A Nagy folyó

+5
Jiraiya
Kinshu
Matuke Hariko
Yagato Tendo
Shikaku
9 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

A Nagy folyó Empty A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Vas. Ápr. 11 2010, 09:23

A hatalmas folyam, ami több szakaszra bomlik az országon belül, a határoktól egészen Amegakure folyóágáig. Az időjárás és a víz tevékenysége miatt a táj viszonylag gyorsan változik, ezért nincs nagy élővilág a folyók alacsony számú lakóin kívül. A partok barátságtalanok, csúszósak, könnyen csuszamlanak meg.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Yagato Tendo Vas. Ápr. 11 2010, 18:23

//Shizune//

Mikor kiértünk a folyóhoz, leültem egy kicsit pihenni. "Szóval egy küldetésen veszünk részt. De ki az az ember akit követünk? Ránéztem Furiko-ra is és láttam rajta a fáratságot. Ki elmagyarázta, hogy miért van szükség a légzőkészülékre. Én egy megértő fejbiccentéssel reagáltam rá. Mjad meindultunk egy nekem is kellemes tempóban. Majd kérdezősködött tőlem és várta a reakciómat.
- Tulajdonképpen miért vagyunk itt? Sejtésem sincs róla. Békésen sétálunk az utcán, egyszercsak elkezdünk rohanni, egy ember után, aki sokkal gyorsabb, mint mi. Nem csoda, hogy elveszítettük szem elöl. Igaz lehet azért mivel én még nem tudok olyan gyorsan futni, mint te. Egyébként ki az a személy akit követünk? Csak nem....? El kellene tennünk lábalól vagy mi? A sok kérdéssel szerintem megfogtam egy kicsit Ki-Sensei-t, bár remélem azért minden kérdésemre tud majd válaszolni. Szép nyugott léptekkel ballagok tovább és várom a Sensei-em válaszát. Közben néha-néha rápillantok Furiko-ra, hogy minden rendben van-e vele.

//Rendben. Sajnálom, most csak ennyi jött belőlem, egy kicsit fáradt vagyok. Gomen//
Yagato Tendo
Yagato Tendo
Játékos

Tartózkodási hely : Még nem tudom^^


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Hétf. Ápr. 12 2010, 02:38

Ki nyugodt tempót diktál. Ahogy hallja szavaidat, egyre jobban lelassít, majd meg is áll. Amint beéred, rátapicskol a fejedre, és hallod a szűrőn átrecsegni a hangját.
-Akkor még nem gondolkodsz úgy, mint egy ninja. Miért vártam mást, he? - Azzal újra útnak indul. Ahogy felveszed vele a tempót, rágyújt a magyarázatra. -Mivel nem akartunk a város közepén leállni csatázni, hagytuk, hogy észrevegyen minket, majd kitereltük a városból. Segítettek páran. Most követni fogjuk, de előbb egy megfelelő helyre megyünk, mert tanítok nektek valamit. - Az út további részében néma marad, és viszonylag megakadások nélkül, érezhetően célirányosan elvisz titeket egy plató aláa hatalmas lapos sziklaréteg alatti terület a kis dombocskának köszönhetően, ami a közepén meredezik, száraz. Itt telepedtek le, hiszen hamarosan közeledni fog az éjjel. Ki tüzet rak, és amint egyre jobb a hőmérséklet és kevesebb a nedvesség, beszélni kezd.
-Nos, most Furiko tanul tőlünk valamit, de közben neked is fejlődnöd kell, éppen ezért te fogod tanítani a blökit. Neki azt kell megtanítanunk, hogy hogyan használja a saját chakráját különféle módokon, neked meg már azt kell tanulnod, hogyan irányísd a chakrádat minél precízebben. - odahívja magához Furikot, és megfogja a fejét. Furiko érdeklődve szaglászik, egészen amíg Ki négy-négy ujját a kutya orrának és a homlokának különböző pontjaira teszi, egymással párhuzamosan. Ki nyugton marad, majd a pár másodperc végén már csak az orra mozog. Az orrcimpái viszont szaporán járnak, majd amikor Ki leveszi a kezeit a kutyáról, az körülszaglászva áll, érezhetően zavarodottan. Ki elővesz három egyforma apró gömböt az egyik táskájából, és az egyiket odanyomja Furiko elé. A kutya megszaglássza golyót, majd miután Ki elkeveri a golyókat a tenyerében, Furiko képes kiszúrni azt, amit az előbb adott oda neki Ki. -Itt a lényeg az érzékek chakrával való érzékelésében van. Ha Furiko hozzászokik, hogy képes chakrával megtalálni valamit, amit anélkül nem, előbb utóbb megtanulja kezelni. Neked ebben kell segíteni, úgy, ahogyan én is tettem. Az ujjaidon keresztül kell megfelelő mennyiségű chakrát áramoltatnod furiko megfelelő szerveibe. - Azzal újra megmutatja Furikonak a golyókat, de Furiko már nem tud választani. Ki megmutatja neked a pontokat, ahol beáramoltathatod a chakrát, majd rád hagyja a munka többi részét. Ott vannak előtted a golyók, és ki kell kalkulálnod, hogy melyik lesz a megfelelő mennyiség, amivel felsegíted Furiko érzékeit.


//Azt kérem részletezni, hogy a beszélgetések, elhelyezkedés után hogyan állsz neki a feladatnak, mivel próbálkozol, milyen irányból közelíted meg az elvégzendőket.
Nem könnyű a fórumjáték, éppen ezért csak annyit érdemes játszani, amennyit élvezzük; nem tartozol senkinek, azzal ,hogy ide jössz, élvezd ki nyugodtan, nem kell sietned a kedvemért a postokkal.//
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Yagato Tendo Pént. Ápr. 16 2010, 14:00

-Miért? Akkor mond el, hogy hogyan gondolkodik egy igazi ninja. Vágtam a szavába, mikor megálltunk egy kis időre. Tovább haladtunk, majd elmagyarázott nekem valamit. - Akkor még is csak kezdtem kapizsgálni. El kell tenni lábalól, vagy el kell kapnunk. És még is mit fogsz nekem tanítani? Türelmesen vártam a válaszokat, miközben meghúzódunk egy kisebb helyen. Néma csönd volt. Senki nem szólt senkihez. Ki tüzet gyújtott, addig én Furiko-val foglalkoztam. A nagy csendességet Ki-Sensei töri meg. Érthetően magyaráz valamit amire én egy fejbólintással reagálok, miszerint értem mit akar. Majd magához hívta Furiko-t és csinált vele valamit. Én érdeklődve nézem, mert biztos valami fontos dolog az. Miután befejezte a dolgát, látszólag elővett néhány golyót vagy micsodát. Az egyiket Furiko orrához nyomta, majd megkeverte. Furiko azonnal kiszurtam, melyik volt az. El sem tudtam hinni, hogy Furiko ilyenekre is képes. - Sensei, nekem mit kellene csinálnom pontosan? És mi volt ez amit te csináltál Furiko-val? Teszem fel a kérdéseket, amire azonnal válaszol is. Majd megmutatja, mit hogy kell csinálnom. Oda mentem Furiko-hoz, majd az ujjaimat oda tettem ahova Ki mutatta. Erősen koncentrálom a chakrám, majd mikor úgy érzem, hogy elég, elveszem az ujjaimat. Megmutatom neki az egyik golyót, hogy hagy szaglássza meg. Ezek után megkeverem őket, majd leteszem a főldre. Türelmesen várom Furiko és Ki-Sensei reakcióit.

//Rendbe, és remélem, hogy nem baj az, hogy néhány helyen leírtam, azt amit meséltél, mert így jobban tudtam reagálni. Jah.. és van egy kérdés amire már válaszoltál is, csak én feltettem, hogy legyen értelme is amit utána csinálok. Remélem nem baj.//
Yagato Tendo
Yagato Tendo
Játékos

Tartózkodási hely : Még nem tudom^^


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Szomb. Ápr. 17 2010, 12:52

Amikor az ujjaiddal Furiko orrán és fején koncentráltad a chakrádat, valami furcsát vettél észre rajta. Nem akart megmaradni alattad, és amikor végre befejezted a koncentrálást, prüszkölt egyet. A golyót amit megmutattál neki megint megszagolta, viszont nem tudott választani. Ahogy Kire néztél, láttad, hogy apránként csóválja a fejét.
-Figyelted, hogy mennyi chakrát áramoltatsz Furikoba, vagy csak jó erősen rákoncentráltál? Megpróbáltad irányítani a mennyiséget? - Nem várt választ, és intett, hogy kezdd újra, miközben egyre nagyonn beleéléssel figyelte Furikot. Amikor odatetted az ujjaidat legközelebb, csendben szólt. - Figyeld Furikot amikor koncentrálsz.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Yagato Tendo Kedd Ápr. 20 2010, 21:27

Hát igen, ezt nem figyeltem. Már mint a chakramennyiségre. Sajnos csak koncentrátam. Megpróbáltam újra. Ismét a homlokához és az orrához tettem az ujjaimat. Koncentrálni kezdtem a chakrámat. Most figyeltem a mennyiségre is és Furiko reagálására. Láthatólag jól viseli ezt az egészet. Miután elégnek éreztem a chakra áramoltatást, elvettem a kezem és reménykedtem abban, hogy most nem fog prüszkölni. Megmutattam neki az egyik golyót, hogy had szaglássza meg. Ezek után megkevertem őket, majd megmutattam neki mind hármat. Remélem most sikerül neki megtalálnia. Arra azért kíváncsi lennék, hogy miután végeztünk ezzel, hova fogunk menni. Még várom Furiko reakcióját, egy kis időre leveszem a légzőkészüléket. Ezt megtéve elég furcsa érzés fogott el. Mint ha egyszerűen kiszáradt volna a szám. Alig kaptam levegőt. Gyorsan visszacsatoltam, majd visszapillantottam Furiko-ra és vártam a reakcióit.
Yagato Tendo
Yagato Tendo
Játékos

Tartózkodási hely : Még nem tudom^^


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Csüt. Ápr. 22 2010, 14:24

Az újabb próbálkozásnál már együtt figyeltétek Furikot, aki érdeklődve pillantott mindkettőtökre, lévén, hogy nem túl sűrűn van ő a figyelem középpontjában, majd ahogy fokozatosan növekedett az ujjaidban a chakramennyiség, változni kezdett a tekintete. Ki feltette a kezét, jelezve, hogy figyeld jól Furiko reakcióját, te pedig láttad amint a kutya a kellő pillanat után elkezd vadul érzékelni; Furiko szemei úgy húzódtak össze, pupillái pedig úgy mozogtak mintha keresnének valamit, az orra pedig mintha lüktetne, folyton szagolt a levegőbe. Ilyennek még sosem láttad azelőtt.
-Most sokkal érzékenyebb, mint nálam volt. Te már összhangban vagy vele. - Mondta Ki, és elővett egy véres kötésdarabot, amit megmutatott Furikonak. Amíg az vadul szagolta a ruhát, Ki folytatta. -A vér az egyik legerősebb illatkibocsájtó anyag, mivel rengeteg dolgot tartalmaz, amit csak állatok képesek érzékelni, például hormonokat, de ezekről később. Most folytatjuk a küldetést. Meg kell találnunk a vér gazdáját. - Azzal elővett egy tekercset, és belezárta a véres ruhadarabot. Furikora nézett, majd rád, és biccentett. Te adhattad ki a parancsot , amire Furiko tétovázva, de megeredt. Még ebben az esőben is képes volt követni valamilyen nyomot.
Az út kimerítő volt, de tudtátok, hogy közeledtek. Előbb utóbb elállt a napi vihar, majd beértek a határokon található erdőkbe, ahol köztudottan sok lázadó húzta meg magát. Az út közben persze néha meg kellett állnotok; Furikonak segítség kellett az érzékei újraélesítésében, Ki pedig azt javasolta, mindig egy hajszálnyival kevesebb chakrát próbálj az orrába koncentrálni. Most már tudtad, hogy Ki miről beszélt, amikor azt mondta, mindkettőtöknek tanítani akar valamit. Elsőre fogalmad sem volt arról, hogy mennyi is az egy hajszálnyival kevesebb, de ez változott...


//Hogyan is, mennyit is, miért is?
Amíg a te tempódban játszunk, addig nekem is megfelel. Fejlődni látszol, hajrá, így tovább!//
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Matuke Hariko Szer. Aug. 25 2010, 09:32

>>Shizune<<

Rádöbbenve hatalmas hiányérzetemre a tekercset olvasgatva, inkább úgy döntöttem, hogy nem maradok tovább Takumi no Sato közelében, elvégre meg se hívtak. Ezért inkább úgy döntöttem, hogy magára hagyom a kis csapatot és hazafelé indulok, az igazi otthonom felé Amegakure felé. Most már a kérdéseimre megkaptam a választ és kezdtem megérteni mi miért folyik ebben a szánalmas világban. Az út nem tartott túlzottan sokáig, hisz a járást már igenis jól ismertem, révén, hogy rengetegszer jártam már erre egy egy küldetés alkalmával. Amikor elértem azt a folyót ami egyenest Amegakureba vezet egy kicsit lelassítottam és megálltam pihenni. Mivel egyedül voltam és mindennél jobban utáltam az egyedüllétet ezért úgy döntöttem, hogy egy kevéske chakra felhasználása érdekében teremtek magamnak egy partnert akivel beszélgethetek. Hüvelykujjamat a számhoz vettem, ráharaptam, majd a kezemet a földhöz is csaptam mire nagy füst támadt és már meg is jelent előttem legkedvesebb barátom Yura aki egyből kérdőre is vont engem szokásához híven.
- Hogy miért idéztelek meg? Tudom, hogy téged harcra neveltek, de rád is rád fér néha a lazítás. Éppen hazafelé tartok és szeretnék számítani a társaságodra.
- Értem. Szóval meglelted azt amit kerestél?
Kérdezte tőlem a tigris, mire én kecsesen bólintottam egyet, majd újra felálltam a földről és útnak indultam immáron egy partnerrel. Út közben egyre többször ragadtak magukkal az emlékek amiket itt éltem meg.
- Már nagyon hiányzott ez a hely... Az örökké esni látszó megtisztító esőnél nincs megnyugtatóbb nem igaz?! Néztem fel az égre, miközben mindketten a folyó tetején sétálva haladtunk egyenesen Amegakure felé.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Csüt. Aug. 26 2010, 21:42

-Örülj neki, hogy örülhetsz. Én nem szeretem annyira ezt a helyet. - Minden szó ellenére nem siettette a tempót, és játszadozott a vízfelszínnel némely lépésekor, máskor meg, amikor kiestél egy-egy régi emlékből azt vehetted észre, hogy téged figyel.
-Mire gondolsz ilyenkor? - A tigrist nem sűrűn hallottad a maga kíváncsiságáról szólni, de most mégis így szólt hozzád. Láthatólag ezt ő is észrevette, és levette rólad a szemét, és csak egy kicsivel később folytatta. -Tudod nem vagyok egy összetett lélek, de azt tudom, hogy mindenkinek más kell. Ismerem pár faj példányát eléggé ahhoz, hogy ne kelljen furcsállnom dolgokat, de az emberek mindig meg tudnak lepni. Nektek mindig van miért harcolnotok, és mind mást tartotok fontosnak.
A válaszodra bőven akadt időd, az éjszaka teljes sötétedéséig, és az éjjeli lehűlésig, ami előtt el kellett, hogy érjétek a várost, ha nem akartatok lebetegedni a feltámadó szélviharok miatt.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Matuke Hariko Pént. Aug. 27 2010, 08:55

A folyó felszínén sétálva, elmerülve az emlékek kavalkádja között, kissé boldogabb lélekkel tértem vissza a valóságba, amikor hallottam mit is mondott Yura nekem. Kissé elmosolyodtam, majd fejemet felé döntöttem.
- Tudom, tudom... A víz és a macskafélék nem igazán vannak meg egymás mellett. Hehe... erről is egy érdekes történet jutott az eszembe. Épp egy küldetésen voltam és a te segítségedre volt szükségem ezért megidéztelek, de nem is akár hol, épp egy tó tetején... Az az erő ahogyan te kirobbantál a vízből és elázott arccal vontál kérdőre engem távol a víztől, a szárazföldön... Ez is csak arra emlékeztet, hogy megéltünk egy-két dolgot.
A nosztalgia közben, a kezemet a szám elé emeltem, majd kecsesen kuncogtam egyet. Miközben haladtunk előre a folyón, az idő múlására lettem figyelmes, na meg arra, hogy Yura ismét engem figyel, majd pedig beszédbe kezd. Miután végighallgattam őt, egyetlen egy helyes választ találtam magamban. A fejemet lassan az ég felé emeltem és az eget véltem kémlelni, na meg a lassan csepegni kezdő esőt.
- "Tudod, függetlenül attól, hogy jó vagy rossz az amit teszünk, azért a személyért, aki fontos számunkra, mi megtesszük minden tőlünk telhetőt. Ha valakinek van egy olyan személy az életébe, ahová folyton visszatérhet, csak ott lehet igazán boldog és felhőtlen." Ezt mondta nekem régen egy érdekes kinézetű fiú... Ha jól emlékszem rá, olyan volt mint akinek macskabajszai voltak. Hehe... elég hangos fiú volt. Gondolatmenetem ismét átcsapott erős nosztalgiázásba, de gyorsan kiráztam ezt a fejemből, majd újra Yurára néztem.
- Ez a személy számomra nem más mint maga Amegakure és annak vezetője. A falusiak megbíztak bennem, pont úgy mint a falu vezetője aki számtalan fontosabbnál fontosabb küldetést bízott rám. Egészen pontosan ez volt a vándorlásom célja... célja, hogy megtudjam mit is jelent számomra Amegakure és rájöttem, hogy eme kicsiny falu nélkül nagyon elveszett lennék, pontosan úgy ahogyan nélküled is az lennék Yura!
Számon egy kedves mosoly jelent meg ami mindent elárulhatott a tigrisnek. Elárulhatta neki, hogy még mindég nagyon hálás vagyok neki azért mert megannyiszor segített nekem, valamint már csak azért is mert ő van nekem. Az az aprócska büszkeség ami belém fészkelte magát még régen, nem engedte, hogy kimondjam azt a szót, hogy "Köszönöm" de minden porcikámmal ezt sugalltam neki.
- Mi lenne ha egy kicsit felgyorsítanánk a tempót? Még az éjszaka előtt el szeretném érni Amegakuret. Mit szólsz? Kérdeztem tőle, de a választ már nem vártam meg, pusztán elkezdtem szaladni a folyó mentén az egyre sűrűbben eső esőben ami már azt mutatta, hogy közel járok hőn szeretett falumhoz.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Szomb. Aug. 28 2010, 22:59

-Látom amit mondasz. Bízom benned, ahogyan eddig is. - A mondatnak egy macskaüvötéssel adott igazi nyomatékot, és hirtelen záporozó tempóba váltott. Pár pillanatig csak a tappancsai nyomán felrobbanó vizet láttad, majd a szemed megtalálta a vizet morzsaként szóró állatot magad előtt. Érezted a lelkesedést, ahogyan a szavaid után bizonyára Yura is feltüzesedett, és adrenalintól telve, folyton téged szemmel tartva kínálta a versenytempót...

Nem is kell túl sok idő, talán csak másfél óra, mire így megérkeztek Amegakure bejáratához. Az érkezésetek egybe esik az eső enyhülésével, és az ódon város falain már érezhető a lefelé csapó északról jövő széláram. Sietnetek kell valami menedékbe, éppen ezért választod a rövidebbik utat, ami úgy tűnik talán nem volt a legjobb megoldás.
-MEGÁLLNI! - Mire a fal tetejére érnétek, megjelenik fölöttetek két ember, majd lejjebb a falon másik kettő. -Lám-lám, Matuke Hariko. Azt hittem ki kell mennem érted, de így boldogabbak vagyunk.
-Ki ez az ember? Mocskos vérszaga van. Még az esőben is bűzlik. -Yura nem tudta megállni a vicsort, és orrának hatalmas szőrei tűként meredtek szét.
-Azt tudni, hogy a mesterségem elég nyomot hagyott már rajtam, hogy az ilyenek észrevegyék. Tch... - A ninja kiköpött, majd eljátszotta a meglepődöttet, mint aki elfelejtette, hogy a lefelé köpés ebben az esetben a tigrist találja el. Az érkező villám az elbődülő Yura, és a hihetetlenül széles vigyorral rendelkező alak között mintha kisütötte volna szétfeszített légkört, és megvilágította az emlékeidet is. Shou Suisumaru, a "savmester", akit a belháború idején Pein maga győzött le az elsők között, aki büntetésül az állkapcsával fizetett, és eltűnése után egy groteszkül összevarrt új arccal tért vissza. Te még gyerek voltál, amikor azt az embert már mindenki hírből kerülte, és épp csak, hogy kikerültél az akadémiáról, amikor ő rejtélyes módon egyre magasabb pozíciókba jutott. Sok fiatal társatokat a látványa is émelygéssel töltött el, és annak idején te magad is elájultál amikor szemtől szemben álltatok a csapatotok beavatási szertartásán. Egy biztos, a vérszomj, és a nyomás, amit a jelenléte rád erőltetett, még mindig kemény volt.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Matuke Hariko Szer. Szept. 01 2010, 17:18

A mély üvöltés, valamint a lábam alatti víz morajlása eléggé feltüzelt engem is a kis versenyhez és amint láttam, hogy a tigris kielőz engem én is rákapcsoltam a tempóra és végigszántottuk a folyó felszínét. Végig egymás mellett futottunk, de az igazsághoz hozzátartozott, hogyha le akartam volna előzni, könnyedén megtudtam volna tenni, bár biztos Yura is rejtett magában még némi gyorsaságot. Azzal a tempóval amivel ketten haladtunk előre, hamar elértük Amegakure határát illetve annak falát.
- Siessünk... Kezd egyre hidegebb lenni. Szóltam rá Yurára ahogyan nem a kaput választottam, mert az azon való bejutás, meg az iratok rendezése sokáig tartott volna, inkább a falmászást választottam. *Úgy is ismernek engem, biztos elnézik majd.* Gondoltam, ahogyan már a falon futottam felfelé amire hirtelen négy shinobi jelent meg körülöttem és így kénytelen voltam megállni.
A négy közül az egyik felismert engem aminek örültem, de miután megláttam az arcát és a további cselekedeteit, egyáltalán nem voltam boldog. Yura a köpéstől émelygett amit én nem hagyhattam szó nélkül elvégre ő mégiscsak a társam.
- Mindég is imádtam a meleg fogadtatást idehaza fiúk... Ekkor tekintetemet a "köpködő férfi" felé fordítottam. - Csak nem hiányoztam az én drágalátos falumnak Suisumaru? De ne aggódjon, ezúttal véglegesen itt maradok... Mondtam neki, ahogyan lassan odasétáltam az émelygő Yurához, majd ott ahol le lett köpve, a diagnózis technikával megvizsgáltam, hogy mi is történik vele és ha lehet meg is gyógyítom. Amint erre sor kerül, közel hajolok hozzá és a fülébe suttogok.
- Nyugalom... Ezek itt nem érik meg a fáradtságot, hogy szétverjük a seggüket. Hajoltam vissza tőle széles mosollyal, ahogyan Yuranak segítve ismét megindultunk a fal teteje felé.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Vas. Szept. 05 2010, 20:31

Ahogy lehajoltál Yurához, már te is érezted azt a soha meg nem szokható különbséget, ami az emberek s állatok között volt. Ninjaként a gyilkoláskor előtörő biológiai és pszichológiai jelenlétet meg lehet, és meg is kell szoknia mindenkinek, te pedig, mint tanult medika, ezekkel különlegesen tisztában voltál. Az emberekre gyakorolt hatásuk többrétű lehet, és egészen az agy roncsolásától a feltételes reflexszé váló adrenalin-ajzásig bármilyen módon hathat, azonban ez csak az embereke igaz. Yura, aki az állatok közül is az egyik csúcsragadozó fajból származik, és erre még ninjaképességei is ráfejelnek, émelyítően torz érzést keltett benned, a villámfényben vicsorgó fogai látványa pedig elhitette veled, hogy vért ízlelsz. Miközben legyűrted a kellemetlen érzést, és elvégezted a technikát, tisztában is voltál vele, Yura szervezetében annyi adrenalin keringett már, amennyi egy embert veszett rángatózásra késztetett volna már, más baja nem volt. Amint még eltorzulva, elfojtott üvöltésétől küszködve beszélni tudott, a fal betonja bezúzódott a lábából kiáramló chakra alatt.
-Hariko, ez az ember a faludból való? Akkor jobb ha nem maradok itt, mert mindenem azt parancsolja, hogy szaggassam szét. Ha nem lesz a környékeden, hívj újra... - Azzal eltűnt, a helyére kerülő füstpamacsot pedig a csapó szélben zúgó eső gyorsan lemosta a falon.

Az elmondott szavaidra Suisumaru pedig nem szólt semmit, mindössze kéjes vigyorral nézte végig, amint Yura eltűnik, majd amikor felértél a fal tetejére, egy rekedtes kacajjal kezdte a barátságos szövegelést. Ha ezzel kezdte volna, talán már nem néztél volna rá úgy, ahogyan ezek után.
-Látom kemény shinobinak nőttél fel. Amikor még kicsi lány voltál, biza nem hittem, hogy kellenél a falunak egy nap. De változnak a dolgok, és itt vagy megint. Ha jól tudom még a gyógyításhoz is értesz. Hasznát vesszük. Még mindig sok a városon belüli probléma, és van újabb is... Igen, egy újabb. - A befejezést egy újabb, az utatok közben elhaladó fényben torz mosollyal nyugtázta, és láthatóan élvezte is, amiről beszélt.
-Hadd avassalak be. Konan-sama bizonyára nem szivesen akar majd neked helyzetjelentést adni. Ő majd a jövőről beszél veled. - A mondat befejeztével lefelé mutatott, és a vigyorát megosztotta a csapatával is, akik közül az egyik inkább leintette, és vissza is szólt, hogy ne ijesztgessen senkit, mire Suisumaru csak egy újabb kacajjal válaszolt. -Az alsó szintet kerüld el. Az épületek most már mind elérhetők a szintek határairól, azonban a lenti utak és terek már Akushi-sama uralma alá tartoznak. - A nevet egy furcsa hangszín jelezte, majd a mondat befejezése után egy újabb öblös kacaj zengett fél percig. -Nem ironikus? Az angyal a város fölött, az ördög pedig a város alatt él. Olyan ez, mint valami makett amit pár őrült épít az ideális világ megvalósítására...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Matuke Hariko Szomb. Szept. 11 2010, 22:14

//Bocsi a késésért, elég sok dolgom volt.//

Miközben Yura egészségét vizsgáltam, lehetőségem adódott arra, hogy megtapasztaljam, milyen amikor egy vérbeli harcos tigris épp csatára készül. A benne áramló, túltengő adrenalintenger hullámként kapott el engem és sodort el miközben egy láncreakciót indítva el bennem. Az érzés hatására bennem is megnőtt az adrenalinszint, holott teljesen nyugodt voltam ezidáig. Látszott rajta, hogy nagyon mérges, és ha ez a helyzet fennmarad akkor kő kövön nem marad. Yura ekkor ismét meglepett engem és a harc helyett a visszavonulást választotta és elköszönt tőlem. Én még egyszer megfogtam a fejét, ahogyan kezemmel végigsimítottam az arcát miközben egy pukkanással eltűnt.
*Már-már az a sebhely sem látszik amivel az a szamuráj jelölte meg téged régen... Nemhiába gondolom én azt, hogy bölcsebb vagy a bölcseknél is. Köszönöm!* Amint az állat eltűnt, felsétáltam a fal tetejére, majd részletes beszámolót kaptam arról a helyzetről ami most Amegakureban zajlik.
- Értem, tehát mondhatni a falu két részre szakadt... Mond csak, ki ez az Akushi-sama és mi okozta azt, hogy a falu ketté szakadt? Kérdeztem Suisumarutól miközben gondolkozni kezdtem, gondolkozni, méghozzá azon, hogy régen ahol éltem a "szüleimmel" az a mostani Alsó-szint, az én házam ahol élek pedig a Felső-szinthez tartozik. Különösebben nem érdekelt az a ház ahol felnőttem, hisz az a hárpia aki anyámnak se méltatta nevezni magát, mára már biztos, hogy halott. Megvártam Suisumaru válaszát Akushiról és a falu kettészakadásáról, majd pedig elköszöntem tőle, már nem igazán akartam a férfi közelében maradni, ha viszont van még valami mondanivalója, biztos megtalál, ezért egy nagyobb ugrással elindultam a faluba, majd amint tisztes távolságba értem a faltól, megálltam az egyik ház tetején, majd a tekintetemet az égbe emeltem. Az eső sehol sem volt olyan mint ebben a faluban. Sehol sem keltett ilyen megnyugtató, ellazító érzést, noha jéghidegek is az esőcseppek. A ruhám egyre vizesebb lett, miközben az eget kémleltem, de igazából nem kerestem rajta semmit, csak hagytam, hogy az eső mossa az arcomat. Nem igazán érdekelt engem az időjárás, vagy épp a hideg front, igazából sosem voltam az a betegeskedő típus.
Jó tíz percet álltam az eső alatt egy helyben mire megmozdultam és újra útnak eredtem. Mások ilyenkor talán egyből a falu vezetőjéhez rohant volna, jelenteni, hogy megérkezett a vándorlásból, de én nem ilyen voltam, inkább szépen elballagtam addig a házig amit az otthonomnak nevezhetek. Amint beléptem oda a kosz jócskán ellepett engem, de nem igazán zavart. Kiporoltam az ágyat levetettem vizes ruhámat, majd pedig lefeküdtem rá.
- Konan-sama... mi? Kíváncsi vagyok majd mit akar beszélni velem a jövőről... Fordultam egyet az ágyon, majd szépen lassan elaludtam
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Shikaku Kedd Szept. 14 2010, 00:41

-Kettészakadás? Nem, ez nem kettészakadás. A válaszvonal most már nem fenn van, hanem lenn. A felhők nem takarják el a felső szintet a várostól, és habár így is csak a ninják képesek feljutni a terasztalan falakon, minden világosabb lett. A város fényesebb és az embere fel tudnak nézni. Az alsó szintek elhalt nyomora, az ősidőkben beépített már-már csatornák mintha csak beépültek volna... Tekintsd az alsó szintek válaszvonalát a talajnak, és mindent ami az alatt van az alvilágnak. Már van helye az ítéleteknek, amiknek annak idején bármikor és bárhol helyet szabhatott Pain-sama akarata. Akushi pedig az ellentéte mindennek, ami most már tisztán jellemzi Tenshi-samát. Amíg Tenshi-sama Pain-sama küldötte, hogy védjen minket a jelenben és kísérjen a jövő felé, addig Akushi-sama egy olyan világ maradéka, amit Pain-sama végleg el akar törölni, de ő itt van, hogy a jelenben is példázza a hibákat, és eltörölje azokat, akik a múltat követik. Ennyit kell tudnod, Tenshi-sama dönti el, hogy mennyit tudhatsz arról, amit jelenleg Amegakurének nevezünk. - Az öreg egy távoli nézéssel intett, amikor a hosszas csönd után elváltatok. Valószínűleg ő maga is elgondolkodhatott, emberei pedig szótlanul követték egyre és egyre feljebb a csapongó, jeges szélben a tornyok között, míg el nem tűntek a látóhatárodból.

A másnap csendes reggellel várt. A tornyok között a nap sápadtan sütött, és a felhők magasan a város fölött szűrték a sugarakat még szürkébbre. A szél csapongott és harmatot hozott magával a magas tornyok fém csipkéiről és csavarjairól, majd elkezdett pityeregni a nyugatról érkező barnás-vöröses felhőtömeg. Az igazi Amegakurei nap elkezdődött...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Kinshu Vas. Okt. 21 2012, 10:37

// Jiraiya //

Még a szél is nekünk kedvezett mintha ki akart volna fújni minket az országból. Így viszont jelentősen lecsökkent az úti idő ezért hamar megérkeztünk a határhoz. Közben kiderült, hogy feleslegesen próbálok jó pofizni a kunoichinek mert úgy látszik bálványozza a vak shinobit akiről közben kiderült, hogy kis híján olyan mint egy szenzor shinobi csak ő a felerősödött érzékszerveire támaszkodik. De így legalább biztonságban érzem magam mivel a férfi állítása szerint hamar megérzi ha ellenséges shinobi van a közelben. Remélhetőleg igaza van és a Konohaiak nem fognak kiszúrni minket egykönnyen.
Út közben elkalandoztak a gondolataim és eszembe jutott hirtelen, hogy nekem adós még a sensei egy tűz jutsuval. Így hát megpróbáltam megközelíteni és megérdeklődni mi a helyzet most a technikával ugyanis indulás előtt nem volt időm rendesen elsajátítani a Ryoukai no jutsut. Amint közelebb értem a senseihez meg is szólítottam de figyelve a formalitásokra amiket felvázolt nekünk még iwagakure kapujában.
- Sensei és velem akkor mi lesz? A jutsut mikor fogom tudni elsajátítani illetve lesz időm gyakorolni az úton? - Ezzel nem árultam el sem az elememet sem jutsut amit el szeretnék sajátítani! Remélem a vak shinobi vette a lapot és le esik neki miről is van szó valójában!
Kinshu
Kinshu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 150

Tartózkodási hely : Droggályörland


Adatlap
Szint: S
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Jiraiya Kedd Nov. 06 2012, 15:23

Elértétek Amegakurét. Ugyan a bejutás zökkenőmentes volt, mivel a főúton érkeztetek, de még a szövetségeseket is szemmel tartották, ugyanis nem lehet tudni, hogy miféle kémek és árulók kelnek át a határon. Miután a sensei elmondta a küldetésetek céljait és az úti célt - Persze kissé elferdítve az igazat és úgy adva elő a történetet, hogy az tetsszen Amegakurénak - átengedtek titeket és még egy csapatot is ajánlottak mellétek, amit nem fogadtatok el, hiszen a Küldetésetek csak Iwagakuréra tartozik. Így menetelve előre, a szövetséges, ám a Geninek számára ismeretlen földön, elértétek azt a bizonyos Nagy Folyót. Ekkor feltetted a kérdésed, mire a sensei a kezét feltartva megállt. Nem szóltatok semmit, ugyanis tudtátok, hogy csöndben kell maradni. Fülelt. A lány már tudta, hogy ez mit jelent, így leguggolt. A sensei rövid időn belül megszólalt.
- Azt hiszem, hogy itt lesz az ideje, hogy megpróbáld újra. Előttünk néhány méterre, dulakodás zaját hallom. Valószínűleg a folyó túloldalán lehetnek, ahol talán egy kisebb út van. Lovakat is hallok, így valószínűleg szekerek. Mivel Miamoto képességeivel tisztában vagyok, így rád vár az a megtiszteltető feladat, hogy megnézd, hogy mi van ott és ha esetleg valaki bajban lenne akkor segíts neki. A feladatod, hogy végrehajtsd a Ryuuka no Jutsut. Ha nem sikerül, akkor büntetésben lesz részed, valamint számíthattok mind a ketten ilyen kisebb képességfelmérő feladatokra majd az utunk során.
Mondta a sensei, majd megindultatok át a folyón. Innentől pedig mind a ketten eltűntek, valószínűleg téged figyelnek valahonnan. Amint közelebb érsz, meglátsz egy szekeret. A senseinek igaza volt, ugyanis három ember térdel a szekér mellett megkötözve. Egy viszonylag kövérebb nő, egy szőke hajú gyermek és egy borostás, vékony férfi. Előttük pedig egy nagydarab, szőrös férfi állt, baltával a kezében. Óriásnak tűnt a többiekhez képest. Egy másik férfi, aki viszonylag kisebb termetű, a szekér holmijait kutatta át. Nála nem láttál fegyvert. És végül, egy idősebb, körülbelül 17-18 éves gyerek is volt ott, aki a lovakat tartotta féken, husánggal és ostorral a kezében. Csak rajtad áll, hogy mit teszel.


//Edit.: természetesen a jutsut sikerül kivitelezni //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Kinshu Csüt. Jan. 17 2013, 10:51

Tudomásul vettem a feladatot és természetesen mondtam a senseinek, hogy minden tőlem telhetőt megteszek. Így visszanézve az igazat megvallva nagyon féltem. Itt volt az első alkalom, hogy bizonyíthattam a családom lemészárlása óta. Ráadásul egy magas rangú Iwagakurei shinobi előtt. Ez tökéletes alkalom lesz, hogy leteszteljem a saját képességeimet. Nem is teketóriáztam sokat. Odatűztem egy kunaihoz egy robbanójegyzetet majd elindultam a helyszín felé.
Szépen nyugodtan sétáltam ki a fák közül és elhajítottam a robbanójegyzetes kunait a lovat visszatartó fiatal felé. Még út közben felrobbantottam a jegyzetet ezzel megzabolázva a lovakat amik remélhetőleg ártalmatlanítják a fiút. Ha nem akkor felgyorsult kunai áll bele a vállába mivel arra céloztam. Ilyen sebesség mellett pedig lehetetlen kimozdulni előle.
A másik férfit aki a szekéren kutakodik egy egyszerű shurikennel terítem le. Meglepődök a saját kegyetlenségemen. A baltás férfi figyelmét remélhetőleg magamra vontam két társa legyilkolásával. Vajon honnan van a különleges élvezet? Szinte már megijedek magamtól... A sensei biztos meg fog büntetni azért amiért így legyilkoltam őket.
Várom az ellenfelem reakcióját, aki természetesen felém fordul és rohamoz. Hirtelen támad egy jó ötletem. Ahogy rohan előkapom a dróthuzalomat és átugrom felette ezzel csapdába ejtem és megkötözöm majd következtek a kézjelek és közben a számba vettem a drótot! Katon Ryukai no Jutsu! Ejtem ki hidegvérrel a gyilkos szavakat, majd ellenfelem hamuvá ég!
Kinshu
Kinshu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 150

Tartózkodási hely : Droggályörland


Adatlap
Szint: S
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Feb. 11 2013, 20:56

// Elnézést a késésért. Mivel a küldetéssel már talán végeztünk volna, így kárpótlásért kapsz +5 ch-t //

A rablók egyáltalán nem voltak ellenfeleid. Ugyan, a szekér gazdái kissé halálra rémültek, de "megmentetted" őket. Pedig nem bántották volna őket, azonban a kisgyerek és az asszony is maradandó lelki sérüléseket szenvedhetett, ugyanis az, akinek a legerősebbnek kellett volna maradnia, a férfinak, Ő elájult így nem látta a vérengzést. A gyerek, aki féken tartotta a lovakat, könnyes szemekkel rogyott térdre miután halálos sebet ejtett rajta a fegyvered. Talán átfutott az agyadon, hogy kényszerből van itt. Vagy talán maga is romlott és erkölcstelen volt mint a másik kettő, akik meglepődve viselték el azt, hogy elmúlt felettük az idő. Azonban az eleven elégetés senkinek sem volt ínyére. A bűz és a fülsüketítő kiáltozás mindenki figyelmét felkeltette és a lelkivilágát megbolygatta.
Amint elcsendesült kissé a helyzet és már csak a síró kisfiú hangját lehetett hallani, a sensei lépett melléd.
- Ezt nem így kellett volna... - Mondta hűvös, de annál elismerőbb hangon - Egy vadász ninja sosem öl így. Próbáld meg minél csendesebben és tisztábban véghezvinni legközelebb a gyilkosságot.
Mondta sensei, majd intett a leányzónak aki természetesen nem más mint a társad (elfelejtettem a nevét ><) hogy ne foglalkozzon a civilekkel, hiszen nem a ti dolgotok, majd elindultatok szépen utatokon.

// A Ryuuka no Jutsut elsajátítottad, gratulálok. ^^ Addig írd a postot, hogy beesteledett így letáboroztatok //

Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Kinshu Szer. Feb. 13 2013, 15:47

A sensei megdicsért legalábbis a maga módján. Viszont fellélegeztem, mert a büntetés elmaradt. Csak órákkal később döbbentem rá amikor visszagondoltam, hogy mit tettem... Igaz, hogy megvédtem a civileket amiért harcolok amiért ölni is képes vagyok, de milyen áron?! Sajnos ennek a terhét egész életemben cipelni fogom. Ezentúl megvizsgálom több szempontból is a helyzetet mielőtt döntést hozok és cselekszem, ígértem magamnak. A jutsut viszont sikerült létrehoznom és elsajátítanom. Hát igen előző senseiemnek igaza volt valóban az indulatok táplálják a tűz elemet!
Kezdett sötétedni amikor már közel jártunk az eső országának határához. A sensei nem közölt velünk még semmilyen uticélt, de én remélem, hogy nem sokára sikerül lecsapnunk azokra akik iwagakure valódi ellenségei. Majd rajtuk tesztelem azt a tudást amit az utóbbi években gyűjtöttem. Kíméletlen vagyok de képes vagyok alárendelni minden életet az eszméimnek és az én eszmém Iwagakure léte és felsőbbrendűsége. Mindent megteszek a falumért és a föld országáért. Talán a fanatizmusom fog majd egyszer a sírba vinni, de én ebben a faluban nőttem fel és szó szerint a falu gyermeke vagyok. A szüleim halála után az utcákon nevelkedtem és Iwagakure tartott életben. Hiszek az egység szentségében és szellemében. Nem hagyhatom, hogy holmi magukat nagynak képzelő shinobi hatalmak mint konoha, vagy sunagakure útját állják Iwagakure nagyságának, és megszégyenítsék azt... Remélem ezért, hogy bekerülök az ANBUba és tudom bizonyítani a rátermettségemet... Mire végeztem a kis gondolatmenetemmel már besötétedett. A sensei utasítására megálltunk majd tábort vertünk. Az őrködést ők kezdték ezért álomra hajtottam a fejem...
Kinshu
Kinshu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 150

Tartózkodási hely : Droggályörland


Adatlap
Szint: S
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Jiraiya Kedd Feb. 19 2013, 20:39

Ahogy alszol, léptek zajaira leszel figyelmes. A sensei áll melletted, mögötte három ANBU-val. A Leányzó már pakolja össze a holmitokat és oltja el a tüzeteket. A senseit és az ANBU tagokat látva, villámgyorsan felébredtél és felpattantál.
- Iwagakure lefújta a küldetésünket és visszarendeltek minket eddig még ismeretlen okok miatt. Szedd a holmijaid és induljunk! Két nap múlva meg kell érkeznünk a faluba!
Utasította sensei, majd elkészültetek és elindultatok visszafelé.

// Köszönöm az eddigi játékot és sajnálom, hogy nem tudjuk befejezni, de kicsit besűrűsödtek a dolgaim. Kárpótlásul és az eddigi kalandért kapsz tőlem +8 ch-t. //
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Kagua Hatami Szomb. Dec. 07 2013, 11:44

//Hinata - Képzés //

Hatami unottan járkált a folyó partján, már több órája várakozott. Egy embert kellene elkísérnie egyik helyről a másikra, és erre tessék, már több órája késik. Ide beszélték meg a találkozót, hogy majd innen kíséri el az úti célig, és veszi át a jutalmát. Nem hinné, hogy átverés inkább csak vagy adódott valami, vagy lassan halad, de azért csak jó lenne, ha végre megérkezne. 
Oda-vissza járkált, közben kémlelte a szürke tájat, hátha meglát valakit, vagy valamit, de nem. Sehol senki és semmi. Még csak a szél se fúj. 
Nagyon unalmas volt már neki ez a várakozás. Alapjába véve sem szeretett várakozni, de most meg muszáj volt, hisz' azt sem tudja merről fog érkezni a várt ember. Vagy, hogy fog-e egyáltalán. 
Mikor már megunta a várakozást, leült a folyó mellé és a vizet kezdte el szemeivel szuggerálni. Nem mintha ez amolyan unaloműző feladat lett volna, de talán így gyorsabban telik az idő, vagy valami. Nem tudott már semmi biztosat a lány. 
Hirtelen ötlettől vezérelve elővett egy kunait és a sáros földre kezdett valamit rajzolni. Nem tudta mi lesz ebből, a keze mintha önmagától mozgott volna. Majd mikor észbe kapott, akkor megdöbbenve figyelte, hogy mit is hozott össze. 
A rajznak nem éppen nevezhető "alkotás" őt és szülei voltak, amint vidáman ölelik egymást. Kicsit elgondolkodott, hogy mégis hogy juthatott el idáig, majd mielőtt visszavonhatta volna magában a kérdést, a fejében már az agysejtjei tárgyalni kezdték az "esetet".
   Minden egy hete kezdődött, amikor is a lány újból pénztelenné vált, és küldetéssel akart pénzt szerezni. A falu, ahol tartózkodott nem volt jelentős, sőt inkább jelentéktelen, kevés shinobiból álló településként ismerte meg. Küldetés itt is volt, de azokból se volt sok, elvégre nem büszkélkedhetett azzal, hogy egy shinobi falu. A küldetést a környező teljesen civil faluk adták nekik, nem volt más olyan helység, ahol akár egy ninja is lett volna. Hatami itt kötött ki, és itt kapta azt a küldetést, hogy egy embert kell elkísérnie a jelenlegi tartózkodási helyéről, oda abba a kis shinobi létszámú faluba. A település vezetője megadta neki, hogy pontosan hol is kell várakoznia. Elindult, és ideért ahol most várakozhat.
   ~ Mi van, ha rossz helyet adott meg a falu vezetője? ~ tűnődött minimális kétségbeeséssel a lány, nem akart erre gondolni, de ahogy az agysejtjei abbahagyták a tárgyalást, ennek a gyanúja belé vésődött.~ Ha nem itt kell várnom, akkor hol? Rohadt nagy ez az egész, hogy találnám meg, és ha még is itt kell várni, és én meg elindulok, akkor meg elkerüljük egymást. Most akkor jöjjek rá a sok lehetőség közül, hogy mi van! ~ egyre jobban ideges lett, annyira, hogy lábával még a földbe rúgott, de olyan szerencsétlenül, hogy pont a "rajzát" roncsolta szét, és a szerteszét rúgott sárba valahogy - az isten se tudja talán, hogy miképp - megcsúszott és majdnem belepottyant a vízbe, de még idejében kapcsolt, és sikerült elkerülnie a vízbeesést, így csak a keze és a lába lett sáros, de az nem olyan túl vészes. 
Megkönnyebbülve sóhajtott egyet, és újra unottan a vízfelszínt kezdte el lesni. ~ Ha jobban belegondolok, akkor most  a vízben lubickolhatnék. Szerencse, hogy megmenekültem. Habár... Mindegy!~ zárta le magában a "vitát" és újból a vizét nézte. 
- De unalmas - csúszott ki a száján, de nem bánta, úgyse hallja senki.
Kagua Hatami
Kagua Hatami
Játékos

Tartózkodási hely : Vándorúton szülei gyilkosa után kutatva, valamint a lassan beköszöntő elmebaj küszöbén tiporog...


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 189

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Hinata Kedd Feb. 18 2014, 14:07

A távolban, a parton vagy is atoll kicsit messzebb a szilárd talajon egy köpenyes alak közeledett. A nagy ruha elfedte, hogy férfi vagy nő az illető. Átlagos magasság, semmi különös kihívó dolog. Talán csak annyi amikor puhább talajra ér lába mély nyomot hagy a felázott földben. Nos az biztos az illető magasága elenére, elég nagy test sújal rendelkezhet. Még is az idegen nem széles kövérkés alak. A menyit a csuklyás köpeny enged kiveni az egészböl az illetőnél. Nos mint a magasága test súlya is átlagos lehet.
Mikor hozzád ér meg áll és nem szol, csak végigmér némán csendben.
- Egy kicsit feltartottak, végül is mindegy. Ha a türelem hiányzik belőled akkor nem vagy méltó arra itt legyél velem. Arra sem, ami ez után fog következni.
Most már tudod, hogy aki előtted áll az egy nő. Jobban megfigyelve a ruhadarabon vannak furcsa dolgok. Vállaknál főként, a ruha esése egy kicsit fura. Pontosan olyan mintha a vállai ki lenének tömve, de egy nőnek az minek? Ledobja magáról a köpenyt és most már mindent megértesz. Miért is a fura kinézet és az apró furcsa jelek.

A Nagy folyó Kunoichi___Dark_Hibana_II_edit_by_buuzen
- Akkor arra lenék kíváncsi, hogy menyit tudsz.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Kagua Hatami Kedd Feb. 18 2014, 15:42

Lábával a földön dobolva várta az elkísérendő alanyt, már jó ideje, ami még így ment rövid távon. A dobolást megunva egy kunait vett elő, és megint firkálni kezdett, most teljesen értelmetlen firkálmányokat.
Valamennyire szereti a csendet, a magányt, de izgága lévén nem nagyon tud egy helyben megmaradni, amiből az is adódik, hogy nem a legtürelmesebb. Ez végképp megmutatkozott a várakozás ideje alatt, nem bírt egyszerűen egy helyben maradni.
A firkálás közepette előszür halványan, majd egyre erősebben érezte hátán azt az érzést, ami akkor keletkezik, ha az embert figyelik.
Próbált nem figyelni erre, de ez a kellemetlen érzés csak nem akart megszűnni.
Ideges lett, és szeme sarkából a környéket figyelte - már amennyit így lehet -, de nem látott sehol senkit, semmit.
Rövid időn belül viszont kiderült, hogy miért érezte azt, amit; egy nő szólította meg, vagyis hangja alapján csak az lehet.
"Egy kicsit feltartottalak, végül is mindegy. Ha a türelem hiányzik belőled akkor nem vagy méltó arra itt legyél velem. Arra sem, ami ez után fog következni" - mondta az idegen, vagyis az elkísérendő személy, de Hatami számára teljesen ismeretlen nő.
Felugrott és szembe fordult vele. Nagy köpeny volt rajta, fején csuklya, a többit nem vette tüzetesebben figyelembe@ hisz' nagyon ideges volt a hosszú késése miatt, de egyben örült is, hogy végre valahára ide ért.
A lány egyik szemöldöke a magasba szökött, a másikkal hunyorításra kényszeríti szemét, így egy értetlen, furcsállkodó arcot rögtönözve neki.
- Ööö... - arca most egy teljesen értelmesnek nem mondható arckifejezést vesz fel, közben mindkét szemöldöke a magasba szökik. Ezzel lerí róla, hogy nem a világ legértelmesebbike - Azt hiszem valamiről nagyon lemaradtam - mondja inkább magának, mint a közelében állónak, aki a köpenyét ledobta magáról.
~ Biztos van, aki mos rá, ha csak így dobálja a sáros földre ~ suhan át agyán, majd döbbenettel vegyes érdeklődéssel szemléli a most már köpeny nélküli, ritka érdekes kinézetű nő ruházatát.
Nem mindennapi az biztos.
Majd bejelenti, hogy kíváncsi, mit tud Hatami.
Az addig még oké is, hogy érdekli vagy valami, de az már nem, hogy most támadja meg, vagy mutassa be neki, vagy mi? Ebben nem volt biztos.
- Most ööö... Támadjalak meg? - kérdi bizonytalanul, és le is tegezi, hisz' kinézetre nem túl öreg, így csak nem veszi sértésnek, ha így beszél vele.
Keze attól még a katanájának markolatára csúszik, ha végül támadnia kellene.
Kagua Hatami
Kagua Hatami
Játékos

Tartózkodási hely : Vándorúton szülei gyilkosa után kutatva, valamint a lassan beköszöntő elmebaj küszöbén tiporog...


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 189

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Hinata Kedd Feb. 18 2014, 15:57

- Még is mit gondoltál, ha ennyire buggyant vagy. Ami nem kivárt az előbbi arckifejezésed nézve. Ahhh de nehéz dolgom lesz veled.

A nő fejét fogja jobb kezével és nagyot sóhajt.

- A faluban ahol eddig voltál, nos  csak álca volt kísérni kell valakit. Egy szökőt ninja nem tud minden utca sarkon tanulni erre szolgálnék én. Vagy is, hogy tanítsalak majd amiben nagy mázlid van. Ha rajta lennél a listán már rángatnálak, hogy felvegyem a fejedért járó pénzt.

Kezedre és a kardra nézek, majd elmosolyodom.

- Nem, puszta kézzel kell harcolnod, vagy jutsukat bevetve. Kardok, kunaiok most nem meg engedett eszközök.

A nő hátrébb lépet két lépést és felvont szemöldökkel várt rád.




Most már tudod, tiszta sor miért kellett ide jönnöd. A faluban valaki elintézte legyen egy alkalmi mentorod aki tanít egy kicsit. A nő akinek a nevét nem tudod, de a foglalkozását már ismered most tesztelni akar. Vajon mire lehet kíváncsi? Vagy nem is kíváncsi egyszerűen imádja ezt csinálni? Nos ez talán hamarosan kiderül.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

A Nagy folyó Empty Re: A Nagy folyó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.