Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

+3
Kinshu
Shirou Tavara
Sai
7 posters

Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Sai Szomb. Május 25 2013, 16:42


Miközben a ninjavilág szeme két helyszínre: a Hó országi tárgyalásokra, valamint a Tea Országában zajló, egyre inkább elmérgesedő összecsapásokra összpontosul, Iwagakure úgy dönt, kilép a világ színpadára évtizedes "álmából", amelyet tervezgetéssel és fegyverkezéssel töltött.
A tsuchikage célpontja egyértelmű: Sunagakure villámháborúszerű térdre kényszerítésével körbefonhatja Konohát, s hiába a kumogakurei segítség, a több fronton támadható, központi helyen levő Konoha könnyedén összeroppantható, amely után maga Kumogakure sem kerülheti el a végzetét. Iwagakure nem is rest, hogy elindítsa a dominó-effektust, s a határokra összegyűjtött csapataival megkezdje Sunagakure lerohanását.

Ki jelentkezhet:
A támadók oldalán a Víz Szövetségének bármely tagja (mivel a támadás erről az oldalról előkészített, elképzelhető szövetséges erők bevetése is) esetlegesen nem a Víz szövetségéből származó elveszett ninják.
A védők oldalán: sunagakurei shinobik

Jelentkezési határidő:
Június 8.

Kaland indulása:
Június 9.
A kaland elindulásának feltétele, hogy legalább 5 fő jelentkezzen!!

Figyelmeztetés:
A karakter, amennyiben súlyos hibát vét, meghalhat, VISZONT nem kell félni, nem ez a cél, hanem hogy részt vehess egy izgalmas, térképet és korszakot átrajzoló kalandban, amelynek sikere akár a te cselekedeteiden is múlhat.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Shirou Tavara Szomb. Május 25 2013, 17:52

Ha senkinek nem jelent gondot, akkor újra aktivizálva ~bár egyenlőre csak erre az egy küldetésre~ ezen karakteremet....

Jelentkeznék erre a kihívásra!

megj.: a legutóbb Shirou úgymond félig fogoly volt a falúban, mivel kiderült a vezetés számára a szadista és sötét természete! Éppen ennek kihasználása miatt, egy ANBU osztagba osztották be, mellyel már küldetést is hajtott végre! Nos szóval, ha nem gond és elfogadjátok a jelentkezésemet, meglehetne beszélne a nagyra tisztelt Stafft taggal, hogy nálam mi legyen akkor az alapszituáció... Előre is köszönöm a választ, akár ide beszerkesztve is!

Ha meg van írva bővítményben, utánaolvasok és megoldjuk, szerintem mindenképp beleillenél a dologba^^

Szeretném ezennel visszavonni a jelentkezésem!

Ok.: Korábban már megpróbáltam egyszer visszahozni ezt a karakteremet, aminek az lett az eredménye, hogy itt hagytam az oldalt egy kis időre! És bár most kezdtem csak el vele a játékot, rögtön éreztem, hogy ez nem fog menni. Hiszen egy egyszerű post megírása is kín keserves volt vele, így bizony inkább ejtem ezen karakteremet, hiszen nincs értelme úgy játszanom vele, ha azt nem élvezem. Inkább foglalkozok Aoi-al, hiszen vele minden post kijátszása élvezet!


A hozzászólást Shirou Tavara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 02 2013, 21:13-kor.
Shirou Tavara
Shirou Tavara
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 357

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Kinshu Hétf. Május 27 2013, 15:58

Szeretnék jelentkezni az elkötelezett Iwagakurei ANBU tanoncommal: Kinshuval! Smile
Kinshu
Kinshu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 150

Tartózkodási hely : Droggályörland


Adatlap
Szint: S
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Daizo Tensei Hétf. Május 27 2013, 16:01

Én is jelentkeznék, feltéve ha be tudjuk időben fejezni a küldetésemet Husikával:)
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Koreko Rui Hétf. Május 27 2013, 18:34

Ha a határidőig sikerül befejezni az előző kalandomat, akkor szeretnék jelentkezni. Természetesen, mint Sunagakure hűséges védelmezője. Very Happy
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Kamio Hiraku Pént. Május 31 2013, 11:45

Sunagakuréből száműzött elveszett ninjaként jelentkeznék a támadók oldalán. Amennyiben bejutunk a faluba és elég nagy a káosz, a karakter célja lenne a zűrzavar kihasználása és néhány értékes báb vagy eszköz eltulajdonítása az ottani műhelyekből. Ez nem elsődleges szempont, a mesélő dönti el, hogy lesz-e egyáltalán ilyenre lehetőség, a küldetésen mindenképpen részt vennék.
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Tokuno Feng Szomb. Jún. 01 2013, 21:25

Ha már visszatértem, jelentkezek.
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Sai Vas. Jún. 09 2013, 02:50


Shirou Tavara: megértem, a játék legyen öröm, ne kín, nincs semmi gond ^^

Többiek, mindenkinek a jelentkezését elfogadtam, holnap, (de legkésőbb hétfőn - ha az ég nem akarja úgy, hogy vasárnap ide jussak, mert számításaimmal ellentétben itthon leszek még, mert közbejött egy fogászat túra hétfőre - és aki ismer, az tudja, hogy itthon nem feltétlen hagynak nyugodtan postot alkotni ˇˇ') megírom az eligazítást és az első teendőket, helyszíneket. ^^
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Sai Hétf. Jún. 10 2013, 21:48


//Közérdektelen infó: elmentem fogászatra úgy, hogy nem fájt a fogam, de az ínyem rendetlenkedett szerintem, azt mondták ott, hogy az ínyem normális, a fogam meg lyukas, betömték, és most lüktet és fáj, mint az anyjakínja >_< Szóval, ha valami értelmetlenre sikerül, az a gyógyszeres kezelés ellenére is szenvedős fizikai állapotom következménye ˇˇ'//

Rui: te szimplán írj a falu vezetőjének irodájába, mivel a falu még nem fogja sejteni a támadást, így kezd a napod teljesen átlagosan ^^ (kezdő helyszín: Kazekage irodája)

Daizou elvileg később csatlakozik, ezen ne lepődjön meg senki, viszont mikor becsatlakozol, akkor úgy írd a postod, hogy mint a szövetséges erősítő csapat tagja, érkezel a támadó fél táborába. (kezdő helyszín Szél országa - Határvidék, lehetőleg az első vagy a második körváltás után azért jelenj meg ^^)

Többiek (Feng, Hiraku, Kinshu)
Feng a már ott levő szövetséges erők képviseletében, Kinshu az ANBU okán, Hiraku pedig mint egykori sunagaurei, aki információkat szolgáltathat a védelemről, vesz rész a tanácskozáson, amelyen a haditervről fognak határozni (igen, jól sejtitek, kihasználhatjátok, hogy jelen vagytok, és alakíthatjátok a haditervet.) Egyelőre csak jelenjetek meg a helyszínen, aztán akár egymást is meg lehet figyelni, pacsizni, de csak röviden Very Happy (helyszín: Szél Országa - Határvidék)

Határidő az első postra: június 17. (az én postom pedig egy-két napon belül fog rá érkezni)
Kérdezni ér, célszerű pü-ben ^^


Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul  Empty Re: Sunagakure ostroma - Az iwa-gépezet beindul

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.