Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

3 posters

Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Taidana Kaito Csüt. Jan. 16 2014, 16:58

Itt kerül sor a Sunagakurei bábmester és a Konahai genin gyakorló harcára.

Helyszín Konoha és Sunagakure határa.

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Hc1h



Szituáció: 

Szövetségesek közötti gyakorlás, hogy jobban ismerjék egymást, és a jövőbben jobban tudjanak egymással összejátszani. A résztvevők geninek a chuuninok, a meccsek levezetői pedig egy Konohai és egy Sunagakurei Jounin. Egyetlen szabály, hogy csonkítani és megölni nem lehet az ellenfelet!

Kaito:

Újabb éjszakázás a szabadban nem volt a fiú ínyére, de nem csinálhatott mást mint, hogy követi a parancsokat, és így is jobban járt mint, ha a frontra küldték volna. Miután össze szedte a cuccait rágyújtott a szokásos reggel cigarettájára, és lomhán nézett maga elő ~Hiányzik a kávém~ gondolta magában, és várta már, hogy induljanak, ám a fiatalabb geninek még szöszmötöltek a felszerelésükkel. Már nem csak a túlkoros genin unta a dolgot ha nem a vezetőjük is aki erő teljes hangon szólította fel a többieket, hogy siessenek. Miután mindenki összeszedte magát, és amit kellet, megindult a csapat elől a jounin mögötte a geninek, majd a sort a chuuninok zárták, körülbelül reggel hét órakor indulhattak el. Ahogy haladtak előre mindenki egyre izgatottabb lett. Nem sokkal dél után a fák elkezdtek ritkulni, míg nem teljesen eltűntek és egy kisebb füves pusztát láttak maguk előtt , a puszta után pedig sivatag terült, ahonnan egy másik csapat érkezett, ekkor a Konohai vezető megálljt intet, és egyedül halad előre. A másik csapat is megállt, és csak egy ember haladt előre, aki valószínűleg a Sunagakurei vezető lehetett, miután egymással szembe értek papírokat vettek elő, és adták át a másiknak. Pár percig beszélgettek egymással majd intettek a csapatainknak, hogy jöjjenek közelebb. Miután a Sunagakurei bólintott egyet a Konahai megszólalt: "-Üdvözlünk mindenkit ezen a kisebb gyakorláson! A vettek már részt Chuunin vizsgán azoknak a szabályok ismerősek lesznek, ám most kérem próbálják elkerülni a maradandó sérüléseket, illetve másik kivégzését! Részemről ennyi..." miután a Konohai vezető befejezte egy kisebb torok köszörülés után a másik jounin folytatta "-Egyszerre egy pár fog harcolni, addig a többiek pedig nézőként követik figyelemmel a harcot. Én szerepem a logisztikai teendők mellet, a nézők védelme lesz, mivel egy védőakadályt fogok létre hozni, a Konohai kollégám pedig a mecset foglya felügyelni! Akinek van kérdése az kérem most tegye fel! Ha nincs akkor 30 perces pihenő után kezdjük az első harcot!".  S szünet alatt Kaito megkajál, és elszívott egy cigarettát, majd mosolyogva figyelte, hogy a fiatalabbak menyire izgulnak A kisebb szünet után a Sunagakurei vezető el ordította magát: "-Figyelem az első páros a Konohai: Taidana Kaito, és a Sunagakurei Doshiri Asuka lesz őket kérem a baloldalamra egymással szembe vegyenek fel tíz métere távolságot, míg a többieket kérem a jobb oldalamra!"  A kettő harcolófelet egymással szembe irányították, Kaito a füves részen állt, míg ellenfele pedig már a sivatagos részen. Körülbelül 30 méterrel lehetett az erdő Kaito háta mögött, míg a lány hátánál csak sivatag, és kisebb nagyobb buckák terültek. Kaito mélyen meghajolt, majd a Konohai jounin felkiáltott, hogy kezdhetnek.  
 

/// Ha nem felel meg a helyszín, és a szituáció, akkor írj privátba, és megváltoztatom! ///
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Doshiri Asuka Csüt. Jan. 16 2014, 21:08

Egy új és érdekes feladatot kaptam ezúttal a falu vezetőitől. A Tűz Országának határára küldtek, több társammal együtt, hogy harci gyakorlatban vegyünk részt. Elmondták, hogy főleg genineken kell segítenünk, akik már elég érettek a háborúra, de még nincs komolyabb harci tapasztalatuk. Így hát örömmel vállaltam el a feladatot, mindig is jó dolognak tartottam másokon segíteni...

Egy meglehetősen fárasztó úton vagyok túl. A csapattal elértük a kijelölt helyet, ahol a gyakorlatot akarják lebonyolítani, ráadásul szinte velünk egy időben jelenik meg a konohai kompánia is. Ekkor a vezetők leállnak megtárgyalni a dolgokat, így a kis nyugalmat kihasználva, előveszek egy kis elemózsiát és enni kezdek. Szerencsére hamar letudják a dolgot és rátérnek a minket is érintő dolgokra. Figyelmesen hallgatom a beszédet, majd hamarosan kihirdetik az első küzdő párt. Amikor meghallom a nevem, kissé izgulni kezdek. Nem igazán szeretnék én kezdeni a sorban...
Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Sasha_braus_aka_potato_girl_by_ironshadowmask-d6kvmz7
Gyorsan lenyelem az utolsó falatokat, majd beállok a helyemre, ahova kérik. Ruhám egyik zsebéből nagyon gyorsan előveszem Tenshi tekercsét, majd előidézem a kis bábomat. Az angyalkám kisebb füstfelhőt követően meg is jelenik, majd a megszokott kattogó hangot adja ki magából. Védekezőn magam elé tartom a bábot, majd várom az ellenfelem reakcióit.
- Támadj nyugodtan! - mondom határozottan.

/Szerintem leginkább a helyesírásra figyelj oda Smile /
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Taidana Kaito Pént. Jan. 17 2014, 03:38

Kaitoval szembe egy lány állt aki egy tekercset vett elő, majd némi füstölgés mellet egy báb került elő, ami kattogó hangot adott, ilyet még a fiú sohasem látott, így tehát a harc számára érdekes lesz. Majd a lány megszólaltat:"-Támadj nyugodtan!" mondta határozott hangon. ~Ám legyen!~ gondolta magában a fiú, nem kellet neki kétszer mondani, annak ellenérem sem, hogy nem volt kedvére a dolog. Egy kisebb taktikán kezdet el gondolkodni, miután a számára ismeretlen szituáció elemzését befejezte a támadásának előkészítése következett. "-Tsuchi Bunshin no Jutsu" mormogta magában, majd az alatta lévő kissé nedves talajból létrehozott egy föld klónt, amelyet a föld alá küldött, hogy a "Shinjou Zanshu no Jutsu" segítségével el kaphassa a bábot. Ha bár nem ismerte a bábokat, ám nem most akarta ezt meg tenni, így próbálta az egyik legnagyobb ismeretlen tényezőt kiküszöbölni. Míg a klón eléri a bábot, addig egy újabb technikát hozott létre a fiú "-Iwa no Yoroi" mormogta az újabb jutsu nevét, amely a frontális támadásának kiegészítéséhez kellet. Az öreg genin arra várt, hogy a klón elkapja a bábot, majd utána a "Shushin no jutsu" segítségével a lány közelébe férkőzzön, ha sikerül neki elérni Asukát akkor egy "Konoha Raiken-el" csapást mér rá, ha nem sikerül olyan közel érkeznie hozzá, hogy taijutsut használhasson akkor a "Kanashibarit" próbálja meg használni, hogy előnyben maradhasson.
 
//Ha túl sok eshetőséget soroltam fel akkor bocsánat, mint említettem nem vagyok vérprofi. A helyesírással meg igyekszem Smile//
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Doshiri Asuka Kedd Jan. 21 2014, 17:02

/Elnézést a késért!/

Miután előhozom Tenshit, jelzem ellenfelemnek hogy jöhet. Izgatottan várom a támadást, majd amikor elindul, megfeszítem izmaimat. Figyelem ahogy létrehoz néhány kézpecsétet, de a technikák nevét nem hallom, így nem tudom mire készülhet. Mivel nem igazán mozdul, kicsit megmozgatom a csontjait. Az egyik chakrafonálon keresztül máris megy az "utasítás" a bábomba.
Tenshi hátán a pengék gyors forgásba kezdenek, miközben a szája kinyílik és a benne rejtőző fegyvermechanikából előtör pár tű. A senbonok meglehetősen gyorsan szállnak felé, amikor a báb alól előtör egy pár kéz és kinyúlnak érte. Mivel az "Angyalom" elég közel van hozzám, így egyetlen rúgással elkaszálom a karokat, persze arra ügyelve, hogy meg ne sértsem saját magam. Majd máris mellettem terem az ellenfelem, és egy ütést indít el felém. Azonnal elugrok az irányából, de sajnos nem vagyok elég gyors, így enyhén bár, de eltalál. Ekkor felé lendítem Tenshi-t és próbálom a beindított pengékkel hátra kényszeríteni. Ha sikerül hátra kényszeríteni, akkor leállítom a "propellert", majd a báb karjából előhúzom a 30cm-es pengéket és azokkal próbálom megsokszorozni úgy, hogy kisebb felületi sérüléseket okozzak neki. Még most csak játszadozni szeretnék vele, ki akarom ismerni a mozgását és a valódi sebességét, illetve a reakció idejét.
Ha nem sikerülne hátrakényszeríteni, akkor neki nyomom a bábot, így a gyorsan forgó pengék biztos sérüléseket okoznak neki, akár meg is ölhetik. Nem akarom a halálát, de szerintem a velünk lévők sem, így biztos megállítják a küzdelmet, ami azt jelenti hogy én nyertem.

/Ha ennyi eshetőséget sorolsz fel bőven elég Smile Ha esetleg nem tudnád milyen pengék vannak a bábom hátán akkor itt egy kép Sasori hátán voltak ilyenek./
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Taidana Kaito Hétf. Jan. 27 2014, 21:15

//Itt is elnézést a késést csak hát vizsgák ^^//


Kaito megindította támadását, nem remélt semmit, mivel az ellenfelére koncentrált. Bár az ellenfele nem volt messze tőle, ám a földklónja lassabban mozgott a föld alatt, mint ő, így mielőtt el tudta volna érni a célját ellenfele sebon záport zúdított fel, ami az Iwa no Yoroi jutsunak köszönhetően lepattogtak róla. A Tsuchi Bunshin elérte a bábot, habár ám nem tudta végre hajtani azt, amit a genin remélt, mivel lekaszálták a kezét, így Kaito stratégiájának első lépés nem jött be. Shushin no jutsunak köszönhetően a genin máris a lány mellett termet, és egy Raikent próbált kivitelezni, ami a sziklapáncél technikával ötvözve komoly támadás lett volna, ám a bábmester sikeresen elugrik a támadás elöl, hát igen, ha mozog a célpont, akkor semmi sem olyan egyszerű, így csak súrolja az ütés a lányt, ami nem okoz komoly sérülést.  A lány kiváló reflexeinek, és gyorsaságának köszönhetően máris Kaitoval szembe helyezi a bábáját, amelynek hátáról félelmetes pengék indulnak meg a genin felé, akinek még épp sikerül hátrébb ugrani. Ekkor lépközbe a Tsuchi Bunshin, mivel a bábra volt rá állítva, így amikkor a létrehozója kikerül, a képből egyből támad, viszont a forgópengék ellen semmi esélye, így azok rögtön szétdarálják, mivel a genin nem invesztált bele sok chakrát, így a klón nem áll össze még egyszer, a fiú viszont kihasználja a lehetősége, így még egyet tud ugrani a félelmetes báb elől. Kaito helyzete egyáltalán nem egyszerű, a bábmester sértetlen, és a bábja erős, bár a pengék ellen jó védelmet nyújt az Iwa no Yoroi, viszont azt nem képes a végtelenségig fent tartani, és az sem biztos, hogy a forgópengék ellen meg tudná védeni. Kaito taktikát vált a helyett, és megpróbálja becsapni a lányt. Létrehoz kettő darab Karasu Bushint nagyobb chakra mennyiséggel, a chakrája négy-négy százalékát fekteti a klónokban, majd azokat a bábmester felé küldi. A varjúklónok a bábbal szembe fognak menni, így ha az megtámadja azokat, akkor szétválnak varjakká, és tovább folytatják útjukat a lány, és a bábja közé ahol Kaito a Karasu Bunshin Bakuha no Jutsu segítségével szétrobbantja a varjakat. A robbanás nem lesz nagy, ám kisebb sérüléseket még elszenvedhet a lány, a cél az, hogy megzavarja a lányt, és hogy a bábjától megpróbálja elválasztani, majd Shinjou Zanshu no Jutsu segítségével elegánsan befejezni a küzdelmet, mivel most nem lesz annyira bolond, hogy a bábot támadja, hanem a remélhetőleg megzavart lányt elfogja majd kapni. 

Utolsó egy saját technikám itt a leírása:
Spoiler:
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Doshiri Asuka Szomb. Feb. 01 2014, 21:45

/Már a reag végénél jártam amikor bezárt a böngészőm és elveszett a reagom -.- /

Miután kilövöm senbonjaimat, azok lepattannak ellenfelemről, aki azonnal támadásba lendül. Meglepetéssel tölt el a dolog, mivel egy ilyen ellenállás létrehozása nem lehet kis feladat. Hirtelen a föld alól előtör egy ugyanolyan srác, mint aki ellen épp harcolok, így hamar rájövök, hogy az egyik egy klón. Tenshi azonnal mozgásba lendül és bedarálja a lentről érkezőt, de ekkor a shinobi előttem terem és egy ütést indít felém. Éppen hogy el tudtam ugrani előle, de még így is betalált egy kicsit. Ezután máris felé irányítom a bábomat, de ő elugrik, majd egy újabb klónt kell széttrancsíroznom. Így sikeresen eltávolodik tőlem. Izgatottan figyelem ahogy megalkot néhány kézpecsétet, majd két varjút küld ellenem. Azonnal feléjük irányítom Tenshi-t és próbálom lecsapni őket egyszerre, de azok túl gyorsak, így elmanővereznek előle. Majd hirtelen szétrobbannak!
Hatalmas erővel csapódok a földnek, de egy gurulást követően máris talpra állok és várom a következő támadást. Azonban az nem érkezik, helyette hűlt helyét látom a fiúnak. Gonosz mosolyra húzódik a szám. Klónnal ugyan, de már eljátszotta ezt egyszer. Előveszek egy robbanócetlit, majd szépen a földre dobom. Amint megmozdul a közelemben a talaj, máris elugrok és aktiválom a papírba zárt chakrát. A robbanás valószínűleg nem fog neki nagy kárt okozni, de a földből tutira kirántja majd. Miután előjött a srác, megalkotok pár kézpecsétet és életre keltem a köd szolgáimat. A másolatok valószínűleg megtévesztik majd, így ha megpróbál végezni valamelyikkel, az ugynaúgy összeáll. Én pedig közben egy Meisai Gakure no Jutsu-val beleolvadok a talajba és várom hogy mit művel.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Taidana Kaito Hétf. Feb. 24 2014, 00:59

Kaito terve némileg sikerült, és a varjakkal ténylegesen megtudta lepni a lányt, aki hiába került a földre még is észnél volt. Éppen arra készült, hogy a lány lábát elkapja amikkor robbanás történt a talaj felszínén, így a fiú kezei, és csuklója némileg megsérült, nem komolyan, ám kézpecséteket nem tud majd ugyan olyan gyorsan alkotni, mint ezelőtt a támadás előtt. Amikkor feleszmél az öreg genin megrázza a fejét, és észre veszi, hogy a lányból hirtelen több is lett. Kaito arra tippelt, hogy klónokat hozott létre a lány, hogy elrejtesse helyzetét, ám akár hányszor ötöt bele a másolatokba, azok újra és újra össze álltak hasonlóan, mint a föld klónok, ám fizikai tartalomra valószínűleg nem hasonlítottak azokra. Kaito tanácstalan lett, ezzel a klón technikával még nem találkozott, így úgy gondolta vissza vonul egy kicsit a jó öreg Shinjou Zanshu no Jutsu segítségével. Négy méterrel megy arrébb mint volt, ám nem saját magát küldi e felszínre, hanem egy föld klónt, és vár, hogy mit lép a lány mivel igen csak furcsállta, azt ,hogy ahol az előbb klónoknak kellet volna lenni ott nem érintkezett senki sem a talajjal. Ha lány elő jön, és megtámadja a klónt akkor a fiú is elő jön, ám kivételesen nem próbálja majd el kapni őt mint régebben, hanem rá küld egy Karasu Bushint, amit remélhetőleg rá tud robbantani.   
// Kezdek kifogyni az ötletekből, és a chakrából is ráadásul jó elhúztam a harcot, amiért bocsánat, szóval részemről plusz egy kör és végem! //
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Doshiri Asuka Szer. Feb. 26 2014, 21:36

/A Meisai Gakure no Jutsu-val nem magába a talajba olvadtam bele, hanem lényegében kaméleon módjára vettem fel a színét. Az kissé félre érthető volt./

Feszülten hasalok a földön és figyelek, hogy mi történik. Rövid ideig semmi mozgás sincs, majd hirtelen tőlem távolabb megmozdul a föld. Azonnal elindulok abba az irányba, ahol előtör a föld alól, majd egy kunait szorongatva hátba döföm. Ekkor azonban a srác teste elernyed majd egyszerű sárkupacként összeomlik. Mivel ezzel felfedtem az álcámat, most könnyedén meg tud lepni. És él is az előnyével: létrehoz egy újabb varjat, amit felém küld. Pár pillanatnyi időm van csak reagálni, ami alatt nem igazán tudok túl sok dolgot művelni. Még éppen hogy magam elé rántom Tenshi-t, de a robbanás így is túl nagy. Az ereje hátralök, amitől azonnal a földre kerülök: gurulok párat, majd megpróbálok felállni. Féltérdre rogyva figyelem az ellenfelemet és a megrongálódott bábomat. A karjaim több helyen megégtek,  a ruhám több helyen elszakadt és megpörkölődött. Így még a dekoltázsom is bőven látszik. Kissé megszeppenve húzom magamhoz a bábomat, de mivel jócskán remeg a kezem, ezért ez nem megy túl gyorsan. Szemügyre veszem a bábomat és kissé dühbe gurulok. Szegénynek hiányzik a fél arca, ráadásul a fegyvermechanizmusok jelentős része biztos megsérült. Ezek után tutira sokat kell majd dolgoznom, hogy újra működőképes legyen. Egyik kezemmel előveszek két kunai-t, majd feldobom őket a levegőbe, majd Tenshi gyorsan elkapja őket. Mivel nem igazán tudom előhúzni a fegyvereit, ezért kénytelen vagyok én felfegyverezni.
Ezt követően egy utolsó rohamra indítom a bábot: ellenfelem felé repítem és megpróbálok több nagyon gyors szúrást ejteni rajta.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Taidana Kaito Kedd Márc. 04 2014, 19:54

/Vágós a technika, a lényeg az, hogy a talajon feküdtél, és így a chakrám áramoltatásával észre tudtalak venni (itt szenzor technika ként használtam a lefejező jutsut), legalábbis megkülönböztetni a ködszolgáktól, mivel nekik ilyen szintű fizikai jelenlétük nem volt. Ami számomra kevésbé volt érhető, hogy genjutsut, leginkább az, hogy milyen szinten hozod létre, milyen szinten megtévesztőek a szolgák, hogy néznek ki stb.../


Kaito teste ki volt merülve, szinte semmi chakrája nem marat, elméje is megfáradt, túl kemény volt ez a közdelem számára, az is kész csoda volt, hogy idáig húzta a lány ellen. Ám nem volt ideje siránkozni, egy utolsó tervet eszelt ki, amivel remélte, hogy kicselezheti a lányt, illetve próbálta, megszabadulni erről különös klón technikától. A kocka elvolt vetve, és a föld alárejtőzött, majd felküldte a föld klónját, és eltávolodott attól. Kis idő múlva érezte, hogy a klón mellet egy másik test jelenik meg, és a klón is szét esik ~Ez biztos, hogy ő lesz!~, a felszínre jött, utolsó chakráját is egy varjúklónba invesztálta, amelyet a lány felé küldött, és felrobbantott. A lány miután észre vette a varjat tudta mi várt rá, így még időben odahúzta, a bábját, ami a robbanás erejének nagy részét felfogta, ám a fiú nem értette, hogy a lány miért nem a bábbal támadta, meg a klónját... A válasz lényegtelen volt mivel már fel is fegyverezte azt, és hatalmas sebességgel küldte felé. Kaito sziklának érezte a testét mozdulni sem tudott, próbálta testének azon részét bevonni az Iwa no Yoroival, ám mivel minden ereje elfogyott, így azt a báb könnyen áttörte, és így megsebezte a genint. Próbálta magától elrúgni a klónt, de valószínűleg ez már felesleges a megfigyelők bizonyára már észre vették, hogy ennek a küzdelemnek vége, ha még valahogyan sikerült is volna a fiúnak kikerülni a támadást, akkor sem jelentett volna az semmit, hiszen már nem maradt chakrája félholtként vánszorgott, és a jutsu arzenálját is felhasználta, a tapasztalt ellenfele számára itt már nem maradt meglepetés! 


//Elnézést, hogy az utolsó posztommal is megvárattalak, kárpótlás ként egy "grandiózusabb" záró posztot akartam írni, ám erre most nem volt energiám és kreativitásom sem. Köszönöm a harcot, és azt is köszönöm, hogy kíméletes voltál velem, így tudtam gyakorolni! Sajnos ilyen szintű ellenfél, és karakter ellen nem vagyok alkalmas, remélem nem mentem az idegedre, és azt is remélem, hogy nem untattalak túlságosan!!! //
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Márc. 04 2014, 22:43

Szép harc volt, néhány tanács csupán:
Kaito: Túl sok chakrat pazaroltál el, így jó, ha egy ilyen mérkőzés után megállsz a két lábadon, élesben figyelni kell erre. Amúgy a kombinációs támadásaid tetszettek.
Asuka: Jól harcolsz, talán kicsit jobban rá kellene feküdni a bábok irányítására és kijátszására, de jó úton haladsz.

Jutalmatok: + 7 chakra
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Doshiri Asuka vs Taidana Kaito  Empty Re: Doshiri Asuka vs Taidana Kaito

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.