Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

4 posters

Go down

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Empty Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Júl. 18 2013, 21:29

Itt fog lejátszódni hármótok harca. Hajrá
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Empty Re: Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Taidana Kaito Szer. Júl. 24 2013, 14:22

Okés akkor csapassuk, hétfőt ígértem kezdésnek és már ki jött egy újabb Naruto manga. Mivel én húztam az időt ezért kezdeményező leszek! Az esélytelen közdelem helyszínének képei:

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu T5rz

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu 5rqt



Egy szellem városról van szó amelynek kettő nagyobb részét láthatjátok a képeken. Rendkívül nagy szárasság van, még a növények is elszáradtak 45 C fokos meleg van Kaito üveg szakéján kívül pedig semmilyen folyadék nincs több kilométeres körzetben. Az épületek kissé romosak, ám rendkívül hűvös van bennük azért Kaito régóta szeretett titkos nyári kiruccanó helye. Mivel a genin elég paranoiás azért a területen 3 farönk, és 3 robbanójegyzetes farönk is el van helyezve, ha esetleg valaki megzavarná semmit tevését.

Szituáció:

Kaito dezertált Konohából, hogy átálljon Kiri oldalára, hogy egy rakás pénzt keressen. Feltűnés elkerülése véget "csak" egy genin-t küldenek Rejtett Köd-ből, aki jelen esetben Kawachi aki már bizonyított a Köd Hét Kardforgatójának selejtező edzésén. Kawachi a megbeszélt helyre érkezik ahol Kaito fogadja, ám egyikük sem tudja, hogy a Tűz szövetsége által kijelölt tehetséges Iwakagurei chunnin Kaito nyomára bukkant. Mivel Karu elsődleges feladata a  dezertőr, és a Kiri kém elfogása, azért nem feltétlenül lesz vérengzés.

Ha számotokra is megfelel minden akkor várom nyitóposztotokat!

Nyitóposzt:

Kaito az általa rendkívül ismert helyet választott rejtekhelyként, ahol éppen egy üveg szaké társaságában szundikált pár órát, amikkor is a déli meleg felébresztette. Teljesen kipihent hősünk a napra néz, és látja, hogy a találkozás ideje lassan elérkezett. Lustán megindul kifelé ahol a perzselő napsugarak fogadják. Pár ássítás között észrevesz kettő alakot a délibábok között ...

 
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Empty Re: Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Katsumi Kawachi Pént. Júl. 26 2013, 12:04

A kórház főorvosától kapott jegyzeteimet nézegettem a lakásomba, amikor valaki kopogott. A könyvet az asztalra helyeztem ott ahol tartottam, majd az ajtóhoz sétáltam és kinyitottam. Egy kölyök állt ott, hogy várnak, mert feladatuk van a számomra. Mei sama jelenleg a háború miatt már nem tartózkodik a mizukage palotában, helyette egy pojáca, valami Yamato volt, aki igen csak ellenszenvesnek talált, bár igazán nem érdekelt a véleménye. Most is a szokásos ruházatomba voltam tetőtől talpig beöltözve. Mivel jelenleg még Kirigakurében is igen meleg volt most lemondtam a talpig feketéről, inkább valami világosabb színt választottam, most a katonai egyenruha mintázatát választottam.

Megérkezvén a vezetőnkhöz, vagyis a helyetteséhez, aki röviden elmondta a feladatomat, hogy egy konohai dezertőrt kell ide juttatnom, ugyanis a faluhoz akar csatlakozni. Nem igazán bíztam a konohaiakba, sőt igazából senkiben se, de ez most mellékes, így elfogadtam a felkérést. Mivel volt egy technikám (töga//kardagyar), amire ez most tökéletes alkalom kipróbálásra, így a vezetőtől a boltba mentem, ahol vettem három kardot, ami a technikához szükséges volt, majd el is indultam.

A választásom, ami a ruhát illeti jó választás volt, ugyanis Kirihez képest, ahol mostanában igen csak meleg volt, itt szinte izzott a levegő. Pontosan nem tudtam, hogy merre keressem a szökevényt és azt sem, hogy néz ki. Kerestem két tönköt, mielőtt Kaito, igen legalább a nevét ismertem, keresésére indultam, Az egyik tönkre egy robbanó cetlit helyeztem, míg a másikkal nem csináltam semmit. A robbanó cetlis tönkre kiterjesztve a chakrámat létrehoztam egy klónt és én elbújtam a hátak romjai közé és onnan figyeltem a klónt, hogy megtámadják-e vagy mi lesz, mert senkiben sem bízhattam hiszen két Tűz országi shinobi volt ellenem. Remélhetőleg megtalálom a srácot és nem kell harcba bocsátkoznom, de egy szökevényt esetleg valaki vissza akarhat vinni, hiszen értékes fegyvert vesztettek, így azért nem kockáztatnék.

//A kardokat csak a játék idejére vettem, nem szándékozom megtartani őket, ha engeditek a "vásárlást"//
 

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();

 

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Impression
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Empty Re: Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Júl. 28 2013, 22:05

A parancsom világos volt... Felkutatni és kivégezni a konohai árulót aki információkat akar kiadni Kirigakurénak. Egy picit még személyesnek is fogtam fel a küldetést mert kirigakuréról volt szó. Mindenki aki ott él és levegőt vesz az az ellenségem már csak a puszta létezése révén. Amikor a konohaiak kaptak egy fülest, hogy egy áruló van a falun belül aki busás jutalomért cserébe fontos információkat ad el az ellenségnek, azonnal megkérték Kusagakurét, hogy küldjön egy shinobit aki csöndben és gyorsan el tudja intézni a dolgot. A feladat egyszerű Hidegvérrel megölni a célszemélyt Taidana Kaitot akinek képét csak egyszer láttam mégis elég volt ahhoz, hogy megjegyezzem. Végzek mindkettőjükkel aztán vissza a frontra. Nem mozgat meg különösebben konoha belső problémája viszont most a szövetségeseimről van szó és háború van az ellenségem ellensége pedig a lehető legjobb barát. 
Amikor megközelítettem a helyszínt hiányoltam valamit. Szárazság volt és a nap a lehető legmagasabban járt amikor megérkeztem. Először csak távolról figyelem meg a terepet. Egy régi elhagyatott város ebben a kietlen pusztaságban néhol egy egy fa vagy zöld terület. Látszott, hogy nem tegnap hagyták el ezt a falut így viszont legalább nem kellett odafigyelni a civil lakosságra. Remek senki sem fog megzavarni a feladat elvégzésében...
Kezdésnek akkor előveszek egy kunai kést és befordítom a balon kabát alá. Sokan lenézik ezt a kabátot pedig ennek az anyagnak van egy hatalmas tulajdonsága. Nem csak a meleget tudja bentartani hanem a hűs kellemes éjszakai levegőt is megőrzi egy darabig... Most viszont nem volt időm ilyenekkel foglalkozni csendben megközelítettem a helyszínt majd megbújtam az egyik magasabban fekvő ház ablakában és vártam a célpontokat! 
 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Empty Re: Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Aug. 12 2013, 20:08

Megtaláltam a srácot, vagyis a klónom, a mondatait pontosan hallottam, gyorsan alakot váltottam, hogy ne zavarjam meg szegény srácot, de azért a fejpánt továbbra is a nyakamba volt, ha már az az idióta klón a homlokán hordja, majd előléptem. Az alakom hasonlít az eredeti alakomhoz, csak egy kicsit az arcomat változtattam el, meg a hajamat és a ruhámat. Direkt hangosan kezdtem el beszélni, ha valaki lenne a közelünkbe, akkor hallja.
- Szóval téged küldtek? Készen állsz, hogy meg beszéljük az átállásom feltételeit?
- Ketten jöttünk érted. - Közben a kezemmel próbálom elmagyarázni, hogy az csak egy klón. - A feltételeket nem tudom, azt majd a vezető eldönti. -
Direkt nem használtam a Mizukage magnvezést, mert ő a háború miatt nincs a faluban. - Amúgy figyelj a környezetre, mert biztos, hogy valaki itt van a közelben.
Nem fordítok hátat a konohainak, hiszen ő még mindig ellenség, még akkor is, ha úgy döntött, hogy hozzánk áll, na meg amúgy sem vagyok egy bizalmas fickó, szinte senkiben nem bízom, még azután sem, hogy bizonyított.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu Empty Re: Taidana Kaito & Katsumi Kawachi vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.