Hiroyasu Karu ( végleges verzió )

2 posters

Go down

Hiroyasu Karu ( végleges verzió ) Empty Hiroyasu Karu ( végleges verzió )

Témanyitás  Hiroyasu Karu Szomb. Feb. 04 2012, 12:15

NÉV: HIROYASU KARU
ORSZÁG: Villám Országa/Kumogakure/
RANG: genin
NEM: fiú
KOR: 12

FELSZERELÉS:

dróthuzal (10m), shuriken tartó, övtáska, 5db kunai, 5db shuriken,
5db robbanó cédula, 5db füstbomba, ninjato


JELLEMZÉS:
Az emberekkel leginkább közönyös, igen hallgatag típus, ha megszólal, akkor is halkan, gyűlöli az olyan embereket, akik túl nagyra vannak magukkal, magának való,a nála erősebbeket és azokat, akik legyőzik, tiszteli, az olyan ninjákat akik csakúgy elárulják a falujuk azokat megveti pl.: Orochimaru

KINÉZET:
közép hosszú jobb szemébe lógó fekete haj, szürke szemek,
170 cm magas, közepes testalkatú, fekete felsőt és fekete nadrágot hord, és egy átlagos ninja szandált, a ninjato a bal vállára van erősítve

ELŐTÖRTÉNET:

A születésem teljesen átlagos volt. Apám legnagyobb örömére én is fiúnak születem. Anyám inkább egy lányt szeretet volna. 3 éves koromban ismertem meg a bátyámat Irot. Egyszer mikor a bátyámnak nem volt éppen dolga meg kérdeztem tőle, hogy nem nézhetném meg az edzését. Ő persze azonnal rávágta, hogy vele mehetek.
Mikor a kiképző terephez értünk egy számomra ismeretlen hang szólalt meg:
- Iro te vagy? – és rohant felénk egy ismeretlen Kumogakurei ninja.
- Ichio! Naná, hogy én vagyok az! Mér, kilennék? - válaszolt a bátyám.
- Hát nem is tudom, de mindegy rég láttalak Iro.
- Tényleg rég volt.
- Héj és ki ez a kölyök veled?
- Hát ő az én…- mondta volna a bátyám, ha nem vágok közbe.
- A nevem Hiroyasu Karu és Iro öccse vagyok.
Bátyám és Ichio ez után megegyeztek, hogy párbajban mérik össze melyikűk a jobb ninja.
A harcot én is végig néztem és teljesen ledöbbentem, hogy a bátyám milyen erős valójában. Abban a pillanatban döntöttem el, hogy én is ninja leszek, hogy túlszárnyaljam a bátyámat. A mikor bejelentetem, hogy én is ninja leszek anyámon kívül mindenki örült.
Anyám azt mondta, hogy ez túl veszélyes, de apám meg győzte, hogy engem is bekel íratni az akadémiára. Az akadémia első napján nem vettünk semmit. A következő napokban már rendesen elkezdődtek tanórák. A bátyám mikor nem küldetésen volt segített nekem az edzésben. De legtöbbször az apámmal edzetem. Az egyik nap mikor a kawarami no jutsut gyakoroltam a semmiből felém repült egy kunai. Még épp időben tudtam aktiválni a jutsut és így helyettem egy farönkbe fúrod. Abba az irányba fordultam a merről a kunai jött. A bátyám állt ott. Meg kérdeztem tőle, hogy mért támadott rám. Erre ő azt felelte, hogy:
- Azért támadtam rád öccsi, mert más az edzés béli harc és az igazi harc közzöt.
- Igen ezt értem. De nem magyaráztad meg azt, hogy mért támadtál rám.
- Renden van, elmagyarázom, hogy megértsd. Egy igazi harcban az életedért küzdesz, míg ez az edzésben nem jönni. Ezért dobtam feléd azt az éles kunait, hogy tud milyen, ha valaki meg akar ölni.
Mikor befejezte a mondani valóját azonnal felém dobott még két kunait. Én gyorsan kézjeleket formáztam és a két kunai helyettem egy újabb farönkbe fúródott. Én pedig a fák takarásában vártam a bátyám következő lépését. A bátyám pontosan abba az irányba fordul amerre én voltam „lehet, hogy észrevett” gondoltam magamban és tovább vártam.
Erre a bátyám kézjeleket kezdett formázni és mikor végzet ezt mondta: Katon: Goukayuu no Jutsu! És egy hatalmas tűzgolyó repült felém. Gyorsan kézjeleket formáztam és a helyemre most egy kő került, ami a bátyám mögött volt. Ő meg fordult és azt mondta, hogy mostantól mindig így fogunk.
Egyik nap a sensei bejelentette, hogy két nap múlva itt a Genin-vizsga és, hogy használjuk ki azt a két napot edzésre. Én meg kértem az apámat, hogy segítsen nekem az edzésemben, de azt mondta, hogy nincs, rá ideje ezért gyakoroljak egyedül. Emiatt meg kérdeztem a bátyámat, hogy segít-e. Azt mondta, hogy természetes, hogy se gitt. Így abban a két napban együtt edzettünk. A Genin-vizsga előtti éjszakán nem aludtam és azon töprengtem mi lesz, ha nem sikerül a vizsga. A Genin-vizsga egy írásbeli tesztel kezdődőt, ami igen könnyű volt utána kiküldtek minket a teremből és névsor szerint hívtak be minket. Mire rám került a sor már igen sokan meg kapták a fejpántjukat. Amikor bementem pár lapot vettem észre az asztalon. A sensei azt mondta, hogy húzzak egyet. Én elvetem a hozzám legközelebb lévőt és elolvastam magamban, ami rá volt írva „Bushin no Jutsu” meg könnyebbülten hoztam létre két tökéletes klónt. Mikor feloldottam a jutsut akkor nyújtották át nekem a fejpántot. Én elvetem és illedelmesen elköszöntem és rohantam hazafelé, ahogy a lábam bírta. Mikor haza értem egy vacsorával ünnepeltük meg, hogy genin lettem. A bátyám a vacsora után oda adott nekem egy ninjatot amire azt mondta, hogy nagyon vigyázzak.


A hozzászólást Hiroyasu Karu összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 05 2012, 15:17-kor.
Hiroyasu Karu
Hiroyasu Karu
Játékos

Tartózkodási hely : gépnél


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Hiroyasu Karu ( végleges verzió ) Empty Re: Hiroyasu Karu ( végleges verzió )

Témanyitás  Uzumaki Kushina Szomb. Feb. 04 2012, 14:03

Szia!
Sajnos azt kell, hogy mondjam (pontosabban: írjam), hogy ez nem elég. A hosszán még csiszolni kellene.
Kushina
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Hiroyasu Karu ( végleges verzió ) Empty Re: Hiroyasu Karu ( végleges verzió )

Témanyitás  Hiroyasu Karu Szomb. Feb. 04 2012, 16:41

Köszönöm! Már dolgozok rajta![strike]
Készen van!
Hiroyasu Karu
Hiroyasu Karu
Játékos

Tartózkodási hely : gépnél


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Hiroyasu Karu ( végleges verzió ) Empty Re: Hiroyasu Karu ( végleges verzió )

Témanyitás  Uzumaki Kushina Vas. Feb. 05 2012, 12:44

Hát, egy picivel tényleg több lett Very Happy, de azért díjazom a fáradozást - elfogadom az előtörténetedet.
Kezdő Chsz: 100
Pénzösszeg: 2000 R.
Jó játékot!
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Hiroyasu Karu ( végleges verzió ) Empty Re: Hiroyasu Karu ( végleges verzió )

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.