Éledő Természet - Folyó Országa

+4
Doshiri Asuka
Yamato
Koreko Rui
Jiraiya
8 posters

Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Ápr. 04 2016, 16:49

Hírek a Folyó és az Eső Országából:
Óriás Gyíkokat és Skorpiókat láttak az Országok határain belül, közel a Szél Országnak határához. Úgy tűnik, hogy a Sunagakuréban történő harcok, valamint az Ország egész területére kiterjedő Iwagakurei jelenlét felingerelte ezeket az állatokat és többen eltévedve átlépték más országok határait. Azt egyenlőre nem tudni, hogy miképpen jutottak át az Eső Országába, ahol a határokat nagy erőkkel védik, ahogy azt sem erősítette meg még senki, hogy látták volna ezeket az Óriási lényeket, azonban a hatalmas földkupacok, kidőlt fák és egyéb nyomok mind arra utalnak, hogy ezek az élőlények most más élőhelyet keresnek maguknak.



Helyszín: Folyó Országa


LEÍRÁS
A fenti hír eljutott a világ minden pontjára, persze csak mellékhírként szerepelt az újságokban, vagy éppen a mindennapos pletykák között lehetett egy-egy szörnyülködő embertől hallani ilyesmiről. Ám a Folyó Országában nagyon is kiéleződött a helyzet, elvégre nem csak a falvak és az emberek biztonsága forog most kockán, hanem a két Szövetség acsarkodásának okán, több mezőgazdasági termelő földműves és a Damiyou birtokai is veszélybe kerültek.
A feladat pedig, hogy kiűzzék, elpusztítsák az Országba tévedt nagyvadakat, most újfent a Ninjákra hárul, ám ezúttal nem kérhetnek segítséget az Öt Nagy Nemzet egyikétől a háború kellős közepén. Saját Rejtett falvaiban az ország nem bízik, ezért Függetlenítették magukat és a Daimyou, bármely ember fiának, vagy csapatnak hajlandó azért fizetni, hogy megmentsék az országot a területükre tévedt vadállatoktól.
Azt beszélik, hogy maga Konohagakure no sato is lépett ez ügyben, bár nem a legjobb embereit küldte a feladat megoldására, aminek valószínűleg az érdeki része, a Folyó Országi Daimyou bizalmának megszerzése...  




KÖVETELMÉNYEK
Bárki jelentkezhet, legyen az Elveszett, Samurai, vagy hivatalos ninja. (Akik már jelentkeztek egy Frontharcra, azok jelentkezését nem fogadom el)



ELVÁRÁSOK


- Maximum két hét hosszúságú posztolási idő, így kéthetente való körváltás


- Nem akadékoskodik senki, hogyha nem játszik jól, neki megy egy S+++ szintű elenfélnek és meghal, vagy hasonlók, mert a karakter halál fennáll egy E szintű
küldetésen is, ha éppen arra téved az Akatsuki 


- Ha valaki nem tud időre posztolni az jelezze! Ellenkező esetben ha két ilyen történik, akkor kizárom, ha pedig két egymás utáni körben nem ír, akkor szintén kizárom. (A kizárás általában halál ,vagy súlyos sérülése a karakternek, ami miatt nem folytathatja a küldetést és hónapokig tart a felépülés, esetleg családtagok elvesztése, fontosabb NJK-k halála és hasonlók fordulhatnak még elő, helyzettől függően)


- Ha valaki nem posztol időben és jelzi, akkor nem következik be sem a sérülés, sem a karakter halál, vagy egyéb rossz dolgok! 


- Karakterhűség, ami az oldal alap szabályaiban is benne van! (Ha állatvédő vagy ne öld meg az állatokat, mentsd meg őket, küzdj a shinobi léttel és az elvárásokkal, stb stb)



JUTALMAZÁS


- A pénzbeni jutalom eredménytől függ. Ha a Daimyou úgy látja, hogy a Személy/Csapat/Falu jól teljesítette a szolgálatot, akkor akár 1.000.000 Ryo is ütheti a játékosok markát. Ez persze a maximális teljesítmény és eredmény jutalma, a többi a karaktereitektől és a képességeiktől függ.


- Chakrajutalom magas lesz, hogyha szép és karakter hű játékokat látok! A csapatban való szerepjátszás a legnehezebb és a legcsodálatosabb fajta játék, amit én nagyon preferálok. Öröm nézni, hogyha a Játékosok beleélik magukat a karakterükbe és igazi játék bontakozik ki.


- Egyéni játék esetén (Ha nem jelentkeznek sokan, vagy pedig a történet úgy alakul hogy a játékosok nem találkoznak) a jutalmazás a játék színvonalától függ. Minél jobban ír, minél aktívabb, minél részletesebb, minél jobban játssza ki a karakterét, annál több jutalom üti a markát.





IDE KÉREM A JELENTKEZÉST! Határidő: 2016.04.24!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Koreko Rui Hétf. Ápr. 04 2016, 20:17

Kísértem a sorsot, legfeljebb megint egyedül maradok. Very Happy A Senjutsu tanulás ráér még, és ez testhezállóbb feladanak tűnik, mint egy csapatot ötszörös túlerő ellen vezetni.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Yamato Kedd Ápr. 05 2016, 22:21

A pénz kell és ha már a Sunagakurei rajtaütésből eltiltás miatt estem ki, hátha most sikerül haladnom egy kicsit a karimmal
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Szer. Ápr. 13 2016, 17:54

Jelentkezéseteket Elfogadom! Rajtatok kívül még kettő JK vesz majd rész a küldetésen, de ők egyenlőre még nem tudnak róla Very Happy
Amit kérek tőletek: Betöltött Státusz a Ninja világban (Vándor, milyen ninja, stb) és azt, hogy hol tartózkodtok jelenleg.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Doshiri Asuka Szer. Ápr. 13 2016, 18:15

Ha már Sunagakure... Én is jelentkezek! Jelenleg nincs bábom, szóval majd hullákat használok Wink


A hozzászólást Doshiri Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 21 2016, 22:05-kor.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Koreko Rui Szer. Ápr. 13 2016, 20:13

Ninja világban betöltött státusz: Sunagakurei jounin, abszolúte falu hű
Tartózkodási hely: Szél temploma
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Szer. Ápr. 13 2016, 21:13

Rui, hogy ne unatkozz akár kezdhetünk is. ^^
Írj egy kezdőt a Szél Templomához. Kérnék egy rövidke összefoglalót, hogy hogyan kerültél oda és miért ide jöttél, valamint, hogy kikkel ismerkedtél meg, mik a benyomásaid. Mivel rangos ninja vagy így többet is tudhatsz, közelebbi ismeretséget is ápolhatsz a rangosabb szerzetesekkel, segítőkkel. Onnantól viszem tovább a történetet. A posztod végére írd oda, hogy hol tartózkodsz pontosan a Templomon belül éppen abban a pillanatban. Egy kisebb leíró rész kérek a környezetről ^^

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Yamato Csüt. Ápr. 14 2016, 18:23

Világban betöltött szerep: Csóró sunagakurei gennin bábos, aki jelenleg vándorol.
Tartózkodási hely: Tűz országa: Nyukingou falva (küldetésben veszek részt)
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Ápr. 14 2016, 19:39

Yamato: Nem tudom, hogy mikor zárul a kalandod, de ha nem zárul le idő előtt, akkor nem tudunk rád várni, mivel a karakterek alkotta események elég erősen összefüggésben lesznek egymással. Ha később csatlakoznál be akkor nem ugyanazon az idősíkon zajlanának a dolgok, vagy túlságosan is késő lenne már beszállni a kalandban, mivel annyira előrehaladott lenne a történet.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Obake Kaito Csüt. Ápr. 14 2016, 21:57

Jelentem, a küldetése miattam csúszik, én voltam belassulva! Igyekszünk majd a kezdésre lezárni azt a játékot Smile
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Hisao Vas. Ápr. 17 2016, 11:38

Hey, jöhetek én is? Ígérem írok és mindennap fogat mosok.
Hisao
Hisao
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 55


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taicho + 1 sör
Chakraszint: 1077

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Kedd Ápr. 19 2016, 15:17

Ezt már hányszor hallottam... Very Happy
Jöhetsz! Ide kérem a posztot: http://narutohun.niceboard.org/t2955-konohai-kilato#49400

Szituáció:

Már egy ideje visszahívtak a faluba, pontosabban több éve, láttál már sok mindent és tanúja voltál sok eseménynek, viszont az ANBU árnyékából, így kiléted ismeretlen maradt. A Háború idején nem vetettek be, Tsunade pedig még a háborút megelőzően kinevezett neked egy Genin csapatot. A Kami no Yuugen szervezethez is közöd lett, ám az események sodrásában egyenlőre Konohagakure no Sato az a hely, ahol ténykedned kell. A Godaime Hokage jóváhagyta a Kami no Yuugenbe való csatlakozást minden Konohai részéről és teljes együttműködést ajánlott fel nekik. Ezzel ellentétben Tsunade kómába esése után, a Rokudaime Hokage, Shimura Danzou még nem biztosította a Menyéteket, hogy továbbra is számíthatnak Konoha együttműködésére, ezzel együtt pedig, Yoh-t visszahelyezték az ANBU-ba és a Rokudaime Hokage maga akart vele beszélni, ami ezekben az időkben furcsa, ugyanis nem szokott a faluban tartózkodni. A megadott hely egy magas torony Konohában, egy sötét éjszaka kellős közepén.
Shimura Danzou a Hokage kalapjában áll Yoh előtt, mellette két testőre. Yoh előtte térdel.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Aihara Arata Csüt. Ápr. 21 2016, 22:01

Egy a gundanon viszonylag új karakter jelentkezik. Nem mellesleg én vagyok az egyik bónusz JK  Very Happy
Ninja világban betöltött státusz: konohagakurei chuunin
Tartózkodási hely: Úton a küldetés felé, nemrég léptem át Konoha kapuját.
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Meitsugawa Shori Csüt. Ápr. 21 2016, 23:08

Ha jól sejtem, akkor én lennék a másik JK és a "formalitások kedvéért" jelentkezek Razz
Ninja világban betöltött státusz: konohai Genin 
Tartózkodási hely: Konohai kapuin túl, küldetés felé haladva.
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Vas. Május 08 2016, 15:12

Jelentkezést Lezárom, Kezdjük a küldetést!
Yamatoék nem végeztek így gondolom ők nem jönnek.
Hisao, Shori és Arata, valamint Rui már írtak, velük meg is kezdtem a játékot! Mivel a kezdő posztja mindenkinek megvan és tartogatok érdekes dolgokat is a számotokra, ezért a halál lehetősége innentől él a be nem jelentett inaktivitás pedig csak növeli majd ezt a lehetőséget.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Jiraiya Pént. Nov. 24 2017, 23:47

Kaland  Lezárva!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Éledő Természet - Folyó Országa  Empty Re: Éledő Természet - Folyó Országa

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.