Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

3 posters

Go down

Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Empty Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

Témanyitás  Komimushi Zanami Vas. Május 01 2016, 13:47

Helyszín: Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Gothicphotos56_20070402_1550636403

Egy a föld országában lévő hegy mélyen lévő szentély. Réges-régen sokszor vették hasznát, képzések miatt. Sajnos mivel évekig senki nem találta, elfelejtették, ezért elöregedett. Napjainkban egy idős szerzetes lakja. Néha napján előbújik kis odújából és megnézi  a világban történő változásokat.


Egy küldetés miatt mentem Iwagakuréba egy még kissé ismeretlen chuninnal, amikor az utunk elvált, mert fel kellett mérni a terepet, ezért én felmentem a hegyre (amiben mellesleg a szentély volt), míg a társam szerencsésen lent mehetett. Csak mentem és mentem aztán megláttam egy épületet, ami kissé furcsán nézett ki és eléggé le volt ápolva. Nagyon furcsa volt ezért úgy döntöttem megnézem. Lementem, majd körbe sétáltam az egészet, amikor földrengés volt. Eléggé megremegett az épület velem együtt. Egy kő darab majdnem a fejemre esett, de sikeresen kitértem, után újra elkezdtem sétálni és még alaposabban megnézni a területet.
Komimushi Zanami
Komimushi Zanami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Az álmaimban


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 289

Vissza az elejére Go down

Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Empty Re: Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

Témanyitás  Yamato Vas. Május 01 2016, 15:17

Hogy kerültem Iwagakuréba? Kérdés és még több kérdés. Pontosan nem is emlékszem az okára és a hogyanra, egyszer csak itt voltam, a fegyvereim nagy része Konohában maradt csak a bábjaim, korall kígyó, Pókrák és a buzogány gömböm, és néhány kisebb fegyver, 5 kunai, 2 füstbomba, az övem, amin rajta vannak a kézigránátok, drót és a pengevetőm. Azt sem tudom merre van észak vagy merre kéne mennem, de még azt sem, hogy hol vagyok. Találtam egy romos barlangot, aminek a mélyén egy szentély fogadott Elég romos volt, hogy meggyőzzön, hogy nem nagyon fognak itt keresni. Éppen nyugalomba helyezem magam, amikor megremeg a föld. Fölöttem a plafon elég szilárdnak tűnik, így nagyon nem félek és nem is hullik le semmi. nyugodt vagyok, hiszen reggelig valószínűleg biztonságban vagyok, így előveszem azt a pár falat ételt, amit egy közeli faluban vettem, és enni kezdek. Nem nagyon figyelek a környezetre, de teljesen azért nem is kapcsolom ki az érzékeimet, ki tudja ki lehet itt.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Empty Re: Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

Témanyitás  Komimushi Zanami Vas. Május 01 2016, 16:04

Miután jó ideig sétáltam, semmi különöset vagy különlegeset nem találtam, ezért úgy döntöttem vissza megyek. Csak mentem visszafelé az úton, amin mentem végül egy lábat láttam meg egy fal mellett. Nem hittem, hogy ott olt, mert amikor először jártam arra még nem volt ott. Éppen emiatt mentem közelebb, hogy megnézhessem mi vagy ki az. Minél közelebb mentem annál többet láttam az emberből, mint később kiderült. Egy fiú volt ott és mivel nem ismertem, hozzá is szóltam.:

- Te ki vagy?-kérdeztem meglepetten

Hiszen nem tudtam ki az. Szövetsége, barát vagy ellenség, ezért csak arra vártam, hogy  válaszoljon,de előtte persze még valamit megkérdeztem:

- Honnan jöttél?

Aztán csak vártam nyugodtan.
Komimushi Zanami
Komimushi Zanami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Az álmaimban


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 289

Vissza az elejére Go down

Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Empty Re: Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

Témanyitás  Komimushi Zanami Hétf. Május 30 2016, 13:57

Szeretném lezárni a játékot, ha van rá lehetőség!
Komimushi Zanami
Komimushi Zanami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Az álmaimban


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 289

Vissza az elejére Go down

Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Empty Re: Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

Témanyitás  Hidan Csüt. Jún. 02 2016, 10:57

Kérésre, inaktivitás miatt a harcot lezárom.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami Empty Re: Yamato (Kajiwara) vs Komimushi Zanami

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.