Kitori Musato

2 posters

Go down

Kitori Musato Empty Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Hétf. Júl. 02 2012, 20:44

Jellemformálás


Jelen pályázatot azért nyújtom az NT – de legalábbis az ellenőrző mesélő – elé, mert karakterem jellemét szeretném formálni. Erre azért került sor, mert meggondolatlanságból készítettem ezt a karaktert. Vagyis inkább azt kellene mondanom, hogy nem elég megfontoltan. A meggondolatlanság azért kicsit erős szó erre. Ezen okok miatt mondhatni „tömeg karakter” lett. Ezt az elkövetett hibát szeretném kiküszöbölni.
Természetesen más okai is vannak a lépésemnek. Először ugye ez a megfontolatlanság, utána pedig a sorban az következik, hogy a jellemében túl kevés a paraméter ( és azok sem megfelelőek). Gyakran érzem, hogy személyisége összefolyik egy másik karakter személyiségével és ez nemcsak a játék minőségét rontja, hanem az élményt is, amit egy karakter kijátszása eredményez.
Az újítás gyakorlatilag nem is lesz olyan „új”, mert ez a kép alakult ki bennem erről a karakterről az eddigi játék során is ( mert eddig sem teljesen a „papíron”lévő jellemet játszottam ki, hanem csűrtem, csavartam rajta), csupán ezt eltolnám egy „szélsőségesebb”, mind írói, mind olvasói szempontból jobban felismerhetőbb írányba.
Persze ez így is komoly változtatás egy bizonyos szempontból, de már régóta szükségét érzem, s most jutottam el odáig, hogy rá is szánjam magam.

Az eredeti jellem: Csendes és akaratos egyéniség. Sokszor megértő de van amikor nem érdekli semmi. Ritkán mutatja ki érzelmeit inkább magába zárja azokat.

Az új jellem: Jóhiszemű, kedves és bizonyos szempontból egoista személyiség. Gyermeksége még gyakran megérződik, ha valahogy bizonyos témák, érzések előtérbe kerülnek. Gyermeki kíváncsisággal rendelkezik. Megértő, de ha megsértik, akkor olyan akár egy darab fa: nem érdekli semmi és senki. Ennek ellenére nem egyszerű megsérteni, mert az utóbbi időben megedződött ebből a szempontból csapattársai révén(Aono Takefumi, Kauru Mirubi) . Szorgalma hatalmas, de ezt előcsalogatni nehéz. Bátorságra is szert tett az utóbbi időkben és gyakran megpróbál olyan menő lenni, mint csapattársa Takefumi – vagy akár Mirubi.


A jellem változása az új csapatába való bekerülés óta zajlik. Aono Takefumi, Kauru Mirubi és persze a szadista Niyo-sensei közreműködésével.

Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kitori Musato Empty Re: Kitori Musato

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Júl. 03 2012, 11:14

Nos mivel azt mondtad, hogy a kijátszás során is nehéz ezt a régi 'tömeg karakter jellemet' kijátszani és így is csűröd csavarod a kijátszásban a jellemet ezért a változtatást ENGEDÉLYEZEM!
Jegyezd fel a karakter lapodra és jó játékot kívánok a továbbiakban. Smile
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.