Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

3 posters

Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Szer. Márc. 12 2014, 20:22

Nem is értem, hogyan lehetséges ez... Már pedig ez baj, mert ha én nem értem, akkor ugyan ki értené? Kérdés, kérdés hátán. De vajon igazat mondtak a rágalmazók? Végülis a férfi ott van ahol mondták...
A nap kellemes hőséget áraszt, s ha mégis melege lenne valakinek, akkor az enyhe szellő lehűti. Komor pusztaság, melyet átszel a földút, a terep egyenetlen, hullámzó földnyalábokkal díszített síkság, mert mésem dombos vidék, hisz laposak a kiemelkedések, de nem teljesen egyenes. Az utat leszámítva persze. Ha igaz amit mondtak, akkor még szerencse, hogy eme kietlen vidék közelébe hozott a dolgom. Mert én Konohagakure npo Satou Hős Chunninja vagyok, és aki veszélyt jelent a falumra... azt eltörlöm a föld színéről!
Nos igen, igaz lehet amit mondtak, hiszen látszólag van fegyvere. Akkor pedig miért hazudtak volna egy konohai shinobinak? A Tűz Országának földművesei ilyet nem tennének. Száz méterre lehet tőlem. Kihúzom magam, tüdőm megtelik levegővel. Ugyan hátulról is elkaphatnám, észre se venné, de mégsem. Lássa csak mindenki, hogy Konoha Shinobijai mennyivel erősebbek náluk! Tüdőmből kiengedem a levegőt, mely hangos kiáltásként csattan a némaságban:
- Konohagakure no Satou ellenségei nem járkálhatnak szabadon az Országban! Kémkedéssel, lázadásszítással és bujtogatással vádollak!
Igaz nem én, hanem a földművesek. De én vagyok az Ő védelmezőjük, tehát én vagyok a büntetés pörölye. Átfut a fejemen a gondolat, hogy mi van ha Sakézás közben szerencsejátékoztak, és túl sokat nyert az idegen. Egyszóval, ha a vádak hamisak? Nem, akkor az árulás volna, ilyet nem tennének...
Megvárom, hogy megforduljon. Száz méterre lehet nagyjából, nem nagy táv, gyors tempóval egy tucat másodperc, noha van Jounin akinek egy pillanat. Gonza Sasano. Azt mondták ez a neve.
- A falu pörölye én vagyok és most lesújt rád az igazság! - kiáltom.
Gyors rántással előkapom egyik tekercsemet és megidézem belőle két Fuuma shurikenemet. S várok. Így elveszítem az esetleges meglepetés erejét, de nem nagyon zavar. Ugyan ki győzhetné le Konoha Chunninját? Persze vannak ilyenek, de csak kevesen. Elmosolyodok a nagyzoló gondolatra, de utána inkább az ellenfelemnek szentelem a figyelmem.






// Nos, a karakterem kicsit egoista, úgyhogy ez ne lepjen meg. Továbbá remélem megfelel ez a fajta módszer, mint töténet. Igaz egyszerű, nem kellett rajta sokat agyalnom, de szerintem egy ilyen játék keretein belül bőven elég.// 
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Gonza Sasano Szer. Márc. 12 2014, 22:48

Ezen a napon szép és kellemes idő volt, a ronin folytatta a vándorútját, gyaloglás közben sokat elmélkedett mindenfélén. Egy kopár pusztaságon kelt át, egy föld úton. Pár órás gyaloglás után egyszer csak egy kiáltást hall, nem látja, hogy ki az, hiszen a hang hátulról jön. Egy fiatalember hangját hallja aki hősünket éppen vádolja mindenféle dologgal. Gonza hátra nézett, egy ifjú shinobit látott maga előtt. Majd annyit látott még, hogy a srác elővett valamit és ezután két füstfelhő kíséretében, két nagyméretű shuriken került elő. 
~ Mi van?! Kémkedés és lázadásszítás? ~ mérgelődött magában, ugyanis szamurájunknak semmi kedve sem volt harcolni, el lett rontva a napja nem kicsit. Látja azonban, hogy a nindzsa támadásra készen áll, ám a ronin nyugodtan sétál ő felé, egyik keze a kardja markolatán van. Közeledik a rágalmazó nindzsa felé, úgy 10-15 méter lehetett közöttük, majd így szólt hozzá:
- Miféle idióta vádak ezek? Egyszerű vándor ronin vagyok, messziről jöttem. Miért kémkednék? Nem érdekelnek engem a shinobik dolgai. Lázadásszítás? Most járok ebben az országban először, nem ismerek itt senkit és semmit, mégis mi ellen lázadjak??! Bujtogatás? Vándor vagyok nincsen otthonom, akkor mégis kit bújtassak? Shinobi létedre elég kevés az információd, mégis vádolsz és fegyvert fogsz rám? De látom a tekinteteden nem akarsz hinni nekem, és jobban van kedved harcolni, mint normálisan utána nézni a dolgoknak. Harcolni akarsz? Rendben! - mondta neki nem túl boldogan, majd villámgyorsan kivonta a kardját és a földbe szúrta, majd átáramoltatta a chakráját a testében és a katanájában, ez volt a Gitou. Ezután felvette az alapállást, majd várta az ellenfele lépését. ~ Chh...a francba! Ez hiányzott nekem! Utálom az ilyen zűrös napokat!~ 

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Szomb. Márc. 15 2014, 17:10

Ellenfelem hamar replikázott, bizonyítva bűnösségét. Vagy ez még nem bizonyíték? Az én meggyőződésemnek az! Legalábbis a mai napon mindenképpen, hogy jön ahhoz egy kém, hogy engem vádoljon, miközben személyesen jövök el, hogy el tegyem láb alól. Mit gondol, hogy mindenkit megtisztelek ezzel? Hisz sok dolgom van, most is ünnepeltethetném magam valahol, de nem, én itt vagyok, hogy végezzek vele, erre zokon veszi. Milyen ember az ilyen? Akár annak a bandának is a tagja lehet, akiknek az eltakarítására ide küldtek. Hármukat már átadtam a kis falu Főőrének, de állítólag még egy valaki szabadon van. S ha hiszek a parasztoknak...
Amikor kardját földbeszúrta, egy pillanatig azt hittem jobb belátásra tér és megadja magát. De nem, mégsem. Hát legyen. Elhajítom felé két fuuma shurikenemet, ám számára komoly problámát jelenthet az a tény, hogy miközben jól láthatóan kettőt hajítottam el felé, addig (látszólag) csak egy repül irányába, pedig a kezem üres. Ez alaposan összezavarhatja, pedig csak a Kage Shuriken no jutsut alkalmaztam. Remélhetőleg még nem találkozott vele.
Amíg azok repülnek felé, létrehozok két földklónt, minimális chakrából, tehát nem adtam bele annyit, hogy ezek újraépítsék magukat, ellenfelem nem tudhatja ezt sem, én viszont így sok chakrát megspórolok. Bár lehet így is pazarlok, ha nem éli túl a Fuumákat.
Ha azokat kikerülné, elugrana, vagy hasonló, akkor másolataim egyből rátámadnak és alkalmazzák a Konoha: Goho Rairaku // Levél Gondtalanság nevű technikát. Ha ez az eset következik be remélhetőleg elég gyorsak lesznek ahhoz, hogy még a kitérés pillanatában tudják támadni ellenfelem, amikor is sokkal könnyebben sebezhető, valamint az sem utolsó érv, hogy ketten vannak, és nem egy oldalról irányúl a támadás. Márpersze, ha ellenfelem nem lép semmi váratlant...
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Gonza Sasano Szomb. Márc. 15 2014, 20:50

Miután elvégezte a ceremóniát észre vette, hogy repül felé egy nagyméretű shuriken. A Ceremóniának köszönhetően a testében és kardjában a chakraáramlás felgyorsítja a harcos mozgását, így a felé repülő shurikenek elől, kitért egy gyors oldalra történő ugrással. Ezt követően észre vette, hogy két klón felé támad, még hozzá pusztakezes technikával. Szamurájunk az évek során sokat foglalkozott a reflexei fejlesztésén, és az időzítésén. Két ellenfél az még nem olyan sok. Ugyanakkor meglepődött azon, hogy a klónok taijutsuval rohamoznak meg egy kardvívót. Igaz csak klónok voltak, de hősünk tudta, hogy előbb ezeket kell elintéznie, hogy utána az eredetit is megtámadhassa.
~ Rugdosni szeretnétek? Lábak nélkül nehéz lesz.~ gondolta magában, majd a katanájával az egyik klón lábára mért csapást, a lándzsájával pedig a másik klón lábát nyársalná fel. Amennyiben a klónoknak végük lesz, azonnal megrohamozná az ellenfelét, és egy gyors vágást mérne a nyak és a váll közé, ha ez nem sikerülne, akkor hirtelen leguggolna és a térdhajlatait vágná át, amennyiben a shinobi felülről támadná az éppen guggoló ronint, a másik kezében lévő lándzsába (aminek a hegye az ellenfele mellkasa felé néz), beleszaladhat. 

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Vas. Márc. 16 2014, 22:28

A klónok rohama nem volt olyan sikeres, mint amilyenben reménykedtem. Szóval ez a kém eléggé képzett. Két oldalról támadtak rá, s Ő mégis egyszerre tudott figyelni mind a kettőre. Az egyiket kardjával intézte el. A másikat egy olyan technikával támadta, amilyet még nem láttam. A lándzsa méretéből adódó hátrányt lefaragva szúrt. Amit látnom kellett, láttam. Hogy klónom elpusztult-e vagy sem, azt nem tudom. Ha nem akkor valószínűleg tovább harcol. Nem is lesz ez olyan unalmas igazságszolgáltatás, mint amilyennek indult...
Chakrakészletem nem végtelen, de azért még nem használtam el nagy hányadát. Talán még az ötödét se, de kinek van ideje ilyenkor számolgatni. S hogy miért nem láttam klónom további sorsát? Mert az övtáskámból elővett, majd a földön szétpukkanó gömb nyomán sűrű kék füst vett körül, s az sem sokáig, mert az Iwagakure no jutsut használatával eltűnök a mélyben. De a füstrobbanás után még "elejtek" egy robbanójegyzetet, amit a kékségtől látni nem lehet. S az le sem esik, de én már merülök is. Ha Érzékelő képességekkel rendelkezik, akkor bajban vagyok, de ez nem túl valószínű. Terveim szerint balra, úgy ötven méterre bukkanok fel, fél távnál tervezem a robbanójegyzet aktiválását, amely, ha szerencsém van el is intézi a mai napi problémáimat. Hiába, de fárasztó Konohagakure no Satou Hős Chunninjának lenni. Ellenfelem technikája, harcstílusa, és ügyessége a harcművészetekben az eddig látottak alapján, néhány Chunninnak is becsületére válna, hiszen két különböző fegyvert forgatni egy időben, más irányból támadó ellenfelek ellen... Bámulatos. Viszont nem egy Kém kezébe való! Legalábbis nem egy ellenséges kémébe. Ezt a problémaforrást mindenképpen meg kell szüntetnem.
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Gonza Sasano Csüt. Márc. 20 2014, 19:50

Gonza sikeresen végzett a klónokkal, majd ezt követően igyekezett megrohamozni az ellenfelét, ám az egy nagy durranás és temérdek füst keretén belül eltűnt a szeme elől. Ekkor szamurájunk hirtelen megállt és a füstfelhőtől számítva jobb irányba futott, majd úgy harminc méter után megállt és védekező beállást vett fel. Ebben a testhelyzetben igyekezett figyelni az ellenfelét, hiszen ki tudja, hol fog váratlanul felbukkanni. 
~ Bevetett egy füstbombát, hogy szem elől tévesszen. Ez sajnos sikerült is neki, mert hiába nézek mindenfelé nem látom, hogy hol van. Vagy váratlanul akar támadni, vagy valami csapdába akar becsalni. Lesből támadás, tipikus nindzsa harcmodor, szóval annyira nem vagyok ezen meglepődve. Na de ilyen sík terepen, ahol egyetlen fa és bokor sincsen, hova rejtőzhetett el? Esetleg valami olyasmi ninjutsut alkalmaz, amitől láthatatlan lesz? ~ elemezte ki a helyzetét magában, miközben éberen figyelt, ám nem látta az ellenfelét. A füstfelhő sem oszlott fel még teljesen, hiszen nincsen jóformán szélmozgás. A ronin minden érzékszervét igyekezett kiélesíteni, erősen figyelt és hallgatózott, majd szépen lassan, minél halkabban ment előre, ám nem egyenesen, hanem cikk-cakkban, folyton irányt változtatva. A fegyvereit a kezében úgy tartotta, hogy ha netán hirtelen felbukkanna, akkor azonnal támadhasson velük. De még mindig nem látja az ellenfelét, a füsttől, nagyjából 20 méternyire lehet. Még mindig erősen figyel. Nem tudja hol van a shinobi. Vajon a elnyelte a föld? 

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Pént. Márc. 21 2014, 13:21

Nagyon szeretem a föld elemet és az Iwagakure Jutsu külön a kedvenceim közé tartozik. Sokoldalú és praktikus. Egyetlen icurka-picurka problémám van vele. Mindig, amikor kijövök a föld alól, ha nem is sok, de valamennyi homok rárakódik a ruhámra. És bizony nehéz így fess, díszshinobinak lenni. Amikor a táv felénél járok, aktiválom a robbanójegyzetemet. A hangját ugyan nem hallom, de érzem a rezgést. Viszont kissé meggondolatlan voltam. A Jibaku Fuda: Kassei nem egy bonyolult technika, sőt piszok egyszerű. Csak hát az a fránya chakrakapcsolat. Talán nem az Iwagakure no jutsu közben kellett volna ilyet lépnem, hiába még nem vagyok azon a szinten, hogy ne érezzem meg egy ilyen lépés negatív hatását. Egy pillanatra szó szerint megingott a technikám és nem lett volna kellemes ha nem sikerül gyorsan korrigálnom a hibát. Hogy a robbanás elkapta-e a szamurájt azt nem tudom, de mindenesetre rólam egy időre elterelte a figyelmet.
Talán ha nem volna ellenség, akkor megkérném, hogy tanítson meg arra a bizonyos lándzsatechnikára. De várjunk csak! Mi lenne ha megismertetném Konoha igaz eszméivel? Akkor talán rájönne, hogy nagy hibát követ el azzal, hogy az ellenségnek kémked. Igen, ez jó ötlet. De előtte még mindenképpen megleckéztetem! Ami Konohagakure no Satou Hős Chunninjaként kötelességem!
Feljövök a felszín alól. Fekve maradok, szerencsémre egy kisebb kiemelkedés mögött jöttem fel, talán nem vesz észre. Noha elég alacsony földhányás, talán tizenöt centi magas, ezért valószínű, hogy észrevett.
Jelentős mértékű chakramennyiséget kivett belőlem ez a föld alatti menet. Ezt már nem veszem olyan félvállról, mint az előzőeket. Folyamatosan chakrával átalakítani. Nos igen, bonyolult dolog. Habár ne legyen túldrámázva a helyzet, azért még van bennem szufla, csak komolyabb szinten megéreztem mint, az előbbit.
Egy újabb föld klónt hozok létre, s utána felkelek, hiszen már amúgy is valószínű, hogy észrevett. Övtáskámból három shurikent veszek elő, míg a hátul lévő balzsebemből egy kunait, amire rá van csavarva egy robbanójegyzet. Ez csak nagyon nehezen észrevehető, mert közvetlen a markolaton van és nem a fegyverről lóg.
Így indulok meg felé, klónom a hátam mögött. Fegyvereimet tőle tíz méterre tervezem eldobni, s akkor meg is torpanok. A robbantás lehetőség szerint a legkedvezőbb helyzetben hozom létre. S akkor, ha ezt túléli meg is volna a móresre tanítás. Abban az esetben, ha nem kerüli ki. De ha mégis... Klónom azért van mögöttem, hogy támogasson. Elsősorban Taijutsuval, ha ellenfelem közel jönne.
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Gonza Sasano Pént. Márc. 21 2014, 19:16

A ronin még mindig nem találta az ellenfelét, óvatosan sétált előre, egyszer csak, szinte a semmiből egy hatalmas robbanás törte meg a csendet. Ennek a robbanásnak a lökéshulláma elrepítette hősünket pár méterre, aki ráesett egy földből kiálló nagyobb kőre, aminek következtében a vádlija megsérült, nagyobb zúzódást, erős horzsolást, és persze némi vérzést is elszenvedett. A lába erős ütést kapott, így szamurájunk nehézkesen és sántítva állt fel. 
- A fenébe! Jól van, szóval robbantgatunk?! Elég a bujkálásból! Nem vagyok kém, nem követtem el semmit! De ha úgy sem hiszel nekem, akkor legalább küzdj tisztességesen! - mérgelődött Gonza, majd észre vette, hogy a lándzsája és a kardja is szanaszét hevert a földön, ám szerencsére a fegyvereknek nem lett semmi bajuk, csak neki. Sántikálva odament a kardjához, kicsit még szédült is, a lökéshullámnak köszönhetően. Felvette a fegyvereit, majd észre vette, hogy a shinobi kijött a föld alól. 
~ Szóval a föld alá menekültél, te gyáva! ~ mérgelődött magában, majd összeszedte minden erejét, eltette a katanáját, és félredobta a lándzsáját is, majd így szólt: 
- Sikerült felbosszantanod. Rendben, bekeményítek én is! - mondta neki, majd elővette chakraérzékeny nodachiját és felé futott, ahogyan csak tudott, bár fájt a lába nem kicsit. Ekkor észre veszi, hogy shurikenek repülnek felé, hirtelen leguggol majd, majd egy gyors bukfenccel félre gurul, hogy elkerülje a felé repülő dobófegyvereket. Ezt követően felállna és megrohamozná ellenfelét, és nagy méretű kardjával vágások sokaságát mérné rá. Bár sántít, de a kezének semmi baja, kardot forgatni nagy sebességgel képes. Egy nagyméretű fegyver elől nehéz kitérni, ráadásul elég hosszú ahhoz is, hogy kellő távolságból legyen az ellenfelétől, ha az netán támadást indítana felé. Kérdés, hogy összejön-e neki. 

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Csüt. Ápr. 03 2014, 13:46

A három shurikent eldobtam. Talán az előbbi meglepődés következménye az, hogy a kunai a kezemben ragadt. Mégszerencse, hogy nem aktiváltam a rajta lévő robbanójegyzetet, mert akkor nekem is hamar végem lett volna. Elszámítottam magam. Hiába vagyok Konoha Páratlan Chunninja még velem is előfordulhat. S az a földalatti incidens, amivel megrémítettem saját magamat. Na hát arról sem fogok senkinek egy szót sem mondani az holtbiztos. Nem lenne jó, ha egy baklövés miatt máshogy gondolnának rám, nem pedig úgy mint amilyen valójában vagyok. Legyőzhetetlen Chunnin, aki már csak azért nem Kage, mert megalázó lenne a többi shinobi számára, ha címekkel jutalmaznák tehetségemet. Hiszen ha én ilyen fiatalon erre is képes vagyok, akkor rosszul éreznék magukat, tudván ők öregek és semmit nem értek el.

Gyermeki hangon felkacagok. Ellenfelem meglepődhet. Magam sem tudom miért nevetek, azért mert viccesnek tartottam gondolataimat, vagy azért mert csak jólesett? Mindenesetre kedvesen rámosolygok a felém rohamozó batár fegyvert tartó szamurájra. Még integetek is neki, miközben rohan.
Innenstől tervem egyszerű. Amint két-három lépés távolságra lesz tőlem, tehát nagyjából már lendíti a fegyverét. Akkor én nemes egyszerűséggel megpróbálkozok egy sokat gyakorolt hátraugrással, mellyel métereket távolodhatok. De közben kunaiomat, melyre csavarva egy robbanójegyzet van eldobom felé és szinte azonnal robbantok. Ekkor engem csak a lökéshullám az, ami valószínű hogy elkap, de őt... Nem lennék a helyében. De nem is lehetnék, hiszen én vagyok a nagyérdemű ninja, ugyebár...
Ha nem sikerül elkapnom a ritmust és megfelelő időben ugranom, akkor nem is teszem, hiszen simán levágna. Inkább a földre vetem magam és megpróbálom kirugni a lábát miközben arra is figyelek, hogy kunaiommal hárítsam a Nodachiját, ha azzal esetleg írányt tud változtatni.


// Gomen a késésért //
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Gonza Sasano Csüt. Ápr. 10 2014, 19:58

A ronin teljes erejéből támadt az ellene kunaival védekező shinobi ellen, aki folyton hátra ugrált. De Gonza nem hagyta, hogy csak úgy meglógjon előle, mikor ellenfele hátra ugrott akkor ő előre. Hirtelen a nindzsa a földre vetette magát, ekkor hősünk felugrott, tudta jól azt, hogy ha az ellenfél közelharc során a földre veti magát, akkor az alulról akar támadni és legtöbbször lábra, ezt anno a nagyapja tanította neki. Anno sokat gyakorolta a lábra mért támadások elleni kitérő mozgást kardforgató és lándzsavívó edzésein. Ráadásul számított arra, hogy az ellenfelének is feltűnt az, hogy sérült a lába, így még egy okkal több, hogy jobban odafigyelt a lábra mért támadásokra. 
~ Ki akarod rúgni a lábamat? Nem fog összejönni haver, a kardom és a kardot tartó karom együtt jóval hosszabb, mint a te lábad. ~ elemezte ki magában a konohai chunnin mozgását. Nem is értette, hogy egy kis kunaival védekező nindzsa miért veti le magát a földre és spontán a lábával akar ellentámadni egy nagy méretű kard ellen. Persze az ugrás nem esett neki jól, hiszen a lába sérült valamelyest, ám hősünk nem az az illető, aki némi sérüléstől csak úgy feladja a harcot. 
Miközben felugrott azzal egy időben a kardjával lesújtott az ellenfelére, amennyiben az ellenfele kivédené valahogyan akkor úgy helyezkedne, hogy mindenképpen oldalról támadhassa meg. 
~ Hmm...nem szereted a közelharcot ugye? ~ gondolta magában. 

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Kitori Musato Vas. Ápr. 13 2014, 11:47

Sajnos tervem nem egészen sikerült - nem értem az istenek miért sújtanak engem ilyen pechel, pedig ugyebár én Konoha Nagyszerű Chunninja vagyok, szerintem néhányan hibáztak ott fent és nem alkották megfelelőre a szerencse szabályait - nem tudtam megfelelően hátraugrani, mert ellenfelem folyamatosan követett. Az kissé meglepő, hogy sérült lábbal is képes olyanokat ugrani mint én aki shinobi vagyok, de hát végül is ez van. Mindezek után földre vetettem magam, de ellenfelem ellépett és kardjával próbál lesújtani.

Nos gyorsan mozog annyi bizonyos, talán kicsit nekem is fel kellene kapcsolnom, igaz, olybá tűnik, mintha előlre látná, hogy mit akarok. Közelharcban tényleg jó, reflexei varázslatosak. Valami oknál fogva nem tudom kihasználni a shinobik mozgékonyságából adódó előnyömet, hiszen egy két gyors és cseles mozdulattal kellene elkapnom, de kardját valahogy mindig úgy forgatja, hogy megakadályoz ebben. Talán ismer valami Ninják ellen kifejlesztett technikát? Ó, nem hinném.
Ahogy csap kardjával, kunaiommal hárítom. De alkapja ujjamat a vágás ezért meglepődésemben és figyelmetlenségemben, teljesen véletlenül szertelen jellemem folytán aktiválom a fegyveremen lévő robbanójegyzetet és az ár mindkettőnket elragad... Ó, Borzalom!


// Sután kezdődött, sután is fejezném be. Nem akarlak váratni, de kezdenek megsűrűsödni a dolgaim itt gundanon, ezért választottam ezt a megoldást. Na meg, Musato személyiségét manapság nem érzem át annyira, ezért nem erőltetném most tovább ezt a karaktert. Majd talán máskor komolyabban véve is megküzdhetünk egymással ^^ //
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Gonza Sasano Szer. Ápr. 16 2014, 10:30

Mikor már a szamuráj azt hitte, hogy beviheti ellenfelének az utolsó támadást amivel megölhetné őt, hirtelen egy robbanás következik be. Ebben a félreértésből adódó elkeseredett harcban, a robbanástól mindkét fél életét vesztette. Pedig ezt a problémát harc nélkül is meg lehetett volna oldani, de persze itt két harcosról volt szó, akik inkább a fegyverekkel való "tárgyalást" választották a szavak helyett. Az efféle tárgyalások következtében az esetek nagy többségében általában meghal valaki, itt most mindkét fél szerencsétlenül járt. 


// Köszönöm a játékot! Smile //

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Ápr. 16 2014, 12:52

Egy élvezhető harc után egy váratlan befejezés. Gratulálok.
Musato: Mivel több chakrat hazsnáltál, elvégre shinobi vagy, valamint a harc is a te mártírhaláloddal ért véget, jutalmad + 6 chakra
Sasano: Jól harcoltál, megálltad a helyed, azonban szeretnélek felhívni a karakterek közötti Szintkülönbségekre. Gondolok itt az örök szabályra, amit a játékos tud, a karakter még nem biztos, hogy szintén tud. De szép a játékod, taktikázol, ami tetszik, jó úton jársz, hogy remek szamuráj legyen belőled. Jutalmad + 5chakra
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato Empty Re: Samurai To Shinobi, avagy Gonza Sasano vs Kitori Musato

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.