A Falu Vezetőjének Irodája

4 posters

Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jún. 06 2014, 20:26

A falu vezetője Batta, aki híresen jó Rovar Használó. Képes hatalmas rovarok megidézésére és jó barátságot ápol a Sáskák Népével, így azok a falu és annak környékén helyenként megtalálhatóak, a legkülönbözőbb méretekben.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Hiyama Takeo Vas. Jún. 15 2014, 11:52

Nindzsánk az edzés után tovább várt, de a mester még mindig nem érkezett meg. Úgy döntött, hogy kint tölti az éjszakát. Le is feküdt az egyik fa alá, majd elaludt. Reggel mikor felkelt a Nap, ásított egy hatalmasat, miközben a szemeit dörzsölte, megpillantott egy alakot aki közeledik felé, persze a csipás szemeivel és az erős napfénytől nem látta pontosan, hogy ki jön felé. Mikor az a személy odaérkezett hozzá, először azt hitte, hogy Sora sensei az, de mikor a látása végre kiélesedett, meglepődve nézett a srácra, aki tényleg hasonlított a mesterére. A fiatalember megszólalt, majd feltett pár kérdést, amire Takeo döbbenten válaszolt is.
- Üdv! A nevem Takeo, én vagyok Sora sensei tanítványa. Igen tegnap itt volt, adott nekem egy utasítást, hogy tanuljak meg egy jutsut, majd azt mondta, hogy napnyugtakor visszatér megnézni engem. Azért nem felügyelte az edzésemet, mert nekem azt mondta, hogy megbízták őt egy küldetéssel. Egész este vártam rá, sőt itt is aludtam kint, de láthatod, hogy már reggel van de még mindig nincsen itt. Én sem tudom, hogy hol van! Itt valami nem stimmel. Szóval te lennél a sensei öccse? A mester soha sem említette nekem, hogy van egy testvére. Te amúgy ki vagy, hogy hívnak? Rosszat sejtek. Megyek Battahoz, az irodába és megkérdezem őt, hogy a sensei hol és miféle küldetést teljesít, ha gondolod gyere velem Te is. - mondta shinobink, majd egyenesen a falu vezetőjének az irodájához vette az irányt, mikor odaért bekopogott az ajtón, majd egy hang kiszólt, hogy be lehet menni, ekkor a genin belépett a helységbe, megpillantotta a vezetőjüket Battát aki ott ült az íróasztala mögött, majd így szólt hozzá:
- Jó reggelt Batta mester! Lenne egy kérdésem. Tegnap Sora sensei milyenfajta küldetést kapott? Nekem tegnap azt mondta, hogy este találkozunk edzésen, ha végzett a küldetésével, de még ma reggel sem érkezett meg. - közölte a genin. Ám nem várt válasz hagyta el Batta száját. Sora mester nincsen semmilyen küldetésen. 
- Tessék?! Hogyan?! - kérdezte a genin dühösen, miközben ököllel rávágott az íróasztal tetejére, amúgy sem volt jó kedvében, hiszen tegnap hülyére edzette magát, alig evett valamit, csak minimálisat aludt, ráadásul nem is értette ezt az egész mizériát a mestere körül, szóval meg volt az oka arra, hogy a mai napon kissé agresszívebben viselkedett. Miután lenyugodott, a hangját kicsit megköszörülte egy-két köhintés keretén belül, majd nyugodt hangnemben megint kérdezett a vezetőtől:
- Batta mester, elnézést az előbbiért, de tegnap kissé fárasztó napom volt, és ez a hír sem tett nekem valami jót. Nem látta véletlenül a senseit? Ha nincsen küldetésen akkor hol lehet? - várta a választ Takeo, miközben elgondolkodott magában.
~ Itt baj lesz érzem. Azt már tudom, hogy a sensei hazudott nekem, de biztosan megvolt rá az oka. Nem küldetésen van, szerintem valami dolgát ment elintézni egyedül, úgy hogy még a falu sem tud róla. Tehát titkol a mesterem valamit, és valami problémát ment megoldani. És lemerem fogadni, hogy veszélyes dolgok lehetnek a háttérben. ~ próbálta összerakni a dolgokat. 

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Pein Kedd Jún. 17 2014, 18:02

Mestered öccse eléggé suta teremtés volt, csak szűkszavúan válaszolt a kérdéseidre. Talán kicsit félt is tőled, az isten tudja miért.
Hitominak hívnak – mondta. – Igen, veled megyek. Remélem, megtaláljuk Sorát.
Hamar megindultatok a faluvezető irodájának irányába. Útközben nemigen beszélgettetek, bár azért Hitomi elmondta még egyszer, hogy meg kell találnotok a bátyját. Sőt, igazából mielőtt megérkeztetek azt is hozzátette, hogy egy olyan képzett shinobi, mint amilyennek te kinézel, biztosan még ma Sora nyomára bukkan. Hízelgő, de a kisfiú talán nem volt tisztában azzal, hogy a bátyja szánt szándékkal ment el, és minden szempontból képzettebb shinobi volt, mint te. Ha ő nem akarta, hogy megtaláld, akkor nem lesz olyan könnyű a nyomára bukkannod. Az ok pedig, amiért nem tért vissza, bármi lehet.

Miután Battára zúdítottad kérdéseid kisebb záporát, a faluvezető gyanakvóan felhúzta a szemöldökét és kissé morcosan vissza nézett rád. Talán nem volt okos dolog közvetlenül azt kérdezned tőle, hogy a senseied küldetésen van-e. Persze a körmönfont kérdésfeltevés is gyanút szülhet, szóval végső soron mindegy volt, hogy mit gondol Batta. Egyelőre.   
Nem, nem láttam – mormogta. – Azt tudom, hogy mostanság veled foglalkozik, de többet nem. Eltűnt volna? Az nem vallana rá, a hazafias érzelmek viszont annál inkább. Mesélt már neked arról, hogy a családja a Szél országából származik? Sunagakure eleste után nem csodálkoznék, ha valamit forralna a fejében. Mindig is heves volt a vérmérséklete.
Batta meglepően nyugodtan és megfontoltan beszélt, de a felszín alatt valami egészen más rejtőzött. Ha jobban megfigyelted, szemeivel körbe-körbe tekintgetett, gyakran ráncolta meg a homlokát. Gondolkodott valamin, de egyelőre nem jutott dűlőre. Szinte biztosra vehetted, hogy Sora mestered okozott már neki némi bosszúságot, még valamikor a múltban.
//Ha segítséget kérsz a faluvezetőtől, ki fog jelölni melléd valakit, de a következményekkel számolnod kell. Természetesen egyedül is a senseied nyomába eredhetsz, Batta így is engedélyezni fogja az akciót. Ha a következő poszt már nem itt zajlik, írd a megfelelő topikba!//
Pein
Pein
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Kami
Chakraszint: Bőségesen elég Konoha elpusztításához...

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Hiyama Takeo Csüt. Jún. 19 2014, 18:56

Hősünk gyanakvóan hallgatta végig, Batta mondanivalóját, és noha nem magára a vezetőre gyanakodott, de itt sok minden nem állt össze, több dolog is gyanús volt neki.
- Na várjunk csak! Szépen sorban. Szóval Sora sensei eredetileg sunagakure-i? Egyáltalán mióta tanigakure-i nindzsa? Csak nem...ugye..nem! Sunagakure a Tűz szövetség tagja, aki háborúzik a Víz szövetségével. Értem, szóval Sora mester be akar segíteni a sunagakurei csapatoknak, hogy visszaverjék az ellenségüket. De ilyet nem tehet! Ő már tanigakurei, egy semleges falu shinobija, nincsen köze az ő háborújukhoz. Belekeverheti a háborúba a mi falunkat is! Batta mester, engedélyt kérek arra, hogy visszahozzam a mesteremet. Egyedül mennék mindenféleképpen. Legyen szíves adjon egy támpontot, hogy merre induljak el. - mondta geninünk nem túl boldogan.
~ Sensei miért csináltad ezt?! ~ tette fel a kérdést magában.


A hozzászólást Hiyama Takeo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 27 2014, 15:34-kor.

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Pein Vas. Jún. 22 2014, 19:17

Batta hunyorítva vizslat téged, bólint kettőt, majd beleegyezően rád sandít.
Legyen, menj! De tudj róla, hogy a Szél országának legnagyobb részét már a Víz szövetsége uralja. Veszélyes terep az még Sorának is, nem hogy neked. Hogy hol keresd? Talán Futekigakurében. Persze a falu neve valószínűleg vajmi keveset mond még az arrafelé élőknek is, főképp most, hogy Sunagakure teljes lakosságát evakuálták, és szinte kihalt a keleti országrész. Annyi biztos, hogy a határvidéken kell körbeszimatolnod, Tanigakurétól csupán egy köpésnyire, Sunagakurétól északkeletre. Arrafelé még nem egészen sivatagos a táj, csak Futekigakure után lesz az, szóval meg fogod találni.
A koros vezető nem válaszolt minden kérdésedre, de cserébe megtudtál egyet s mást a Szél országbeli eseményekről. Mielőtt még megköszönhetted volna a segítséget vagy további kérdéseket tehettél volna fel, intett, hogy távozz.
A küldetés háborús övezetbe szólt, a nyakadon maradt egy kölyök, akit Batta veled együtt tessékelt ki, az idő pedig vészesen fogyott… Egy szó, mint száz: nem volt éppen rózsás a helyzeted.
Persze talán nem is volt miért aggódni, végül is Soráról volt szó... nem igaz? 
//Az adjon, kérlek, ne legyen agyon! Very Happy //
Pein
Pein
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Kami
Chakraszint: Bőségesen elég Konoha elpusztításához...

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Chikuma Gennosuke Csüt. Júl. 10 2014, 14:41

// Rikudou Sennin //

Ez a nap is egy csodás reggellel kezdődött. Hősünk a reggelije után elindult a városfalhoz, hogy elfoglalja az őrhelyét. Szokásához híven, teázással indította a napot. A kis tűzön, csak úgy főtt a kis kancsóban a teavíz. Két csészényi mennyiséget főzött magának, úgy mint mindig. Az első csésze lótuszvirágos zöld tea, különösen ízlett neki. Ezt a teát, a faterja teaházából csórta el a raktárból. A mi kis ínyencünk alaposan kielemezett minden egyes kortyot, hiszen ez egy újfajta tea volt. Ilyenkor neki alapos "munkát" kellett végeznie.
~ Fenséges a zamata. Úgy áramlik lefelé a torkomon a nedű, mint tiszta folyású vízesés a zord hegyről. ~ született meg gondolatában a költőien kifejezett vélemény a teáról. Már éppen emelte volna a szájához a második csészényi italt, mikor hirtelen feltűnt mögötte egy kislány, egy 12 éves genin lehetett.
- Gennosuke! Batta az irodájába hívat téged! - közölte a kis kunoichi.
- A francba! Miért van az, hogy amikor, pont a második csészényi teámat akarom elkezdeni meginni, akkor pont hívnak engem?! Miért nem tudom soha meginni a második csészét?! - tette fel magának dühösen a kérdéseket.
- Bocsánat! - mondta szegény kisleány megijedve.
- Áh! Mindegy is, megszokhattam volna már, mindig ez van. Rendben azonnal indulok! - mondta enyhébb hangnemben és lenyugodva, de még mindig nem elégedetten, majd csak úgy a lány kezébe nyomta a csészét, hogy legalább az igya meg az italt, nehogy az kárba vesszen. Ezt követően pedig elindult a falu vezetőjének az irodájába, az ajtón bekopogott, majd mikor jeleztek neki, hogy bemehet, vigyázzba állva így szólt:
- Itt vagyok Batta mestert! Mi lesz a feladatom? -

Chikuma Gennosuke
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 327

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Jiraiya Kedd Júl. 15 2014, 13:34

A "bogarasnak" nem mondható férfi miután beengedte Gennosukét, egy tekercset vett elő máris asztala eldugott rekeszeiből.
- Nem húzom az időd, ugyanis sürgős ügyben hívattalak. Jelenleg Te vagy az egyetlen megfelelő személy a feladatra. Persze nem azért, mert különleges feladat, csak ugye téged tudunk úgy beosztani, hogy abból ne származzon hátránya a falunak.
Mondta, majd Gennosuke felé dobta a tekercset, amely fehér volt zöld szegéllyel. Le volt pecsételve egy technikával, így valószínűleg fontos lehet a falu számára. Elnézve a pecsétet, a fiatal Chuunin nem képes feltörni. Valószínűleg egy A szintű technika.
- Ezt a tekercset kell eljuttatnod a Daimyou-hoz. Azért egyedül mész, mert úgy gyorsabban haladsz. Annyit kell tudnod a kialakult helyzetről, hogy Kagerou komoly vádakat hozott fel a Falunk ellen. Ez a tekercs pedig tisztáz majd minket. A Diplomáciai Békét a Daimyou-sama rendelte el, így az Ország teljes területén védve van az üzenet és annak hordozója. Továbbá a Daimyou birtoka teljesen semleges terület.
Mondta Batta, majd az ablakhoz sétált.
- Kézbesítsd minden áron a tekercset és jól figyelj, mert Kagerou nem hiszem, hogy betartja majd a Dimplomáciai Békét. Ha pedig megtámadnak, akkor az üzenetet és annak hordozóját is eltüntetik a föld színéről, hogy nyoma se legyen bármilyen tekercsnek. Ezért inkognitóban kell utaznod a Daimyou-ig... Remélem megértetted a feladatod!
Fordult újra vissza a Chuunin felé és meredt rá szigorú tekintettel. Tehát Gennosukénak futárkodnia kell... Mégpedig nem is akárhogy.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Chikuma Gennosuke Szer. Júl. 16 2014, 15:50

- Értettem a feladatomat! Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni! - mondta Gennosuke kötelességtudóan. Most egy igen komoly feladatot kapott. Ennek valamelyest örült is, viszont annak már kevésbé, hogy a kagerou-iak is meg lettek említve. Már harcolt régebben ellenük, és nem igazán szerette volna újra összeakasztani velük a bajszát. De persze sajnos most benne lesz a pakliban. ~ Na tessék, azok a mocskok tuti, hogy keresztbe akarnak tenni nekünk. De hiába, mert én el fogom vinni a tekercset bármi áron! Alaposan fel kell készülnöm mert ez durva menet lesz.... érzem. ~ jegyezte meg magában a chuunin. Tudta, hogy ez egy komoly kemény menet lesz. Bár elsőnek könnyűnek tűnik a feladat, de ő szerinte biztos, hogy nem lesz az. El is tette a tekercset a táskájába. Majd megvárta még a vezető ki nem küldi vagy esetleg nem mond-e még valami információt.

Chikuma Gennosuke
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 327

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Jiraiya Pént. Júl. 25 2014, 15:57

- Helyes! Most menj!
Mondta Batta, mire a Chuunin meghajolt és elindult kifelé. Ez a küldetés talán nem a legmegfelelőbb számára. Sokkal inkább illene egy olyan ninjához, aki képes olyan technikákat bevetni, amivel elrejtőzhet, vagy elfedheti kilétét. Ám egy sima Henge is jól jöhet, persze ha támadásra vállalkozik valaki, akkor vagy az ANBU vagy egy Jounin csapat lesz az, hiszen Kagerou nem hagyhatja, hogy az üzenet eljusson a Földesúrhoz.

// Írj a Falu Bejáratához! Kérnék tőled egy összefoglalást, hogy mit viszel magaddal és egy úti tervet, hogy merre akarsz menni, valamint, hogy hogyan akarsz haladni. Nézd át a lehetséges állomásokat, még akkor is, ha nem akarsz megállni pihenni //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Falu Vezetőjének Irodája  Empty Re: A Falu Vezetőjének Irodája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.