nem tűnik képzettnek, semmi technika vagy tapasztalat, de még egy útonállóhoz se ér fel. Sokkal inkább egy egyszerű, nagyszájú civilnek néz ki, aki miután a kezébe fogott egy bicskát, azt hitte, övé a világ. 
Egér természetesen továbbra is cifrán káromkodik, de amint fölé állok, befogja. A kését arrébb rúgom, majd felteszem neki a kérdéseimet, amikre egy gyorsan leolvadó vigyor kíséretében, de válaszol. Én pedig alaposan elgondolkodom a válaszain. 
~ Tehát egy senki, sokkal inkább megfigyelő lehet. A válaszai alapján biztosan dolgozik valakiknek, egy bandának, talán egy nagyobb szervezetnek. A lányról feltehetőleg igazat mondhat, de biztosan hazudik erről a Reiről. Akárhogy is, alaposan belekevertem magam valami súlyosba. Talán jobb lett volna továbbállni...~ gondolom végig, de a gondolatmenetemet megszakítja Egér hisztérikus, hibbant viselkedése. 
- Eressz! - parancsolok rá, mikor a védelmemért könyörögve a ruhámat kezdi tépni, szavaimat pedig a lábammal történő arrébblökéssel súlyozom. - Maradj ott, és nem esik bajod. - mondom neki, közben hátra lépek egyet, a pengémet pedig fenyegetően rászegezem. Természetesen nem áll szándékomban bántani, főleg most, de nagyon remélem, hogy egy kicsit lehiggad. Van elég problémám így is, szóval nem kell még egy...
A fejemet villámgyorsan felkapom, a kunaimat pedig dobásra készen nézek az egyik irányba. A szívem egy kis időre ezerrel kezd dübörögni, mert mintha...mintha...
...mintha valaki figyelne engem. Valaki..
Gyorsan higgadtságot parancsolok magamba, a kezemet pedig leeresztem. Lassan meg is nyugodok, hiszen biztosan csak képzelődök. Paranoia az egész, még ha jogos is az egész. Nem nagy boldogság célpontként járkálni az erdőket, de akkor is csak paranoia. Semmi más.
~ Csak nyugalom, Suzuya. Nyugalom. ~ nyugtatom magam, majd ismét Egérre nézek. 
- Ott maradsz. - parancsolok rá, majd a fél szememet rajta tartva elindulok a lány felé. Eredetileg is miatta álltam meg, de a félelem nagy úr, szóval nem árt odafigyelni Egérre. Nem lenne jó, ha pont most menne el az esze, és megtámadna. 
A halálra rémült lányhoz odaérve lassan leggugolok mellé, majd leakasztom a köpenyem, és óvatosan betakarom vele. Érte egyenlőre csak ennyit tudok tenni sajnos. Nincs olyan állapotban, hogy beszélni tudjon, de azért remélem, hogy egy kicsit megnyugszik. 
~ Vajon mibe keveredhetett szegény lány, hogy ilyen férgektől kér segítséget? ~ gondolkozom, majd felállok, és az est egyetlen olyan személyére nézek, aki talán tud valami választ is adni. 
- Ha azt akarod, hogy megvédjelek, akkor beszélj. - mondom parancsolóan, szinte fenyegetően. Korántsem az én stílusom, de most muszáj vagyok valaki más bőrébe bújnom. - Mondj el mindent, amit tudsz a te bandádról. - lassan teszek pár lépést Egér felé, a kunaimat pedig jól láthatóan forgatom a kezemben - Korábban hallottam, hogy egy bizonyos Rei nevét emlegetted. Róla is mondj el mindent, és akkor megvédelek. -
Bár ostobaság ennyit kérdezni, már benne vagyok nyakig a dologban. Nem léphetek le csak úgy, szóval az a legkevesebb, hogy megpróbálok többet megtudni a dologról. 
Pedig talán jobb lenne futni.
Mizuho Suzuya
Mizuho Suzuya
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 36

Tartózkodási hely : Mindenütt, csak nem otthon


Adatlap
Szint: C
Rang: Szökött ninja
Chakraszint: 167

https://youtu.be/BxZMU-jV7s0

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ago Hétf. Ápr. 02 2018, 23:57

// Köszönöm a türelmedet ^^A játékot most megpörgetem kicsit, mind sztoriban, mint körváltásban. Smile //


Az egérarcú ifjú még mindig a vállát markolássza, és a hisztérikus kiabálása lassan hüppögéssé csendesül. A szemében teljes páni félelem csillog, és az orrából már a szájába csöpög a zöldesen csillogó váladék, amit egyáltalán nem úriemberhez méltó módon szív vissza kellő hangeffektussal kísérve a műveletet. Mikor elkezdesz közelíteni felé ismét, kutya módon elkezd szűkölni, és tesz egy pár csúszó lépést hátra. Mármint azt nem lehet lépésnek nevezni, amit valaki a földön féloldalasan feküdve fél kézzel próbál kivitelezni. Inkább lehetne elkeseredett csúszásnak hívni amit egy földigiliszta is kecsesebben hajt végre.
- Hogy… hogy a bandáról? Én… én … annyit nem tudok mint hinnéd. Csa-csak most kerültem be esküszöm. Még csak kezdő vagyok próba-pró-próbaidős… vagy mi a fene… Rei … a csaj a munkaadó. Ő… ő sorozott be vagy mi.
Idegesen nevetett egyet, majd a tekintetét a lányra emelte.
- Ő pedig… az első kuncsaftunk… a feladatom egyszerű… találjam meg, és vegyem át a tekercset… majd ha kész a munka, akkor vegyem át a pénzt… ennyi esküszöm… azt se tudom mi a munka. Senki sem tudja… Csak a megbízó, és a megbízottak… én csak egy senki vagyok, mi mindannyian csak senkik vagyunk… A fülek senkik! SENKIK!
Hisztérikusan felnevetett ismét, majd láthattad, ahogyan megremeg egy kissé. Szemében valami megcsillan. Valami félelmetes. Száját görcsös vigyorra húzza, és elengedni a sebes vállát. Kezébe amely iszamós volt a saját vérétől, kitapogatja az elejtett vadászkését.
- Ez már a vég…
Halk volt akár az éjszakai csend, ahogyan a fiú felmetszette a saját torkát. Nem adott ki hangot, pedig mindenki, akit elhagy, a lélek egy utolsó sóhajjal búcsúzik a világtól. Ő nem. Ő talán nem látott megnyugvást abban, hogy felnyitotta a saját testét, és hagyta elszállni az életét. Vajon ha nem hallod a saját halálod hangját, amikor megtörténik, akkor senki más sem hallhatja? A rémült szemében nem szűnt a csillogás. A rettegés apró szikrája még mindig ott pislákolt, még akkor is amikor a saját vére ellepte a szemgolyóját.
Vajon mi volt ez? Mi késztette egy ilyen lépésre ezt a fiút? Vagy ki? A kérdéseket nem hagyják megválaszolatlanul… Mert úgy tűnik nem vagy tényleg egyedül ebben az erdőben. Bár ez eddig sem volt kérdés, de a népesség az egy négyzetkilométerre esve több mint három… Ahogyan felemeled a tekinteted az egérről, egy alakot látsz… Köpenybe burkolózva áll a lány előtt, és kesztyűs kezét a lány ruhája alá csúsztatja. Fellibben a fehér vászon, és a lányka ott fekszik anyaszült meztelenül az alak előtt. De azt nem érdekli a lány teste. Hiába a bársonyos bőre, a növésben lévő idomai, a le nem szakított virága… Ő még csak rá sem néz. Megrázza egyszer kétszer a levett ruhákat, amiből kihullik egy vékony lepecsételt tekercs. A ruhákat rádobja a lányra, és egy gyöngyöt helyez rájuk. Majd rád pillant a szeme sarkából. A tekintete pedig nem evilági… Halott, hideg, jeges. A lelkedig hatol, és érzed, ahogyan te is teljesen mezítelenül állsz ezelőtt a pillantás előtt. Ez az ember lát mindent aki te vagy, és akik ti vagytok. Egy apró szemrándulással megismerte a múltad és látja a jövőd… Előtte… előtte nem marad rejtve semmi.
Mielőtt megszólalhatnál, a lábadnál halk csorgó hangot hallasz. Az egérfejű felült, és a vére mintha patakban folyna vissza a testébe marionett zsinóron rángatja a testet. A nyaka groteszk pózba csavarodik, az állkapcsa kiakad, és torz tört vigyort varázsol a véres arcára. A keze megmozdul, kifacsarva, és még hallod ahogyan a csontok eltörnek a karjában. Ujjai mintha külön életet élnének pók módjára vonaglottak, ahogyan az izmai rángásra késztették őt. Majd leborult eléd… A balját a saját torkába dugta, és kirántotta onnan a gégéjét. Egy hatalmas cuppanó reccsenéssel vált el a szerv a hústól. De itt nem állt meg… Jobbját tolta most fel ismét a megtépázott torkába, és egy kegyetlen reccsenés kíséretében egy hosszú csontot rántott elő. A nyaka elveszette a tartását, és hátrabicsaklott természetellenes pózban. Majd a vérbe mártotta a csontot, és írni kezdett a test. Egy szót…

 
„Kemurigakure”


A távolban pedig felvonyítottak a kutyák.  
Ago
Ago
Kalandmester

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 158 (D)
Gyorsaság : 301 (B)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (E)

Tartózkodási hely : 8 Salleren túl...


Adatlap
Szint: B
Rang: Bérgyilkos
Chakraszint: 455

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Mizuho Suzuya Szer. Ápr. 04 2018, 16:01

Mizuho Suzuya/Karmazsin
Fülek a sötétben


Chakraszint: 118

Felszereléslista
-1db Tanto(az oldalán)
-3db Kunai
-4db shuriken
-dróthuzal(10m)
-10db Makibishi
-10db Senbon
-szerszámkészlet(reszelő, drótvágó, penge, fogó)
-3db füstbomba
-övtáska(az előbbiek tárolására), kulacs
-rongyokból összevarrt maszk, szürke köpeny. 
- Ninja overál és szandál


Szánalmas féreg. Az apám így nevezné Egeret, ha most látná őt így, ahogy hüppögve, a saját taknyát nyelve vonaglik a földön. Én nem vagyok az apám, mégis ahogy most ezt az alakot elnézem, csak az undor és a szánalom fogalmazódik meg bennem. Szánom őt, mert idejött, játszotta a nagyarcot, holott pár trágár beszóláson kívül valószínűleg semmit se követett el; én pedig vállon dobtam egy shurrikennel. Nem bánom a dolgot, de mégis, most már valóban az én felelősségem lett. 
Miután betakargatom a lányt, és felteszem a kérdéseimet, Egér válaszol is a maga dadogós, hüppögős módján, bár sok újdonságot nem tudok meg.
~ Ahogy korábban mondta, ő egy senki. Az újoncoknak valóban nem árulnak el sokat, de az általa említett titkolózás, valamint a félelme azt jelenti, hogy nem egy szedett vedett bandával van dolgom. Ez a Rei pedig veszélyes lehet...én pedig nagy eséllyel egy újabb céltáblát rajzoltam a hátamra. ~ gondolom magamban a válaszok után, bár arra még mindig nem jövök rá, miért fordult hozzájuk ez a lány. Mégis miféle gondja lehet, ami miatt inkább tőlük, és nem a falu ninjáitól kér segítséget?
Az éjszaka így méginkább sötétebbnek tűnik. Az üldözőim, az apám, és az újonnan jött probléma csak méginkább fokozza bennem a szorongást, amitől csak még hidegebbnek tűnik a legenyhébb szellő is. Ennek tetejében valahogy nem tudom lerázni magamról azt a kellemetlen érzést, hogy nem vagyunk egyedül ebben az erdőben. Egyre jobban nő bennem az érzés, hogy figyelnek engem, ami csak rontja az idegállapotomat. 
"Ez már a vég", mindössze ennyit suttog Egér, miközben én az idegeim enyhítése érdekében tekintek körbe. Amikor pedig visszanézek már késő. 
Kés villan Egér kezében, és mielőtt bármit is reagálhatnék, ő már mozdul, vért fakasztva. A saját vérét...ami a saját maga által elmetszett torkából ömlik ki. 
A cselekedet láttán megrettenve hátralépek egyet, miközben kétségbeesetten próbálom összerakni, mi is történik. 
~ Megölte magát minden szó nélkül. De miért? A kudarca miatt nem tehette, mert akkor már korábban nekilátott volna, valamint ha ilyesmire képes volna, akkor tőlem se félne ennyire. De akkor miért? Mi késztette őt erre? Talán....meglátott valakit, és inkább megölte magát, mintsem hogy találkozzon vele? Az se lehet, neki is könyörgött volna...ráadásul vigyorgott is....ami azt jelenti....~ gondolatom végén meg is látom azt a bizonyos személyt. 
Egy köpenyes idegent, aki most a lány felett áll. Aki nagy eséllyel végig figyelt minket, aki valami förtelmes technikával megölette Egeret, és aki most a lánnyal tervez valamit. 
Az eddigi félelmem, és a hirtelen öngyilkosság miatt egy pillanatra teljesen lefagyok, ezzel időt adva a fickónak, hogy levetkőztesse a lányt. 
- M..maga! - a kábulatomból kirázódva rákiáltok az idegenre, bár már maga az ittléte is rémisztően hat. Viszont látszólag esze ágában sincs bántani a lányt, sőt a teste helyett inkább a ruháira figyel, amiből kiráz valamit. Utánna visszadobja a lányra...és rámnéz. 
A tekintete akár egy halotté, hideg és érzelemmentes...de mégis szörnyű. Teljesen lebénít, a szemei szinte belémlátnak, átégetik a lelkemet. Mintha teljesen meztelenül állnék előtte, ő pedig mindent lát, és mindent tud rólam. 
~ Azok a szemek...vészjóslóbbak bárminél...lát minket, hugocskám...engem...téged.. ~ a halk suttogás, a halott szempár...ez túl sok. Ismét elragad egy pillanatra a halálfélelem, ahogy átéget az idegen tekintete. Hátrálni kezdek remegve, a késemet is elejtem félelmemben. És még mindig nincs vége, tudom, hogy most valami szörnyűség fog velem történni. Meghalok? 
Hirtelen egy csorgó hang vonja el a figyelmem, a forrását meglátva pedig megáll bennem az ütő. Egér az, ahogy a vére visszacsorog a saját testébe. A testébe, ami groteszk módon vonaglani, csavarogni kezd...és széttépi saját magát. Egér a saját torkát kezdi tépkedni, és amikor kitépi a saját gégéjét, elfog a halálos rettegés. 
Megint hátrálni kezdek remegve, azonban megbotlom, a hátsómra esek, és teljesen megbénulok a látványtól. "Kemurigakure", Egér ezt írja le a saját vérével, a szám pedig némán tátogja a szót. 
~ Ke-mu-ri-ga-ku-re...KE..MU..RI..GA..KU..RE....KEMURI GA KURE... ~ a szó egyre hangosabban viszhangzik a fejemben, a rettegésem egyre csak nő...és nem bírom tovább.
Hangosan felsikoltok, majd rohanni kezdek ahogy csak bírok. Minél távolabb tőlük, minél távolabb a zajoktól, minél távolabb mindentől. Őrült tempóban rohanok, semmivel se törődve, miközben a szívem ezerrel kalapál, a félelmem pedig teljesen eluralkodik rajtam. Minden félelmem egyszerre zúdul rám, az apám, a falum, az idegen, a hulla, minden. 
~" Dráááága hugocskám...ne félj...itt vagyok...itt vagyok...eljöttem ismét...megtenni, amit kell...amit te nem tudsz...amit kell..." ~ a hang ismét felcsendül, ezúttal sokkal hangosabban, fokozva a félelmem. 
Futni akarok, minél gyorsabban, minél messzebb mindentől, miközben elönti a testemet egy jéghideg érzés, mintha lassan megfagyna a vér a testemben. Az érzés egyszerre ismerős és ismeretlen a számomra, ami ugyancsak fokozza a lelkemet megbénító félelmet, még gyorsabb sebességre ösztökélve.
Mizuho Suzuya
Mizuho Suzuya
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 36

Tartózkodási hely : Mindenütt, csak nem otthon


Adatlap
Szint: C
Rang: Szökött ninja
Chakraszint: 167

https://youtu.be/BxZMU-jV7s0

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ago Szer. Ápr. 25 2018, 14:39

Az ismét beálló némaságba éles késként hasít bele a sikolyod. Madarak rezzenek fel álmukból, és hangosan károgva menekülnek fészkeiket hátrahagyva. Rágcsálók iszkolnak el a cserjésben leveleket, és ágakat morzsolva és szórva el maguk alatt.
Az ember pedig némán áll, és figyel téged. A hangod hallatára a szemében könnyed csillanást vélsz felfedezni. Az izmok megfeszültek, és mintha a maszkja alatt mosolyra húzta volna a száját. Te pedig fejvesztve menekültél be ismét az erdőbe, tudván, hogy a sötétség nem csak a rád leső gyilkosokat takarja.
Halkan ütemesen dübörög a lábad az erdei talajon, miközben az ágak csapdossák a tested minden részét. Karoddal, még ha véded is, nem egy helyen sebesíted meg magad, és még ha csak horzsolások is, azért némelyikből óvatosan, de gyöngyözik pár csepp vér. A vér pedig nem jó jel, főleg ha valaki menekül. A távolban hallod, ahogyan kutyák üvöltenek ismét fel. Valószínűleg megtalálták a lányt, és most egy darabig ott fognak körülötte szaglászni. Így lesz egy kis időd talán összeszedni a gondolataidat, és összegezni, hogy mi is történt veled, és hogy mi is lesz veled? Vajon, ha kiszabadulsz az országból, hova mész tovább? Mihez kezdesz az életeddel, így renegátként? Semelyik ország nem fog befogadni, hiszen ha így tesznek, akkor kötelesek lesznek kiadni a saját tartományuradnak, elvégre már nincs háború, hogy információért cserébe vízumot kaphass ellenséges területeken.


Egyetlen morranás. Ennyi jelezte csak, hogy utolértek. A fák rejtekéből, egy vadászkopó méretű tömzsi kutya vetette rád magát, ocsmány pofáját pedig szélesre tárva próbált kitépni belőled egy darabot. De elhibázta, és hosszan csúszva az avarban ért földet. Úgy tűnik neki könnyebben ment a tájékozódás az erdőben, mint a többieknek. Talán ő csak gyorsabb volt. De ahol egy van ott lesz több is. Már hallod is a távolban a többi kutya csaholását. És ember hangokat, amelyek belevegyültek a monoton kutyahangokba. A veled szembenálló egy korcsnak tűnik, viszont felettébb értelmesnek. Rövid foltos szőrű, kicsit perepedt pofával, és sárga szemekkel. Ha olyan kennelből származik, ahol ezeket a kutyákat nem hajtásra, hanem harcra tenyésztik, akkor sokkal nehezebb lesz a dolgod, mint eddig volt.
Úgy tűnik ismét csak percekre vagy attól, hogy teljesen közbefogjanak… És az ellenfeled csak egy kutya… legalábbis még csak egy.



// Szeretném, ha leírnád mit is teszel a kutyával. Harcolsz, vagy menekülsz, minden megoldás helyes Smile Illetve szeretnék kérni tőled egy kis belső monológot, vagy igazából bármit, amiben leírod, hogy hova tova, vagyis merre fele mennél tovább, mik a terveid azután, hogy kikeveredtél ebből az országból. Smile //
Ago
Ago
Kalandmester

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 158 (D)
Gyorsaság : 301 (B)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (E)

Tartózkodási hely : 8 Salleren túl...


Adatlap
Szint: B
Rang: Bérgyilkos
Chakraszint: 455

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Mizuho Suzuya Csüt. Ápr. 26 2018, 17:43

Mizuho Suzuya/Karmazsin
Fülek a sötétben


Chakraszint: 118

Felszereléslista
-1db Tanto(az oldalán)
-3db Kunai
-4db shuriken
-dróthuzal(10m)
-10db Makibishi
-10db Senbon
-szerszámkészlet(reszelő, drótvágó, penge, fogó)
-3db füstbomba
-övtáska(az előbbiek tárolására), kulacs
-rongyokból összevarrt maszk
- Ninja overál és szandál


~ Shhhh....már itt vagyok...itt vagyok..drááága hugicám...itt vagyok... ~ suttogja a hang a fejemben, ami most csak mégjobban arra ösztökél, hogy fussak. Nem érdekel hova, csak el innét, el innét, minél meszebb. A félelem teljesen átveszi felettem az uralmat, az se érdekel, hogy a növényzet megtépáz futás közben. Csak menekülni akarok innen, el a falutól, az apámtól, és attól a terrortól, ami csak alig pár pillanattal ezelőtt történt. 
A hátam mögött meghallom a kutyák hangját, akik mostanra biztosan megtalálták a lányt, és a köpenyemet, amit otthagytam. Talán csak pár másodpercre vagyok attól, hogy elkapjanak, és akkor...
~ Bízd csak rám...majd én....
Nem! Nem hagyhatom, hogy elkapjanak! Én soha többet nem fogok visszatérni oda, soha nem akarok vele találkozni! De..mégis mit tehetnék? Innen hova meneküljek? Egyetlen egy ország se fog befogadni, mindenütt űzött vad leszek. Akkor legyek törvényen kívüli, hogy minden egyes napomat félelemben tölthessem, hogy sose merjek kétszer ugyanott aludni? Hogy az életem minden percét a beteges félelem töltse ki, hogy folyamatban csak a túlélésre koncentráljak? Hogy...sose éljek? 
Én ezt már nem bírom...most is el fognak kapni. Kutyákkal üldöznek, mint egy közönséges gyilkost, és ha utólérnek, semmi esélyem se lesz ellenük. 
Egyre jobban elkeseredem, ahogy futok, a testem pedig fokozatosan zsibbadni kezd. Már nem is érzem az éjszaka hidegét, a sebeim fájdalmát..már semmit se...csak a félelmet...

~Shhh....aludj...aludj szépen...vigyázok rád....vigyázok rád, drááága hugicám...

Karmazsin

Megbotlom, de még sikerül talpon maradnom. Suzuya ismét elgyengült, ismét szenved, ismét fél...felébresztve engem, de vele ellentétben nekem ez mind erőt at. Az ő kínja az üzemanyag, ami ezt a kegyetlen masinát mozgatja. A masinát, ami most extra erővel indít, nem is csoda, hogy egy pillanat alatt átveszem a kontrollt.
Pont a megbotlásom pillanatában egy halk, mégis határozott morgásra figyelek fel, ahogy egy korcs ugrik nekem a semmiből, de szerencsémre elvéti. Büdös, nagytestű, korcs dög, gondolom biztosan megkóstolna jutalomként, mert ennyit üldözött. Na, de majd én adok neki valamit, amit megízlelhet.
Villámgyorsan előrántanám a kedvenc kis Tantomat, majd a velem szembenálló kutyuska felé vetődnék. Ez persze csak hergelés lenne, mert amint nekem ugrana, én oldalra kitérnék amilyen gyorsan csak lehet, és élesen belevágnák a dögbe. Ezzel pedig nem fejezném be, amint földet érne, azonnal a hátába vágnám a kis édes pengémet minimum kétszer, sőt ha még akkor is mocorogna, a pofáját is megkínálnám a hideg acéllal. 
Ha sikerül kibeleznem, akkor gyorsan öszpontosítanám a chakrámat egy Bushin no Jutsu eléréséhez. A klónomnak mindössze annyi feladata lenne, hogy a dögtől pár lépésre, összerogyva lihegjen, mint akinek semmi ereje nincsen. Ha ez is megvan, akkor szétszórnám a területen a makibishi tüskéket, majd sokkal körültekintőbben, de gyorsan továbbállnák. Ha sűrű lombozat elérhető, akkor a chakrámat a talpamba koncentrálva felrohannák az egyik fára, onnan pedig az ágakon ugrálva haladnák tovább. 
Ha esetleg nem sikerülne kibelezni a dögöt, akkor három senbonnal megcéloznám a szemeit, majd egy füstbomba kíséretével szétszórnám az aljas kis makibishi tüskéket, és terv szerint futás tovább.
Futás...de hová is? Bár legszívesebben visszamennék ahhoz a kislányhoz, hogy aztán elszórakozzak vele, tovább kell mennem. A célirányt pedig már tudom.
A Suzuya pánikolását okozó kis műsor, legyen az egy elcseszett báb technika vagy genjutsu, megadta az irányt. A leírt szót ugyanis csak egyetlen környezetben láttuk, még pedig mint a Füst vidékének rejtett falujaként. Én pedig oda fogok menni.
A program tehát egyszerű: lerázni a barmokat, eljutni egy faluig, szerezni egy térképet, megölni valakit, majd ismét útra kelni. Suzuya pedig...nos, ő annak is örülni fog, ha úgy kel fel, hogy él és virul.
Mizuho Suzuya
Mizuho Suzuya
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 36

Tartózkodási hely : Mindenütt, csak nem otthon


Adatlap
Szint: C
Rang: Szökött ninja
Chakraszint: 167

https://youtu.be/BxZMU-jV7s0

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ago Pént. Május 11 2018, 16:24

Az elme csodás dolog, főleg akkor, ha a kiszámíthatatlan végtelen univerzumát ketten is uralják. Úgy tűnik ez pedig rátok végképp igaz. A törékeny testben meghúzódó, de kitörni vágyó Karmazsin most felkelt mély álmából, és úgy tűnik, nem tetszik neki túlságosan a helyzet. Pár negédes szó, pár elsuttogott halk vigasz, és a test, amely nem az övé most, az irányítása alá került. Kérdés, hogy erről tud e Suzuya, vagy csak, mint egy rossz álom úgy fog felkelni belőle, véres Tantoval a kezében, miközben a teste teljesen kimerülve fekszik a porban?  Bár ez igaz még egy másik történet.
Ahogyan a nővéred felülkerekedett a tudatodon, és az elsődleges lakót háttérbe szorította saját házában, a test mozgása is úgy változott meg. A korábbi esetlen léptekből, egy harcos kecses mozgása lett kiolvasható, a kapkodó tekintet egy helyre szegeződött, és a hangos zihálás is csillapodott.
Ekkor érkezett meg a korcs eléd. Pofájából habzott a nyál, a hosszú futás miatt, és a torkából felszökő morgás ezt csak még rémisztőbbé tette. Viszont mintha nem erre számított volna. Noha az állatoknak is van tudatuk, néha az ösztöneik felülkerekedhetnek rajtuk, vagy éppen heves csatába kezdenek a tanultakkal. Most mi ennek az utóbbinak lehettünk szemtanúi. A kutya farkát leengedte, holott a vicsorgásból nem adott alább. Orra hevesen rángott szagokat kutatva, vagy éppen a társaira várva. Óvatosan lépett irányodba, de ahogyan nekivetődsz, ő úgy szűköl egy pillanatra vissza. Ezt kihasználva, mintha csak egy meleg kést mártottál volna az olvadó vajba, hasítottad fel a kutya oldalát, aki így felvonyítva, hátrábblépett, és egy erőset mart az irányodba. Hevesen vergődve próbált elkapni, és néha sikerült is neki, így nem egy harapást sikerült szerezned a lábadra, vagy a karodra. Sajnos hiába az új mentális erő, ha azon testen osztozkodik, amely már órák óta menekül és fut. A kimerültség nem száll el csak így. Egy suhintás még, és a korcs állkapcsa a levegőbe emelkedett. Mintha egy élőhalott kutyával állnál szemben a végére. A füléből hiányzik egy darab, és a szája helyén már csak egy nyelv lóg, amiből ömlik a vér. A tekintete elhalványodik, és a test a porba zuhan, halk puffanás kíséretében, ahogyan kis porfelhőt kavar. A talaj iszamóssá válik alatta pillanatok alatt, és te nem engedheted meg magadnak, hogy a cipődre akár csak egy kicsi is kerüljön. bár így is tele vagy a kutya vérével, így a többi kopónak nem lesz nehéz dolga, de nem adhatsz nekik ennél is több segítséget. Valahogy le kell ráznod őket, mert ha nem teszel így akkor a kimerültség fog veled végezni előbb vagy utóbb. És sajnos, ahogyan állsz az előbb a reálisabb. De van motiváció… egy rejtett falu a füstben ahová a vér szólított, és te válaszolsz a hívására.

 
A távolban lassan egy sziluettet vélsz felfedezni. Egy óriási tölgy, akkora hogy több ember is kényelmesen élhetne a törzsében, és legalább húszan kellenének, hogy körbe tudják ölelni azt. Tudod, hogy hol is vagy. Elérted a határt. Már csak egy két lépés választ el a szabadságodtól ebben nyüves erdőben. Ebben az undorító embervértől bűzlő tengerben. És ezek az utolsó lépések, amiket az otthonodban teszel. Már csak pár lépés, már csak pár lélegzetvétel és A tűz országában leszel.
Csakhogy az élet nem mindig ilyen egyszerű. Egy árnyat látsz a tölgy tetején gubbasztani. Egy ismerős testtartás, amelyből flegmán megemelt fejjel tekint le rád az a valaki.
- Drága kicsi kislányom… nem mehetsz el… nem hagyhatsz egyedül. Én nem foglak bántani, nem… nem is… nem akarlak bántani! Lehet vége a háborúnak, de még most sem bízhatunk a többi országban. Nem adhatod ki nekik magad a nemzeted érdekében. Elfognak és kínok közt fognak kivallatni. Nem kegyelmeznek neked csak azért mert fiatal vagy. Nekem elhiheted… gyere vissza velem…
Negédes szavak, de nem igaziak. Nem hallatszanak annak. Még csak nem is onnan szólnak. A fán ülő alak elmosolyodik, kivillantva a fogait.
- Bolond lány…
Mondta a klón majd semmivé foszlott, ahogyan Apád a hátad mögött állva egy kést szúrt a hátadba.
- Bolond bolond lányom…
  
// A sérülés nem halálos de nagyon legyengít. Apád kezében egy Kunai van, és egy hátadban amit ott hagyott. Egyedül van, de valószínű, hogy a közelben rejtőznek emberei, elvégre eddig is kutyákkal üldöztetett. A következő posztban tervezd meg hogy és mit is fogsz tenni. A határ tőled 200 méterre van azon túl nem árthat neked semmilyen módon. 
A következő posztom: Jövőhét szombat, vagy ha nem leszek teljesen hulla akkor csütörtök ^^ //
Ago
Ago
Kalandmester

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 158 (D)
Gyorsaság : 301 (B)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (E)

Tartózkodási hely : 8 Salleren túl...


Adatlap
Szint: B
Rang: Bérgyilkos
Chakraszint: 455

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Mizuho Suzuya Vas. Május 13 2018, 12:38

Karmazsin
Fülek a sötétben


Chakraszint: 118

Felszereléslista
-1db Tanto(az oldalán)
-3db Kunai
-4db shuriken
-dróthuzal(10m)
- 10db Makibishi(elhasználva)
-10db Senbon
-szerszámkészlet(reszelő, drótvágó, penge, fogó)
-3db füstbomba
-övtáska(az előbbiek tárolására), kulacs
-rongyokból összevarrt maszk
- Ninja overál és szandál



....MEGÉRKEZTEM!!! GYILKOLÓ IDŐ VAN!
Én édes, drága, kicsi hugicám, majd én gondoskodok mindenről. Bizony, majd én intézkedem, te túléled, boldog lehetsz, miközben a véres invitációra felelsz, holott erről nem is tudsz. Füst! Érkezünk! De előbb...
A hatalmas korcs habzó szájjal áll előttem, gondolom megkóstolgatná a hátsómat mert ennyit futott. Kirohanta a belét is, hogy utólérjen egy gyámoltalan kislányt, aki könnyes szemekkel akar elfutni a gonosz apucija elől; bár ez a kutyus most pont a darázsfészekbe nyúlt bele. Hiba volt, bizony ám.
Nagy meglepetést okoz, hogy a dög is tud rólam, mert a korábbi lelkesedése mintha alábbhagyott volna. Vagy ez, vagy csak futkosni szeret, lényegtelen, mert most megkapja az acél csókját.
Nekiugrom a dögnek, aki bánatára nem tesz semmit, így a csodás kis Tantom élesen mar belé, nem kevés vért fakasztva. Bár a dög a fájdalomtól belémmar párszor, ez a tette olyan, mintha a tüzet harapdálná; sokat nem ér, sőt fellelkesít a csodás fájdalom. Emiatt is a dög pofája is kap egy szép csókot, így a dögből egy valós dög lesz, én pedig az aljas kis Makibishiket szétszórva gyorsan továbbállok. Tovább, mert dolgom van, és mert ez a kis husi nem ér annyit. 
Gyorsan el is érek egy hatalmas fához, ami valamiért csodálatos érzettel tölt el. Bizony, mert kétszáz méter után biztos a győzelem. A diadal egy karnyújtásnyira, legalább is Suzuya diadalma. Nekem bőven elég lenne egy falunyi, lemészárolható szerencsétlen is, vagy épp apuci hullája...fesd az ördögöt a falra!
Megállok, mert a fán bizony gubbaszt valaki, mégpedig egy igen különleges szelet husika. Mizuho Keigo személyesen, hogy kaparjam ki a szemecskéit! Ráadásul még beszédet is tart, ami egyáltalán nem nekem szól. Hamis szavak Suzuyának, szinte hallom benne a kamut. Sőt, mintha...
A fán gubbasztó apuci eltűnik, én pedig a nyögés és a nevetés keverékének hangját hallatva vonyítok fel. APUCI. LESZÚRT! HAHAHAHAHA!!
Bár magam vagyok a fájdalom elementálja, akit a kínok erősítenek, most megfogott. Bár a lelki fájdalom erősíti lényemet, míg a fizikai fájdalom pillanatnyi energiabombaként hat rám..elfáradtunk. Suzuya fut, menekül már egy ideje, így legyen bármilyen észbontó is a hátamban lévő penge okozta fájdalom, legyengültem. Suzuya eddigi kínjai is csak egy kutyára elegendő erőt adott, ez pedig max egy csapásra elég, tehát..
..legyünk okosak.
- Apuci...rég láttalak. Bizony rég, erre te kést döfsz a hátamba? - a nyelvemmel ciccegek egy kicsit, vigyorom senki se vakarhatja le rólam - Hát így kell üdvözölni rég nem látott lányod? Bár...nálad a rokonok hátbaszúrása bevett szokás, nemde? - kuncogni kezdek, közben a Tantomat visszacsúsztatom a tokjába. Most nem fog kelleni. - Tudod...te és én mások vagyunk. Már az első találkozásunknál tudtam, és már akkor megbuktál a szememben. Te...nem hallod...a dallamot! Neked csak üres, néma sikolyok jutnak, de a dallam nem. Ezért is tanácsolok valamit: fuss! Menekülj! Ragaszkodj az életedhez, éld túl minden áron! Egy nap pedig ÉN kereslek meg...akkor pedig lerendezzük a dolgot. - miközben beszélek, igyekszem minél óvatosabban előszedni egy füstbombát, amit talán a mondandóm végére sikerül is előszedjek. Ha megvan, akkor a végére hirtelen előrevetődnék, majd a füstbombát ledobva gyorsan pecsétet formáznék, hogy létrehozzam a Fürge Test technikát, amivel terv szerint közelebb jutnék a fához. Onnan pedig futás tovább, át a határon, majd kicsivel később pihi, hogy kihúzhassam a kést a hátamból.
Apucit most nem ölöm meg. Nem, ehhez még nem vagyunk elég erősek. De egy nap majd én keresem meg őt, hogy utánna a kiontott belein táncolhassak.
Mizuho Suzuya
Mizuho Suzuya
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 36

Tartózkodási hely : Mindenütt, csak nem otthon


Adatlap
Szint: C
Rang: Szökött ninja
Chakraszint: 167

https://youtu.be/BxZMU-jV7s0

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ago Vas. Május 20 2018, 16:57

A sérülés a hátadban, noha nem a legkellemesebb, főleg ha egy kés is áll benne. A hideg fém lassan elkezdi átvenni a tested melegét, ahogyan a vér keresztülcsordogál rajta, és a lecseppenő cseppecskék halkan szétplacsannak a földön. Bár ahelyett, hogy a fájdalomtól összegörnyednél, egyenes háttal, a mámorító érzésbe kapaszkodva felnevetsz, ezzel pedig édesapádnak enyhe szemrángást adsz jutalmul az erőfeszítéseiért.
Ahogyan a fegyvered visszateszed a tokjába apád keze váratlanul landol a jobb karodon, s vasmarokkal megszorítja azt.
- Te már csak selejt vagy számomra… Lehet, hogy Suzuya gyengébb nálad, mégis egy azon a testen osztoztok… gondold csak végig drágaságom… vajon meddig bírod még energiával? Kicsi vagy és gyenge, én pedig teljesen kipihent és kétszer akkora, mint te.
A további inzultálásaid nem nagyon váltanak ki belőle érzelmet. Arca hideg marad, és rendületlen. Ez is egy biztos jele annak, hogy ért a szakmájához. Azok, akik azzal foglalkoznak, hogy hivatásból embereket öljenek, nincsenek érzelmei. Az áldozatai lelkével együtt szállnak tovább azok is.
- Valóban mások vagyunk, nem tagadom. Te élvezed a vér szagát, és látványát, ahogyan kiömlik egy testből, és a melegsége átjárja a kezed… De amíg csak egy csepp vér is tapad a kezedhez, soha többé nem lesz nyugalmad. Valaki mindig a nyomodban lesz, valaki mindig bosszút akar majd rajtad állni. Csak idő kérdése, hogy rád találjon, és tudd, mindig van valaki, aki erősebb, mint te!
A füstbomba erősen csattanva csapódott a földnek, és azonnal fekete 1átláthatatlan felhőt képzett köztetek. Egy erős rántással a meglepetés erejét felhasználva kiszabadítottad magadata apád szorításából, és nekiiramodtál a határnak. A szabadságodnak, az új életed kapujának. Egy karnyújtásnyira volt már csak tőled a hőn áhított cél, amikor a levegő hirtelen kiszorult a tüdődből, erős nyomás nehezedett a mellkasodra, és égető érzés fogta el a gyomrodat. Édesapád lába pontos volt, és kemény mint egy acélrúd, ahogyan lendületből gyomron rúgott, amitől visszarepültél jó pár métert. Szemei haragtól izzottak, és az arcán a csalódottság, és a megvetés egyvelege látszott.
- Azt hiszed, egy ilyen olcsó trükkel majd meglépsz előlem? Már bocsánat, de többre számítottam tőled… Legjobb emlékeim szerint én még mindig egy hivatásos gyilkos vagyok, aki ezt a szakmát űzi évek óta… nem egyszer láttam már ezt a kombinációt… Ha nem látok nem tudhatom merre mész igaz? Pedig annyira kiszámítható… Légy ötletesebb, ravaszabb, kreatívabb! Vagy ha neked nem megy, hívd vissza Suzuyát, hátha neki lesz valami ötlete! Gyerünk, nem akarlak csak így megölni. Nem lenne abban semmi izgalom! Tudod mit? Adok neked egy kis előnyt, elszámolok háromig, és addig itt fogok állni egy helyben. Addig azzal támadsz, amivel csak szeretnél, és azt teszel, amit csak jónak látsz. De utána támadok. És nem fogok megállni, még ha ki is nyomom a szemedet, kitépem a gerincedet, megcsonkítalak, vagy ha kivéreztetlek. Itt az én kezem által fogsz meghalni, mert az én kezeim által jöttél létre! Most pedig:


- Egy…
A szél hangosan süvített köztetek, ahogyan apád a kezében lévő Kuniat leejtette a földre.
- Kettő…
A bogarak abbahagyták a neszezést a fűben.
- Három…


// A feladat ismét adott ^^ bocsánat az egynapos csúszásért Smile A következő posztom jövőhéten Csütörtöktől egészen vasárnapig bármelyik napon jöhet mert akkor egész végig szabad vagyok ^^ //
Ago
Ago
Kalandmester

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 158 (D)
Gyorsaság : 301 (B)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (E)

Tartózkodási hely : 8 Salleren túl...


Adatlap
Szint: B
Rang: Bérgyilkos
Chakraszint: 455

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Mizuho Suzuya Kedd Május 22 2018, 14:08

Karmazsin
Fülek a sötétben


Chakraszint: 118

Felszereléslista
-1db Tanto(az oldalán)
-3db Kunai
-4db shuriken
-dróthuzal(10m)
-10db Senbon
-szerszámkészlet(reszelő, drótvágó, penge, fogó)
- 2db füstbomba
-övtáska(az előbbiek tárolására), kulacs
-rongyokból összevarrt maszk
- Ninja overál és szandál


Selejt, mi? Az ember nem az élete során tudja meg, hogy mi is igazából. Nem...
Az én drága, egyetlen, csodálatos édesapám, hogy a férgek rágnák ki a szemeit, még most is egy érdekes, ámbár roppant unalmas alak. A lelke teljesen üres, ő maga se több egy egyszerű fegyvernél, sőt talán a hátamból kiálló penge is több jellemmel bír nála. Semmi stílus, semmi egyediség, semmi szórakozás, semmi. Unalmas, de erre már korábban is rájöttem. 
Ha meg kell ölni valakit, akkor élvezd is ki a pillanatot. Kínozd a husit, félemlítsd meg, nevess, és a legvégén osztozz a fájdalmán. Érezd át a teste utolsó rángásainak minden apró rezdülését, hallgasd az elhaló szívverését, nézz bele a rettegő, majd üres szemeibe. Utánna csonkítsd meg, nyúzd le a bőrét, tépd ki a szemeit, lényegében lényegtelen mit teszel, csak legyen benne egyediség és törődés. Utánna pedig sose feledd a fájdalmát, sose feledd a tekintetét, mert ők se fognak elfeledni sose. A vándor és a szépséges lány emlékszik rám, ahogy én se feledem őket. Ez így megy, a gyilkosság ilyen. Csodálatos.
Az unalmas öreg más, bár meglep, és hazudik magának. Gyengének és selejtnek nevez, mégis megragadja a karom, holott pont a támadás ellentétét követem el a testemben terjengő csodás fájdalmak közepedte. A füstbombám persze meglepi egy kicsikét, ezzel esélyt adva a spurira.
~ Gyors! ~ villan bele az elmémbe a felismerés, pont ahogy az égő fájdalom a testembe, mikor az öreg erősen belémrúg, ezzel visszaküldve a kezdéshez. ~ Jól hangzott, nem működött. Várható, a futás inkább hugi specialitása ~ 
A fater továbbra is csak prédikál, miközben én igyekszem magam kétlábra tornászni, bár a sebek okozta vérveszteség, a kimerültség, és a friss levegőhiány hátrányait a fizikai fájdalom mámora nem nyomja el. Pedig most rohadt nehéz levegőt venni.
~ Nincs mese, meg kell ölni...de hogyan? Összezavarjam pár klónnal? Azon biztosan átlátna, a többi jutsu pedig hasztalan jelenleg. A füstbomba se müködik, elég profi ő hogy a hangok alapján tájékozódjon. A többi stratégiám pedig kivitelezhetetlen jelen helyzetben. Hmm... ~ futtatom végig gondolatban a lehetőségeimet, de nem igazán áll jól a szénám. A papus ráadásnak még fel is kínál három másodpercet a megölésére, aminek elteltével ő fog megölni az általa erőltetetten kitalált módszereken. Gerinctépés, szemnyomás? Ugyan már, a saját bordámmal való kibelezés jobban hangzana, de....mindegy is. 
Bár az előadás rövidebbre sikeredett, mint terveztem, kimaradt pár jelenet, végül is nem panaszkodhatom. A végső felvonás ideje eljött.

Egy
A véres Tantomat ismét előrántva, minden maradék erőmet összegyűjtve rohanok a fater felé. Nem számít mit mond, mit ígér, mit tett és tesz.
Kettő
Bennem nincs félelem. Számomra a fájdalom nem hátrány. Nekem a sötétség az otthonom. Én ezekből születtem, ezek táplálnak, és ezek adnak értelmet a létezésemnek. 
Az őrült üvöltésem, amibe kellő mennyiségű kacaj is kerül mind ezt bizonyítják. Az út felét már megtettem.
Három
Ott vagyok, alulról hasítok. Hogy betalál-e, vagy nem, immár lassan értelmét veszti. Ha betalál, reflexesen nem állnék meg egy vágásnál, folytatnám a táncot pengével, ököllel, foggal, körömmel, de ki a megmondhatója, hogy ő ezt kivárja? Ha nem talál be, akkor nyílván véd, vagy ismét klónokkal szórakoztat a drága, bár az se számít. 
Ez lesz számunkra a legédesebb fájdalom, mégpedig a halál kínjai, amit mi szenvedünk el egy unalmas, de profi kezétől; vagy mi okozunk a saját vérünknek.

...a halálunk pillanatában találjuk meg igazi önmagunkat. Becsületes, gyáva, félelem nélküli, ez mind egyetlen pillanat alatt dől el. Az utolsó pillanatban

Bármelyikünk vére is folyik eme pillanatban, bármelyikünk húsa szakad szét, csontja zúzódik darabokra, bármelyikünket tépi darabokra foggal-körömmel a másik, ami által megkapjuk a választ; a nevetésem tölti be az estét. A nevetésem, ami egyikünk haláláig tart.
Mizuho Suzuya
Mizuho Suzuya
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 36

Tartózkodási hely : Mindenütt, csak nem otthon


Adatlap
Szint: C
Rang: Szökött ninja
Chakraszint: 167

https://youtu.be/BxZMU-jV7s0

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ago Kedd Május 29 2018, 16:01

A kezedben lévő véres tanto süvítve szelte át a levegőt, és tépázott bele édesapád üresen és fedetlenül hagyott mellkasába. Vér fröccsen, és beborítja az egész arcod a vörös folyadék. De nem állsz meg, ismét újra fordítasz a pengén és visszafelé csapnál le újból. De letelt a három másodperc, és apád, mintha meg sem érezte volna a vágást, amit ejtettél rajta, faarccal hárította a következő támadásodat. Jobb csuklójának hanyag mozdulatával lökte félre a kardod, ami egy fémes pendülést hallatott magából. A férfi csuklóján lévő acéllal megerősített páncéllal nem volt nehéz ez a művelet. A hisztérikus nevetésed látszólag nem hatotta meg annyira, hogy ez bármiféle reakciót kiváltson belőle. A támadásaidat lapos és szinte unott módon védi ki, nem törődik azzal, hogy mit és hogyan is csinálsz. Nem hagyja magát megtéveszteni, és a szemei nem eresztenek téged. Figyeli minden mozdulatod, minden izmod rándulását, bármit, ami elárulja, hogy hogyan is fogsz támadni, vagy cselekedni.
Viszont ő maga nem támad. Mintha nem is akarna, vagy csak nem jelentesz neki fenyegetést, és ezért nem szándékozik tenni semmit? A tested lassan kezd elgyengülni. Az ujjvégeid már fagyosak, és kezdenek kékülni, a szád remeg, és te is fázol. Valószínű a vérveszteség, és a folytonos menekülés eredménye. Ha így folytatod tovább, el fogsz gyengülni, összeesel, és talán nem is kelsz fel már onnan.
- Miért akarsz minden áron megölni most?
Kérdezi tőled édesapád teljesen halott hangon.
- Tehát semmit sem jelentett nektek az, hogy én voltam az apátok, hogy én tanítottam meg mindent, amit most tudsz? Olyan ez a harc mintha magamat látnám… talán csak egy kicsit fegyelmezetlenebbül. Csapás fentről, de váltasz egy szúrása félúton. Rúgás lentről, gáncs és szúr… Figyeld meg az ellenfeled, találja rajta rést, nézd meg, hol mozog lassabban, és hogy hol van a vakfoltja… Támadd ott, ahol már megsérült, mert ott nehezebben védekezik.  Ha te vitted be az első csapást, akkor neked van előnyöd vele szemben.
Félresöpri az izzadságot, ami a szemébe csöpög, és vesz egy mély hörgős levegőt.
- Ha én most ismét megrúglak, akkor nagyon valószínű, hogy a kés a hátadban kiesik, ezzel is elvérezhetsz. De ha sokáig hagyod magadban a pengét, akkor vérmérgezést is kaphatsz. Nem fogod már sokáig bírni, ezzel a legyengült testtel.
A hátadban a penge égett, ahogyan az adrenalin csökkenni kezdett a szervezetedben. A kezedben lévő fegyver csúszós volt az izzadságtól, és a vértől. Nehezen kezdted venni a levegőt, és a látásod is kezd homályosodni. De akkor miért nem támad rád végre? Miért nem fejezni be ezt?
- Tudod… attól, hogy gyűlölsz, és attól hogy én sem szeretek benned mindent, te akkor is a lányom maradsz, legyen bármi… és a lányomat nem tudom hidegvérrel megölni… Úgyhogy kislányom… Suzuya, Karamzsin legyen ez egy utolsó lecke nektek:
- Csak azt nem lehet tőled elvenni, amit megtanultál. Hogy a tudásodat, a saját erőd gyarapítására, mások megsegítésére, vagy éppen megölésére használod, az csak rajtad múlik. De ragadj meg minden alkalmat, hogy tanulj… mert különben soha nem ölhetsz meg engem…


A szél elcsendesedett. A nap a fák felett elkezdett áttörni narancsos fénybe burkolva így a csatateret. Ahol korábban édesapád állt most egy piciny kitűző fénylett csak vérbe temetve. Egy réz jel a családod szimbólumával. Egy utolsó ajándék, egy utolsó lecke, egy utolsó ígéret. Vajon eljön e az idő, amikor ismét szembeszálltok egymással, immár ténylegesen életre halálra, vagy boldog békességben élitek le az életeteket egymástól távol mit sem tudván a másikról? Ez már csak a jövő zenéje, de innentől kezdve nyitva áll az út előtted, hogy tovább mehess. Tovább abba az irányba amit kijelöltl magadnak tovább Kemurigakuréba.

// A kaland első fele ezennel véget is ért Smile A következő posztot majd Kemurigakuréba kérném (már ha ténylegesen oda tartasz Razz) Az odavezető út körülbelül egy hetet vesz igénybe amit szabadon kitölthetsz bármivel ami ugye nem mesélőhöz kötött (tanulás stb) Szeretném ha leírnád, hogyan jutsz el a városba, hogyan látod el a sebeidet, és mennyit pihensz (Fontos, hogyha ledőlsz aludni akkor legalább két napot fogsz átaludni a kimerültség miatt.) Illetve, ha esetleg folytatnád velem a kalandot akkor azt is jelezd kérlek, meg az is ha esetleg mesélőt váltanál ^^ Utóbbi esetben a teljes kalandtervezetet átruházom az illetékesre Very Happy //
Ago
Ago
Kalandmester

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 158 (D)
Gyorsaság : 301 (B)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (E)

Tartózkodási hely : 8 Salleren túl...


Adatlap
Szint: B
Rang: Bérgyilkos
Chakraszint: 455

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ebisu Kedd Feb. 25 2020, 22:27

// Kurogane Kobushi - Két Yakuza bemegy egy bárba...  //

A Vízesés Országa gyönyörű természeti világgal rendelkezik hála a rengeteg folyónak, melyek keresztül-kasul átszelik a laposabb dombokat vagy ormótlan hegyeket. A szokottnál párásabb levegője miatt rengeteg különböző állat és növényfaj megtalálható itt, mindegyiket nyugodtan meg lehetett csodálni, kivéve a mai napon. A mai napon kivételesen nagy köd ülepedett le Takigakure erdejére, szinte már harapni lehetett a levegőt...
S ott voltál te, a Yakuza egy büszke tagja, lábbelid hangja mondhatni már visszhangzott a némaságba, ahogy a köves utat követted visszafelé a Vízesésben Rejtőző Falu felé.
Jelenleg épp egy kisebb "küldetésről" tértél vissza, melyet a család feje bízott meg téged: elmenni a szomszédos faluban és figyelmeztetni az ottani lakosokat, hogy védelmi pénzt ezúttal pontosan kell fizetniük. Nem kellett sem a fenyegetőzés, sem kardrántás, vagy szúrós nézés, a falusiak tudták jól, mivel jár az ha magukra haragítanak egy Yakuza családot, ráadásul nem is akármelyiket. Természetesen a közösség lakói heves bólogatással megköszönték ittlétedet és sok szerencsét kívántak neked utadon.
Hát nem érdekes, hogy szimplán a félelemmel mekkora tiszteletet képes az ember kifacsarni a másikból? De vajon tekinthetjük-e ezt valós tiszteletnek, megbecsülésnek, vagy ez is csak látszat, mint csomó más is ebben a rideg világon?

Gondolatmenetedet megzavarta valami: mozgást hallottál. Szinte egyszerre, veled ritmikusan léptek voltak s mikor megálltál, azok s pont megálltak. Szemeidet dühödten összehúztad és megpróbáltad felmérni a környezeted. Nem voltál biztos benne, de mintha valahol előtted lenne a léptek hangjának forrása. A köd miatt éppen hogy csak az út egy kisebb részét láttad és melletted bár bokrot, ám előtted semmi.
Csend. Vettél egy mély levegőt, majd megindultál előre, mintha mi sem történt volna. Megint meghallod a lépteke és szinte biztos vagy benne, hogy valaki van előtted a ködben. Óvatosan a kardodért nyúlsz, amit a küldetés idejére kaptál és szinte hangtalanul előrántod. Testedet a már ezerszer begyakorlott alap állásba helyezed és újfent mély levegőt veszel. Biztos van valaki előtted.
Vajon ki követhet téged a ködben?...Csak nem a falusiak küldtek rád egy bérgyilkost? Elegük lett volna a Yakuza árnyékától és inkább felbéreltek valakit a likvidálásodra? Micsoda arcátlan bagázs!
Dühödten megszorítod kardot markolatát és határozott léptekkel előre csörtetsz. A köd kezd feloszlani és rohamod elejébe egy maszkos férfi bukkan elő kikerekedett szemekkel.
Takigakure erdeje - Page 4 Tumblr_pf4g1djzjk1xnghtno1_500


A férfi annyira meglepődött, hogy a ijedtében azt sem tudta az öve melyik oldalán van felfüggesztve a kard s mire odaértél el, védekezően maga elé emelte két kezét.
-KÉREM, NE BÁNTSON!- "sikít" fel az idegen.
Talán egy kis vegyes szánalommal és sajnálattal nézel végig a férfin: zöldes kabátja van lila tollas gallér résszel, arcát egy csőr alakú maszk takarja el, de az öltözék alatt egy teljesen megszokott "gengszter" ruházat látható. Ekkor pillantod meg az ismerős jelet a kabátja mellkasán: ez a Yakuza jele. Lassan kinyitja a szemét és végigmérve ő is rájön arra, hogy ugyan úgy a Nagy Családhoz tartoztok.
-Fuhhh, testvér, majdnem a frászt hoztad rám. -törli meg a homlokát az bajtárs. -Egy pillanatra már azt hittem, hogy rögtön meg akarják hiúsítani a küldetésem.- s ekkor vetted észre, hogy a férfi bal kezén egy fémtáska van hozzáláncolva a bal kezéhez. 
Az családtag egyelőre csak némán bámult rád, majd megrázta a fejét.
-Elnézést az illetlenségemért, Kotoko Ran vagyok, nem rég csatlakozhattam a Yakuza büszke családjához és jelenleg életem első futár küldetését teljesítem...- majd itt egy kicsit elhalkul. - Figyelj már, tesa, nem...nem segítenél ki egy kicsit? Ezt a táskát kellene elvinnem egy szomszédos faluba, üzleti dologról van szó elvileg. Jó pénzt hoz, de nem vagyok annyira a... a tettek embere, mint láthatod, jól jönne a segítség.- s látván hogy elfintorodsz összecsapja a két kezét, mintha imádkozna.- Kérlek, bratyó! Figyelj, ha elkísérsz, megkapod a fizetségem felét, az vagy...10.000 Ryou! Na, lécci, kísérj el, nem fogod megbánni!- próbál rád hatással lenni.
A pénz sosem jön rosszul, hisz abból vehet magának minőségi felszerelést az ember, arról nem is beszélve, hogy egy küldetés helyet kettőt csinálsz meg, a család is fel fog figyelni az igyekezetedre... Próba, cseresznye, ahogy szokták mondani!
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Kurogane Kobushi Pént. Márc. 13 2020, 16:38

A yakuza egyáltalán nem sietett, inkább úgy tűnt mint aki élvezi a sétát Takigakure erdején keresztül. Tény, volt mit élvezni, az erdő duzzadt a vitalitástól, ami a mindenhol megtalálható vízforrásoknak volt elsődlegesen köszönhető. Tavak, folyók, patakok... és persze a magas páratartalom.
Kobushinak ez volt az egyik kedvenc helye, itt a fák között. Szeretett ide kijönni, amikor problémák adódtak, csak úgy kicsit kiengedni a gőzt. Kardforgató tudománya egy részét is itt szerezte, az úttól egy kicsit beljebb, egy kis tisztáson jó pár fa törzse árulkodott az itt eltöltött órákról/napokról/hetekről. Nem meglepő tehát, hogy a küldetésből hazatérve, a férfi megpróbálta kiélvezni a haza vezető út végső szakaszát.
A küldetés maga egyszerű volt. Kobushi nem talált benne túl sok kihívást, de tisztában volt vele hogy most még nem lehet válogatós, céljai érdekében mindent el kell vállalnia. Védelmi pénz behajtás, az örök klasszikus. Azt leszámítva hogy itt annyira félnek tőlük, hogy szinte sosincs ellenkezés a delikvensek részéről. Ami a munkát konkrétan egyszerű futárszolgálattá alacsonyította le. Kobushi, a pénzfutár.
Na de persze a yakuza tervei szerint ez nem sokáig marad így. A szervezetben mostanában sok változás történt, érezhetően volt valami a levegőben és talán pont ez az a lehetőség, amire évek óta vár és amiért ilyen keményen dolgozott az elmúlt időben.
Ösztönösen fel is gyorsította a lépteit, minél hamarabb haza akart érni, hogy beszámolhasson a küldetésről és értesülhessen a fejleményekről a szervezetben. Ekkor azonban hirtelen megtorpant, ahogy egy nagyon nem odaillő neszt hallott maga mellől az erdőben. Szemeit összehúzva próbált koncentrálni, de a neszt nem hallotta újból. Kobushi azonban túl sokat látott már ahhoz, hogy megkérdőjelezze a saját hallását, így bár továbbindult, teljes érzékelésével továbbra is az erdőre koncentrált ahonnan az előbbi zajt hallotta. És nem is kellett csalódnia, a nesz újból megjelent, ráadásul most már ki tudta venni, hogy valaki mozgott ott, vele párhuzamosan - követték.
Kobushi ezután már nem filózott sokat a problémán, a tanult módon koncentrálta magában a chakrát és a shunshin no jutsu-t használva eltűnt követője szemei elől, be a fák közé. Ott azonnal lekapta hátáról a kardját, majd az eltűnése okozta meglepetést kihasználva nekirontott célpontjának.
- KÉREM, NE BÁNTSON! - ordított fel hirtelen az idegen férfi, ahogy Kobushi kardja alig egy cm-re állt meg a torkától. A yakuzát nem kapta meg a könyörgés, a kardja meg se rezdül, ahogy gyorsan végigméri a szerencsétlent. Merthogy abban azonnal biztos volt, hogy nem profival van dolga.
Ahogy kölcsönösen felismerték egymásban a családtagot, az idegen szemmel láthatóan megnyugodott egy kicsit, Kobushi azonban csak egy szemöldökfelhúzással jelezte, hogy történt valami, kardja továbbra is a férfi nyakán nyugodott. Azonban ez az illetőt mintha nem nagyon zavarta volna, csak úgy dőlt belőle a szó, valami küldetésről hablatyolt.
- Egy dolgot árulj el nekem. - szólalt meg, amikor a férfi végre abbahagyta a szövegelést. - Ha küldetésed van, akkor miért követtél engem? És ne gyere nekem azzal, hogy segítséget akartál kérni, mert nyilvánvalóan csak most jöttél rá, hogy én is Yakuza vagyok.
Hangjában nyoma sincs melegségnek, szürke szemei a férfiéba merednek és a kardját továbbra is a nyakánál tartja. Testbeszéde szinte üvölti, hogy amennyiben nem kap megfelelő választ, úgy nem lesz szép vége a történetnek.
Kurogane Kobushi
Kurogane Kobushi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 176 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Samurai
Chakraszint: 161

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ebisu Szomb. Márc. 14 2020, 22:12

// Kurogane Kobushi - Két Yakuza bemegy egy bárba...  //

A csőrmaszkú csávó már alapjáraton véve eléggé be volt rezelve a helyzettől, hát hogy még egy borotvaéles pengét tartasz az arcához. Kérdésedet meghallgatva Ran arcán egyre több izzadtság és szemeiben könnycseppek jelentek meg. Kezeit még mindig remegve, a feje mellett tartotta, jelezve teljesen megadta magát akaratodnak.
-Tesó, ne már!- hallod a rekettes hangját, majd nyel egy nagyot.- Figyelj, rohadtul nem akartalak követni, de alig jártam a falu falain kívül. Adtak egy térképet a kezembe, majd útnak indítottak, de akkor köd van itt, hogy az orromig sem látok. Azt hittem végleg eltévedek ebbe a rohadt erdőben, aztán meghallottam a lépteket és gondoltam hátha tudnék segítséget kérni, hogy a pokolba tudnék eljutni Wo'Shin faluba.- hadarja el, majd óvatosan belenyúl a kapát zsebébe és egy összehajtott papírlapot átnyújt neked.
A kardodat óvatosan visszahelyezed a hüvelyébe, a papírt szétnyitod és ténylegesen az előbb említett térképet látod. Igazából semmi különöset nem vélsz felfedezni, kivéve azt a két tényt, hogy az imént említett falu helye be van X-elve és egy furcsa mintázat volt mellé festve. Valamiért ez a szimbólum ismerős volt számodra, de akárhogy próbáltál emlékezni, nem akart eszedbe jutni az információ.
Mivel a fickó tényleg nem tűnik gyanús alaknak, se nem orvgyilkosnak, igazán "bőkezű" ajánlata akarva-akaratlanul is megtetszik neked. 10.000 Ryou. Nem azt mondom, hogy gazdag leszel tőle, de határozottan össze tudsz vásárolni egy jobb felszerelést belőle. Hosszas gondolkodás után, de elfogadod végül az ajánlatot. Ran arca pillanatok alatt felderül, majd mint egy közös kis kiruccanás, elindultak a célfalu felé.

Az út nem tartott olyan sokáig s mint kiderült a jelenlegi partnered "csak" egy fél kilométert tévesztette el az úti célját. A faluhoz érve észrevettél pár fekete ruházatos alakot, akik titeket stíröltek egy ideig, majd mint a kámfor, úgy tűntek el a semmiből. Figyeltek titeket, bár ez úgy tűnt egyáltalán nem érdekelte a partnered. Bár az is lehet, észre sem vette a rátok szegező tekinteteket, de te más voltál. Harcos vagy, erre edzettél már évek óta, felismered és megérzed annak jeleit, ha valaki árgus szemekkel figyeli minden lépésed. Pont ezért egy eléggé kellemetlen érzés fogott el...
Néhány perc séta után megérkeztettek egy villa területére: két méter magas vörösre festette falak vették körbe, a bejárata egy annál kétszer nagyobb finoman csiszolt, fából készült kapu tarkította mindenféle mintázattal. A kapu mögül pedig kiemelkedett egy díszes torony, aminek úgy tűnt legalább öt emelete volt, ha nem több. Két lándzsás alak állt a kapu bejáratánál, akik egymás felé eldöntve keresztezték fegyvereiket, jelezve nem tetszésüket.
Ekkor vetted észre a két páncélos alakon a fekete mintát, mint ami a térképen is volt és rögtön beugrott: ezek a Fekete Angolnák, egy nem túl barátságos másik Yakuza família, akik nem rég jelentek meg. Fő termékük a drog és a fegyverek, de van amikor az örömlányok futtatása is belefér a portékáik közé. Már épp szólni akartál az újonnan szerzett barátodnak, hogy jobb lenne visszafordulni, mire az már a kér őrnél termett.
-Hé, bádogdobozok!- kezd bele parasztos stílusban Ran, mintha csak kicserélték volna.- Az egyetlen és igazi Yakuza Családtól jövök és beszélni akarok a főnökkel, szóval tüstént engedjetek be, vagy a kardos haverommal felaprít titeket se perc alatt.- mutat rád grimaszolva.
A két fickó az elején nem akart hinni a fülének, majd végigmérve téged nem tudták eldönteni, hogy az őrült fickó igazat mond, vagy csak be van rúgva. Pár másodpercig némán figyeltétek egymást s láttad, hogy Ran lábai remegni kezdenek, valószínűleg eddig tartott a keménykedő alak színjátéka. Mindkét őr felpillantott a magasba, mintha bólintottak volna valakinek, majd félreállva kinyílt a kapu.
Ha esetleg hátranéznél nem látnál semmit, csak pár levél hullott nesztelenül a föld felé az egyik bódé tetejéről.

Beljebb lépve egy nagyobb udvart véltetek felfedezni, amit rendelkezett egy istállóval és pár lóval, de ezen felül semmi érdekeset nem véltél felfedezni. Ahogy a toronyépület bejáratához érkeztetek, széthúztátok az ajtót és egy puccos bárt véltetek felfedezni. Pár munkás épp egy csillárt szerelt fel, ketten egy nagyobb dobozt cipeltek valahova, de amit rögtön kiszúrtál, az egy kétajtós szekrény méretű fickó volt.
Épp a pultnál ült és a csaposnak mesélt valamit.
-...és így szereztem meg ezt a gyönyörű szépséget, az Ikerpengéket, a Renbato-t!- rak a pultra egy díszes katana-t.
A pultos észrevesz titeket, majd bólint az óriási páncélos csávónak, aki lazán elforgatja a fejét felétek: fekete haja egy szokványos szamuráj koncba van fogva, arcán számtalan sebhely éktelenkedik, hátán és derekán is több tucat kard helyezkedik el. Egy pillanatra csak bámul titeket, majd megragadja az imént lerakott pengét, az övére csatolja és felkap a hóna alá egy páncélozott sisakot.
-Mi járatban erre, kurafik?- kérdezi és lassan felétek indul.
Minden egyes lépéssel úgy tűnt, mintha a föld egy picit beleremegett volna.
-A-a-a-a-az igazi és-s-s egyetlen Yakuza családtól jött-t-t-tt-tünk és a-a-a a főnökk-k-k-k-kel akarunk beszélni.- próbálja megint eljátszani a kemény alakot, teljesen sikertelenül.
A szamuráj kérdően felemeli a szemöldökét, majd megpillantva a Ran mellényén a Yakuza jelet, elmosolyodik.
-Éééértem...Hát akkor fáradjatok fel velem az emeletre.- mondja egy gúnyos vigyorral s már indulna is, mire megtorpan. - Oh, majdnem elfelejtettem: a fegyvereket adjátok le a pultosnál. Csak így vezethetlek a Főnök elé.- majd itt közelebb hajol hozzátok és megérzitek az erős izzadtság és némi fémes, talán vér szagát.- Különben a puszta kezemmel kettéhasítalak titeket. Világos?- vigyorodik el még inkább az Óriás.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Kurogane Kobushi Hétf. Márc. 23 2020, 13:31

//Mégiscsak Yakuzák vagyunk, játszunk veszélyesen! Very Happy//

Kobushi egy pillanatra elbizonytalanodott ahogy hallgatta Ran sztoriját, összességében tényleg nem úgy tűnt, amint aki ártani akarna neki. Viszont a férfi szövegelése továbbra is idegesítette, szóval így sem volt egyszerű visszahúznia a kardját. Viszont az ajánlata túl jó volt, ehhez pedig életbe kellett maradnia.
Kobushi vetett egy pillantást a térképre, felismerte a falut ahova menniük kell és egy fura mintát is, ami bár ismerősnek tűnt de nem tudta hirtelen hova tenni.
- Rendben, elkísérlek. - közölte végül Ran-al, miközben ahelyett hogy visszaadta volna, zsebre rakta a térképet. - Viszont a 10000 ryo az a kezdő ár. Ha komplikációkba futunk, ez emelkedni fog.
Igazság szerint 10000 ryo bőven elég lenne komplikációk mellett is, de Kobushi az a típus volt aki meglátja a rejtett lehetőségeket. Mint pl. ez a mostani, hogy lehúzza "alkalmazóját". A választ nem várta meg, azonnal sarkon fordult és elindult a falu irányába, látszólag ügyet se vetve arra, hogy Ran követi-e.

Megérkezve Kobushinak feltűnt, hogy valami mintha más lenne a faluban. Ismerős volt a környéken, járt már erre, de akkor nem érzett magán olyan tekinteteket, amik most viszont jelen voltak. Nehéz lett volna ezt megmagyarázni, hiszen yakuzaként mindig a figyelem középpontjában volt, de az emberek szemei általában félelmet sugároztak. Itt viszont nem ezt érezte. Ösztönösen is ökölbe szorította a kezét és felkészült rá, hogy bármikor előkapja a kardját. Nagyon úgy tűnt, hogy ez nem egy egyszerű küldetés lesz.
A villához megérkezve, Kobushi a lehetőségekhez mérten felmérte a terepet. Ezen a ponton már átváltott komoly üzemmódba, ahol nem annyi a dolga, hogy elkísérjen valakit valahova. Valamiért volt egy olyan érzése, hogy még szükség lehet az odafigyelésére. Ahogy a kapuhoz értek és Kobushi meglátta a két őrt, rajtuk a térképen is látott mintával, azonnal beugrott neki honnan volt ismerős és egyben rá is jött, hogy hol vannak. A Fekete Angolnáknál. Ez egy mostanában ideköltözött yakuza család voltak, akik úgymond a riválisaikká váltak. Értelemszerűen nem volt túl jó a viszony a két család között. Kobushi egyáltalán nem tartott tőlük, de feleslegesen nem is akarta volna őket provokálni. Ran viszont másként gondolkodott.
Kobushi legszívesebben ott helyben levágta volna felbérlőjét, ahogy hallgatta milyen stílusban beszél az őrökkel. A legjobban az idegesítette, hogy őt használta fenyegetésképpen, mintha csak a tulajdona lett volna. Itt el is határozta magában, hogy ezt nem fogja annyiban hagyni, a küldetés végén örülhet ha az életét megtarthatja, de a pénzt azt teljes mértékben elfelejtheti. Most viszont kénytelen volt visszaszorítani a gyilkolási kényszert magában és csak némán bámult az őrökre, akik a szemében viszont talán láthatták az elfojtott dühöt. Mielőtt azonban veszélyesre fordult volna a szituáció, hirtelen bólintottak, mint akik parancsot kaptak valakitől, majd félreállva utat adtak nekik. Kobushi eléggé rossz passzban volt ahhoz, hogy törődjön a parancs forrásával, így csak vetett egy utolsó, hideg pillantást az őrökre, majd a közben előresiető Ran után eredt.

Kobushi szívesen "elbeszélgetett" volna vele, de ennek most nem sok értelme lett volna itt az ellenséges terület kellős közepén, szóval nem kommentálta az iménti viselkedését. Mondhatni konzerválta a haragját. A toronyhoz érve benyitottak az ajtón és bent egy jól felszerelt bár fogadta őket. Kobushi szeme azonnal megakadt a hústornyon, aki szemmel láthatóan a kardgyűjtés szenvedélyének élt, más kérdés hogy használni is tudta-e azokat? A yakuza nem is foglalkozott volna vele tovább, ha nem lett volna egy kard a kezében, ami felkeltette az érdeklődését. Kobushi nem az a típusú férfi volt, aki élt-halt a kardokért, de mint katana használó, volt szeme arra, hogy felismerje a minőséget.
- Mi járatban erre, kurafik? - kérdezte az óriás miközben elindult feléjük.
Kobushi teljes mértékben ignorálta őt, és továbbra is az imánt látott kardot fixírozta. Ran azonban megint megpróbálkozott a kemény férfi álcával, az előzőhöz hasonló sikerességgel. A samurai-t értelemszerűen nem hatották meg Ran szavai, valamiért mégsem ellenkezett.
- Éééértem... Hát akkor fáradjatok fel velem az emeletre. - mondta egy gúnyos vigyorral s már indult volna is, de hirtelen megtorpant. - Oh, majdnem elfelejtettem: a fegyvereket adjátok le a pultosnál. Csak így vezethetlek a Főnök elé. - majd itt közelebb hajolt kettejükhöz és megérezték az erős izzadtság és némi fémes, talán vér szagát. - Különben a puszta kezemmel kettéhasítalak titeket. Világos? - vigyorodott el még inkább az Óriás.
Kobushi lassan elemelte a tekintetét a kardról, rá a férfira... majd elnevette magát. Gyors, hangtalan kacaj volt, örömnek nyoma sem volt benne. Ahogy a hangjában sem, amikor megszólalt.
- Te vagy a második ember ma, aki könyörög hogy öljem meg. A másik, ő fizet. Te mit tudsz felajánlani?
A yakuza nem várt választ, igazából szavait nem is másnak szánta, inkább csak magában beszélt. Kénytelen volt kiadni valamit a benne levő feszültségből, mert úgy érezte felrobban. Eddig is feszült volt, de most itt van ez az idióta is, aki meg akar halni. Nos, Kobushi kész volt teljesíteni a vágyát. Szürke szemeit az óriáséba fúrja és első gyanús mozdulatra reagálna, a kezébe csúsztatná a jobb karján elrejtett kunai-t és a férfi álla alá döfne. Oda célozna, ahol már nincs páncél, hanem a sisaknak kéne védenie, ami viszont most nincs a férfin. A mondata után ez az állapot kb 5 másodpercig állna fent. Ha viszont addig nem reagál a férfi, akkor ismét megszólal.
- Elmondom mi lesz. Befogod a pofádat és elvezetsz a főnöködhöz, cserébe ma nem ölök meg senkit... Közületek. - teszi hozzá és vet egy dühödt pillantást Ran-ra.
Bár úgy tűnt meggondolta magát ami a gyilkolást illeti, de továbbra is kész a legkisebb gyanús mozdulatra a korábban leírt támadást végrehajtani.
Kurogane Kobushi
Kurogane Kobushi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 176 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Samurai
Chakraszint: 161

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ebisu Vas. Ápr. 05 2020, 22:42

// Kurogane Kuboshi - Két Yakuza bemegy egy bárba... //

Abban a pillanatban, ahogy éles nyelved hegyéről elszállt eme sértegetés a góliát felé, a levegő teljesen megfagyott: a munkások egy helyre dermedve nézték a jelenetet, a pultos kezéből kiesett a sake-s pohár amit épp tisztogatott és a lépcsőn lesétáló két őr -akiknek ugyan olyan páncélos felszerelésük volt, minta kapuban állóknak- is kővé dermedtek. Pár másodpercig így is maradt a helyzet, majd a semmiből hatalmas robajokat hallottál az egész palotából. A pultos előkapott a pult alól egy fémes bunkós botot, a két rakodó két-két tőrt kapott elő az ingujjaik rejtett zsebéből, a lépcsőn lévő páncélos lovagok pedig hangos léptekkel zúdultak lefele s ami a legmegdöbbentőbb volt, a plafonról is emberek kezdtek lepotyogni rejtett zugokból vagy álcázó technikákból és szépen lassan körbevett titeket olyan 40-50 ember alig egy fél perc alatt.
Az Óriás arca eddig el volt borulva, majd a semmiből egy hatalmas hahotázásba kezd. A nyála gusztustalanul fröcskölt mindenfelé...
-Ez jó, ez jóó...HAHAHHA!- próbálja csillapítani a nevetését.- A nagy Makuto-samanak beszól egy a görcs! Van vér a pucádba! Ez tetszik! DE vajoon...- majd hirtelen a semmiből meglendül a robosztusos keze.
Egyetlen szerencséd, hogy már jómagad is egy támadásra készültél abban az esetben, ha az Óriási gyanúsan mozdulna feléd, máskülönben fejed már rég a kétajtós szekrény markai között lett volna. Gyors reflexeidnek hála tőrödet egyenest a férfi nyaki ütőerébe próbáltad szúrni, ám nagy teste ellenére igen gyorsan képes volt mozogni és keze a szúró támadásod útjába állt. Egy fémes kattanást hallottál, mintha csak egy vaspáncélról lepattan egy nyílvessző és kezed meglepődésedre megfeszült egy helyben. Mikor felnéztél, a Makuto nevű férfi fülig érő, ronda vigyorát láthattad. Ahogy követted karod vonalat döbbenten vetted észre, hogy Kunai-od csapását puszta tenyerével védte ki, de ez még semmi: a tőr hegye teljességgel megállt a bőrén, mintha csak egy vastag acél lap lett volna. Csak egy pillanatra láthattad, de mintha kezein végigfutott egy fényes csík, mint mikor egy fémlapot világítanak meg. Valószínűleg nem csak holmi szamuráj de még Shinobi lehet, vagyis Chakra-használó, akárcsak te.
-Úúúúhhh, ez csikizz!- gúnyolódik rajtad és karja újra megmozdul.
Ezúttal is a gyors reflexeid mentettek meg, ugyanis a férfi egy váratlan mozdulattal összeszorította kezeit és fémes ropogásokat hallottál. A Kunai-od egy részét szinte por formájában szivárgott ki a férfi vastag ujjai közül, majd a még öklében benne bemaradt tartalmat a földre sodorta. Magad is rájöttél, hogy ha nem időben húztad volna vissza a karodat, ez a férfi szilánkosra törte volna a kezed, s ezzel biztosan véget vetve Yakuza létednek. Büszkeségednek fájt beismerni, de ez a kolosszus egy olyan ellenfél, akivel még nem tudsz szembe szállni.
-...És még gyors is vagy!- ébreszt fel a férfi dühödből, miközben leporolja kezeit.- Biztos, hogy te a Főcsaláddal akarsz maradni? Sokkalta nagyobb szereped lenne itt nálunk és persze jobban meg is fizethetnénk.- vigyorgott egyet Makuto, majd halk lépteket lehetett hallani a díszes falépcső felől.
Egy fekete ruhás, igen elegánsan öltözött nádszál vékony férfi ballagott lefelé kimért léptekkel.
-A Fekete Angolnák mélyen tisztelt Vezére, a Nagyságos Jiren-sama hamarosan fogadja Önöket. Kérem, fáradjanak velem a második emeleti vendégfogadóba.- adta ki kérvényét.
A jelenlegi helyzet: megküzdeni 50 állig felfegyverkezett harcossal, akik közül nem egy lehet Shinobi keveréke, vagy felmenni az emeletre és véget vetni ennek a bosszantó küldetésnek. Jó magad szkeptikusan csapdát szagolva félénk, bár elindulsz az emeletre, mögötted a megrémült Ran siett. A lenti ellenséges csoport nem követett titeket, még a nagyszájú Makuto is csak némán és lehajtott fejjel figyeli az eseményeket. Úgy tűnik a komornyik egy igen fontos ember lehet.
A palotát már kívülről megvizsgálva rájöttél, hogy bizony több emelettel rendelkezik, de azt magad sem hitted, hogy ilyen szépen tündökölnek: a legszebb fali festményektől kezdve, a szobrokon át, egészen a legdíszesebb lámpásokig, mindent meg lehetett itt találni. Egy percnyi séta után a komornyik udvariasan kinyit egy csillogó üveggel díszített, kétrészes ajtót. A szoba viszonylag tágas volt a kevesebb bútor darab miatt: egy faltól-falig érő sötétvörös kanapé, aminek fa részeit sárkányos mintákkal faragták ki, egy hozzá illő aranyborítású asztal, pár tükör és egy másik faajtó, ám ez már nem volt feldíszítve.
-Kérem Uraim, foglaljanak helyet, hamarosan elkészítjük a tárgyalótermet számukra.- mondja semmitmondó tekintettel, majd távozik.
Abban a pillanatban, hogy az ajtó bezáródik, a másik oldalt a díszítetlen ajtó kinyílik és négy, igen csinos hölgy rohamozz meg titeket, 2-2 mindkettőtök számára.

Takigakure erdeje - Page 4 S-l400


-De kis cuki vagy ebbe a maszkba, csőrike...- ül az egyik, rövidebb hajú gésa Ran ölébe, majd apró, fehér ujjaival játékosan megpiszkálja az álarcát.
-Hát te meg ki volnál, szép fiú?- ül melléd az egyik és sóvárogva a válladra helyezi egyik vékony kacsóját, arra pedig fejét.
Arcotok között alig pár centi van.
-Hé! Nem lopd el tőlem!- ül durcásan az öledbe a másik kimonós hölgy és finom ujját az állad alá helyezi, lágyan maga felé fordítva.- Milyen kár, hogy ilyen szép legények hiányoznak a mi "családunkból"...- vizsgálja meg alaposan az arcod.- Mond csak...foglalt vagy?- kérdezi egy pajkos mosoly kíséretében.
Nem tudod megmondani pontosan, hogy a hölgyeknek vajon csak a munkájukat végzik vagy tényleg ennyire felkeltetted az érdeklődésüket. Annyi szent, hogy ez is talán egy jelzés akar lenni az ide érkező vendégek számára: "Mindenem IS megvan!".
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Kurogane Kobushi Hétf. Május 25 2020, 19:10

Kobushi összeszűkült szemmel figyelte, ahogy hirtelen megtelik a helyiség, amiben tartózkodtak, a legelképesztőbb helyekről is fegyveresek jöttek elő és teljesen körbevették őket. Az egészben az volt a legfurább, hogy az egész szinte hang nélkül zajlott be, senki sem szólt egy szót sem, de a feszültség nagyon is ott volt a levegőben. A hangulatot az óriás vágta ketté, aki hirtelen eszeveszett röhögésbe kezdett és nem is tűnt úgy, mint aki egyhamar abba fogja hagyni.
Bár a nevetés alapvetően egy vidám dolog, Kobushinak a veszélyérzete mégis szinte ordított, ahogy figyelte a férfit. És valóban, minden átmenet nélkül, az óriás karja hirtelen iszonyatos sebességgel megindult felé. A vörös hajú yakuzának az volt a szerencséje, hogy már eleve készült egy ilyen esetre, úgyhogy azonnal reagált és rejtett fegyverét előkapva ellenfele torka felé vágott. Azonban legnagyobb döbbenetére a férfi még az eddigieknél is gyorsabban mozogva kezét a kunai elé kapta, ami erre egy fémes kondulás kíséretében lepattant a kezéről. Kobushi csak egy fényes villanást látott végigfutni az óriás kezén, amivel ugyan nem volt előrébb, de legalább sikerült csökkentenie a döbbenetét azon tény felismerése, hogy ellenfele valószínűleg chakrahasználó.
Persze egy újabb problémákat vetett fel, de ezekkel majd ráér akkor foglalkozni, ha történetesen életben marad, ugyanis a férfi keze újra meglendült. Reflexeinek köszönhette csak, hogy nem történt komolyabb baja, a kunai viszont porrá tört és Kobushi kelletlenül ismerte el, hogy esélye sincs ezen ellenfele ellen.

Biztos, hogy te a Főcsaláddal akarsz maradni? Sokkalta nagyobb szereped lenne itt nálunk és persze jobban meg is fizethetnénk.
Az óriásnak láthatóan egyáltalán nem okozott megerőltetést ez a kis összecsapást, bőven maradt ideje a gúnyolódásra, amit Kobushi igyekezett figyelmen kívül hagyni. Ez a kérdése viszont hirtelen megütötte. Főcsalád?
Gondolatban gyorsan végigfutott a főcsalád emberein, nagyjából mindenkivel tisztában volt, hogy milyen harci erőt képviselnek. Persze, nyilván lehetett rejtett erejük is, amivel Kobushi nem találkozott, de itt ez a férfi még csak nem is tűnt titkos ütőkártyának, csak mintha egy átlagos Yakuza tag lenne. Ekkora erőkülönbség lenne a két család között? De akkor miért nem söpörték még el őket az Angolnák?
Kobushinak nem volt több ideje ezen rágódni, egy újabb személy jelent meg a teremben. Öltözete és beszéde alapján Kobushi egy komornyiknak nézte volna, de ez nem magyarázta meg azt a tiszteletet, amit az 50 fegyveres, élükön az óriással, mutattak feléje. A vörös hajú yakuza nem igazán értette a dolgot, de választása se igen volt, szóval követte a férfit, nyomában Ran-al.
Ahogy haladtak szobáról szobára, Kobushi nem tudta nem észrevenni a gazdagságot, ami körbevette. Szebbnél szebb dekorációk, műtárgyak, lámpások. Egyértelmű volt, hogy az Angolnáknak nagyon jól megy, ami nem is csoda, ha ilyen képességű embereik vannak, mint az óriás. De az eredeti kérdés még mindig ott motoszkált Kobushiban: miért nem söpörték még eddig el őket?
Végül megérkeztek úticéljukhoz. Egy gyönyörűen berendezett szobába vezette őket a komornyik, majd udvariasan megkérte őket, hogy várjanak. Épp hogy távozott, a másik oldalon kinyílt az ajtó és 4 nő sétált be a szobába, mintha eddig végig ott vártak volna. Igencsak szemrevalóak voltak, Kobushi első ösztöneinek engedve alaposan végig is mérte őket, bizonyos érdekesebb területeken el is időzve egy kicsit a tekintetével. A nők viszont viselkedésük alapján pontosan erre a célra lettek ideküldve, azonnal flörtölni kezdtek velük. A férfinak erre hirtelen egy furcsa gondolata támadt. Mintha még mindig az épületet járnák és ezek a nők csak a következő szép dísztárgyak lennének. Szemei összeszűkültek erre a gondolata és végre eszébe jutott, hogy igencsak mélyen bent van az ellenség területén és simán előfordulhat, hogy nem is éli túl a mai napot. Úgyhogy semmiképpen sem engedheti el magát!

Egy határozott mozdulattal megragadta az ölében ülő nő derekát, felemelte és lerakta maga elé, majd ő is felállt. 
- Kérem, bocsássanak meg - szólalt meg, miközben enyhén meghajolt a hölgyek felé. Akik talán várták volna a magyarázatot, Kobushi azonban nem volt a szavak embere. Szó nélkül a közeli ablakhoz sétált kinézett rajta és megpróbált egy lehetséges menekülő útvonalat találni arra az esetre, ha futásra kerülne a sor. Ran-al ezen a ponton szinte már egyáltalán nem foglalkozott, immáron a saját élete volt a tét. Ahogy felmérte a terepet, néha-néha tekintete egy futó pillantás erejéig azért visszatért a hölgyekre, de aztán mindig tovább siklott. Életveszély, meg menekülési terv, oké, de azért ilyen nőkkel se találkozott minden nap.
Kurogane Kobushi
Kurogane Kobushi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 176 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Samurai
Chakraszint: 161

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ebisu Pént. Jún. 19 2020, 12:47

// Kurogane Kobushi - Két Yakuza bemegy egy bárba... //


A gyönyörű nők látványa olyan volt számodra, mint egy magányos méhecskének egy illatos, virágos kert, ami csillogó harmatcseppekkel teszi még szemet gyönyörködtetővé a látványt. Hiába hajtogatta az agyad konstans, hogy ez akár csapda is lehetne, lelked valahogy inkább megnyugodott a hölgyek láttán. Hisz édes nedű lehet egy gyönyörű hölgy látványa egy kiszáradt férfi szív számára, pláne ha ez egy tradicionális ruházatban pompázik.
Ám egy Yakuza szívében nem lehet kétely, sem a családdal szemben, sem magával, sem pedig a küldetésével szemben. Te vagy ennek a testnek egy mozgató izmai, bármennyire is picinek és elhanyagolhatónak tűnik, mert tudjuk jól ha a testben egy izom nem működne, beláthatatlan következményei lennének.
Udvariasan lerázva magadról a két nőt a közeli ablakhoz siettél és megpróbáltál egy menekülési útvonalat kieszelni. A birtok keleti részén rengeteg gyümölcsös fa volt elhelyezve, amelyek akár remek fedezéknek is használhatóak; a déli részen nagyobb raktárt látsz, de az ablak elhelyezése miatt nem látsz rá rendesen, jelenleg 3 őrt látsz sétálni a komplexum körül. A nyugati oldalt még befele menet tudtad megvizsgálni, de egy nagyobb nyílt terep, pár kisebb bokorral rendelkező földterületről van szó. Ez biztos nem a legjobb menekülési út vonal, túlságosan kiszolgáltatott lennél. Az északi oldal pedig a főkaput jelenti ahonnan bejöttél s ahol rengeteg felfegyverzett őrt láttál. No igen, az oroszlán barlangja nem a legbiztonságosabb hely...
Heves elmélkedésedet egy puha, kicsit hűvös, de annál kellemesebb érzés hozz vissza, ahogy körbefonódik az ujjaid között. Ekkor pillantod meg a melletted álló kimonós hölgyet, aki Ninja-kat meghazudtoló módon sikerült melléd osonnia. Finom ujjai lágyan körbeölelik a te ujjaidat, s az elején görcsös feszengésed kezdet szép lassan feloldódni, megnyugtatva a benned tomboló tengert. Mikre nem képes egy apró érintés...?
A barna hajú, rózsaszínes kimonós leányzó óvatosan a válladra hajtja a fejét és veled együtt nézi a kinti tájat.
-Erős kezeid vannak... Vezetésre születtél... - súgja oda neked halkan.
Egy kisebb csend áll be közöttetek, csak a háttérben lehet hallani Ran-t és a maradék három lányt, ahogy kacérkodva mulatnak, teljes ellentéte hozzátok képest. Kimonóját megvizsgálva apró sakura fa virágmintáit véled felfedezni s valahol a dekoltázsa környékén egy kezdetleges tetoválást. A szemeidet rögtön elkapod, ahogy a hölgy felnéz rád. Nem tudni, hogy észrevette vagy sem, de egy apró kuncogás hagyja el a száját, s mosolyát ruházatával takarja el.
-Készülj...- súgja megint.
Ekkor egy másik hűvös érzés csúszik a semmiből a kezedbe. Jól ismered már ezt az érzést, a mai világban a legtöbb fegyver ebből készül. Három vékony, majdnem kézhosszúságú fémes rudat tapintasz ki most az ujjaid között, ahol az előbb a lány kezei voltak. Kicsit szorosabban odabújik hozzád, vélhetőleg hogy ne vegye észre más.
-Dugd el jól.- ezt már alig halhatóan mondja.
Léptek hangjára leszel figyelmes, van pár másodperced hogy a Senbon-okat valahová gyorsan elrejtsd...
A múltkori komornyik jelenik meg, ugyanúgy rezzenésmentes arccal. Amint belépett, mind a négy hölgy azonnal felpattant és a férfi elé sietett, meghajolt, majd amelyik ajtón érkeztek, azon is távoztak. A rózsaszín kimonós hölgy vissza sem nézett.
-Kérem az Urakat, hogy kövessenek.- jelentette ki és már indult is.
Ran még mindig meg a nők hatása alatt volt, látszódott rajta hogy egy sima zsebtolvaj is pillanatok alatt végezni tudna vele, annyira leeresztette védelmét. Egy jó ideig csak felfele gyalogoltatok, több emeletnyit már, mire elértétek a desztinációtokat. Egy nagy, díszes és tradícionális ajtó állt előttetek, amelyen egy gyönyörű látkép volt minimalistán felfestve. Az ajtó ketté nyílt és egy nagyobb dolgozó szobát véltél felfedezni. Belépve észrevetted, nem vagytok egyedül. Szemben, egy nagy tölgyfaíróasztal mögött egy szakállas, sebhelyes férfi ült fekete ruházatban. A fal két oldalán két-két zsoldos állt s szinte rögtön melletted a már ismert órást, Makuto. Mielőtt beléptetek volna csak unott arca volt, de megpillantva téged egy groteszk vigyor formálódott arcán.
-Mélyen Tisztelt Jiren-sama, itt volnának a vendégek a Főcsaládtól, akiket hivatott.- hajolt meg az inas.
-Köszönöm, távozhat.- mondta semmitmondóan, s az öltönyös alak úgy is tett.
Egy kisebb hatásszünet állt be köztetek, ahogy egymással farkasszemet néztetek. Ran az előbbi bódultságából hamar feleszmélt és érzékelte, hogy már nem igazán a kis mennyországában van.
-Itt van a pénz?- kérdezi a semmiből az Angolnák vezére.
-I-igen! Természetesen, a megbeszéltek szerint!- nyelt egy nagyot a végén és már lépet is előre.
Matatni kezdett a zsebében.
-Ne vágjam inkább le a karod? Gyorsabb lenne...- hallottad magad mellől Makoto mély hangját.
-N-n-nem kell! Megvan!- idegeskedik a maszkos társad.
Szerencsére megtalálta a kis kulcsot s egy halk kattanás jelzi, hogy a bőrönd lánca már nem volt Ran-hoz kötve. Az egyik fal melletti őr közelebb is lép, táveszi a fémbőröndöt és lerakja az íróasztalra. Jiren kimért mozdulatokkal ráhelyezi kezét a bőröndre, rátok néz majd lassan maga felé húzza.
-Igazán nagyra értékelem, hogy a Főcsalád egy nagyobb összeggel szeretné megtartani a jóviszonyt, ám ez...sok mindenről árulkodik. Kezdjük rögtön azzal, hogy a potenciális versenytársát le akarja kenyerezni? Azt akarja, hogy puszipajtások legyünk? Fogjuk egymás kezét?- ekkor jóízűen felhorkantott melletted Makoto.- Kérlek, nevettessetek. Szánalmas az egész Főcsalád, ha tényleg így intézitek a dolgokat...- majd felkönyökölve az asztalra összefonja két kezét. - Elmondom, hogy fogjuk ezt csinálni...- kezd bele s csak bólint egyet a semmibe.
Ekkor egy hirtelen és ismeretlen erő megragadja az öveden lévő pengét, majd azzal a lendülettel le is szakítja rólad és társadról. Körbepillantasz és észreveszed, hogy az őrök valamilyen ostor segítségével képesek voltak egyik pillanatról a másikra megszerezni tőled a pengédet.
-Mi elfogadjuk a pénzt, megölünk titeket és a feldarabolt testeiteket szétszórjuk a birtokotok előtt. Szerintem világos üzenet lesz.- mosolyodik el "bűbájosan" Jiren vezér.
Megérzed maga mellől a hirtelen remegést és a gyilkolási vágyat. Tudtad jól, hogy már a közvetlen közelről indított szúrás sem volt képes megsebezni, hát még most mi tévő lehetnél, mindenféle fegyver nélkül...
-Nem...Én nem...Nem így kéne lenni.!- s apró könnyek jelentek meg Ran szemei körül, miközben elkezdett szépen lassan összetörni.
-Két kifilézett nyavalyás rendel..!- vigyorodik el az óriási s megindul feléd.
Kettő az öt ellen, már ha egyáltalán a magába zuhant társadat számként lehetne egyáltalán jelölni ebben a harcban. Egy...nem, két őrrel még talán el is bírnál, de ha mind a négy rád ront vagy csak Makoto egymagában, az a biztos halállal egyenlő. Hát ennyi lenne? Ez lesz történeted vége..?

-És most nézzük a pénzt...- nyitja ki az aktatáskát a férfi s mosolya egyik pillanatról a másikra lefanyalodik. -Ez meg mi a fészkes fa...- kezdett volna bele.
A bőröndből szikrázó lángcsóvák repültek ki, úgy tűnt mint egy beltéri tűzijáték. A láng elkezdett folyamatosan összegyűlni egy pontba, az apró szikrák pedig mindenfelé pattogtak meg és átégetve mindent, amihez hozzáértek.
-Mi a...!- kezdte volna az üvöltözést Jiren, mire valami váratlan dolog történt.
Az íróasztal fölött lévő lánggömbből egy sárkány feje kezdett kirajzolódni, mely hatalmasra nyitotta száját és hangos morgást adott le, mintha csak élőben hallanál egy vadállat morgását.
Takigakure erdeje - Page 4 Stickers-abstract-fireworks-dragon-illustration-on-black-background-for.jpg
Megfagyott a levegő a szobában, csak a szikrák pattanását lehetett folyamatosan hallani. A fej a magasba emelkedett, lendületet vett majd egy villámgyors mozdulattal nekicsapódott a Vezér mellkasának. Ha nem láttad volna magad, el sem hinnéd a történteket: a tűzsárkány egy labda méretű lyukat égetett a férfi mellkasában, majd a mögötte lévő falon keresztül távozott. Sosem fogod elfelejteni azt a látványt, ahogy a hús és a csontok lemáltak egymásról és azt az undorító, égett szagot. A férfi szemei fennakadtak, vergődött párat, majd nemes egyszerűséggel lefejelte azt a nagyon drága asztalát és az élettelen test beesett alá.
Újabb néma csend.
-TI NYAVALYÁS ROHADÉKOK, EZÉRT MISZLIKRE SZEDLEK TITEKET!!- üvöltötte az óriási olyannyira, hogy a nyakán kitüremkedő erek már-már ujjnyi méretűek voltak.
Makoto előkapta az Ikerpengéket és egy vízszintes suhintással próbált téged ketté vágni, ám mivel számoltál a csapásra és gyorsan földre vetetted magad, sikerült kikerülni.
-MEGÖLLEK TE NYOMORÉK!!- üvölti továbbra is dühtől elvakulva.
Az előbbi csapásból viszont képes volt olyan gyorsan újra visszatérni egyensúlyába, hogy rögtön jött az újabb suhintás, amit viszont olybá tűnik, már nem tudsz elkerülni. Hallod a sistergést...
A gigászi ellenfeled mögül áttörik a fal és az nemrég elhúzott tűzsárkány jelenik meg, mely egyenest nekicsapódik ellenfeled fejének. Egy újabb groteszk látvány tárul eléd: a már amúgy sem szimpatikus férfi agya a tarkóján érkező nyomás miatt a szeme kiguvadnak (az egyik rögtön ki is repül a koponyából), s végül az egész feje helyett csak egy füstölgő kráter marad. Hatalmas, de élettelen teste egyszerűen rád borul és szerencsédre csak félig temet el. Az egyik fal melletti őr száját elhagyja egy dühödt harci kiáltás és neked akar rontani a saját kardoddal.
Mokuto Ikerpengéje melletted fekszik egy karnyújtásnyira, a másik oldalt Ran képes volt valahonnan egy fegyvert szerezni és megdöbbentő módon már el is kezdett az életéért küzdeni.
Kaptál egy új esélyt a Sorstól...ne szalaszd el.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Kurogane Kobushi Hétf. Dec. 07 2020, 03:33

Kobushi észlelhetően feszültebb lett, ahogy szemeivel végigpásztázta az ablakon keresztül az udvart. Nem látott egyértelmű kiutat, a legkönnyebb kiútnak a főbejárat tűnt, de az őrök számából kiindulva elég merész lett volna a könnyű szó bármilyen formáját használni a szituációra. A yakuza érezte, hogy ennek nem lesz jó vége, egy csapdába sétált be. Keze ökölbe szorultak, ahogy agya magas fokozatosan pörögve próbált kiutat találni a helyzetből. Megfordult benne, hogy elfogadja az ajánlatot és elárulja a családját, de ez valóban opció volt számára? Ki fogadna be egy árulót? És mi lenne a becsületével? Nem, inkább a halál.
Borús gondolatai teljesen lekötötték, így a barna hajú lánynak sikerült mellé osonnia és megérintenie. A férfi megrezzent, ahogy hirtelen ki lett szakítva gondolatai közül és egy pillanatra egyfajta zavarodottság lett újjá rajta. Tényleg csak azért tudta megközelíteni a lány, mert a gondolataiba merült? Az érzékszerveinek akkor is jeleznie kellett volna, egy átlagember még így sem tudná megközelíteni észrevétlenül... 
Kobushi egy fürkésző pillantást vetett a nőre, aki azonban nem viszonozta azt, fejét a vállára hajtva édes szavakat sugdosott a fülébe. De most hogy a férfi figyelt, a szavaknak volt egyfajta nem megszokott éle.
Készülj...

És valóban, a nő más volt. Akart valamit, terve volt és a yakuzában feléledt a remény. Kezei gyakorlott mozdulattal tüntették el ruhái ujjában a senbonokat, majd felkészült arra, hogy történjen valami. Mert ha semmi nem fog történni, akkor neki úgyis mindegy, nem ezek a senbonok fogják megmenteni. Ha viszont történni fog valami, akkor jobb ha fel van rá készülve.
Ran-el ezen a ponton már abszolút nem foglalkozott, egy pillantást sem vetett rá, de nem is nagyon lett volna rá alkalma, mivel az ajtó hirtelen kitárult és a már ismerős komornyik lépett be rajta, ideje volt találkozni a főnökkel. A nők szinte azonnal elhagyták a helyiséget, amint belépett a komornyik, Kobushi megpróbálta elkapni a barna hajú lány tekintetét hogy valami utalást kiolvasson belőle, azonban a nő vissza se nézett.

A két yakuza szó nélkül követte a komornyikot, aki több emeleten keresztül vezette őket felfele. Kobushi sztoikus nyugalommal vette tudomásul, hogy a nem létező esélyei a szökésre még tovább törpültek, figyelembe véve, hogy egyre magasabban is voltak, így az ablakon keresztül történű távozás is kezdett lehetetlennek bizonyulni. Viszont már eleve nem a saját képességeiben bízott, hanem reménykedett, hogy megérzése be fog válni és a barna hajú nő a része valaminek, amit ő most még nem lát.
Végre megérkeztek, egy nagy, díszes ajtó után beléptek egy dolgozószobába, ahol többen is várták őket. Egyikük, nem sokkal mellette a már ismert óriás volt, aki egy nem túl szép vigyorral köszöntötte a belépő yakuzát. A szoba legfeltűnőbb berendezési tárgya egy nagy tölgyfa íróasztal volt, ami mögött feltehetően az Angolnák vezére ült.
A komornyik távozott, egyedül maradtak a főnökkel, az óriással és négy őrrel. Néma csend, senki nem szólt egy ideig egy szót sem.

Itt van a pénz? kérdezte hirtelen a főnök, aki még be sem mutatkozott. Persze nem mintha számított volna... Ran mostanra teljesen kijózanodott, a félelemtől alig tudott beszélni. Majdhogynem remegő kézzel adta át a táskát, ami ezek szerint pénzt tartalmazott. A férfi átvette, szemeiben gúny csillant, ahogy kommentálta a főcsalád próbálkozását a lefizetésére.
- Elmondom, hogy fogjuk ezt csinálni... - kezdte, majd bólintott egyet az őrök felé, akik azonnal reagáltak és valamilyen ostor szerű fegyverrel lefegyverezték Kobushi-t és a társát. A yakuza talán tudott volna reagálni, azonban az óriás jelenléte ezt teljesen feleslegessé tette volna. Helyette inkább felkészült arra, hogy a senbonokkal meglepje az őröket ha tettlegességre kerülne a sor, tőlük aztán vissza tudná szerezni a kardját.

És igen, tettlegességre sor fog kerülni, ez a főnök következő szavaiból nyilvánvalóvá vállt. Az óriás azonnal gúnyolódva feléjük lépett, Ran pedig a várható módon teljesen összeomlott. Kobushi a kezeibe csúsztatta a senbonokat, de még úgy hogy a ruhája ujjai takarják őket és várta az alkalmas pillanatot, hogy az őrökre támadhasson. Lábaiban elkezdte gyűjteni a chakrát, remélte a shunshin sebessége eléggé meg fogja lepni az óriást is, hogy elkerülhesse a támadását és gyorsan kivonjon a forgalomból 1-2 őrt.
Közben a szeme sarkából látta, ahogy a főnök mint aki jól végezte dolgát, teljesen ignorálni kezdte őket és kinyitotta a ládát. Amiben viszont a reakciói alapján nem egészen az volt, amire számított. Mindenki megfagyott a szobában, az őrök, az óriás, Kobushi és Ran is, szinte megigézve bámulták a levegőben összegyűlő lángot. Ami a főnök nagy döbbenetére hirtelen egy sárkány alakját vette fel és egy morgás kíséretében lendületet vett, majd nekiment a férfi mellkasának, átszakítva azt, majd a mögötte levő falat is.

Néma csend ereszkedett a szobára, csak a főnök összecsukló testrészeinek zaja hallatszott, ahogy a földre zuhant. Majd hirtelen ordítás, az óriás szedte össze magát a leghamarabb és ikerpengéit előkapva Kobushi felé vágott vele, aki éppen csak, hogy a földre tudta magát vetni. Sajnos a történtek hatására elvesztette a koncentrációját, így nem tudta egyből alkalmazni a shinshin-t, a földre vetődés volt az egyetlen lehetősége. Ezzel viszont teljesen kiszolgáltatta magát ellenfelének, aki meglepő gyorsasággal nyerte vissza az egyensúlyát és felkészült a következő, immáron végső csapásra. Karját felemelte, azonban lesújtani már nem tudott, ugyanis hirtelen kirobbant mögötte a fal, a sárkány visszatért és ezúttal az óriás fejét robbantotta szét. Kobushi megpróbált kitérni a maradványok és a férfi teste elől, ez azonban csak félig sikerült, beterítette a vér és a vállára zuhant a hatalmas holttest, ami teljesen leterítette a lábáról. Szerencsére nem temette teljesen be, egy gyors rántással ki tudta szabadítani magát, amire szüksége is volt az egyik őr támadása miatt. Igazából Kobushi agya nem teljesen tudta követni a történteket. Teste magától reagált, amikor megpróbált kitérni a lezuhanó holttest elől, ahogy a keze is magától reagált, amikor felkapta a mellé hulló ikerpengét és a feje felé emelve kivédte az őr suhintását. A kardok szikrázva egymásnak feszültek, amikor hirtelen utolérte Kobushi agya a történteket. A yakuzát hirtelen erőteljes hányinger fogta el, majdnem öklendezni kezdett, úgy kellett visszafognia magát, légzése felgyorsult, a feltörő pánikot és úgy kellett elnyomnia magában. Nem is csoda, testét agyvelő és vér borította, orrát az égett hús szaga töltötte be, miközben többen is az életére törtek. Bármennyire is próbált felkészülni, erre nem lehetett.

Szerencséjére az őr sem lehetett a toppon, ezért kapott egy pár másodpercet ebben a helyzetben, ami elég volt ahhoz, hogy némileg összeszedje magát. Jobb kezében tartotta a pengét, ami még mindig össze volt feszülve az őrével, bal kezében viszont ott volt a már odakészített senbon. Egy gyors mozdulattal az őr nyakába hajította, remélve, hogy nem számít arra, hogy más fegyver is van nála, így sikerrel meg tudja sebezni. Ha sikerülne a mozdulata, a pengével visszatolná az őrét és a mellkasába szúrná a fegyvert.
Mielőtt a többi őr felé fordulna, Kobushi kirántaná a tetemből a senbon-t, elrakná, majd Ranbato-t két kézre fogva harcolna tovább. Nem volt ideje értékelni a fegyverét, amit a sors fintora következtében hozzá került, nagy részben még mindig ösztönből harcolt, de a penge szemmel láthatóan igencsak beleillett a kezébe.
Az őrt aki Ran-al harcol ignorálná, helyette újra chakrát gyűjtene a lábába és shunshinnal megpróbálná lerohanni az első őrt, úgy hogy elsuhan mellette és az ikerpengével elkerülve az őr fegyverét, megvágja őt. Majd remélve hogy az egész szituáció demoralizálta a 4. őrt, őt is megpróbálná minél hamarabb legyűrni. Csak miután végzett mind a hárommal, segítene Ran-nak is, már amennyiben a férfi túlélte eddig a dolgokat. A senbonokat szükség esetén használja. Taktikája, hogy a fegyvere súlyát kihasználva félreüti ellenfele kardját, majd fél kézzel elengedve a saját pengéjét, egy senbon-t röpítene ellenfelébe.

Ha sikerülne végezni az összes őrrel, megpróbálná elsősorban eltorlaszolni a bejáratot valami nehéz bútorral, majd a két lyukon keresztül kinézve megpróbálná kitalálni, hogy milyen úton tudna megszökni.
Kurogane Kobushi
Kurogane Kobushi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 176 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Samurai
Chakraszint: 161

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ebisu Szer. Jan. 27 2021, 12:32

//Kurogane Kobushi - Két Yakuza bemegy egy bárba... //
Egy pillanatra azon töprengtél el, hogy annyi más helyen lehettel volna. Kezdésnek mondjuk a Főcsalád Rezidenciáján, a saját szobádba amit adtak neked hűséged jeléül. Lehettél volna mondjuk egy napsütötte homokos parton, ahol bikinis lányok szaladgálnak, testükön megcsillan a tenger gyöngyöző vize, miközben egy jéghideg frissítőt kóstolgatsz...
...Helyette egy harctér kellős közepére kerültél, ahol egy véletlenül elfogadott küldetésed olyan szinten mélyrepülésbe zuhant, amit maga a vadászsólyom is megirigyelné. A szagokról és a rajtad elterülő éget vagy még lüktető agyvelő darabokról nem is beszélve, melyek igen erős gyomorforgató hatással vannak rád - még ha egy megedzett yakuza is vagy. Érzed, hogy valami nagyon nincs rendjén a gyomroddal...
A mázsásnak tűnő koloszus test csak nagy erőfeszítések árán tudtad magadról legörgetni és épp csak levegőhöz jutottál, már küzdhettél tovább az életedért.
A senbon-os támadásod ugyan az ellenség felé sikerült elrepítened, de rajtad elterülő belsőségek miatt a harci tűk leginkább mellé mentek, vagy karddal védte ki. Undortól remegő kézzel ragadtad meg a vöröses Ikerpengéket és próbáltál a legjobb tudásod szerint védekezni a feléd röntó és üvöltő ellenféllel. A két kardcsapás összetalálkozás a szokotnál jobban megrázta a szervezeted - szó szerint értve, s érezted valami nagyon nincs rendben. A férfi tartva ezt a pózt üvölteni kezdett feléd, de az egészből te csak hablatyolást hallottál, mintha csak lelassult volna az idő. Aztán érezted, hogy valami mócsingos dolog elkezdett lecsúszni a homlokodról, majd rácuppant az orrodra és onnan tovább gördült. Nem is tudtad igazán eldönteni, hogy ez továbbra is az óriási agyveleje esetleg egy porc vagy szemdarab, ugyanis a mérhetetlen hányinger átalakult tetlegességig.
Olyan szinten sugárba hánytad le az előtted álló ellenség állkapcsát és nyakát, hogy az döbbenettel kezdett hátrálni. A savas és keserű szájíz és a belső tartalmak kiürítése után viszont határozottan szabilabbnak érezted magad, míg az ellenfél csak megrökönyödve hajolt le térdeihez és ő is egy jó adag belső anyagot toccsantot ki a drága fapadlóra. Ezt kihasználva pedig képes voltál egy gyors és határozott mozdulattal függőlegesen felvágni a nyakát és arcát, mire a vértől hörögve dőlt az oldalára. Egy pipa.
A senbonok viszont annyira elvesztek a szobában, hogy elhomályosult tekinteteddel nem voltál képes egynél többet összeszedni. 
Még némi szédültséggel togyogtad körbe magadat és jó erősen rámarkoltál a pengére, ugyanis ez volt az egyetlen dolog, ami életben és józanul tartott - mert félő volt, hogy egy taccs nem volt elég a gyomrod számára. A közeledben lévő másik őr, akinek megpörkölődött a vála, kikerekedett szemekkel nézett rád, majd ahogy gyilkos tekintettel letörölted a szád szélén összegyűlt vér és hányás maradékát, eldobta a kardját és beszakadt ajtón keresztül menekülni kezdett. Kettő pipa.
A harmadik fickó épp Ran-t próbálta volna hátba támadni, míg ő a negyedikkel viaskodott, ezért kihasználva azt a tényt, hogy nem figyel rád egy Fürge Test Technikával megpróbáltad lecsökkenteni a köztetek lévő távolságot. Nem tudod eldönteni, hogy az utadba kerülő nagydarab test vagy a földön szétömlő vér votl az oka, de a rendes érkezés helyett olyan erővel csapódtál bele az ellenfeledbe, hogy az megtorpanva hátratántorodott majd nemes egyszerűséggel kirepült az ablakon. Csak a halálsikolyát hallottad, majd egy placcsanást. ismét a hányinger kerülgetett az ütközéstől és ezúttal egy nagy púp is társult a fejeden, amivel nekiestél az előbb kirepült fickónak. Három pipa.
A negyedik meglepődötségében csak megpördült feléd, ami tökéletes alkalmat adott arra Ran-nak, hogy hátba szúrja az ellenfelét egy Sai-al, végezetül egy vizszintes vágással neki is elmetszetted a torkát. Négy pipa.
Aztán ott álltál, vértől és mocsoktól bűzölögve, kezeid remegve maradtak a markolaton és csak szorítottad, amíg el nem kezdtek lilulni az ujjaid.
Ran arcát látod magad előtt, ahogy próbál veled kommunikálni, bár a füled csengése miatt ezt egyáltalán nem hallod. Majd szép lassan visszatér minden érzéked... A távolban riadó harangot hallasz kongatni.

Mélyeket lihegve körbenézel és reflexszerűen megpróbálsz menekülő utat keresni. Az alábbiakat találod... Pillangó


  • Gyümölcsös kert: Az előbb kirepített fickó egy új lehetőséget nyitott meg feléd, így ha ügyesen ugrálgatsz le a díszes ház ezen oldalán, képes vagy némi nehézséggel, de a talajra érkezni, majd a dús fák és bokrok talán el tudnak rejteni...
  • Pince: Mikor felindultatok, láttál egy pince szerű helyet és az ilyen főúri helyek általában összeköttetésben vannak a csatornarendszerekkel, illetve mindig van egy kaja vagy ruhaledobó, ami az alsóbb szintekre vihet.
  • Főkapu: Egyenest a főbejárat felé indulsz és remélve nem tízszeres túlerőben lesznek, csak ötszörösbe az őrök.
  • Ugrás: Ha sikerül lejutnod az alsóbb szintekre, onnan egy tetszőleges oldalról - amit mondjuk nem nagyon őriznek lent a katonák - képes vagy kiugrani. Sok időbe telik és megvan az esélye, hogy az esést követően kiugrik a lábad az érkezés pillanatában, de végeredményt tekintbe könnyebben tudsz elmenekülni.

 
[ A Pillangó jel egy speciális jelölő a történetünk szempontjából. A mostani döntésed fogja teljességel meghatározni a kaland végeredményét, így hát válasz bölcsen...]
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 4 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.