Aokaze Hiroko

2 posters

Go down

Aokaze Hiroko Empty Aokaze Hiroko

Témanyitás  Aokaze Hiroko Szomb. Márc. 23 2013, 17:28

Név : Aokaze Hiroko
Ország: Konohagakure
Rang: Genin
Kor: 12
Vércsoport:0

Felszerelés: 1 db katana(tekercsben) , 5 db kunai, 5 db shuriken, 10 db senbon, 1 esősegély csomag

Jellem: Kedves, megértő, barátságos mások baját szívén viseli, kissé meggondolatlan és forrófejű.

Kinézet: Hosszú fekete haj, barna szem, ruházat a képen is látszik

Én Hiroko egy meleg nyári napon születtem Takigakure-ben. Apám Aokaze Tadashi,anyám Akime. Én egy kereskedőkből és zenészekből álló vándor családból származok. Ezért magányos voltam nagyon ritkán találtam barátokat mert sehol sem maradtunk sokáig. 5 éves lehettem amikor a klán úgy döntött Konohában marad mert már mindenki belefáradt az örökös vándorlásba, itt egy vegyes kereskedést nyitottunk aminek működtetésében az egész klán részt vesz habár a bolt vezetése főként a nők feladata volt mert a férfiak még pár havonta elmennek kereskedelmi utakra amik általában 1-2 hétig tartottak. A konohai gyerekek először nem akartak velem barátkozni de egy kis idő elteltével mégis találtam néhány barátot akiket Azumi Asukanak, Kuroda Erinek Shiruba Kananak és Kato Akionak hívnak később persze szereztem több barátot is de ők négyen voltak azok akikkel mindent együtt csináltunk, ők voltak a legjobb barátaim, akikkel sokat csatangoltunk a közeli erdőkben. Egyszer bajba is kerültünk mert túl közel mentünk egy vaddisznó családhoz és ezért az anyadisznó jól megkergetett minket szerencsére Atsushi és Shin a két unokatestvérem akik már geninek voltak közelben fejlesztették képességeiket éppen, és meghallották a kiáltásunkat odarohantak hozzánk és gyorsan felvittek minket az egyik fára majd pár Bunshin segítségével elcsalogatták a vaddisznót. Ekkor döntöttem el hogy én is a klán ninjája leszek mint az unoka testvéreim akik azután lettek geninek miután ideköltöztünk, a szüleim nem igazán tudtak megbirkózni azzal hogy a lányuk ninja akar lenni. Próbálkoztak lebeszélni róla, de nem sikerült ezért 7 évesen beírattak az akadémiára. Az akadémián először a chakráról tanultunk főleg arról milyen fontos például a jutsuk létrehozásához, amikor az alapokat meg taníttatták róla a chakra irányítását vettük és ekkor megtanítottak nekünk két technikát a Henge no jutsut és a Kakuremino no jutsut. Persze nem csak elméletet tanultunk testnevelésórán sokat futottunk az állóképesség fejlesztése miatt és egy az egy elleni gyakorlóharcokat csináltak velünk tapasztalat szerzés céljából, gyakoroltuk még a célba dobást is. Majd megtanították nekünk a Jibbaku fuda: Kesseit, a Bunshin, Kawarimi, Tobidogu és a Shushin no jutsukat. Sokat tanultam és gyakoroltam hogy jobb legyek, ezért a barátaim megharagudtak rám mert elhanyagoltam őket, de amikor észrevettem ezt megpróbáltam több időt tölteni a barátaimmal és kevesebbet szánni a gyakorlásra.
Genin vizsga:
Reggel későn keltem fel mert este nem tudtam aludni annyira izgultam mi lesz másnap. Gyorsan felöltöztem és rohantam az akadémiára mert már csak egy fél óra volt a vizsgáig az akadémia bejáratánál már tűkön ülve vártak a barátaim bementünk, leültünk a helyünkre és vártuk a vizsgáztatót aki öt perccel utánunk lépett be a terembe. Kiosztott egy 3 oldalas tesztet aminek megírására 2 órát kaptunk. A teszt után be kellet mutatnunk 2 jutsut én a Bunshin és a Henge no jutsukat választottam majd a tanár kivonult a teremből és pár óra múlva visszajött kezében fejpántokkal és egy névsorral amin azoknak a neve szerepelt akik átmentek. Már nagyon vártam hogy az én nevem is rajta lesz-e a listán. Amikor az én nevemhez ért felkiáltottam - Ez az!- majd odamentem a tanárhoz és átvettem a fejpántomat. Amikor hazaértem családom az ajtóban várt rám, mikor elmondtam átmentem, átadtak egy tekercset amiben egy katana volt, ez egy új hagyomány amit akkor vezettünk be amikor az unokatestvérem genin lett, hogy minden új klánbeli ninja kap egy katanat, habár tudtam mit fogok kapni szüleimtől de azért nagyon megörültem neki mert ez azt jelenti teljes értékű ninjává váltam a családom szemében.


A hozzászólást Aokaze Hiroko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 28 2013, 17:34-kor.
Aokaze Hiroko
Aokaze Hiroko


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 115

Vissza az elejére Go down

Aokaze Hiroko Empty Re: Aokaze Hiroko

Témanyitás  Sai Csüt. Márc. 28 2013, 02:18


Szia!
Ami zavaró hiba: hol egyes szám első személyben hol egyes szám harmadik személyben beszélsz a karakteredről. Döntsd el, hogy akkor a saját nevedben vagy külső szemlélőként meséled el a karaktered élettörténetét, és egységesítsd az élettörténet leírását.

Másrészt bővítsd ki és gondold kicsit át a az élettörténetet:
pl: - eleinte vándoroltak a szüleid, miért döntöttek úgy, hogy mégis letelepednek?
- mikor barátokra tett szert, kik voltak azok, mi okozta az áttörést, milyen volt velük a viszonya, akár egy-két kisebb közös epizód
- az előtörténeted elején azt írod, hogy kereskedő és zenész, vándorló életmódot folytató családból származol, aztán mégis azt írod, hogy te IS a klán ninjája szeretnél lenni, ami azt feltételezi, voltak mások is. Most akkor voltak, vagy nem voltak, ha voltak, kik, milyen rokonságban állsz velük?
Ehhez kapcsolódóan: a végén azt írod a történetnek, hogy hagyomány nálatok, hogy katanát kaptok, ha eléritek a genin rangot -> egy kereskedő és zenész vándorcsaládnál? Ezt nagyon gondold át és tedd rendbe, mert ennek így semmi értelme.

Ha javítottad, jelezd, és ismét megnézzük.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aokaze Hiroko Empty Re: Aokaze Hiroko

Témanyitás  Aokaze Hiroko Csüt. Márc. 28 2013, 17:43

Elkészültem a változtatásokkal remélem így megfelel.
Beleírtam egy pár soros storyt ahol a barátaimmal vagyok, és azt miért telepedett le Konohában a klánom és azt is hogy lehet az hogy nem ninja családból származok de mégis vannak a klánban ninják.
Ha lenne még valami probléma mindent megteszek hogy kijavítsam.
Aokaze Hiroko
Aokaze Hiroko


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 115

Vissza az elejére Go down

Aokaze Hiroko Empty Re: Aokaze Hiroko

Témanyitás  Sai Pént. Márc. 29 2013, 11:36


Na így máris minden rendben, az előtörténeted elfogadom Smile

Kezdő chakra: 100
Kezdő pénzösszeg: 4000 Ryou
Az adatlapodra felírhatod még az alap jutsukon kívül ajándékként a Dainamikku Akushon // Dinamikus Akció nevű taijutsut.

Készítsd el az adatlapod! Jó játékot! Wink
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aokaze Hiroko Empty Re: Aokaze Hiroko

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.