Gawakawa-folyó

+2
Chikuma Gennosuke
Orochimaru
6 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Gawakawa-folyó Empty Gawakawa-folyó

Témanyitás  Orochimaru Kedd Márc. 07 2017, 18:20

Közepes hosszúságú folyó, amely a Folyó országának fegyverkészítő falvánál ered, és hatalmas vargabetűt leírva a Tűz országán keresztül a tengerbe torkollik egy terebélyes delta torkolattal. Lassú folyású, sekély, így kereskedelmi hajózásra alkalmatlan, vizét inkább öntözésre használják, és nem ritka benne a legtöbb édesvízi hal. Torkolata az előző században a világ zenéjének kulturális központja volt, a folklór hatása ma is érezhető az ott található településnél, melynek lakói ma már kereskedelemre váltottak.
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Orochimaru Kedd Márc. 07 2017, 18:44

// Chikuma Gennosuke //

A folyó békésen vitte Tanigakure ninjáit céljuk felé, a közepesen messzi északra. Simán vitte őket a nyugodtan hömpölygő víztömeg egészen be, a Tűz országának szívébe.
- Majd lesz egy nagyon éles kanyar a folyóban, ott kell kiszállnunk. - közölte Kun, miközben egy hosszú szárú növényt tépett a partról, és rágcsálni kezdte a végét. Még egy meglehetősen összelapult kalapot is előhúzott a köpenyéből, karimájánál fogva megrázta, mire az visszanyerte eredeti alakját, és fejébe nyomta. Érthető, a nap hét ágra sütött, ráadásul sugarai visszaverődtek a víz felszínéről. Maga a víz kimondottan tiszta volt, annak ellenére, hogy forrásánál a fegyverkészítők átvezették műhelyeiken, takarításra, és egyéb célokra használták, majd a szennyvizet visszaengedték a mederbe. Olykor halak is feltűntek a hordó körül arra várva, hátha valami ehető hullik ki az úszó alkalmatosságokból - netalántán az utasok maguk.
- Talán nem az én dolgom, de... Mi történt a karoddal? - kérdezte Gennosuke kísérője egy váratlan pillanatban. A gyermeteg shinobi olyan gondtalanul fetrengett ladikjában, mintha közönséges naplopó lenne egy messzi déli országból, vagy valahonnan a tengeren túlról. Bakancsa a hordó szegélyét taposta, hatalmas kardja jócskán kilógott a víz fölé. A képet tetézte, hogy az ifjú zsineget húzott elő, meg valami drótdarabot, és másodperceken belül takaros szereléket állított össze. Gyors kézmozdulattal elkapott egy gyanútlan legyet, óvatosan a horogra tűzte, és horgászni kezdett.
Csakhamar elérték a Tűz országának határát, amit csak egy tábla jelzett. Értelmetlen lett volna kaput vagy bármi mást építeni, hacsak nem barikádozzák el az egész országot. Egyetlen bódé volt csak, de az sem határőrök lakhelyeként szolgált, inkább amolyan vadászház volt. A folyón nem zajlott kereskedelem, rendes járművekkel jóformán hajózhatatlan volt, így nem volt mire ügyelni. Különböző csempészbandák ezt kihasználva egyszerűen leengedték áruikat uszadékfának, és hasonlóknak álcázva.
- Sok ilyet láttam már. - ragadott meg Kun egy látszólag átlagos fadarabot, és beemelte a ladikba. - Ha jól megnézi az ember, több van ebben, mint elsőre tűnik. - mondta, majd egy kunai-jal elkezdte feszegetni a rönk egyik végét, mire az lepattant. Kun kicsit közelebb kerül Gennosuke "hajójához", és megmutatta a tároló tartalmát. - Első osztályú dohány a Füst országából. Kérsz? Csempésztől lopni nem bűn. - nevetgélt. - Annak idején több csempészbandát számoltam fel a társaimmal, ismerem a módszereiket. És meg kell hagyni, az árujuk se rossz. Egyébként ahogy nézem, nagyjából két óra múlva szállunk ki, addig pihenj, abból sose elég.
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Chikuma Gennosuke Kedd Márc. 21 2017, 12:28

Nyugodtan nézte maga előtt a tájat, miközben a rögtönzött "csónakjával" haladt a folyón. Gennosuke különösebben nem szerette a vízi járműveket, no nem azért mert tengeri beteg szokott lenni, vagy nem tud úszni. Csupán jobban szeretett a két lábán lenni a szárazföldön. Gondolatai máson sem jártak, mint az új végtagján. Nagyon kíváncsi volt, bár ettől függetlenül türelmes mellett. A csendes utazást Kun kérdése szakította meg, aki pont egy kényes dologba kérdezett bele, abba hogy mi történt hősünk karjával. A chuunin nem igazán örült ennek a kérdésnek de azért válaszolt:
- Egy küldetés során veszítettem el, az ellenfelem valami pecsétszerű dolgot helyezett rá, amitől lerobbant a karom. Nem ismertem azt a jutsut. - válaszolta röviden és tömören, noha ennek a válasznak csak a fele volt igaz, csak az a része, hogy lerobbant a karja. Kis idő múlva felfigyelt a srác ügyködésén aki rögtönzött egy pecabotot, ezen kissé elmosolyodott shinobink. 
~ Most akar horgászni? Hát.... végül is... van időnk rá, addig sem unatkozik. Ő biztos az a típus, akinek muszáj valamit csinálnia, nem tud megölni egy helyben. ~ jegyezte meg magában, majd mikor elérték a Tűz Országának a határát, ő maga is meglepődve tapasztalta, hogy nincsen komolyabb határellenőrzés. Pedig a Tűz országa jelenleg hadban áll, a Víz szövetségével. Ilyen esetben okosabb lenne mindenhol mindent ellenőrizni. Persze ez csak chuuninunk magán véleménye volt, hiszen ő maga egy semleges kis shinobifalu nindzsája. Kis idő múlva felfigyelt Kun újabb ügyködésén valamint a csempészárukról szóló magyarázatát is végighallgatta. 
- Köszönöm, de nem dohányzok. De felőlem Te nyugodtan megtarthatod az árut, engem nem zavar, és nem is szólok róla senkinek sem. Szóval két óra múlva ott leszünk, remek. Mond mit tudsz a helyről? Tudod esetleg, hogy ki fogja az operációt elvégezni? - kérdezte az ifjú nindzsát, hiszen ha már őt bízták meg a kíséréssel, biztos tudhat egy-két dolgot.

Chikuma Gennosuke
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 327

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Orochimaru Pént. Márc. 24 2017, 18:55

- Értem... Nos, akkor engedelmeddel.. - mosolygott Kun, és pipát szedett elő. Megtöltötte a friss zsákmány egy részével, majd szájába vette. A dohány egyszerűen lángra kapott, ahogy a pipa a szájához ért. A hajósokat hamar szokatlanul édeskés illatú dohányfüst lengte körül. - Ejha, ez egy elég jó kis levél, tévedhettem, aligha nem Kagerouból származik. Mindenki azt hiszi, hogy a Füst országában vannak a legjobb dohányok, de egy termesztő sem tudja lekörözni ezt a minőséget. Nem tudom, mivel öntöznek arrafelé, de hatásos. - elmélkedett, majd kitért Gennosuke kérdésére is. - Ha semmi nem jön közbe, akkor két óra múlva elérünk a kanyarhoz, ahol elhagyjuk a folyót. Ott csatlakozunk a kísérőinkhez, akiket Konoha jelöl ki nekünk, és velük tesszük meg az utat a Medvék országáig. Ott pedig az Ashita no Togawa megbízottja veszi át a vezetést, és elvisz minket a laboratóriumba. Azt nem tudom, ki fogja elvégezni a műtétet, de az Ashita no Togawa odafigyel a részletekre, a szakemberük minden bizonnyal magasan képzett, és van gyakorlata. A hely pedig... Azt mondják, ijesztő, vagy azt, hogy gyönyörű. Egyesek a fenséges jelzővel szokták illetni, de van, aki átlagosnak írja le. Én még nem voltam ott, de valami hegyen van, vagy az oldalában, úgyhogy talán másznunk kell. - a beszédhez felült az öblös hordóban, de amikor végzett, ismét visszadőlt, hogy alig látszott ki a perem mögül, ellenben füstkarikái könnyedén szálltak az ég felé. Az ifjú kísérő mintha vágyakozva nézett volna utánuk. Nem illett a karakteréhez a dohányzás.

A folyó gyorsulni kezdett, és balról egy patak torkollott bele. Másfél óra telt el, talán egy kicsivel több, pillanatnyilag a folyó egy vékonyabb részén voltak. A víz szélessége itt nem lehetett több egy ninja kőhajításánál. Kun egy sziklára mutatott, ami valamivel előttük volt a parton.
- A helyiek Magányos Őrangyalnak hívják, mert ez figyelmeztet rá, hogy hamarosan veszélyes rész következik. A folyó itt tovább fog vékonyodni és mélyülni, és egyre több lesz a szikla, felakadt uszadékfa, amik meglékelhetik a hordókat. Kiszálljunk, vagy válasszuk a gyorsabb és izgalmasabb utat? - kérdezte.
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Chikuma Gennosuke Pént. Ápr. 07 2017, 10:39

Figyelmesen hallgatja végig Kun válaszát. Azonban most tudatosul benne, hogy bizony elég messzire mennek. No persze mi tagadás, nincsen minden bokorban művégtagokat gyártó technikusnindzsa. 
~Szóval a Medvék országa. Nem is voltam még ott. De hallottam a hoshigakurei shinobikról.~jegyzi meg magában. 
- Értem. Nyilván ez afféle kutatóközpont vagy valami laboratórium féle is, ha már így el lett rejtve a hegyekben. Amúgy sem jártam még a Medvék országában. - magyarázza ő is, miközben nézi ahogy a füstkarikák a levegőbe szállnak. Első benyomásra elég laza srácnak könyvelte el Gennosuke Kun-t, azonban azt sejti, hogy valamit biztos tudhat a shinobi, ha már ilyen messzire elküldték őt kísérőnek. 
Eközben ő is észreveszi, hogy a folyó vize gyorsulni kezd, valamint azt is, hogy szűkül. Éppen kérdezne is ezzel kapcsolatban pár dolgot a kísérőjétől, ám Kun már válaszol is a fel nem tett kérdésre. Nem örül a hallottaknak. Amúgy sem szeret ő a vízen közlekedni, főleg ha veszélyes is az, pláne most, hogy csak fél karja van. Kun kérdésére felhúzza a szemöldökét. Nem tetszik neki az, hogy a srác veszélyesebb dolgokat kedveli, némi kis izgalomért cserébe.
- Természetesen a biztonságos és kevésbé izgalmas utat választjuk. Nem kedvelem a vadvízi "kirándulásokat".- válaszolta határozottan. Esze ágában sincs most veszélybe kerülnie, még akkor sem ha ezt a kísérője unalmasnak fogja tartani. Elég a chuuninnak a baja így is, jobb a békesség. Olyannyira fontos neki, hogy minél előbb meglegyen a műkarja, hogy semmi kétes és veszélyes dolgot nem kockáztat meg. Így is fájdalmas lesz neki az operáció.

Chikuma Gennosuke
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 327

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Kuriyo Iso Kedd Ápr. 10 2018, 15:47

// Egy másfajta küldetés //

 Még csak genin vagyok, így a kevés tapasztalat nem teszi lehetővé, hogy túl sok mindent feltételezzek. De a bérgyilkosok támadása nyugtalanító, ezt be kell vallanom.
 Nem véletlenül követtem a kunoichit. Inkább felé tendálok először, mivel a nyitottsága inspiráló. Egyszer kiszúrom Huyu-t is, de inkább nem kommentelem jelenlétét a faágon. Ő jobban tudhatja a dolgát, mint én a sajátomat. Ez is hozzá tesz az idegességemhez.
 Mikor Kikot utolérem, a reakcióját nem tudom lereagálni. Eszembe jut, hogy a szemeim miatt teszi megjegyzését, de a mcskával nehezet értek egyet.
- Köszönöm... asszem - kicsit belepirulva botladozok, aztán megválaszolom a kérdését. - Igazából semmit nem tudok hozzátenni a csapatmunkához, ha egyhelyben ülök. Meg itt, ez talán még egy feladat, amiben tudok segíteni. - Majd lehajolok, és felemelek egy nagyobb darab fát. Majd meghallom Kiko monológszerű érdelődését, és azonnal visszapirulok.
- Igen, így születtem. Azt mondják apámnak is arany színű szemei voltak. Babona, hogy mivel nem vagyok törvényes gyerek, nem érdemeltem meg mindkét arany szemét. Mondjuk, anyám nem beszél róla sokat. Szóval lehet, csak genetika. - A szememre mutatva mesélem neki, majd újabb adag rőzsét gyűjtök. Kiko újabb kérdése éppen a lényegemre tapint. Az aktuális dilemmám éppen az, hogy képtelen eldönteni minden áron az életet védjem, vagy kivételezzek a kötelesség alól?
- Úgyis csak az igazat tudnám mondani. Azt tudom mondani, hogy nem tudom. Mikor mindig meglátom anyámat embereket menteni, rájövök hogy ilyen ember akarok lenni. De tudod, nem képtelen vagyok rájönni, hogy az, hogy életek megmentésére teszek fogadalmat, az nem ellenkezik-e a ninják létével. Hogy nem leszek-e álszent, ha megölök valakit, hogy megvédjek egy másik embert. - Egy pillanat alatt remegni kezd a kezem.
Kuriyo Iso
Kuriyo Iso
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 13

Tartózkodási hely : Minden bizonnyal Konoha...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Terumi Mei Kedd Ápr. 24 2018, 17:18

// Iso //

Kiko oldalra dönti fejét, mint ahogy azt a kölyök kiskutyák szokták, ha érdeklődnek valami iránt. Megvakarja a tarkóját, amikor a törvénytelenségről beszélsz, ugyanis nem tudja egyelőre, hogy mégis mit kellene gondolnia erről.
- Mit értesz a törvényes gyerek alatt? Házasságon kívül született... vagy más? - nem feltétlenül muszáj válaszolnod a kérdésére, ha egy olyan lényedet tapogatja ezzel, amelyet nem szívesen osztanál meg másokkal. Egyszerűen a csapattársad, és már ez az egy dolog is elég ahhoz, hogy valaki érdeklődjön, s meg akarjon ismerni téged. Elvégre, ha sokáig így maradtok, akkor nem lenne célszerű, ha valamelyikük úgy elszólná magát, ami nem tetszene.
- Lehet, tényleg csak babona. Ha törvénytelen is vagy, mi köze az egésznek ahhoz, hogy nem úgy születtél, amilyen az apád volt? Egyszerűen csak van benned egy kis ilyen, egy kis olyan - két karját kitárja oldalra, ezzel persze nem számolt arra, hogy az összegyűjtött fa is kihullik a kezei közül. Egy "hoppá" hangot hallatva hajol le értük, hogy újra összeszedje. Talán kicsit túl lelkes volt, sokan szeretnek mutogatni magyarázás közben. Amit mondasz, az egy pillanatra elgondolkodtatja, de egy percig sem habozik, hogy elmondja, mit gondol.
- Figyelj. Nem egy egyszerű orvos vagy, aki ül egy irodában, pácienseket fogat és gyógyszereket írogat fel neki. Orvosi shinobi vagy, kötelességed megmenteni a TÁRSAID - ezt különösen kihangsúlyozta - életét még akkor is, ha ez egy másik emberi életbe kerül. Az ellenfeleidet nem kell megmentened, különben egy társad kerül rosszabb helyzetbe. Ilyenkor majd el kell gondolkodnod azon, hogy mi a jobb megoldás. De ha nem mented meg a társad csak azért, mert egy ellenfeleddel végeznél, akkor egy életre bánnád, s azzal a tudattal kell élned, hogy miattad halt meg valaki. Ahogyan a társaid életének megmentése, úgy az ölés is egyfajta kötelességed. Mmm... rossz ezt így mondani, hogy ölés, inkább egy másik ember eltétele láb alól. Ha nem kapcsolunk időben a banditánál, vagy neked lenne bajod, vagy pedig Saburo Úrnak, akit kötelességünk biztonságban eljuttatni a célhelyre... bármi áron. Ez nem álszentség. Az orvosi technikák sem mind arról szólnak, hogy gyógyíts... igenis pusztító erejük van. A kunaitőr nem arra való, hogy felvágd az ereidet, mert nem tudod elviselni, hogy kegyetlen a világ... nyilván ezt tudod. Ha legközelebb ilyen szituációba keveredünk, ne gondolkozz sokat azon, hogy kit mentesz meg - talán szavai túlságosan komolyan hangozhattak számodra, de mondata végén ott ült az arcán az a félmosoly, ahogy legelőször is láttad. Egyik kezével kinyúl a rőzsék alól, hogy gyengéden megszorítsa kezed, ezzel is egyfajta támaszt nyújtva számodra, s jelezve, hogy nem vagy egyedül a világban ilyen gondolatokkal. De sajnos az élet ilyen. Nem csak itt, mindenhol. A háborúban vannak győztesek és vesztesek, és ha győzünk is, mi a garancia arra, hogy nem jön egy újabb rossz, akivel megint fel kell venni a harcot? 
- Itt nem nevezhetjük magunkat bűnösöknek sem, ha mégis, akkor legalább mindenki olyannyira bűnös, mint a másik. Láttál már olyan shinobit, aki életében még egyszer sem ölt meg valakit? Ha valaki ezt mondja, ne hidd el neki, hazudik. Mi, shinobik erre esküdtünk fel... a társaink és a falunk védelmére...
- AZTAKURVA MEKKORA! - halljátok a távolból a sensei hangját, mire Kiko elengedi a kezed és a hang irányába néz.
- HUYU VEDD LE RÓLAM, MEGHALUNK MIND!! - ezt a hangot már nem lehetett figyelmen kívül hagyni, Kiko rohanni kezdett, hátha valami baj van és szükség van a felmentőseregre. De amikor Kiko beért a felállított táborba, a sensei csúnyán nézett a fiúra, Huyu és Saburo úr pedig kellemesen vihogtak.
- Mi az? Mi történt, sensei? - Kiko kérdésére a sensei úgy sarkon fordult, hogy tornádót sem látni ilyen fordulatsebességgel. 
- Bogár - csupán ennyit felelt, majd gúnyos arccal kiöltötte nyelvét Huyu felé. Ennyi rövid időn belül nem sokat láttál még Kino-senseiből, csak azt, hogy felnőtt létére is mennyire gyerekes, s milyen jól kijön a fiatalokkal.

A tábortűz hamar elkészült a segítségetekkel, mindannyian köré gyűltetek, hogy hallgassátok Saburo úr történetét, de az éj hamar leszállt, ahogyan az álom is a szemetekre. Úgy beszéltétek meg, hogy két óránként őrváltás lép érvénybe, s elsőnek Huyu vállalta magára a feladatot. Éjféltájt Kino-sensei őrködött, de hajnal kettőkor már rajtad volt a sor, hogy őrt állj. A természet jó rejtőzködési helyeket biztosított, a bokrot, vagy a fákat, és az éj leple szintén lehetőséget adott arra, hogy beöltözz a sötétség színeibe.
Amikor azonban kényelmesen elhelyezkedtél, rövid időn belül furcsa neszre lettél figyelmes. Az erdő hangjai már egyébként sem voltak kellemesek: a baglyok huhogása, a vadállatok távoli morgásai, a bokrok mozgása, s mintha valami a fák kérgét kaparászná - mind vészjóslóak voltak. Az persze már a te rezortod, hogy mennyire félsz egyedül a sötétben. A hangok persze nem hagynak nyugodni... a közelben valami felzavarta az alvó madarakat, s szárnyak csattogását hallod, amint a Hold fényében tovaszállnak.
Megbirkózol egyedül azzal, ami közeledik feléd, vagy felébreszted a többieket?
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Kuriyo Iso Pént. Ápr. 27 2018, 19:05

// Egy másfajta küldetés //
 
- Hát... egyéb. - És hagyom, hogy csend honoljon. Kínos kérdésre egy nem túl kielégítő válasz. De nem lehet mást tenni, egyből továbblépek, ahogyan vált a téma.
- A babonákban is van valami, nem? Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. - Ezt mondom, miközben megpróbálok segíteni Kikonak, hogy összeszedjük a tüzifát. Az én adagomat a földre helyezem közben. Majd belső vitámat mindenféle gondolkozás nélkül rendezi. Szavai gyorsan hatnak, és a lényemig érnek.  A kötelességet próbálja anyám szorgalmazni, próbálgatja a mentalitást belém ölni, de erre a dualitásra nem tudott felkészíteni. De valahogyan, ez a monológ többet segít, mint évek filozófiája.
- Talán, már értem. Olyan sokáig féltem „eltenni másokat láb alól” – idézőjelezem ujjakkal. – Nem mondom, hogy most könnyebb lesz, de most talán céltudatosabb vagyok. Még, úgysem tudok gyógyítani, de megvédeni Saburo úrat talán. – Bólintok Kikora, aki az orvosi technikák pusztító erejéről is beszél.
- Megtapasztaltam már lényegében, hogy mire képesek ezek a technikák. – Visszaemlékezek a Kuriyo-féle „tesztekre”. Majd kisebb mosoly ül arcomra, mikor megragadja a kezemet. Támasza jól esik az ilyen dilemmák között, és visszabillent a normál kerékvágásba.
- Igen, mondjuk ez a shinobi világ. Egy örök dualitás. – Majd meghalljuk a sensei kiáltását. Szorosabbra fogom a tűzifát, és Kiko lágy kezének engedésével, én is rohanni kezdek a tábor felé. Odaérve ledobom a tűzifát a földre, és a wakizashimra fogok. Ki tudja, mi lehet?
 Majd, mikor meghallom a szót „bogár”, homlokomra csapok és hagyom a dolgot. Azért előtte megköszönöm Kikonak a beszélgetést.
- Kiko! Köszönöm, hogy rávilágítottál minderre! Szükség volt rá. Ha meghálálhatom valamivel, szólj csak!
 
 Hajnali kettőkor én jövök az őrködéssel, és mit is mondhatnék: rémítő. Az én figyelmemen múlik a csapattagok élete, ami hatalmas teher, de ugyanakkor egy kimondhatatlan megtiszteltetés is. Úgy döntöttem, hogy egy magas fa ágai között fogok őrködni. Kettőkor felmásztam, és az idő haladtával, nem mozdultam kicsit sem.
 Viszont az éjszaka neszei… Eléggé hidegen hagynak. Az apró lábak mozgolódása a fák között, a huhogó árnyékok és a kopogó csőrök… Kimondhatatlan. Túl fiatalnak érzem magamat ilyenkor, túl gyerekesnek. Képtelenség az érettség látszatát fenntartani ilyenkor.
 Megemberelve magamat veszem észre, hogy valami megzavarja a madarakat. Mi lehet az? Lehet, hogy shinobik, akik a tábort veszélyeztetik, de lehet, hogy csupán egy borz, vagy vaddisznó. Mindenesetre, ezt ki kell vizsgálnom, akárhogy is remeg a kezem. Még vannak eszközeim, ha rosszul alakulnak a dolgok. Táskámba nyúlva, megragadok egy füstbombát, és a nyakam mellé szorítom a sálammal. Így ha kell, csak a sálamba nyúlok érte. Továbbá egy méter huzalt vágok és gyorsan összekötöm az egyik fuuma shurikent egy sima shurikennel. Úgy érzem, ez jól fog még jönni. Végül előkapom a wakizashimat, és óvatosan kezdek közeledni a zaj felé. Jól tudom, ha veszély van, kiáltanom kell.
Kuriyo Iso
Kuriyo Iso
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 13

Tartózkodási hely : Minden bizonnyal Konoha...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Terumi Mei Vas. Jún. 03 2018, 14:30

/ Elnézést kérek a csúszásért, +5 chakrát írok fel a várakozásért. /

- Semmi sem megy egyik napról a másikra. Konoha sem egy nap alatt épült - mosolyog Kiko, majd sikerül végre összeszedni a gallyakat, és visszavinni a táborba, ahol a sensei az előbb előadta a bogaraktól való félelmét. Vagy lehet, hogy csak játszik és ezzel próbálja oldani a feszültséget. A sensei alapból egy energiabomba, s egy adag happy meal menü is egyben, ha ránézel, ugyanis képes csak a jelenlétével feldobni a hangulatot.
- Hááát... szeretem, ha néha nem nekem kell főzni - vakarja meg Kiko a tarkóját. Nem tudod, mi lehet Kiko és Huyu hátterében, a kettő elég közel állhat egymáshoz. Gyakran előfordul, hogy több nemzedék él egy fedél alatt, így lehetséges, hogy az unokatestvérek is egy házban élnek csak az ég tudja, milyen körülmények között - biztosan jó, ha a tanultságuk alapján állapítod meg -, ott pedig nagyobb az esélye annak, hogy Kiko a háziasszony, akire ráhárul a takarítás, főzés és a további háztájéki feladatok felelőssége. Nem mintha megrökönyödne alatta, ha így is van, ugyanis elég életvidámnak tűnik.
- Vagy ha macskává változol! - tessék, kimondta, majd kinyújtotta a nyelvét.

Az éjszaka sötét és tele van iszonyattal. Legalábbis ezt élted meg, amikor rajtad volt a sor az őrködésben. Ha már volt is részed ilyenben, nem volt ennyire nagy felelősség rajtad. Lehet, akkor fiatalon még csak a tyúkokat őrizted, hogy ne kapja el a róka, vagy ne vigye el őket a menyét, viszont egy-két tyúk veszteséget senki sem vesz észre - kivéve a szegény ember -, csapattársakat viszont már annál inkább.
Lemerészkedsz. Nem hívsz segítséget, ugyanis bízol a képességeidben és az ösztöneidben, de minden bizonnyal a vadász már kiszemelte a prédáját a távolból. Ha szerencséd van, csak egy állat. Ha kevésbé, akkor valami nagy vad, viszont ha peched van, akkor egy ellenséges shinobi, aki Saburo Úrért jött. Hiszen megmondta, hogy bár sok barátot, ezzel együtt ellenségeket is szerzett, s az út korántsem lesz olyan biztonságos, mint ahogy elterveztétek. Márpedig a határig így kellene lennie. De hiszen már nem a határon vagytok? Hallod, ahogy a közelben folydogál egy patak, a szövetséges csapatoknak itt kellene majd átvennie Saburo urat és tovább kísérni.
Előkészületeid nagyobb biztonságérzetet nyújtanak így, hogy tudod, baj esetén van mibe kapaszkodnod. Ahogy előrébb haladsz, minden vészesen csendes. Már-már túlságosan is. A csend pedig egyet jelent: veszély.
Hirtelen savanykás illatot érzel az arcod előtt, s nem kapsz levegőt, mégsem fojtogat a szag, egyszerűen homályossá teszi a látásod, s úgy érzed, hogy hamarosan elbódulsz. Még látod, ahogyan a sálad alól kiesett füstbomba lassan eregeti magából a sűrű ködöt, de ettől ellenfeled aligha szeppen meg. 
Lassan minden elsötétül...

Egy félhomályos szobában térsz magadhoz, nem tudod, mennyi idő telhetett el elrablásod óta. Ahogy a kezedre pillantasz, még az ujjaid furcsán duplázódnak a kábulás hatásától, s ha a felszerelésed után kutatsz, észreveszed, hogy nincs nálad semmi. Elvették.
- Hát fiú... úgy látszik, nem csak engem leptek meg álmomban - hallod pár méterrel odébb Saburo Úr hangját. - Azt tudtam, hogy én kellek nekik, de nem gondoltam volna, hogy valaki mást is behoznak rajtam kívül. De ne aggódj. Biztos vagyok benne, hogy a társaid megtalálnak - közelebb csúszkál, s látod, hogy a kezeit összekötötték maga előtt.
- Hagytam hátra nyomokat - suttogja, hogy fogvatartóitok még véletlenül se hallják meg, ugyanis ahogy a diplomata szokta mondani, a falnak is füle van. Az ajtó nyílik, s egy fekete ruhás, maszkos fazon lép be rajta, aki egyenesen Saburo úrhoz sétál. Nem szól semmit, de sejtheted, hogy valamiféle kihallgatásra viszik...legalábbis reméled. Saburo úr viszont, mielőtt kilépnének a termen, egy apró gemkapcsot köp ki a földre. Valószínűleg azért, hogy kezdj vele valamit. Egy shinobi minden helyzetben feltalálja magát. Biztosan nem ez az első eset, hogy Saburo urat elrabolják, hiszen akkor nem tudna ilyen trükköket.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Pént. Dec. 21 2018, 16:13

// Sai //

// Kellemes ünnepeket kívánok! //

Elsők közt érkezhettünk a családokat egyesítő eseményre. Mivel még nem volt nagy tömeg a ház körül. Leszámítva azokat akik az esküvő szervezésével foglalkoztak. Minket az örömapa fogadott, akinek a neve sajnos nem jutott eszembe. De szerencsére Asami apja köszönéskor megnevezte. Így nem kellett olyan kínos helyzetbe kerülnöm, hogy megkérdezzem a nevét. Miközben a szobáinkhoz vezetett minket a család jól elbeszélgetett, Ám én inkább csak hallgattam és nézelődtem. Nevezhető ez szakmai ártalomnak is, hogy felmérem a terepet. Vagy csak simán félelemnek, hogy eltévedek ebben a nagy házban. Hisz a többiekkel ellentétben én még nem jártam itt. Az ablakból a kertre tekintve lehetett látni a felhúzott hosszú sátrat és az alá leterített gyékénypadlót. Már az asztalokat pakolták éppen. Így természetesen az asztaldíszeken kívül már minden a helyén volt. A díszítés szolid, de annál szebb volt. Elvégre kinek kell az, hogy minden négyzetméteren 30 vörös lufi vagy szalagok legyenek, amik csak arra várnak, hogy valaki beléjük gabalyodjon. Nem mindössze néhány lufi, pár kihúzott szalag és a sátor oszlopaira kihúzott kézzel festett papírlámpások voltak.
Ám valami furcsa volt. A sietség, nyüzsgés vagy öröm, amit érezni kellene egy esküvő szervezése közben, én nem éreztem annyira. Igazából nem éreztem semmit. És éppen ez aggasztott annyira. Olyan érzésem támadt, mint amikor egy küldetésen vagyok és tudom, hogy baj következik. De remélem, hogy ez csak a bennem már hetek óta elnyomott ninja ösztöneim játéka.
A szobáinkat megkapva, gyorsan kipakoltunk. A szoba nem volt túl nagy, két szekrény szintén ennyi fotel és egy másfél személyes ágy volt benne. De kettőnknek erre a pár napra bőven megfelelt. Elvégre még többen jönnek és mindenkinek helyet kell biztosítani. A pakolás annyiból állt, hogy elővettem a tekercsemet. A földön kihajtottam, majd előidéztem a benne tárolt bőröndöket. Az estélyiket gondosan beraktuk a szekrénybe, majd a váltóruhákat magunkhoz véve pár törölközővel zuhanyozni mentünk Asamival. A többiekkel csak az ebédnél találkoztunk újra. Ahol már Kumori anyja is csatlakozott hozzánk. A családias csevej tovább folytatódott, ami közben továbbra sem túl gyakran hallattam a hangomat. Inkább figyeltem mivel a többségük a közös gyerekkori emlékek mesélésével telt. Ami fő célja legtöbbször az volt, hogy Satou és Tatsuo zavarba hozza a másikat. De legalább emiatt a hangulat jó volt. Míg nem az egyik alkalmazott, aki nem a felszolgálással volt megbízva bejött az étkezőbe. Majd valamit súgott a családfő fülébe. Hangulata komor lett, majd elnézést kérve elindult kifelé. Látszott rajta hogy valami nincs rendben. Így tekintetemmel követtem őt, ahogy mindenki más is. Amint a közelembe ért tekintete találkozott az enyémmel, majd halkan, alig hallhatóan nem is kérve inkább követelve magával hívott. Megtöröltem a számat egy szalvétával, majd az asztal alatt megsimogattam Asami kezét, hogy megnyugtassam.
- Bocsánat, de ki kell mennem a mosdóba.
Szabadkoztam én is egy eléggé átlátszó dumával, akárcsak egy perce a családfő. A többiek nem szóltak semmit, noha valószínűleg ők is sejtetik valami gond lehet. A helységből kilépve bezárom magam után az ajtót.
- Mi a problémája? - kérdezem Tatsuot - Remélem tudok segíteni a megoldásában. 
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Kedd Jan. 01 2019, 14:44


[Arata]

//Köszönöm, utólag neked is! :3 Bár remélem, egészségesebben töltöd az ünnepeket, mint én, mert szerintem nekem sikerült betermelnem most annyi gyógyszert, mint az elmúlt 10 évben összesen x"D//

Nem kéreted magad, hamar megoldod, hogy lehetőleg kevésbé gyanúsan kövesd a házigazdát - bár tök mindegy, gyanakodnak-e, mert letagadni le tudsz bármit, ha kell, s most mindenki el van foglalva a kötelező - bár egyben amúgy családiasan szórakoztató - beszélgetéssel. 
Kinn hamar rábukkansz a családfőre, Tatsuo-san két helyiséggel arrébb várakozik, s ahogy felbukkansz, egyszerre lélegzik fel, és válik gondterheltebbé. 
- Ó, fiam - érzékenyül is el kissé az azonnali felajánlásodra, de aztán összébb szedi magát, és bocsánatkérően meghajol előtted, mélyebben, mint kora és pozíciója alapján szükséges lenne, ezzel is kifejezve, mennyire szégyelli, hogy meg kell zavarnia a vendégeskedésed. - Igazán sajnálom, hogy ilyesmit kell kérjek, de lassan senki másban nincs bizodalmam. 
Ahogy felegyenesedik, int, hogy kövesd. Az ügy kényesebb lehet annál, mint hogy egy előszobaszerű helyiségben beszéljétek azt meg. Nem mentek ugyan sokkal messzebb, de mégis csak illőbb helyen, Tatsuo-san dolgozószobájában köttök ki. A férfi a feleséged apjához hasonlóan kereskedő volt, az irodája is tele volt rengeteg papírral, szerződések, kimutatások, elszámolások, csomó üzleti jellegű mappa sorakozott a polcokon, s hevert belőle pár az íróasztalon is, jó adag csukva, pár darab viszont kinyitva. Valószínűleg előző este is dolgozhatott velük, vagy esetleg ma hajnalban, mielőtt nekiálltak volna az előkészületeknek, nem lehet tudni, de nem is fontos. 
A férfi hellyel kínál. Ha elfogadod, ha nem, ő leül, lábai már nem bírják annyira az egész napos ácsorgást, s amúgy is az ülőmunkához szoktak inkább. 
- Az egész ügy két hete kezdődött - kezd bele a "mesébe", hogy jobban átlásd majd, miben is kellene segédkezned. - A fiam leendő felesége a piacon járt, amikor egy döglött vadlúd hullott a fejére, amelynek a hasán rejtélyes, beleégett jelkép. A lány egy igen nagy tiszteletnek és befolyásnak örvendő zen buddhista pap lánya, a jelképről pedig kiderült, hogy egy átok, amelyhez hasonlót a régmúlt időkben használtak démoni erők bevonásával. Megmondom őszintén, nem vagyok mélyen vallásos ember, és nem is értek a dolgokhoz, így nem érzem át ennek a rossz ómennek a jelentését, de a leendő nászom ragaszkodik hozzá, hogy az esküvőre szerezzünk egy bizonyos növény, az ostorménbangita terméséből.
Magyarázata közben előkap egy  rajzolt képet, amely a növény kinézetét hivatott felismerhetően bemutatni.

Gawakawa-folyó 800px-Viburnum_lantana_%E2%80%94_Flora_Batava_%E2%80%94_Volume_v16


- Az ebből a termésből készült festékkel kíván a nászom egy védőkört felhúzni a szertartás helye köré egy védőkört felrajzolni. Azt gondoltam, nem különösebben nagy gond ilyesmit beszerezni, ezért először az üzleti kapcsolataim próbáltam végig, de nem jártam sikerrel. Annyit sikerült kiderítenem, hogy ilyen cserjéket találni a közeli hegyen, ami egy korábbi mészkőhegység egy hírmondóként itt maradt maradványa. El is küldtem hat emberem, hogy hozzanak belőle. Ennek már egy hete, de egyikük sem került elő, további két emberemről nincs hír harmadik napja, pedig a hegy maga alig van négy órányi járásra innen. Tegnap elküldtem egy újabb emberem, aki csak a hegy lábáig ment, ott jelzőtüzet rakott, hátha jelentkeznek a többiek, de míg éjjel várakozott, megtámadták. Alig tudott elmenekülni. Igen rossz állapotban tért haza ma hajnalban. Reméltük, hogy magához tér, de most értesítettek róla, hogy életét vesztette. Mielőtt eszméletét vesztette, azokat a szavakat motyogta, hogy hatalmas karmok, démon, sérthetetlen, szétfoszlik. Tudom, az lenne a hivatalos út, hogy Konohából shinobikat bérelek fel a rejtély kinyomozására, de szorít az idő. A fiam esküvője holnap lenne, a növény termései nincsenek a birtokomban, helyette még nagyobb slamasztikában vagyok, s nem szeretném lefújni egy ilyen különös egybeesés miatt. Mert nem hinném, hogy valóban túlvilági erőkkel lenne dolgunk, sokkal inkább tnik úgy, mintha valaki szeretné megakadályozni az esküvőt, de fogalmam sincs, ki lehet az, és mi a szándéka. 

//ha van kérdésed, tedd fel, ha nincs, akkor vázold fel, elvállalod-e, és ha igen, hogyan kezdenél a dologhoz tudván, hogy szorít az idő, ha időben vissza akarsz érni //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Vas. Jan. 06 2019, 21:52

// Sai //

// Köszönöm!  Beteg az nem voltam. De a kórházat meg kellett látogatnom sebkötözés miatt. Crying or Very sad Remélem idő közben megjavultál. Smile //
 
Az ebédlőből kilépve, hamar megtaláltam a férfit pár szobával odébb. Ahogy beléptem az ajtón, tekintetében látszott a megnyugvás. De a probléma komolysága miatt aggodalma nem tűnt el teljesen. Kérdésemre el is érzékenyül, majd bocsánatkérőn meghajol előttem, közben pedig szabadkozik. Amint újra függőlegesben van már vissza is tért belé az a férfi, aki pár perce elhívott az asztaltól. Rövid séta után a férfi dolgozószobájába érkeztünk. A helység majdnem úgy nézett ki mint az apósomé. Persze nem felépítményileg, vagy bútorozásban. Hanem a szavakban nehezen megfogalmazható üzleti papírok sokasága miatt. Amikből pár darab most sem az őket megillető helyeiken vannak a polcokon. Hanem a férfi íróasztalán. Ebből is gondolom, hogy azok inkább az esküvővel kapcsolatos papírok. A dekorációs virágok, vagy az étel számlái és más hasonló dolgoké, amiket a nagy napra kellett beszereznie. És mint kereskedő üzletember átnézi, őket minden megvan e.
Hellyel kínált, amit el is fogadtam. Egy kényelmes karosszékbe ültem, könyökeimet a karfájára helyezve. Kezem ölembe fektettem, összekulcsolt ujjakkal. Közben a férfi is leült velem szemben. Mivel mind a ketten felvettünk egy számunkra kényelmes ülő pózt bele is kezdett mi bántja. Természetesen az elejétől kezdve, hogy mindennel tisztában legyek. A történet miszerint a szintén befolyásos családból származó menyét megátkozták egy ősi démon segítségével, és a család vallásossága miatt komolyan veszik a dolgot. Ezután egy rajzot kaptam egy növényről amilyet korábban még nem láttam. A férfi azt is elmondta miért kell ez a növény, milyen fontos szerepe van az átok ellen. Majd a beszerzésére történő bukásait is elmondta, és a legutóbbi próbálkozások szerencsétlen végét. És végezetül, hogy miért kénytelen engem a vendégét felkérni eme feladatra.
 
A hallottak alapján tanakodni kezdtem, összekulcsolt ujjaim közül pedig jobb kezem mutató ujja végig járt. Nem tanakodtam túl sokáig, hiszen minden világos volt. Ki a célpont és miért van az egész.
- Szerintem ez nem egy véletlen egybeesés. Persze megeshet, hogy tévedek. Sőt szeretném is, ha tévednék. De attól félek, valaki szeretné megakadályozni ezt a frigyet. Úgy tűnik az esküvő által a násza túl nagy befolyásra tenne szert, ami nem tetszik valakinek. Túl egyértelmű, hogy ősi átokkal próbáljanak meg elrettenteni egy mélyen vallásos családot. Arról nem is beszélve, hogy aki kitervelte, szintén annak kell lennie. Mert az ősi átkokról nem hinném, hogy minden könyvben lehet olvasni. Ami az emberét, vagy embereit megtámadó lényt illeti nem hinném, hogy démon műve. Én sem vagyok mélyen vallásos, így ebben nem hiszek. Lehetett egy állat mondjuk egy medve, és az embere félelme a sötétben kicsit kicifrázta a dolgokat mintha tényleg démon lenne. Vagy emberek voltak, akik meg akarják félemlíteni magát is. Kinyomozni már sajnos tényleg nincs időnk. Így mivel családtagokról és leendő családtagokról van szó elmegyek és felkutatom a növényt. Elsődleges célom a növény felkutatása, és vissza hozatala. Az emberek felkutatása és a lény kilétének felfedése csak másodlagos. Normál esetben az emberei is elsődlegesek lennének. De ha annyi közül egy sem tért vissza ennyi idő alatt, akkor sajnos a legrosszabb forgatókönyvvel kell dolgozni. Még akkor is, ha emiatt szívtelen embernek is gondol.
Ahogy befejeztem felkelek a székemből, hogy elvegyem a rajzot Tatsuo úrtól, hogy jobban szemügyre vehessem.
- Azt meg tudná még mutatni egy térképen, hogy hol van a hegy? Utána visszatérünk a többiekhez. Ahol rosszullétre hivatkozva visszavonulok a szobámba. Mert nem akarok aggodalmat okozni az esküvő előtt. Ahogy ön sem. Miután egyedül maradok, kiszökök és elindulok a növényért. Innentől számítva egy fél órán belül. Önnek is megfelel így?
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Szomb. Jan. 12 2019, 00:58


[Arata]

//Jaj, mit sikerült összehozni, hogy ott kötöttél ki? O.o Szerencsére mi kilábaltunk a betegségből - csak mert közben mindenkin átment a dolog más-más formában XD//

Te is osztottad az idősebb férfi véleményét, hogy ez az egész sem nem véletlen, sem nem a démonok műve. Szorult helyzetét belátva segíteni is hajlandó voltál. A felvázolt prioritásaid ugyan másokban talán valóban azt a képzetet keltették volna, hogy rideg és szívtelen vagy, de “tárgyalópartnered” tapasztalt, vén kereskedő volt, maga is pontosan tudta, hogy sokszor az érzelmeket félre kell tolni, ha az ember valóban eredményeket akar elérni - alkalmazta maga is élete során nem egyszer a legkisebb rossz elvét. Jelen pillanatban a legkisebb rossz, ha sikerül megtartani az esküvőt. Az eltűnt emberek vagy halottak, ahogy említetted te is, vagy foglyok, s utóbbi esetben ugyan előfordulhat, hogy a tettes(ek) mérgében vagy hogy el tudjon nyomtalanul tűnni megöli(k) őket, de az is előfordulhat, hogy már nem áll majd érdekében fogva tartani őket tovább. Viszont ha az esküvő már biztosítva, még akár arra is juthat idő, hogy őket felkutassátok még időben, hogy megmentsétek az életük, ha van rá lehetőség. 
A mostani helyzetben még arra sincs igazán idő, hogy lelkiismeretfurdalása legyen az öregnek a saját emberei miatt. Felállva előkeres egy térképet a faluról és környékéről - akad neki jónéhány különféle térképe -, s rábök az emlegetett hegyre. Az a falutól északra terül el, erdőség veszi körbe, amin keresztül vezet egy út a hegyig is - mert természetesen több irányba is futnak az erdőn keresztül kitaposott ösvények. Azt is elmondja, hogy a hegyre magára kelet felől érdemes felindulni, ott kezdődik egy elhanyagolt út, ami körülbelül a hegy feléig felfut, épp csak nagyon ritkán használják, s hozzáteszi, hogy a násza szerint odáig elég feljutni, mert a növény azon a magasságon már fellelhető, sőt, a sokkal magasabb régiókat már nem is kedvel. 
Nem sértésből, vagy a képességeid lebecsülendő beszél ezekről, egyszerűen csak nem számol azzal, hogy shinobiként birtokodban vannak olyan technikák, amelyek segítségével esetlegesen nincs szükséged például kitaposott ösvényre, hogy áthatolj egy erdőn vagy megmássz egy hegyet. 
Már csak az maradt hátra, hogy kimentsd magad és összekészülj az útra indulás előtt. 

//Írd össze, mit viszel magaddal a hegyre, vedd számításba, hogy az alapfelszerelésedbe csak olyasmik kerülhetnek, amit elvinne egy esküvőre is a karaktered, illetve Tatsuo-san is képes egyszerűbb, nem speciális cuccok biztosítására. Pl: kötél, esetlegesen olyan jellegű fegyverek, amik egy faluban megtalálhatók: így kunai pl nem, de helyette kis kések minden gond nélkül Very Happy Ha ez megvan, nyugodtan neki is indulhatsz a posztodban, hacsak nem merül fel benned közben még valami.//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Hétf. Jan. 21 2019, 17:04

// Sai //

// Kigyulladt rajtam a ruha és a bal oldalam megégett egy kicsit. //

Az öreg is osztotta véleményemet miszerint, az a legfontosabb, ami biztos. Vagyis a növény, mert annak a hegyen kell lennie. Az emberek életben maradásának azért adok kis hitet, mivel azt is halálosan megsebesítették, aki csak várt rájuk. Bár tényleg előfordulhat olyan eset, hogy még élnek. Miután megmutatta, hogy hol találom a hegyet és a növényt valamint az ösvényt, amit feltehetően az emberei is használtak fejben összeszedem, mit hoztam magammal és mire lehet szükségem.
* Szerencsére otthonról az övtáskám és combtokom teljes tartalmát hoztam magammal. Ez összesítve: 10 m dróthuzal, 5 db füstbomba, 10 db makibishi, 5 db shuriken, 10 db robbanó jegyzet, 2 db kunai, 10 db senbon.És magammal viszem azt a tekercset is, amiben a cuccainkat pecsételtem az ide úton. Ezen felül sok mindenre nem is nagyon van szüksége, élelmen és vízen kívül. Minden esetre, kötszert is viszek magammal, ha netán mégis rátalálnék az embereire. Ezen felül kötélre is szükségem lehet, ha sikerülne elkapnom a szabotőröket is.
Miután számba vettem mim van, és mim nincs. Meg is kérem Tetsuo urat, hogy ha lehetséges, akkor szerezze be a hiányzó tételeket.
- Mielőtt elindulnék a szobámba, tudna hozatni, egy táskát benne némi ivóvízzel, hideg élelemmel és kötszerrel, és ha van akkor kötél is kellene?
Válaszától függetlenül oda sétálok az asztalához és elrakom a képet a növényről. - Még ezt is magammal vinném! Nem lenne jó ha a végén csak egy hasonló növénnyel térnék vissza.
Utána pedig visszaindulok az ebédlőbe, a családhoz. Elvégre szerintük, csak a mosdóba indultam. Az ebéd további része, ugyan olyan kellemesen telt, mint az első fele. A desszert elfogyasztása után, az utazás fáradalmaira hivatkozva vissza vonultam a szobámba. Megvárni a kért dolgokat, már ha kapok és az alkalmas időt arra, hogy megléphessek. Bár ninjaként ez mi sem egyszerűbb. Főleg hogy a családot úgy is az esküvő foglalkoztatja. Kivéve Asamit, aki előtt nyitott könyv vagyok így eljött megnézni. Természetesen elmondtam neki, hogy mit kért tőlem nagybátyja a majdnem a teljes történettel együtt. A halálos sebet kapó emberről és a többi eltűnt személyről nem mondtam semmit. Nem akartam, hogy aggódjon. Elvégre két hete, hogy kiengedtek a kórházból. Ha eljött a megbeszélt idő, kinyitom a szoba ablakát. Kint szétnézek és ha tiszta a terep kimászok és gyorsan eliszkolok a birtokról.
 
Utam egyenesen a falutól északra fekvő hegy irányába vezet, minimális kerülővel, hogy azt a keleti oldal felől tudjam megközelíteni. Mert így bár nem egyenes úton jutok el a hegyoldal feléig.  Ami gyorsabb lenne, és a fákon ugrálva kevésbé megerőltető is, mint átvágni az alattuk burjánzó vad cserjéken. És nem is lenne kacskaringós, mint a kijárt erdei ösvények. De így meg tudom nézni hol vert tábort az utolsó küldönc, és meg tudom nézni a nyomokat. Abból pedig lehet következtetni, hogy vajon mi történhetett.  Ami remélhetőleg segít valamit. Mondanom sem kell az idő hiányában futva tettem meg a távot.


// Edit: elfelejtettem leltárba venni a 20 kg nehezékeket a kezein és lábain. Egyébként ezek 2x10 kg kiszerelésekben vannak rajta. Csak a pontosság kedvéért. Very Happy //
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Kedd Jan. 29 2019, 13:51

 
// Aucs :/ Meggyógyul majd rendesen? //

- Minden meglesz - bólint Tatsuo-san a kérésedre, s máris hív egy szolgálót, akit elküld a kért dolgokért. Te közben elteszed a képet, amit persze megenged, érdekében áll, hogy a jó növényből hozz. Elég kellemetlen lenne, ha azt gondolná, megoldotta a problémát, erre kiderül, hogy valami más növényből sikerült komoly fáradalmaid után hozni. 
Nem volt más hátra, a család előtt ki kellett mentened magad. Ahogy megegyeztetek az öreggel, úgy jártál el. Mindenki elfogadta az indokod, csupán a téged jól ismerő feleségeddel beszélted meg a valódi okot. Nem volt túl boldog, de megértette a helyzet fontosságát, és elfogadta, hogy segíteni szeretnél - ahogy azt is tudta titkon, hogy akárki is áll a háttérben, mivel shinobikra nem számít, neked van a legnagyobb esélyed a sikerre, de hát nőből van és a feleséged, aggódni azért aggódik annak ellenére, hogy a teljes igazságot nem is tudja, ez látszik rajta.
Miután visszavonultatok, rá körülbelül fél órára kopogtatott a szolgáló az ajtódon, akit még korábban Tatsuo-san a szükséges holmik beszerzésére utasított. A táskában, amit hozott, egy kulacs volt, benne vízzel (kb. 1,5 liter), volt benne emellett onigiri (8 db) és yakitori (8 rúd), valamint alma (4 db). Ezek mind olyasmik voltak, amelyek viszonylag sokáig elállnak, és táplálóak, iletve menet közben is megoldható akár a fogyasztásuk. Ahhoz képest mondjuk, hogy reményeid szerint a négy órás utat jóval hamarabb megjárod, és nem fordítasz nagyobb gondot a kutatásra, elég soknak tűnt az adag, de legalább szűkmarkúak nem voltak. Az étel mellett találtál egy kis tégely fertőtlenítő kenőcsöt a táskádban, mellé 10 tekercs kötszert. Kimondva, kimondatlanul ez mutatta, hogy a házigazdád annak ellenére reméli, hogy legalább az emberei egy része életben van, hogy a legutóbbi, aki hazatért, életét vesztette. 
A táskára volt még ezen kívül erősítve egy tekercs kötél, ami ránézésre 5 méter lehetett.
Ezekkel a felszerelésekkel kiegészülve indultál útnak, kiosonva a birtokról. 

Az erdőben semmi különös nem volt, gond nélkül érted el a hegy keleti felét. A 4 órás utat tempózva 2 óra alatt teljesítetted, mert chakrát azért nem pazaroltál a sietségre. Az ösvény környékén egy kis keresgélés után felfedezted a jelzőtűz maradványait. Nyomok után kutatva ott kezdted a felderítést. Ami azonnal feltűnhetett, az a dulakodás nyomainak hiánya, sőt, úgy alapjáraton bármiféle mozgás hiánya. Itt bizony valaki megpróbálta eltakarítani a nyomokat. Az látszott, hol feküdhetett az utolsó ember, akit ide küldtek, de azon túl minden túl steril volt a füves, köves talajon. Ezért alaposabbá váltál, nem az egyértelmű nyomokat kezdted keresni, hanem arra kezdtél figyelni, mi az, ami nem illik bele a természet képébe: mi az, ami túl steril, mi az, ami túl tökéletes, ami túlságosan is olyan, mintha itt nem járt volna senki - elvégre legalább Tatsuo-san 9 embere járt errefelé. 
Tekintve, hogy a jelzőtűz körül mekkora sugarú körben van túl nagy rend, nagyjából 6 méteres területen történhetett a küzdelem. Mert ha csak simán meglepték volna az utolsó, szerencsétlenül jártat, nem kellet volna ekkora körben takarítani. Messzebb már az állatok okozta csapások felfedezhetőek voltak, és a fű sem állt annyira peckesen, mint ezen a részen. Körbejártad a tiszta terep peremét is, megpróbálva felfedezni, vajon a támadás merről indulhatott. Mivel te sem hiszed, hogy csak úgy odaszublimált majd elszublimált volna a támadó, valahol nyomot kellett hagynia, s hibáznia kellett, mikor takarított. Egy biztos: ez a fajta tisztogatás tudatos támadásra vallott még abból a szempontból is, hogy az erretévedőket fogadja. Nem árt hát neked se óvatosabbnak lenned, talán már figyel is valaki, akinek köze van az egészhez. 
A körbejárásod eredménye végül: az egyik fa törzsén hatalmas karomnyomnak tűnő sérülések találhatók, de túl filmes kellék jellegük van. Az a sejtésed, hogy a “karmos démon” mítoszt igyekszik erősíteni. Azon a környéken sem voltak nyomok, így még inkább homályba burkol és félelmet kelt az a pár méretes karomnyom. A tiszta rész másik oldalán pár cserje helyezkedik el, ezek egyikén egy méretesebb ágat figyelhettél meg, ami meg volt törve. A többi, egyértelműen állattól származó nyom alapján a környéken nem mozog ekkora állat, ami ilyen jelleg természetes “pusztítást” végezhetett volna. A cserjétől másfél méter távolságra pedig egy embernyi forgószélre emlékeztető körkörös letaposásnyomot vélsz felfedezni. Ezen kívül még találsz ezen nyomoktól eltérő irányban valamit - ezek a hegy felőli oldalon voltak, nyugat felé, az újabb apróság pedig inkább már déli irányból bukkant elő. Ez a kis nyom nem más, mint egy apró pengehegy. Egyértelműen letört valami nagyobbról, és az anyagát tekintve igen speciális volt. Ha értesz kicsit is hozzá, akkor rájöhetsz, hogy bizony az egy valamilyen formájú chakraérzékeny pengéből tört le valami úton módon. 
Egyébként magad köré figyelve semmi neszt vagy bármi más gyanúsat nem érzékelsz, így vagy nem figyelnek, vagy egyelőre túl profin.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Pént. Feb. 08 2019, 06:55

// Sai //

// Persze, igaz kicsit nagyon rákvörös még az új bőröm. De legalább bőrpótló műtétre nem volt szükség.  Very Happy  //

A birtokon minden a terv szerint haladt. A szolgáló is még éppen időben érkezett a kért felszereléssel. Tudom nem kapott sok időt a beszerzésre, de nekem sincs túl sok. Így csoda, hogy tudta teljesíteni a határidőt. Bár valószínűleg más szolgálók is segítettek neki. Gyorsan belekukkantok mi az, amit a táska rejt. Hogy ne a vadonban kelljen rádöbbennem valaminek a hiányára. Szerencsére minden volt, amit kértem.  Ételből még sok is, illetve egy egyszerűbb de annál többfajta sérülésre használható gyógykenőcs is került bele pluszba. Ennek láttán megörültem. Hisz ez azt jelenti, reménykedik eltűnt emberei életben maradásában. Miután átvizsgáltam a hátizsák tartalmát, felvettem és lopva távoztam a birtokról.
 
Az út megtétele, ahogy terveztem nem került csak fele időbe. És nem is fáradtam ki túlzottan, hála az egyenletes tempójú futásnak. A hegy lábánál fekvő tábor helyét, már messziről láttam hála a kiégett fekete foltnak, ahol a máglyarakás volt. Olyan távolságból még nem tűnt furcsának. De ahogy közelebb értem már éppen ellenkezőleg. A túlzottan tökéletes tábor képe pont az ellenkezőjét váltotta ki belőlem, mint amit az elrendezője szeretett volna. Megnyugvás és gondtalanság helyett, aggodalom és gyanakvás környékezett meg. A tábortűz 6 méteres sugarában, ember járta csapások nem voltak nem úgy, mint tőle kicsit távolabb. Egyetlen ember méretű helyen lapult le a fű, ahol az utolsónak küldött ember aludt. Mindenhol körülötte pedig mintha fésűvel állították volna fel egyenesre a füvet. Sajnos túl tökéletesre sikerült a dolog. Mivel még azt a csapást sem hagyták meg, ahol az ember a tűzhöz ment. Az éjszakai dulakodás nyomait sajnos már lehetetlen megtalálnom, amiből következtetni tudnék mi volt a támadó, és hogy egy vagy több elkövetőről van e szó. Az elmondott sebeket pedig nem lehetett úgy ejteni, hogy az áldozat végig mozdulatlanul feküdjön. Ha csak meg nem kötözték, de akkor nem mondta volna, hogy démon csapott le rá.
*Itt semmi sem lesz! Tágítani kell a kutatási területen. Hibát biztos ejtettek, ha nem is olyan hatalmasat, hogy egy átlagembernek nem is tűnik fel. Bár már a tábor maga is egy ilyen baki. Gondolom nem számítottak egy ninja felbukkanására ilyen rövid idő alatt.
Ahogy a táboron kívül kezdtem kutatni lassan haladtam befelé a hegy lábánál lévő erdőbe. Hiszen nyomok nélkül is egyértelmű, hogy onnan jött a támadás. Egy ideig sikertelen volt a kutatás, míg végül az egyik fa törzsén megláttam 3 ”karom” nyomot. A pár méteres távolságból ugyan olyan hosszúnak tűntek. Közelebbről is jól megvizsgáltam. Egyik ujjam végével, kicsit bel is nyúltam.
* Ahogy gondoltam ez hamis. Minden méretben megegyeznek: hossz, köztáv, szélesség és mélység. Nincsenek olyan karmok, amik mindenben ennyire megegyeznek. Legyen az állati vagy ”démoni”. Ez valószínűleg egy három pengés tekko kagi nyoma. Ennyi viszont még nem volt elég. Tovább folytattam a kutatást. Végül a bokrok közt megfigyeltem, hogy az egyiknek az ága eltört. Ám állat nem okozhatta mivel, magasabban volt, mint amit a kisállatok elérhettek volna. Következőnek innen méterekre taposás nyomokat találtam a fűben. Ami inkább tartozott emberhez, mint állathoz, vagy démonhoz.
* Szóval, csak egy támadó volt, aki nyugat felől közelíthetett. A taposás nyom talán azt a helyet mutatja ahol várt, hogy elaludjon az ember. Hiszen ha állmában támad rá, még ha meg is hallja közeledtét és felriad hirtelen nem tudja mi történik. És így azt is könnyebb elhitetni vele, hogy démon támadott rá.
Tovább keresgéltem, hátha találok még valamit, ami segíthet. Végül szemem megpillant valamit a földbe ágyazódva. Fölveszem, hogy közelebbről is meg tudjam nézni mi az. Egy apró éles acéldarab volt. Egyik vége szúrós volt, míg a másikon jól látszott, hogy eltört. Alaposabban megvizsgáltam mivel ezen a kis darab acélon is jól látszott, hogy különleges az anyaga. Kíváncsiságból végül bele egy kevés chakrát belevezettem. Az anyag pedig reagált rá. Egy pillanatra meg is lepődtem, hogy az ellenség oldalát egy profi erősíti. De félelmet szerencsére nem keltett bennem.
* Ha egy ilyen rajta ütés során egy chakra penge eltörik, az csak azt jelentheti, hogy egy képzetlen ember használja. Talán azt sem tudja, mi van nála. Csak az érdekel, vajon milyen pengéről származhat. Mert egy ilyen kis darabból nem lehet megállapítani, hogy kés, katana, vagy akár a tekko kagi egyik pengéjéből származik. Ha az utóbbiból, akkor a fán a karmolás nyomot még a támadás előtt csinálták.
Tovább nem időzhettem, és végre találtam egy tényleges nyomot is, ami mutatja, hogy tényleg emberrel állok szemben. És mutat egy keveset annak képzettségéből is. Ám mielőtt még elindultam volna keresek egy farönköt, vagy egy velem nagyjából egy súlyban lévő követ. Belevezetem a chakrámat, majd a saját képemre formálom. Amint kész a Kawarimi elindulok a hegyre magam előtt vezetve azt biztonságos távolságból, rejtőzködve.
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Csüt. Feb. 21 2019, 08:26



//bocsánat a várakozásért, az itthoni "kisebbség" kimutatta a foga fehérjét, és fogzás valamint nátha miatt alig alvással tüntetett minden szabaidős tevékenységem ellen ˇˇ //


A nyomok feldolgozása után már volt egy alap elképzelésed, ami meghatározta a további cselekvéseid. Például hogy óvatosságból egy Kawarimit készítve haladtál tovább, őt "tolva" magad előtt elővédként. Haladási irányodon viszont sokat nem tudtál és nem is akartál variálni, megindultál felfelé a hegyen a megadott ösvényen. Ha van esélyed rábukkanni Tatsuo-san embereire, úgy a logikus, ha az ösvényen haladsz, hogy aki(k) a történtek mögött áll(nak), felfedjék maguk. Amúgy is elsődleges célnak jelölted ki a növény begyűjtését, így ennél több esélyt első körben biztosan nem adhatsz az elveszett alkalmazottaknak. 
A csend azonban még mindig túl nagy volt. A természet hangjain kívül semmi nem utalt arra, hogy figyelnének vagy legalább valaki valóban tevékenyen figyelné a növényhez vezető utat. Azt hitték volna, hogy már nem jön senki, mert nem lenne képes úgysem megszerezni és vissza is vinni a növényt? Esetleg várnak, hogy feljebb juss? Mert ha a nyomokból kiindult következtetéseid helyesek, azért - ha többen vannak - legalább egy valakinek azért kellene akkora képzettségének lenni, hogy észrevegyen, de igazából bárkinek illett volna, tekintve, hogy mennyi időt töltöttél a táborhely átkutatásával például, s hogy a Kawarimid kevésbé óvatos, mint te, hogy magára hívja fel a figyelmet, elvonva rólad. 
Talán már épp kezdted volna újra átgondolni a helyzetet, mikor a Kawarimid előre haladtában észrevett valamit, de már későn. Hiába próbált reagálni a haladási irányának ellentétesen visszahátrálva, a lábfeje beakadt a vékony drótba, ami nagyjából boka magasságban rejtőzött észrevétlen, s megrántotta. Kevésbé elegánsan fenékre huppan képmásod, s máris egy kés áll a vállába oldalról, amitől szertefoszlik, s ismét egy farönk képében tetszeleg. 
Azonnal megtorpanva hallgatózol és figyelsz, de továbbra is csak az idegesítő csend a társad., csupán egy róka inalt arrébb. Ez csak egy csapda lett volna? Akkor valószínűleg lehet több is. De az sem kizárt, hogy ha eddig nem, most már tudnak a jelenlétedről, mert a csapda egyben valami jelzőrendszer része is lehet. 
Ez vajon mennyire befolyásolja a stratégiád a továbbhaladásra nézvést? Mert az kezd világossá válni, hogy a növény megszerzése igen nagy valószínűséggel szembe fogsz majd találkozni azzal az akadállyal, ami az egész mögött áll, miközben még midnig nem találtál olyan nyomot felfelé haladva, semmit, amiből következtethetnél, igazából hány ellenféllel állsz szemben. 

Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Szer. Márc. 06 2019, 12:19

// Sai //

// No para, én is csúsztam a dolgokkal. Remélem idő közben a náthából kigyógyultatok. A fogzás viszont egy darabig gondolom még fenn fog állni. Kitartást! //
 
A Kawarimi elkészítése után több időt nem vesztegettem a hegy lábánál. Elindultam a hegyre vezető ösvényen. Míg igyekeztem saját jelenlétem eltüntetni, addig kópiám majdhogy nem pont az ellenkezőjét tette. Persze csak bizonyos paramétereken belül. Elvégre, ha akkora zajt csapva haladna hogy azt a fél erdő meghalja az is túl feltűnő lenne. Ezért csak olyan neszt kelt, amit egy átlagember is tenne egy túrán. Néhány kisebb, száraz gallyra, levelekre rálép, hogy azok recsegő-ropogó hangja rá vonja a figyelmet már, ha figyelnek. És nem tudják, hogy ő csak egy klón.
Az út felettébb csendesen telt, már-már túl csendesen. Ha nem tudnám, hogy emberek tűntek el errefelé azt hinném egy átlagos erdőről van szó és leengedett védelemmel sétálnék végig, csodálva a természetet. Noha most is alaposan szemügyre veszem, mégsem a szépségét figyelem, hanem az ellenséget fürkészik szemeim.  Mikor már eleget haladtam ahhoz, hogy az éberségem esetlegesen lankadjon az eseménytelen utazástól. Jóval előttem a klónom megtorpan és hátrálni próbálna. Egy pillanattal később már a fenekén is találja magát. Majd valami gyorsan szelve a levegőt felé repül a susnyásból. A kérdéses tárgy, ami egy kés a vállába áll. Ezután egy pukkanás hallható és porfelhő keletkezik. Ahogy elenyészik a Kawarimi helyén a farönk található benne a fegyverrel.
 
Óvatosan megközelítem, felkészülve egy rajtaütés támadásra. Gond nélkül elérek arra a helyre ahol a klónom is volt. Egyből megpillantom miért esett fel. Egy boka magasságban kihúzott drót volt az oka. Valószínűleg egy csapdarendszert aktivált, máskülönben már bennem is lenne egy kés, vagyis inkább megpróbálkoztak volna belém állítani egyet. A fegyvert kihúztam a farönkből, jól jön az extra muníció minimális készletemet figyelembe véve.
* A drót még feszül, vagyis lehet még aktív a csapda. Ezért nem egyszerűen elvágni kéne, mert lehet, ismét beindítom vele. Mielőtt tovább mennék meg kell bizonyosodnom róla, hogy többször nem lehet használni. A tény hogy van valaki, aki képes ilyen csapdát állítani további óvatosságra int. Azt csak remélni tudom, hogy a csapda nincs összeköttetésben a rejtekhelyükkel, jelezve hogy valaki bele sétált.
Hátrébb mentem néhány métert óvatosságból. És az elvett késsel megcélzom a drótot. Ha elsőre eltalálom és elvágja, de nem történik semmi akkor ezzel megbizonyosodtam afelől, hogy csak egyszer használatos volt. Ha mégis történne valami, akkor pedig arról, hogy a csapda végleg hatástalanítva lett. Ha nem sikerül elsőre, akkor tovább próbálkozom. A csapda deaktiválása után combtokomba teszem a fegyvert.   És mivel szerencsére nem egyszer használatos.  A korábban használt farönköt pedig ismét felhasználom egy Kawarimihez. Az új kópia vállán viszont megjelenítek egy kötést is. Mintha eltalálta volna a csapda, és el is látta magát. Hátha még nem jöttek rá hogy csak kópia, és így ha következőnek emberekkel találkoznék, elbízzák magukat, hogy egy sérült civil vagyok csupán. Ha pedig az ellenfél ez idő alatt rá is jött, hogy csak megtévesztés legalább a többi csapdát is aktiválni tudom rajta/vele. Már ha vannak még.  
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Szomb. Márc. 16 2019, 01:11


Klónod "halála" után megvizsgáltad a "tetthelyet". A kést eltetted, jól jöhet még, majd a drótot vetted górcső alá. Bár az kifeszült továbbra is, mikor újra megpiszkáltad, már láthatóan nem történt semmi. Újabb csapdát nem aktivált, így viszont nagyobb az esélye, hogy más funkciója is van, és most "csengettél" másodszor, bejelentkezve. 
Így viszont jobb, ha óvatosabb vagy, mert ezek szerint  annyira messze nem lehet(nek), legalábbis ha valóban jelzőrendszer része is a drót, akkor annyira nem táborozhat(nak) távol. 
Újabb klónt készítesz elő Kawarimihez, még a részletekre is figyelsz, hogy ha már hátrányt szenvedtél az egyik oldalról, előnyt kovácsolhass a másikról. Miközben elrejtőzöl, ismét fülelsz. Semmi. Még nem késtél el a kawarimivel talán. Ettől függetlenül óvatosan indulsz tovább, ahogy a klónod is megindul. 
Hogy nem várt(ak) komolyabb ellenfelet, azt a percekkel később bekövetkező esemény igazolja: már azelőtt meghallod a közeledtét, mielőtt felbukkanna az ösvényen, ahol a csali másolatod halad. A férfi termetes, kicsit kövér is, de még hangsúlyosabbak széles vállai. Kezében/kezén karomszerű fém fegyver, amelynek egyik karmából hiányzott egy darab. Talán onnan törhetett le az a kis darab, amit találtál. Vajon ez utal a képzettségére, vagy valami olyasmiről mesél, amiről nincs tudomásod? 
A férfi alapvetően nem tűnik profi shinobinak, de lehet, csak azért "csörtetett", mert úgy véli, civil fegyverforgatóval van dolga. Arcáról süt az egoista magabiztosság is, ahogy a kawarimi klónodra förmed. 
- Mondd, nem unja már a főnököd, hogy haszontalan férgeket küld hasztalan? Mert én kezdem unni, hogy még az esküvő előtti napon is itt szarakodok a hozzád hasonló szardarabokkal. - Ráérősen tolja a monológját, mintha nem kellene semmitől tartania. 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Hétf. Ápr. 01 2019, 11:56

// Sai //

// Bocsánat a késésért. Jön a jó idő ezért kint a ház körül is egyre több munka akad. //

Miután megvizsgáltam a csapdát, mondhatni megkönnyebbültem, hogy egyszer használatosról van szó. Ám attól még valaki megbotolhat benne, a visszaút során pedig már lehet nem lesz rá alkalmam. Ezért elvágtam a drótot. (Eszembe sem jutott, hogy egy jelzőrendszerhez is tartozhat a kihúzott drót.) Majd készítettem egy új kawarimit, ami megsérült a csapdától és a sebe is el lett látva, már amennyire el lehet látni egy kézzel a vállat. Aztán tovább indultunk, a klón és köztem több mint 10 méteres távolság volt. Illetve én nem is az úton haladtam, hanem mellette a bokrok és más nagyobb cserjeszinti növények takarásában.
Rövid időn belül hangos léptek hangja jön a hegyi ösvény vége felől, majd amint megjelent a látóhatáron megálltam, a kawarimimmel szintén ezt tetettem. A fickó magas volt és vállas, azonban láthatólag nem túl sportos pocakját alapul véve. Kezén pedig ott a három pengés ”karom”, ami mint kiderült jól sejtettem és tényleg egy tekko kagi, az egyik hegyén látszik a hiánya is annak a pengehegynek, amit lent találtam.
*Úgy tűnik, egyedül van. A testalkata arra enged következtetni, hogy nem egy képzett shinobi áll előttem. Esetleg bel kontárkodik a dologba, de nem lehet igazi szakértője. Valószínűleg gyorsabb az átlagembernél, de egy ninjával nem vetekedhet. A testi ereje az ami, igazi erőssége lehet.
Miután első ránézésre megállapítottam néhány dolgot, a stratégiámat innentől kezdve e szerint fogom alakítani. És a gyorsaságbeli fölényemre fogok alapozni, valamint a meglepetés erejére.

Miközben a férfi tovább halad az úton hasonmásom irányába, lassan hangtalanul én is elindulok a susnyásban hogy mögé kerüljek. Közben a férfi magabiztosan megszólít vagyis azt hiszi, ezt velem teszi. Talán választ vár, de a kawarimi nem tud választ adni, elvégre ez nem egy árnyékklón. (Lehet ezt rosszul tudom, de mint a sima klón ez sem tud olyat tenni, ami előtte nem volt tervben, önálló tudat híján. A mozgását is csak a kugutsu no jutsutval tudom irányítani. Remélem nem írtam hülyeséget.)
A tervem az, hogy ha sikerül a háta mögé lopóznom mielőtt neki menne a klónomnak, a shushin no jutsuval a háta mögött termek és megpróbálom, egy erős nyakra mért ütéssel eszméletlenné tenni. Ha ez nem válna be, meghátrálok és előveszek egy kunait védekezésre. Ha pedig megindulna a kawarimim elpusztítására , miután megtette a meglepődöttségét kihasználva megtámadom. Attól függ milyen szögben lesz nekem. Ha háttal akkor a leütésével próbálkozok, ha elölről akkor pedig erőteljesen gyomorszájon rúgom. Remélhetőleg összeesik tőle. Illetve bárhogy döntök egy kunai lesz a kezemben, ha védekezni kéne a tekko kagija ellen.
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Kedd Ápr. 09 2019, 12:46


//Ismerős Very Happy a vidéki élet bája xD //

- Na, mi van, kivágták a nyelved? Vagy annyira magad alá csináltál, hogy meg sem szólalsz? - oltogatja a férfi a klónod, de pillanatok alatt türelmét veszti, így a háta mögé lopózós terved megvalósítására nincs időd, életbe lép a másik. 
A férfi a súlyához képest valóban tempósan, de azért elég mackósan iramodik meg, s a "karmaival" kegyetlenül halálra zúzná/vágná/tépné a hasonmásod, ha az valódi személy lenne - vajon ez mennyire ad támpontot a többi kiküldött alkalmazott sorsa felől? -, így viszont csak az eloszló klón füstjéből elbukkanó fadarabot rombolja szecska fává. Így viszont már mögé tudsz kerülni, így amíg ő önelégült vigyorgásból bosszankodó arckifejezésbe vált a füst eloszlásával, addig te hangtalanul megindulva nekilendülsz, hogy hátulról, lesből támadva hatástalanítsd. Ugyan észrevesz, de ez már nem elég ahhoz, hogy ténylegesen is tudjon rád reagálni. Szinte érzed, ahogy jól irányzott ütéssel leütöd, s a nagy hegynyi test eldől, mikor valami oldalról fürgén feléd veti magát, s az a valami erőtelesen beléd csapódik oldalról, kitérítve az ívedből. Egyrészt így eltéveszted a célod, mert a férfi oldalra kilépve így el tud kerülni, igaz nem sokkal, de ez most lényegtelen, másrészt a valami nemcsak az oldaladnak csapódik, de valamit beléd is "márt", mert az oldalad elönti a fájdalom, mintha apró, tűhegyes pengék (?) szaladnának keresztül a bőrödön. Ahogy oldalra lesve felméred még zuhanás és már érkezés közben, tudatosul benne,d hogy a támadód egy róka, egy méretesebb termetű róka, aki az oldaladba mart. Idézett lény lenne? Nem tudhatod egyelőre, de komolyabbat ránt rajtad oda-vissza, mielőtt elengedve visszahátrálna a gazdája (?) mellé. 
Ekkor olyasmi történik, amire gyanúsan soha az életben nem számítanál. A róka megszólal, és hát... elég konkrétan lecseszi a hegyomlás férfit. 
- Nem megmondtam, hogy ne vegyél félvállról egy ellenfelet se, te agyalágyult hústorony?! Nem volt elég, hogy eltörted azt a méregdrága fegyvert is, mint valami béna seggfej?
- A francos fészkesfene se gondolta, hogy ez a kis girnyó egy ninja! - vágott vissza sértetten a nagy darab, de egyáltalán nem úgy, mintha ő lenne a főnök. 
Már önmagában az is rendhagyó, hogy egy ninjuu beszél, de hogy még ő is legyen a feljebbvaló, na az valóban nem mindennapi látvány. De legalább nagyjából kezd kirajzolódni, hogyan került a pengedarab oda, ahova. Abszurd és sovány vigasz? Lehet. De lehet valami még ennél is furcsább? 
Viszont láthatóan arról megfeledkeztek, hogy a pillanatnyi előnyük kihasználják... 

[Igen, ez az új irányelv a technikával kapcsolatban Very Happy Öreg vagyok, de mikor kezdtem anno, még nagyon másképp gondoltuk, mert kifejletlen volt a jutsuelmélet, s épp csak elkezdődött a Shipuuden xD] 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Kedd Ápr. 16 2019, 12:45

// Sai //
 
A férfi nem képes tűrni, hogy hasonmásom nem válaszol neki, ezért sértegetéssel próbálkozik. Mivel ez sem jön be, és mert talán túlzottan nyugodtnak is mutatkozik a férfi megiramodik felé. A számításom bejött, tényleg gyorsabb az átlagnál, de velem nem veheti fel a versenyt. Mikor megérkezik ”hozzám” erőteljes vad csapásokkal próbál szétmarcangolni. Egy kicsit sem finomkodik, nem kíván túszokat ejteni.
* Ha a többi embert is így támadta, meg mint a klónomat és azt a szerencsétlent, aki a villában halt meg, akkor a többi ember sem lehet már életbe.
Amint eljött a megfelelő idő, előtörök rejtekemből, és tervem szerint gyorsan a háta mögé érkezek, hogy leüssem. Nem is lett volna az egésszel semmi gondom, hamar le tudtam volna az egész huzavonát, ha nem lett volna egy segítője. Mikor lecsaptam volna a férfire, valami az oldalba vág és belém is mart, ami miatt elveszítettem egyensúlyom és minimálisan eltérítette kezemet is. A férfi ezek után természetesen könnyű szerrel lép félre csapásom elől. Miközben zuhanok a fájdalom oldalamban enyhül. Oldalra nézek és egy vörös bunda siet vissza a férfihoz, közben én a földre csapódok. Nem volt nagy fájdalom, de nem is kellemes a porban feküdni.
* Remek egy társállat! Vajon csak idomított vagy egy ninjuu? A lényegen nem változtat alábecsültem az ellenfelem.
Fut végig a fejemben a kérdés, miközben feltápászkodok a földről. Közben pedig egy érdekes beszélgetés üti meg fülem. A róka ugyanis nemcsak, hogy megszólal ezzel megválaszolva másodpercekkel korábbi, magamnak feltett kérdésem. De jól le is szidja a férfit. Ami arra enged következtetni, hogy a saját fajában bizony rangja van. Vagy sokkal erősebb, mint a férfi magam. De mivel már harcoltam hasonlóval, ezért nagyjából tudom, mire kell számítanom.
 
Miközben hallgatom őket sérült oldalamhoz nyúlok, hogy diagnózist vegyek. Minimális fájdalmat érzek, de nincs vér. Vagyis a rézeges öltözetem, megóvott attól a fogai mélyen belém hatoljanak. (Saját feltételezés, mivel nem írtál a sebről. Ha mégis komolyabbnak gondolod akkor javítom.)
* A túlerőjük problémás lehet, de nem tartanak komoly ellenfélnek azután sem, hogy megtudták ninja vagyok. Még a róka sem, elvégre látszólag jobban lefoglalja az, hogy leszidja társát. Az ”első” csapás így az enyém, és némi előnyhöz is juttatna. Egy katon technika biztosan megfelelő nyitány lenne. De ezt még adunak meg akarom hagyni. Illetve egy erdőben nem előnyös a gyújtogatás. Főleg úgy, hogy lehet a növény is megsínyli. Marad a közelharc, amit a rókával kell kezdenem.
Miután gyorsan eldöntöttem magamban milyen harcot folytatok, a többi része marad a rögtönzés és a harc közbeni stratégiaalkotás. Mivel túl sok plusz időt úgy sem kapok a társalgó ellenfeleimtől. A kezemben lévő kunait közéjük hajítom a rókát célozva. Ha szétugranak a Shushin no jutsuval a róka után indulok és a Konoha Senpuu(Levél Forgószél) nevezetű taijutsut alkalmazva megpróbálom megrúgni bordáit célozva. Ha sikerül így a földre vinnem akkor megindulok a férfi felé egy újabb kunaival a kezemben. Ha nem akkor meghátrálok, hogy ne eshessek két tűz közé.
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Szer. Ápr. 24 2019, 01:41


//amikor a lényeg lemarad ˇˇ' de igen, nem gondoltam én sem komolyabb sérülésre, azt tuti nem felejtettem volna le ˇˇ' //

A pillanatnyi vitatkozást kihasználva felmérted a sérülésed, s közben máris pörgött az agyad a stratégiádon, s ennek első akkordjaként a következő lépéseden, ami e stratégiát - a győzelmedet - előmozdíthatja. Úgy döntöttél, figyelmed első körben az állatra koncentrálod. Újabb "váratlan" támadásod lendületesen kezded egy, a vitatkozók közé hajított kunaival. Ez az ellenfeleid is magához téríti, úgy rebbennek szét, mint a galambok, ha közéjük szalad egy gyerek aljas mód undokoskodva velük. Te az állatot célzod meg, utána iramodva a Shunshin no jutsuval turbózva fel még inkább a lépteid, hogy egy taijutsuval zárd a kombó első részét, lehetőleg kifektetve az állatot. 
A róka kétségtelenül hasonló hibába esett, mint amiért megfeddte nagydarab társát, hiszen elég tehetetlennek mutatkozott az ellene indított támadásoddal szemben. Igazából már a szádban érezhetted a győzelem ízét, a talpad alatt meg a róka testét, amikor egy pukkanással a róka semmivé lett, kimenekülve a helyzetből. Eltűnt. Visszakerült oda, ahonnan megidézhető. Legalábbis erre gondoltál, mert nem bukkant fel újra fél pillanattal később. Támadásod így csupán egy krátert eredményezett ténylegesen - bár többet nyertél ezzel pillanatnyilag, még ha nem is teljesen azt, amit szerettél volna. 
A nagy darab férfi viszont közben megindult feléd ordítva, hogy felszeljen "karmaival", amelyekbe chakrát vezetett. Viszont ezen is látszik, hogy nem lehet túl gyakorlott, valódi, kiképzett shinobi, mert elég változó a chakra minősége a fegyveren. Ennek ellenére igen kellemetlen még így is, mert jó eséllyel továbbra is felszeletel egy hétköznapi pengét.


//A férfi nagy tempóval siet feléd, nem egy shunshin, de egy háromnegyed shushinnyi tempóban, szóval jó gyorsan Very Happy A kettőtök közötti távolság, amikor nekilendül, nagyjából 5 méter, s hacsak nem állsz elő olyan tervvel, akkor alapvetően mint a bika, megy utánad és próbál csépelni, magatartásában ez a cél vezérli, erre számíts 
Közben ha próbálnál figyelni a rókára is, nincs nyoma, hogy bármi módon visszatért volna a csatatérre//

//chakraszint: 95%//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Aihara Arata Szer. Május 01 2019, 21:00

// Sai //
 
Miután sikeresen szétoszlattam ellenfeleimet a közéjük dobott kunaival, megindultam, hogy egyesével elintézzem őket. Vagy legalábbis erre tettem egy kísérletet. Elvégre egy bevitt ütés után még formációba tudnak állni. Döntésem a ninjuura esett. Aki megérezvén a veszélyt el is iszkolt és egy pukkanással eltűnt. Miközben én a levegőben fölüle próbáltam bevinni egy rúgást. Eltűnésének eredménye képen a földet találtam el, aminek az ereje egy kisebb pár méter átmérőjű íves gödröt hozott létre. Az hogy nem sikerült eltalálnom a rókát nem szomorított el. Sőt ha nem lenne több ellenfelem még, talán mosolyt is csalt volna az arcomra.
*Egy kipipálható. Ha visszatért a rókák rejtett falvába, akkor onnan csak egy újabb shinobi idézéssel lehet idehozni. Amit nem fogok engedni a férfinak.  
 
A felrepülő por és földtörmelékek közt reflexből hátraugrottam, hogy távolság maradjon köztem és ellenfelem közt, aki a tekko kagi, miatt valószínűleg közelharcot szeret vívni. És amint ezt megtettem rájöttem milyen jól is cselekedtem. Mert a férfi nem habozott vagy gondolkozott túl sokat. Üvöltve máris nekem rontott. Szemmel láthatóan a távolság 5 méter körüli, így miközben ő őrölt módjára siet ront nekem én hátrálással tartom a kettőnk közötti távolságot. Közben az erdőre is vetek pár pillantást háta vannak még idézett rókák. Szerencsére egynek sincs nyoma.
* Úgy látom az ész elhagyta a csatateret, már csak az érzelem maradt. És látszólag a düh vezérli. Ez nekem kedvez. Egy pillanatra el kell tűnnöm előle, akkor egy pecsét technikával talán elfoghatom.
Ahogy haladok hátrafelé benyúlok hátra az övtáskámba és előveszek egy füstbombát, amit a férfinak dobok mellkas tájékon megcélozva. Majd miközben repül combtokom felé nyúlok, hogy azt higgye egy kunait akarok elővenni.
Ha sikerül elvakítanom a füstbombával akkor gyorsan visszaemelem a kezem és kézjeleket formázok az Isshi Toujin(Húrfény Formáció) jutsuhoz, hogy azzal elfogjam. Ha valahogy sikerülne kitérnie, akkor tényleg előveszek két kunait is. Azokkal pedig ismét megcélzom mellkas, majd bal combon. Utóbbit csak akkor dobom el, ha már próbálkozik az első kivédésével.
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Sai Szomb. Május 25 2019, 00:57



[Arata]

//Elnézést a késlekedésért, az egész családot két hete ledöntötte a lábáról a valószínűleg influenzajárvány, és most kezdünk végre talán aludni is ._.' A késésért felírok neked + 10 chakrát és +5 TJP-t, bár tudom, a játékélmény hiányáért nem kárpótol ˇˇ' //

A támadód, mint a bika, akit irritál a vörös posztó lengése, indul meg feléd. Tipikusan olyan embernek látszik, aki hiszi, hogy pusztán nyers erővel bármit el lehet intézni. Pechjére te már nem csupán egyszerű, civil alkalmazott vagy, akit ilyen felfogással is le lehet nyomni, s nem is ejtettek a fejed lágyára, rögtön hátrálva tartod a távolságot, miközben pörgeted is a stratégiát a fejedben. 
- Ne hátrálj, te kis patkány! - tombol ellenfeled. Mert igen, a csendesség sem az erőssége, nem csupán a logika áll távol tőle. 
Nem is meglepő, mikor felmordul, ahogy a füstbombát is a képébe vágod. - Te kis féreg! Ó, @&>&#!... 
Hogy még ordibál is, abszolút nincs nehéz dolgod, hogy tájold a technikád, s a kis "minták" a férfit elérve rácsavarodva bénítsák meg. Nem is kell említeni, milyen újabb szitoklavinát indítva el újra.  
Ha komolyabb harcra számítottál, most úgy tűnik, csalódnod kell. A füst teljes eloszlása után is csak "vergődik" a férfi, próbálva megérteni, mi is történt vele tulajdonképpen. Azonban vajon ki merd nézni belőle, hogy ő állt minden mögött? Ha viszont báb valaki kezében, eléggé magára hagyott bábnak tűnik. 

//Ha bármit ki akarsz belőle szedni, akkor legfőképp arcon köp első körben Very Happy //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gawakawa-folyó Empty Re: Gawakawa-folyó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.