Aokaze Kazuki

2 posters

Go down

Aokaze Kazuki Empty Aokaze Kazuki

Témanyitás  Aokaze Kazuki Vas. Jan. 27 2013, 18:58

Név: Aokaze Kazuki
Ország: Konohagakure
Rang: Genin
Kor: 16
Nem: Fiú
Vércsoport: 0

Felszerelés: 1 db katana,5 db kunai, 5 db shuriken, 10 db senbon, 10 db makibishi, 2 db fuuma shuriken,

Jellem: Nyugodt természetű, megbízható és rendes. Szeret harcolni, barátait és szerettei mellet mindíg kiál.

Kinézet: 180 cm magas Hosszú fekete haj és barna szem, a ruha a képen is látszik.

Én Kazuki egy meleg őszi délután születettem Sunagakure-ben. Apám Aokaze Toshiro, anyám Aokaze Shizuka. én nem egy tipikus ninja családból származok, hanem egy olyanból melynek tagjai zenészek és kereskedők ezért soha sem töltött sok időt egy helyen. Ez a folytonos vándorlás nem tetszett nekem mert ha néhol szereztem pár barátot egy-két hét után el is vesztettem őket, éppen ezért elégé magányos lettem volna az unokatestvérem Aokaze Atsushi nélkül biztosan magamba fordultam volna. Ám egyszer klánom hirtelen úgy döntött letelepedik Konohagakuréban tudtommal azért történt mert a klán is belefáradt a folytonos vándorlásba ezért itt nyitottunk egy vegyeskereskedést. Habár apáink attól folytatták kereskedelmi utazásaikat de csak egy-két hétre mentek el, ilyenkor a boltot irányítása teljesen anyáinkra hárult. Szüleim 7 évesen beírattak az akadémiára, mert tudták engem nem kötne le a kereskedők élete. Az akadémián szerencsére Atsushival egy osztályba kerültem. Az osztálytársaimmal nem jöttem ki túl jól, mert piszkáltak hogy nem ninja családból származott és mert nem is volt túl jó semmiben, ezért gyakran mikor csúfoltak verekedésbe keveredtem ahonnan Atsushinak kellet mindig kimentenie, de mikor az osztály egyik legjobbjává váltam már engem is elismertek(Hogy hogyan váltam az osztály egyik legjobbjává majd a később olvashatjátok.) és sokan próbáltak a barátaimmá válni, habár legtöbbjüket visszautasítottam azért mégis találtam néhány barátot. A fölöttünk lévő osztályba pedig Atsushi egyik unokatestvére járt Aozake Shin. Sajnos én Atsushival ellentétben nem voltam tehetséges shinobi. Ezért Atsushi felajánlotta nekem segítségét azért hogy jobb ninja lehessek. Megbeszéltük hogy minden nap elmegyünk edzeni az erdőbe ahol segít nekem a trainingben. Ezek az edzések mindkettőnk képességeit megerősítették. A traning elején a célba dobást gyakoroltuk, amikor ez már elég jól ment elkezdtünk egymással harcolni hogy fejlesszük a közel-távol harci tudásunkat és reakcióidőnket. miután eltelt 1 hónap észre vettem hogy a köztünk lévő erőkülönbség egyre nagyobb lett, majd hirtelen szinte azonos szinten álltunk. Ennek az elején még nagyon örültem, de egyre inkább azon gondolkoztam hogy az a hatalmas erőkülönbség hogy tűnhetett el csak úgy egyik napról a másikra. Ezért titokban követtem Atsushit és mikor levette s fölsőjét észre vettem a kezein a súlyokat ez először elszomorított, hogy az erőkülönbség hatalmasabb köztünk mint eddig valaha. De másnap az akadémián örömmel láttam a rengeteg edzésünk gyümölcsét végre nem én voltam az osztály egyik legrosszabb hanem az egyik legjobb, sőt talán én voltam az osztályban a második legügyesebb persze Atsushi volt a legjobb aki minket már a tanév elején lehagyott mindenkit. Mivel erőnlétünk és állóképességünk már elég jó volt elkezdhettük a jutsuk gyakorlását, az első a Henge no jutsut amikor ezt gyakoroltuk a felvett ember alakja egy cseppet sem hasonlított a felvevendő személyre kicsit sem ez inkább valamielyen szörny volt. Amint tökéletesre fejlesztettük jöhetett a Kawarimi no jutsu én személy szerint könnyen megtanultam talán azért mert ez kicsit hasonlított a Henge no jutsura csak ez anyiban különbözött hogy más tárgynak az allakját kellet az enyémre változtatni. Ezután már jöhettetek a nehezebbek is Bunshin no jutsu,Shushin no jutsu, Tobidogu no jutsu és a Jibaku Fuda most ezeknek az elsajátításáról nem beszélnék úgyhogy most legyen elég annyi hogy mi ketten ezeket összesen 3 hónapig tanultam őket. Mire elértünk oda hogy letehessük a genin vizsgát már nem volt kétséges hogy én voltam az osztály második legjobbja.
A Geninvizsga:
A vizsga napján reggel már annyira izgatott voltam, alig bírtam kivárni hogy elindulhassak lassan eljött az indulás ideje ekkor izgatottságom szinte teljesen elillant és helyére feszültség költözött de nem hátrálhattam meg és elindultam az akadémiára. Útközben találkoztam Atsushival és Shinnel. A vizsga első része egy 120 perces írásbeli volt ezen simán minden nehézség nélkül mentünk átmentünk. A második részén a harci tudást nézték ahol 2 párbajt kell megnyerni hogy genin lehessek. Ezt a feladatot is megcsináltam habár ez már nehezebb volt az első mérkőzésen ellenfelem az osztály leggyengébb sráca volt őt játszi könnyedséggel legyőztem mivel hozzám képest nagyon lassú volt és könnyedén megsoroztam a gyomrát. A második viszont egy kicsit sem volt könnyű ugyanis itt ellenfelem már majdnem olyan gyors volt mint én és a frontális támadás híve volt mikor nekem rohant hogy bevihessen egy jobb horgot, ezért balra hajolva kivédve a támadását megfogtam a kezét és áthajítottam a hátam mögött, ellenfelem ettől dühben gurult és egy létrehozott egy Bunshint majd a klónt felhasználva próbált sarokba szorítani, hogy aztán egyetlen erős ütéssel kiüthessen , már majdnem össze is jött a terve mikor kivágtam magam a Kawarimi no jutsuval és a háta mögé ugrottam,és egyszerűen elgáncsoltam ellenfelem mikor a földre érkezett beütötte a fejét és elájult. Miután megszereztem a genin rangot és megkaptam a fejpántom rohantam haza hogy tudassam szüleimmel hogy átmentem. Mikor haza értem szüleim már tűkön ülve vártak hogy vajon átmentem-e, rájuk néztem hatalmas mosollyal az arcomon és csak ennyit mondtam "Most már genin vagyok". Apámtól egy tekercset kaptam mint megérdemelt jutalmat amiért átmentem a vizsgán a tekercsben kaptam amiben egy katana volt.Ez már szokássá vált a családunkban hogy egy tekercsben kardot ajándékoznak az újdonsült geninnek.
Geninként:
A geninvizsga utáni nap reggel 8 kor volt a csapatom találkozója megbeszélve. A két csapattársam Kaizer Saeko és Tojo Hanataro, a senseiem pedig Bushujuma Takashi lett. Kiderült hogy a mester nagyon kedves és jó humorú szerintem ha van tökéletes mester akkor az pont ilyen mint ő. A bemutatkozások után elindultunk ahol gyógynövényeket kellett gyűjteni egy kis faluban és Konohába vinnünk. Az ilyen D szintű küldetéseket nem igazán szeretem mivel nincs bennük semmi izgalom hiszen a geninek csak kutyákat sétáltatnak, gyomlálnak kerítést festenek, és egyéb unalmas feladatokat végzek nap mint nap, ezért nagyon örültem mikor a sensej elvitt minket egy egész napos traningre egy közeli erdőbe. Ahol azt mondta támadjuk meg hogy megtudja milyen erősek vagyunk és milyen a csapatmunkánk. A csapatmunkával volt egy kis gond mivel én egy másik osztályban tanultam, ezért így elsőre elég nehezen ment. Viszont az erőnlétünkkel szerencsére nem volt baj.Azt már az elején megállapítottam hogy a jutsu használathoz nem nagyon konyítanak ezért inkább én is a közelharci tudásomra támaszkodtam. Az edzés végére majd meghaltunk olyan fáradtak voltunk a senseien a fáradtság kicsit sem látszott. Mikor a mester látta hogy a chakra kontrollunk nem a legjobb úgy döntött szünet eltettjük a küldetéseket és inkább elvisz minket egy különleges edzésre a hegyekbe. A hegy lábánál mutatott nekünk egy falra mászó jutsut ahol a chakránk segítségével kellet megmásznunk a meredek hegyoldalt persze előtte még egyszer elmagyarázta hogyan is kell a chakrát a talpunkba koncentrálni majd egy kötéllel összekötött minket magával hogy ne zuhanhassunk le. A 2 napig tartó hegymászás nem hozta meg a kívánt eredményt és nem tudtunk a chakránk segítségével mászni. Az éjszakát a hegyen töltöttük de utána visszamentünk Konohába a mester azt mondta hogy a falra mászást még gyakoroljuk otthon. Én az otthoni edzéseimnek és Atsushi segítségének hála aki ekkor már a vízen is tudott menni 3 hétnyi gyakorlás tökéletesíttetem a technikát és könnyedén mozogtam a fákon és falakon. Ezután én Saeko és Hanataro megkértük a senseit hogy küzdjön meg velünk újra hogy megtudjuk menyit fejlődtünk. És végre a harc közepe felé a sensei is komolyan vette a harcot.


A hozzászólást Aokaze Kazuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 12:52-kor.
Aokaze Kazuki
Aokaze Kazuki


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 115

http://bot-team.web44.net/

Vissza az elejére Go down

Aokaze Kazuki Empty Re: Aokaze Kazuki

Témanyitás  Sai Csüt. Jan. 31 2013, 19:46


Tudom, hogy a mennyiség megfelelne, de egészítsd ki még az előtörténeted a következő dolgokkal:
- Felszerelések (alapfelszerelést megtalálod az előtörténetről szóló topicban a szabályzatok között)
- mivel töltötte a fiú a gyerekkorát? Hogyan viselte az állandó vándorlást? Vannak-e barátai? A család végül miért telepedett le a vándorló élet után?
- milyen a viszonya a többi osztálytársával?
- pontosítsunk, nem három hónapig tanultad a gyakorlati ismereteket, hanem addig gyakoroltátok külön a barátoddal, mert az akadémián végig tanuljátok ezeket
- miért ájult el a gáncsolásod után a második ellenfeled?
- 16 éves korod ellenére alig történik veled valami a geninvizsga után, pedig 16 éves korára az ember túlesik egy-két küldetésen, amik közül legalább egyet részletezni illenék.
- futtasd át egy helyesírási ellenőrzésen az előtörténetet, mert sok benne a zavaró helyesírási hiba, amit a word de még az újabb mozilla, valamint a chrome is aláhúz vörössel ^^ (tény, nem 100%-osak, de legalább a hibák egy részét ki lehet vele küszöbölni ^^)

//Valamint felhívnám a figyelmed, ha idősebb karit indítasz, is az alapképességekkel fog rendelkezni, ilyenkor fel kell vállalnod azt a hátrányt, amit az indítása jelent, mert ugyanúgy kezdő chakraszintet és a kezdő chakrákat fogja csak tudni, mint egy frissen végzett genin.//

A fentiek fényében kérlek, javítsd át a történetet, addig is az előtörténetet ideiglenesen ELUTASÍTOM.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aokaze Kazuki Empty Re: Aokaze Kazuki

Témanyitás  Sai Szomb. Feb. 09 2013, 02:05


Utólagos engedelmeddel, hogy emiatt ne kelljen visszadobni még egyszer, az akadémiába iratkozásod kijavítottam a hivatalos 7-re, mert 11 évesen már nagyon túlkoros lettél volna és nem foglalkoztak volna veled.

Nos, így már el is fogadom az előtörténetedet.
Chakraszint: 100
Pénz: 2450 Ryou
Kezdő jutsu az alapok mellett a

Dainamikku Akushon // Dinamikus Akció

Ez a technika a gyors fellépést teszi lehetővé egyik percről a másikra határozottan az ellenfél előtt teremhetünk és nyomban használhatunk is egy rúgás vagy egy ütés kombinációt, de ezzel a sebességgel távolodhatunk is ekkor védekezésképp szolgál.
Szint: D
Pont: 5
Chakraszint: 60

Készíts adatlapot, és máris játszhatsz ^^
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aokaze Kazuki Empty Re: Aokaze Kazuki

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.