Katsumi Kawachi

3 posters

Go down

Katsumi Kawachi Empty Katsumi Kawachi

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szer. Márc. 28 2012, 22:22

Katsumi Kawachi


Víz országa (Kirigakure no Sato)
Tartozkodás: Füst országa (Kemurigakure no sato)
Rang: gennin
Kor: 13
Nem: férfi
elem: Víz
Állat: farkaskutya kölyök

Felszerelés:

Hátizsák:
szanitéc készlet (lepecsételve)
energiatabletta
plazmatabletta
méreg
chakra tekercsek (6-Cool
3 üveg chakra tinta
1 Fuuma shuriken (összehajtva)

Széles övtáska (elöl):
Elsősegély készlet
5 kunai, 5 shuriken
1 Fuuma shuriken (lepecsételve)
10 senbon
1 pár ujjatlan kesztyű (saját kezűleg barkácsolt rá 1 -1 fémlemezt)

Kunai tartó (jobb combján):
rajzfüzet, ceruza (grafit, színes)
Kedvenc Mangája
1 kunai (saját kezűleg fából, a tisztelet és becsület kanji van befaragva bele, minden harca előtt megpuszilja és egy rövid imát mond hozzá)
5 füstbomba

Hátán:
1 katana (övében hátul) – 1 tanto van a markolat alsó részén, kétkezesnek tűnik, igazából másfeles
1 wakizashi (baloldalon az övében)
2 ninjato – két válla felett

Kinézet:
Fekete haja a két lapocka között ér, benne vörös csíkokkal. Arca hosszúkás, egyik szeme vörös, a másik fekete. Az arca jobb oldalán van egy vágás. Arcát alulról egy maszkkal fedi el, homlokát pedig fejpánttal takarja el, így csak a két szeme látszik. Magas, izmos srác. 6 éves kora óta edzik a szülök, 8 éves kora óta edzőterembe jár.
Ruházat:
Egy laza, virágmintás rövid ujjú felsőt hord, alul egy fekete farmert visel. Derekán egy fekete öv van kötve, amiben wakizashiját hordja.

Jellem:
Könnyen barátkozó, nyílt ember. Aki megismeri, az rájöhet, hogy lelkében sötétség dúl, aminek nem tudni az eredetét, egyszerűen ilyen a személyisége. Sok barátja van, de még korából adódóan a lányok nem érdeklik. Nagyon okos, taktikus egyén. Egoista, magát istennek tartja.


Előtörténet
12 évvel ezelőtt születtem Kirigakure no Sato külvárosában, ahol nagy a szegénység és a nyomor. Már fiatalon kiderült, hogy tehetséges vagyok az orvoslásban és szenzor képességekkel is rendelkezem. Apámat, akit egy zsák dohány elrablásáért, majd rossz embernek árulása miatt kivégeztette a helyi bandavezér, 4 évesen vesztettem el, anyám és a bátyám nevelt fel. Bátyámat is elvesztettem, amikor meg akarta akadályozni, hogy két haverja ellopjon két doboz ritka cigarettát az alvilág urától. Késöbb az úgynevezett barátai, mert keresztbe húzta terveiket agyonverték, 8 évesen. 8 éves koromtól beiratkoztam az akadémiára, vagyis anyám beíratott a bandavezértől kért hitel árán. Ekkor készítettem el saját kezűleg a fa kunaimat, amibe a tisztelet és becsület kanjikat faragtam. Ezt azóta is, mint ereklye hordom magammal. 12 éves koromra el is végeztem az akadémiát. 11 évesen egy lusta gyerek helyett már letettem a vizsgát, de az igazi vizsgám 12 évesen jött el. Mivel mindig is az éltanulók közé tartoztam a vizsga napja előtti este nyugodtan megvacsoráztam, majd az esti dolgaim után láttam. Az esti lefekvés előtt elmondtam egy imát, kunaimnak, majd megpusziltam és a párnám alá raktam és elaludtam. Másnap felkeltem, összepakoltam cuccaimat, felkötöttem a kunait és elindultam vizsgára. A vizsga simán lement, az első rész egy teszt volt, ami csont nélkül sikerült, majd a henge no jutsut kellett bemutatni. ~ Egy ilyen istennek mért ne sikerülni. Cöh. ~ A vizsga után a tanárom odajött, majd elhívott az irodájába. Amint bezárult az ajtó mögöttem, leült a székébe, majd engem is hellyel kínált, azután egyből a lényegre tért.
- Kawachi, az iskolában minden tanár tudja, hogy anyukád csak hitel árán tudott beíratni az akadémiára és te, így a falu felajánl neked egy lehetőséget. Kémeink kiderítették, hogy a bandafőnök ma meg fog látogatni és a házatok vagy te érted elnézi a tartozást. A falu vezetősége úgy döntött, hogy te is egy leszel a kémeink sorában. A feladatod a következő lesz...
Miután elmondta a feladatomat, mintha mi sem történt volna haza mentem. Az oktatómtól kapott pénzen megvettem az alapfelszerelést. Este az elmondottak alapján meg is érkezett a bandafőnök testőreivel körbevéve és követelte a pénzt, amit 4 éve kölcsönadott anyámnak az iskolára. Persze mi nem tudtunk fizetni, így felajánlottam, hogy inkább ledolgozom nála. Másnap összeszedtem a felszerelésem, levettem apám régi katanaját, amit az övemre kötöttem hátul, és wakizashiját, amit baloldalomra raktam, a falról, testvérem szobájából kihoztam a két ninjatot és elindultam a főnök bázisára. 10 perc sétával el is jutottam hozzá. A kaputaplók, vagyis kapuőröknek jeleztem, hogy hívásra vagyok itt. Rövid várakoztatás után a főnök meg is jelent füstfelhővel keretezve. ~ Hogy meri egy istenséget megváratni? ~ Egy félórás beszélgetés után a főnök száját a következő mondat hagyta el.
- Tetszel nekem fiú! ~Még szép!!~ - Majd odahívta az egyik emberét és valamit a fülébe súgott. - Egy sensei már vár téged a hátsó kertben.
Meghajoltam, majd elindultam a kertbe. Ott tényleg vártak már rám. A kijelölt mester körbevezetett és elmondta, hogy a feladatomat nem itt, hanem Kemurigakuréban fogom ellátni. Aztán kimentünk a hátsókertbe és miután a kezembe nyomott egy papírdarabot és az chakra hatására az elázott, bemutatott egy nagyon érdekes technikát a Kirigakure no jutsut. A tanulást fára mászással és a vízen járással kezdtük. A két chakra irányítási módot körülbelül másfél nap alatt sajátítottam el. A gyakorlás alatt jó pár horzsolást, zúzódást és ficamot szedtem össze, de megérte. Elmondhattam, hogy sikerült. Akkor kezdhetjük a tanulást. Egy szót mondott segítségül, majd elmutogatta a kézjeleket és hirtelen a kerti tóból köd szállt fel és mindent belepett. Aztán eltüntette a ködöt és jelzett, hogy hajrá. Elmutogattam a kézjeleket, de semmi. Fél nap gyakorlás és gondolkodás után sikerült összehoznom a jutsut a megfelelő szintre. Mikor a Sensei-em elégedett volt a teljesítményemmel, szólt a főnöknek, hogy készen állok. A találkozóhelyen 3 láthatóan tapasztalt Ninja volt vele, majd ezek körbe álltak, elmutogattak egy pecsétsorozatot a kezeikkel és mire észbe kaptam, már Kemurigakure főterén voltam. Csodálkozni sem volt időm, ugyan is két maszkos Ninja közrefogott és elvezettek a bandavezér bázisára. Út közben elmondták, hogy ők is Kirigakurei shinobik és azért vannak vele, hogy ne eshessen bajom. ~ Mintha bármi történhetne velem!~ Ekkor tudtam meg, hogy az itt lévők célja, hogy akár a saját életük árán is kinyírják az egész klánt. Kaptam egy üveg mérget, ha alkalom adódik rá, akkor tegyem meg. Erre még sajnos nem volt alkalom. Elmondták a jelet, amivel a többiekkel tudathatjuk, ha aznap nem szabad enni. Bázison a vezér elmondta, hogy hallotta, hogy tehetséges vagyok az orvoslásban, így a Kemui kórházban fogok segédként dolgozni. Mivel egyelőre még túl fiatal vagyok ahhoz, hogy valódi orvosi technikákat tanuljak, egyelőre csak ninjutsut fogok tanulni bázison egy kijelölt mester szárnyai alatt. Amikor a kórházba megyek kardjaimat otthon hagyom, a küldetésekre viszem csak magammal. A kórházban kaptam a szanitéc készletet egy tekercsbe lepecsételve. És itt titokban tanítgatták az orvoslás alapjait. Már ekkor eldöntöttem, hogy medikus ninja leszek. A Kórház az egyetlen hely, ahol emberként bánnak velem, mert a főnök csak eszközként tekint rám, rám, az istenségre, ugyanúgy, mint az összes többi emberére. ~ Lehet, hogy ők eszközök, de én Isten vagyok.~ Megmutatták a számomra épített egyszerű faházat. Már fél éve vagyok itt, kezdetben nagyon honvágyam volt, de ez a második hétre undorrá vált, mivel a földijeimen kívül mindenki dohányzott. Ez idő alatt sikerült elérnem, hogy bízni kezdjenek bennem. Ennek elismeréseként kaptam engedélyt, hogy medikus ninja lehessek és egy kutyakölyköt, akinek még nem találtam nevet. Sajnos amellett, hogy megkaptam az engedélyt, továbbra is embert kellett ölnöm, ha az volt a parancs. Nagyon bánom, de ez van. Remélhetőleg hamarosan összeszedem a pénzt, addig is, ami minimálisan megtakarításom maradt, haza küldöm anyukámnak.


A hozzászólást Katsumi Kawachi összesen 11 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 02 2012, 19:49-kor.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi Empty Re: Katsumi Kawachi

Témanyitás  Namikaze Minato(Inaktív) Szer. Márc. 28 2012, 23:29

Nyahm, Üdvözletem! :3

Egy kicsit rég ellenőriztem már előtörténetet, de remélem nem ragadtak be a régi fogaskerekek... ~(= 3=)~

1.)Ami rögvest fel is tűnt az előtörténetedben, hogy mintha néhol kicsipegettek volna darabokat o_o" Ez alatt azt értem, hogy valahol hiányzik az ige, furcsán fogalmazol (--> nem nagy gond, de később bajaid lehetnek)

Pl.: Amikor sensei-m elégedett volt a teljesítményemmel szólt főnöknek, aki 3 ránézésre is tapasztalt ninját hívott oda, akik körbeálltak, majd pecsét formázás után hirtelen a semmibe találtam magam, a következő pillanatban pedig Kemurigakure főterén, ahol két ninja egyből közrefogott és elvezettek az alvilági vezér bázisára.

Átírva: Mikor a Sensei-em elégedett volt a teljesítményemmel, szólt a főnöknek, hogy készen állok. A találkozóhelyen 3 láthatóan tapasztalt Ninja volt vele, majd ezek körbe álltak, elmutogattak egy pecsétsorozatot a kezeikkel és mire észbe kaptam, már Kemurigakure főterén voltam. Csodálkozni sem volt időm, ugyan is két maszkos Ninja közrefogott és elvezettek a bandavezér bázisára.

Nem tudom, hogy leszűrted-e mit akartam mondani ._." Nem kell túlcifrázni, de azért "A mama mos." szintű mondatok se legyenek benne. Bár végül is a te stílusod, ha akarod, maradhat...de azért jobb lenne... >.> (csak egyéni vélemény volt)
+ Találtam 1-2 helyesírási hibát, lécci rakd be a Word-be.

2.) Most te akkor Shinobi vagy Medikus Ninja vagy? Mert a kettő egy kicsit üti egymást: A Ninja-nak néha ölnie kell, míg a Medikus-nak ugye életeket menten. Döntsd el légyszíves, hogy melyikkel kezdesz, de később választhatod a másik utat. (Pl.: Kezdesz Medikusként, szerzel egy jó pár gyógyító technikát, majd elkezdesz tanulni egyéb Ninjutsu-kat. Ugyan ez fordítva is működik.)
+ Hogy lehetsz Genjutsu-ba jó, mikor nem is tanultál és nem is tanulhatsz, ugyanis ahhoz Moderátori Engedély szükségeltetek.
+ Ha medikus Ninja lennél, akkor minek az a rengeteg kard? ._. (Még a páciensek össze is foltozzák a nadrágjukat, ha meglátnak így egy dokit)

3.) A történet még jó is, van benne fantázia, de mi a francért mentél át egy másik faluba? O.o Ne ködösíts annyira! Na meg így összecsapni a technikák megtanulását? Ha már ingyen van, legalább dolgozd ki egy kicsit Very Happy Mi volt nehéz benne? Ráéreztél-e már? Milyen módszereket alkalmazott a mestered a tanítás alatt? és még ilyeneket... Very Happy


Bocsánat a kötözködésért és a megnyirbálásért, de inkább az elején legyen probléma, mint mikor a közepében vagy. Smile
Egyelőre ELUTASÍTOM, de amint javítottad, újra átnézem! Very Happy

Köszöntem!



Yondi
Namikaze Minato(Inaktív)
Namikaze Minato(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: IV. Hokage
Chakraszint: It's over 9000!!! @_@

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi Empty Re: Katsumi Kawachi

Témanyitás  Katsumi Kawachi Csüt. Márc. 29 2012, 16:25

Átírtam a mondatot, amit javasoltál. Egyenlőre shinobi vagyok, de látják bennem a tehetséget a medikus ninja élethez is. Lehet, hogy valamikor átállok majd a medikus ninja létbe, de egyenlőre shinobi vagyok. Genjutsu részt átírtam, hogy ügyes vagyok benne, ami egy bátyám elleni harcban derült ki. Másik faluba azért küldtem át, mert azt szeretném, ha a kari már fiatalon önellátó és talpraesett legyen és ne az anyjára hagyatkozzon.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi Empty Re: Katsumi Kawachi

Témanyitás  Jiraiya Vas. Ápr. 01 2012, 18:53


Bocsi Yondi, hogy ide pofátlankodok, de úgy éreztem muszáj. ^^
Nah lássuk:

- Ami rögtön az elején szemet szúrt, az a méreg. Nem írtad le, hogy hogyan szerezted be. Tehát az nincs meg. A mérgek közül is ha leírod, akkor csak E, maximum D szintű mérget tudsz kreálni. De nem kell egyből méreggel indítani. Inkább játékban bővítsed a karaktered ismereteit a mérgekkel kapcsolatban. De ez csak tanács.

- Nem írtad le, hogy mitől is vagy tehetséges az orvoslásban. Nem egy adottság, ezt tanulni kell. ^^ De mivel azt írtad, hogy shinobi vagy és nem medikus ninja, ezért a Medikus készletet meg sem kaphatnád. Nem is beszélve a Minilaborról. De persze ott van, hogy ez csak alibi de akkor sem. Ellent mond az oldal szabályaival, mivel csak is csak medikus ninják juthatnak hozzá. Ezek amiket felsoroltál, mind C szintű készletek. Legfeljebb Szanitéc készletet kaphatsz kezdésnek, de azt is csak akkor, ha medikus vagy.

- A másik dolog, hogy a Néma Gyilkos Technikát az akadémián tanulod meg a 4 év alatt, mivel ez nem csak egy jutsu, hanem egy stílus is egyben. Az jó pont, hogy leírtad a Kirigakure no Jutsu tanulását is, habár az is alapképesség, de akkor kicsit részletezd is a technikát. Értsd meg.

- Amit Yondi is mondott, vannak elírások és fölösleges szavak. Olvasd el mielőtt beadod.

- AZ oké, hogy némely genjutsut felismersz. Az alap szintűeket egy idő után talán. De a Genjutsu éppen azt a célt szolgálja, hogy megzavarjon. Oké, egy nyilvánvaló Genjutsut felismersz mint pl a Kokuangyo no Jutsu // Utazás a Fekete Sötétségbe. De a legtöbb Genjutsu pont olyan, hogy azt ne, vagy csak nehezen tudd felismerni. mint pl a Démonikus Illúzió: Hamis Terület Jutsu // Kokoni Arazu no Jutsu. Persze ezt is lehet feltűnően. Gyakorlat kérdése.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Azt vettem észre, hogy túl sok mindent akarsz egyszerre. Nem kell. Haladj apránként. Nem kell mindent felhalmozni, mert akkor lesz egy kari, ami végül is egy ilyen Placccsss. Very Happy Nah de most komolyan. Nem kell mindent egyszerre. Erre való a játék. Ha most elérsz mindent, akkor minek a játék? Jó most túloztam azzal a mindennel, de így talán megérted a lényeget.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Javítsd kérlek a mérgeket. Vagy kiszeded teljesen, vagy még meggondolod magad és egy medikus karaktert indítasz és akkor megkaphatod a Szanitéc készletet. Vagy pedig, kibővíted az orvosos dolgot, - Tehát leírod, hogy miképpen tanultál alapfokú orvoslást. - és úgy kaphatsz D szintű mérget, aminek a hatásait leírhatod. De azt is írd le, hogy hogyan szerezted be.

A néma gyilkos technika megtanulását szedd ki. Az alap képesség, amit a 4 év alatt tanulsz meg.
HA EZEK MEGVANNAK MEGNÉZEM ÚJRA. NEM KELL SOKAT JAVÍTANOD, DE AZT JÓL. ^^






NE ADD FEL! CSAK KEMÉNYEN!!! Very Happy

Ő AZ ÉN PRÉDÁM VOLT!!! ARRRRGGHHHH!! : DDD

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi Empty Re: Katsumi Kawachi

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Ápr. 01 2012, 20:07

Remélem most már jó lesz.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi Empty Re: Katsumi Kawachi

Témanyitás  Jiraiya Vas. Ápr. 01 2012, 21:03


Bocsi bocsi bocsi! Very Happy Jóváteszem! Smile

Nah sokkal jobb. Lehetne jobb is, az első karid Előtörténete után. De ELFOGADOM!
Kezdhetsz orvosi ninjutsukat tanulni, valamint megkaptad a szanitéc készletet. A mérget is engedélyezem, D szinten.

Kezdő chakra: 100
Kezdő pénzösszeg: 600 ryo (A tartozás és a többi dolog miatt)
Szint: D


Írj Adatlapot és jó játékot!


ui.: A rangot majd állítsd be magadnak.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi Empty Re: Katsumi Kawachi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.