Takengane folyó

3 posters

Go down

Takengane folyó Empty Takengane folyó

Témanyitás  Huramino Saito Szer. Márc. 31 2010, 21:00

Ez a folyó a helyek országát szeli át és útja egyenesen Kagerou no Satoig kanyarog. A víz útja rendkívül kanyargós, ha valaki követné az útját akkor több napig is kóborolhatna mellette mire eléri a falut.
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Izumi Isao Kedd Jan. 26 2016, 14:32

/Terumi Mei/

Hétvége volt, nem kellet suliba menni, azon gondolkoztam, hogy valami a fejlődésem érdekében csinálhatnák valami hasznosat is. Jó lenne valamilyen új jutsut megtanulni. De még is, hogyan egyedül nem tudom megtanulni meg nem is tudok így fejből egy hasznos jutsu-t sem. Így kimentem a folyóhoz ötletelgetni. Hiába gondolkodtam de semmi, már készültem haza menni és inkább pihenek vagy valami hasonlót csinálok, amikor megláttam 3 tanárt az Akadémiáról. Ekkor jutott eszembe, hogy megkérhetném az egyikőjüket, hogy segítsen nekem. Oda szaladtam hozzájuk és megkérdeztem.
- Öhh.. jó napot. Nem segítenének nekem edzeni? Egy új jutsu-t szeretnék megtanulni de fogalmam sincs, hogy ezen a szinten én milyen jutsukat tudnák megtanulni.
Valószínűleg hülyének néztek, de szerintem nem lepődtek annyira meg hisz biztos hallottak már a "Rémes páros-rol" a két hülye gyerek aki csínyeket követ el a faluban. Lehet, hogy pont ezért elfognak utasítani de veszteni valóm nincs. Hátha az egyikük segít. 
Izumi Isao
Izumi Isao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai Tanuló
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Terumi Mei Szomb. Jan. 30 2016, 13:02

/Izumi Isao/


A három akadémiai tanár látszólag arról beszél, hogy hogyan lenne hatásosabb a tanulók tanítása, azok megnevelése és átformálása. Sokan ugyanis még nem találták meg önmagukat, azt a jellemet, amit ők valójában képeznek, valamint még azt sem tudják, hogy mi a céljuk, a valódi erejük. Ezt próbálták kivesézni, ötleteket adva a másiknak, amikoris megzavartad a beszélgetést. A három tanár feléd fordul, ketten közömbös arccal, a másik pedig vidáman rád mosolyog.
- Szia, Isao! - ez enged következtetni arra, hogy a vidám tanár biztosan ismer téged, míg a másik kettő nem teljesen, vagy nagyobb érdeklődést egyáltalán nem mutatnak.
- Később megvitatjuk, Katashi! - elköszönnek tőle, s immár egyedül maradsz a jókedvű tanítóval.
- És mit szeretnél megtanulni, Isao? Nem vagy gyenge, hogy ne tudnál pár alapvető jutsu-t megtanulni - kérdés, hogy mi a baja ennek a jouninnak, hogy ilyen jókedvű. Pedig mégiscsak háború van, a háborús időszakra való tekintettel pedig senki sem szokott ennyire boldog lenni. Hacsak nem egy kisgyereknek néz.


// tudnák helyett tudnék, mert -> ők tudnák; de: én tudnék, és hasonló ragozások Very Happy //
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Izumi Isao Szomb. Jan. 30 2016, 13:55

Ahogyan jobban szemügyre vettem a tanárokat megismertem az egyiket. Katashi-sama volt az, az akadémia szinte legjobb fej tanára volt, sohasem bántott meg senkit és nem is kivételezett senkivel sem.
- Katashi-sama kérem ne nézzen gyereknek! Vegyen komolyan, edzeni szeretnék és fejlődni. - válaszoltam.
- Nézzen szét, hogy mi folyik itt ebben az országban, itt mindenki gyenge. A többi országhoz képest nagyon le vagyunk maradva, azért szeretnék sokat edzeni, hogy majd az én vezetésemmel egy erős ninja falu legyünk. - folytattam.
- Nem tudom, hogy milyen jutsu-t szeretnék tanulni hisz még nem nagyon ismerem őket, kérem tanítson nekem valamit. - továbbra sem hagytam szóhoz jutni.
Fejlődnöm kell, hogy ha elszeretném érni a céljaim, ez az ország folyton csak megfelel a többinek és nem nagyon van beleszólása szinte semmibe. Ezért muszáj fejlődnöm, majd én a magasba emelem ha senki más nem teszi meg.
Izumi Isao
Izumi Isao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai Tanuló
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Terumi Mei Vas. Jan. 31 2016, 18:53

A sensei felnevet.
- Persze, persze, Isao, nem vagy gyerek - összeborzolja a hajad. Persze következő kijelentéseden is nevetni kezd, ahol azt mondod, hogy szeretnél majd a falu vezetőjévé válni, hogy megvédhesd a gyengéket.
- Szép, hogy vannak álmaid, én pedig segítek neked valóra váltani őket - humbuk lehet, de ha valaki, akkor Katashi-sama az, aki tényleg azon van, hogy erősebbé tegye az akadémia diákjait.
- Ha igazán erőssé akarsz válni, Isao, meg kell tanulnod, hogyan védd ki az olyan technikákat, amik sokat árthatnak neked - magyarázza.
- Egy jutsu segítségével egy illúziót azonnal lerombolhatsz. Rengeteg olyan ninja van, akik genjutsu segítségével befolyásolják az elméd, így olyan dolgokat látsz, amik valójában nincsenek is ott, ezzel pedig az őrületbe kergethetnek. Na már most, létezik egy technika, aminek a segítségével ezt elkerülheted, de fel kell ismerned, hogy a helyzet, amiben éppen benne vagy, illúzió e vagy a valóság - közben mutogat, mert szokása, ha magyaráz valamit.
- A technika neve a Genjutsu Kai. Eleinte nehéz lehet, elvégre szükséges hozzá, hogy megszakítsd a saját chakrafolyamod, hogy ne áramoltasd többé. Leginkább gyakorlás kérdése.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Izumi Isao Vas. Jan. 31 2016, 19:47

A sensei felnevetett majd összeborzolta a hajam és közölte velem tudja, hogy már nem vagyok gyerek. Egyáltalán nem vett komolyan és nem is hitt nekem. De se baj, mondjuk nem is várhattam el tőle, hogy elhiggye egy magam fajta szavait. Majd elkezdett hablatyolni arról, hogy elsőnek meg kell tanuljam kivédeni az erősebb támadásokat. Persze jobban tetszett volna, hogy ha valami menő jutsu-t tanít de jól van, benne vagyok. Ha majd meglássa, hogy milyen gyorsan megtanulom ezt a technikát amit most tanítani akar akkor majd belássa, hogy erősebb jutsukat is megtudok tanulni. Még hogy nehéz lesz na ne vicceljen, nem ismer még.
- Na akkor kezdjünk is neki sensei, gyorsan lenyomjuk aztán jöhet az újabb jutsu, de azt már ajánlom, hogy valami erősebb legyen. Majd most megtudja, hogy az utóbbi időben milyen sokat fejlődtem és akkor majd elhiszi nekem, hogy ezek a célok pár éven belül befognak valósulni. Örülhetne, hogy folyó országa legtehetségesebb shinobiját fogja tanítani. - vágtam fel vele.
Izumi Isao
Izumi Isao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai Tanuló
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Terumi Mei Szomb. Feb. 06 2016, 18:39

Katashi elmosolyodott, amikor önmagad fényezted. Hozzászokott már ahhoz, hogy a fiatalok olyan álmokat dédelgetnek, amit csak nehéz munka és kitartás árán szerezhetnek meg, s az legtöbbször évekbe telik. Előfordul az is, hogy valaki elhatározza, hogy márpedig véghezviszi, és félúton megáll, mert úgy gondolja, mégsem neki szánták ezt a pályát, és nagyon sok izzadsággal jár, hogy eljusson a végsőkig. Katashi-sama persze senkinek sem mondta azt soha az életben, hogy adja fel, mert nem fog sikerülni, inkább biztatta a diákokat, hogy sose mondjanak le az álmaikról... éljék az álmaikat, ne pedig álmodják az életet.
- Isao, előbb az alapokat kell lefektetni ahhoz, hogy egy napon erős ninjává válhass. Ha nem tudod az alapokat, mire építenéd utána az erős jutsukat? - sokszor egy alapvető jutsu szükséges egy nagyobb társához, hogy elérhetővé váljon az erősebb jutsu. Addig persze senki sem lehet nagy bajnok, míg nem tudja ezeket.
- Létezik olyan is, hogy egy kisebb jutsuval leverheted az ellenfeled annak ellenére is, hogy ő nagyobbakkal bír. Egy kevesebb chakrát igénylő technika is lehet ugyanolyan hatékony, ráadásul nem fogy el vele a chakrád egyhamar, míg egy olyan ninja, aki sok chakrát használ fel, hamarabb kifogy és a közelharcra kell hagyatkoznia - vázolja fel, mi történne egy ilyen helyzetben.
- Ez a technika pedig igen is hasznos. Ha belekerülsz egy olyan csapdába, aminek az illúziójából sosem tudsz kikerülni, akkor ez pont kéznél van - felemeli a kezét, hogy megmutassa, hogy működik.
- Ennyi az egész. Próbáld meg, aztán bevetjük élesben is - arra gondol, hogy utánozd le a kézjeleit, aztán majd bedob egy genjutsu-t, hogy fel tudod e oldani. Valószínű, hogy egy gyengébbet fog, azért ne őrülj meg még idő előtt.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Izumi Isao Szomb. Feb. 06 2016, 19:05

Katashi-sama próbált arra biztatni, hogy ne vegyem fél vállról a gyengébb technikákat mert azoknak is meg van a maga szépségük. Ahogyan így elgondolkoztam rajta lehetséges, hogy nem beszélt hülyeséget a sensei, hisz egy gyenge jutsu egy erős ellenfél ellen aki csak az erős jutsukat ismeri meglepetés lehet és ha ügyesen használjuk akár le is győzhetjük vele.
- Igaza van. - döbbentem rá.
A sensei meghozta a kedvem ehhez a technika tanulásához is, és ezentúl úgy döntöttem, hogy legyen egy jutsu bármilyen gyenge is akkor is komolyan fogom venni  a tanulását és nem veszem fél vállról. Megmutatta a használatához szükséges kézjeleket majd kérte, hogy próbáljam ki én is. Megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni, hogy sikerüljön a jutsu.
Izumi Isao
Izumi Isao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai Tanuló
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Terumi Mei Szomb. Feb. 13 2016, 15:43

- Nekem mindig igazam van - mosolyodik el Katashi-sama, aztán megvárja, míg úgy teszel, ahogy az a nagykönyvben is meg vagyon írva, avagy ahogy ő mutatta.
- Ha több kis technikád van, később fogy el a chakrád, bár az függ attól, hogy alapból mennyi van. De lehet vele meglepetést okozni az ellenfelednek, aki lehet, hamarabb elfogyasztja a készletét - jogos a megállapítása. Köszönjük sensei, maga nagyon okos!
Párszor begyakorlod a kézjelet, hogy berögződjön, mit is kell tenned, ha egy olyan helyzetbe kerülsz, hogy egy illúzió csapdájába ess. A sensei megvárja a pillanatot, s amikor nem figyelsz, akkor használ rajtad egy genjutsut. A Démonikus illúzió: Pokollátó jutsu // Magen: Narakumi no jutsu áldozata leszel. Mivel a közelben nincs más, csak homok és fa, ezért azt veszed észre magad körül, hogy sűrű homok takarja el a látásod, ami közben a sensei a távlatokból figyeli az eseményeket, hogy képes vagy e belőle kiszabadulni.
A kép, amit látsz a szemeid előtt, szinte rémálom. Mivel az álmod az, hogy a falu vezetője légy, Katashi-sama egy olyan képet vetített eléd, amiben ez egyáltalán nem valósulhat meg. Elbuksz, köszönhetően annak, mert nem voltál elég erős, nem tettél eleget a saját akaratodnak, mellesleg a barátod, Aki segélykiáltását hallod, miközben gyenge, erőtlen keze feléd nyúl, azt kiabálva, hogy "Nem segítettél!"
Kérdés az, hogy ki tudsz e belőle szabadulni. Minden erőddel próbálkoznod kell.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Takengane folyó Empty Re: Takengane folyó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.