Aokaze Atsushi

4 posters

Go down

Aokaze Atsushi Empty Aokaze Atsushi

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Dec. 17 2012, 17:57

Név: Aokaze Atsushi
Ország: Tűz ország / Konohagakure
Rang:Genin
Kor: 16
Nem Fiú
Vércsoport: 0

Felszerelés: 1 db katana(tekercsben),5 db kunai, 5 db shuriken, 10 db makibishi, 2 db fuuma shuriken, 10 db senbon

Jellem: Hidegvérű, jó humorú és barátságos. Atsushi inkább a tettek embere és ezt sokszor bizonyítja is többek között ezért is tetszik a lányoknak.Társaiért mindent megtesz és mindig segít neki. Harcait szereti minél gyorsabban befejezni.

Kinézet: Hosszú fekete haj és szem, kb. 185 cm magas,nyakában egy fém medált hord, kezén pedig fekete kesztyűt, ruházatát a képen is láthatjátok.

Én Atsushi egy hűvös téli reggelen születettem Kumogakure-ben. Apám Aokaze Takashi, anyám Aokaze Hana. Ők nem igazán egy tipikus ninja család tagjai, hanem egy zenészekből és kereskedőkből álló család így sokat vándoroltak, amíg végül letelepedtek Konohagakure-be ennek több oka volt, de az egyik az volt, hogy imádtam a ninjákat és jómagam is azzá akartam válni. Ezért szüleim 11 évesen beírattak az akadémiára, nagy meglepetésére két unokatestvérem is ide járt az egyik a másodikos Aokaze Shin volt akivel 4 évesen találkoztam először.Shin igazán magányos farkas típus volt akkoriba, nem igazán találta meg az ő baráti körét, és a másik pedig Aokaze Kazuki akivel születésem mióta szinte mindent együtt csinálunk még az akadémián is osztálytársak lettünk. Habár Kazukival ellentétben én nagyon tehetséges shinobi voltam. Ezért felajánlottam neki a segítségem és tanításom, ezután minden nap elmentünk edzeni az erdőbe ahol segítséget nyújtottam számára a trainingben. Persze ezek az edzések az én képességeimet is megerősítették. A gyakorlatok elején a célba dobást gyakoroltuk miután elég jól ment elkezdtünk egymással harcolni hogy fejlesszük a közel-távol harci tudásunkat és reakcióidőnket.2 hét elteltével azt vettem észre hogy a köztünk lévő erő különbség egyre nagyobb lesz. Ezért titokban 1 kilós súlyokat tettem a kezemre és lábamra hasamra pedig 3 kilósat hogy Kazuki ne vegye észre hiába fejlődött és edzet olyan sokat most mégis nagyobb az erőkülönbség köztünk mint eddig volt. De örömmel láttam hogy Kazuiki is rengeteget fejlődött mert mikor az akadémián edzettünk, az osztályban mi voltunk a legjobbak Ez után elkezdtünk különböző jutsukat is gyakorolni Először a Henge no jutsut amikor ezt gyakoroltuk a felvett ember alakja egy cseppet sem hasonlított ez inkább hasonlított egy mutánsra vagy valamilyen szörnyre de a felvevendő emberi alakra egy kicsit sem kicsit sem. Amint tökéletesre fejlesztettük jöhetett a Kawarimi no jutsu én személy szerint könnyen megtanultam talán azért mert ez kicsit hasonlított a Henge no jutsura csak ez anyiban különbözött hogy más tárgynak az alakját kellet az enyémre változtatni. Ezután már jöhettetek a nehezebbek is Bunshin no jutsu,Shushin no jutsu, Tobidogu no jutsu és a Jibaku Fuda most ecsetelhetném hogy ezeket is hogyan sajátítottam el de most legyen elég annyi hogy összesen 2 hónapig kellet tanulnom őket. Mire elértünk oda hogy letehessük a genin vizsgát már én voltam az osztályban a legtehetségesebb és Kazuki is sokat fejlődött.
A Geninvizsga:
A vizsga napján reggel meglátogatott Shin, látta rajtam hogy feszült vagyok ezért azt mondta "Ne izgulj, ha én képes voltam rá tavaly, akkor te is képes leszel rá.". Shin el is kísért az akadémiára útközben Kazuki is csatlakozott. A vizsga első része egy 120 perces írásbeli volt ezen könnyedén átmentünk. A második részén a harci tudást nézték ahol 2 párbajt kell megnyerni hogy genin lehess. Én ezt a feladatot is megcsinálta habár ez már nehezebb volt az első mérkőzésen a győzelemhez elég volt egy Bunshin no jutsu. De a másodiknál ez közel sem volt elég. Ugyanis ellenfelem egy őrült rohammal jött nekem bár ezt a támadását könnyedén kivédtem, ellenfelem dühében Shushin no jutsut használva próbál egyetlen erős ütéssel kiütni, ezt is sikerült kivédenem egy Kawarimi no jutsuval és a háta mögé ugrottam,egyszerűen egy nagyobb csapást mértem a tarkójára,ennek következtében el is ájult rögtön az ellenfelem. Miután megszereztem a genin rangot és megkaptam a fejpántom rohantam haza megmondani szüleimnek "átmentem a vizsgán". Otthon szüleimtől mint megérdemelt jutalmat egy tekercset kaptam amiben egy katana volt.Ez lassacskán már szokássá vált a családunkban hogy egy tekercsben kardot ajándékoznak a leendő geninnek.
Geninként:
Elindultam találkozni a csapatommal. A csapattársaim Miyamoto Ayame és Komuro Takashi lettek, szerencsére mind a hárman egy osztályba jártunk ezért azt is tudtuk kinek mi a gyengéje, a senseiem pedig Takeda Kai lett. A bemutatkozások után, sensei elvitt minket egy erdőbe ahol azt mondta támadjuk meg hogy megtudja milyen erősek vagyunk és milyen a csapatmunkánk. A csapatmunkával és az erőnléttel nem is volt baj de én és csapattársaim alig tudtunk párdarab harci jutsut így mi csak a közelharci tudásunkkal bírtuk a senseiel harcolni. A végére mi hárman majdnem elájultunk a fáradságtól de a sensei szinte meg sem izzadt. Ezek után a sensei 1 hónapig tanította nekünk hogyan ismerjük fel a genjutsut és hogyan hatástalanítsuk bár a senseiem kedves volt de az olyan lustaságot nem szerette amit a Takashi is tette ezért sokszor tanulás helyett büntetésből fekvőtámaszoztunk vagy guggoltunk és felüléseztünk ezért elég sokszor kapott egy-két fülest Ayamétól. Ezután elvitt minket egy erdőbe ahol meg kellet tanulnunk a chakránk segítségével fára mászni és persze hogy erősítsük a chakrakontrollunkat először a sensei bemutatta mit kell csinálnunk aztán részletesen el is magyarázta nekünk hogyan kell a chakrát a talpunkba koncentrálni. Én 1 hétnyi gyakorlás után elég jól belejöttem mivel már könnyedén mozogtam a fákon és jutsukat is bírtam közben használni persze az eső pár napban még 5 méterig is alig tudtam felmenni úgy hogy utána ne essek le, akkor el sem tudtam képzelni hogy mások ezt úgy csinálják mintha a földön járnának. De csapattársaim sajnos még nálam is nehezebben tanultak nekik még kellet 1 hét hogy úgy tudjon a fákon mozogni mint én eben a feladatban sokat segített az Ayaménak hogy én is többször megmutattam neki és újra és újra elmagyaráztam neki mit hogyan kell csinálni. A fára mászó edzés után nagy örömmel tértem haza hogy elmondhassam szüleimnek milyen sokat fejlődtem és végre kipihenhessem magam szerencsére a sensei 1 hetet adott nekünk pihenésre. A pihenő után most egy tóhoz mentünk a vízen járást gyakorolni ez sokkal nehezebb volt mert itt már a chakrakontroll mellet szinten kellet tartanunk a chakránkat itt 3 hét kellet mire mindhárman megtanultuk ezt is persze mondanom se kell hogy nem volt olyan hogy ne legyünk vizesek ezért nem tudom hogy Ayame és Takashi hogy bírták. De nekem már víz undorom volt. Ezután ismét megküzdöttünk a senseiünkel hogy megtudjuk menyit fejlődtünk. És örömmel láttuk hogy végre nem csak mi izzadunk meg a harcban hanem a sensei is. Végre meg tudtuk néha szorongatni őt a harc közben .


A hozzászólást Aokaze Atsushi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 06 2013, 22:00-kor.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Aokaze Atsushi Empty Re: Aokaze Atsushi

Témanyitás  Jiraiya Kedd Dec. 18 2012, 16:07

Üdv az Oldalon!

Gondolom megbeszéltétek ezt a rokonos dolgot a másik Játékossal. (Ha nem, akkor nem fogadhatom el semmilyen formában) Viszont, Nem Fogadom El, mivel vannak benne igencsak szembetűnő hibák. A mennyiséggel nem lenne gond, de ami a történetben szerepel azzal már annál inkább:

- 10 kilós súlyok a bal karon és lábon, jobb karon és lábon (40 kg) az nagyon sok. Ha összesen van 10 a bal és a jobb karon, valamint még 10 a bal és jobb lábon (20 kg) az is nagyon sok, mivel + 20 kg van a hasadon. EZ így, bárhogyan is számolva túl sok. Ennyit nem bírsz el, hiába is vagy ninja. Kezdő Genin vagy és 16 éves. Napokig, hetekig cipelni a súlyokat (Mert ezeknek a súlyoknak az a lényege, hogy mindig rajtad legyen és mindent ebben csinál) nem könnyű. Lee sem kezdte rögtön a 100 kilós súlyokkal. 1-1 kiló a karokon és lábakon még belefér egy kezdő genin számára.

- A Genin Vizsgán ha harcoltatnak is egymás ellen Genineket, fegyvert nem engednek használni egymás ellen. Esetleg Kirigakure, vagy Iwagakure. De ez még elnézhetőbb hiba.

- Egy NJK (Nem Játékos Karakter) csapatba tetted be magad az előtörténetben, akkor az elfogadás után is abban a csapatban kell maradnod, vagy egy Élményben, Mesélővel történő kalandban ki kell lépned onnan, hogy másokkal is tudj majd csapatot alkotni.

- A jutsuk. Olyan nincs, hogy Harci jutsu. Támadó technikák vannak, de harci jutsu nincs. Arra, hogy egy Genjutsut hogyan tudsz felismerni és miképpen tudod megszüntetni, nem elég egy nap, de olykor még egy Hónap, Év sem. Ezt a részt úgy ahogy van ki kell húznod. Jutsukat csak az Alapokat, vagy egy nagyon hosszú és tartalmas Előtörténetben leírhatod egy másik, általad választott technika tanulását is. De amiket Te leírtál azok csak meg vannak említve, és hogy el tudjam őket fogadni, kellene egy 10 oldalas Előtörténetet írnod. Tehát, ezt is húzd ki.

- Fára mászás és Vízen járás chakrával. Előtörténetben elsajátíthatod, sőt ajánlott elsajátítani, de ezt sem elég csak megemlíteni. Írd le szépen és kidolgozottan a chakrakontrollt és a technika elsajátítását. Persze csak akkor ha kell az előtörténetben a technika.


Ne szegje kedved a visszautasítás, mivel senkinek nem megy szinte egyből, aki még csak most kezd beavatódni a Naruto világába. Javítsd a hibákat és szólj ha kész vagy! Smile

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aokaze Atsushi Empty Re: Aokaze Atsushi

Témanyitás  Sai Kedd Dec. 18 2012, 19:41

Még annyit, hogy míg egy mesélő nem fogadta el az előtörténeted, addig ne írj adatlapot! Addig azt töröltem
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aokaze Atsushi Empty Re: Aokaze Atsushi

Témanyitás  Namikaze Minato(Inaktív) Vas. Jan. 06 2013, 16:39

Üdv! ^^

Jiraiya-sensei egyik hibáját javítsd ki még, tényleg nincs olyan hogy "harci Jutsu", olyan bután hangzik Very Happy Írd csak nyugodtan, hogy "csak pár darab Jutsu-t ismertünk" Smile
Meg légy oly' kedves berakni a word-be, mert láttam néhol helyesírási hibákat, szövegrész ismétlést. Bocsika, de allergiás vagyok rájuk ^^"
Javítsd ezeket kérlek!

Amúgy semmi bajom vele, hosszú és benne van a lényeg.
ELFOGADOM!

Jutalmad:
  • (+ megvannak az Alap Genin Technikák)
  • +ingyen Jutsu: Feloldás // Genjutsu Kai
  • +Pénz: 3000 Ryou
  • +Chakra: 100


Kérlek MOST írd meg az Adatlapodat és kezdheted is a játékot Very Happy

Yondi

Namikaze Minato(Inaktív)
Namikaze Minato(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: IV. Hokage
Chakraszint: It's over 9000!!! @_@

Vissza az elejére Go down

Aokaze Atsushi Empty Re: Aokaze Atsushi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.