Víz Országának Partjai

+7
Fujimori Asami
Uchiha Itachi
Katsumi Kawachi
Ootsutsuki Kaguya
Sharo Lu
Hazukage Kurono
Jiraiya
11 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Dec. 30 2017, 23:18

A halász figyelmesen hallgatta a szűkszavú Genint, miközben kissé meglepett arcot vágva nyugtázta, hogy Kawachi mindössze néhány pillanat alatt burkolta be az ételt. 
- Kérsz még fiam? - Kérdezte, miközben felállt és Kawachi táláért nyúlt. Ha Kawachi még kér, akkor szed neki, ha pedig nem, akkor egyszerűen csak elkéri a tálat és egy fából készült lavórba teszi ami teli van vízzel. - Nem valami okos dolog elmondani bárkinek is, hogy Oininná leszel... Az egy titkos szervezetféle nem igaz? Én pedig akkor tudni fogom, hogy a tagja vagy. De javíts ki ha tévedek. - Folytatta a férfi, majd leült az egyik székre és ő is magához vette a levesét, hogy megebédeljen. Vagy talán reggelizik? Esetleg vacsorázik? Mindegy is, a lényeg, hogy eszik. 



// Kawachin múlik minden, bármit tesz. A beszélgetés addig folyik, amíg a halász ki nem teszi őt, vagy Kawachi el nem megy. Tőled függ, hogy mennyire akarsz vele kommunikálni. +8 ch a várakozásért. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szomb. Jan. 06 2018, 22:06

Elég éhes voltam, így gyorsan belapátoltam az ételt, miközben szűkszavúan elmondtam a terveim. A kérdésre, hogy kérek még gondolkodás nélkül igent bólintok, mire a férfi szed még egy tállal, amit már lassabban eszek. Ekkor viszont olyat mond, amitől kiesik a kanál a kezemből. Furán nézek és el is gondolkodom, vajon valóban egy egyszerű halász vagy annál több? Ha az lenne nem lehetne tisztában az ANBU osztag működésével, az oininnel még kevésbé, hisz az az ANBUnál is titkosabb csoport.
- Ha valóban csak egy halász vagy, akkor nem kéne aggódnom, hogy tudod ezt. Vagy titkolsz valamit?
Nem szokásom finomkodni és, ha valóban csak egy halász, akkor nem kell félnem, bár nem hiszem, hogy ellenséges shinobi csak úgy letelepedhetne vagy ha nem idegen, akkor nem hiszem, hogy a falu nyugállományba engedné egy ninjáját. Ki tudja? Nem vagyok olyan rangban, hogy megkérdőjelezzem a falut. Egyetlen gond lehet az egésszel, ha egy ellenséges ninja és én ettem az ételéből, bár ő is evett.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Jiraiya Kedd Feb. 20 2018, 16:02

// +15 ch és +5 TJP a késésért. // 

Ahogyan Kawachi kiejti a kanalat a kezéből, majd maga elé réved, az öreg halász, csak felnéz öreges, megviselt szemeivel a vastag, hernyószerű szemöldöke alól, majd tovább folytatja kényelmes étkezését. Kawachi kérdésére meg sem rezzen, csupán beleszürcsöl egyet a levesbe kanalazás közben, majd egy nagyobb darab halat vesz a szájába. Azt kissé eltolva nyelvével, röviden válaszol. 
- Valóban nem... De ha titkolnék valamit, szerinted elmondanám? - Tette fel költői kérdését, miközben visszacsúsztatta fogai alá a nagy falat halat és rágni kezdte. Abban a pillanatban ahogyan lenyelte, Kawachi zörgésre lesz figyelmes az ajtó felől. Olyan hangot lehetett hallani, mintha valaki az ajtót verné, amikor pedig odanézett, észrevehette, hogy az ajtó mellett jobbra, a fogason lógó bőrkabát - amit a halász viselt odakint - és a mellette lógó szák himbálódzik... - Csak a hal. - Mondta nyugodtan a férfi, miközben folytatta az étkezést. Ezután a szák még egyszer megmozdult, mintha csak egy nagyobb darab jószág vergődne benne. Nekicsapódott a falnak is, megint dörömbölés hangot gerjesztve.  

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Márc. 05 2018, 19:41

A férfit nem igazán zavarja a "manőverem", ahogy kiejtem a kanalat a kezemből, majd magam elé révedek elgondolkodásom jeleként. A halász zavartalanul folytatja az étkezést, amíg egy nagyobb hal nem kerül a szájába. Egy kicsit még megrágja, majd félretolva a nyelvével rövid választ ad. Ez egy kicsit nyugalmat is ad, de érdekes kérdéseket vet fel a válasz. Én is folytattam az étkezést, de ekkor furcsa hangot hallok. Egyből az ajtó felé fordulok, mintha valaki az ajtót verné. Egy pillanatra még meg is fordul a fejembe, hogy vajon ki akar ennyire bejönni a lakásba? Asztaltársam megnyugtat, hogy csak a hal az. Lenéztem a földre és megértettem, hogy miről is beszél. Ugyan a hal még egyszer megmozdult és ugyanazt a hangot adta ki, de már nem érdekelt. Ekkor felvettem a kanalamat és folytattam az evést. Néhány falat után újra megszólaltam.
- Mi vagy, ha nem csak halász? Honnan vannak ilyen információid?
Egyelőre nem tudom, hogy mennyire bízhatok benne és mennyire fog válaszolni, de meg kell tudnom, hogy ki ez a figura. Egyelőre nem tudom, hogy mire fog válaszolni és mit kérdezhetnék még de talán a válaszok után lesz folytatás.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Jiraiya Vas. Ápr. 01 2018, 16:07

Telik az idő a halász házában, melyet halszag leng körbe, pontosan úgy, ahogyan a halászból is erős halszag árad. Nem beszélve az ételről és immáron a jelenlévők szájáról. De persze mindez mellékes, a halszag és a halász hálók, a halászáshoz és a halak feldolgozásához használatos eszközök a lakásban mind csak körítés... Elvégre Kawachi gyanakszik, a férfi sóhajtott egyet.
- Mi lennék ha nem csak halász fiam? A nevem Riaru Gyofu. Egyike azon halászoknak, akik a partot szelve, magányosan szerzi be a tengeri lényeket és választ magának pultot a Kikötővárosba, hogy aztán egy hajnalra virradó napon eladja őket. - Állt fel, majd tette egy vízzel teli, kisebb dézsába a tányérját és a tűzhely felé indult rendezkedni. - Az információim pedig köztudottad? Azt hiszed, hogy egy magamfajta vénember nem él már azóta ezen a helyen, hogy hallott volna az Oininokról? Vagy hogy látott volna már egyet is? Az emberek pletykálnak fiam... Nem te vagy az első Ninja, akivel beszélgetek. De te vagy az első akit vendégül látok. - Mondta, miközben befejezte a rendezkedést és ha Kawachi nem kér több ételt, akkor elkéri az ő tálját is, majd azt is a dézsába teszi. - A háború kissé paranoiássá tett téged nem gondolod? - Nézett rá bozontos szemöldöke alól, miközben nekiállt valamiféle növényi nedvet csepegtetni a mosatlannal teli dézsába, mire az felhabzott. - Indulj el pontosan a parttal ellentétes irányba. Arra találod Kirigakurét. Ha Északra indulsz a part mentén, akkor a Kikötővárosban fogod találni magad. Biztosan vár már rád a falu. - Fejezte be az öreg, majd elkezdett egy ronggyal mosogatni. 
// +15 Ch a késésre. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Ápr. 08 2018, 20:26

Lassan telik az idő, ahogy esszük a hallevest, aztán el is fogy az. Nem tehetünk ellene, de az ételnek szokása, hogy ha eszik, akkor egyre kevesebb lesz, majd teljesen elfogy. A hal szag mindent beleng és most mr a leheletem is halszagú, bár szerintem a tengeren eltöltött ídő után ez a legkevesebb, nem hiszem, hogy sokat rontott rajta.
- Miért nem vesz egy hajót, hogy mélyebbre merészkedjen?
Teszem fel a kérdésemet, elnézést egyelőre nem kérek a feltételezésért. Közben a férfi elveszi a tányéromat, miközben magyaráz. Aztán rendezkedik és mosogatni kezd. Szavait megfogadom és el kell ismernem, hogy korából adódóan valószínűleg megélhetett akármit, bár az emberek beszédét nem ismerem, hiszen körülbelül fél- egy éve próbálom kerülni a társaságukat, igaz előtte sem voltam egy tipikus társaságközpontja figura. A férfinak nem teszem szóvá, hogy mindig is gyanakvó voltam, nem kellett ahhoz háború, hogy ilyen legyek, a bűnözők között eltöltött pár év bőven elég volt ehhez.
- Nem kellett hozzá a háború!
Adok rövid hangot a gondolataimnak, majd tovább figyelem a férfi mozdulatait. Miután pedig elmagyarázta, hogy merre van a falu. Megköszönöm az ételt, majd felállok és tisztelettudóan visszateszem a széket. Elgondolkodom egy pillanatra, majd kézpecséteket mutatok és lassan megjelenik a kezembe egy fából készült kunai, amit az idézés: Kardok tánca technikával idézek magamhoz. Lerakom az asztalra, majd elindulok.
- Köszönöm ismét az ételt és az útbaigazítást, nem vagyok a hálálkodás híve, viszont amit adni tudok az nekem fontos, viszont tartozom annyival, hogy ezt odaadjam.
Hajolok meg a férfi elé, bár ő ezt nem láthatta, hiszen háttal állt nekem, majd elhagytam az épületet és elindulok a falu felé a férfi útmutatása alapján.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Jiraiya Szer. Május 16 2018, 19:24

A halász vállat von, miközben száját lefelé biggyeszti.
- Nincs rá szükségem. Amit így szerzek, abból bőven megélek. - Mondta, majd ügyet sem vetve tovább Kawachi szavaira, mosogatni kezdett. 
Amint a fiú elköszönt és az asztalra tette a kunait, ő egy pillanatra megállt, majd hátranézett a válla felett.
- Sok sikert fiú... - Morogta oda, hagyva, hogy Kawachi útjára keljen.

// A késésemért elnézést kérek, +20 Chakrát és egy C szintű technikát írok neked jóvá kárpótlásul. A következő posztodba kérem feltüntetni, hogy melyik volt ez a technika.
A következő posztot ide kérem: https://narutohun.all-up.com/t63p125-utcak-es-terek
Írd le, hogy megtaláltad a falut ahol igazoltad magad, majd konstatáltad, hogy a falut megtámadták pár nappal ezelőtt, így romos minden. Nem szenvedtek nagy sérüléseket a házak és a falak, így viszonylag gyorsan fog menni a helyreállítás. Kawachi hazatért és egyéb elfoglaltságai után lefeküdt aludni (Írd le hogy milyen volt a falu, mit látott, mit tett mikor hazaért, stb. Milyen gondolatok törtek fel benne?
Alszik... Álmodik, méghozzá a harcokról...
Ám egy tompa nyikorgás és egy penge halk hüvelyből kúszó hangja üti meg a fülét. Kawachi párnája alatt egy kunai van és teljesen be van takarózva, kezei a paplan alatt. Felszerelése a szobában található, továbbá jól tudja, hogy nyitva hagyta az ágya mellett lévő ablakot, ami közvetlenül az ágya felett nyílik, Kawachi jobbján. Onnan ember szagot érez, míg a nyikorgást biztosan a baljáról, az ajtó felől hallotta. Az ajtó nagyjából 3 méterre lehet tőle.

Mit tesz!?
1.) --> Kinyitja a szemeit --> Ekkor azonnal, villámgyorsan képes lesz felfedni a hangok forrását és villámgyorsan reagálni, hiszen az érzékei megfelelően kiélesedtek erre.
2.) --> Csukva tartja a szemeit és vár... Alvást színlel. //



Ui.: A halásznál 2 kalandszálat/segítséget/támogatást hagytál felfedezetlenül.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Fujimori Asami Pént. Júl. 31 2020, 20:58

//Hyuuga Hanabi- A valóságot ki hallucinálja? //

A férfi bántó szavai Asami lelkéig hatoltak. Már az első napon, mikor az akadémia kopott termébe lépett, elképzelte, hogy mikor geniné válik és megkapja az első feladatát, milyen fennkölt és megmásíthatatlanul felemelő érzés lesz a falú és az ott lakok segítségére lenni. Most azonban az öregembernek mégsem volt egy kedves szava sem hozzá.  
- Te nem vagy képes segíteni nekem! – a szavai mögött lakozó fájdalom mégis jobban megérintette a kunoichit mint a kimondott sértő szavak.
- De tudok! Én … - csattant fel, de ahogy a fellángolása, úgy a szavai is elhaltak egy pillanat alatt.
Rádöbbent, hogy csupán üres ígéret lenne az amit kínálhat. Egy ígéret, aminek a történetével nincs is tisztában és nem is látja, hogy az út melyet a férfi akar követni, hova is tart. Hogyan ígérhetne segítséget az öregembernek, ha azzal sincs tisztában, mit kell majd tennie, hogy beváltsa az ígéretét.
– ...megpróbálok mindent tőlem telhetőt megtenni, hogy a segítségére legyek. - nyögte ki végül halkan, miközben a kezeit tördelte a tehetetlensége miatt.
Kétségek gyötörték, ahogyan az elesett öregemberre nézett. Elgyötört teste, minden egyes mozdulata kiégett és lassú volt, mégis a tettei komoly elhatározásról vallottak. Nem panaszkodott a helyzete miatt, a testét gyötrő tisztán észrevehető fájdalomra, talán mert egy sokkal fájdalmasabb és mélyebb seb gyötörte őt, melyhez képest a valóság bizarr és torz tükörképé változott a szemeiben. De a kétség, egyre csak erősödött a lányban, mert már ő maga sem tudta, hogy valóban segíteni akar neki, vagy csak mindenáron teljesíteni a küldetést?
- Minden egyes hozzád hasonló népség segíteni jött, és mégse segített! Pedig én csak a kincsemet akarom... az én egyetlen és legdrágább kincsem! Csak el akarok jutni oda... - az asztal sarkára rakta a ki rajzolt térképet.
Gyermeteg és minden fontos információt nélkülöző rajzocska volt. Egy házikó, a tenger vagy éppen egy folyó látképe, melyet szaggatott, girbegurba vonal kötött össze. Se egy természeti képződmény, se egy jól behatárolható és ismerős helyszín, mely viszonyítást adna róla, hogy mely égtáj felé kellene haladnia annak, aki elakarja érni a célt.

„Mindig nyitott szemmel járj a világban, mert soha nem tudhatod, mire is bukkanhatsz.”

Rátámaszkodott az asztallapra, hogy jobban szemügyre vegye először a térképet. Kíváncsi volt a korára, melyet a papír anyaga, a színe és széleinek kopása, illetve a rajzhoz használt tinta kifakulása könnyedén elárulhatott bárkinek. Bár pontos korát így is lehetetlen volt megállítani, de annyit bizonyosan letudott belőle szűrni, hogy a térkép vajon koros és agyonhasznált-e, vagy egy alig pár napja vagy hete alkotott térképvázlat.
- Ha segíteni jöttél, segíts. Vezess el ide! - mutatott a vizet ábrázoló jel mellé. 
Akármennyire kíváncsi volt, mi is vár ott rájuk, a tekintetét csakhamar a térkép melletti levelek és rajzok keltették fel A leveleket egy bizonyos Tokisho Katori-nak címezték, kinek a neve egybevágott a neki szánt megbízó nevével, ezzel pedig semmi különös nem volt. Sokkal érdekesebb lehetett, hogy a leveleken sikerült-e észrevennie esetleg a feladok nevét, vagy éppen a postai szolgálat pecsétjét, illetve a feladási dátumokat.  
A levelek között rejtőző gyermeki rajzokon bár átfutott a tekintette, de a rajtuk lévő események, ha nem is sokat, de elárultak arról, hogy vajon ki is alkotta őket. A gyermek, teljesen valósághűen ábrázolt egy házat, mely talán ezt a mára romhalmazzá vált épületet ábrázolta. A több rajzon szereplő kutyák és a shinobik is túlságosan részletesre sikerültek ahhoz, hogy valaki képzeletből vetette volna őket papírra. Érdekes volt Asami-nak látni, hogy ő mennyire szebb rajzokat alkotott már 5 évesen ezeknél.  
- Ha pedig másért, akkor már el is mehetsz. - mintha olvasott volna a lány gondolataiban, úgy kezdte el egy kupacba rendezni a papirokat.
Katori-san pedig, ki végig ott állt előtte az asztal túloldalán, szinte tökéletes borítású, zárt könyv volt a számára. Az addig a pillanatig vénembernek hitt, gyenge és elesett megbízója, egy szempillantás alatt változott meg a szemeiben. Piszkos ruhája alatt, ha nem tagadó, de tisztán kivehető még erős izmok feszültek meg újra és újra, ahogy az öregember megmozdult. Ráncos bőrét, régi, már majdnem kifakult tetoválások borították, sőt, némelyik mintha egy pecsét alakját vette volna fel, mikor a férfi úgy mozdult. Talán ez zavarta legjobban a kunoichit. A megérzései, mind mindig most sem hagyták cserben és a morzsák melyeket képes volt meglátni, tisztán mutatták számára az ösvényt, melyen végig kellett haladnia.
A csuklójára csavart zsebóra, amilyen feltűnő volt, annyira hidegen hagyta azonban. Mintha csak azért lenne ott, hogy elterelje valami sokkal fontosabbról a figyelmet. De vajon járt az óra, vagy már megállt. Azt nem látta tisztán.
- Régóta nem tudom hol van az a hely... de tudom, hogy oda kell mennem. - a szavai keszekuszák voltak és szinte érthetetlenek, mégis lakozott bennük valami értelem, melybe nem is mert belegondolni Asami, annyira rossz sejtése volt ezzel kapcsolatban.
- Akkor bajos lesz megtalálni ezen térkép alapján. - jegyezte meg halkan a kunoichi, mire az öreg egy szó nélkül hagyta faképnél őt.
Nem tudta, hogy miért, de úgy érezte követnie kell a őt a lakás addig egy fel nem térképezett részébe is. A padló halkan recsegett apró lábai alatt, ahogy belépett az étkezőbe. Körbenézett, de néhány képen kívül semmi sem nyűgözte le őt. A kopott falak, a málló vakolat és a dohos szag ismét csavarták az órát, ahogyan Katori felkavarta az állott port. Egy pillanatig nézte csak, hogy az öregember mit is csinál. Talán az egyik szekrényből, vagy a konyhaasztalról vette ellő kopott táskát, melybe ételt és kitudja mit csomagolt még magának. Tudta, hogy most nem lehet a férfi hasznára, csak hátráltatná őt, így türelmesen várta, hogy mikor is végez a pakolással.
Addig is a figyelmét a falakon logó képek nézegetésével kötötte le. Egy férfi és egy lány, majd ugyanaz a férfi és egy nő. Úgy érezte, hogy belekontárkodik másik életébe, mégis hajtotta a kíváncsiság. A férfi vajon Katori-san? A nő pedig akkor a felesége. A kislány pedig a lánya lenne? Vagy az unokája, esetleg a húga? Az egyetlen támpont a bekeretezett oklevél volt, melynek keretén pár megszállt a pór.
- Ez… - hozzá akart érni, hogy közelebbről nézhesse meg az oklevelet, de az utolsó pillanatban megálljt parancsolt a kezének.
Kissé közelebb hajolt, hogy eltudja olvasni a bizonyítványon szereplő nevet és talán kitudja olvasni pecsét motívumát, melyből kiderülhetne, vajon melyik Mizukage hitelesítette azt.  
- Akár jössz, akár nem... nem bírok tovább segítségre várni. - az öregember szavai visszarántották őt a valóságba - A kincsem már vár rám! - indult el az ajtó felé, de Asami azonnal az útját állta. Határozott tekintetét a férfira vetette és előzékenyen a kezét nyújtotta neki.
- Mindenben segítek önnek Ojisan. - felelte magabiztosan Katori-nak. - De a táskát kérem. - hangja nem tűrt ellenmondás. – Majd én viszem. - mosolyodott el barátságosan- A végén még megterheli a derekát és önt is cipelhetem. -várta a férfi válaszát és reakcióját, de tudta, hogy ez a feladat sokkal nehezebb lesz, mind az gondolta.
- Különben is, ha nem tudja hol kell keresnie valamit, azzal cak időnket pazaroljuk ha csak elindulunk a nagyvilágba. Tudnom kell mindent erről a kincsről! Kérem, mondjon el mindent amit tudnom kell róla.
Fujimori Asami
Fujimori Asami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 120
Elosztható Taijutsu Pontok : 19

Állóképesség : 120 (D)
Erő : 120 (D)
Gyorsaság : 140 (D)
Ügyesség/Reflex : 120 (D)
Pusztakezes Harc : 120 (D)


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Aug. 13 2020, 18:18

//Fujimori Asami- A valóságot ki hallucinálja? // 
//Elnézést, ha kicsit félreérthetően fogalmaztam: A férfi kezén a zsebóra is tetoválva van//

Minél jobban figyelted az asztalon heverő borítékokat, annál kevésbé lettek érdekesek azok. Számlák. Víz, gáz, fűtés, villany. Különböző jelekkel és fontossági pecsételéssel ellátott fehér és színes borítékok. Némelyik kicsit meg is sárgult már. Mégse nyitották ki. Volt ott még egy fekete boríték is. Levél már nem volt benne, csupán a színe kelhette fel a figyelmed. Se feladó, se címzett. A levelek közé rejtett gyerekrajzok más-más papírra voltak felkenve. Volt ott már megsárgult és volt meggyűrt papír is. Eltépett, félbehajtott, összevizezett. Volt ott minden. A térkép is gyűrött volt már. A lap egyes részeit befogták a sárgás mintázatok. Nem volt túl idős, de pár éves legalább. 
A falon lévő oklevélen a következő név állt: Tokisho Yue, és a III. Mizukage pecsétjét fedezhetted fel rajta. 

[...]

Mikor a férfi útjába álltál, ő először meghökkent. Egy pillanatra meg is állt, majd már tört volna át rajtad mikor kedves szavaiddal szinte pofon vágtad őt. 
- K-köszönöm- dadogta, miközben átnyújtotta a táskát. Furcsán nehéz volt. Mintha a kopottas hátizsákba három féltéglát is tömtek volna, aképp nehezedett bele kezedbe. Az öreg úr pedig meg se nyekkent alatta. Valami gyanús ezzel a bácsival, nem gondolod?
- Hogy.. mit tudok a kincsről? -nézett rád kérdően- az biztos, hogy rendkívül értékes. Várj csak! - mondta, majd újra bement a házba. Lassú, megfontolt lépésekkel menetelt és szedett össze egy két cetlit. Hol a földről, hol az asztalról, hol pedig a falról tépte le. Majd egy pár perc múlva, kicsit kipirosodott arccal tért vissza. Egy két kezében levő lap még teljes volt, a többi már csak cafat. 
- Ezt nézd meg... mennyi helyen van róla említés! - majd a még üres kezébe nyomott egy pár letépett maradványt. Mindegyiken más-más színű tintával de mégis hasonló kézírással álltak a szövegek: "Kincsem", "Drága kincsem", Egyetlen kincsem", "A legdrágább kis kincsem" - és hasonló szövegek. azonban mindegyik csak egy fecni volt. - És- és ez! - mutatott egy újabb rajzot. -Erre is az volt írva, hogy kincs. Szerintem ez segíthet.- A rajz valószínűleg a tengert ábrázolta. Apró halacskák úsztak a végtelen kékségben. Az öreg eztán egy fénylő ajtóról való rajzot mutatott neked aminek hasonló kék háttere volt. - Már azt se tudom, melyik irány a jobb és melyik a bal. De tudom, érzem, hogy ez a kincs az én végzetem. Ha csak rágondolok, elkezd bizseregni belülről a fejem! - mondta s megvakarta a halántékát. -Ezzel a gondolattal kelek reggel és alszom el éjszaka. Nem tudom ki vagyok és mit kéne tennem. Csak ez jár a fejemben. Nem tudom mi ez és mit akar velem. De enélkül nem vagyok teljes! - mondta egyre hangosabban - Meg kell találnom! - mondta majd mindent kidobott amit a kezében tartott. AZ összes színes rajzot melyen ez a ház vagy épp tengeri állatok voltak.   Mindent. - Követjük a ház mögötti ösvényt és lemegyünk a tengerhez. Ha nem az a jó irány, hát megyünk máshova. Meg fogom találni! - a férfi eltökélten simított végig szakállán. A pólója kicsit felemelkedett, te pedig láthattad, hogy gyomra szörnyen be van esve. A másik furcsaság pedig az volt, hogy még ott is tetoválások borították. Egy gyűrű, egy kunai, egy koi-hal, egy farkas és egy hold szimbólum volt az, amelyet ilyen rövid idő alatt ki bírtál venni. 
- Indulhatunk? - kérdezte, majd megropogtatta hátát. 

[...]

Amennyiben elindultok, a ház mögött tényleg találtok egy kis ösvényt. Mellette egy összetákolt táblára egy pár halacska van felfestve. Az utat már  belepte a természet. Már csak nehezen lehetett kivenni az egykori széles járást. Az öreget azonban ez nem zavarta. Örült, hogy valaki elkíséri az útján. Ha egy ideig nem szólsz semmit, az öreg dúdolásba kezd. ~ Fent a végtelen, mezsgyéjén ... zúgott a tenger egy végtelen mesét... botor gyermek, ki ott jársz fent.. gyere velem, s nem lesz végtelen a csend... együtt hangosabbak leszünk mint az élet órája... s végül megszerezzük, mi a szívnek oly' drága... édes kincsem, úgy várlak... mint... ~ a dal itt megakadt, s egyre csak újrakezdődött. A dallam kellemes volt, magas hangokkal tűzdelve. Olyan volt, akár egy kellemes altató. Még így, a férfi rekedtes hangszínével is.

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Fujimori Asami Kedd Aug. 25 2020, 15:44

//Hyuuga Hanabi- A valóságot ki hallucinálja? //

Még a fiatal kunoichi elhatározása is megrendült, mikor a férfi határozott, félelmet nem ismerő tekintetével találkozott, mikor is az útját merte állni. Felkészült rá, hogy a férfi félretaszítja őt, vagy még ennél is radiálisabb tettekre szánja el magát, de talán a lány kedves szavai megenyhítették a szívét.
- K-köszönöm. - dadogva adta át neki, az étkekkel telepakolt táskát, mely annak ellenére, hogy a férfi milyen könnyedén is emelgette, ijesztően nehéz volt.
Asami felszisszent a meglepetésében és elhúzta a száját, ahogyan éles koppanással ejtette a földre a csomagot.
- Elnézést. - kanyarította azonnal a hátára, immáron egy erőteljesebb mozdulattal a zsákot, de mégis kurtán és gyanakvóan sandított a férfira. Korábban soha nem hitte volna, hogy valaki képes lehet ilyen könnyedén megemelni egy ilyen súlyos táskát, méghozzá ilyen vékony és elesett, sőt már-már beteges alkattal. Most mégis, hogy a saját szemeivel látta mindezt, már nem kételkedett abban, hogy a világ sokkal különösebb hely, mint azt korábban gondolta és ez az öregember sokkal érdekesebb, mint bárki akivel korábban találkozott.
- Hogy.. mit tudok a kincsről? - a válaszai pedig egyre több és több kérdést vetettek fel benne, de ugyanakkor a válaszok adta lehetőségek  mértéke is egyre csak hízott. Asamiban mégis kezdett összeállni egy kép, vagyis inkább egy elképzelés mely nem sok jóval kecsegtetett.
A Katori-san által hozott kis fecnik halmazát, mintha csak egy levélből vágták, vagyis inkább éppen tépték volna ki. Mindegyiken pedig ugyanaz a szó volt látható. Kincsem”. Asami lágyan megérintette az állát, miközben végignézet az orra alá dugott cetliken. Semmi kétsége nem volt afelől, hogy ezek a kincsek nem egy tárgyat, hanem egy személyt jelölnek. Mindegyik vagy megszólítás vagy elköszönés részét képező jelző volt. „Drága kincsem", „Egyetlen kincsem", „A legdrágább kis kincsem"  ami azt jelentette, hogy akárki is küldte, vagy éppen ellenkezőleg, akárkinek is küldték őket, azzal sokkal szorosabb viszonyban lehetett az illető.
- Már azt se tudom, melyik irány a jobb és melyik a bal. De tudom, érzem, hogy ez a kincs az én végzetem. Ha csak rágondolok, elkezd bizseregni belülről a fejem! - mutatott még neki két újabb rajzott, mely közül az egyik a tengert és a benne lakó állatokat ábrázolta, a másik azonban egy fénylő ajtót, egy egyszerű kék háttér előtt. Vajon a „kincse” az ajtó mögött lenne, a tenger mélyén? Kíváncsi volt a válaszra, de mégsem tette fel az öregembernek. - Meg kell találnom! - hajított félre mindent amit eddig olyan nagy becsben tartott, a fecniket, a rajzokat, melyek széjjel repülve a szobában, némán kúsztak be a bútorok legkisebb részei közé, vagy éppen tűntek el a földre dobált többi levél között. - Követjük a ház mögötti ösvényt és lemegyünk a tengerhez. Ha nem az a jó irány, hát megyünk máshova. Meg fogom találni!- simította végig a szakállát, miközben koszos és néhol szakadt pólója megemelkedett.
Katori-san sokkal rosszabb állapotban volt, mint azt korábban a kunoichi gondolta. Az alultáplálás olyan jelei mutatkoztak rajta, mely megrémisztették őt. A beesett hasa arról árulkodott, hogy akár hetek óta nem ehetett semmit, de ha ez igaz, mégis mit csomagolhatott el a táskába. De ezen kérdést gyorsan kideríthette volna ha belenéz a hátán lógó súlyos csomagba. De egyenlőre tiszteletben tartotta a férfi tulajdonát. A figyelmét úgyanis az újabb tetoválások kötötték le, mely a férfi hasát és oldalát díszítették. Egy gyűrű, egy kunai, egy koi-hal, egy farkas és egy hold szimbólum. Mind olyan, össze nem illő dolgok, amelyeket egy ismert csoport sem használt egyszerre a testén. Így annyiban maradt Asami, hogy talán emlékek darabjai.
- Indulhatunk? - az öregember, újra elszánt és tettre kész volt.
- Igen! -csattant fel határozottan Asami és szándékosabb megigazította a vállán a táskát és figyelte a zajokat amiket az össze zörrenő étkeknek kellene hallatniuk.

Percek óta némán haladtak a szebb napokat is látott ösvényen. A férfi óvatosan sétált előtte, odafigyelt mind a kidőlt ágak között sűrűn benőtt tüskék bokraira, mind a lábuk alatt a magas fűben csendben megbújó gyökerek csapdáira. Miután a ház mögötti táblánál maga elé engedte őt, egy ideig a hátát nézte csupán és próbálta kiolvasni a mozdulataiból, hogy mennyire is képes odafigyelni a környezetére és mennyire összehangolt a mozgása az öt körülölelő természettel. Ha az öregember valaha shinobi volt, akkor sokkal megfontoltabban és gyorsabban lesz képes haladni az ösvény korántsem veszélytelen útján. Éppen ezért ezért megfelelő távolságból követte őt, hogy tisztán láthassa a férfit és az utat is és ha szükséges időben közbelépjen, hogyha esetleg tévedne és a férfi ügyetlenebbnek bizonyul annál, mint azt gondolta, egy szempillantás alatt a segítségére tudjon lenni.
A közös képen szereplő lány és az Akadémia záróvizsga diplomán szereplő név vajon ugyanaz a személyt jelöli? Tokisho Yue. Nem hallottam még ezt a nevet sehol. Se a családi, se a vezeték név nem ismerős.” a férfi éppen egy tüskék bokor mellett sétált el és Asami már éppen azt hitte, hogy a tüskék megsebzik a férfi kezét, de végül alig egy ujjnyival elkerülte őket. De azt, hogy ezt szándékosan vagy véletlenül tette, arra már nem jött rá. „De a diploma pecsétjén egyértelműen a Saindamei jele volt kivehető, szóval most legalább annyi éves lehet, mint az apám. De ez nem visz ellőre semmiben. A neve fontos lehet, az életkora azonban most nem lényeges. A kincs amiről Katori-san beszélt vajon ő lenne? A megmutatott fecniket biztosan levelekből tépte ki, melyeket vagy neki írtak, vagy ő írta neki. Ha ez helyénvaló feltételezés, akkor a szobában lévő levelek egy része tartalmazza azokat a papírokat, melyekről a fecniket szedte. Ha csak egyet kettőt láthattam volna közülük, hogy milyen szövetkörnyezetben használta őket, akkor biztosra mehetnék, de így?  Ez a lehetőség már elveszett. Vajon rákérdezzek nála? A viselkedése alapján, erős demenciában szenved, így nem biztos, hogy akármilyen értelmes választ is kinyerek belőle. De ha tévedek, akkor már más a helyzet. De erre gondolni sem merek, ha pedig csak gondolkodok rajta, attól nem leszek előrébb. Kezdjek el vajon puhatolózni?” Asami épp komótosan egy korhadt faágat lépett át, mikor is a férfi halk mégis gyönyörű hangja magához térítette a gondolataiból.

~ Fent a végtelen, mezsgyéjén ... zúgott a tenger egy végtelen mesét... botor gyermek, ki ott jársz fent.. gyere velem, s nem lesz végtelen a csend... együtt hangosabbak leszünk mint az élet órája... s végül megszerezzük, mi a szívnek oly' drága... édes kincsem, úgy várlak... mint...

A dalt pedig újrakezdte, újra és újra. Asami megpróbált a szövegre figyelni, megállapítani, hogy miért pont ezt a dalt énekli. Vajon van valamilyen hátsó jelentése, vagy mögöttes tartalma, vagy egyszerűen egy olyan kedves emléket idéz fel benne, melyről a kunoichinek fogalma sem lehet.
- Szép dal Katori-san. - szólalt meg halkan és illedelmesen, hogy a férfi figyelmét magára terelje. - Ezt énekelte Yue-sannak is? - próbálta a lányra terelni a öregember figyelmét. És ha lehetséges feltenni neki azt a kérdést, ami szálka volt a szemében. - Mesélne nekem Yue-ről. - szándékosan a nevén szólította, hogy ezzel is azt keltse, hogy ismeri vagy ismerte a nőt.
Fujimori Asami
Fujimori Asami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 120
Elosztható Taijutsu Pontok : 19

Állóképesség : 120 (D)
Erő : 120 (D)
Gyorsaság : 140 (D)
Ügyesség/Reflex : 120 (D)
Pusztakezes Harc : 120 (D)


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Szept. 27 2020, 10:00

Jogosan vetődhetett fel Asami fejében a kérdés: Mit csomagolhatott el az öregember, ha ennyire sovány? Mikor megigazította a hátán a táskát, egy-két fa doboz ütődött neki pár műanyag zacskónak. Koppanás és csörrenés hallkan neszelő játéka volt az, melyből a lány így se tudhatott meg annyit, mint amire vágyott.

[...]

A férfi magához képest iramosan lépdelt. Előre nézett, nem pedig a talajt kémlelte. Mintha ismerte volna már ezt az utat, s annak minden veszélyét. A kilógó ágak olykor súrolták nadrágjának szárát de különösebb sérülést nem okoztak az öregúrnak. Kezét néha derekán végigsimította és sziszegett egy kicsit. Akármennyire is fürgé voltak léptei, fájdalmai olyan nagyok voltak, amit senkinek se szabadna átélnie. A férfi mégis tűrte minden egyes lépésnél a hátába nyíllaló kínzó érzést. Csak ment tovább, olyan céltudatosan egy  olyan cél felé amiről nem is tudta, hogy mi az, mintha az életéért küzdene. Talán így is van? 
A férfi dúdolása törte meg az erdő kellemes csendjét. A rekedtes mégis oly' sok mindent megélt hang úgy csengett fel mint egy régmúltból szóló altató. Katori arcán egy nyugodt mosoly pihent. Mikor feltetted a kérést, még a dal fogságában volt. Úgy szólt ki a mámoros érzésből.
- Minden este közösen énekeltük Yue-val ezt. Csak sajna az ő részére már nem emlékszem - Majd mikor ezt kimondta, a mosoly lehervadt az arcáról, s egy pillanatra ledermedt. Hátranézett, egyenesen a szemedbe. Arcán rémület és keserűség keveredett. Hangjából pedig mélyen gyökeredző fájdalom érződött. - Honnan tudsz Yue-ról? - Mondta keserűen - Azok a falubéli szörnyek mondták, ugye?! - egyre dühösebbé váltt - Mert ők csak  pletykákból és mások fájdalmából tudják jól érezni magukat! Az én kínom a legjobb esti mese, ugye?! - Elkapta a fejét rólad majd nagy gesztikulálásokba kezdett - Katori az őrült aki a nemlétező lányához beszél, ha-ha-ha - fordult át rémisztő kacajba a mondandója vége- Ha halott lenne legalább holteste lehetne de én csak képzelgek, ugye?! Gusztustalan falubéli ninja-népség - hangja egyre csendesebb és szomorúbb lett - gyilkosok - szipogta.
Ezt követően, mintha mi sem történt volna indult el és folytatta a dúdolást. - Yue szerette ezt a dalt - s arcán újra egy széles mosoly terült el. 

[...]

Egy röpke másfél óra volt, mire  a tenger zúgása már megcsapta a fületeket. Az erdő takaró lombjai között jéghideg szellő volt az, ami átfújt most a ruhátok alatt. Mikor kiértetek a partra, a köd beláthatatlanul takart el előletek mindent. Az öreg mégis célirányosan ment előre. Csak bele ne essen a vízbe. Majd megtorpant, mintha érzett volna valamit... 
- Ohh, én kincsem, merre vagy? - kiáltotta el magát. Azonban a tenger csak zúgással felet a kérdésére. Úgy tűnt reménytelen ez a hadjárat. Hisz itt csak víz és köd van. Vagy talán mégse?
- Katori- san? 

//Elsősorban szeretné megköszönni a türelmed, és a késésért +14chakrát vagy egy választható maximum D szintű technikát választhatsz. Ezt a választás kérlek a következő postodban jelezd. 
Másodsorban szeretném megköszönni az eddigi játékot! Sajnos a lassúságom nem volt okvetlen. Sajnos olyan szinten túlvállltam magam az életben, hogy képtelen vagyok olyan tempóban és minőségben mesélni már, ahogy szeretnék. Így leadom a kalandmesteri rangot. Azonban ne izgulj, nagyon jó kezekben leszel! A kalandodat Jiraiya fogja átvenni! További jó játékot kívánok neked^^ // 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Sai Szomb. Május 29 2021, 01:43

Shibo
//amikor  a mesélő is fáradt x"D de jogos volt a megjegyzés, hogy elmaradt a bemutatkozás, bunkó otogakurei banda, na xD A levél utáni hosszabb várakozásért pedig bocsánat, nem sikerült tervek szerint írni még mielőtt benyelt az analízis vizsgára készülés, de ma meglett, így ide is idejutottam picit ^^'//
- Valóban - mosolyog a nem túl szívélyes megjegyzéseken a fehér hajú férfi, aki eddig nem mutatta be magát. Ahogy társait se, fel is róttad nekik. Lehet, ahonnan jöttek, nem olyan fontos az ember neve, hogy említésre méltó legyen, sosem lehet tudni.
- A nevem Rabou, a szakterületem az orvoslás, mániám az emberi test kutatása, emellett érdekelnek a különböző vegyületek, legyenek azok semlegesek, ártalmasak vagy épp hasznosak.

Szóval afehérhajú főmufti férfi volt a csapat hentese. Legalábbis tekintve, hogy milyen körülmények között köttetett a főnöke és közötted a csöpp megállapodás, bizonyára nem gyógyítani kívánja majd a foglyokat. A csipet szadizmus illene is ehhez a hátbórzongatóan simulékonynak tetsző stílushoz.

 - Reikit és Soniát már „ismered” névről. Utóbbi beceneve, bármily hihetetlen, Otogakure néma gyilkosa, kiválóan ért a hagyományos ninjatechnikákhoz, ninjutsuk terén óriási tudással rendelkezik, emellett hobbija a robbantás minden formában. Az előbbi kiváló kardforgató szamuráj erényekkel, s még impozánsabb kenjutsu tudással. - A másik hölgy Ai, szakterülete a manipulálás, a genjutsu mellett elterelésben is kiváló, hála előnyös külsejének.  A két úriember pedig Tempei és Goro - mutat először a szőke, majd a vörös hegyomlásra. - Az előbbi taijutsuspecialista, az utóbbi főleg raiton- és suitonhasználatban jeleskedik. 
Ha az előbb elfeledkezett a bemutatkozásról, most bepótolta talán bőven. Legalábbis osztott meg némi információt a csapatról. Valószínűleg nem a teljes igazságot, hiszen nem annak a fajtának tűnik, aki minden lapját kijátszaná, hiába törekszik ezt sugallni minden könnyed és nyíltnak tűnő mondatával. A csapat széleskörű "ninja-tudományterületeket" fedett le, ha arra gondolsz, hogy tanítanak is, ha arról van szó, nem panaszkodhatsz, ellenben ha arra gondolsz, hogy esetleg ha valami nem tetszik a bagázzsal kapcsolatban, akkor viszont kellemetlenebb fellépni ellenük. De a "bérlők" már csak ilyenek, tök jó, hogy vannak, amíg meg nem próbálod kitenni őket. 
Ezzel nagyjából felvázolta az alapokat, amiket elsőnek adni és kapni akart. Otthon érezhetik magukat úgymond, így szabad bejárásuk van szinte mindenfelé. Legalábbis oda biztosan, ami fontos volt neki elsőre, mert nem kardoskodott. Bár lehet, ez is csak egyfajta altatásos taktika. Mindenesetre ha nincs több kérdésed, akkor él a körbevezetés adta lehetőséggel akkor is, ha már a szobáik miatt sem sok jóra kellene számítania most sem.

//Kérlek, részletezd, milyen helyiségeket látogathatnak meg - ahol körbevezeted őket -, s hogy ott nagyjából milyen jellegű dolgok találhatók, ezzel legalább kifolgozzuk a bázis egy részét is  Razz //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Shibo Vas. Május 30 2021, 11:43

Hevesen bólogat, mikor a férfi ráébred mulasztására és kényelmesen hátradől székében, hogy átadhassa magát a mesének. Mert ő úgy fogta fel ezt, mintha csak egy régi hősökről szóló regéből a főszereplőket mutatnák be neki, akik persze kínhalált halnak majd egy árokba borulva a mérgezést követően.
- Á! - Csettint egyet, mikor a férfi bemutatkozok; magát látja benne, hiszen saját foglalkozását is így írhatta volna le, leszámítva az orvoslást, az emberi test kutatását és a vegyületeket, vagyis mindent, amit felsorolt. Igen, tény, hogy ez volt a "dolga", de egyikből sem vette ki igazán a részét, így Rabou hasznos lehet a számára.
- Ó - jött a hang Sonia bemutatására. Nem hitte volna, hogy a lány ilyen erényekkel is rendelkezik, noha ha valóban néma gyilkos, akkor nem végzi túl jól a munkáját - a megmaradt életek nem túl jó ajánlólevelek, ha pedig csak egymás között hívják így, akkor szintén nem sokat ér a becenév. A robbantás pedig egyáltalán nem néma.
Reikire egy ühümmel válaszolt. Az ő világa állt eddig a legtávolabb a sajátjától, egyáltalán nem volt képes párhuzamokat vonni. Ennek ellenére nem nézi le, sőt, talán tiszteli is elhivatottságáért. (Amúgy nem.)
Aira néz csillogó szemeivel ahogy elérnek hozzá és a beszéd közbe  lihiegni kezd, mint egy finom falatra kiéhezett kutya - ő lehetett az, aki Shibo világának megtestesítőjeként érkezett. Magára is úgy gondolt, mint aki ért a mainpulációhoz, de alig várta, hogy egy mestertől tanulhassa el a fortélyokat. Mármint ha ez opció.
Tempei felvezetésére csak ásít egyet - ugyan ő is taijutsus -talán-, mégis, van már egy ilyen a csapatában, meg amúgy sem tűnt túl érdekesnek a szakma, vagy a velejáró dolgok. Egyébként sem tudta, miben lehet a hasznára.
- Hmm - fejezte be mondandóját, ahogy a másik is a raiton-suitonhasználó ismereteinek ismertetése után. Első gondolata az volt, hogy ő mit keres itt, de inkább nem keresett kivetnivalót a csapatban, így ezt meghagyta magának.
Érdekes társaság és Reikin kívül mindenkiben talált közös vonásokat. Kár. Lehet mégis ő fog elhullani a leghamarabb. Ezt leszámítva a többiekből össze lehetett volna gyúrni egy, a taijutsuspecialista vonásai miatt csúnyább Shibot, aki nyilván sokkal hatalmasabb lenne a mostaninál - vajon valóban le akarják váltani?
- És melyikőtökhöz kell fordulnom, ha mondjuk mozog a fogam? - Kérdezte, de választ nem várva rögtön folytatta is. - Kissé ellentmondásos volt, de egyelőre megteszi; úgyis a gyakorlatban dől el ki mennyit ér - jegyzi meg semleges hangszínnel, tőle szokatlan nyíltsággal. Nem szokta csak így megosztani a gondolatait, főleg nem barátságos ellenségekkel, ráadásul ezzel részben saját magának is figyelmeztetést adott le. Ez a szituáció őt is teszteli, hogy mennyire képes kezében tartani a dolgokat és a beosztottjait.
A körbevezetés során megmutatott minden helyiséget és közben természetesen kérdéseket tett fel, amikre úgyis tudta, hogy nem kap választ. Túrájuk során benéztek három üvegházba, ahol a legkülönfélébb ritka növények nőttek, leginkább mérgekhez használt virágok, köztük két különlegesség is.
- A feketefüvet gondolom nem kell bemutatnom - mutatott a sötéten fénylő növényre. Hogy megmutassa hatását, hátha valaki nem ismerné, Kanashimi fejét teljes egészében beletolta a virágágyásba és ott is tartotta három másodpercig. A kísérő kidülledt szemekkel, fulladozva emelkedett fel és levegő után kapkodva értelmetlen dolgokat motyogott. Először az volt az ötlete, hogy a küldöttség egy tagjával ismerteti meg testközelből a hatásokat, de az túl kiszámítható lett volna, Shibo pedig nem szeretett kiszámítható lenni. Ez pedig jelzés is volt szolgájának, hogy távozhat. Természetesen ha bárkinek bármi kérdése volt valamelyik ismeretlen növénnyel kapcsolatban azt igyekezett megválaszolni. Aztán jöttek a kérdések.
- Mi a mesteretek valódi célja?
- Ai, tudnál engem manipulálni? Genjutsu nélkül, persze.
- Haa! Ki akar táncolni?
A labor a bázis központi részét foglalta el és a legnagyobb helyiség volt az egész területen. Volt három kisebb is, ahova szintén bevezette őket és közben a hely eredetéről mesélt.
- Halott Horizont Arborétumnak nevezték el és a kezdetektől fogva minket szolgál. Csak rejtett bejáratok vezetnek be ide, kívülről úgy néz ki, akár egy erőd és mérete ellenére jól rejtett helyen van.
Végül a fő terembe érve lelkesen fordult oda a vezetőjükhöz. A három kisebb terület közrefogták a központi helyszínt, melyben szinte minden megtalálható volt, amire az emberkísérletekhez szükség volt. Legalábbis azokhoz, amilyeneket a Mitsuji végzett.
- Azt hiszem, a legtöbb idődet itt fogod tölteni. - Egy szekrényhez lépett, amiből három hulla esett ki, amikor kinyitotta.
- Hoppá, ezeket elfelejtettem. Tudsz velük kezdeni valamit? - Nézett ártatlanul a vezetőre. Egyébként arra volt kíváncsi, hogy megteszik-e, amiért ideküldték őket - takarítani. Az lenne a legjobb, ha nem kellene szólni róla.
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Sai Szer. Jún. 30 2021, 01:07

[Shibo]

//bocsánat a csúszásért, kicsit tovább tartott megírni, mint gondoltam volna, ez a nagy meleg nem tesz jót a gyerekek alvási szokásának, legalábbis olyan szempontból biztos nem, hogy nyugodt éjszakáim legyenek ˇˇ’ Azért bízom benne, nem fog a poszt darabosnak érződni, mert szegényt annyi folytatásban írtam meg, hogy jaj… ˇˇ’//



A bemutatkozást követi kis fricskázó megjegyzésedre megint kb csak Sonia reagál, de ő hozza a megszokott minimum irritáltan összeszorítja az öklét formáját – bár most többet nem lép, valószínűleg azért a csapaton belül igen nagy jelentősége volt annak, hogy maga a vezetőjük, Rabou is rászólt, hogy mérsékelje magát, amit voltaképp meg is tett, mert hozzá képest egy néma ökölbe szorítom a kezem cselekedet igazán semmi. Szó nélkül viszont teljesen nem marad a dolog, a finom játékosság a másik oldal sajátja is. 
- Attól függ – felel ugyanis a fogas kérdésedre a mondandód végeztével mégis Rabou annak ellenére, hogy érezhetően költői volt onnantól kezdve, hogy nem hagytál időt a válaszra. – Ha szeretnéd, hogy megmaradjon, próbálkozz nálam, na viszont szimplán csak ki kell verni, Tempeire biztosan számíthatsz. Kivéve, ha nem a mozgó fogat kell kiverni. 
A felelet végéről tényleg csak a cinkosan pofátlan kacsintás hiányzik.

A kisebb „megismerkedés” utáni körbevezetés számodra kifejezetten eseménytelennek tűnhet. Talán elégedetlenséggel is tölthet el, hogy hiába a provokatív bemutatód, egyre kevesebb reakciót kapsz vissza, mintha kezdenének hozzád szokni. S nem csak olyan téren, hogy kiszámíthatatlanok a cselekedeteid, hanem olyan téren is, hogy másfajta éberség lengi körbe mindannyiuk, mintha fokozatosan megértenék, hogy jobb, ha mindenre fel vannak készülve, mint egy háborúban. Utóbbi persze hízelgő is egyben, de jelentősen rontja a szórakozási faktort. 
A kérdéseidre pedig unalmasan megint csak felemás válaszokat kaptál: 
- Azt talán egyedül csak ő tudja – érkezett a nesze semmi, fogd meg jól válasz Kabuto terveire vonatkozóan. – Ahogy azt is, mikor dönt úgy, hogy megoszt a gondolataiból.
- Ki tudja, lehet már teszem is, ahogy te is velem – kacsint rád kacéran a következőként megszólított, rózsaszín hajkoronás szépség, de valahogy nem érzed komolynak a megjegyzést, mintha csak egy fé vállról vett nagyon harmatgyenge visszavágás lenne. Mintha szándékoltan le lennének szedálva. Lehet, a méreg, amivel küzd a szervezetük, még ha nem is döntötte le őket a lábukról? Mindenesetre minden roppant visszafogott és színpadias továbbra is. 
- Én – szólal meg talán meglepetésedre az utolsó kérdésre végül Reiki. S ha esetleg bármilyen pillantással méltatnád, csak nagy komolyan felvonná picit a vállát, hozzáfűzve a vállalkozószelleméhez. – A kardhasználat is hasonló.
A laborba érve érezhetően büszkébben mutatsz körbe Rabou-t célozva be a „végén”. Nem fogsz nagyot tévedni, ha úgy gondolod, hogy az ideje java részét ezen a helyen fogja tölteni, ha rajta múlik. A szekrényhez lépve épp ezért drámai mozdulatot téve „szabadítottál ki” három hullát is, folytatva a hergelős stílust. 
Rabou szabadon hagyott bal szeme derűsen csillan, ahogy rád pillant. Mintha valami roppant szellemes viccet lőttél volna el. 
- Elég sok mindent, kérdés, mennyi maradjon belőlük későbbi használatra? 

//Ha itt még kíváncsi vagy valamire, tennél bármi provokatívat, nyugodtan, maximum a következő posztomban kicsit két idősíkon folyik majd a mesélői válasz, ne tartson vissza semmi//

* * *

A fiatal nő üvöltött fájdalmában, ahogy a pecsétsorozat újra és újra felizzott a bőrén. Két csuklójába és két bokájába már mély sebeket vájtak kötelékei, amelyek korlátozták a mozgásában. Rabou egykedvűen nézte, mintha csak valami tárgy lenne, miközben feljegyzéseket készített, s közben hümmögött néha. 
A nő már rég megtört, épp csak pislákolt benne az élet. A teste összeaszott, épp úgy, mint egy nagy betegség emészti fel az emberek egészséges formáit, szeme alatt mélységes, sötét karikák éktelenkedtek a folyamatos fájdalom miatti alváshiánytól. Az időszakos beájulásai semmit sem enyhítettek szenvedésein. Mellkasa zaklatottan járt fel-alá. Egy ideig sírt. Igazából egész kitartóan patakzottak a könnyei, de mostanra azok is elapadtak. Talán a nyála még folyna, ha cserepes ajkai között még bármilyen nedvesség is maradt volna. 
Haldoklott. Kegyetlen, undorító haláltusát vívott, miközben a pecsétek sorozata megakadályozta, hogy a teste képes legyen eltárolni a termelt chakrát, ami az élethez kötötte. Míg más pecsétek újra és újra felhevülve szipkázták el belőle a chakra maradékát lassan, roppant lassan. 
A cél az volt, hogy sok-sok példán keresztül fel lehessen térképezni, átlagosan mennyi idő alatt lehet teljesen kivonni a chakrát egy ember szervezetéből. Mellékesen azt is vizsgálta a fél szemét folyamatosan maszk mögött tartó férfi, hogy valóban meghal-e az ember azonnal, ha minden chakráját elveszíti. Ahogy azt is, hogy a felszerelése mennyi ideig volt képes tárolni az elszívott chakrát, és ha azt más élőlénybe fecskendezte, azzal mi történt. Ugyanezt tesztelgette halott, egykori élőlényeken is. Ezek nem feltétlen emberek voltak, de akadt köztük az is. 
Kutatása minden anyaga – legalábbis amit le is írt – elérhető volt közületek bárki számára, sőt, ha akartál, be is jöhettél hozzá. Látszólag nem titkolt semmit, de valószínűleg, ha nem jegyzett volna le semmit, akkor is tökéletesen emlékezett volna minden eredményre. Látszott a tekintetén a megszállott elköteleződés. Innentől kezdve pedig nem esett nehezére visszatartani információkat, megtartva őket a saját elméjének. 
A nagyobb méretű lila kígyó ugyanúgy megszokottá vált mostanra. Az állat biztosította a kapcsolatot Otogakurével. Most is egy üzenetet hozott, gyomrában láthatóan rejtezett valami, amit Rabou gyakorlott mozdulattal húzott ki, lenyúlva az állat torkán…



A csapat érkezése óta az élet túl nyugodtan telt. Akármi is volt a csapat valódi célja, az elmúlt két hónapban semmi különösebbet nem tettek. Tanulmányozták a vallásotokat, felvették a szokásaitokat – már amennyire -, s közben – ha igény volt rá – nekiálltak ninja tudományokra oktatni a követőidet vagy akár téged is. Látogatták a könyvtáratokat (ha volt ilyen, mert nem említetted), kivették a részüket a hétköznapi feladatokból, dolgoztak az üvegházban, takarítottak, főztek, ha kérted, elkísértek bárkit közületek bármilyen feladatra, s közben intézték a saját feladataikat, leveleztek az anyaországukkal, s furcsa kísérletek alapanyagait szolgáltatták vezetőjük, Rabou számára, aki szorgosan sanyargatta is alanyait. 
Ennek ellenére bizonyos voltál benne, hogy amikor jelentették számodra, vagy magad bukkantál egy-egy otogakureibe éjjel a folyosón, nem csupán a mosdó szolgáltatásait kívánták igénybe venni. Ők is figyeltek, megfigyeltek, mi több, kémkedtek. Megpróbáltak előnyökhöz jutni ebben a hatalmas sakkjátszmában, amelynek csak egy kis szeglete volt az általad belátható eseménysor, amely egyszeriben irányt váltva új mederbe terelődött.



… Rabou láthatóan összeráncolta fél fedetlen szemöldökét egy pillanat erejéig, majd az egyik kémcsőbe ejtette az üzenetet, amely azonnal feloszlott a cső belsejében úszó folyadékban, a barna egy halványabb árnyalatával színezve meg azt. 
Ha a teremben tartózkodsz épp, akkor feléd fordul, ha nem, akkor viszont kihallgatást kér, s amikor fogadod, akkor áll elő a következőkkel a kötelező formaságok után. 
- Mesterünk, Kabuto-dono egy igen tekintélyes szívességet szeretne kérni a vallási közösségedtől, amely könnyen okozhat komoly nézeteltérést Démonok Országa vezetőjével és vallási közösségeivel. 
Itt szünetet tart, megvárva, hogy nem válik-e elutasítóvá a magatartásod. Felesleges információkat nem kíván csepegtetni csak úgy, bizonyára körülbelül annyira bízik benned, mint te benne, így szüksége van megerősítésre.

//Lezárult egy újabb, kisebb rész, a következő a tervezett utolsó lesz. A mostani körért - meg a végtelen türelemért - választhatsz egy max B szintű technikát, amit felírhatsz az adatlapodra, emellé + 50 chakrát és + 50 TJP-t is kapsz. // 

Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Shibo Csüt. Júl. 01 2021, 11:32

Soniát kifejezett szereti felbosszantani a fiatal férfi, elvégre tőle várhatja a legtöbb és leglátványosabb reakciókat, most azonban már ő is visszafogta magát, ám így is kifejezetten a pólyás örömére szolgált látni ezt az őrlődő belső harcot. Nem várt választ a kérdésére, mégis kapott egy hosszabb kifejtést, amiben szintén örömét lelte.
- Gondolom megvan arra is az embered - feleli egy kissé lekezelőn -, de mi van, ha én Tempei-jel akarom azt is elvégeztetni? - Ezután a dolgot ennyiben hagyja, akkor is, ha jön felelet az ismételten költői kérdésre. Azért annyira még nem süllyedt mélyre, hogy valóban komolyan gondolja ezt a propozíciót, továbbra is azt csinálta, amit eddig, inkább a saját szórakoztatására, mint a többiek bosszantására.
És mivel saját szórakoztatására teszi ezt, nem hatja meg különösebben, hogy a delegáció tagjai már meg sem hökkennek kirohanásain, provokációin. Társai több éve szolgálnak már alatta, de még őket is képes volt meglepni néha, noha nem ez volt az elsődleges célja. A valóságtól való menekülés volt számára ez a viselkedés, így amíg ezt semmi nem veszélyeztette, semmi mással nem is törődött.
- Aah, tehát ti sem tudjátok - feleli a Kabutos kérdésre. - Pedig azt hittem el akar csábítani és mivel szégyellős, ti vagytok a segédei. Elvégre az adottságaim megvannak hozzá.
- Ó el is felejtettem - válaszol Ainak, majd olyan arcot vág, mintha csak hipnózisba esett volna a lány látványának hatására. Ha ő nem is képes rá, legalább majd úgy tesz a pólyás, mintha megtette volna, így talán feljebb is viheti az egóját, csakhogy aztán lerántsa vele együtt a mélybe, mert abban biztos volt, hogy ezt megteheti. Elvégre már most is a gyengeség jeleit mutatták, vagy csak nagyon erősen igyekeztek, hogy a Shibotól "elvárt" reakciók ellentétét mutassák. Ami ismét csak gyengeség. Persze ő leginkább azt várta volna el, hogy ne várhasson el semmit, akkor legalább valóban közelebb érezte volna magához a társaságot. A kiszámíthatatlanság erő. Minél inkább azt hiszik, hogy felkészülhetnek ellene, annál jobban fog hatni rájuk, mikor nem számítanak rá.
Reiki válaszára odapillant és megvárja, amíg befejezi mondandóját, aztán hirtelen kiugorva megragadja derekát és kezét és rángatni kezdi magával a termen át. Igyekszik ő irányítani, de néha át is adja a kezdeményezést. Pörgeti, forgatja az ő direkt túlzó mozdulataival, végül meghajlítja gerincét és szájuk majdnem olyan közel kerülnek egymáshoz, mint korábban ő és a rózsaszín hajú lány ágyéka.
Rabou kérdésére sértődötten felhúzza az orrát és tettetett megbántottságtól felindulva kérdezi: - Mégis minek nézel te engem? Elhiszem, hogy Soniának, vagy Goronak ez kielégítő szórakozás, vagy a hazátok sajátossága, én azonban kifinomultabb vagyok ennél - bár Ai is elég sápadt. - Mondandója bár bántónak érződhet, semmiféle szándékosság nincs benne, egyszerűen nehezen ismeri fel a határokat, ha nincs közvetlen veszélyben. Persze tudja, hogy kell viselkedni, itt egyáltalán nem kellett erre a képességére hagyatkoznia. Már amit mondott sem volt komoly, de biztos volt benne, hogy ezt tudták a többiek is.

Shibo mosolygott azon, ahogy a férfi dolgozott. Jóleső hangokat hallatott az áldozat és tudta, hogy minden egyes ilyen "ceremóniával" közelebb kerülnek a céljaihoz. Élvezte ezért az eljövendő béke és dicsőség előfutárának hangjait, ezen kívül nem is igazén tehetett mást. Mefigyelte, hogyan dolgozik Rabou és vidámságot lelt benne. Még ha nem is mutatta jelét, biztos volt benne, hogy legalább olyan lelkes, mint ő, akkor is, ha más célokkal kutakodnak. Természetesen ő maga is vizsgálódott, illetve hagyta Kanashiminek, hogy végezze a dolgát, ám a lényegi részt innentől átadta az otogakureieknek.
Ahogy ránézett a szenvedő alanyra, öröme tovább fokozódott. Lassan odasétált hozzá, alaposan végignézett a meggyötört testen és széles mosolyra húzta arcát, ahogy a nő fölé hajolt. Nem tett semmit, amivel megzavarhatná a procedúrát, ahogy természetesen megszakítani sem kívánta. Minden úgy alakult, ahogy annak kellett. Csupán éreztetni szerette volna vele, hogy ő a kiötlője, hogy ha találkoznak egyszer újra, akkor láthassa, kinek az agyából pattant ki az egész.
A férfi nagyjából azon az úton haladt végig, amiben ő is gondolkodott, csak neki megvolt a megfelelő képzettsége és eszközei hozzá. Shibo sok idejét vele töltötte, hogy csendben figyelje ténykedését, a jegyzeteibe azonban nem pillantott bele - úgy gondolta, számára semmi érdekeset nem tartalmazhatnának, azon kívül, amit egyébként is megoszthat vele. A lényegi információkat úgyis Kabuto kapja, nem magának írja le. A haláltusának végeztével odament hozzá, hogy információkat gyűjtsön be.
- Megtudtál valamit? - Kérdezte egyhangúan, de látható lelkesedéssel. Mivel nem számított komolyabb sikerre, hozzátette a maga ötletét is a kísérletekhez. - Gondoltál arra, hogy a fiút használd? Egy elkülönített szobában aktválva a képességeit, hogy azzal próbáld meg kinyerni a chakrát halálukkor? Vagy valami ilyesmi.. - Abba természetesen nem ment volna bele, hogy a gyerek végignézze a kínzásokat, túl ártatlannak tűnt, márpedig ha az ereje elapad, nem sok hasznát látták volna.
Kitaki no Sato óta másképp tekintett erre az egészre, de úgy volt vele, hogy muszáj folytatnia. A béke és a boldogság érdekében, hogy egyszer mindenki együtt érezhessen. Bár kétségei voltak, ezt nem mutatta ki. Továbbra is fenntartotta közönyös és önfeledt álcáját, de egyre nehezebben viselte tévedésének lehetőségeit. Ugyan még mindig látta a célt, az homályba borult és kezdett egyre távolabb kerülni, ahogy ő haladt előrébb.

Az érkezésük óta a dolgok kezdtek kifejezetten unalmasak lenni. Eleinte ígéretesnek tűnt a hozzáállásuk, azonban hamar kiderült, hogy más mozgatja őket, mint Shiboékat. Alkalmazkodtak és együtt dolgoztak, ám ő pont hogy némi ellenállásra, a hatalom átvételére való törekvésre számított. Hagyta, hadd kutakodjanak, ahol csak akarnak, hiszen találni úgysem találhattak semmit, amit nem akart az orrukra kötni. A lényegi rész itt is rejtve volt a tagok által és amennyit megtudhattak a könyvekből, azt megtudhatták volna Shibotól, vagy már eleve tisztában lehettek vele. Ahogy Shibo hagyta őket ténykedni, csak annyi mozgásteret hagyott nekik maguknak is a vizsgálódásra. Könyvtár bár nem volt, rengeteg könyv volt el-elszórva a különböző helyiségekben, így ott is nyugodtan kutakodhattak, akár Shibo szobájában is.
Így tehát nem félt attól, hogy bármivel is árthatnak neki, sőt, biztos volt abban, hogy ő könnyebben árthat nekik - a megegyezés értelmében. Azonban nem szerette volna, ha idáig fajulnak a dolgok, tökéletesen megelégedett a jelenlegi helyzettel - több embere volt bizonyos dolgok elvégzésére, ám nem erőltetett rájuk semmit, hagyta, hogy elvégezzék, amiről úgy gondolták, hogy el kell - vagyis pont úgy viselkedett velük, mintha a valódi beosztottai lennének. Csak remélhette, hogy a becsület, vagy kötelességtudat úgyis számára kedvez majd.

Természetesen tisztában volt vele, hogy hamarosan eljön majd az ideje annak is, hogy valamit visszafizessen szolgálataikért és ez meg is történt, kicsivel hamarabb is, mint számított rá, de így is rendkívül hosszadalmas várakozás után. Kedvetlenül figyelte foteljében ülve a kellemetlen ábrázatot mutató Rabout, miközben a "Hogyan kell fotelban ülni?" című könyvet lapozgatta. A komoran várakozó tekintet végre valami izgalmassal kecsegtetett.
- Na végre valami! - csillant fel a szeme a hírek hallatára, főleg mikor megtudta, hogy a Démonok Országának vallása is benne van a dologban. - Már kezdtem azt hittem hogy csak szórakozni vagytok itt. Örömet okozna, ha borsot tudnék törni a pogányok orra alá és megmutatni nekik az igaz hitet, esetleg néhányukat meg is téríteni. - Érdeklődve tekint fel a férfira újabb információk reményében.
Nem csak az új küldetés okozta izgatottság, hanem a vallás szó használata is igencsak felcsigázta érdeklődését. Végre többet ismerhet meg a világból, vágyta a tudást, mint a hívő az üdvözülést, de nem ragadtatta el magát teljesen, elvégre is neki megvolt a saját hite.

//Köszönöm ^^ A választott technika a Genjutsu Kai.//
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Uzumaki Kushina Szomb. Május 28 2022, 10:46

[Shibo – interlude]


//A kalandot átveszem, de amíg nem kapok Saitól pár soros összefoglalót, stb, addig még türelmedet kérném az érdemi folytatás tekintetében. Átmeneti jelleggel arra kérnélek, hogy jelenleg beszélgetéssel haladjunk tovább. Mivel az NJK jelleme és társai előttem jelenleg még ismeretlenek, így jellemtelenre/szárazra írom annak reményében, hogy így talán nem baltázom el a dolgot rögtön az első posztommal.//

- Dicséretes talán a buzgóságod, ámbár homály fedi, hogy az a fiatal kor, vagy pedig a tudatlanság táptalajából burjánzott. Kénytelen vagyok feltenni neked a kérdést, hogy mit tudsz egészen pontosan a Démonok Országában fellelhető vallások tucatjairól? - A férfi kimért és céltudatos mozdulatokkal él a saját kis szféráján belül, ami majdhogynem éles ellentétben áll az óvatos szavaival. - A Démonok Országa a többi államhoz képest igencsak különleges, vagy legalábbis különböző elnevezést visel. Tűz Országa, Víz, Föld, Villám, Vas, Kő, Láp. Elemek, nyersanyagok, természeti tényezők. Fák, madarak, mint élőlények. Ezzel szemben ott van a Démonok elnevezés. Elmélkedtél már azon, hogy ez miért lehet így?
Ha Shibo tanulni akar, a kérdésfeltevés és a diskurzus a legkiválóbb módja ennek.

//Egyeztetek, hogy milyen csúszásjutalmat javasol Sai és azt az adat rendelkezésre állásával közlöm és feljegyzem.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Shibo Szomb. Május 28 2022, 13:29

Miben hisz az ember? Egy felsőbb erőben? Valamiben, amit nem foghatnak meg? A jóságban? A szeretetben? Vannak, akik igen.
Miben hisznek a démonok? A démonok önmagukban hisznek, ezért nem férhetnek meg soha az emberekkel.

Shibot valami földöntúli kíváncsiság ragadta magával a kérdésekre, ám ezt nem engedte látni a másiknak.
- Dicséretes a szarkazmusod, ámbár homály fefi, hogy Kabutotlanságom vagy a mérgező növény táptalajából burjánzott - feleli unottan. - Vallások? - csattan fel mindenféle előjel nélkül. - Ez chakrakáromlás! - Figyelmét nem kerüli el a férfi viselkedése, ám nem teszi szóvá; egyelőre magával foglalkozik.
- Ahogy hallhattad - folytatja egy fokkal higgadtabban -, nem sokat tudok róluk. Érdemes tudni róluk? - kérdezi hirtelen feltörő érdeklődéssel a pólyás. Különös bizsergés fogta el, amikor tudástárát bővíthette - legalábbis ő így gondolta.
- Gondolom a Tűz Országát akarták nevüknek, de az már foglalt volt. Ezért mikor a vallásháborúban túl akartak tenni a Vörösbab Országán, így nevezték el a pöcegödrüket. Ettél te már túl sok vörösbabot életedben? Úúúgy meghajt, hogy az maga a pokol és mintha démonokat eregetnél.- Magyarázatát természetesen eltúlzott gesztikulálással adja elő és mintha teljes egészében elhinné, amit állít. - Jigoku.. Ismertem egy ilyen nevű embert. Megöltem - vonja meg a vállát érzelemmentesen. - Vagy Sora volt a neve? - esik mély gondolkodóba.
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Uzumaki Kushina Szomb. Május 28 2022, 14:56

[Shibo – interlude]


- Nem, nem fontos, nem érdemes. De talán fontos és érdemes lehet majd, amikor a kannibálok szopogatják a csontjaidról a maradványcafatokat. Nem hiszem, hogy veled jól laknának, túl csontos, túl száraz. Mondanám, hogy kérdezd meg majd őket, hogy főve vagy sütve finomabb a combod, meg a veséd, de nem hiszem, hogy leszel olyan állapotban, hogy táviratot küldj a válaszaikról. Ha viszont ennél szerencsétlenebbül járnál, amihez túl sok kétséget nem fűznék, akkor a vérpapokkal futsz össze előbb. Ők egy szentségtörő pillantás alatt kiszögeznek a szent falukhoz, ahol a jobbodon és a balodon is csak csontszomszédokkal diskurálhatsz a lenni vagy nem lenni költői kérdésről. Azok az emberek a keleti kontinensen.... mások. Nem többek, nem jobbak, nem is rosszabbak, csak valahogy mégis más mind, mint a nyugati népek. Minden kőnek, fának, folyónak van valami neve, amit imába szőnek és azt mondják, hogy a kövek ott morajlanak, a fák suttognak, a folyók pedig énekelnek. Ott mindenki hisz valamiben és majdnem mindenki másban hisz. Aztán persze ott vannak a csoportosulásaik a rituálékkal és istenekkel. Majdhogynem társadalmi csoda, hogy ennyi ellentétes álláspont egy kontinensen megfér egymás mellett; nézd a nemzetek példáját. Nincs sok állam, mégis folyamatosan háborúznak. Keleten minden nemzetre jut egy tucat kisebb-nagyobb vallás, és igen, folyamatosak a viszálykodásaik, de az országok rohamléptékkel fejlődnek. Minden értelmezhető hipotézis alapján már rég el kellett volna buknia a keleti társadalomnak. Mi volna tehát a terved nagy vonalakban, illetve mi lenne egyáltalán annak gondolati csírája, hogy miként tudnád akár egyiküket megtéríteni. - A férfi elpakol maga körül, miközben a távolból léptek neszére lehet Shibo figyelmes. - Az ember egyszerű fajzat, általában nem is túlságosan kreatív. Az elnevezéseket azok alapján választották, amik leginkább jellemzik a területeiket, hogy könnyű legyen azokat megjegyezni és még az egyszerű paraszt is ki tudja ejteni a nevét elaszott fogai közül.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Shibo Szomb. Május 28 2022, 17:19

Kéjes sóvárgás okozta élvezet ül ki az arcára, ahogy derékalatt a pólyáját megmozgatta valami, amit a szopás ezen új módjának gondolata okozott. Ezt igazi büszkeséggel mesélhette volna el valakinek. A férfi szavai egyre mélyebbre lökik és magában mindegyikre megjegyzést tesz. Nem szereti annyira a főtt húst, ugyanakkor nem is hinné, hogy valaha is tudni fogja ezekre a kérdésekre a választ. Ha a vérpapokkal találkozna előbb, legalább hamar lelne értelmes társaságra, akikkel az igazán fontos részleteket beszélhetik meg - talán olyanokra is, mint ő. A keleti kontinens másságát, pedig talán könnyebb lenne befogadnia, mint a nyugati kontinens másságát. De vajon mi okozta ezt az elváltozást? Ott is ugyanolyan emberek éltek mint itt és noha szegénységben, az nem lett volna elég, hogy mást kezdjenek imádni. Azonban egyetlen ember, egyetlen eszme képes megváltoztatni egész nemzetek gondolkodását. Ez egy hosszadalmas folyamat, de ha lenne mód a felgyorsítására, ugyanúgy mást is el lehetne hitetni velük - ezért bízott Shibo annyira abban, hogy sikerrel járna. Mindenesetre felkeltette érdeklődését az ismeretlen világ és a hitüknek megismerése, így hálás volt minden információért. A mindenki hisz valamiben mentalitás pedig kifejezetten tetszett neki, hiszen talán rokonlelkekre lelhet egy éneklő folyó partján álló morajló sziklára kifeszítve, miközben a fák suttogását hallgatja, akik persze potenciális rokonlelkeknek számítottak, elvégre ők sem tehettek mást, csak figyeltek. Már tervezgette is, hogyan gyűjt szivárványos gyöngykagylókat a tengerparton, hogy hosszú fohászt mondjanak nekik, az ő nevét pedig imába foglalják, vagy kiüldözzék. Valóban, egy ilyen vidéken akár egy félreértett, ártatlan mozdulat is lehet halálos ítélet.
- A sokszínűség szép dolog- kezdte óvatosan megválogatva szavait -, de ellentétekhez vezethet. Ezeket kihasználva könnyen a mi oldalunkra állíthatjuk az egyik oldal követőit a másikkal szemben - és fordítva. Ám lényegi választ nem tudok adni, amíg nem ismerem pontosan a másik világot és a küldetés részleteit. Tehát addig is mondd, mik azok a vallások, amelyekre érdemes odafigyelnem? Hogyan ismerhetem fel a követőiket és mit tehetek, hogy ne sértsem meg őket?
A férfi magyarázatára felhúzza az orrát. - Sértő, hogy ezt a partszakaszt nem nevezték el ugyanígy. Az én magyarázatom jobban tetszett.
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Uzumaki Kushina Vas. Május 29 2022, 09:13

[Shibo – interlude]


- Hm, igen, igen. - Dünnyögi a férfi az orra alatt, de már a puszta hanglejtéséből egyértelművé válhat a pólyás számára, hogy az elképzelés nem győzte meg. - Az oszd meg és uralkodj elvét azóta alkalmazza a fajunk, amióta rájöttünk, hogy az öklünk fegyverként is használható, de akár a másik életének kioltására a folyópartra sodródott faágakat is felkaphatjuk. Önmagában az eszme nem elhanyagolandó és alapjaiban véve okkal és joggal hivatkozol rá. De ne feledd, hogy megosztani és egymás ellen fordítani csak azokat a közösségeket lehet, akik kvázi egységben tudnak élni több-kevesebb viszály mellett is. Ők nem ilyenek, nem politikai pólusok egy államon belül. A szektákat nem lehet egymás ellen fordítani, ha már önmagukban, mindennemű külső befolyás nélkül is egymás ellen vannak. A belső rendjüket megbontani egy nyugati kívülállóként.... nehéz fába vágod a fejszéd, ha reájuk eretnekséget kiáltva próbálsz keresztüljárni az eszükön. - Figyelmeztetne szúrós féltekintettel.
- Nem rendíthetetlenek ugyan ezek a rendek, hiszen a legutolsó információink szerint a vérpapok szektáját is a káosz cincálgatja, de ha a jashinistáknál megbomlana a rend, az a Démonok Országának viszontagságos vallási egyensúlyának a megbomlásához is vezetne. Azt javaslom, hogy ha teheted, akkor a vérpapokat messziről kerüld el, mert könnyen Jashin oltárán végezheted. A másik ilyen szekta pedig Shoun követői, az említett kannibálok. Ezek ketten a legnagyobbak és legveszedelmesebbek, legkegyetlenebbek. Egyben talán a legérdekesebbek is, mivel, mint említettem, a másság megtestesítői. Természetesen javallott Oni no Kuni egységeit is elkerülni, de ez magától értetődő. Küldetek majd tekercseket ezekre vonatkozóan, ámbár felhívnám a szíves figyelmedet már most arra, hogy ezek az információk talán már elavultak.

//És akkor az információk beérkezéséig egy kis türelmet kérnék. Már így is vaktában lövöldöztem xd
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Uzumaki Kushina Szomb. Jún. 18 2022, 09:41

[Shibo – kiegészítés]


Ilyen felvezetés mellett talán nem is érheti a pólyást váratlanul a következő pár szó: - Kabuto-dono azt kérné szívességként, hogy utazz a keleti kontinensre, a keletiek mássága ugyanis felkeltette az érdeklődését és nem csak az övét. A különböző szektákat kell valamelyest felderíteni, ugyanis nincs konkrét információ arról, hogy egész pontosan hol telepedtek le. A felderítésen túlmenően megfigyelést is vár, de a legfontosabb, egyben a szívesség legnehezebb része, hogy a különböző szektákból alanyokat kell befogni és tanulmányozni. Természetesen ezen utóbbi teendőt nem egyedül kellene végrehajtani, ahogyan a felkutatásuk sem kivitelezhető egy személyben. Erre vonatkozóan később érkezne a keleti partokra segítség és támogatás, de a fogadásukra már elő kell készítened egy titkos lokációt. Természetesen a pénzügyi fedezet rendelkezésre áll. A feladat azonban kifejezetten veszélyes, mivel az említett segítőkön kívül egyedül és támogatás nélkül maradsz egy elszigetelt és kiszámíthatatlan vidéken. Kabuto-dono viszont nem hagyott időt a mérlegelésre és a fontolgatásra, a választ azonnal várja.

[Amennyiben Shibo vállalja a feladatot: kérlek dolgozz ki NJK tervezeteket 10 NJK-ra, akik majd a segítői lesznek a karakternek és dobd át nekem PM-ben, hogy egyeztessünk, finomhangoljunk. Annyit kötnék ki, hogy ebből 4 lehet A szintű, a maradék 6 ez alatti, de tőlem lehetnek magas B szintűek is. A tjp statokat is rád bízom, leírásokat, jutsukat is, de fenntartom a jogot, hogy módosítsak rajtuk a tervezet véglegesítésénél, amiről természetesen előzetesen értesítelek.]


// Az értesítés végett külön írtam, de természetesen az előzővel együtt olvasandó. Köszönöm a türelmedet!
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Shibo Vas. Aug. 28 2022, 11:09

- Az elmondottak alapján nekem úgy tűnik, hogy akár szövetségesket is kereshetnek. Sokféle mód van rá, hogy elhitessük velük, rátaláltak. De ténylegeset úgy is csak akkor tudok mondani, ha már ott leszek - szúrja közbe, mikor egy lélegzetvételnyi szünetet tart a férfi monológja közben. - A jashinisták megbontása is érdekessé tenné a dolgokat, bár veszélyt hozhatna a "megbízóra". Viszont nem konvencionális módok is a rendelkezésemre állnam - említi meg, bár nem fejti ki, mire is gondol, ahogy a vallások iránti beteges érdeklődését is megtartja magának. Főleg a kannibálok keltik fel az érdeklődését; erőt gyűjtenek, vagy vallási rituálé keretében fogyasztják el feltehetően saját társaikat? Önfeláldozás vagy gyilkosság? Nem mintha hitt volna benne, de biztosan volt alapja - ha pedig rosszul is használják a lehetőségeiket, talán majd képes lesz felhasználni a megszerzett információkat, hogy tényleges erőre tegyen szert.
Valóban, valóban, az ő érdeklődését is felkeltették. De persze nem fogja a küldetésadót cserbenhagyni, nem tart meg magának mindent, de elkerülhetetlen, hogy szert tegyen némi elengedhetetlen tudásra, ami később még hasznos is lehet számára. Ha ennél többe is bevonják, az neki csak jó. Érdekesnek ígérkezett a kiruccanás, nem csak kiapadhatatlan tudásszomját csillapíthatta, de jó eséllyel összes szenvedélyének egyszerre hódolhatott - a fű növekedésének megfigyelését leszámítva, mert ez biztos egy pusztaság volt.
- Elvállalom természetesen, elvégre oly' kétségbeesetten szükségetek van rám, hiszen te még -MÉG!- épelméjűnek tűnsz, így eredendően félsz is, engem viszont ez nem hátráltat. Mennyi idő áll rendelkezésemre? Azért remélem a tekercsek több információt tartalmaznak, mind a küldetés, mind a vallások, mind a megszerzendő információk, mind a nőik, mind a vidék, mind a veszélyek, mind egyéb dolgok részletességéről, mert így elég sok művészi szabadságot hagytál nekem - veti oda. A nők nagyon fontos részei minden vallásnak.
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Uzumaki Kushina Hétf. Szept. 19 2022, 19:44

[Shibo]



- Bölcs gondolat nyitva hagyni magad előtt az efféle variációkat is, elvégre konkrétumot nem tudunk, és ekként neked sem tudok mondani. Legyünk bármennyire is nagy léptékkel fejlődő főemlősök, egyszerűen nem tudjuk áthidalni azt a problémát, ami nem más, mint a két kontinens közötti távolság. Az információ ugyanis - mire hetek múltán, nagy nehezen, viharvert hajóink útján, esetlegesen a megtizedelt legénység szájhagyománya útján - eljut hozzánk már rég elavult. Egy valami azonban bizonyosságot nyert az évek során: a keleti kontinenst elsődlegesen - így tehát a miénkkel ellentétben - nem a politika osztotta fel és nem a politikai főszereplők határozzák meg a kontinens forgatókönyvét. Tettünk kísérletet arra, hogy mindezek ellenére a nálunk lejátszódott politikai, egyben történelmi események ismeretében egyfajta matematikai egyenletet, vagy inkább kémiai reakcióláncot állítsunk fel, ezáltal lemodellezve az események ok-okozati és következményi összefüggéseit. Talán mondanom sem kell, hogy nem jártunk sikerrel. Ezt azért hangsúlyozom, mert minden információfoszlány, amit a tekercsekből szerezni lehet, legnagyobb valószínűséggel már nem aktuális, kivéve talán a táj geográfiáját. Kezeld tehát a leírt adatokat és információkat a kellő óvatossággal és fenntartással.

Ekkor csatlakozik hozzájuk a férfi egyik segédje, aki az ajtó mellett elhelyez egy szövetbatyut, majd szó nélkül szapora léptekkel távozik.

- A lehető legészrevétlenebb módon kell a keleti kontinensre jutnod, ami a jelenlegi helyzetet tekintve nem könnyű. Kereskedelmi bárkán kell átutaznod a keleti partokra. Voltál már ilyen hajóúton? Hozzávetőlegesen kettő hét útidővel lehet számolni, de nyilván szélfüggő. Biztonsági okokból kifolyólag pedig - hiszen gyakran térítenek el ennél kisebb, de nagyobb hajókat is - a pénzügyi fedezet a túlparton vehető át. A fiatalember, aki épp itt járt, a kontinensünk partjain lesz a kapcsolattartód, ő kísér majd a hajóhoz. A keleti kapcsolattartód neve Kuma, halász és halkereskedő. A kikötőben találod, miután visszatért a hajnali kihajózásából. Ő nem tudja, ki érkezik, hogy hívják vagy hogyan néz ki, így téged sem ismer majd fel, épp ezért: azzal a mondattal tudod majd azonosítani magadat, hogy “A ladikja bírja-e a viharvert hullámokat?”. Ha a válasza az, hogy igen, akkor beszélhettek. Ha az, hogy nem, akkor valami nincs rendben. Kuma nem csak információval tud szolgálni, hanem ő tőle várhatod a pénzügyi fedezetet is, egyben ő fog összekötni téged a segítőiddel. Mivel több halpiacra is szállít, így valamennyi aktuális pletyka megüti a fülét.

Az ajtó melletti szövetbatyuban hétköznapi civilruházat található, valamint egyértelműen hamis iratok. //Ha gondolod, tudsz adni a karakterednek álnevet, de használhatja a jelenlegi nevét is természetesen.//

- A küldetés nem időszenzitív, viszont el kell kerülnöd a jelenleg regnáló Shion papnő figyelmét. A részletekről - épp azért, hogy ha az úton fogságba is esnél, ne tudj másoknak beszélni kínzás és vallatás alatt - Kuma fog beszámolni.

{A tekercsek a keleti kontinens (1) alapföldrajzát és térképét, (2) a feltételezett településeket, illetve törzsi/vallási(szekta) területhatárokat, (3) a vallások leírását, ami az alábbi linken érhető el: https://narutohun.all-up.com/t3769-a-vilag-vallasai}

//Amennyiben van még kérdés, akkor itt felteheted, illetve ha van bármi, amit itt a “bázison” tenne a karakter, akkor van rá még lehetősége.//


****



A fiú, aki a szövetbatyut szolgáltatta most öszvérháton vezeti a társát a kikötőbe. Több hajó, kisebb ladik is kifutásra vár, míg többet éppen inspektálnak, a rakományukat ellenőrzik. Kézről kézre járnak a menlevelek, a rakománynaplók, miközben a levegőben a másnapos halbűz és feszültség terjeng.

Természetesen elkerülhetetlennek hat, amikor a mélabúsan botorkáló patások útját szegi egy kialvatlan hivatalnok és morcos ábrázatú izomkísérője.

- Útiokmányt, megbízólevelet vagy menlevelet! - A hivatalnok hangja elunt, ahogyan a tekintetéből is süt a felesleges bürokrácia.

- Én a kuzinomat kísérem csupán, csak könnyes búcsút jöttem tőle venni és jó szeleket kívánni neki hazaútjára. - Főhősünk kísérője talán most szólal meg először, ha Shibo korábban nem kezdeményezett vele társalgást, de a hangja áhítatosan selymes, majdhogynem undorítóan mézesmázos.

- Felhívom a figyelmét, hogy ezesetben maga csak egy fertályórát tartózkodhat a dokkon, ellenkező esetben akár erőszak alkalmazásával is eltávolítjuk! - Akadékoskodik a névtelen hivatalnok, miközben főhősünk felé nyújtja a jobbját: - No, mi lesz? Iratokat.

A bárka, amire az útiokmány szól, a Fehér Sirály elnevezést kapta. Külleme alapján viszont inkább vénséges teknő(s), mint fürge madár: hatalmas, ormótlan és talán több hurrikánszerű vihart megélt már, mint Shibo születésnapot.

Gyorsan egyértelművé válhat a főhősünk számára, hogy ez a hajó nem szállít utasokat. Mondjuk az okmányai alapján is a legénység tagja, méghozzá - milyen meglepő! - matróz tisztségnek “örvendhet”.

A könnyes búcsú a drága kuzintól nyilván csak rajta áll, de hamarosan munkára is fogják főhősünket, hiszen a rakodást be kell fejezni még mielőtt megkapnák az engedélyt és a parancsot a kihajózásra.

//A kikötőhöz tartó úton kérdezhet a karakter a kísérőjétől.

A hajóút ideje játékidőben 2 hét, ennek a leírását rád bízom, lehet benne vihar, tanulhat a hajózás fortélyairól a többiektől. A legénység a víz országának kisebb szigeteiről, apróbb településeiről érkező civilekből áll, akik az év majdnem teljes egészét az oda-vissza hajózással, vízen töltik. A kontinensekkel kapcsolatos aktuális információról nincs tudomásuk, a nagy háború csak annyiban érintette őket, hogy más útvonalakon kellett akkoriban közlekedniük.//


****


Démonok Országa – Kikötőváros




Víz Országának Partjai  - Page 2 3bc7571ab8cc2ca46cf92c852b6ba319




A partraszállása nem csak a küldetésének kezdetét fémjelzi, hanem egyben szilárd talajt és reménybeli fürdési lehetőséget is jelent. Ha nem shinobi volna, akkor egészen biztos, hogy megremegnének vagy megrogynának a térdei egy pillanat erejéig, mikor a két hetes folyamatos imbolygás után végre szárazföldre (vagy legalábbis stabil stégre) lép. Azt azonban, hogy ordenáré módon bűzlik még a shinobikészségei sem fedhetnék el.

Összességében azonban talán még így is beleillik a kikötőt jellemző társadalmi összképbe: koszos, szakadtas ruházat, piszkos orcák, mosdatlan és zsíros arcszőrzet és fésűt nem látott frizurák fogadják egy olyan bűzfelhőben, ahol még a romlott halbelsőség is kellemesebb parfümaroma lehetne. Mintha több évtizedet utazott volna, no nem távolságban, hanem visszafele az időben.

A stégen a lehorgonyzott bárkáról kiáramló matróztársaival sorban araszolnak végig és ha Shibo elég szemfüles, akkor láthatja, hogy a helyi prefektus kezébe nem csak menlevél és rakománymanifesztum kerül, hanem egy elnyűtt, de igencsak megpakoltnak tűnő bőrerszény is. Talán inkább ez, mintsem a helyettesítés nélküli hosszú műszak lehet az oka annak, hogy külön-külön igazoltatás nélkül mindenki csak úgy áthaladhat a hivatalnok korhadó asztala előtt.

A matróztársai közül többen célirányosan indulnak meg a viharvert fakunyhók felé. Némelyik előtt árusok ajánlgatják portékáikat, míg mások ajtajai előtt gyerekek játszanak valami kavicsjátékot. Persze kéregetőkből is akad jó számmal.

- A macskaköves utcán a kohó melletti első ajtó a Törött Csésze! Ne feledd, a kapitány állja az első kört!! - Kiált hátra az egyik társa, emlékeztetve Shibot a lealjasodás lehetőségére, egyben közölve vele egy egyébként hasznos lokációt.

Shibo természetesen dönthet arról, hogy a kocsmába azon nyomban ellátogat, vagy pedig - figyelemmel a koraesti órára - meglátogatja a halpiacot a kikötő forgalmasabb részén. Ekkortájt talán a halak már nem annyira frissek, de ő maga nem is vásárolni megy eredetileg.

Dönthet természetesen akként is, hogy először bejárja a kikötőt, akár szóba is elegyedhet a különböző árusokkal, a koldusokkal vagy éppen a gyerekekkel, de akár még a hivatalnokot is megszólíthatja.

//A következő posztodat ide szeretném kérni: https://narutohun.all-up.com/t336-kikotovaros //
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Víz Országának Partjai  - Page 2 Empty Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.