Aokaze Azuma

Go down

Aokaze Azuma Empty Aokaze Azuma

Témanyitás  Vendég Csüt. Feb. 20 2014, 15:27

Név: Aokaze Azuma
Ország: Konohagakure
Rang: Gennin
Kor: 13
Nem: Fiú
Vércsoport: 0


Felszerelés: 5db kunai, 5db shuriken, 10m dróthuzal, 2db fuuma shuriken( tekercsben), 1db katana(tekercsben), szerszámkészlet, elsősegély készlet, egy napig elegendő konzerv élelmiszer és 1db 1l-es kulacs, hátizsák

Jellem: Segítőkész, Kedves mindenkivel jól kijön, Szereti a vicceket és az sem zavarja ha némejik róla szól, Szeret harcolni de nem szerti túlzottan elhúzni azt, furfangos. 

Kinézet: Vörös szem, fekete haj, kb. 155 cm magas, 45 kg,  ruházata a képen is látszik.

Én Azuma egy hideg esős őszi reggelen születtem Amagekure-ban. A klánom kereskedőkből áll. Folyton vándoroltunk a nemzetek között ezért nem voltak barátaim csak az idősebb rokonaimmal tudtam játszani. 5 éves voltam amikor a klán úgy döntött letelepedik Konohában ahol egy vegyeskereskedést nyitottunk. Eleinte nehezen barátkoztam mivel megszoktam hogy csak idősebb rokonaimmal csináltam mindent. Egészen addig amíg be nem iratkoztak az Akadémiára ezután nem volt rám idejük és egyre inkább megnyíltam és barátkozni kezdtem a kortársaimmal. 8 évesen megkértem szüleimet hogy beírattak az akadémiára mert én is ninja akarok lenni. Első héten nem volt semmi égbekiáltó dolgunk csak beszélgettünk magunkról hogy jobban megismerjük egymást. A következő héten viszont megértettem régen az idősebb rokonaim miértnem értek ráő velem foglalkozni. Folyamatosan a chakráról és annak irányításáról tanultunk, és ezeket a gyakorlatban is megcsináltatták velünk. Majd elkezdtük a jutsuk tanulását mint például a Henge no Jutsut, Kawarimi no jutsut és a Bunshin no jutsut. Amikor ezeket megtanultuk több időt fektettünk a gyakorlati feladatokra es fejlesztettük a közel harci tudásunkat egy az egy elleni barátságos harcokal, és távolsági harci tudásunkat ezt célba dobással arról nem is beszélve mennyit segített ez a célzó képességünknek. Amikor már ebben is jók voltunk további jutsukat tanultunk Tobidogu no jutsut, Shushin no jutsut, Kakuremino no Jutsut és legvégül a Jibaku Fuda: Kasseit. Mire eljött a genin vizsga már az összes E szintű technikát ismertem sőt az idősebb ninja rokonaim még arra is megtanítottak hogyan kell a falon mászni ez az edzés elég kemény volt mivel egy olyan kezdő mint én még segítség nélkül azt sem tudja hogy kéne nekikezdeni ezért csak szimplán nekifutottam és megpróbáltam úgy felszaladni az egyik fára egy pillanatig sem bírtam a fán maradni csak ezt érzékeltem hogy minden a feje tetejére állt és hogy fáj a kobakom és hogy nevetés hallatszik az egyik fa tetejéről – Ha ha ha! Miért rohansz csak úgy neki mindennek, előtte el magyaráztam volna mit is kellene tenned.- majd eljött hozzám és elmagyaráztam mit kell csinálnom. Majd újra megpróbáltam chakrát vezettem a talpamba és szépen felléptem a fára a harmadik lépés után ismét a földön találtam magam. – Most miért nem sikerült? – Talán mert még nem éreztél rá igazán a dolog nyitjára de én már többet nem tudok segíteni a talpba irányított chakra mennyiségre neked kell rájönnöd.- Újrapróbáltam kicsit több chakrával és sikerült egy egész percig rajtamaradnom a fán de újra lepottyantam. – Ez most komoly. Most mi volt a baj? – Atsuhi a fejéhez nyúl – Csak gyakorold idővel sokkal jobb lesz. - * Nesze semmi fogd meg jól. * Majd még párszor megpróbáltam és a nap végére magaménak tudhattam a technikát. A vizsga előtt Atsushi újra elvitt edzeni egy most egy kis tóhoz mentünk – Na vetkőzz.- Mi azt hittem edzünk? – Azt is fogsz csinálni. Pontosabban ezt. – majd egyszerűen a tó közepéig ballagott mintha ez lenne a világ egyik legkönnyebb dolga aztán  visszajön a partra. – Itt is ugyan az a feladatod mint a múlt heti fáramászásnál de itt a chakra szintet fel is kell tartanod.- Én pedig már neki is ugrottam talpamba koncentráltam a chakrám és elindultam a víz felé de sehogy sem akart összejönni a dolog mindig csak az iszapban dagonyázott a lábam. Ám egyszer csak azt vettem észre hogy nem süllyedek el teljesen hanem csak térdig. Még pár óra gyakorlás és már csak bokáig süllyedtem el. Aztán a nap végére már majdnem úgy mentem a vízen mint rokonom.   
A genin vizsga:
Egy szép reggelnek indult de útközben az akadémiára megállított két genin tőlem 1 évvel lehettek idősebbek. - Hé kölyök hova mész? - kérdezte az egyik - Az akadémiára tudjátok most vannak a genin vizsgák.- válaszoltam - Szerintem te ma nen vizsgázol le.- mondta az egyik - Ha olyan ninjáink lenének mint te akkor a falunak be fellegzene ezért nem engedünk el.- mondta a másik gúnyosan- Sajnálom de sietek. - mondtam és elindultam de megfogták a vállamat és visszarántottak - Nem megmondtuk hogy nem engedünk át! Csak ha megversz minket. - és elmosolyodtak -Hát legyen.- mondtam és nekik rohantam csak az egyik jött rám de ő is egy szempillantás alatt a földre terített. majd elkezdett rugdosni. Szerencsére az egyik rokonom Atsushi épp ara járt és mikor meglátta mit tesznek velem odasietett. - Mit képzeltek ti magatokról a kisebbekkel kezdtek. Gyertek itt vagyok én te pedig. Azuma menny és csináld meg a vizsgád.- Azok ketten rárontottak Atsushira aki pedig kicsit hátrébb ugrott hogy ne legyek az útjában. Felkeltem a földről és rohantam az akadémiára mert már lassan kezdetét veszi a vizsga, nem futottam  egy percet sem de máris hallottam annak a kettőnek a kiáltását. De nem néztem hátra mert már előttem volt az akadémia bejárata és a tanárok már zárták volna be az ajtót. A vizsga két részből állt egy írásbeli ahol nehezen de meglett a kellő pont és egy gyakorlati ahol bekellet mutatni három általunk ismert technikát én a  Henge, Kawarimi és a Bunshin no jutsukat mutattam be. Majd gratuláció és kézfogás közben megkaptam a fejpántom a vizsgabiztostól. Mikor kimentem az akadémiából Atsushi már várt, hogy átadhason nekem egy tekercset amiben egy katana volt mondván ez afféle szokás nálunk hogy minden újdonsült ninja kap egy katanát ha megcsinálja a vizsgát. Én pedig örömmel vettem át tőle a tekercset és vártam mit hoz a holnap.
 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Aokaze Azuma Empty Re: Aokaze Azuma

Témanyitás  Hinata Hétf. Feb. 24 2014, 16:43

Sajnos nem fogadhatóm el a történeted.

 

Az alábbi okok miatt:

 

- Kérlek, elellenőrizd át Wordben. Van benne néhány hiba, amire nem térek ki részletesen.

 

- Akadémiai évekről szinte semmit nem írtál. Barátok stb.

 

-  Genin vizsgát is bővítsd ki egy kicsit, mert az is kevéske.

 

Kicsit nekem kusza volt, de értelmezhető. Lényegében más hiba, amiért kukacoskodnék nincs benne. Kérlek, amivel bővíted, azt írd más színnel, majd jelezd amint elkészültél itt.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.