Utcák és terek

+37
Umino Iruka
Nohara Rin
Fujimori Asami
Hyuuga Hanabi
Senju Tobirama
Lanmao
Katsumi Kawachi
Kaibutsu Hiroto
Fukunaka Daichi
Katana
Orochimaru
Kenta Koizumo
Shimura Danzou
Kire Inugami
Orochimaru (Inaktív)
Bayakoshi Yuukihime
Hinata
Minovara Hitoshi
Haruno Sakura
Midoriko no Minovara
Akari Tenshi
Jiraiya
Satsukitane
Tottori Shinko
Hatake Kakashi(Inaktív)
Fujiwara Ryouji
Nagami Ansuke
Tewian Kenshin
Hoshigaki Kisame
Namito
Seikatsu Mamono
Erai Rei
Sai
Raidon Hoshi
Karin
Hasegawa Kazuki
Kanmiru
41 posters

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Orochimaru Szer. Okt. 26 2016, 21:58

A fiú a hallottakon tűnődött, feldolgozta az eseményeket - már amennyire tudta. Gondolatainak világából egy rendkívül jól szituált férfi zökkentette ki.
- Katana? Épp időben, na, akkor mind megvagyunk. - csapta össze kezeit. Energikusnak tűnt, korántsem nézett ki úgy, mint egy chuunin, vagy egy jounin. Civil ruhája volt, és nem volt rajta fejpánt, csupán az övcsatjába volt gravírozva egy apró kiri-jelkép. Mind? Igen, ezt mondta, háta mögül két Katanával nagyjából egyidős iker lány lépett ki. A fiúra mosolyogtak, és mindketten egyszerre kissé oldalra döntötték a fejüket.
- Sawako vagyok.
- Én pedig Kawaso. - mondta a szőke, és mindketten kacsintottak. Már első ránézésre is remek párt alkottak, de vajon milyen erősek lehetnek? A csapatmunkájuk bizonyára kiváló, de ha nem elég képzettek, akkor ez semmit sem ér.
- Engem pedig szólíts csak Chizu-senseinek. Örvendek a találkozásnak! - az ikreket követően most ő is kacsintott. Összeillenek, az nem kétséges...
Miután mind megvoltak, nem volt más hátra, mint hogy belekezdjenek a feladatba, amit Chizu-sensei máris ismertetett Katanának is.
- Különleges rókák támadtak meg egy a külvilágtól többé-kevésbé elszigetelt, önellátó falut. A helyi lakosok nem képzettek és nincs hatékony fegyverzetük, így minket kértek meg, hogy hárítsuk el a veszélyt. Sajnos Mamorou-kun megbetegedett, így nem tudott jönni, helyette üdvözölhetjük csapatunkban Kawaii Katanát. Mondanál magadról pár szót, még mielőtt elindulunk? - gesztusai és a szeme mind biztatást sugároztak, és magabiztosságot. Kicsit buzis volt, de kiváló shinobinak és kötelességtudó, egyenes embernek tűnt.

// Sorozatos késéseim ellensúlyozásaként vissza nem utasítható +5 chakrával juttatlak közelebb céljaidhoz. //
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katana Csüt. Okt. 27 2016, 00:02

Próbáltam agyilag fölfogni mi is történt velem tulajdon képen. A Mizukagétól kaptam egy parancsot miszerint haladéktalanul jelenjek meg a kapunál. Én, mint egy jó shinobi azonnal elindultam, hogy teljesíthessem a feladatomat útközben azonban egy ismeretlen személy genjutsujának az áldozatává váltam. Talán túlzás lenne, ha azt vallanám, hogy a különleges képességeimnek köszönthettem, hogy felismertem a csapdát. Fogalmazzunk úgy, hogy kis részben magamnak nagyobb részben pedig a kiképzésemnek mondhatok köszönetet. Nem sokra rá, hogy lelepleztem az ármányt megjelent előttem egy maszkos alak és előadott nekem egy furcsa históriát, ami elég hihetetlenül hangzott. Szerettem volna tovább boncolgatni a történteket azonban valaki megzavart. Oldalra nézve megláttam egy viszonylag jóképű srácot, aki valószínűleg énrám várt. Egy gyors pillantással tetőtől talpig végigmértem azzal a szándékkal, hogy minél többet megtudhassak róla. Első ránézésre úgy gondoltam, hogy egy piperkőc, aki túl sokat foglalkozik magával és a divattal. Abban sem voltam biztos, hogy ő is egy shinobi-e ugyanis sehol sem láttam rajta a fejpántot. Természetesen nem voltam ostoba és tisztában voltam vele, hogy egyesek szalagként hordják a hajukban vagy simán a nyakukba akasztják. Beletelt pár pillanatba, míg megtaláltam az övcsatjára gravírozott Kirigakure-i jelképet. Gyakorlatlanságom miatt az idegen bizonyára észrevette, hogy őt vizslatom, de látszólag nem zavarta, de az is lehet, hogy tényleg nem vette észre. Váratlanul a háta mögül két rendkívül bájos leányzó lépett elő kik rendkívüli módon hasonlítottak egymásra. Miután elmondták a neveiket rajtam volt a sor, hogy bemutatkozzam. Normál esetben csak köszöntem volna nekik miután elárultam a nevemet ám azoknak az időknek vége. A Mizukage bölcs útmutatásának hála már nem voltam annyira rideg és távolság tartó az emberekkel azonban volt még hová fejlődnöm.
-          Üdvözöllek benneteket a nevem Katana. – végén pedig egy kissé bárgyú mosoly kíséretében meghajoltam előttük.
Közvetlenül utánuk a srác is bemutatkozott és megtudtam, hogy ő lesz a csapat vezetője ráadásul a lányokhoz hasonlóan ő is rám kacsintott.
~Csak ez hiányzott bekerültem a topmodell osztagba~ igyekeztem elfojtani az indulataimat nehogy bármit is megneszeljenek, azonban a szemöldök megemelkedett egy két millimétert.
Miután végeztünk az etikettel végre megtudtuk, hogy mi célból gyűlt is össze ez a díszes társaság. Furcsa rókák támadtak meg egy falut és mivel a csapat egyik tagja lebetegedett nekem kellett átvennem a helyét. Ebből világossá vált számomra, hogy ismételten csak átmenetileg lettem egy csapat része. Ez a történet több oldalról is furcsa volt nekem kezdjük azzal, hogy a rókák nem szoktak falvakat támadni főleg nem csapatostul. Az igaz, hogy nagy éhség idején bármi megeshet azonban ez mégiscsak túlzásnak tűnt. A másik, ami szöget ütött a fejembe az, hogy különlegesnek nevezte őket ám nem fejtette ki mit is értett ez alatt. Lehet, hogy valami megmagyarázhatatlan képeséggel rendelkeztek vagy csupán a külsejük különbözött hétköznapi társaikétól. Azonban nem lehettek olyan nagyon veszélyesek ha geninekre bízták a probléma megoldását. Meglehet, hogy ennek az egésznek semmi értelme azonban akkor többre nem futotta a tudásomból. Chizu- sensei megkérdezte mondanék-e pár szót magamról indulás előtt. természetesen semmi kedvem nem volt hozzá azonban az elmúlt évek során meg kellett tapasztalnom milyen veszélyes tud lenni egy lány, ha felidegesítik.
-A nevem Katana három éve vagyok genin értek egy keveset a kardforgatáshoz és konyítok valamennyicskét a taijutsuhoz. Remélem, hogy segítségetekre leszek. – az egészet persze a szokásos monoton hangon mondta akár egy régi poros magnószalag, ami nem az én hibám, mert kedvesnek lenni a célratörő helyett elég nehéz feladat. Amennyire csak lehetett igyekeztem távol tartani magam a lányoktól ugyanis nem egyszer pórul jártam a csinos lányok miatt.

/Én azért is szeretném megpróbálni azt a visszautasítást. Pár aprócska késés még nem a világ vége és még nem bizonyítottam be, hogy érdemes vagyok a jutalomra. Ráadásul egyik alkalommal kevesebb, mint ötszáz szót írtam, ami a megegyezés tökéletes kicsúfolása./
Katana
Katana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 593
Elosztható Taijutsu Pontok : 91

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 193 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 591

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Orochimaru Vas. Nov. 13 2016, 23:36

// Hjaj, Katana, ilyen ez a popszakma. Már bőven bizonyítottál, ne szerénykedj, itt az ideje, hogy belevágjunk a sűrűjébe. //

Sawako és Kawaso Chizu-sensei bemutatkozása alatt sejtelmesen mosolyogva összenéztek, valamit súgtak, majd igézően Katana felé néztek, és elfordulva kuncogtak egyet. Mindketten elpirultak egy csöppet, és később sem néztek közvetlenül a fiú szemébe, mindig cipőjük orrát bámulva beszéltek. A sensei ismertette a feladatot, majd előkapott az egyik zsebéből egy.... pálcikára tűzött golyót, akkurátusan becsomagolva. Egy nyalókát. Kibontotta a zöld csíkos rózsaszín csomagolást, és bekapta az édességet.
- Ó, de illetlen vagyok, hát már rólatok is elfeledkezem! Yare-yare... (Istenkém) - sóhajtozott, majd elővett a zsebéből még három ugyanolyan finomságot, és először az ikrek felé nyújtotta, akik mindketten hálálkodva vettek egyet-egyet. Katana következett, a sensei őt is megkínálta az utolsó darabbal. Vajon elfogadja? Csábítóan finom, és mi értelme lenne különcködni? Ugyanakkor hátráltat a futásban. Hányszor mondták az anyukák gyermekeiknek, hogy ne rohangáljanak a vadászkéssel, dinamitrúddal, és nyalókával a szájukban. Persze lehet, hogy nem pont így hangzott.
A sensei békésen támasztgatta a kaput, előkapott egy türkiz fésűt, amivel beletúrt mélybarna hajába, amibe a szél bele-belekapott. Katana három csapattársa szinte elfeledkezett az időről, pedig emberek vannak bajban, akiken nekik kéne segíteniük.
- Sensei.. - nyamnyogott nyalókáján Sawako, mondandóját pedig Kawaso folytatta.
- Lassan ideje volna indulni, nem? - kérdezte.
- Á, igaz is, küldetésünk van. A Mizukage-sama elég ilyesztő módon tud mérges lenni, jobb is lesz, ha elindulunk. Pá, Jinchi! - kacsintott oda a kapu mord őrének, és kisétált a faluból. Kilépni a kapun furcsa érzés volt. Most, hogy nem voltak odabent a falu legerősebbjei, kissé úgy tűnt, mintha mind cserben hagyták volna társaikat. Azzal, hogy ők is elindultak, a falu most még sebezhetőbbé vált. 
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katana Hétf. Nov. 14 2016, 21:09

Miközben a csapatvezetőnk bemutatkozott a lányok halkan elkezdtek sugdolózni nem halottam mit mondtak igaz nem is igazán érdekelt. Habár nem én voltam a legeszesebb a geninek között ennek ellenére legtöbbször észrevettem azt, amit észre kell venni. Annak idején a kiképzésen is igyekezték a fejünkbe vésni, hogy mindig járjunk, nyitott szemmel ugyanis nem tudhatjuk, melyik apróságon múlik majd az életünk. Be kellett látnom volt benne valami igazság ugyanis jó pár küldetésen vettem részt és nem egyszer egy hajszálon múlott az életem. Tisztában voltam vele, hogy nem vagyok ronda azonban sosem tartottam magamat jóképűnek. Mindig úgy gondoltam, hogy pont olyan vagyok akárcsak a többi korombeli fiú. Vidáman és önfeledten kacarásztak miközben igyekeztek kerülni a tekintetemet és csak a talajt bámulták. Az elmúlt évek során igyekeztek megváltoztatni ama felfogásomat miszerint egy shinobi számára nincs fontosabb a küldetésnél. Édesanyámnak ez részben sikerült is, mert otthon olyan, mint egy szokványos anya, küldetésen, viszont mint egy első rangú ninja. Szóval tisztában voltam vele, hogy ez a furcsa viselkedés valószínűleg arra utal, hogy tetszem nekik, de nem vetettem el a tévedés lehetőségét. Még nem igazán izgattak a lányok ám fejlődtem annyit, hogy ne akarjam megbántani a csapatársaimat. Pár pillanat erejéig igyekeztem kedvesen nézni rájuk még mosolyogtam majd ismét felvettem a szokásos faarcomat. Meglehet ezzel csak bátorítottam őket vagy esetleg jobban kedvelték a tartózkodó mogorva énemet ám akkor ezt tartottam helyesnek. Mikor már azt hittem, hogy végre elindulunk a sensei elkezdett kotorászni a zsebében majd elővett egy picinyke kis pálcikát. Először nem jöttem rá mit akarhat vele majd megláttam a végén lévő kis gömböt, amit bevett a szájába és azon nyomban rájöttem az egy nyalóka. Valami olyasmit halottam, hogy ha valaki leszokik, a dohányzásról hozzá van szokva, hogy kilóg valami a szájából. Ez után elkezdett sóhajtozni majd valami olyasmiről beszélt, hogy rólunk megfeledkezett majd ismét a zsebében kotorászott és mindannyiunkat megkínált egy-egy nyalókával.  Számomra ez egy kicsikét furcsa volt meglehet, azért mert legtöbbször a szokásoktól eltérően egyedül mentem küldetésre. Természetesen nem egyszer beraktak egy csapatba azonban azok alkalmi egyesülések voltak. Úgy tűnt nem csak a csapatvezető, hanem még a geninek is édesszájúak voltak ráadásul nagyon jól megértették egymást. Az ilyen édességeknél jobban szerettem az apám főztjét, aki még e legrosszabb napján is simán lepipálni egy háromcsillagos éteremben dolgozó szakácsot. Mivel azonban nem akartam megbántani megköszöntem az ajándékot és azonnal elraktam azzal a céllal, hogy majd később megeszem. nem mintha nem szerettem volna a nyalánkságokat azonban el akartam kerülni, hogy futás közben netalántán félre nyeljek. Igazán meglepődtem mennyire könnyedén veszik a feladatot. Állítólag egy falu támadás alatt volt a sensei pedig a legnagyobb nyugalomban fésülgette a haját. Mikor nekem adott utasítást a Mizukage hanyatt homlok rohantam, hogy teljesítsem a kötelességemet. Nem igazán értettem mi a fenét keresnek ezek egy shinobi csapatban sajnos elfelejtettem, hogy nem szabad egy könyvet megítélni pusztán a borítója alapján. Éppen meg akartam kérdezni, hogy nem kéne-e indulnunk mikor a lányok megtették helyettem. Hála nekik végre elindultunk a kapu felé közben pedig nagyon reméltem, hogy egyiküknek sem jut eszébe, hogy nem ment el wc-re. Úgy terveztem megpróbálom a legjobb formámat hozni mind a küldetés mind az utazás során.

/Elnézést kérek, amiért ez tovább tartott. Ha bármi gond lenne, vele csak szólj és javítom.  Nagyon tetszett a hozzászólás nagyon várom, mit tartogatsz számomra a következő körben./
Katana
Katana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 593
Elosztható Taijutsu Pontok : 91

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 193 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 591

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Orochimaru Szomb. Dec. 03 2016, 11:32

// Ha végre tudok posztolni, akkor ez egy nagyon jó játék lesz Very Happy //

Sawako és Kawaso önfeledten szopogatták...a nyalókájukat, és kisétáltak a faluból. A sensei szintúgy nyugodtan követte őket, még le is maradt egy kicsit. Az egész indulásnak olyan hangulata volt, mintha piknikezni mennének. Ha nem lett volna mindnyájuknál fegyverekkel, ninja eszközökkel teli hátizsák, és nem viselték volna magukon a ninja lét jellegzetes jegyeit, simán elmentek volna civilnek is. A két lány feloldódva beszélgetett arról, Shin-chan milyen aranyosan gyakorolta aznap reggel a kunaivetést, és hogy a szomszéd macskája már megint átsompolygott a blöki vacsorájáért. Katanában biztosan megfogalmazódott a gondolat, hogy mégis mi a fene történik. Azonban száz méterrel a falu határától a sensei váratlanul félbeszakította a beszélgetést.
- Tempót! - adta ki az egyértelmű utasítást. Az ikrek már pontosan tudták, mi a feladatuk. Y formációba fejlődtek, Chizu-sensei Katana mögé állt, miközben egyre gyorsabban futottak be az erdőbe. Az ifjú genin már csaknem elérte maximális sebességét, miközben a fák tövében az útról letérve futottak. Tartották az alakzatot, és nagyon erős iramot diktáltak. Sawako azonban továbbra is ugyanúgy mosolygott Kawasora, mint korábban, és folytatták a témák kiértékelését.

[...]

Útjuk hosszú ideig eseménytelen volt, Katana azonban egy idő után fáradni kezdett. Megerőltető volt a tempó, holott a lányok és a sensei is fáradhatatlanul, egyetlen izzadtságcsepp nélkül törtek előre. Chizu-sensei kissé gyorsítva Katana mellé került, és megszólította.
- Egész jól bírod. Azonban alig vagyunk fél úton. Nem gondolod, hogy meg kéne kóstolnod a nyalókát? Tutti-frutti. - kacsintott. Katanának ekkor feltűnhetett, hogy még mindhármuk szájából kilógott a kis fehér pálcika.
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katana Szomb. Dec. 03 2016, 14:26

/Valami káprázatos lett amit írtál megérte rá várni. Elnézést kérek amiért az enyém nem lett ilyen színvonalas most nem jöttek úgy a szavak mint máskor. Ha bár gond lenne csak szólj./
Habár végre valahára sikerült elindulnunk a bajba esett falu felé azonban ismételten meg kellett lepődnöm. Máskor mikor egy küldetést kaptam akkor rohamléptekben szoktam haladni, hogy minél előbb teljesíthessem azt. Ennek ellenére mikor a csapattal átléptem a falu határát szó sem volt ész nélküli száguldásról, sőt, azt a tempót még kocogásnak sem lehetett nevezni. Tisztában voltam vele, hogy tartalékolni kell az energiánkat a feladatara, de ezt mégiscsak túlzásnak gondoltam. Azzal az irammal napok alatt sem értük volna el azt a falut, amit megtámadtak a rókák. Zavartan néztem körbe, hogy másnak is van-e baja ezzel ám úgy tűnt mindenki maximálisan meg van elégedve a sebességgel. Arra gondoltam vagy megint egy genjutsu áldozata lettem vagy pedig komplett idióták közé lettem berakva. Ha nem lett volna elég a sebesség az a két lány mindenféle csacskaságról kezdett el csevegni, mint például, hogy egyikük milyen aranyos volt gyakorlás közben. Ki a fenét érdekli, hogy néz ki edzés közben hisz ott nem az a lényeg, hanem az, hogy minden erőnket beleadva csiszoljuk a képességeinket és ez által tegyük nagyszerűbbé a falunkat. Ezután pedig egy pajkos macskára terelődött át a téma. Én személy szerint igyekeztem elkerülni a macsekokkal való találkozást ugyanis, még régebben egyiküket le akartam segíteni egy fáról és ő hálából majdnem kikapartam a szemem. Az is hozzá tartozik a történethez, hogy egy csinos, de velejéig romlott lány rakta fel oda, hogy végignézze mentés közben, hogyan tép engem cafatokra. Visszatérve a küldetésre úgy éreztem magamat mintha egy sima osztálykiránduláson vennék részt. Elől bandukoltak az aranyos ám kissé csintalan tanulók, és kissé lemaradva mögöttük cammogott a kedves tanár, aki próbálta szemmel tartani a diákjait. Igaz, hogy azt szoktam mondani ne ítéljünk el valakit pusztán a külseje miatt azonban mégis meg kellett tennem. Mindannyian nagyon kedvesnek és aranyosnak tűntek azonban egyiküket sem tartottam alkalmas arra, hogy ninja legyen. Azon is csodálkoztam, hogyan tudták elvégezni az akadémiát. Halottam pár olyan pletykát miszerint egyesek a családjuk befolyását használta fel arra, hogy magasabb rangot szerezzen. Jó darabig nem hittem ezeknek a rémhíreknek ám akkor be kellett látnom lehet benne némi igazság. Ez a kis kellemtelenség pusztán száz méteren át zajlott majd jött a következő. A sensei kiadott egy egyszavas utasítást, amit a lányok már rutinosan teljesítettek. Miután a csapat felvette az Y alakzatot mindenki folyamatosan növelte a sebességét. Végre abban az iramban haladtunk, amit én meg szoktam úgy éreztem minden a visszatért a normális kerékvágásba és végre meg tudom nekik mutatni milyen egy vérbeli shinobi. Először még csak könnyed tempóban szaladtunk majd futottunk végül pedig rohantunk. Rá kellett ébrednem, hogy ők mégsem olyan törékeny virágszálak amilyennek elsőre hittem őket, ennek ellenére mégis bírtam a tempót. Nem sokkal később be kellett ismernem, hogy elértem a határaimat és ennél jobban nem megy azonban nemcsak egy képzett shinobi voltam, hanem egy büszke férfi is ezért igyekeztem ezt a tényt eltitkolni előlük, vagyis nem vágtam pofákat, egyenletesen vettem a levegőt. Miközben eszeveszett száguldoztunk egyszer csak valami megütötte a fülemet, ami nem volt más, mint a két lány cseverészése. Úgy pletykálgattak tovább mintha ez az egész semmiség lenne a számukra. Egy bizonyos idő elteltével már nagyon nehezemre esett tartani azt az iramot. Az egész testem fürdött a verejtékben a szívem úgy zakatolt akár egy gőzmozdony a végtagjaim pedig mintha ólomból lettek volna. Ennek ellenére nem voltam hajlandó megadni magam és semmi jelét nem adtam, hogy alig bírok talpon maradni. A többiek viszont vígan elvoltak, ráadásul még meg sem izzadtak. Bolond módon azt hittem, hogy egy szánalmas csapatba osztottak be végül kiderült egyedül én voltam szánalmas. El sem tudtam képzelni milyen edzésen kellett végigcsinálniuk ahhoz, hogy pokoli gyorsak legyenek. Meglehet jóval gyorsabban is futhattak volna, de miattam nem tették. A sensei mintha csak a gondolataimban olvasott volna besorolt mellém és megkérdezte nem akarom-e mégis megkóstolni a nyalókát. Ekkor vettem csak észre, hogy a pálcikák még ott voltak mindannyiuk szájában. Ha lett volna rá lehetőség legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenemben hisz csaknem kiszúrta a szememet. Remegő kézzel benyúltam a zsebembe és elővettem a nyalókát ám mikor ki akartam bontani majdnem megbotlottam egy faágban. Az utolsó pillanatban persze sikerült megőriznem az egyensúlyomat majd folytattam tovább az utamat, sajnos iparkodnom kellett, hogy behozhassam a lemaradásomat.
Katana
Katana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 593
Elosztható Taijutsu Pontok : 91

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 193 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 591

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Orochimaru Csüt. Dec. 22 2016, 14:27

Folytatás itt: http://narutohun.niceboard.org/t72p175-erdosegek#54952
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Fukunaka Daichi - Kalandra fel

Témanyitás  Fukunaka Daichi Kedd Jan. 23 2018, 15:47

A Kunoichi csendben hallgatta ahogy beszéltem, aztán amikor végeztem, csak sercintett egyet a nyelvével. Majd csak tapsolt egyet és már indulóra is fogta. 
~Ezt már nevezem, nem húzza az időt ábrándozással, egyből a tárgyra tér. Még a végén kiderül, hogy csalt a megérzésem...~ 
- Nem szeretem amikor valaki ennyire nagyokat mond. Viszont most nincs időnk arra, hogy leteszteljem a képességeiteket. Van egy fontos feladatunk, amit el kell intéznünk. 
~Végre egy kis akció, már úgy hiányzott! Otthon a legizgalmasabb ami velem történhet, hogy elfogy a tea, vagy a könyvem véget ér... De ez most egy igazi küldetés lesz!~ -gondoltam magamban, miközben a Sensei elhagyta a szobát. Mire észbe kaptam, már intettek is a többiek, hogy tartsak velük, elvégre mégiscsak az első közös bevetésünk van készülőben, nem kellene lemaradnom róla. Még utoljára elköszöntem a szép emlékeimet őrző Akadémiától, és ezzel meg is indultunk a Piac irányába. Kellemes tempót vettünk fel, mire Fukuro Sensei vázolta is a helyzetet nekünk. Van egy furcsa rezgés a hangjában, amihez egyszerűen nem tudok hozzászokni... 
- A feladatunk egy kutya megtalálása. A piac környékén szökött el a gazdájától, szóval ott kezdjük majd a keresést - egyszerre ördögi vigyor költözött az arcára, mintha csak az év ötletével állt volna elő. 
- Ha ott vagyunk, onnantól a tiétek az irányítás, ti döntitek el hogyan szeretnétek megkeresni, én csak figyelek. Értve vagyok? 
~Ezt már szeretem! Én leszek az első, aki megtalálja, kizárt, hogy ilyenek ellen veszítsek!~ 
Egy hangos, együtt hangzó "Értettem" után folytattuk is utunk a nyirkos utcákon keresztül a Piac felé.
Fukunaka Daichi
Fukunaka Daichi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Víz Országa


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Csüt. Jan. 25 2018, 21:42

//Nem fontos bemásolnod azt amit az én karakterem mond, elég ha csak reagálsz rá Smile  //

Nem kell túl sok idő és máris a piacnál vagytok. A közelben csak úgy nyüzsögnek az emberek: az árusok a portékájukat próbálják eladni, miközben próbálják egymást túl kiabálni, a vevők próbálnak alkudni, de vannak olyanok is, akik egyszerűen csak bámészkodnak. Itt aztán nem lesz könnyű dolgotok.
- Nah, drágaságaim - szólal meg a Sensei, miközben elővesz a ruhája egyik rejtett zsebéből 3 adóvevő készüléket.
- Ezt vegyétek fel, így folyamatosan kapcsolatban lesztek.
Ezután hagy nektek egy kis időt, hogy felvegyétek az eszközöket. A két társad azonnal engedelmeskedik, de azzal nem igazán foglalkoznak hogy te mit csinálsz. Tehát akár még úgy is dönthetsz, hogy nem veszed fel! Bárhogy is legyen, hamarosan a kunoichi folytatja.
- Most pedig itt az idő a cselekvésre. Daichi! - mutat rád hirtelen. - Hogyan kezdenéd a keresést?
A kérdést követően minden szem rád szegeződik, mindannyian tőled várják az első ötletet.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Fukunaka Daichi - Kalandra fel

Témanyitás  Fukunaka Daichi Pént. Jan. 26 2018, 22:39

~A piac... amint megérkeztünk egyből felvidultam. Itt mindig hatalmas a nyüzsgés, gyerekek játszanak, az árusok pedig vívják licitháborújukat a vevőikkel. Akanével nagyon sokat jártunk ide, elvégre az első csókunk is itt csattant el...~ - ekkor vágyakozó szemekkel az égnek szegeztem tekintetem - ~Szerelmem, vajon te is gondolsz még  rám? Eszedbe jutnak-e, milyen volt e-világon lenni és élvezni az életet? Kérlek, könyörögve kérlek türelemmel és szerető kezekkel várj majd rám, ha eljön az idő.~ Egyszerre csak Fukuro megszakította ábrándom és rögtön át is nyújtott nekünk 1-1 adóvevőt. Jó véleménnyel vagyok egy ilyesfajta felszerelésről, terepen fontos a csapatmunka, de hogy éppen velük? De mivel a Sensei kéri, most kivételt teszek. Még nem is érkeztem feltenni a fejemre, már meg is kaptam a következő feladatom: elő kell állnom egy tervvel. Gondolom ez a büntetésem, amiért őszinte voltam... Na de a terv!
  - A kutya elég valószínű, hogy vagy az itteni zajtól rémülhetett meg, vagy talán a sok kellemes illat késztette szökésnek. Elsőnek javaslom, hogy ellenőrizzük a henteseknél, nem-e látta valaki a kutyát. Ehhez segítségünkre lehetnek a tetők, onnan jól belátni az egész piacot. Ha ez mégsem válna be, akkor a közelben lévő búvóhelyekre, zugokra kerül a sor. Sokat játszottam itt bújócskát, ismerem az összes jó helyet! - tettem hozzá, egy kis arrogáns mosoly mellett.
Fukunaka Daichi
Fukunaka Daichi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Víz Országa


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szer. Jan. 31 2018, 20:43

A csapat csendben hallgatja az ötleted, senki sem szól bele. Kagura viszont kissé billegeti a fejét, mintha nem tetszene neki az, amit mondasz. Miután befejezed a mondatod, a Sensei a lányra mutat és közli vele, hogy mondja el ő is az ötletét.
- Amit Daichi mond, az részben jó. Én viszont úgy gondolom, nem csak dísznek adta az adóvevőket Sensei. Szerintem első körben nézzünk szét az olyan közeli helyeken, ahol egy kutya ételhez juthat. Nem feltétlenül a hentesekre gondolok. Egy kutya szinte bármit megeszik, szóval bárhol lehet, de ha szerencsénk van, akkor itt lesz valahol a környéken. Viszont én azt javasolom, hogy váljunk szét. Az egyikünk megkérdezi az árusokat, valaki felmegy a tetőre és onnan bámészkodik, míg a harmadik pedig innen lentről.
- Na ez az ötlet nekem tetszik! - kotyog közbe Yomazu. Én azt mondom, hogy így menjünk tovább. Mit gondol Sensei, jó lesz így?
A fiú kérdésére csak egy vállvonás volt a válasz, majd egy sóhaj. Úgy tűnik, a csapat vezetője tényleg nem akar segíteni ebben az ügyben. Ezután a többiek rád néznek, hogy belemész-e Kagura ötletébe. Ha ránézel a lányra, akkor egy pillanatra kiölti rád a nyelvét.
- Benne vagy a tervben? - kérdezi a kunoichi vigyorogva.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Május 28 2018, 10:35

//Jiraiya- hazatérés//

A halász arra nem vette a fáadtságot, hogy megforduljon miközben beszélt, de nem is igazán érdekelt. Letettem a fa kunaitamit még nagyon régen magamnak készítettem. Ugyan sokat jelentett, de a hálát még ismertem és mivel másom nem volt, így erre jutottam. Még sok szerencsét kívánt majd többet felém sem fordult, így én is elindultam a faluba.
A férfi útbaigazításának köszönhetően gyorsan megtaláltam, ahol a várt kép tárult elém, bár a károk kisebbek voltak, mint számítottam. Amikor elhagytam a Villámok földjét már 
tudtam, hogy a falu azért adta meg magát, mert Konoha hátba támadta védtelen ellenfelét. Egyszerre éreztem haragot és tiszteltem az ellenséget, hogy ilyet meglépett. Elég későn értem vissza a faluba, így már nem sok mindent csináltam. A lakásban gyorsan elintéztem egy- két dolgot, majd végre hosszú idő után lezuhanyoztam és lassan le is feküdtem aludni. Még egy pár percig ébren voltam, átgondoltam a dolgokat, a falu iránt az érzelmeim nem változtak, továbbra is az a célom, hogy szolgáljam a falumat, míg az embereket továbbra is megvetem, az emberi gyengeséget nem viselem el.
Álmom egyáltalán nem volt nyugodt, de aki egy háborút át az ne számítson jobbra. Álmomban is harcoltam és láttam, ahogy mások harcolnak. Részben öröm volt, hiszen újra a fronton voltam és a falumat szolgálhattam, még ha csak képzeletben is, másrészt éeztem, hogy az alvás nem pihentet. Ekkor valami olyasmi hangot hallottam, ami ismerős volt és gyorsan rájöttem, hogy azt nem álmodom. Penge és hüvely halk egymáson való elcsúszát, valaki a közelemben épp most húzott ki  egy kardot a tokjából. A teljs felszerelésem a házban van, egy része a szobámban pihen, de annyira nem voltam eszetlen, hogy fegyvertelenül feküdjek le aludni, ugyanis egy kunait helyeztem a párna alá, hiszen a falu még mindig ostrom alatt állhat és ha máshogy nem is, de legalább fel vagyok készülve. A hangokból és a szagokból ítélve legalább 2 ember van a közelembe, ugyanis jobbról a nyitott ablakon keresztül emberszagot érzek, míg padlórecsegést hallok a balomról. Nem nyitom ki a szemem, alvást színlelek miközben megpróbálok az egyik kezemmel felnyúlni a párnám alá és megfogni az ott lapuló kést, hogy azonnal reagálni tudjak az esetleges támadásra.

//Aum no Ansatsu Jutsu // A Lélek Egyensúlyának Technikája
Elmondod, hogy mik voltak ezek a kihagyott szálak?//
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Jiraiya Vas. Jún. 17 2018, 15:06

// +5 Chakra a késésért. A technikát elfogadom, a helyzetet tekintve jó választásnak tűnik. //



Ahogyan a kar mozdult, Kawachi lánc csörgését hallotta azonnal. Szemeit kinyitotta, de már késő volt. A balján álló alak lánca a mozgó jobb karjára tekeredett. Mintha az Aum no Ansatsu technika lenne... 1!
Mivel Kawachi nem tudott sem ellentámadni, sem pedig előnyt kovácsolni hátrányos helyzetéből, így az ajtóban álló Kirigakurei jelzésű, maszkos alak a bal kezében fogva a láncot - mit alkarjára tekert - lerántotta Kawachit a földre. A jobb kezében egy tanto volt. Miközben Kawachi a földre zuhan, a szabad bal karja elcsusszan a párnája alatt, valószínűleg olyan gyorsan, hogy a támadó nem is láthatja. 2! Utcák és terek - Page 6 Latest?cb=20170613110802


__________________

1! --> A lánc Kawachi karjára tekeredett. Megpróbálhatsz ez után tenni valamit (miután a lánc a karján van) hogy esetleg jobban gyere ki ebből. Attól függetlenül, hogy mit teszel, a második vagyis "2!" jelzésű pontra is reagálj, de az nem feltétlenül valósul meg, hogyha az "1!" pontot tudsz valami okosságot tenni.



2! --> Döntsd el, hogy Kawachi kiveszi-e a szabad bal kezével a kunait a párna alól. Ne feledd, a jobb karja el van kapva, szinte használhatatlan amíg a szorítás rajta van és lehet rángatni, az egyetlen szabad keze a bal keze.


Utcák és terek - Page 6 Latest?cb=20170613110802 --> Döntsd el, hogy az fontosabb, hogy Kawachi bal keze szabad legyen, vagy, hogy egy fegyver legyen a szabad kezében. Ez az elkövetkezendő eseményeket befolyásolja, jelenleg 2 irányba haladhat tovább a választásodtól függően.



// HA leírtad volna, hogy esetleg forgolódást színlelve mozdul a karakter karja akkor talán nem lenne gyanús, de mivel ezt nem írtad le, hanem csak azt hogy a karját mozgatja fel így a teste mozdulatlan, ez pedig nagyon feltűnő O.o 


Az egyiket el, a másikról csak kis infót:
1.) Megtudhattad volna a Halásztól, hogy a harcokban megjelent egy csuklyás, rejtélyes alak, aki megfordította lényegében a csata kimenetelét, mert a Kirigakureiek oldalán harcolt. Ahogyan jött, úgy el is tűnt.

2.) Az alaknak valamilyen köze van a Bishamonhoz és, hogy a szervezettel valami történt. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Jún. 25 2018, 18:55

Elszámítottam magam, túlóvatoskodtam a dolgot és ez feltünő volt a támadónak, így amikor a kezemmel elindultam felfelé a balomon álló férfi kirigakure kevésbé ismert technikáját vetve be a kezemre tekert egy láncot, ez ellen sok mindent nem tudtam tenni. Reagálni sem volt időm, ugyanis a következő pillanatban épp csak megláttam a kirigakure jelzéssel ellátott maszkot a támadóm arcán ő a földre rántott. Itt már nem volt lényeges a finomkodás, hiszen tudták, hogy ébren vagyok és tudták, hogy bármikor támadhatok, bár a kezemre tekert lánc nagy előnyt adott nekik, csak arról feledkeztek meg, hogy a második elemem a villám és a fém jól vezeti az áramot. Ugyan a bal kezemmel lett volna esélyem, hogy kivegyem a kunait, de úgy döntöttem, hogy a szabad kéz ebben az esetben sokkal fontosabb, mint a kés. Ahogy a földre érek és összeszedem magam, körülbelül fél másodperc alatt egyből aktiválom a raiton: hiraishin // villám elem: villámisten nevű technikámat, amihez nincs szükség kkézjelekre, csak a villám chkrámra, így az összes támad számára nyilvánvalóvá válik, hogy ezzel az elemmel rendelkezem, de a legmegrázóbb bizonyosságot a lánccal engem megfogó kapja, aki a fém miatt gyorsan a technika áldozatává válik.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Lanmao Hétf. Jún. 25 2018, 20:05

Kalandmesteri Mesélés - Katsumi Kawachi: Nehézségek







// Lanamo karakteremmel viszem tovább a mesélésedet. //

Kawachi nem próbált meg semmit sem tenni a kezére tekeredő láncok ellen. Talán azért, mert nem volt rá ideje, sem pedig elég lélekjelenléte, de az is lehet, hogy már attól a pillanattól, hogy a láncok szorítását megérezte csuklóján, arra a tervre gondolt, amit a földre rántása után próbált meg kivitelezni: igyekezett előnyt kovácsolni a hátrányából.
A kunait is elhagyta, így a kezei szabadok voltak és a lehető legkönnyebben volt képes technikákat használni. Hogyha a kunai a markában lenne, most sokkal korlátozottabb lenne a jutsu repertoárja. Mindazonáltal a technika amit használni igyekezett, nem igényelt kézjeleket, főleg nem a fiú ismereteivel. Pillanatok alatt, vagyis inkább a másodperc tört része alatt futott végig Kawachi testén az elektromosság, majd irányult pontosan a csuklóján lévő láncokba, majd futott végig a maszkos alakig. A támadó teste megfeszült, kezei elengedték a láncot, most már Kawachi uralkodhatott felette, elvégre a csuklóján lógott. Nagyjából 7-8 méteres lehet.
Ahogyan uralmat nyert a helyzet felett, hirtelen három taszító, szúró fájdalmat érzett a hátába. Shurikenek álltak bele, s nem volt rajta mellény, hogy felfogja. Azonnal hátra nézett és jól látta az ablaka előtt, az egyik fa ágán kuporodó, ugyancsak maszkos alakot, ki a jobb kezében egy tantot szorongatott és a bal kezével a fél Kos kézpecsétet formálta meg. Ami viszont furcsa volt, hogy a két felfelé álló ujját - mutató és középső, mik a kézpecsétet formálták - a szája - legalábbis a maszk miatt nem látszott, de kikövetkeztethető volt - elé emelte.
- Shh... - Intette némaságra Kawachit, majd hihetetlen gyorsasággal kezdett eltűnni. Teste áttetszővé vált. Vajon ott van? Vagy nincs? Egy lépést se hallani... 1!

_____
1! --> Írd le, hogy Kawachi mit tesz. Kétféle reakció lehetséges cselekvési típusba fogom sorolni a cselekvést, mégpedig gyors reagálású és lassú reagálású. Nem írom le, hogy mit jelent a gyors és lassú, tehát, hogy hány másodpercet, percet, vagy órát, a lényeg az, hogy Kawachi reakcióját meghatározom majd gyors és lassú reagálásnak. Azt, hogy ahogyan reagált az Lassúnak vagy gyorsnak számított e, azt majd elmondom a következő körben.
Mit értek gyors és lassú reagálás alatt? Mindig a viszonyított helyzettől függ. Tehát most történik valami, amiről Kawachi nem tud. Ahhoz a helyzethez viszonyítom a reakcióját. De mivel Kawachi nem tudja, hogy mi történik, ezért te sem tudod, egyszerűen csak reagálnod kell valahogyan a történtekre. Ha esetleg a ház fel akarna robbanni Kawachi körül és bár ő ezt nem tudja, de a posztodban kiugrik az ablakon, hogy szemügyre vegye a terepet, hogy merre lehet az az ellenfél, aki eltűnt, vagy vannak e még a környéken, akkor ez a robbanáshoz viszonyítva gyors reakció volt. Ha még nekiáll átkutatni a hullát és kenni egy vajas kenyeret a konyhában, akkor az lassú reakciónak számít és felrobban és meghal. Ha viszont csak a hullát kutatja át, majd utána ugrik ki az ablakon akkor az határeset lenne és csak kicsit megsérülne.
De ez csak egy elrugaszkodott példa volt. Írd le, hogy mit tesz és a számodra nem tudható (megpróbálhatod kideríteni de hogyan ha nem tudod, hogy mit kell kiderítened?) történéshez - ami majd be fog következni - viszonyítom majd a reakciói gyorsaságát. A példámat ne vedd alapul, mert a gyors lehet 2 másodperc is, de lehet fél óra, óra is. ^^ hajrá!
______________
Állapot: 98% - Ráncigálós esés
Chakratartalék: 94% - Raiton: Hiraishin
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szer. Jún. 27 2018, 18:43

Agytekervényeim mindig forognak, minden percben, sőt másodpercben, amint a harc elkezdődött ár tervek cikáznak végig az agyamon, mint a villám. A tervem bejött, ugyanis a villám azonnal sokkolta a támadómat, aki el is engedte a láncot. Innen egy támadót kiiktattam, de nem nagyon élvezhettem ki a helyzetet, mert hátulról egyből taszító, szúró érzést érzek, három hegyes dolog állt a hátamba. Azonnal hátrafordultam és kerestem a támadót. Ami feltűnt egy újabb maszkos alak, aki a fél kos pecsétet mutatta, ami viszont furcsa volt, hogy az ujja a maszk alatt végződött. A csöndre intés kivehető volt, majd egy általam ismert és a háborúban elsajátított technikát használva eltűnt a szem elől. Nem tudtam, hogy mit kellene tennem, így tovább kerestem a támadót. Ha pár másodpercen belül nem kerül elő, akkor megrántom a kezemre tekeredett láncot és a felém repülő támadót, már ha sikerül, akkor repülés közben kiütöm. Amennyiben van időm és lehetőségem nem hagyok lehetőséget a támadóknak, hanem aktiválok egy másik technikát, amihez nem kell kézpecsét, de annál jobb védelmet biztosító technikámat a junsui kai-t, amivel ha hagyják, pár másodperc alatt egy láthatatlan védőburok alakul ki a testem körü, ez a junsui kai nevű víz technika. Valószínűleg többre nem lesz időm, mert ennyi időt nem fog hagyni s azt sem tudom, hogy az eltűnő maszkos mit akar.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Lanmao Szer. Aug. 01 2018, 13:48

Kawachi tehát figyel, s jól látja, hogy nem látja amit látni akar.
Elektromossággal megbéklyózott ellenfele még mindig mozdulatlan, ámbár jól látszik, hogy lassan de biztosan kezdi visszanyerni a teste feletti kontrollt. Ám az eltűnt Maszkos alaknak nyoma sincs. Legalábbis addig a pillanatig, amíg Kawachi hideg acél hegyét nem érzi torkának bőrébe mélyedni, s a kard materializálódni kezd. Még mindig nem látja teljesen, mert teste áttetsző, de a kard amit szorongat, teljes valójában ott van. Az eltűnt maszkos alak teste mintha átengedné magán a fényt. Szinte láthatatlan, de a kardja teljesen látszik. Kawachi mellé került, méghozzá a fiú baljára és onnan nyújtotta tantoját az Oinin jelölt torkának.
- Megvagy. Elkaptunk. Ha megmozdulsz, átszúrom a torkod. Nem viccelek. - Mondta nyugodt, suttogó hangon. - Most pedig térdelj le és dobd el a láncot. Ha kézpecsétekbe kezdesz is megöllek. - Eközben társa elnyerte uralmát teste felett és jól hallhatóan előhúzta Ninjatoját.


// Az 1-essel jelölt cselekvés az volt, hogy az ANBU láthatatlanul megindult Kawachi felé. Ha kimegy a szobából nem éri el. Ha kiugrik az ablakon, talán összeütköznek. Bármi lehetett volna de mivel egy helyben maradt, így elérte amit akart.

+8 Chakra és egy max C szintű technika a késésre. A posztodba írd bele h melyik ez a technika és a kövi körben feliratom a chakrát. //
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Szept. 02 2018, 08:28

//Raiton Ninpo: Raigeki no Yoroi // Villám Ninja művészet: Villám Csapás Páncélja (C szint, 250 chakra)//

Ugyan ellenfelem nem látszik, de pontosan tisztában vagyok a technikával, amit használ, ugyanis a fronton megtanultam én is a meieigakure no jutsut. Bár ezzel a tudással nem megyek sokra, de arra mindenképp jó az az idő, míg eltűnik, hogy aktiváljam a védekező technikámat, amivel egy teljes testet fedő vízpáncélt hozzak létre, bármiféle kézjel nélkül. Ha valaki közelebbről megnézi a testem észreveszi a burkot, de egy csata hevében lehet, hogy nem veszik észre. Amíg a technikát létrehozom az ismeretlen maszkos mögém kerül és egy kést tart a nyakamhoz. Amúgy sem vagyok ijedős típus, de a junsui kai további önbizalmat ad. ~Idióta, számos technikám van kézpecsét nélkül.~ Ahogy kimodja, hogy ha pecsételésbe kezdek megöl, egyből elkezdem gyűjteni a bal karomba a víz chakrámat, hogy a Suiton:Gousuiwan no jutsu // Erős víz kar technikát használva hasba vágjam. Amint sikerül a technika létrehozása, egyből támadásba lendülök, derékszögbe emelem a karom és egy olyan mozdulatot téve, mint akit hasbavágtak a felerősített bal kezemmel az ellenfél felé ütök, ha mögöttem van, akkor könyökkel, ha viszont az oldalamon, akkor egy olyan mozdulattal, mintha legyet akarnék elhessegetni, lévén nem több az ellenfelem, mint egy zavaró légy a levesem körül.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Lanmao Szer. Szept. 05 2018, 17:05

// Mivel az előző körben leírtad hogy használod a technikát így természetesen kifejtette a hatását. //



Ahogyan a karja felduzzadt, már mozdult is, ahogyan a maszkos kése is belevágott Kawachi torkába. 
Nem érezte meg, a maszkos azonban igen. Kissé meggörnyedt, s a következő ütés elrepítette, pontosan az önuralmát visszanyerő társának csapódott. Ketten dőltek volna az ajtónak, hogyha az csukva lett volna, de így csak a földnek dőlve, kissé csúszva kifelé a szobából álltak meg és ugortak talpra azonnal. Védelmi állást vettek fel.
- Ez nem éppen egy Oininhoz illő technika. - Mondta az, kit a Raiton talált el.
- De meg kell hagyni... - Nyögte az, akit Kawachi megütött. - Hatásos. - Mindketten leengedték a védelmüket és elrakták a fegyvereiket. 
- Nem vártam volna, hogy ilyen jól vizsgázol. Ezzel belépőt nyertél az Oininok közé. 
- Kövess! - Mondta az, amelyik pár pillanattal ezelőtt még a hasát fogta az ütéstől. Mostanra már, mintha kutyabaja sem lenne. 



// Eddig vittem a játékodat, ha jól tudom, akkor innentől már Tobirama fog átvenni. Ő fogja levezényelni a képzést. Ez egy belépő teszt volt. Váratlan helyzetben támadnak rád, csendben, apró hibákat vétve, hogy kiszúrod e. Minél csendesebben és hatásosabban, Oininhoz méltón, gyorsan támadsz ellent annál jobbra vizsgázol. Itt most elég jó volt a karakter. Egyenlőre nem adok semmit, majd Tobirama dönt a továbbiakban, hogy mikor mennyi jutalmad kapsz Smile Köszönöm a játékot, csak így tovább! //
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szomb. Szept. 15 2018, 21:01

Taktikázás nem állt messze tőlem és a háború tovább élezte az amúgy is éles érzékeim. Már fiatalon megtanultam nem túl mélyen aludni, hogy minden neszre felfigyeljek. Technikáim egy része elég látványos, de vannak olyanok is, amik megfelelőek arra, hogy csendben végezzek valakivel, majd távozzak a helyszínről. Arra ugyan fel voltam készülve, hogy a saját lakásomba is megtámadhatnak, de eddig nem volt részem benne. Ez egy új tapasztalat volt és elég jól reagáltam. Ugyan a támadásom pillanatában a késes is megpróbálta elvágni a torkom, de a láthatatlan technikámmal nem számolt, valamint a kézpecsét nélküli technikáimmal sem. Sikeresen eltalálom a felerősített kezemmel és egyenesen a társának repítem és együtt esnek ki az ajtón. Amint sikerült megállniuk felugrottak és védekező állást vettek fel, hogy aztán a következő pillanatban le is engedték azt. Beszélni kezdtek és gratuláltak, hogy sikeresen átmentem a vizsgán. Elindultak és én követtem őket, mivel ezt mondták. A junsui kait nem oldottam fel, két okból sem. Egyik, hogy nem árt, ha még a védelmem fenn áll, másrészt nem akartam takarítani a szobámba a technika által felhasznált vizet.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Nov. 05 2018, 16:58

/Kawachi/


// Ha jól értelmeztem egyfajta felvételi vizsgán mentél át és zártad le sikeresen, innentől kezdődik a kiképzés azon elemek beépítésével, melyeket Lanmao írt fentebb. Itt azonban ugrunk egy kis időt, részben élményezésileg könnyítve a dolgokon, részben pedig, hogy az átvétel könnyebb legyen. //

 A férfit követve egyfajta nagyobb, irodaháznak tűnő épületbe kísértek téged, melyet ha korábban jobban megfigyeltél, a Kirigakurei Rendfenntartás épülete volt. Továbbá természetesen a Jouninok és Chuuninok pihenőhelyeként is szolgált, néhány edzőteremmel, illetve megfelelően berendezett termekkel, hogy akár egy bonyolultabb, nehezebb feladat részleteit felgöngyölítsék, vagy szimplán tájékoztatókat tartsanak.1,  Beljebb lépve azonban érdekes dolgok tárták fel maguk előtted. Egy bizonyos, egyszerű raktárszobának tűnő ajtón átlépve-melyről persze mindenki tudta, avatottakon kívül mit is szolgál- megérkeztetek egyfajta öltözőbe, melyen keresztül további helységek bukkantak fel. Lakhatásra alkalmas szobák, felszerelve mindennel amire egy-egy éjszaka kibírásához szüksége lehet az embernek, valamint edzőtermek szintén, illetve lejjebb, a föld alá érve egy egész kiképzőterep volt. Ahova ti mentetek azonban jóval nyugalmasabb hely volt. Egy irodaszerűségben elkérték az adatokat, megírtak pár papírt majd egyszerűen elzavartak azzal, hogy "majd értesítünk".

 Teltek a napok, s már egy egész hét történt a szokásos rutint leszámítva eseménytelenül. Talán már azon gondolkodtál, hogy az egészet álmodtad. Hogy az egész csupán egy fáradt elme képzelgése, vágyak, rejtett célok színjátéka lett volna. Ekkor azonban az egyik reggel egy levelet találtál ajtód előtt. Felszólítottak, hogy a korábban ismert ANBU központba azonnali hatállyal indulj meg, s a mai naptól kezdve, ténylegesen is megkezdődik kiképzésed.

 Amennyiben így tettél, s elfáradtál a központba, hamar a kezedbe nyomták a jellegzetes maszkot, s egyenruhát, s intettek hogy kövesd őket. Benn az egyik erre alkalmas teremben meg is kezdődött a tájékoztatás. A teremben rajtad kívül három másik ismeretlen egyén tartózkodott, kikkel feltehetően egy csapatba fogsz kerülni.
-Aichaku faluban egy érdekes gyilkossági sor volt felfedezhető. Nem önmagában azért, mert brutálisan gyilkolták le a falu nemesi lakóit, de megerősítették, hogy shinobikkal van dolgunk.- Adták körbe a bizonyítékokat, melyek pár, nem túl bonyolult pecsétet ábrázoltak. -A helyszínen több vasfalpecsétet is alkalmaztak, melyből képzett shinobira kell következtetnünk. Az áldozatok egy része úgy fest elektromossággal lett kiiktatva, maradékuk pengével. Nem szeretném hangsúlyozni, mennyire is fontos a küldetés végrehajtása... A környező nagyobb falvak valamiért rettentően ragaszkodnak ehhez a faluhoz és nem igazán tetszik nekik, hogy ilyenek történnek. Kerítsétek kézre a tettest. Induljatok...-
Eztán hagytak időt az átöltözésre, minimális felkészülésre, majd csapatotok kapitánya jelzett az indulásra. Nagyjából fél óra alatt pedig ott is voltatok...

// A következő posztot IDE kérem. A maszkod mintáját kiválaszthatod.

1 = Lényegében egy olyan épület, mely konohában a Kage palotájával egybeépítve volt megtalálható. Ahol Shikamaruék fejtegették a Jiraiya által hagyott nyomokat, ahol Gai-ék első csapattalálkozása volt és ahol Asumaék néha leülve beszélgettek még a Part I-ben. //

_________________
Utcák és terek - Page 6 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Hétf. Jún. 29 2020, 10:40

//Fujimori Asami- A valóságot ki hallucinálja? // 


A nap bevilágította Kirigakre borús utcáit. Rejtett köd népére egy újabb nap virradt. Lázongások, betörések és még sok más zavargás volt az, ami az elmúlt időszakot jellemezte. A terek már nem voltak olyan biztonságosak mint régen. Az emberek se bíztak már ugyanúgy egymásban. Valami megváltozott. Valami megtört a lakosokban... vagy épp újjáéledt? Senki se tudta megmondani. Mégis, minden lakos igyekezett úgy folytatni mindennapi békés rutinját, mintha mi se történt volna. Hisz ilyenek az emberek, nem de bár? Próbálják észre se venni a nyilvánvalót, csak, hogy elmeneküljenek saját fájdalmuk elől. Mert félnek...
[...]
Rád is egy újabb reggel virradt. Még talán fel se ébredtél rendesen, mikor nagyapád érkezett meg hozzád, kezében egy hófehér borítékot lobogtatva. 
- Az első küldetésed! - mondta a kelleténél kicsit hangosabban - Ébredj Asami és nézd meg végre! - majd kezedbe nyomta a borítékot. Furcsa mód, az nem volt gyönyörűen lepecsételve. Más volt, mint ahogy tanultatok róla. De ez a jelen helyzetben érthető volt. Valószínűleg az egyik Mizukage keze alá dolgozó küldhette. 
Ha kinyitod, egy kézzel megírt levelet találsz. A feladatod nagyon egyszerű. Egy, a falun kívül élő bolond öregúrnak kell segítened a ház körül, mert ő maga ezt nem tudja elvégezni. Fizetség is jár érte, ha két napon belül elvégzed. Egyedül. Most a feladatok nagy rését, mellyel a falu nem akar foglalkozni, a kis geninekre bízzák. A nagyobb rangú ninjákra máshol van szükség. Nem így képzelted valószínűleg az első küldetésed. Senki se így képzelné. De még így is igazán érdekes lehet! 
- Na, miféle feladatot bízott rád ma a falu? - érdeklődött nagyapád. Amennyiben elmeséled neki, ő egy mosollyal konstatálja azt - Nem is rossz! Minden nagy shinobi így kezdi... - mondta lelkesítően- Mikor indulsz? Elkísérjelek? - Érdeklődött. 


//Kérlek írd le a reggeli rutinod és hogy miként készülsz fel a küldetésre. Ha elfogadod nagyapád ajánlatát, ő a házig kísér csupán ahol a feladat rád vár, (hisz ez mégiscsak a te feladatod). A reagot kérlek odáig írd, hogy megérkezel a falun kívüli házhoz ami úgy fél órányira van gyorsabb tempóban haladva. A ház külleméről még ne írj. // 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Fujimori Asami Pént. Júl. 03 2020, 14:08

//Hyuuga Hanabi- A valóságot ki hallucinálja? //

Asami megtorpant a folyosón. Mindkét oldalon vörösre mázolt, jelöletlen ajtók sorakoztak. Egyik a másik után a folyosó végeláthatatlan végégig, mely a sötétségbe veszett. A kunoichi feszült volt,  kezei újra és újra ökölbe szorultak, miközben felmérte és átgondolta a kialakult helyzetet.
Egy pillanat, csak ennyi volt, mikor odalépett a tőle jobbra lévő ajtóhoz, rámarkolt az aranyozott kilincsére, mely szinte égette a kezét és egy határozott mozdulattal kinyitotta azt. Az ajtó befelé nyílt és semmi mást nem látott ott, csakis a sötétséget. Az ajtó a nagy semmibe nyílt.
A halk kuncogás támadt, majd a sötétségből egy kecses női alak manifesztálódott. Fehér köpenyt és egy vérvörös maszkot viselt. Pontosan olyant mint Asami. A lány moccanni sem bírt, de nem is lett volna rá ideje. A nő keze meglendült és egy határozott mozdulattal szúrta szíven a magatehetetlen kunoichi-t.
Asami lenézett a mellkasából kiálló kunai-ra, miközben érezte a száját elborító kellemetlen ízt. Hátrált egy lépést, kezeivel minden áron szabadulni akart a maszkjától. Szinte már kaparta a fejéhez szoruló csatokat, ahogyan a vörös maszkból csöpögő vérre vörösre festette a hófehér köpenyét is. Riadtan nézett maga elé. Nem kapott levegőt és a szíve összeszorult a félelemtől. A nőt nézte, aki lassan lecsatolta a maszkját és barna szemeivel egyenesen Asami-ra nézett. A világ kezdett elhomályosodni körülötte, a lábai megremegtek majd egyszerűen belezuhant a nagy semmibe, mely végeláthatatlan óceánként vette őt körül. A nő után kapott, próbálta elérni őt, de egyre mélyebbre és mélyebbre süllyedt a sötétségben és nem tudta elérni őt. Még mindig nem...

Lassan ébredt csak fel lidérces álmából. Az álomból, melyről mindig is tudta, hogy nem a valóság, mégis mindig rettegve élte át a pillanatokat. Felült az ágyán és percekig némán nézett maga elé. A szíve még akkor is hevesen vert egy ideig, mire elégé kitisztult a tudatta ahhoz, hogy felismerje végre, hogy ébren van.
Már világos volt odakint, a napot mégis a reggeli köd takarta el a szeme elől. Nagyot sóhajtott, ahogyan felismerte a tényt, hogy már reggel van. Szíve szerint még aludt volna pár órát, de tisztában volt azzal is, hogy erre most képtelen lenne. Lassan tápászkodott ki az ágyból és bújt bele a meleg „Nyúl úrfit” ábrázoló mamuszába.
- Innom kell valamit. – ásított egy hatalmasat, majd elindult a célja felé.
Kilépett az emeleti szobájából, majd végig a folyóson egészen a lépcsőig, mely egyenesen a lakás bejáratához vezetett. A lépcső melletti kis folyosóról pedig a konyha ajtaja nyílt. A hely, ahol Asami oly sok időt töltött.
A hobbija volt a főzés, még ha az ételek amit alkotott, nem is voltak kimondottan ízletesen és finomak. De ez a kudarc mégsem tántorította el őt soha azon céljától, hogy kitűnő háziasszony lehessen majd egykor. „Édesanyád a legjobb szakács volt, akit valaha ismertem.” vallotta be neki egyszer az apja még évekkel korábban és azóta dédelgette azon álmai egyikét, hogy a legjobb szakács lesz a világon. Hát ezen még volt mit gyakorolnia.
De azon a reggel, még a lépcső közepére sem ért le, mikor halk beszélgetés ütötte meg a fülét. A nagyapja egy ismeretlen emberrel beszélgetett.
- Amint felkelt átadom neki a levelet. – a nagyapja mély hangja nyugodt volt.
- Rendben. Megbízok benned Kenji-san. -a férfi hangjában azonban bujkált egyfajta pajkosság- Bár szívesen megismertem volna őt. - egyfajta gúny, mely nem tetszett Asami-nak.
- Neked nem kell őt megismerned. – figyelmeztette a férfit az öregember – Sőt, örülnél neki ha távol maradnál tőle. Semmi szükség arra, hogy összezavart őt.
- Ugyan. - nevetett fel a férfi halkan- Nagyon jó ajánlólevelei vannak, örülnél ha ugyanarra az útra térne mind te és az apja. Kiváló vadász válna belőle a kezeim alatt. -a kiáramló neszek egyértelművé tették, hogy a férfi indulni készül.
- Nem szándékozok ráerőltetni semmit az unokámra. - Kenji hangja ha egy pillanatra is, de fenyegetővé vált, ezt még a fiatal kunoichi is megérezte.- Azt akarom, hogy a saját útját járja, hogy saját maga tapossa végig az ösvényét, hogy saját maga jöjjön rá, mivé akar válni.
- Neki adsz választást? – kuncogott az ismeretlen- Milyen ironikus. Talán szenilis lettél öregkorodra?
- Nem. De a múlt, maradjon meg annak ami. Ma már új világot élünk. Semmi értelme ugyanazokat a hibákat elkövetni mind egykor.
- Ha te mondod. – látta meg férfi alakját az ajtóban- De szerintem tévedsz. Ugyanolyan időket élünk és semmi sem változott. Ezt majd neked is be kell látnod, ha eljön az ideje.
- Most menj. -parancsolt rá az öregember. - Asami hamarosan felkel, nem akarom, hogy lásson téged. - ezen szavak pedig, mintha csak neki szólnának.
Lassan, teljesen némán hátrált vissza a lépcsőn egészen a szobájáig, melynek ajtaját a legnagyobb csendben próbálta becsukni. Végig a nagyapja szavai jártak az eszében. Nem tudta mire vélni őket és annyi kérdése támadt, melyre nem tudta a választ. De legalább egyre tudni akarta.
Ablakához rohant, mely éppen a ház bejáratta előtte utcára nézett. Odakint az égvilágon senki sem volt, leszámítva egy macskát, mely komótosan sétált végig a szomszéd ház tetején. Asami pedig csendben várt. Tisztán hallotta, ahogyan becsukódik odalent az ajtó, ő pedig az ablakra tapasztotta az arcát, hogy végre láthassa az ismeretlen alakot.
- Ki vagy te? – dünnyögte, ahogy a férfi lassan kiért az utcára.
Az egész testét szürke zubbony fedte, de ettől még egyértelművé vált, hogy egy elég magas,  legalább 180 cm férfi lehet, aki a termete ellenére még nagyon is vékony volt. A szél, mely mindig fújt Kirigakure-ban, ide oda csapkodta a kabátját, miközben óvatosan körbenézett.
- Ez...- dadogta Asami, ahogy a férfi váratlanul felnézett az ablakára.
Talán meglátta őt, talán nem volt elég gyors, vagy téved és mégsem láthatta őt a férfi. Nem tudta a választ, de a szíve a torkában dobogott, miközben nem hitt a szemének sem. Az alak, egy vörös porcelánmaszkot viselt.
- Az első küldetésed! - vágódott ki a szobája ajtaja és ő egyből felpattant a földről. Ijedten nézett vissza a ház elé, de semmit sem látott, csak a mindent elborító ködöt. - Ébredj Asami és nézd meg végre! - a nagyapja alig pár lépész tett előre, mire észrevette őt az ablakban. Az arca boldog volt, mely egy pillanat alatt eltüntette a kunoichi arcáról is a félelmet.
- Ez jó hír nagyapa. - bökte ki meglepetten – Hadd nézzem! - egy macska ügyességével termet előtte és kikapta az öregember kezéből a levelet, majd egy határozott mozdulattal tépte fel .
A kézzel írt levél sorai először olvashatatlan tengerként terült szét a papíron. Rejtett írásra való gyanakvása mégis egy szempillantás alatt vált semmivé, ahogy a görbe jelekből először ismerős formák, majd szavak kezdtek kibontakozni. Hiába remélte, hogy kriptográfiai tudását is fejlesztheti ezúttal, csalódnia kelet, azon a napon nem először.
- Na, miféle feladatot bízott rád ma a falu? – lelkendezett a nagyapa, ahogy Asami átfutott a levél tartalmán.
Először maga sem akarta elhinni amit olvas, de újra átfutva az üzenet pontosabb aspektusait, nyilvánvalóvá vált, hogy nem csupán egy rossz viccel van most dolga, hanem talán a legrosszabbal.
- Azt írja...-kezdett bele -.. hogy mindenesi feladatott kell ellátnom, a ház körüli munkától kezdve, a takarítási és ápolási feladatokig behatárolva. - a fiatal kunoichi arcáról mindent, csak a boldogságot nem lehetett leolvasni- A helyszín... -csikorgatta a fogait, még ha tudta is, hogy nem lenne szabad- … a helyszín, hát  nincs annyira messze van a falútól. - szemei újfent és újfent átfutottak a papíron – Talán negyven perc alatt megjárom az utat. - ismerte be be magának egy apró mosoly kíséretében a tényt. Ezúttal valóban egy shinobiként kell majd viselkednie. - A segítség két napra szól, szóval... - hajtogatta össze a behajtások mentén a levelet.
- Nem is rossz! Minden nagy shinobi így kezdi... - próbálta felcsigázni a kislány lelkesedését- Mikor indulsz? Elkísérjelek? - kérdezte előzékenyen.
- Már nem vagyok gyerek nagyapa. – sóhajtót fel Asami.
Akár egy gorilla, oly tesze-tosza és lassú léptekkel sétált az ajtó melletti szekrényhez, melynek tetejére először a levelet, majd kihúzva a legfelső fiókot magának egy bugyit vett ellő.
- Khmm... nagyapa...- mosolygott a mögötte álló öregemberre- Átöltöznék. – majd előzékenyen az ajtóra nézett és megvárta míg az ajtó újfent a be nem záródik előtte.
Végre magára maradt és ennek örült a legjobban. Szerette az ilyen pillanatokat. Elmélkedni azon amit tudott és megválaszolni magában azokat a kérdéseket, amiket nem. Még akkor is, ha nem voltak válaszai.
Végig azon töprengett, vajon mit értett az ismeretlen férfi azon, hogy a falú nem változott semmit. Hiszen még ő maga is érezte azon változások árnyékát, melyen az elmúlt időben átesett. A háború árnyai már attól a naptól rávetültek, mióta elvesztette az apját. A napi sokkoló hírek a vereségekről, melyek napról napra egyre jobban beásták magukat a gyerekek elméibe és életébe is. Ayato bátyjának halála nem csak a fiút, hanem az egész osztályt megrázta. Ez volt az első a legtöbb tanuló életében, hogy ennyire közel került a halálhoz. Ő pedig talán hibát követett el, mikor nem segített a fiúnak, mikor is jól tudta, mit is érezhet.
A két bugyi, a zokni, a váltóruha, mind olyan rendszeriséggel pihent a kunoichi ágyán, ami követendő példaként szolgálhatna mindenkinek, már ha kötetezhetné őket akárki is hasonlóra. Asami gondolatai mégsem ezen jártak.
És valóban, mi lenne ha mégis követné az eszerint családi hagyománnyá váló célt, hogy ő maga is oinin ninjává váljon? Még a feltételezésbe is beleborzongott. Soha, addig a pillanatig nem játszott el azon gondolattal, hogy arra a veszélyes útra lépjen. Talán az akadémián halott utoljára rólunk, mikor is felszínesen, de átvették Kirigakure speciális egységeinek feladati és megjelenési leírását, majd ismeretes történelmét. Akkor még örült annak, hogy az apja is közéjük tartozik. Büszke volt rá, egészen addig a pillanatig, míg egyszer haza nem tért az egyik küldetéséről. De a rossz emlékek ellenére is zavarta őt, hogy az a férfi vörös maszkot viselt, a vadászok pedig tudtával fehér, alig díszített, orr kialakítás nélkül maszkkal rendelkeztek. De mégis akkor ki lehetett ő? Félt megkérdezni a nagyapját, még akkor is, mikor már tisztában volt vele, hogy jól tudta, hogy hallgatózik. Mégsem hánytorgatta fel.
Kétszer is átnézte a felszerelését. A kunai-okat és shurikeneket pont elö-ző este fente meg és olajozta be. A drótok és a többi felszerelése is a helyén volt. Egyre jobban érezte, hogy készen áll a küldetésére és egyre jobban izgult azon, hogy mi is várhat rá.
Szóval egy kisegítő munka, mely ugyan nem méltó egy shinobihoz, de egy szükséges munka, melyet ha kell, el kell fogadnia. Ezzel pénzt termel a falúnak, a shinobik jelenléte erősíti a békét a falú körül, mellesleg képzi és ellátja a felkészületlen és tapasztalatlan shinobi állományt is. Most pedig ő volt az a képzetlen genin, akire ezt a feladott bízták és be kelet ismernie, hogy minden perccel egyre jobban várja küldetését és az azzal járó nehézségeket.
Ilyen, mondhatni ostobaságokon gondolkodott fogmosás közben is és az érzelmeknek hála, teljesen elfelejtette a rémálmát. Csupán egy pillanatra rémlett fel benne, mikor ázott arccal a tükörbe nézett és legnagyobb sajnálatára még mindig észre kellett vennie, hogy egy fikarcnyit sem hasonlít az anyjára. Az orra, a szemei, a szája, mint az apjára emlékeztették őt. Az egyedüli, amire büszke lehet az a barackszínű haja volt, mégis ezért zaklatták a legtöbben az iskolában. Mert nem fekete vagy kék volt a haja, mert rikított, akár az optimizmusa.
A vörös maszk. Ez volt a kapocs, érezte, hogy nem csupán az álmaiban találkozott már vele. Nem azon a reggelen. De akkor mégis mikor? Nem tudta felidézni magában és ez roppant mód bosszantotta őt. Időnként felnézett a nagyapjára, akinek az arcára még abban a pillanatban is széles mosoly terült. Vajon megkérdezze őt? Hiszen biztosan tudta, hogy hallgatózott, akkor miért félt megkérdezni?  
A villával csak ide oda piszkálta a reggelijét. Nem volt éhes, még ha tudta is, hogy ennie kellene. Ki tudja, mikor lesz rá újra ideje. Ha pedig nem lesz ereje a feladati elvégzésére, mindenki csalódni fog benne. Ezt pedig nem engedtette meg. Elhatározta magát, és teljesítette a célját. Két perc alatt elpusztítani az ellenfelét. A zöld, apróra vágott spárgát, a papírvékonyra szeletelt paprikát, a jól átsütött babot és kukoricát melyet szezámmagolajjal áztattak át, sóval és borssal ízesítettek és szezámmagos szójaszósszal tálaltak. Asami reggelije, mely mindig laktató és egészséges volt.
- Akkor nagyapa... -sétált ki a bejárat elé, miután megköszönte a reggelit- … lassan indulok is.- a biztonság kedvéért még átnézte az újonnan kapót hátizsákját vajon nem felejtet-e el valamit.
A ruhái megvoltak. a két napi váltóruha. Majd egyesével végignézte az oldalzsebeit, a shurikentokját és a többit, hogy minden a helyén van-e.
- Biztos, hogy felkészültél. – nyugtatgatta a nagyapja. – De ne kísérjelek el? - tette fel neki újra a kérdést.
- Biztos. - végzett a kunoichi a leltárral. - A falú határától alig fél órányira van a tanya. Nem lesz gond. - vette fel a hátára a hátizsák.
- Tudod, hogy a falún kívül, most nem biztonságos. Légy körültekintő és óvatos. – az öregember tanácsi már fárasztották a lányt, de valahogy mégis örült neki.
- Ne bízzak senkiben csak magamban. -sóhajtott fel – Akkor megyek.. -nyitotta ki az ajtót, de mielőtt kilépett volna rajta, megtorpant. Nem tudta mire vélni, de félt. - Szeretlek nagyapa! - ugrott oda a férfihó és erőteljesen fúrta bele magát a karjaiba.
- Tudom. – a férfi kezei nem remegtek és ha semmi más, ez képes volt megnyugtatni őt. Érezte, hogy a férfi bízik benne, ez pedig neki is önbizalmat adott.

Megpróbálta kizárni a külvilágot és csakis a céljával foglalkozni. Kirigakure utcáin nem állt sehol és próbált nem foglalkozni semmivel. Bár a nap már magasan járt, szerencséjére elég kevesen voltak még az utcán. Csupán néhány, ismerős boltos kiáltott rá és üdvözölte őt, hatalmas és boldog mosollyal az arcukon, mintha mindenki tudná hova is megy és mi a célja. Mintha mindenki tudná, hogy számára ez egy nagy nap.
A falú főkapujánál az őrök, csak a nevét kérdezték meg, mielőtt összehasonlították a náluk lévő listával, melyre valószínűleg az aznapi engedéllyel rendelkező shinobik nevét vésték. A neve biztos ott volt a listán, mert a gratuláción és a jókívánságuk mellett nem foglalkoztak tovább a vele.
A falút elterülő vidék, akár egy hatalmas játszótér fogadta a lányt. A levélben leírt helyet bár nem ismerte, tudta, hogy merre keresse és ellentétben sokakkal nem kívánta lerövidíteni az utat. Maradt a járt ösvényen, még ha az út így lassabbá is vált. Ali negyven perce később pedig feltűnt a ház köralakja és úgy érezte ez egy sikeres nap lesz, még ha nem is tudta mi vár rá.
Fujimori Asami
Fujimori Asami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 120
Elosztható Taijutsu Pontok : 19

Állóképesség : 120 (D)
Erő : 120 (D)
Gyorsaság : 140 (D)
Ügyesség/Reflex : 120 (D)
Pusztakezes Harc : 120 (D)


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Júl. 05 2020, 21:27

//Fujimori Asami- A valóságot ki hallucinálja? // 


Nyugodtan telt az utad, talán kissé túlzottan is nyugodtan. Vajon mi mindent akar majd tőled ez az öregember? Takarítás lesz csupán a vágya? Vagy hirtelen kertésszé lépsz majd elő? Netán a fürdetés lesz az ami kiveri a biztosítékot nálad? Megannyi kérdés, melyek úgy cikáztattak a fejedben akár az végtelennek tűnő villámlás egy komor éjszakán. És még mennyi minden volt, amire nem is gondoltál...


[...]


Hamarosan megérkeztél a házhoz. Furcsa atmoszférája volt a helynek. Közel és távol egy szomszédja se volt az öreg úrnak. Csupán egy roskadozó viskó állt a láthatáron, félig leomlott kerítéssel. Az egykoron hófehérre festett falakat most indák nőtték be, és kezdték el letépni a vakolatot. Olyan összképet keltett, mintha nem is élne itt senki. Hisz a természet lassan visszahódította az emberi kreálmányt. A két emeletes épület opálos ablakait nem borította függöny. Koszosak voltak, de olyan szinten, minta megfestették volna az üveget. Az ablakkeret korhadt, néhol pedig még a ragasztás is elengedett. Életveszélyes volt. Az egykoron ragyogó vörös cserép amely a tetőt ékesítette, most foltokban el volt tűnve. A porréteg úgy telepedett meg rajta mint hó a téli tájon. Néhol más-más színű fém és cserépmaradványokkal volt javítgatva a szerkezet. A fő tartópillérek melyek a ház oldalán helyezkedtek el, itt-ott meg voltak törve. A lépcsőnek már korlátja se volt. A kert pedig csak ennél is rosszabb volt. A kerítés, melyet már csak az elszórtan álló elemekből lehetett felismerni, még mutatni vélte a telek nagyságát. Az egykoron szépen kiépített terasz, most a moha martalékává lett. A virágoskert és gyümölcsös fák helyett pedig gaz borította a lassan koromszínű talajt. Fák dőltek az ajtóhoz vezető köves útra és különböző bogarak lepték be a teret. Egy irányból hangos zümmögés vélhettél felfedezni.


Utcák és terek - Page 6 7756a535de99a6cbd107a581d8afa3ac


A ház felől jött a hang, melyet könnyen meg is közelíthettél ha átlépted a faágakat és korhadó deszkákat. Az ajtó nem volt zárva. A nyírfalap amely bejáratként funkcionált alulról fel volt vizesedve. A kilincs le volt törve. A zúgás pedig amit eddig követtél, egyre tisztább hanggá formálódott. Dúdolássá. Rekedtes hangon szólt a dallam, néhol-néhol meg is akadva. Mégis, a furcsa nyikorgásból jól kilehetett venni a búskomor szólamot. Csak úgy siklott a levegőben ez a szokatlan hang. Nem volt ismerős számodra. Mély és magas végtelennek tűnően elhúzódó, csikorgó változása. Mint egy álombeli zúgás ami a semmiből érezik és a végtelenbe akar rántani. Mégis, oly' értelmetlen. 
Ha be akarnál menni a házba, azt könnyedén megteheted. Az ajtó nyikorogva nyílik ki kezeid alatt, mégse szakítja meg a dúdolást. Csupán hozzátesz. A ház belső terében sötét van. Az ablaküvegek elsötétedése nem teszi lehetővé a fénynek az átjárást. Így a lakás még ridegebbé válik. Odabent egy furcsán hűvös szellő simogatta végig arcod. A hang pedig erősödött. Ahogy a világosság betévedt az ajtókereten, úgy engedett egy kis belátást a belső térre is. Régi poros bútorok voltak, némelyik a feje tetejére állítva, másik kettétörve. Ha nem láttad volna a ház külsejét, most rablásra vagy dulakodásra is gyanakodhatnál. Azonban abból, hogy a felsőbb emelet valószínűleg beázott, hisz épp az imént cseppent egy vízcsepp a fejedre... más következik. 
A sarokban egy öregembert pillanthattál meg, amint leveleken és papírokon gubbasztva, tarkóját kaparva, nyitott szájjal dúdolászik. Bizony, ő volt a hang forrása. A férfi arca meggyötört volt. Szemei vörösen csillogtak, az arcát fedő ráncokból pedig megannyi év bölcsességét olvashattad ki. A ruhája csapzott volt, mint egész külseje. Ősz hajszálai mindenfelé álltak, szakállában pedig némi ételmaradék is megrekedt. Csontos ujjaival csuklóját dörzsölte, mely alól valamiféle jel villant fel. Azonban nem láttad pontosan, mi is az. 
A férfi hirtelen hagyta abba a dallam folyamatos ismétlését. Nyaka nagyot roppant, mikor tekintetét rád emelte. Üres volt a tekintete, mégis fájdalommal teli. A síri csöndben szinte hallhattad a szíved dobogását, miközben az idős úr szemeibe lassan könnyek szöktek.
 - Yue.. kicsim.. hát hazajöttél? - recsegte elhaló hangja. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Fujimori Asami Pént. Júl. 10 2020, 11:48

//Hyuuga Hanabi- A valóságot ki hallucinálja? //

A ház tetejét, már messzebbről észrevette Asami, ahogyan a fák lombjai között kikandikált a nagyvilágra. A kopott vörös cserepek, melyek szebb napokat is láttak már, mára pedig hiányosan és itt-ott foltozgatva, szak avatatlan kezek által javítva próbálta újra útját állni az elemek féktelen tombolásának.
Minden egyes lépéssel, miközben közeledett a házhoz, egyre nyilvánvalóbbá bált számára a ház lesújtó átlaga.  
A valaha fehérre mázolt falak mára koszosak voltak, a felpenderedő festék alá telepedő moha és rothadó fa egyre nagyobb teret nyert az épület oldalain, mígnem a házat tartó pillérek oszlopai közül néhány már meg is adva magát a természet erejének. Ugyanakkor Asami biztosra vette, hogy a házra mindenhol felkúszó indák vaskos hálója mégis egybefogja tartani a házat, mert ha addig a pillanatig nem dőlt össze az épület, az mégsem nem jelentette azt, hogy ez valamikor nem fog bekövetkezni.
- Sehol egy szomszéd. - jegyezte meg halkan, miközben körbenézett a semmi közepén lévő házon. - Kellemes...  
Óvatosan lépett át a kerítés maradékain, melyek büszkén hirdették még akkor is, meddig terjedt a bírtok határa. Bár mára nehezére esett volna bárkinek is eldönteni, hogy a kerítés merre szaladhatott tovább. A gyümölcsfákat és virágoskertet visszahódította a természet, máshol a leszakadt ágak áthatolhatatlannak hitt dzsungelt alkottak a szomszédos erdővel.
A kunoichi óvatosan kerülgette ki az útra dőlt fák elkorhadt maradványait és nem akarta elhinni, hogy ezen a helyen bárki is lakhat. A ház ablaki olyan mocskosak voltak a rá telepedett portól, mintha mindig is festett üvegként álltak volna a helyükön. A szétkorhadt és mára szinte teljesen eltűnt terasz korlátjának maradványai pedig még óvatosabbá tették őt.
Megválasztotta minden egyes lépését, mert attól félt, hogy ha rosszul választ beszakadhat alatta a padló. Ha hozzáér valamelyik oszlophoz leszakadhat a tető, ha túl hagos, kiszakadhat a ház oldala. Megpróbált hát addig óvatos lenni, mig odaér az ajtóhoz. Ha pedig oda is ér majd, akkor az nagy eséllyel rá fog dőlni ha megpróbálja kinyitni majd. Ebben biztos volt, az ajtó azonban nyitva volt.
- Jó napot! - köszönt kissé hangosabban a kelleténél, mielőtt belépett volna a házba. - Hahó?! - a hang melyet már korábban is halott furcsa volt. Most pedig egyre hangosabbá kezdett válni és lassan énekké állt össze. Egy búskomor hangos, néha megakadó dúdolássá, mely sejtelmesen visszhangzott az épület falain. - Van itt valaki?
A kunoichi hiába nyúlt a kilincsért, csak a hűlt helyt találta a korhadt ajtón. Egy pillanatig ugyan tétovázott, majd lassan, mégis határozottan nyomta be az ajtót, mely éles és fülsértő nyikorgással tárta fel számára a ház belsejét.
- Uram! Bemegyek! - szólt  nagy semmihez, miközben a „zene” egy pillanatra sem szakadt meg.
A kinti vakító napfény után a benti félhomály bántotta Asami szemeit, hozzá kelet szoknia a megváltozott fényviszonyokhoz, de ami lassan a szeme elé tárult, az lesújtóbb volt még a háznál is. A letakart, néhol kettétört bútorok, a minden behálózó pókhálók és a mennyezetről lehámló vakolat megdermesztette őt. Egyre biztosabb volt benne, hogy itt nem élhet senki és mégis tudta, hogy van valaki. El sem tudta képzelni, hogy lehet erre képes, ilyen mocsokban és ilyen körülmények között élni. Belegondolni pedig nem is mert, hogy vajon mi kényszerített rá őt arra, hogy mégis itt maradjon.
Hűvös érzést érzett az arcán. Mintha a szél cirógatná a felhevült arcát, megpróbálná belé folytatni a szót és megfullasztani a benti dohos levegővel. Izzadság csorgott végig az arcán, pedig egyáltalán nem volt melege.
- Mi? - simította végig az arcát, majd felnézett a mennyezetre. Sötét folt terjedt végig a plafonon, a felhámló átázott vakolatot mégsem tépte le a szél.
A dal pedig egyre hangosabb volt. Végig visszhangzott a szobában újra és újra és valami megmozdult a sarokban. Először nem látta tisztán, csak egy elmosódott árnyak tűnt, de lassan egy ember körvonalaivá álltak össze.
A férfi öreg volt. Öregebb mint Asami nagyapja és nála sokkal ápolatlanabb. Hosszú kese haja az égnek meredt, ápolatlan mocskos szakálla itt ott összeragadva a beleszáradt étel maradványaitól már majdnem a mellkasát verte. Az asztalon heverő papírok felett lázasan dörzsölte az egyik csuklóját, melyen egy különös jelet pillantott meg a kunoichi. A szája közben nyitva maradt és halkan dúdolta egy mára elfeledett és Asami számára ismeretlen dalt.
- Uram. -szólította meg halkan.
A férfi nyaka hatalmasat roppant, ahogyan lassan ráemelte a tekintetét. Vörösen csillogó szemei bánatot és gyászt tükröztek, majd könnyek gyűltek a ráncos arcára.
- Yue.. kicsim.. hát hazajöttél? - hangja mély és elesett volt, mégis abban a pillanatban mintha egy kis reményt is halott volna benn.
- Nem, ön téved..- dadogta Asami- Az én nevem Fujimori Asami. - mutatkozott be illendően, miközben meghajolt a férfinak. - Kirigakure megbízásából vagyok itt, mert segítséget kért tőlük. - próbálta tisztázni a helyzetet minél előbb.
Fujimori Asami
Fujimori Asami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 120
Elosztható Taijutsu Pontok : 19

Állóképesség : 120 (D)
Erő : 120 (D)
Gyorsaság : 140 (D)
Ügyesség/Reflex : 120 (D)
Pusztakezes Harc : 120 (D)


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 6 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.