Takigakure erdeje

+15
Inuzuka Tsume
Hidan
Fuu
Ayokama Makoto
Orochimaru (Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Chen
Jiraiya
Funaki Hachiro
Kakuzu (Inaktív)
Atsui Taiyashi
Atsui Shouki
Takigakure no Ruujai
Zetsu
Danzou
19 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Chen Pént. Júl. 12 2013, 06:17

Első lépések egyedül


Utam kijelölve és végre elindulok a legközelebbi városkába Takigakure-ba. A szívem teli boldogsággal, ennek pedig hangot is adok. Mert hát mit adhatna egy teli szívű művész a világnak, ha nem saját hangját. A hangot mit mindenkivel meg kell ismertetni, akár férfi, vagy nő legyen. Ó egy nő, kecses mozdulata, hajlékony tagjai, íves dereka, na és a száj. A száj mivel csodákat lehet tenni, férfiakat őrületbe kergetni, városokat felforgatni, országokat megmozgatni, világokat felperzselni. Hajuk gyönyörű lejtése, illatuk akár a nyári mező virágzás idején, sok negédes illat keveredve mégis egy pontba a férfi szívbe összpontosulva. Bárcsak érezhetném megint ennek a lány illatorgiának cirógatását
Mintha csak a nagy szellemek akarnának kedvembe járni fülemnek édes hangokat hallok meg. Hát mi is lehetne kedvesebb számomra, mint a víz csobogása, a madarak csiripelése, az avarban megbúvó kicsiny állatka neszezése, még szép hogy egy régi dalocska, mely a szelek szárnyán repül tova, csak hogy kényeztesse füleimet. A forrását nem tudom merre lehet, ebben a rengeteg erdőségben csak egy igazi vad nem tévedne el, ám én most magamat sem igazinak sem vadnak nem érzem. Ám a szívem minden egyes taktusra nagyot dobban, az érzelmek vezetnek mint megannyiszor. Önkénytelenül térek le a poros útról, csak hogy a durva kérgeket kerülgetve jobban hallhassam a víz morajlása.
Szemem is csak a zöldet látják, az éltető növényeket, a hullámzó lombot, mely árnyékot. Pillanatra megállok magamba szívom a világot, és útmutatást kérek. A természet a jó barátom, mi más is lenne. Mindig ápolt, és óvott engem, mikor bajba kerültem megvédett, mikor fáztam melegített, mikor éheztem etetett. Akár most, nőt éreztem a közelben, és meg is adta nekem. A szél feltámadt, a növényzet egy irányba hajlott, csak hogy egy pillanatra megláthassam. A szívem dobbanása is kihagyott egy ütemet, a látvány leterített. Ó magasztos oly elérhetetlen. Egy égi tünemény ereszkedett a földre, csak hogy gyönyörűséget okozzon nekem.
Lelki szemeimmel látom az alabástrom bőrt, a vérvörös ajkakat, és a legsötétebb éjszakánál is mélyebb szemeket. Akár egy álom, mézédes álom. Soha nem akarok felébredni, ha ez az ára az újra látásának. A mennyei trilla égi magasságai megbicsaklik, ahogy egy súlyos kéz újra, és újra lecsap. Szövet súrlódik, kő csapódik, újra és újra, csak hogy a durva ütemtelen munka elvegye minden életkedvemet. A bársonyos hang halkul, akár a megszeppent madárka.
PUFF, PUFF, PUFF
Imádkozok…
PUFF, PUFF, PUFF
Próbálja újra, gyűjtsön erőt…
PUFF, PUFF, PUFF
Nyomja el, zúzza porrá…
PUFF, PUFF, PUFF
Minden erőfeszítésem a semmibe vész. A hang végleg feladja, a kedves kis dal elhalása, valami sokkal szörnyűbb, kárhozottabb érzést hoz elő lelkemből. Élénk világ színei, egy pillanat alatt elszürkül, az arcomon lévő mosoly lehervad, még a virágok is búsongva bólogatnak. Ennek véget kell érnie, nem szabad egy ilyen erdei nimfát elnyomni, egy isteni teremtést kárhozatba kergetni. Segítenem kell, különben a világ soha nem változik meg, a szépségnek élnie kell. Minden áron.
Kést ragadok kezembe, megfelelő gallyat vágok magamnak, és könnyed mozdulatokkal kezdetleges furulyát faragok belőle. Nem a legjobb munkám, de bármilyen tökéletes is legyen egy hangszer, csak akkor hangzik tisztán, ha szívvel játszanak rajta. Óvatosan számhoz emelem, apró levegőket veszek. Nem merek azonnal belefújni az új játékszeremnek lélegeznie kell, együtt kell éreznie velem, eggyé kell válni vele, különben hamis lesz, ahogy a szíve is ki tartja.
Aprót fújok bele, csak egy hangot akarok előcsalogatni, hogy átéljen a kezdetet. Egy hosszú utazásét, mit együtt fogunk véghezvinni. Bezengi a világot, fák élvezettel rezzenek meg, nővények felélednek, fészkükben rejtező madarak újra kidugják fejüket.
Felbátorodok a sikeremen ~ Ó de nagy szavak siker, mintha már elértem volna valamit életemben. ~, újra szájamhoz emelem. Ajkam megízleli a nyers fát, élvezem, ahogy a fiatal hajtás lényemmé válik. Teliszívom mellkasomat, és hangulatomhoz híven egy kissé borongós dallamba kezdek. A hangok tovaterjednek, mint hullámok a vízbe csobbant kő körül. Halkan kezdem, mintha csak tudat alatt lenne érezhető. A dallam úgy változik, ahogy a világ körülöttem. A fűben cirregő rovar muzsikája könnyedén kapcsolódik az enyémhez, ágakról szóló madárdal egybeolvad enyémmel. Mint hatalmas folyó úgy duzzad a mű, mindenki hozzátesz valamit, csak hogy egészet alkosson. Egyedül nem ment volna.
Durva puffanások hangja halkul, az erdő átvette az uralmat. Természet hangjai lepik el tudatomat, másra már nem is tudok figyelni. És ahogy a folyók változtatják medrüket, úgy a mű is saját életre kel. Elmozdul, hajlik, néha erősödik, csak hogy a következő taktusban szinte teljesen elhalljon, és másnak engedje át a vezető szerepet. A felhők játéka adja meg a végső lökést, égi fergeteg támad, eltakarják a napot, és pajkosan játszadoznak. Míg végül eljön a csúcspont, a hang mely szívemet rabolta el, minek örökkön örökké részese akarok lenni, sőt birtokosa, újra felhangzik. Bekapcsolódik a játékomba, öntudatlanul irányítom, itt-ott egy magasabb hang, amire felelget. Mélyre váltok, hogy kövessen. Majd magasra hágok, és még oda is követ. Az idő megszűnik létezni, csak a kacérkodás marad. Még nem láttuk egymást igazán, mégis belsőnk eggyé válik a zene által.
Míg csak a pokol bugyraiból feltörő rikácsoló hang meg nem szakítja kötelékünket. Szétporlasztja kettőnk között lévő hidat. A megnyomorítja a művet, végső kétségbeesésbe taszítva engem. Mintha csak éreznék rossz szellem jár körülöttünk minden elhallgat. Bozótosban neszező nyulacska elhallgat, vízparton napozó béka egyetlen ugrással a mélybe veti magát. Minden menekül a kárhoztató nyelv elől. Felállok helyemről. Egy pillantást akarok vetni lelki társamra, alig látott szerelmemre. Bátortalanul közelebb lépek. Még egyet, majd még egyet. És a lombok takarásában meglátom őt. A folyó leányát.
Na és az átkos szipirtyót. Vénségesen vén, foga is van vagy kettő, vizenyős szeme epe sárgák. Rémesebb látványt nem láttam még életemben, és ezért hálát adok mindenre, ami szent. A két nő éppen ruhákat mosott a folyóban, és most a banya göcsörtös kezeivel megragadja tüneményt, és elrángatja előlem. Bánatosan nézem a rabságban tartottat, ám lelkem repes. Szemei kutatnak, felén pillant, még ha csak egy szívdobbanásnyi időre is, de meglát. Fekete szemei enyémbe kapcsolódnak, így nézzük egymást, míg a vénség elrángatja előlem. Ám már említettem szívem repes, ártatlan mosoly húzza felfelé dús ajkakat. Tudja én vagyok az, ki más is lennék. Szíve hív engem, ám nem mozdulok. A pillanatot ki akarom élvezni, így csak hagyom elmenni. Ó én botor hagyom elmenni őket, és már követni sem tudom őket.
Jéghideg vízcsepp hullik nyakamba. Egy másik megbillent egy levelet, a harmadik már tenyerembe esik. Széttárom karjaimat, égre emelem tekintetemet. Ő is érzi bánatomat, sírni kezd. A világ pillanatok alatt szívem keserűsége áztatja, míg kiiszom a mérgem poharának utolsó kortyát is, az istenek mint már megannyiszor most is segítségemre sietnek. Talán a művészet múzsája az, ki szeretné egyesülésünket. Nem tudom, de fák felett lusta füstkígyót pillantok meg. Ahol füst van ott tűzhelynek is kell lennie. Lábaim sebesen visznek. A rengeteg nem nekem kedvez, csúszós, és egyenetlen. Elesek egyszer, majd még egyszer. Már mocskos vagyok, sáros, a világ kifordult magából. Ellenem vannak, mindenki ellenem van. Ó te szeszélyes természet, mily hamar változtatod arcodat. Ruhám szakadt, arcom piszkos, és fáradt vagyok. Túlságosan is, talán tényleg álom volt az egész, és csak delejen ábrándot követek. Még három lépés, már csak kettő, és az utolsó erő is kiszáll a lábamból.
Előttem méretes épület, emelete is van. Az út mellett foglal helyet, cégéréből látszik fogadó ez nem más. Belül fény táncol, tűzhely, meleget áraszt. Csak nem nekem. Míg én kint ázok, fázok, addig bent a kellemes melegben léteznek. Kevéske ruhámat összehúzom magamon, és átkutatom zsebeimet. Egyetlen petákom sincs, nincs mivel fizetnem.
Megvonom vállamat, volt már ilyen és lesz is. Az erdő megad nekem mindent mire szükségem lehet. Hát nem panaszkodok. Csak hát azaz eső múlhatna már. Akár egy varázsütés, úgy tör át a napfény a dús felhőkön. Oszlatja el kínzóimat, és ragyogja be világ minden szegletét. Hát mi is kívánhatna ennél többet az ember. A természet nyári záportól felébred, minden kivirul. Gyöngyökként csillogó cseppek mindenfelé ragyognak, kápráztatják a szemet, míg csak kénytelen nem vagyok leülni egy fatönkre. Megkönnyezem a látványt, mi mást is tehetne egy szívvel rendelkező lény, kit meghat a gyönyörűség. Szájamhoz emelem kicsiny szerszámomat, és hosszú bájos dallam hagyja el csövét. Csak játszok és játszok, keltegetem a barátaimat, fákat, virágokat, állatkákat, a napfény újra előtört, hát lépjetek elő, és sütkérezzetek.
Emeleten fény villan, észre sem veszem a változást. Csak szemem sarkából látom, a spaletták szétnyílnak. Álomszép teremtés ül ki a szegélyre. Újra összefonódunk, ajkairól elreppenő ének felmelegíti belsőmet. És már látom. Látom jövőnket együtt, felnézek rá. Megdelejez pillantásával, szemei a lelkemig hatolnak. Megragad, és soha el nem ereszt, ám nem is akarom. Bátran masírozok a rabságba, magam dobom messzire a kulcsot, csak hogy együtt lehessünk. Soha nem akarok szabadulni, miért is akarnék, a jelenés magával ragadó, nem csak lelkileg ezt már éjszaka megtapasztaltam.
Közös duettünk részletei csak ránk tartozik, na meg a csillagos égre, ahol eltöltöttük a bámulatos éjszakát. És ez csak az első volt a sok közül, a napok váltakozását sem fogtam fel úgy lettek a mesébe illő órákból, napok majd egy hét. Minden nap jóllakottan ébredtem testben és lélekben, ahogy csak egy angyaltól kaphattam meg mit szerettem volna. Nap mint nap csempészett ki nekem étkeket, és amelyik kezével bűnbe esett a lopás vétkével, ugyanazzal kényeztetett éjszakákon át. A világ élénk színűből rózsaszínné változott, a kéj hangjai töltötték be minden napomat, míg csak meg nem csömörlöttem tőle. Akár a legjobb szakére is rá lehet unni, úgy a legízletesebb falatok is ízetlenné válnak ha sokat kapunk belőle. Nem is vettem észre mikor vált terhemre az egyik pillanatban még eszmei lény, olyan átlagossá és póriassá. Csak egy dolgozó lány, kicserzett kezével, nap barnította bőrével, és esetlen népi énekeivel. El sem tudtam képzelni, hogyan is vonzódhattam hozzá.
Nem lennék úriember, ha szó nélkül hagynám el megnyugvásom tárgyát, még ha csak egy rövid időre is volt részese életemnek. Ám azonnal észbe is kaptam, én nem vagyok úriember, és az út szülötte vagyok, csak neki tartozok, elhivatottságom csak hozzá tartozik senki máshoz. Hát egy derült napon hátamra kaptam táskámat, és már róttam is a métereket. A poros út kedéllyel töltött el, közeledtem színházamhoz.
Takigakure a láthatáron volt. A zsivajt, és tömeget szívderítőnek találtam. A sok napi tespedés miatt ellankadtam, ám ettől a felgyorsult világtól én vérem is hevesebben kezd el verni. Van itt mi szem szájnak ingere, minden megtalálható itt, főleg a szebbik nem képviselői. Ameddig a szem ellát csak házak állnak. Üzletek a legváltozatosabb színekben pompázva, kocsmák, és játékbarlangok, hol szórakozni lehet. Ám pénzem nincs, és valahogy szívem is csordultig van, így nem kell megtölteni szép hölgyek édes szavaival. A színházat könnyedén megtaláltam, azonban a szerencse csalfa istennője újra csak elhagyott engemet. A társulat továbbállt, egy ország felé, melyről még nem hallottam, de nagy útnak ígérkezik. Vállat vonok, nincs mit tenni. Ha útra termettem, hát azt kell járnom. Végzetem előttem áll, nem késlekedek.
Merről jöttem, arra távozok. Az út unalmas, már láttam. Erre nincs mentség, hogy lehet bármi is annál kiábrándítóbb, mintha többször kellene ugyanazt végignézni. Komoran lépegetek magam előtt, mikor három alakot pillantok meg. Velem szembe jönnek, ők is az unalom városába tartanak. Szerencsém van, én már túl vagyok rajta. Magamban következő költeményemen gondolkodok, talán egy szerelmi drámát kellene kitalálni, melyben a főhős a csalfa nőbe menthetetlenül beleszeret, és utána a nő elárulja őt, és a végén egy drámai fordulat kellene. Na de mi is lehetne az,
Ekkor fognak közre. Elég markos legények, és mindhárom oldalán kard fityeg. Ilyen helyzetbe még nem kerültem, mit akarhatnak vajon tőlem. A tanácstalanságom hamar kétségbeesésbe csap át. Az alakok a pénzemet akarják vagy az életemet. Hát azt kell mondanom ezek közül csak egyikkel rendelkezem, de azt nem szívesen bocsátanám rendelkezésükre. Nincs mit tenni…
Térdem a földet érik, kezemet imára kulcsolom, a legesdeklő hangomon kezdek el könyörögni. A világban, ahol szinte mindenki fegyverrel jár, és nindzsa tudás merevíti hátát szilárdra, igen csak meglepődnek a megnyilatkozásomon. Hát igen ezt tanultam, színészkednem kell, különben itt veszejtenek el. A vezérüknek tűnő alak nyakon ragad, egy kézzel felemel. Már csak lábujjhegyen állok, csak nem ereszt. Szemeimbe könny gyűlik, legnagyobb sajnálatomra nem színészkedés. Sós ízt érzek az ajkaimon, ahogy kibuggyanó könnyeim végigszánják az arcomat, megállapodva céljuknál. Hangos nevetés fogadja játékomat, tudják előnybe vannak, tudják nem tudok semmit se tenni. Azonban én is tudok egyet, s mást. Ha a közönség kapható a dologra, akkor könnyedén komédiává változtathatjuk a tragédiát.
Rántok egyet nyakamon, ezzel megszabadulok béklyómtól. Lábaim sebesen visznek, és már érzem üldözőim leheletét nyakamon. Kényelmes életem miatt, ez a kis futás is kifáraszt. Érzem ólom súlyként nehezednek lábaim. Már úgy lihegek, mint előző éjszakák kellemesebb pillanataiban, de azt élveztem. Ezt nem fogom. Hirtelen ötlettől vezérelve a fák közé vetem magam. Bokrok, és cserjék között robogok el. Mögöttem lankadatlan árnyékaim.
Éles szemem meglátja a lehetőséget, és a megfelelő helyszínt is. Ujjaim végéből láthatatlan chakrafonalakat eregetek. Az előttem lévő gallyrengeteg felé. Egyetlen egy rántás, és máris lábam alá csúszik. Mint aki nem is tudja mit cselekszik rálépek, és már csúszik is a lábam. Levegőben kapálózok, legkomikusabb figurámat hozom. Egyensúlyi helyzetben kapálózok, nem sok kell hogy átlendüljek. Rablók mögöttem megtorpannak, nem tudják mire vélni a helyzetet. Csak néznek, és nem hiszik el. Ez a megfelelő pillanat a következő színhez.
Lábaim levegőbe emelkednek, olyat esek fenékre, hogy még a fákról is levelek potyognak. Megjön az első kacaj, ez jó jel. Hangos jajjgatás közepette simogatom alfelem, és mikor „észreveszem” üldözőim közelségét, négykézláb kezdek el mászni. Minél messzebb, minél látványosabban. Lassan lépésről lépésre követnek, egyre többet tekintek hátra, csak hogy a szembe jövő törzset ne pillanthassam meg. Teljes sebességgel fejelek bele, és már hullok is össze, mint egy letaglózott marha.
Megjön a második kacaj. Ez már hosszabb, jóízűbb. Lassan támolyogva állok fel, végig támaszkodok a fának. Mikor már állásban vagyok, egy lépést tesznek közelebb közönségem. Meg akarnak érinteni, ám azt még nem szabad, az előadásnak még nincs vége. Egy vékony ágnak támaszkodok, lassan „észre sem véve” nehezedek rá. A kezem alól kicsúszik támasztékom, a holtponton átcsusszanva irdatlan erővel vág szájon a visszacsapó ág. Ez nyomot fog hagyni, tudom de a közönségért mindent. A lendületet tovább viszem, és felkenődök egyik üldözőm széles mellkasára. Ezt már nem bírják, megjön amire vártam. A szívből jövő nevetés, a harsány, a mélyről jövő.
Már az enyémek, tudom nem fognak bántani, de hogy a „barátságunk” tényleg elmélyüljön. Hirtelen „felfogom”, hogy nem éppen a legjobb helyen vagyok. Arcom egy férfi mellkasának nyomom, csak éppen annyira, hogy már zavaró legyen. Erre a banditám nem túl nagy erővel ellök. Még rá kell játszani egy kicsit. Csámpásan lépek egyet, és még egyet. Majd ugyanazt az ágat, ami előbb arcomba csapott, lefejelem. A lépést elvétem, félek észreveszik csak játszok velük. De már nem figyelnek a részletekre. Teljes erőből fejelem meg, a lábaim tovább visznek, a lendület pont elég. És jön a második bravúros esés. Majdnem vízszintesen állok meg egy másodperc tört részéig a levegőben, csak hogy teljes testsúllyal érkezzek a hátamra. Ha nem gyakoroltam volna, akkor igen csak fájna el az esés. Lábaim nyakamban, majd egy béka kecsességével terülök el végleg.
Most csak várnom kell. Vagy egy kardot kapok a bordáimba, vagy egy segítő kezet. Jó jelként fogom fel, a harsány nevetést. Akár a vastaps egy-egy előadás után, legalább olyan jó érzés lelkemnek. Előbb egy lábfejet érzek a karomon, majd jön a kéz is. Felsegítenek, közben a mosoly mindegyik arcán ott villog. Már nincs ellenséges szándékuk felém, csak derülnek rajtam. Nem vagyok veszélyes, talán kicsit önveszélyes. Rövid csevely bemutatkozás, és mielőtt még rátérhetnénk a piszkos pénzügyekre, ami megint csak életembe kerülhetne, gyorsan témát váltok. Csak egy kis ábrándozás, jó lenne valami erős, erre a nagy ijedelemre. Egyetértően kurjantanak, és hát hol máshol is lehetne ez, mint egy út melletti szálláshelyen, ahol minden jóval el tudnak minket látni.
Volt kedvesemet nem akartam újra látni, főleg nem ilyen hamar. De nincs más hátra, a száraz torkokat kenegetni kell a legjobb italokkal. Négyen lépünk be, a banya már tudja gond van, de nem tud mit tenni ellene. A banditák, banditák maradnak. Virágszálam rettenve néz fel, szeme könyörgő, segítsek nekik. Hosszú ideig újra eggyé válunk, érzem minden rezdülését, ahogy a banyáét is. Félelem, rettegés, féltik a tulajdonukat, és az életüket is. Ó és ez még csak a kezdet. Lesz ez még jobb is. Gyorsan fogynak az italok, már van egy tucatnyi üres sacés üveg van előttünk, a férfi alkohollal a vérében érzi legjobban magát. Nagyokat nevetünk, szóval tartom őket, ahogy az ital építi le az elméjüket, úgy válnak vicceim is egyre egyszerűbbé, és durvábbá. Míg végül elérünk arra a pontra mikor is már csak egy dolog teheti élvezetesebbé a napot. Vagy a gyilkolás vagy egy esetleg két asszony ölelése. A gyilkolásról egy időre letettek, hát maradt a második lehetőség. Hárman támadnak a védtelen nőkre, én pedig egy csészével kezemben nézem végig az erőszakot. Bódult elméjük már nem tud különbséget tenni csinos, és ronda, fiatal, vagy öreg között. Csak teszik amit ösztönük diktál. Minden pillanatot magamba fogadok, jó lesz még a drámám befejezésére, a megcsalt férfi derűsen nézi végig, ahogy a sors közbeszól. A hamis szerelemnek meg kell fizetni az árát, a rablók rátörnek a férfi nélkül védtelenné vált csalárd nőszemélyen, és halálra kínozzák.
Tökéletes befejezés, egy kezdetleges műhöz. Az utolsó jeleket vésem fel a tekercsemre, csak emlékeztetőket, és mire a fáradságtól teljesen kimerült banditák újra feltápászkodhatnának, magamba fogadom az utolsó látványt, és kilépek a tavernából. Itt már nincs több dolgom. A múltat el kell feledni, csak a színészet a fontos, a shownak mennie kell, hát tovább haladok utamon. Meg kell ismernem a legmélyebb érzelmeket, hogy lehetnék a legjobb játékos, ha nem ismerem bábúimat tökéletesen. Hűs éjszakai levegő csapja meg arcomat. Kitisztítja rizspálinkától kába elmémet, és most már tisztán lépek utam következő lépcsőfokára.



//Még ilyet soha nem írtam, remélem jól csináltam.//


A hozzászólást Chen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 11 2014, 20:39-kor.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Júl. 16 2013, 15:11

Az eddigi pontozásom helyett csak ennyit tudok mondani: Hűűűűűűűűha, azta********, ez csodálatos volt!! Max pont (17) és ez megszorozva 2-vel, ez valami fergeteges volt (tehát +34 Ch). Emellett kapsz tőlem még 30.000 ryo-t. Aztán most felveszem az állam, és folytatjuk a sztorit. Vááááó!!

Kimész a házból, a banditák még nem tértek magukhoz, de neked mára ennyi elég volt, valahol pihenned kell. Reggel újjult erővel indulsz a bizonyos ország felé, amit hallottál, hogy a színészek merre tartanak. Út közben pletykákat hallasz róluk, különböző utazóktól.
- A shinboi színtársulat, igen! Hallottam egyszer megvicceltek egy ninját, aki majdnem megölte őket, veszélyesen játszanak!
- Mindig azt a darabot adják elő a városokban, amit előtte egy ismeretlen shinobival eljátszottak, véresen komolyan. Nehéz esetek, az életükkel játszanak.
- Most a szellemkardot adják elő, esetleg megnézheted, a közelben lesz előadásuk egy nap múlva. - mondta egy szekéren utazó férfi. - Elvigyelek addig? - kérdezte. Biztos jól jöhet a fuvar, és talán felcsigázta az érdeklődésed a kis pletykálkodás, de elég jó vagy hozzájuk, mondjuk játszani az emberek érzelmeivel te is tudsz, és tanulásnak mindenképp jól jönne a shinobik átejtése, már csak az érzés is, hogy okosabb vagy náluk. Ha elérsz az ismeretlen faluba, megpillantod a hatalmas színpadot, ami az összes háznál nagyobb volt, és sok extrával fel volt szerelve, akárcsak egy hatalmas aréna. De, hogy került ide? Az előadás este hétkor kezdődik, beülsz megnézni?

//Itt folytatuk!!//
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Csüt. Okt. 30 2014, 16:42

Fuu


A háború nagyon megviselte a kunoichi lelkét és bár nem szívesen jött el a frontról most mégis úgy érezte, hogy jobban teszi ha hazatér Takigakuréba. Mikor átlépte a határt egy nagy kő esett le a szívéről és kezdte úgy érezni, hogy végre hazatér a háborúzó világ előtt most becsapja azt nagy képzeletbeli ajtót. Makoto tudta nagyon jól, hogy segíthetett volna még egy kicsit sunagakure hős seregének ám úgy érezte, hogy a kötelesség most haza szólítja. Tulajdonképpen azóta nem járt hazai földön mióta kitört a háború és bár a határon könnyű szerrel átjutott most ismét büszkén viselte Takigakure hitai atéját. 
Furcsa is volt, hogy a határon nem volt ott senki annyi vérengzés és agresszió után ami az utóbbi időben történt és bár a vízesés csatlakozott a konohai tömbhöz Makoto tudta pontosan jól, hogy ebből ők jelenleg nagyon nem jönnek ki jól hiszen jelenleg konoha vesztésre állt a háborúban. A Kazekage iwagakurei fogságban van, ezek mellett Sunagakure elveszett az egyetlen komolyabb sikert Kusagakure érte el amikor sikerült az Iwa támadást visszaverni. Ezen kívül a konohai szövetség eddig minden harctéren elbukott és most rebesgetik, hogy Shimura Danzou vette át a vezetést de Makoto nem ismerte annyira konohát, hogy véleményt tudjon alkotni és inkább visszatért a Vízesés országába, hogy ha minden kötél szakad inkább hazáját védje az utolsó csepp vérig. 
- De jó végre itthon!
Beszívott egy jelképes mély levegőt a kunoichi amikor átlépte a határt és egyenesen takigakurét vette célba. Mostmár senki és semmi sem állíthatja meg, hogy hazamenjen és aludjon egy jót a SAJÁT ágyában. Az utóbbi egy év után ez mondhatni felért egy kisebb fajta luxussal, hogy valamit végre a sajátjának mondhat. Bár amióta elhagyta a falut nagyon sok minden megváltozott Makoto egész életefilozófiája felfogása és világnézete. A szerzeteseknél eltöltött idő gyökeresen formálta át a kunoichit. Voltak olyan idők amikor kétségbe vonta a saját ítélőképességét is például Sunagakura határában de a hite sosem hagyta el, a hite amit a tűz országának szerzeteseitől kapott és a különleges erő amely azóta is átjárja a testét amióta azon szép délutánon kapcsolatba lépett vele. Makoto különlegesnek számított a magam nemében, páratlannak is talán, de erről nem így vélekedett és nem emelte magát a többiek fölé. Ezt is a szerzetesektől tanulta, hogy mindenki egyenlő és manapság inkább mondaná magát papnőnek mint shinobinak. A fejpánt azonban kötelez és a hazaszeretet majdnem olyan erősen munkált benne mint a hit és ezt a kettőt nem hajlandó feladni semmi pénzért... 
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Csüt. Okt. 30 2014, 20:51

/ Makoto /

 

 A háború elharapózni látszik, s lassan megkezdődik Takigakure lakosságának evakuálása, mely a túlélést szolgálja. Néhány ember sietve igyekszik távozni a területről, hogy végre biztonságban tudhassák önmagukat, de talán legfőképpen szeretteiket szeretnék megóvni, míg mások...képtelenek feladni a hazájukat, s elzárkóznak. Takigakure vezetői hamar értesültek visszatértedről, s nem haboztak kihasználni a jelenléted. Kellemes pihenődet megszakítva bár, de egy helybeli, nem túl erős, de nem is kezdő shinobit küldtek eléd, hogy tudassa veled az országban folyó történéseket, főként, hogy a lakosság nagy részét Kumogakure falai közzé evakuálták, majd egy levelet nyomott a kezedbe, mely amolyan küldetés félét tartalmazott, persze rajtad áll, hogy azt fogod elkezdeni, vagy talán egyéb irányba indulsz tovább...
 A levél tartalma szerint, van egy kisebb csoport, akik nem hajlandóak elhagyni az ország területét. Pontosabban egy nem rég alakult csoport, akik amolyan kereskedelmi munkákat vállaltak fel, de a létszámuk hamar növekedni kezdett, s mostanra egészen sok ember vallja a nézeteiket, s csatlakozott hozzájuk. A csoport székhelye valahol Takigakure erdejein belül van, egy viszonylag régies, lerokkant, mégis méretileg nagy épületben. Ez a ház sokáig állt elhagyatottan, míg ezek az emberek fel nem fedezték, s be nem épültek a falai közzé. Az emberek kik megbíztak ezzel a kisebb küldetéssel, egy békésebb megoldásra próbálnák rávenni a csoport tagjait, mégpedig, hogy hagyjanak fel az ellentmondással, s ők is hagyják el a területet. A csoport vagy annak vezetőjének pontos célját nem említi a levél, sem pedig azt, hányan vannak pontosan. Amolyan ködösen szavakkal van megfogalmazva, így konkrét információ nem vehető ki belőle. De az a hír járja manapság több shinobi is eltűnt arrafelé, akik azóta sem jelentkeztek a faluban...de ez nincsen bizonyítva egyenlőre.
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Vas. Nov. 02 2014, 18:56

Persze, hogy sneki sem hagyja pihenni a falu egyik legerősebb shinobiját. Bár furcsa látvány fogadta a kunoichit amikor a néptelen utcákon sétált neki el kellett töltenie pár órát nyugodtan a saját otthonában Takigakuréban. Makoto nagyjából egy órája sem ért haza amikor hirtelen valaki kopogtat az ajtaján. A fene hát már megint mindenki előbb tudja, hogy hazajött mielőtt lett volna ideje rendesen megérkezni. Mintha valami nyomkövetőt helyeztek volna el rajta. A feladat amit kapott elég egyértelmű. Egy itteni lázongó csoportot kell meggyőznie arról, hogy jobb ha ők szedik a sátorfájukat mert komoly fenyegetésnek lesznek kitéve ha nem hagyják el szülőföldjüket, bár Mako megértette őket, mert ő sem kívánta elhagyni országa területét. A feladat elég ködös volt ettől függetlenül, sem pontos hely meghatározás, sem egy pontos légyszám. Ez így eléggé furcsa volt Makonak! A kis shinobi nem is nagyon hagyott időt a kérdésekre gyorsan kereket oldott így azonban Makonak magának kellett megtalálnia a válaszokat. 
Ebben az egész történetben csak annyi idegesítette a jounint, hogy voltaképpen semmilyen egész információt nem kapott csak részinformációkat valami csoportról amiben egyre több ember van és jelenleg ők irányítják takigakurei kereskedelem egy részét és valami erdőben vannak ahol pár shinobi már eltűnt. Eltűnt alatt vajon azt értik, hogy meghalt vagy beállt ebbe a csapatba. Elég érdekes küldetésnek ígérkezik. 
Makoto a következő egész délutánt és éjszakát végig aludta és csak azután kelt ki ágyból miután már tudta, hogy teljesen kipihente magát. Egy ilyen küldetés egész embert kívánt ezért nem is vehette félválról a dolgokat. Először el fog menni a falu körüli erdőségekben és itt fog kutatni nyomok után. Remélhetőleg belefut majd valamilyen ellenállásba akikből aztán ki tud majd szedni némi információt. Így hát Makoto másnap délben szépen megebédelt aztán szedte a kis cókmókját és neki is vágott a következő küldetésnek. Elsődleges célja nyomokat keresni a shinobi eltűnésekre vonatkozóan. Mivel úgy ismeri a területet mint a tenyerét így nem lesz nehéz dolga és ha valaki megfigyeli esetleg azt is könnyedén kiszúrhatja!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Csüt. Nov. 06 2014, 15:24

/ Makoto /



 Fáradalmaidat kipihenni igencsak időigényes volt, de immár egy új nap kelt fel, s te visszanyerted régi erődet, melynek segítségével majd talán ráveheted a csoportot, hogy az ésszerű döntés mellett tegyék le voksukat, s hagyják el a területet, mielőtt az elveszi a számukra legdrágább kincset...az életüket. 
 Utad elsőként az erdőségekbe, annak fái közzé vezetett, melyek úgy követték egymást, mintha csak céljuk lenne, s egy labirintust képeznének, persze ez nem így volt, de sűrűek voltak, s csak néhol lehetett elhaladni közöttük biztonságosan. Így haladásod nem volt valami gyors, de legalább volt időd pontosan megfigyelni a tájat, melyet már egyébként is ismertél, s könnyű volt kiszúrni ha valami megváltozott. Szinte minden mozzanatra, minden zörejre felfigyeltél, hiszen bármelyik lehetett egy nyom vagy egy ember hallatta hang, ki elvezethet a küldetésed céljához. Lassan már 2-3 órája is úton lehetsz, de még nem jutottál túl messzire. Viszont valami megcsapja az orrodat, füstnek érzik, mintha valaki a közelben tüzet gyújtott volna, de mi vehet rá valakit arra, hogy ilyen időkben az erdőben táborozzon, ez felettébb veszélyes. Bár számodra talán pont ez a balgaság jelent majd információt, s megtalálhatod azt, amiért idejöttél. Ha közelebb férkőzöl, s megpróbálod megtalálni a füst helyét, nem lesz nehéz dolgod...akár az is elég ha az orrodat követed. De a közeljutáshoz, talán más is kellhet, bár rajtad áll, hogy lerohannád-e a táborhelyet, vagy inkább csak megfigyelnéd először, kik is vannak ezen a helyen. Közelebb érve, már látod pontosan honnan is tör föl a füst, majd egy tábortüzet pillantasz meg, melynek lángjai még hevesen csapdosnak az ég irányába, közepén pedig éppen valami kisebb megnyúzott állat teteme pirul vörösre. A tűz mellett egy fiatal fiú alszik, összekuporogva, s nyakig betakarózva. Mellette pedig egy idősebb férfi ül, ki úgy tűnik szintén elaludt, bár ülve, s feje lefelé billent, szemei pedig csukva vannak...szinte az sem látszik, hogy élne, bár ezt lehet csak a mély alvás teszi. kicsit odébb egy kisebb szekér áll, melyen 3-4 teli táska foglal helyet. Arra nem látsz jelet, hogy ninják lennének, sem fejpánt, sem semmilyen fegyver nincsen a közelükben, talán csak átutazók, vagy menekültek, ezt még nem tudni. De talán ha felkelted őket, akkor szolgálhatnak némi információval, de ki tudja, talán mégsem olyan ártatlanok, mint látszik. Vajon mi lesz az okosabb döntés?
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Szer. Nov. 12 2014, 11:51

Miután Makoto felébredt reggel egy nagy nyújtózással indította a reggelt. Elmacskásodott ebben a hosszú alvásban és bár a meditációval akár azt is el tudja érni, hogy napokig ne aludjon most mégis jót tett neki ez a pihenés. Az előzőnap estéjén egyszerre olyan fáradtság rohanta meg, hogy azt hitte mintha az egész háború terhét viselnie kéne a vállán és minden kínt ráruháznának. Ez persze nem volt így csupán a lány élénk fantáziája játszott vele és annyi álmatlan éjszaka utána harcmezőn, most végre sikerült aludnia és kipihennie az utóbbi hónapok fáradalmait. Az éjszaka már csak egy gyűrött emlékfoszlány volt a kunoichinek és a reggel megkönnyebbülést és felfrissülést hozott. A szép időt ígérő napsugarak még csak nem is engedték, hogy a háború szörnyűségeire gondoljon aminek nagyon örült. Reggeli után leült egy pár órát meditálni a reggeli napfénybe és észre sem vette, hogy így telt el az egész délelőtt. 
Mako tudta, hogy kötelessége van, de nagyon jól esett neki egy kicsit kikapcsolódni. Nem fogja itt hagyni az otthonát még egyszer csak azért, hogy a felesleges háborúba mások életét keljen kioltania. A szerzeteseknél megtanulta, hogy miként kerülje el ezeket a helyzeteket és ezt mostantól alkalmazni is fogja amikor csak lehet. Makoto a csatatéren megfogadta, hogy csak végszükség esetén nyúlna ismét akármelyik jutsujához. Ettől függetlenül folyamatos kapcoslatot tartott fent a különleges chakrával és szinte már ebből állt a saját chakrája is. 
A jounin tudta, hogy neki nagy előnye ezen a terepen mert hazai pályán van és ennek igyekezett minden előnyét kihasználni. Próbált nyomokat keresni az erdőben az állítólagos shinobi eltűnések miatt, de nem talált semmit. Valószínűleg ha itt akárkit elraboltak akkor jól elrejtették a nyomait, vagy ha valaki fel akart szívódni az mestere a nyomeltüntetésnek. Miközben azon gondolkodott, hogy kitől kérhetne esetleg segítséget a több órai keresés után egyszer csak füst szagát érezte meg a levegőben. Követte az orrát mint egy ösztönt ami az embernek még talán vadállat korából maradt meg ösztönként. Ez az ösztön most sem hagyta cserben a lányt mert hamar megtalálta a kis tábort nem messze attól helytől ahol a füstöt érezte. Puhán lépett és szinte hangtalanul haladt előre így szinte lehetetlen lenne őt kiszúrni a lombok között, de úgy tűnik, hogy nincs is semmilyen ok rejtőzködésre, mert a táborozók szemlátomást aludtak. Ketten voltak egy fiatal fiú és egy idősebb, tőlük pár méterre pedig a szekerük, valószínűleg helyi kereskedők, vagy csak átutazók. Régen hemzsegett tőlük az erdő, manapság már nagyon kevesen vannak. AZ ember azonban nem lehet elég óvatos lehet, hogy ez egy csapda. 
Mako kézjeleket mutogat majd alkalmazva a Kuchiyose no jutsut megidézi Gonnát a kutyák nemzetségének egyik nagy tiszteletben álló tagját, régi barátját és megkéri, hogy kutassa át a környéket mivel neki sokkal jobb képességei vannak így Makoto biztosra veszi, hogy találni fog valami nyomot, majd amikor a kutya eltűnik a kunoichi egyszerűen besétál a táborba.
- Jó napot elnézést kérhetnék egy kis segítséget!
Szólítja meg az általa alvóknak vélt embereket...
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Pént. Nov. 14 2014, 15:33

/ Makoto /



Idézett barátod nem talált semmi nyomot, mely csapdát rejtene, így nem volt okod rejtve maradni, így közelebb léptél, s megszólítottad a két alvó embert. A fiatal fiú nem igazán reagált, s csak tovább aludt, míg az öregebb kinyitotta az egyik szemét, mellyel egy hűvös pillantást vetett rád, majd ismét lehunyta.
- Hogy hívnak kis hölgy? - Kérdezte, majd bemutatkozott. - Én Yamo apó vagyok! - Mondta, majd végre felült, s végig nézett rajtad. - Miféle segítség kellene számodra ifjú hölgy, egy magamfajta vénembertől? - Kérdezett vissza, majd válaszod várta. - Ülj csak le, meséld el mi járatban vagy errefelé. Ő amott az unokám, Arata, három napja nem aludtunk, nézd el neki. - Fejezte be, mire a fiú is felült, s rátok nézett.
- Ki ez a lány? - Kérdezte.
- Oh..drága unokám! A hölgyecske nemrég érkezett, segítséget akar tőlünk, úgyhogy legyél jó Arata, én kis unokám, hallgassuk végig a hölgyet. - Mondta az öreg, kissé furcsa hangsúllyal, de ezután mindketten csakis rád figyeltek. Várták, miben szeretnéd a segítségüket kérni.

Nem tűntek úgy, hogy veszélyesek lennének, segítőkészek voltak, mely kinek furcsa, kinek nem...ezt csak az emberekbe vetett hit, vagy hiszékenység döntheti el...


/ rövidke a postom, meglehet, de kíváncsi vagyok mit, és hogyan reagálsz rájuk, s ha kérsz segítséget, miként teszed azt. /
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Kedd Nov. 18 2014, 14:05

Makoto legnagyobb meglepetésére Gonna nem talált semmit a környéken. Pedig a kutyák orra legendás így tehát ha azok a bizonyos valakik valóban eltűntek mintha a föld nyelte volna el őket. A szagokat talán elfújta a szél szagokat vagy valamilyen jutsut használtak. Így tehát a kunoichi úgy döntött, hogy bemegy a táborba és megpróbál ezektől a kereskedőktől némi információt szerezni. Látta már távolról, hogy ezek kalmárok és nem helybéli kereskedők. Ahogy belépett a táborba az öreg még ki sem nyitotta a szemét de már kérdezett. 
- Jó napot kívánok! Uram a nevem Ayokama Makoto takigakure shinobija vagyok és egy küldetésben járom a környékbeli erdősségeket. Egy helybéli kereskedő szövetségről szeretnék kérdezni. Ez egy titkos társaság akik itt a környéken tevékenykednek és állítólag már több shinobi is eltűnt akik a nyomukba eredtek, pedig nem ellenséges szándékkal küldte a falu a shinobikat, hanem azért mert ez egy háborús övezet és egyre veszélyesebbé válik a környéken tartózkodás ezért a falut is kitelepítették Kumogakuréba. Ajánlanám önöknek is, hogy minél előbb hagyják el a környéket mert nem tudhatjuk mikor történhetnek rossz dolgok. A faluban egyre kevesebben vannak és azt javaslom önöknek is, hogy minél hamarabb vegyék az irányt a villámok országa felé.
Mako nem akarta félre vezetni a kereskedőt és annak unokáját, mert rendes embereknek tűntek. A jounin tudta, hogy a kereskedők mindig sok információval rendelkeznek csupán csak ki kell fogni a rendesebbik fajtát és akkor megtudhat minden olyan információt amire szüksége van. 
Makoto mögött besétál Gonna akitől Makoto megkérte, hogy ne menjen messzire, mert lehet, hogy szükség lesz a segítségére és a kutya ebben a pillanatban sétál be a táborba. Makoto odafordul Gonna felé és egy pillanatra leveszi a tekintetét az öregről és az unokájáról. A nagy udvariasság ellenére valami nem tetszett neki az öregben. Lehet, hogy csak a tekintetében volt valami ami a shinobi reflexeit ugrásra készen tartotta, de Makoto tudta, hogy most lehet egyenesen belesétált a csapdába. Azonban ha ez kell ahhoz, hogy eljusson a táborba akkor inkább hagyja elkapatni magát hiszen Gonna itt van és bármikor tud segítséget hívni. 
- A kérdésem még az lenne önökhöz, hogy nem láttak-e Takigakurei shinobikat a környéken esetleg mert lehet, hogy két esetnek egymáshoz semmi köze nincsen!?
A kunoichi tisztában volt vele, hogy ennek is kicsi a valószínűsége de ettől függetlenül szerette volna kizárni ezt az eshetőséget. Gonna odasétált a lány mögé és nemes egyszerűséggel leült mögötte majd elkezdte csóválni a farkát. 
- Ő itt a kuytám Gonna! 
Mutatta be Mako a kutyát aki egy pillanatra az idegenekre pillantott majd vissza lányra...
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Kedd Nov. 25 2014, 17:26

/ Makoto /



- Micsoda állatka, igazán aranyos! - Mondta az öreg, amikor meglátta a közeledő állatot. - Gondolom a tied kishölgy. - Folytatta. - Egy szervezet hmm...- Gondolkozott el. - Azt hiszem tudom kiket keresel kishölgy. - Jelentette ki, amire az unoka hevesen reagált.
- Nagyapa! -
Kiáltott az öregre, majd mintha hirtelen átgondolta volna a helyzetet, hangszínt váltott. - Tényleg tudod? - Fejezte be egy sokkal lágyabb, de mégis ideges hangvétellel.
- Hogyne tudnám, hisz te is tudod kik lapulnak a környéken. -
Mondta, miután egy pillanatra a fira nézett, majd újra rád. - Az utakat járva sokat hall az ember kishölgy. Minap is találkoztunk egy menekülő családdal, kiknek a legidősebb fia eltűnt, nyomoztak utána, de nem került elő. A fiú ki eltűnt, csak egy levelet hagyott hátra, melyben egy ebben az erdőben tanyázó csoporthoz csatlakozott, s , hogy soha ne keressék őt. Mondanom sem kell, hogy az anyja sokáig zokogott, de nem tudtak mit tenni. Pedig a fiú shinobinak készült, mégis egyik napról a másikra megváltozott a döntése. De ez csak szóbeszéd kishölgy, ki tudja mi az igaz belőle. Egy ideges asszony szavai nem mindig fedik a valóságot. - Morogta. - Oh, igen. Mondta a szervezet nevét is, azt hiszem Henka suru sekai volt, de meglehet, hogy tévedek, öreg vagyok már. De tudod mit jelent ez kishölgy, mert én tudom ám. - Mosolygott rád, miközben a mögötte lévő fiú még mindig ideges volt.
- Elég legyen már, induljunk! -
Szólt nagyapjára.
- Nem! -
Kiáltott rá az öreg. - Segíteni akarok ennek a kishölgynek. Idejövet elmentünk egy nagy épület mellett, amire ezen szervezet neve volt felvésve, talán segít valamiben. Bár elhagyatottnak tűnt kishölgy, de megmutassuk hol volt? Elkísérünk odáig. - mondta az öreg.
- Ezt nem tehetjük, el kell tűnnünk ebből az országból papika. -
Mondta a fiatal fiú, de nagyapja ellenkezett, minden áron segíteni akart, s veled tartani, míg megmutatja a helyszínt.


Te döntesz, hogy magaddal viszed, vagy inkább tovább faggatod, de ha nem viszed, akkor is segíteni fog vajon?
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Vas. Nov. 30 2014, 19:22

Makot megdöbbentette az öreg őszintesége. Mind ezek mellett a fiú viszont nagyon megijedt amikor az öreg erről a szervezetről kezdett beszélni. Ez arra engedett következtetni a kunoichinek, hogy ezeknek a kalmároknak már vagy volt dolguk ezzel a bandával, vagy ha nem is volt kontaktus köztük mindenképpen hallottak róluk. Nem véletlenül ilyen ijedt a fiú. Mako nem küldte el gonnát inkább csak odasúgta neki alig észrevehetően, hogy maradjon a környéken, aztán visszafordult a két férfi felé és megeresztett feléjük egy mosolyt. Tudta, hogy oldania kell a hangulatot és feltételezte, hogy ezeknek a történeteknek van igazság alapjuk és a fiú sem alaptalanul unszolja az öreget, hogy álljanak tovább. Neki azonban nem volt más esélye különben még akár napokig is keresgélheti itt a nyomokat vagy bármit ami alapján elindulhat.
- Nos ez egy érdekes történet és lefogadom, hogy van benne igazság. Azt hiszem, hogy igen elfogadom a segítséget hogyha eljönnének velem egy darabon és megmutatnák hol látták azt a jelzést az nagyon jó lenne. Amúgy sem szeretek egyedül utazni. Viszont nem szeretném, hogy miattam kapjanak össze ezért kérem fontolják meg, hogy mit csinálnak. Nem szeretném, hogy az útjuk másik részét miattam töltsék rossz hangulatban. 
Makotot igazából nem nagyon érdekelte, hogy miként fogják tölteni az útjuk további részét neki viszont szüksége volt az információra és az udvariasság sem egy utolsó dolog a világon főleg, hogy a beszélgetőpartnere legalább háromszor idősebb nála...
Az elmondottak alapján talán genjutsut használhatnak ha egyik pillanatról a másikra meggyőznek valakit. Ez igen fejlett képességekre utalhat viszont Makonak nem volt ideje ezzel törődni mert a nagyobb baj máris ott volt a nyakukon. El kell hagyni mindenkinek ezt a területet amint lehet és erre a lehető legtöbb embert is figyelmeztetni kell különben nincs miért harcolni a következőkben ha mindenki elesik. A jounin tudta, hogy létfontosságú minden embernek elmondani, hogy mi vár rájuk ha itt maradnak és nem vonulnak vissza kumogakuréba. A villám országában legalább a civil lakosság védelmét tudják garantálni. Bár most, hogy sunagakure elesett nem lehet tudni, hogy ki mit tud garantálni. Sokként érte a ninja világot, hogy egy a nagy nemzetek közül a porba hullott és még a vezetőjét is bebörtönözték. Így viszont nincs ki újraszervezze az ország maradékát. De ezek a vezetők problémái. Makotonak elég volt most a saját országának gondjaival foglalkozni. 
- Önök honnan jöttek amúgy?
Érdeklődött a kunoichi út közben. Remélhetőleg közben elindultak arra amerről az öreg és a fiú jöttek. Makotonak szóval kellett tartania az öreget különben lehet, hogy a fiatal fiú meg tudja győzni nagyapját, hogy menjenek tovább és akkor a jounin elszalasztja a lehetőséget. 
- Amint megmutatták nekem azt a kis házat meg a jelzést nyugodtan álljanak tovább a többit elintézem én magam.
Makoto figyeli a környéket és leginkább a mozgásra avagy apróbb neszekre próbál összpontosítani. Mivel magas szinten van ezért az egész környéket végig tudja pásztázni játszi könnyedséggel érzékei kifinomultak akár egy kutyáé és ezek mellett még ott volt neki a remete ajándéka és az a különleges chakra ami most is körüljárta és áthatotta őt akár egy lágy szellő. 
Megpróbál arra is fiogyelni, hogy ne eshessen genjutsuba és amint érzékeli a világ bármilyen apróbb változását, ami genjutusra utalhatna azonnal megállítja a csapatot. Mivel már találkozott genjutsuval ezért tudja, hogy ahhoz, hogy bekapjon egy ilyen tehcnikát valamilyen követítő közeg kell hallás szaglás tapintás, valamilyen érzékszervre ható közeg. Ezen kívül azt is tudja, hogy a genjutsuban másképp telik az idő és ha a használó úgy akarja akkor akár egy másodpercet megélhet egy órának is. 
Ezek tekintetében jár el a kunoichi!


A hozzászólást Ayokama Makoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 09 2014, 13:58-kor.
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Kedd Dec. 09 2014, 12:18

/ Makoto /



- Induljunk hát, kishölgy! - Jelentette ki az öreg, majd összeszedték holmijukat, majd végül el indultatok. Bár a fiú végig húzta a száját, amikor kellett az öreg lecsitította,  így az utatok viszonylag rendben halad...egy darabig. Talán 20-30 perce mehettek, amikor egy öreg házat pillantatok meg, melynek bár még csak a teteje látszik, mégis valami felirat utolsó szava már olvasható volt...sekai. Ez egyezett azzal, amit az öreg mondott nemrég.
- Ááá..az lesz az! - Csillant fel az öreg szeme, s az unokája egyre inkább lógatta az orrát.
- Akkor most már mehetünk nagyapa? - Kérdezte a fiú.
- Nem! - Mondta hangosan az öreg.- Még nem vagyunk ott fiam! - Mondta, majd a amikor éppen tovább léptetek volna, fia megállt.
- Én nem megyek tovább. - Jelentette ki. - Nekem ez túl sok. - Rogyott a földre a fiú, s szemeiből könnyek szökkentek ki. - Nem akarom! - Hajtogatta, s olyan volt, mintha elméje valahogy feladta volna a harcot. Itt és most, összetört, s ezernyi darabra hullott szét. 
- Fiam, mi a baj? - Lépett oda hozzá az öreg, s éppen készült rátenni fejére a kezét, ezzel adva egy kis erőt a fiúnak, amikor az felnyúlt, de megragadta a nagyapa kezét, mely éppen feje fölött volt.
- Tudod mit jelent számomra ez a hely, ugye Kyoni - san? Akkor miért hoztál vissza ide? - Szólalt meg, elvesztve az előző gyenge énjét, s hangja erőteljessé vált, majd egészen magabiztos tekintettel nézett fel az öregre, kit már nem nagyapja ként kezelt.
- Mond el..miért? - Kérdezte újra. - Vissza akarsz küldeni engem?
- Itta, kölyök vagy még. De...azt hiszem nincsen választásom.
- Sóhajtott az öreg. - Tudom, hogy ez a hely, számodra nem tartogat  kellemes emlékeket, s éppen csak pár perce, hogy elhagytuk, s máris ismét itt vagyunk, de... úgy éreztem ez a kislány, tudna segíteni számodra. - Mondta az öreg,s mindkettejük jelleme más...eltért ez eddig általad megismert személyektől...de akkor kik ők?
- Ne haragudj, hogy eddig becsaptunk kislány. - Fordult feléd az öreg. - De szerintem te végezni tudsz ezzel az átkozott szervezettel. Ez a kölyök... Itta Henka a neve, s ő a szervezet vezetőjének fia. Az az ember kegyetlen, semmirekellő. A lányom volt a felesége, kit saját kezeivel ölt meg, s most fiatalokat gyűjt be...de nem tudom miért. Ez számomra nem is fontos. Én azt akartam csak, hogy az unokám megmeneküljön onnan. Mióta az anyja meghalt, ő gyűlöli az apját, s az apja is őt...csak kínozta itt. De segíteni akarok neked, s ezzel véget vethetünk a nyomorult életének! Ez az ok...amiért visszakísértelek ide. Tudsz segíteni nekünk, kishölgy?
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Kedd Dec. 09 2014, 13:58

A papnő nagyon furcsán érezte magát újdonsült útitársaival akik enyhén szólva is meglepték a jounint. Makoto arra számított, hogy egyszerűen csak megmutatják neki a házhoz vezető utat és aztán egyszerűen csak elindulnak a határ felé. Erre azonban rácáfoltak amikor az öreg elkezdte mutatni az utat... Töretlenül haladt előre és próbálta csitítani az unokáját. Makoto sejtette, hogy itt valami nincs rendben ezért egyre inkább kezdett odafigyelni a fiú panaszkodására. Az egyszerűen csak el akarta kerülni ezt a helyet olyan messzire amennyire csak lehetett és olyan gyorsan amilyen gyorsan csak lehet. Az öreg azonban csak csitította a fiút és nem nagyon akart engedni könyörgésének. Makonak kezdett egyre inkább gyanús lenni ez a viselkedés. Valami miatt az a fiú nem kedvelte ezt a helyet. A kunoichi egyre biztosabb lett ebben ahogy közeledtek a házhoz. Végül egy nagyon hosszúnak tűnő fél órás gyaloglás után elérték a helyet ahol csak egy fél szót látott a papnő majd következett az a kis jelenet amire egyáltalán nem számított. Itta egyik pillanatról a másikra teljesen összeomlott aztán pedig hamvaiból mintha újjá született volna és erős határozott hangon kijelentette, hogy ő eddig jött és nem tovább. Az öreg hevesen ellenkezett a fiúval és ekkor vált világossá a kunoichi számára, hogy a fiú miért vitatkozott olyan erősen...
- Ne haragudj, hogy eddig becsaptunk kislány. - Fordult feléd az öreg. - De szerintem te végezni tudsz ezzel az átkozott szervezettel. Ez a kölyök... Itta Henka a neve, s ő a szervezet vezetőjének fia. Az az ember kegyetlen, semmirekellő. A lányom volt a felesége, kit saját kezeivel ölt meg, s most fiatalokat gyűjt be...de nem tudom miért. Ez számomra nem is fontos. Én azt akartam csak, hogy az unokám megmeneküljön onnan. Mióta az anyja meghalt, ő gyűlöli az apját, s az apja is őt...csak kínozta itt. De segíteni akarok neked, s ezzel véget vethetünk a nyomorult életének! Ez az ok...amiért visszakísértelek ide. Tudsz segíteni nekünk, kishölgy?

Makoto teljesen elképedt, de ez nem ült ki az arcára. Továbbra is érzelemmentesen nézett erre a furcsa duóra. Tehát ha igaz amit az öreg állít akkor itt közel sem kereskedelmi szövetségről van szó. Hogy mit csinálhat Itta apja azokkal a fiatalokkal azt a kunoichi még nem tudta de abban biztos volt, hogy ki kell derítenie és meg kell állítania ezt az egészet. 
- Ha igaz amit mondasz akkor ti a rokonai vagytok ennek a férfinek. Mondjatok el nekem mindent amit tudtok róla aztán pedig a lehető legmesszebb menjetek innen. A többit bízzátok rám. Itta az apád shinobi? Milyen képességei vannak és milyen szinten áll? Szükségem lenne róla minden olyan információra amit később felhasználhatok a nyomozás során. Kyoni san kérem nyugodjon meg nem fogom senkinek sem levenni az életét igazságtalanul főleg, hogy az élet védelmére esküdtem fel. Nem a mi dolgunk igazságot szolgáltatni. Sajnálom az önöket ért veszteséget, de kérem ne ítélkezzenek elhamarkodottan. Meg kell vizsgálnunk minden körülményt és az alapján döntést hozni. Tudom, hogy ebben a helyzetben nehéz a józan észre hallgatni, de higgyenek nekem a bosszú nem jó útitárs ezt tapasztalatból tudom.
Makoto meghallgatja, hogy mit tudnak a fickóról aztán elküldi őket a háztól jó távol a villámok országába aztán amikor megbizonyosodott róla, hogy messze járnak megkezdi átkutatni a házat bármilyen használható információ után.  
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Kedd Dec. 09 2014, 15:39

/ Makoto /



A fiú, s az öreg is elképedve nézett téged, amit elmondtad gondolataid, s feltetted kérdéseidet irányukba. De egy ideig egyikőjük sem szólalt meg, a fiú viszont egy idő után beszélni kezdett.
- Shinobi mi...az volt. Legalább is úgy tudom, de elment az esze, és ekkor megölte az anyámat, engem pedig folyamatosan megvert, kínzott...mert gyűlöli a falut, ahonnan elküldték. Gyűlöli ezt az országot...így minél több embert próbál begyűjteni innen, s a halálba küldeni őket, pedig nem is tudnak róla. Nekik azt mondja, hogy azért csatlakozzanak hozzá, hogy felvirágoztassák az országot, ha elmúlt a veszély, s hogy így majd megvédhetik a rokonaikat. Elvakulttá teszi a fiatalokat...az öregebbeket pedig a gyermekeik védelmére sarkalja. Mondván, hogy ha összefognak, akkor majd együtt újjáépítik a földeket, s ráveszi őket, hogy ne meneküljenek el... de igazából, mindet a halálba csalogatja. Nem tudom mi a pontos terve, de azt tudom, hogy a célja minél több helybeli megölése. Mióta elindult az evakuálás, még inkább hajtja az őrület, s ráveszi őket, hogy maradjanak vele, s ne meneküljenek. Bár nem tudom miért a férfiak, s a fiú gyermekek azok, akiket meg akar ölni, a nőket valamiért hagyja elmenekülni. Kivéve az anyámat...ő volt az első ki a kezei által halt meg, s én..amiért egy helybeli asszony gyermeke vagyok...azt mondta, nem számítok neki semmit. Engem is a halálba akart küldeni...de nagyapa megmentett. - A fiú befejezte a mondókáját, s úgy tűnt, tényleg elmondta amit akart. 

- Ő nem élhet tovább, elborult az elméje... én csak egy öregember vagyok, így az is nagy szó, hogy az unokámat kihoztam onnan...több ember megmentése nem telt az erőmből...de ha tudod kishölgy...de hozd ki onnan őket. Az a nap, amikor ez a szörnyeteg elvette a lányomat, éltem legszörnyűbb napja volt. Azóta készülök kiszabadítani az unokámat..de amikor megölte a lányom...összetörtem. Mostanra álltam helyre, s úgy döntöttem, utolsó erőmből kihozom az unokámat innen...de többen már nem segíthetek, az erőm, már..elfogyott. - Mondta az öreg, s úgy tűnt, készen áll elhagyni téged, s tovább indulni az unokájával, de a fiú...úgy tűnik, van még valami, amit el akar mondani.
- Ha te meg tudod őt ölni, akkor segíteni akarok...Apám neve Mochi Henka, őt keresd odabent. Ha őt megölöd, akkor nyertél. Valószínűleg vízzel fog támadni, de a föld is az elemi között van, vigyázz vele. Ennyit tudok róla...sajnálom, de sosem beszélgettem vele túl sokat... Sok szerencsét. - Fejezte be a fiú..majd elindultak...messzire, s talán soha többé nem térnek vissza.
S te végre, megteszed első lépéseidet befelé....kerítés nincsen, a háznak 3 emelete van, s nem tudni, van e alagsora. Őrök nincsenek a ház előtt, az ajtó szabad. Van hátsó bejárat is, mely szintén őrizet mentes. A ház maga elég roskatag, de méretileg nagy, így nem tudhatod, hányan vannak odabent. Jobb az óvatosság. A bejutást, te döntöd el, hogyan vagy merre...van egy hátsó magas kiszáradt van is, mely egy nyitott ablakhoz nyúlik, így ez is egy lehetőség...
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Pént. Dec. 12 2014, 13:19

Rettenetes dolgokat mondtak a kunoichinek. Makoto keze ökölbe szorult egy pillanatra amíg ezeket a szörnyűségeket hallgatta aztán végül legyőzte az érzelmeit és ismét visszatért a kimért nyugodt shinobi állapotába ahogy eddig volt az egész küldetésen. Egy darabig elnyomhatja az érzelmeit de örökre nem. Ezt Makoto is tudta és igyekezett a küldetésre koncentrálni. Bár a így, hogy a körülmények megváltoztak szinte minden megváltozott. A papnő tudta, hogy nincs vesztegetni való ideje és a gyerekeket ha valóban veszély fenyegeti. Gyorsan elbúcsúzott a két segítőjétől akik hasznos információkkal látták el az ellenségről majd nyakukba vették a lábukat és valóban elmentek a lány tudta, hogy nem fognak visszajönni. 
Amikor Makoto teljesen biztos volt benne, hogy elmentek magához hívta Gonnát aki remélhetőleg hamar fel is bukkan és gyorsan felderíti a környéket. A kunoichi terve az, hogy a fát használva bemászik az ablakon és ott kihallgatja a bent lévőket mielőtt bármit is csinálna...
Amint rálépett a fára zajokat hallott a házból. Gyorsan beslisszolt az ablakon és elbújt odabent. Mielőtt azonban bemászott volna létrehozott magáról egy kawarimit és megpróbálta kiugrasztani a nyulakat a bokorból. Kawawimis másolata abban a pillanatban, amint ő bemászott az ablakon figyelem elterelés gyanánt mondhatni bekopogott a házba mintha csak egy arra járó gyanútlan áldozat lenne. 


Makoto ezt kihasználva megpróbálja gyorsan átkutatni a felső szintet és esetleges túszokat keresni. A jounin tudja, hogy minden egyes másodperc életeket menthet ezért szisztematikusan helységről helységre kutatja át az épületet. Amennyiben talál foglyokat őket megpróbálja kiszabadítani és megmutatni nekik a fát ahol ő is bemászott és megpróbálja rávenni őket, hogy meneküljenek el. Amennyiben ellenállásba ütközik megpróbálja minél hangtalanabbul és a legkevesebb chakrát felhasználva elintézni. Természetesen senkit sem öl meg hanem csak eszméletlenségig próbálja kiütni ellenfeleit. Közben elkezdi koncentrálni testében a különleges chakrát.
Kawarimi klónjára egy robbanójegyzet van elhelyezve így komoly tűzijátékot rendezhet és Makoto szépen csak az ablakból figyeli az eseményeket amint esetlegesen kimenekített mindenkit a felső szintekről...
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Csüt. Dec. 18 2014, 15:07

/ Makoto /



Míg klónod bekopog  a házba, te fent igyekeztél embereket keresni kiket kimenekíthetsz, ám egyet sem találtál. A felső szint 4 szobát, s egy mellékhelyiséget foglal magába, de mind üresnek bizonyult, így akár akartad akár nem, tovább kell merészkedned lefelé...talán ott találhatsz valamint. De eközben persze a klón, még mindig az ajtónál várakozik, s egy fiatal, úgy 13-14 éves fiú nyit ajtót a számra, kin nem igazán látszik bármilyen sérülés vagy félelem. A fiú arca sokkal inkább semmitmondó, érzelem mentes. 
- Igen, kit keres? -
Teszi fel a kérdést klónodnak, s tekintete rámered, mintha csak képes lenne tekintetével fagyossá tenni azt. 

Te, amennyiben lemerészkedsz az alsóbb szintre, hamar az első közeledő ajtó mögül beszélgetést hallasz, mely bár halk, de kivehetőek az emberek szavai odabent.
- Mit gondolsz mit fogunk most csinálni?
- Hangzott egy mélyebb hangtól odabent.
- Nem tudom. Nem értem Mochi mester terveit.
- Válaszolta rá egy vékonyabb, de még férfias hang.

- Én sem értem, de ha ő így kívánja, megteszem ami tőlem telik.

- Én is. -
Hangzott el, majd pár másodperc szünet után folytatta. - Amit akkor értünk tett. Sosem felejtem el...ha kell meghalok érte.

A beszélgetés, bár nem volt megadva , miről van szó pontosan, mégis...furcsa volt, sehogy sem illik bele az eddigi képbe.

Ha bemész, két fiút találsz, kik először furcsán, amolyan meglepődött arccal tekintenek rád. Nagyon hasonlítanak egymásra, talán testvérek lehetnek, de ezt persze nem tudni biztosra. A fiúk hamar reagálnak érkezésedre, de nem tettekkel, először inkább szavakkal.

- Mit keresel itt? Még sosem láttalak. - Mondta a mélyebb hanggal rendelkező fiú.
- Ki vagy? - Tette fel a kérdést  másik.
Amennyiben nem nyitsz be, lehetőséged van tovább kutatni... s az emelet további szobái, talán más titkokat rejtenek...
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Hétf. Dec. 29 2014, 00:48

A klón nem tudott mást tenni, csupán követte az utasításokat amikkel létrehozták így megpróbálta szóval tartani a fiút és időt nyerni a lánynak aki mind eközben a fenti szobában belépett az ajtón és rászólt a két fiúra.
- Sziasztok a nevem Makoto nem tudom, hogy pontosan mi okból vagytok itt, de ha kérhetem menjetek el gyorsan a házból. Ha lehet akkor valamilyen hátsó kijáraton és ügyeljetek rá, hogy ne kövessenek titeket. Menjetek egyenesen takigakuréba ott találni fogtok még olyan embereket akik a villámországa felé veszik az irányt ugyanis itt ebben az országban már nem biztonságos a háború miatt. Higgyetek nekem, én megjártam a frontot és mondhatom nektek ez most tényleg éles helyzet. 
Függetlenül attól, hogy a két fiú mit csinál, odalépek hozzájuk és megpróbálom gyorsan talpra állítani őket és elindítani kifelé a szobából. Út közben úgy, hogy ne vegyék észre elhelyezek egy robbanójegyzetet az egyik falon és közben elkezdem úgy mond kitessékelni őket a saját házukból. 
- Amint beértetek a faluba tényleg keressetek egy ilyen pontot ahol emberek gyülekeznek. Ha lehet akkor csak a legszükségesebbeket vigyétek magatokkal. Ezek a Takigakurei vezetés által elrendelt szabály, hogy amíg a háború le nem zárult addig el kell sajnos hagyni az ország területét. A vezetőtök itt van a házban?
Amint végzett itt a kunoichi és sikerült a két gyereket biztonságosan kiküldeni a házból, ismét elkezdi átkutatni a szinteket. Eközben a földszinten...

A jounin klónja próbálta szóval tartani a fiút. 
- Üdv engem azért küldtek, hogy figyelmeztessek minden környéken lévő Takigakureit, hogy sürgősen hagyják el az országot. Sajnos a háborús helyzet annyira elharapódzott az országban, hogy nincs nagyon más választásunk mint kitelepíteni a falut és környékét. Jelen pillanatban is indulnak karavánok és csapatok a villámok országába. Azt tanácsolom, hogy csatlakozz az egyik ilyen csapathoz és minél előbb hagyd el az országot. Ezen kívül pedig szeretnék a ház urával beszélni pár szót ha ez lehetséges. 
Eközben az eredeti Makoto átkutatja a további helységeket. Amennyiben talál még itt lakókat megpróbálja őket is gyorsan kimenekíteni a házból. Közben a legtöbb szobára ahol tud felhelyez 1-1 robbanójegyzetet illetve a folyosó falára is, olyan helyre ahol el tudja rejteni. 
Amint lmeegy a következő szintre a lépcsönél is elhelyez 1 jegyzetet... Remélhetőleg nem kell használnia. Ha megtalálj a ház urát akkor leszólítja!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Szer. Jan. 07 2015, 11:45

/  Makoto /



Klónod:
A fiú halkan, szó nélkül végighallgatta szavaidat, majd arcodra néz, s egyetlen szó nélkül csapta be előtted az ajtód, bármilyen reagálás, vagy szó nélkül. Ezzel pedig világosan tudtára adta, hogy nem kér a segítségből. Majd pár másodperc múlva az ajtó mögül a fiú hangja szól ki...
- Kérem távozzon! - Mondta, majd elnémult.

Makoto:
Bár te elmondtad miért jöttél, majd közelebb lépve hozzájuk, igyekszel kitessékelni őket a szobából, az idősebb fiú hamar lelöki magáról a kezed, majd szavakat formál szájával.
- Mégis mit képzelsz? Mit csinálsz? Szabad akartunkból vagyunk itt, nincsen jogod elküldeni minket. Ha maradni akarunk akkor maradunk is! - Jelentette ki, mire a fiatalabb is szór kapott.
- Igaza van, nem mehetünk el innen csak így. - Válaszolta. - Ide köt minket egy ígéret. Nem megyünk el, míg be nem tartjuk. - Fejezte be, majd mindketten szembe fordultak veled.
- Jobb lesz, ha elviszünk téged Mochi mesterhez. Ő majd kimondja rád az ítéletet. -
Mondta az idősebb fivér, majd megfogta az egyik karod, s láthatóan azzal akart elrángatni téged a mesteréhez.
- Muszály ilyen durvának lenned bátyám? - Szólalt meg a kisebb. 
- Biztos, hogy az a legjobb, hogy elvigyük őt hozzá? Szerintem...
- Csend legyen Rui! Szerinted mi?  -
Morajlott fel a mély hang, mely betöltötte a szobát. - Te is tudod, hogy ha nem visszük el hozzá b
ajba keveredhetünk! Emlékezz mi történt nemrég Kazushi-val! Az ő nyomdokait akarod követni? - Fejezte be.
- Ne...nem...Tsukasa-san. -
Mondta, majd felhagyott az ellenkezéssel, s beletörődött bátyja döntésébe.

A két fiú láthatóan más-más véleményen van, s lelkük különböző irányokba húzza őket...mely talán esély a számodra. Egy esély, melyet meg kell ragadnod!
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Pént. Jan. 23 2015, 14:46

A kunoichi egy kicsit meglepődött ezen az erőszakos fellépésen és talán a kelleténél talán picit erősebben reagált. Ahogy a fiú megragadta a karját pattanásig feszült idegei mintha maguktól reagáltak volna és Makoto chakrája mely már lassan egyé vált a Senzeku no sai chakrával automatikusan kúszott fel karjába. A jounin lerántotta magáról a fiút, de talán egy kicsit erősen is tette ezt mert a fiú ennek hatására keresztül repült a szobán és a szomszéd falba csapódva ért földet. Feltehetően elveszti ettől az eszméletét. A kunoichi egy pillanatra dühösen néz a fiú után majd megenyhülve pillant annak öccsére. 
- Vidd innen a bátyádat és hagyjátok el Takigakure területét ez Parancs. Nem fogok vitát nyitni erről. A férfi akinél vagytok egy szörnyeteg és több shinobi eltűnése is szárad a lelkén. A falu vezetőssége engem küldött, hogy kapjam el és ebben senki nem fog megállítani. 
Feltehetőleg a becsapódás zaja felverte az egész házat így Makoto klónja is akcióba lendül. A klón nekirohan a fiúnak mintha támadna, de csak füsté változik mikor odaér. A kunoichi tudja, hogy nincs sok ideje gyorsan ki kell ürítenie a házat. Megindul a folyosón és emelt hangon mondhatni bele üvölt a sötétségbe. 
- Takigakure összes lakójához szólok akik most ebben a házban tartózkodnak. Azonnal hagyjátok el ezt a házat és Takigakure felség területét Kumogakure irányába! Ez a felső vezetés utasítása mivel országunk határait fenyegető víz szövetsége nem ejt foglyokat. 
Majd Mako elhelyez egy újabb robbanójegyzetet a lépcső felé haladva az egyik támasz fal aljában és megalkot egy Bunshint. Ő maga pedig a Shinranbashou douka no jutsu // Mindent asszimiláló technika segítségével az kézpecsét sorozat után felveszi megérinti a fejpántját majd a bőrét acél keménységűvé formázza és fedezékben marad a lépcsőfordulóban. A Bunshin amelyik lerohant a lépcsőfordulóban egy újabb elterelés akar lenni így Mako várja, hogy mi fog történni a rögtönzött másolattal és ennek eredménye képpen cselekszik. 
Ha a Bunshint megtámadják ő maga is lerohan és így fent tartva a fém páncélzatot néz szembe az ellenféllel remélhetőleg a vezetővel. 
Amennyiben a Bunshin tovább tud haladni és az utasításokat kiabálva haladni így csak kivár és figyel, hogy mi az eredmény. 
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Vas. Feb. 08 2015, 19:11

/ Makoto /



A fiatalabb fiú meredten állt, amint végignézte bátyjával elkövetett hirtelen tetted, melyre az idősebb fivér eszméletét vesztette.

- Mégis, mit tettél? - Nyíltak tágabbra szemei, s rád tekintett. Bár te elkezdted elmagyarázni számára a helyzetet, mégis, szavaid süket fülekre találtak, s miután befejezted a fiú alig reagált valamit, te pedig hamar továbbálltál. Utad a folyosón vezetett végig, s közben végig igyekezetél a nemrégiben felvert lakók tudtára adni a helyzet fontosságát, s hogy hamar igyekezzenek elhagyni a helyet, míg megtehetik. Mielőtt a lépcsőhöz érsz bevéded magad, s egy jól felvértezett klónt az kit magad helyett előre küldesz, hisz ki tudj mi vagy ki lehet a lépcsőknél, miután a zaj felbolygatta a lakókat. Szavaid hatására többen is előlépnek a szobák sorai közül, s a legtöbben rád szegezik pillantásaikat, s a jelenlévők közül, egyenlőre alig 1-2 ember vette komolyan szavaid, s látható volt rajtuk az idegesség, s a kétségbeesés, de mégis...nem mozdultak. Mi lehet az, ami ide köti őket, ami miatt ennyire félnek felemelni a hangjukat, s nemet mondani...
Klónod a lépcsőnél előre siet, de szinte azonnal ahogy első lépéseit megteszi, másik kettészeli valamiféle furcsa kard, melynek pengéje furcsa fekete színben pompázik, de nem számított a támadó a kis tervedre, melyet kieszeltél, s így arra, hogy a klón robbanni fog, így a detonáció bekövetkezett, s a támadó pár méterrel hátrébb repült, a fegyvere pedig tőle kissé odébb ért földet, a padlóba szegezve élét. 
Amennyiben te is előlépsz ezek után, még 10 hozzá hasonló férfi vár rád, mind hasonló fegyverrel, majd kicsit hátrébb még 5 ember, kik nem viselnek fegyvert, így valószínűleg másképpen fognak támadni, vagy nem...ők még nem jeleztek feléd támadó szándékot. De olyan embert, ki a vezetőjük lehet még nem véltél felfedezni. A 10 támadó nem jelenthet számodra gondot, amennyiben máris támadsz. A másik ember pedig továbbra sem fog rád támadni. Talán csak erőfelmérő lenne? Vagy ők más okból vannak jelen... Ez, még a jövő zenéje...
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Szomb. Feb. 14 2015, 16:44

Amilyen lassan vánszorogtak eleinte, annyira gyorsultak be most az események. Bár a papnő nem szerette volna bántani a fiút annak erőszakos reakciójára talán mégis csak kissé erőteljesen reagált. A másik fiatalabbik fiú nem mozdult csupán ledöbbenve és kisség agresszíven meredt a kunoichire. Valamit még makogott amikor az eredeti Makoto elhagyta a szobát a lépcső felé indult. A klón és a rá helyezett robbanójegyzet megtette a hatását. A kunoichi nem volt rest elindult lefelé, most már nagyon elege volt ebből a bújócskából és szembe akart nézni az ellenféllel. Megszüntette eddigi védelmi technikáját és ezúttal egy másik rég használt technikához folyamodott. Kézjeleket formált majd koncentrálta a vízelemű chakráját. "Suiton Kirigakure no jutsu". A technikával az egész házban megpróbált mindent elborító ködöt kilehelni a száján. Amíg ez a tejfehér vízpára másoknak átláthatatlan addig ő könnyedén tud tájékozódni benne így egyszerűen csak leüti azokat akik lent várják. (az első 5 ember)
Ha esetleg megtámadják menet közben Makotot akkor ismét aktiválja a vándor technikát melynek segítségével felveszi a fa fal állagát és így tökéletes védelme lesz a fizikai támadások ellen. 
- A vezetőt keresem! 
Szól bele hangosan a ködbe és remélhetőleg mindenkit elintéz ezen az emeleten is és könnyedén lejut a földszintre. Reményei szerint célpontja a földszinten tartózkodik és így nem kell tovább macska egér játékot játszaniuk.
- Takigakure nevében felszólítom a ház összes lakóját, hogy hagyják el az épületet a lehető leggyorsabban. 
Eközben a kunoichi átverekszi magát az őrségen és lemegy a földszintre. Mivel a köd miatt nála a helyzeti előny ezért egy egyszerű ütéssel megpróbálja elintézni a fickót mielőtt bármilyen harcra kerülne sor, mert túl sok civil van a házban. Ügyes a férfi ezzel is próbálja bebiztosítani magát. Mivel a kunoichi kiürítésre, vagy a ház megsemmisítésére irányuló tervei kezdenek kudarcba fulladni ezért stratégiát vált és kicsit agresszívebbre veszi a figurát. Remélhetőleg ezzel sikerül elérni a megfelelő hatást és hamar pontot tenni az ügy végére!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Fuu Csüt. Feb. 19 2015, 12:15

/ Makoto /



Terveid egész jól alakulnak, s köd szétterjedt a házban. Ellenfeled látási viszonyai csökkentek, így az előny a te kezedben van. Az első 5 férfi elintézése nem volt nagy feladat számodra, de akik lent várnak, már kissé nagyobb falatok, s egy egyszerű ütés kevés lesz ellenük, amennyiben a későbbiekben rád támadnak.

Amint elhangzik mondatod, miben kijelentetted, hogy a vezetőjük az, aki miatt idejöttél, egy hang szinte azonnal válaszol!

- Itt vagyok! - Hangzott el, majd folytatta. - De nem vagyok vezető, sem főnök. Ezek az emberek önszántukból tartanak velem. Mivel így akarják! - Jelentette ki, majd a szavakat egy halkabb, mégis szinte mérhetetlen gúnyt árasztó vigyor követte.  A férfi, kitől a szavak származtak az alsó emeleten állt, bár a köd létrejötte előtt még nem volt ott, most mégis a lenti 5 ember mögött állt, kik mintegy pajzsként álltak körülötte.
Ha kicsit jobban átlesel a köd mögött, a férfi mellett, ki nemrég beszélt, egy gyermek..pontosabban egy kislány állt, kinek arcán hatalmas félelem tükröződik vissza. Folyamatosan a ködöt fürkészi, s lassan egymás után könnycseppek hullanak alá szemeiből, mégis, egyetlen pisszenés, egy szó sem hagyja el ajkait.

- Gyere hát  közelebb ifjú hölgy! - Ragadta ismét magához a szót a férfi, majd magához rántotta a kislányt, kinek arcához egy kunait szegezett. - Gyere, tárgyaljuk! - Szólalt meg ismét, s a gyermek riadt szemei, mik eddig a ködöt figyelték...most, a Kunai éles pengéjére tapadtak, s rendületlenül figyelték azt.
Fuu
Fuu
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Szer. Ápr. 01 2015, 23:01

A papnő egy pillanat alatt felmérte a helyzetet és nem is teketóriázott sokat. A pillanat tört része alatt mozdult és reflexei melyek az igazi fegyverei voltak a csatában ismét hozzásegítették, hogy taktikai előnyhöz jusson. A kezdeményezés és az ellenfél ledöbbentsége végül valószínűleg az ő malmára hajtja a vizet. Az emberekből álló élő falon valószínűleg gyorsan át fogja magát verekedni. A shusin no jutsut használva a távolságot tényleg egy szempillantás alatt megtette. Érezte magában a remeték chakráját amit ezúttal is már szinte sajátjaként használt. Kapcsolatban állt vele amióta kilépett a konohai szerzetesek templomából és ez a kapcsolat az utóbbi időben egyre csak erősödött. Végül Makoto már nem is igazán tudta eldönteni, hogy van-e különbség az ő illetve e között a különleges chakra között. Ennek segítségével még erősebbek lettek a jutsui de ez csak egy pozitívum volt... A papnő úgy érezte, hogy akkor teljes amikor felszabadítja magában ezt az erőt ám ez spontán is megtörténhetett nem feltétlenül kellett ehhez harci helyzet. Mint amikor az adrenalin elárasztja a testet és az ember többé nem érez fájdalmat. 
A két embert akik közte és célpontja között álltak egyszerűen egy gyors és határozott ütéssel a terem két végébe küldte el. Nem csodálkozna rajta ha a falon keresztül távoznánaka  házból olyan erővel és lendülettel ütötte őket arrább. Mint egy anya oroszlán mely éppen kicsinyét védelmezi. Amint Makoto közel került a férfihez egy pillanat alatt megfogta azt a kezét amelyben a kunait tartotta meg egy erőteljes rántással eltörte a férfi kezét. Feltehetőleg nagyot reccsent ellenfelének karja eközben a papnő szabad kezével az élő fal egy másik tagját tessékelte arrébb pár méterrel majd bal lábával mellkason rúgja a másik oldalon lévő remélhetőleg utolsó tagot. Ezek a tagok is feltehetőleg a szoba falában végezték. Amint Makoto meghallja ellenfele fájdalommal teli üvöltését azonnal elengedi annak karját, ha nem hallja meg akkor még egy helyen eltöri a karját valahol a csuklójánál ahol éppen fogja a férfi kezét. 
Ezek után azonban megragadja a kislányt és ismét a shusin no jutust alkalmazva egy pillanat alatt visszavonul a lépcső lábához és maga mögé rántja a kislányt. Ha bármilyen támadás érkezik előkap egy kunait és azzal hárítja el a veszélyt.
- Nos most, hogy már megoldottuk a dolgot és tudunk zavartalanul tárgyalni a megadásról én javaslom, hogy gyorsan hagyjátok el ezt a helyet. Még egyszer elmondom ez nem az én ötletem volt hanem a Takigakurei felső vezetés rendelkezett erről. Én pedig nem hagyok hátra hősi halottakat ezért ha másképp nem megy a másik karodat is eltöröm ha kell több helyen, de te és a társaság akiket magad köré toboroztál ma elhagyjátok ezt a házat. Csinálhatjuk a könnyebbik vagy nehezebbik módon is, rajtad áll mit szeretnél lépni!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Hidan Kedd Jún. 23 2015, 03:02

A túszejtő borostás arcán nem tükröződik érzelem, ahogy élő pajzsát úgy rántja maga elé, mint egy rongybabát. Képzettebb emberei kisebbfajta falanxba rendeződnek körülötte, látszik hogy jól működő, összeszokott brigádról van szó. A vezető sötéten csillogó szemei cinikusan hunyorognak, ahogy látja a papnőt előrerontani. Ahogy látja testőrségének három tagját is elesni, halk cöccögésbe és csalódott fejcsóválásba kezd, gúnyos hangon köpi szavait a takigakurei jounin felé:
- Veled aztán nem lehet tárgyalni...
Mondja, ahogy végighúzza a kunai borotvaéles pengéjét szerencsétlen gyermek nyakán, s erősen a rohamozó kunoichinek taszítja a haldokló kislányt. Közben a földre küldött zsoldosok is kezdenek feltápászkodni, lévén sokkalta strapabíróbb és harcedzettebb fegyverforgatók társaiknál. Az a kettő briganti, aki eddig megúszta Makoto támadásait, kihasználva a helyzetet próbálnak a lányra rontani, de ugyanolyan pórul járnak mint társaik. Immár szabad az út a hidegvérű gyilkoshoz. A kérdés csak az, hogy a vízesésfalusi hogyan dönt? Megpróbálja megmenteni valamiképp a holtfehérré sápadt, erősen vérző leányt, vagy él a lehetőséggel és a testőrség nélkül maradt hidegvérű gyilkosra támad? Láthatóan cseppet sem okozott neki kellemetlen érzést neki kioltani egy ilyen zsenge életet. Ahogy a papnő végigméri a férfit, könnyedén megállapítja, hogy az bármit bevetne a győzelem érdekében. Elvégre minden különösebb ok nélkül végzett a saját feleségével és fiának is hasonló sorsot szánt. Fekete szemeiben számító értelem csillan. A gonoszság legtöbbször butasággal párosul szerencsére, azonban ha ravaszság társul a romlott lélekhez, az már sokkalta veszélyesebb kombináció. Makoto ellenfele az utóbbinak tűnik.
Ha a kunoichi a támadás mellett dönt és megpróbálja eltörni ellenfele csuklóját, meglepődve konstatálja, hogy hiába emberfeletti ereje dacára a férfi karja még csak meg sem hajlik. Ahogy jobban szemügyre veszi a fura tapintású végtagot, látja hogy az szinte fekete és furán törik meg rajta a fény. A fickó kárörvendő mosollyal sziszegi a fogai között az ősi technika nevét:
- Doton: Kootetsu Karada.
Mielőtt a jounin bármit reagálhatna, ellenfele páncélkeménységű öklei elemi erővel sújtanak le rá. Az ütés a gyomorszáj környékén találja el a fiatal nőt, s egészen a lépcsőig repíti vissza, ahol újult erővel vetik rá magukat a vezér emberei.
Ha az offenzíva helyett inkább a gyerek megmentésével foglalkozik, azzal a ténnyel kell szembesülnie, hogy a martalócok nem igazán akarják ezt hagyni. A kardokkal és zúzófegyverekkel felszerelt férfiak egy emberként vetik magukat Makotora és védencére. A ház elhagyására való felszólítás nem nagyon hat rájuk: a gyengébb akaratúak persze akaratlanul is hátrálnak pár lépést, de hűségük elnyomja a papnő és Takigakure iránt érzett félelmüket. A bandavezér ez esetben még nem lép közbe, szórakozott tekintettel figyeli a kibontakozó jelenetet. Magához inti az egyik félénken meghúzódó kamaszfiút, aki megfélemlített kölyökkutyaként siet hozzá a vezényszóra. Ahogy az előbb is tette, maga elé rántja a sihedert, kést szegez a torkának, és megkérdezi:
- Hány embert kell még megölnöm, hogy végre tárgyalhassunk..?
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ayokama Makoto Pént. Jún. 26 2015, 16:41

A papnő egy pillanat alatt mérlegel és látja, hogy jelen esetben sajnos a visszavonulás mellett kell döntenie, különben a kislány meghal. Nem is kérdés, hogy azonnal segítenie kell különben elvérzik szegény, de közben foglalkoznia kell az ellenfelekkel is akik nem csak számbeli fölényben vannak ám a rohamozás miatt övék a kezdeményezés is ha csak Makoto meg nem tudja akasztani a támadásukat. Gyors kézjelekbe kezd a papnő majd elharapja az ujját. "Kuchiyose no jutsu" ejti ki a jutsu nevét majd a földre vágja a kezét. A jelek villámgyorsan szaladnak végig a padlón, majd egy hatalmas füst felhő. Ezt Makoto ki tudja használni, hogy felkapja a kislányt és a legközelebbi ablakon keresztül távozzon a házból. 
Gonna remélhetőleg leköti a banditákat és yner annyi időt a papnőnek, hogy sikeresen nyerjen egy kis teret. Amint kijutottak és Makoto megbizonyosodott róla, hogy nem fenyegeti őket közvetlen veszély azonnal szeműgyre veszi a kislány sebét. Remélhetőleg nem mély a végés és nem ért létfontosságú eret mert akkor nem tud segíteni a lánynak. Nem orvos... Csupán az akadémiai alapokat illetve később az őrjáratok során elsajátított alap dolgokat tudja. Letép egy viszonylag nagyobb darabot a saját ruhájából, majd a kislányra néz. 
- Nyugodj meg nem lesz semmi baj. A lényeg az, hogy elállítsuk a vérzést! Ezt az anyagot erősen szorítsd rá a sebedre és ne engedd el. A lényeg az, hogy maradj ébren és szorítsd a kötést. 
Ha a kislány magánál van és válaszol Makoto gyorsan bekötözi majd  visszafordul a ház felé. Realizálta már, hogy ez az elmebeteg nem fog a szép szóra hallgatni és ha kell lemészárolja az összes gyereket. Addigra valószínűleg Gonna is csatlakozik hozzájuk. 
- Gonna Azonnal el kell vinned innen a kislányt. Vigyétek a templomba egy fordított idézéssel. Ha lehet küldjétek ide Takamirut mert szükségem lesz a segítségére azt hiszem. Kérlek siess! Ha mindez sikerül és a kislányt elvitték a harctérről Makoto visszafordul a ház felé és lassan elkezd odasétálni ahol imént még a klónja volt és a veranda felé tart. 
- Rendben akkor tárgyaljunk. Nem akarom, hogy a gyerekeknek baja essen. Viszont ha bántos őket akkor nem tárgyalok...
Annyit megtudott a fickóról, hogy föld elemű a chakrája és ismer egy hatékony védelmi technikát aminek a segítségével valahogy meg tudja keményíteni a bőrét és ezáltal szinte sérthetetlen lesz. Ezen felül még valamiféle taijutsut is használ feltehetőleg. Ezek szerint a védelme elég jó így erővel biztosan nem lehet meggyőzni. Függetlenül attól, hogy sikerül-e a kutyáknak segítséget küldenie hozzám avagy sem, várja nyugodtan, hogy kinyíljon a bejárati ajtó. Makoto sejtése szerint ismét egy tússzal fog kijönni ellenfele illetve embereivel akik az imént a papnőre támadtak. Makoto egyszerűen csak hagyja, hogy teljesen feltöltődjön a különleges chakrával. Most már nem fog pazarolni és használni fogja a Senzeku no sait...
- Halljam miről akarsz tárgyalni?
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Takigakure erdeje - Page 2 Empty Re: Takigakure erdeje

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.