Utcák és terek

+37
Umino Iruka
Nohara Rin
Fujimori Asami
Hyuuga Hanabi
Senju Tobirama
Lanmao
Katsumi Kawachi
Kaibutsu Hiroto
Fukunaka Daichi
Katana
Orochimaru
Kenta Koizumo
Shimura Danzou
Kire Inugami
Orochimaru (Inaktív)
Bayakoshi Yuukihime
Hinata
Minovara Hitoshi
Haruno Sakura
Midoriko no Minovara
Akari Tenshi
Jiraiya
Satsukitane
Tottori Shinko
Hatake Kakashi(Inaktív)
Fujiwara Ryouji
Nagami Ansuke
Tewian Kenshin
Hoshigaki Kisame
Namito
Seikatsu Mamono
Erai Rei
Sai
Raidon Hoshi
Karin
Hasegawa Kazuki
Kanmiru
41 posters

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Júl. 25 2020, 19:01

//Fujimori Asami- A valóságot ki hallucinálja? // 
//Elnézést a késésért, kicsit összesűrűsödtek a napjaim// 


Szavaidra a férfi szeméből kiszáradtak a könnyek. Megfáradt szemeivel kissé értetlenül pásztázott végig téged. Mintha nem hitte volna el a szavaidat. Ujjait megtördelte, miközben lassan megpróbált felállni a földről, ahol eddig gubbasztott. Megannyi papír volt alatta, mintha csak megágyaztak volna velük neki. Elkeserítő látványt nyújtott. 

- Még egy ilyen - konstatálta magában az öreg, majd egy nagy sóhajtás keretében megfordult, hogy felvegyen pár papírt a földről. Nehézkesen hajolt le. Minden mozdulatából sugárzott a borzalmas és égető fájdalom. A bácsi mégse adott ki egy hangot se. - Kirigakure meg az a sok pénz ami kell neki - morogta magában - mégse segít egyik se - folytatta - haszontalan népség aki csupán kinevet - emelte fel a mögötte lévő roskatag asztalra a papírtömeget - Te nem vagy képes segíteni nekem - vágta a fejedhez elég élesen ezt a mondatot. Hangjából mégis fájdalom szűrődött ki. Minden szava mély sebeket tépett fel benne. 
Egy lapot vett ki a sok közül, majd az asztal azon szélére csúsztatta ami hozzád a legközelebb esett. Egy elég gyermetegen megrajzolt kincses térkép tárult a szemed elé. 


Utcák és terek - Page 7 Tzorkz10


- Minden egyes hozzád hasonló népség segíteni jött, és mégse segített! Pedig én csak a kincsemet akarom... az én egyetlen és legdrágább kincsem! Csak el akarok jutni oda... -sziszegte, miközben a rajzocskára mutatott. Mint jól láthattad, egy házikó volt a képen, valami kék meg valami ajtó szerűség. Egyszerű, mégis elég sok mindent elárulhatott. 
Ha a férfi kezei alatt heverő lapokra figyelsz, borítékokat látsz melyek neki voltak címezve. A férfi neve Katori volt. Tokisho Katori. Ezen kívül egy pár gyerekrajz hevert ott. Kis házról, kutyusokról és ninjákról. Színesek voltak és egész aranyosak. A férfi kezét is jobban láthattad. Csuklóján egy zsebóra volt. Sőt, innen közelről még egy jó pár tetoválást felfedezhettél ráncosodó - mégis erősnek tűnő - karján.  Egy masni is volt ott. Sőt, valami ninja pecsétre hasonlítót is láttál ott. Mintha korábban az akadémián tanultatok volna valami hasonló mintáról. De annyi pecsét volt a világban. Kicsi az esélye, hogy pont ezt ismerd. 
- Ha segíteni jöttél, segíts - dörmögte - vezess el ide! - mutatott a kék folt melletti részre - ha pedig másért, akkor már el is mehetsz- mondta majd egy kupacba kezdte rendezni az iratokat és hasonlókat. - Régóta nem tudom hol van az a hely... de tudom, hogy oda kell mennem - mondta, majd megindult a ház egy másik részébe.
Ha követed, a férfi kicsit beljebb megy, egy konyha/étkező szerű helységbe. A falon képek lógtak. Egy fiatal lány volt rajtuk és egy középkorú férfi. Egy másikon ugyanaz a férfi és egy nő. És így tovább. Egy oklevelet is láttál bekeretezve.. felismerhetted, hisz te is ugyanilyet kaptál. Ez igazolta a geninné válást. Nem messze, tőled balra egy lépcső vezetett az emeletre. Ha megközelítenéd, az öreg rád kiabálna, hogy fel ne merj menni. Katori eközben egy szakadt hátizsákba élelmet csomagolt magának. Bár már távolról is meg tudtad mondani, hogy az nem friss. 
- Akár jössz, akár nem... nem bírok tovább segítségre várni. - mondta majd megindult az ajtó felé - A kincsem már vár rám!


//A következő postod ide szeretném kérni: https://narutohun.all-up.com/t3028p25-viz-orszaganak-partjai //

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nohara Rin Vas. Aug. 09 2020, 12:56

//Minovara Hitoshi- Ajtók//
A napjaidat átlagos geninként tengetted, nem történt semmi különös, egyszerű, egyedül vagy párban, falun belül elvégezhető feladatokat kaptál. Talán ott volt benned, hogy már ideje volna előre mozdulni, mert így lényegében nem fogsz egyről a kettőre jutni. Csak elpazarolt időnek tűnhetett, melyet a ranglétra legalsó fokán töltesz. Célokkal, álmokkal rendelkeztél, de nem haladtál úgy feléjük, mint akartad, de a dolgok változnak, és lehetőséget kaptál, hogy a tempód az úton növekedjen.
 Átlagos a délután, az időjárás, az utcán megforduló emberek, a hangulat, minden a saját monoton hangvételében zajlott látszólag. Már amennyire a falu helyzete átlagosnak volt mondható. Békésebb időket is megéltek már az utcák, de már megszokhattad. A káosz már a mindennapok részévé vált, már monotonnak számított, már nem volt izgalmas, inkább szomorú. Az vált átlagossá, aminek nem szabadott volna, de így is bele kellett törődnöd, hogy nem olyan küldetéseket kapsz, amik valószínűleg ténylegesen segítenek a népnek, nektek. A gyerekek, akik ebben nőnek fel, az idősek, akik ilyen körülmények között töltik utolsó napjaikat, mindenkinek a folytonosan változó, dinamikus káosz monoton lett.
 A lakásod csendjét semmi nem törte meg csak a te lépteid. Majd egy kopogás hangja egy nem megszokott helyről, az ablak felől. A többség számára semmit nem jelent ez a történés, azonban a te egyhangú időszakodat megszakította.  Egy hirtelen betoppanó alak fekete tincsekkel, sötét barna szemmel, kirigakurei fejpánttal, ezek jellemezték őt.
- Hello! Hitoshi, igaz? Én lennék a senseid...van egy genin csapatom, és a 3. tag... hát hogy is mondjam… visszavonult egy időre sérülés miatt. A rendszerben téged találtunk, mint ideális új társ, a többiek már kíváncsiak rád...azonban az egész előtt lenne egy kis teszt, csak hogy felmérjem a képességeidet, ha nem bánod. Viszont előbb szeretném ha mesélnél magadról egy kicsit. Ki vagy te? Merre akarsz tartani? Miért vagy shinobi? Hogy jutottál ide?- szegezte feléd a kérdéseket a férfi, majd közben intett, hogy kövesd őt. Miután válaszoltál neki, ő vette ismét át a szót, de még csak bemutatkozni sem mutatkozott be egyelőre.
- Ha minden jól megy, akkor már ma este elmehetünk valahová megünnepelni téged, és a jelenléted...de előbb a feladat. Van egy barátom, ő segít nekem ebben. Neki van a háza, és ott el van rejtve egy tekercs...azt kell megszerezned, és elhoznod nekem. Nincs benne semmi, teljesen üres, vagy lehet végül használtat választott...nem tudom, a lényeg hogy fel fogod ismerni. Az első kérdés...hogy látnál neki a feladat teljesítésének?- érdeklődőnek tűnt, ténylegesen kíváncsi volt a meglátásaidra.
Miközben megosztottál mindent, amit kért, és akartál, elvezetett téged a kijelölt célponthoz. A ház a megszokott, az ajtó látszólag zárva, ahogy az ablakok is, függönyök elhúzva, kivéve a bejárat mellettit, azon tökéletesen betekintést nyerhettél volna a feltérképezendő területre.

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Minovara Hitoshi Kedd Szept. 01 2020, 18:33

//Rin - Ajtók//

Az utóbbi pár napom nem volt túl érdekes. Nagyon alapvető feladatokat kellett teljesítenem, hol csapatban, hol egyedül. Másnak ez a monoton idő talán a terhére van, számomra azonban ez is ugyanolyan feladat, mint minden más. Ma is ugyanúgy ébredtem, mint máskor: elhivatottan és tettre készen. Nem mondom, hogy nem örülnék, ha kicsit izgalmasabb feladatot kapnék, vagy esetleg tanulhatnék valami újat. Viszont tudom, hogy az a kötelességem, hogy teljesítsem amit rám bíznak. Tehát nincs helye a fanyalgásnak!

Kopogtatnak... Ösztönösen lépek kettőt az ajtó irányába, amikor rájövök, hogy a hang nem onnan jön. Mire az ablakhoz érek, addigra az illető már bent is van. A nevem hallatán azonnal vigyázzba vágom magam.
- Minovara Hitoshi szolgálatára! - válaszolom az első kérdésére, majd elindulok utána.
Ezután persze újabb kérdéseket kapok, de ezek lényegében csak az alapvető ismertség miatt kellenek. Ennek ellenére kissé át kell gondolnom mégis mit válaszoljak.
- Mint mondtam, a nevem Minovara Hitoshi. Az édesapám a mai napig a falut szolgálja, az édesanyám viszont már visszavonult. Szerencsére a szüleim úgy gondolták, hogy én is induljak el azon az úton, melyen annak idején ők is. Így lettem először az akadémia diákja, illetve nem is olyan rég levizsgáztam és most már genin vagyok. A célom az, hogy a falut szolgáljam! Lényegében csak most léptem fel az útra, még nem tudom merre vezet. Azt hiszem még nincs eléggé nagy rálátásom a rendszerre, hogy tudjam mi szeretnék lenni a későbbiekben. Jelenleg azt tudom csak mondani, hogy a lehető legjobb tudásom szerint szolgálom a falut.
Még nincs ideje a személyeskedésnek, szóval tartom ezt a kissé katonás stílust. Majd ha összebarátkoztunk, akkor majd változtatok a stílusomon. Még mindig nem mutatkozik be, viszont újabb kérdéseket tesz fel. Lényegében egy feladat elé állít. Megoszt velem néhány információt, de nem túl sokat. Ez alapján nem lesz túl könnyű...
- Mivel egy barátról van szó, bekopogok az ajtaján és elkérem tőle a tekercset - válaszolom egyszerűen. - Viszont, ha nem igazi barát, csak "barát". Akkor talán azzal kezdeném, hogy megnézem a megbízást. Mi a konkrét feladat, mennyi idő van rá? Ha napok állnak rendelkezésre, akkor pár napig megfigyelem az épületet, hogy milyen mozgásokra lehet számítani, illetve hogy mikor. Ha nincs ennyi időm, akkor estig várok. Este az épülethez lopózok, szerencsére jártas vagyok a lopakodásban... szóval, oda lopózok és az ablakok segítségével megpróbálom kideríteni, hogy van-e bent valaki. Ha nincs, akkor keresek egy megfelelő bejáratot, ahol bemehetek a tekercsért. Ezalatt leginkább az ajtóra és az ablakokra gondolok. Ha van bent valaki, akkor összegyűjtök egy-két marékra való kavicsot és elbújok. Ezután előkészítem a bénító kunaikat, majd megdobálom az ajtót, hátha kijön bentről az illető. Ha kint van, akkor megbénítom, végül bemegyek a tekercsért. Azt hiszem ennyi...
Nem tudom milyen választ várt, de szerinte így egész jól körülírtam, hogyan szerezném meg a tekercset neki...
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nohara Rin Szer. Nov. 18 2020, 18:48

//Minovara Hitoshi- Ajtók//
Halvány mosolya, és enyhe bólogatása alapján az alap kérdéseire adott válasz megfelelő, ahogy a közlés stílusa is, azonban ennek ellenére sem adott neked több információt a dolgokról. Majd elérkezett a feladat, kevés ismeret alapján kellett összeraknod egy olyan tervet, ami stabilan megállana a gyakorlatban, úgy érezted ez sikerült, és hamarosan megerősítés is érkezett efelől.
- Őszintén szólva, nem számítottam arra, hogy ennyire minden részletre figyelsz majd. - arckifejezései valós meglepettséget tükröztek. - Amikor az aktádat olvastam tudod, nem igazán volt benne semmi olyan, ami alapján azt mondhattam volna, hogy te leszel a megfelelő, … csak nem is igazán akadt más ebben a szorult helyzetben tudod, még ha most bunkóság is ezt így kimondani. - Szavai közvetlenebbé, emberibbé váltak, a katonás vonásokat, mintha kicsit levetkőzte volna. - De kellemeset csalódtam most, szerintem jó helyed lesz nálunk, a teszten természetesen átmentél. Most elmegyünk az egyik kisebb kiképzőterepre, ott fog várni a két genin társad: Ayame és Keito. Felszedjük őket, és akkor elmehetünk mondjuk dangozni egyet. Oh a nevem, el is felejtettem, milyen udvariatlan vagyok, Agako Etsushi.- majd jelzett a kezével, hogy kövesd. 
Az út kifejezetten rövid volt, pár utcányira lehetett a célállomás. Láthattad már párszor, de a többség nem szívesen jött ide edzeni, így kihaltság jellemezte, most meg ezekben a nehézkes időkben, pláne, minden emberre szükség volt valahol. 
- A nevem Ayame, ez meg itt mellettem Keito, üdvözöllek a csapatban. - nyújtotta egyből a kezét a lány, majd hátratűrte hosszú, szürkésbarna tincseit. A srác valamivel mögötte állt, intett egyet, és motyogott egy helót. Nem időztetek ott sokat, ez még nem az ismerkedésnek volt az ideje, attól még elválasztott titeket néhány perc. Hamarosan a dangot tarthattad már a kezedben, melletted újdonsült csapatod. Végre úgy érezhetted, hogy valaminek a tagja lettél, és hogy egy eggyel fontosabb  fogaskerékké váltál a mai nappal.
- Képzeld el Hitoshi, minden sikeres küldetés után ide szokott elhozni minket a sensei, ez egy fajta megszokás már. - nézett rád barna íriszeivel a kunoichi.
- Küldetésről jut eszembe, ma nem kéne sokáig így időzni, mivel holnap sajnos hajnali 4-kor, nekem se a kedvencem, de időben oda kell érni. Nem véletlen volt az a vizsgád, ami. Egy kb. 10 órára lévő városban van egy csoportnak a bázisa tudomásunk szerint. És hát, ők elloptak tőlünk egy olyan közepesen fontos iratot, ezt kéne visszaszerezni. Ötletem sincs mit akarnak vele kezdeni, vagy miért pont az kellett nekik, de nem lehetne náluk összességében, Időnk lesz bőven, tehát lesz idő felderíteni, de holnap délutánra jó lenne megérkezni, felverni a tábort, hogy utána este már nyugodtan kezdhessük a megfigyelést. Így készüljetek, ma még rendezzétek el, amit el akartok. A kapunál találkozunk holnap, rendben?- Ayame csak lelkesen bólintott egyet, míg Keito vállat vonva lökött oda egy “Felőlem”-et. A fiúban nem úgy tűnt, mintha túl sok életkedv volna, a további beszélgetésekben se igazán vett részt, ha kérdeztétek valami félszavas választ adott, amikkel lényegében semmit nem árult el magáról. Ezen kívül kellemes estének volt mondható, vagy legalábbis nem rosszabbnak, mint szokott lenni, mert a szűnni nem akaró káosz továbbra is jelen maradt.
A többiek szépen-lassan távoztak, így már tényleg arra fókuszálhattál csak, amire te akartál. Az éjszaka nyugodtabb nem is lehetett volna, az eget a csillagok sokasága lepte el, az utcát meglepő csönd lebegte, semmi nem zavarhatta meg álmodat.


// A posztot kérlek addig írd, hogy hajnalban elmész a találkozópontra, a beszélgetés alatt nyugodtan mondhat bármit a karaktered, ha úgy érzed, a szabadidejét pedig te töltheted ki. Továbbá sűrű elnézésedet kérem a késésért, kárpótlásul +10 chakrát és TJP-t adok, tudom ez nem pótolja a kimaradt játékélményt. ^^” //

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Minovara Hitoshi Csüt. Jan. 14 2021, 18:26

/Rin/

Nagyon örülök, hogy sikerül lenyűgöznöm a shinobit. Ráadásul a szavai alapján nagyon meg van velem elégedve, amit egy hatalmas mosollyal nyugtázok. Végül kiderül az ő és a csapat két másik tagjának a neve is. Az Ayame és a Keito nem mond túl sokat, bár ha látom őket, akkor majd úgyis az eszembe jutnak, hogy ismerem-e őket. 
- Örülök, hogy elégedett velem, Sensei! - zárom le a beszélgetést, majd már megyek is utána.
Az út nem túl hosszú, csupán pár saroknyira kell sétálnunk és meg is érkezünk egy kiképzőterepre. Eléggé kihalt, így nem okoz nehézséget, hogy rájöjjek kik lesznek a társaim a küldetés során. Mivel csak ketten vannak itt, így egyértelmű, hogy ki Ayame és ki Keito. Ahogy odaérünk, a kunoichi máris kezet nyújt. Halvány mosollyal az arcomon viszonozom a kézfogást, enyhén még bólintok is.
- Minovara Hitoshi! - árulom el a nevem, bár ezt lehet, hogy ők már tudják.
Keito a lány mögé húzódva int, illetve motyog egy köszönés félét. Úgy tűnik, ő eléggé távolságtartó, ezért vele nem fogok kezet, inkább csak integetek neki. Végül dango-val a kezünkben folytatjuk az ismerkedést.
- Ez egy igen jó szokás - válaszolom Ayame-nek, majd a fickó veszi át a szót és felvázolja a küldetést.
A feladatunk megfigyelni egy ellenséges bázist és visszaszerezni egy tekercset, amit elloptak tőlünk. Nem tűnik túlzottan nehéznek a feladat, bár azt nem tudni, hogy kik a rablók.
- Akkor holnap itt találkozunk! - válaszolom.
Majd lassan távozik mindenki, így mehetek az utamra. Azonnal hazamegyek és készülök a másnapra. Lefekvés előtt még egy kisebb edzést csinálok, majd fürdés és vacsora után összekészítem a másnapi felszerelésem és lefekszek aludni.

Reggel elég nehézkesen kelek fel, így kapkodva öltözködök. Gyorsan bekapom a reggelimet, majd elindulok a találkozási pontra. A fejem eléggé álmos, látszik rajtam, hogy nemrég ébredtem.
- Jó reggelt mindenkinek! - mondom. - Lehet, hogy nem látszik rajtam, de készen állok a küldetésre!
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nohara Rin Csüt. Feb. 11 2021, 20:38

//Minovara Hitoshi//
Az első találkozás az új csapattal fontos lehetett a számodra, a többség különböző módon reagál, amikor valahová be kell illeszkedni. Csapat lettetek, az együttműködés a cél, de ehhez nagy valószínűséggel szükség lesz arra, hogy jó kapcsolatot ápoljatok. Aránylag nyitottan kezelted a helyzetet, ami alapvetően mind Ayaméból, mind a senseiből pozitív reakciót váltott ki... Keito pedig, hát Keito. Az utolsó szó Etsushié volt, amikor kijavított téged, hogy nem itt, hanem a kapunál fogtok találkozni másnap hajnalban. Rövid idő állt a rendelkezésedre, hogy felkészülj a küldetésre, de mondhatjuk, hogy mindent sikerült elintézned. Odaérve a gyülekező helyre a lányon is a fáradtság jeleit láthattad, míg két shinobi társad olyan volt, mint akik soha nem lettek volna ennél kipihentebbek.
- Akkor ideje indulni, nem? - ásított bele egy nagyot a kunoichi. A sensei egy észrevehetetlen kuncogással nyugtázta társad viselkedését, majd ő vette magához a szót.
- Nem aludtatok valami jól látom. Nem vagy egy korán kelő típus, igaz Hitoshi? - némi sajnálatot vélhettél felfedezni tekintetében, de ahogy tegnap is mondta, sajnos ez van, nem lehet ezzel mit kezdeni. Elérkezett a várva várt indulás. Az út békében telt, senki nem háborgatott titeket. Az egyedüli, aki próbált veled beszélgetést kezdeményezni az Etsushi volt. Ayame valószínűleg jelenlegi szintjén egyre koncentrált csak, hogy ágról ágra pontosan érkezzen, Keito pedig csak kérdően nézett a lányra. Mozzanatai alapján felkészült arra, hogy elkapja a kunoichit, ha az esetlegesen elveszti mozgáskoordinációját.
- Tőled még nem kérdeztem ilyeneket... de mi a célod? Mármint technika ügyileg. Van valami, amiiől már hallotál, és meg szeretnél tanulni? - valószínűleg nem a korai órák voltak a legalkalmasabbak erre a kérdésre, de ha a sensei így gondolta, akkor így gondolta. - Ayamet meg ne nézd furának, hogy így ki van... valószínűleg megint nem aludt többet két óránál, de nem sok már, és teljesen magához tér. Tudom nem látszik Keiton feltétlen, de ahogy lehet neked is feltűnt, nagyon ügyel Ayamera, és meglepő, de rám is... és rád is fog. Zárkózott, de szeme előtt a csapat lebeg mindig. -osztott meg veled néhány dolgot társaidról. Amilyen különösnek tűnhetett elsőre, annyira emberi valójában.
Mire megérkeztetek a kijelölt helyre már eggyel tisztábbá válhatott benned a kép róluk. A kunoichi kérés nélkül nekilátott egy egyszerűbb tábor felállításához, míg ti hárman ott maradtatok átbeszélni néhány dolgot.
- Ez egy szokásunk Hitoshi, ő egyből megcsinálja az alap dolgokat, mi kitalálunk valamit, aztán ő hozzárak még valamit, próbálunk minél gyorsabban dolgozni, úgy, hogy az ne menjen a minőség rovására, ezért találtuk ezt ki. Tehát, innen három kilométerre van az a falu, ahová feltételezhetően vitték azt a tekercset, persze ebben nem lehetünk biztosak. Aránylag egyszerűbb küldetés elméletileg, persze ettől még óvatosnak kell lennünk, viszont attól még egy jó lehetőség, hogy gyakoroljátok a tervek készítését. Szóval... hogy keresnétek meg az elkövetőket? Milyen nyomon indulnátok el? - a tanításra törekedett minden egyes alkalommal, amikor lehetősége nyílt rá eddigi tapasztalatod szerint. Érdekesnek bizonyulhatott, hogy veletek kettőtökkel így foglalkozott most, a harmadik taggal pedig kevésbé, de nem ismerhetsz ki mindent egyből, nem értheted meg az összes cselekedete mögötti logikát egyből. Mennyi titkuk lehet? És mennyi olyan, ami veszélybe sodor titeket? Neked mennyi ilyen rejtegetni valód van?
- Én körbeszimatolnék úgy, hogy nem tudják, hogy ninja vagyok. - rövidre fogta, és csak akkor szólalt meg, ha te sokáig nem tetted ezt. A település közepes méretű volt, kováccsal, de kocsmával rendelkezett, ahogy egy - egy kisebb bolt is előfordult a teljesen új, és a felújított házak között. A faluba indulsz el? Vagy a környező erdőbe veted bele magad? Esetleg a lakókkal elegyedsz szóba? Merre mész, mit keresel?

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Minovara Hitoshi Hétf. Márc. 01 2021, 11:30

Meglehetősen kómás fejjel és csipás szemmel érkezek a csapat elé. Az egy kicsit megnyugtat, hogy Ayame is fáradtnak tűnik. Így fele fele arányban fitt a csapat.
- Tudtam volna még aludni, de amint elindulunk felfrissülök! - válaszolok a Sensei-nek.
Ezt követően nem is várunk tovább, útra kelünk. Fáról fára ugrálunk, aminek köszönhetően hamar kitisztul a fejem és fáradtságnak már nyoma sincs. Nem próbálok senkivel sem beszélgetni, inkább az útra figyelek, illetve amennyire tudom, a társaimat figyelem. Azt hiszem Ayame és Keito között lehet valami, mert a srác túlzottan óvja. Ahogy egyik ágról a másikra ugrok, meghallom Etsushi hangját. Azonnal ránézek, majd gondolkodón elhúzom a szám.
- Nos, valamilyen víz elemű technikát szívesen tanulnék. Olyat amit egyaránt használhatok támadásra és védekezésre is. Egyszer láttam, amikor apa a csapatával edzett. Nem tudom a technika nevét, de lényegében vízsugarat lehet vele kifújni. Kezdésnek mondjuk az a technika nem lenne rossz.
Ezután a Sensei a csapatra tereli a szót. Elárulja, hogy Ayame nem szokott túl sokat aludni, míg Keito-ról kiderül, hogy nála alap, hogy óvja a bajtársait. Amikor azt mondja, hogy engem is a szárnyai alá fog venni, egyszerűen csak biccentek egyet.
- Megpróbálok majd nem csalódást okozni - zárom le a témát.
Majd megérkezünk a kijelölt helyre. Számomra kicsit fura, hogy Ayame kezdi meg a tábor felállítását, de közben nekünk a küldetésen kell agyalnunk. Így hát meghallgatom Etsuhi-t és próbálok kitalálni valamit. Elsőnek Keito szólal meg és mondja el a véleményét. Hümmögök egyet, majd két bólintás után és is előadom a tervem.
- Én is elsősorban a városban néznék szét - mondom. - Mivel elég fiatalok vagyunk, lehet hogy a gyerekektől informálódnék. Őket általában senki sem veszi komolyan, így sokat láthatnak és hallhatnak. Van esetleg valamilyen ismertető jegye a tolvajoknak? Hátha észreveszünk valamilyen szimbólumot vagy valamit. Esetleg azt is megkérdezhetjük a városban, hogy van-e a környéken valamilyen romos épület, vagy valami amit esetleg bűnözők használhatnának rejtekhelyül. Szerintem túl sok időbe telne körbe járni a város körüli területet. Gyorsabb, ha bent informálódunk. Ha nem jutunk semmire, akkor lehet hogy külön kellene válnunk és körbejárni a várost. Utána meg majd kitaláljuk hogyan tovább.
Ezután hallgatom, hogy mint mond Ayame. Az biztos, hogy egyszerűbb lenne úgy keresni, hogy lenne valamilyen információnk amiről elindulhatnánk.
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nohara Rin Szer. Júl. 14 2021, 18:46

//Minovara Hitoshi - Ajtók//

A csapatban lévő pontos viszonyok számodra egyenlőre tisztázatlanok voltak, bár már valamit a látottak és a csapat vezetője által mondottak sejtettek. Miközben gondolataid közé fúrta magát a kapcsolatok helyzete, egy újabb lehetőséggel támadott le Etsushi.
- Igen- igen, tudom melyikről beszélsz, akkor majd összehozunk neked valami tanulást már most a küldetésen, ha lesz rá időnk, lehetőségünk. Ártani nem árt.- mindennel próbált biztatni, és látszódott rajta, hogy szeretné hogy minél hamarabb a csapat tényleges tagjának érezd magad.
...
Miután megérkeztetek még rengeteg dolog állt előttetek, még csak akkor kezdődött az igazi kihívás. Rég vágyhattál már valami hasonló akcióra, azonban a tényleges szituáció mindig más, mint a képzelet.
- Szerintem végeztem mindennel, közben kicsit körbejártam, és gyanús, hogy nem volt semmi jele bűnszerevezet izének. - a végén kínos nevetés társult szavai mellé - Én lehet a többiekkel ellentétben nem a városba mennék, hanem még egyszer tennék egy kört, hátha jutok vele valamire. - pillantott rátok, majd a sensei reakcióját figyelte. A terv lényegében összeállt, Etsushi bólintott az ötletetekre. Nem merült fel benne semmi kétely azzal kapcsolatban, hogy szociális képességeitek megfelelőek egy ilyen feladathoz, vagy sem. Nem adott tanácsot, nem szólt hozzá, nem bővítette ki a tervet, csak annyival, hogy ő vár rátok. Bármelyikőtöl bajba kerül, akkor segítségérr siet innen a tábor helyről. Szinte már gyanúsan túl lazán kezelte a küldetést, de talán jogosan, hisz ő tudja a pontos részleteket. A házak közé vetettétek magatokat, minden nyugodt, és kiegyensúlyozottnak tűnt, mint ahol soha semmilyen háború, elnyomás, zsarnokság nem uralkodott. A túlzott tökéletességnek lehet kirakat hangulata, de ettől még nem feltétlen lesz hamis. Enyhén között az út, ahogy egy nagyjából tíz év körüli kislány ugrált az úton, miközben egy mondókát motyogott. A haját folyton az arcába fújta a szél, és ahogy a ti jelenlétek, úgy ez sem zavarta.
- Én elmegyek más felé, őt rád bízom. - sóhajtott egy nagyot, majd hátrafelé fordult, és nem nézte már, hogy mit csinálsz, teljesen magadra hagyott, ha csak nem próbálsz ellene tenni. Látható módon próbálta kerülni ezt a gyereket, előjött az, hogy tényleg nem ismered se őt, se a múltját, se a céljait... egyelőre, de ezen változtathatsz.
...
Keito éppen hogy csak eltávolodott, éppen hogy csak eljutottál oda hogy ténylegesen cselekedj, a szél süvítése mellett valami más is hasonló hangot adott ki, a környezetedben hirtelen semmit nem tudtál észre venni. Majd tompa fájdalom hasított belé a halántékodba, egy apró kavics volt az, mely már a földön hevert, a lány értetlenül, és kissé rémülten tekintett rád nagy barna szemeivel, valószínűleg védelmet, illetve magyarázatot várt tőled. Egy apró kő, és egy kis fájdalom, belefér még, de ennek ellenére szükséges lehet valamiféle reakció erre a csínynek tűnő valamire.


/A késésért + 10 chakrát illetve TJP-t írok jóvá, az egyéb dolgokat PM-ben egyeztettünk. A színezés hiányát valamint az esetleges fura tagolás annak köszönhető, hogy a poszt telefonon íródott. A végén a támadás előtt van lehetőséged megszólítani a lányt, vagy más egyéb dolgot is cselekedhet a karaktered természetesen. /

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Minovara Hitoshi Szomb. Aug. 21 2021, 14:26

//Rin - Ajtók//

Rövid szünet után már folytatjuk is a küldetésünket. Igyekszek a lehető leghasznosabb lenni, ezért próbálok minden helyzetet alaposan átgondolni. Végül Keito társaságában bemegyek a városba. Kissé fura nekem a helyzet, hisz nem ismerem, ráadásul nem is nagyon tudom, hogyan próbáljak ismerkedni. Talán éppen ezért maradok csendben és próbálok a környezetemre koncentrálni.
A település nyugodt, nem úgy néz ki, ahol tombolna a bűnözés. Bár ezt erőszakkal is el lehet érni... Megfenyegették a lakosságot és most csendben vannak. Ez majd előbb vagy utóbb úgyis kiderül. Ahogy sétálunk az utcán, hamarosan egy lányt látunk meg, aki éppen játszik. A társam ekkor közli velem, hogy rám bízza a dolgot, ő megy tovább. Bólintok egyet, majd hagyom távozni. Már éppen elindulnék, amikor valami eltalál.
- Ouch - szisszenek fel, majd azonnal vakarni kezdem a sérülés helyét.
Úgy tűnik a kislány észrevett és megijedt. Nem hibáztatom érte... Viszont nem esek neki és nem kezdem el leteremteni.
- Ne haragudj ha megijesztettelek! - szólalok meg, miközben próbálok barátságos fejet vágni.
Persze közben azért résen vagyok és próbálok odafigyelni, hátha újabb támadás ér. Ha ez megtörténne, akkor megpróbálok félre ugrani. 
- Jól fejen találtál - folytatom a barátkozást. - A nevem Hitoshi, van egy kis időd beszélgetni?
Ezután megpróbálok közelebb menni hozzá. Többet nem szeretnék mondani egyenlőre, nehogy túl sok legyen neki így kezdésnek.
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Umino Iruka Vas. Jún. 26 2022, 19:41

// Minovara Hitoshi – Ajtók (Átvéve)//
 
Átbeszéltétek a taktikát a helyszín átkutatására, ami első sorban egyszerű körbekérdezés, de elsőre talán nem is kell több. Ugyan csapatvezetőd mondta hogy ezt rátok bízza és ha szorul a hurok kiment titeket, de mi is a vészjelzés? Ő nem mondta el, te pedig nem kérdeztél rá, így ha sikolyod vagy kiáltásod nem halja, meg esetleg ismeri fel nem valószínű, hogy számíthatsz rá. A jel meg nem beszélése hiba volt mindkettőtök részéről, és a városban még genin társad is leváltak tőled. A falusiak többsége meglepődötten nézett rád, néha ha elhaladtál mellettük pár lépéssel később sutyorgást is hallhattál. De vajon mi válthatta ki ezt belőlük?
Végül két ház közötti apró közben egy kislány megdob egy kaviccsal, végül harag nélkül megközelíted hátha beszélgetésbe tudsz vele elegyedni.
- A mamám azt mondta ne álljak szóba idegenekkel. De szerintem veled engedné, hogy kivételt tegyek elvégre te az ország ninjája vagy, még ha egy cseppet ügyetlen is. - Hangja nem arról árulkodik, hogy gúnyolni akarna inkább, csak a játékosság érződik belőle. Mondandójából pedig jól érződik a dobás szándékos volt, de azt is inkább csak a kíváncsiság hajtotta. És szavai megmagyarázzák azt is miért voltak furcsák az emberek, nem vetted le ninja jelzőidet ahogy azt Keito mondta, hogy inkognítóban nyomozz. MIvel ez nem Kirigakure, ahol a ninja egyenruhában való flangálás átlagos lenne, így természetes, ha az emberek megbámulnak és sugdolózni kezdenek. Ha így volna valószínűleg egy bűnszervezet sem verne itt tanyát.
 
// Amint látod szeretek ügyelni a részletekre, amik bizony problémát is tudnak okozni olykor. Persze előfordulhat majd, hogy én nézek el valamit ilyenkor nyugodtan vegyél revansot rajtam. A hosszú várakozásodért kárpótlásul 20ch & 20tpj-t írok jóvá illetve választhatsz egy nem engedélyköteles max C szintű jutsut, kérlek választásod jelezd a következő postodban amit ide kérek > A fősziget falvai //

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nara Akane Pént. Júl. 01 2022, 00:02

[Gamabunta - Ahol a part szakad]

Akane sötétvörösre festett, csapzott tincsei tépett lobogóhoz hasonlatosan csapkodnak a nyirkos, borzongató szélben... Mint egy olyan sereg zászlaja, mely már azelőtt elveszítette a csatát, hogy az egyáltalán hadba indult volna.
Az előttük vészjósló titokzatossággal gomolygó ködrengeteg határától pár kőhajításnyira állnak, s ő feszült figyelemmel pásztázza a jószerével csupán orra hegyéig tartó láthatárt... Shakaku tekintete minden bizonnyal éppoly könnyen vág át a Nara számára kifürkészhetetlen párafátylon, mint egy forró penge a vajban. Kawachi érzékeinek kifinomultságáról nem sokat tud ugyan, de tősgyökeres ködfalusi lévén valószínűleg nem okoz különösebb gondot számára a homályban való tájékozódás... És neki... Neki kellene végigvezetnie ezt a kettőt az Élet és Halál között húzódó talpalattnyi ösvényen. Neki... Aki bárhogy is erőlteti a szemét, akkor is éppoly vaksi marad e nyirkos, undok vidéken, mint a zöldhályogos bányaló a vakond belső zsebében.
Pengeélesre préselt szájából gyűrött, átázott cigerattacsonk lóg hetykén. Kérges, és mi tagadás, enyhén reszkető hüvelyujja alatt halk, de kérlelhetetlen folytonossággal serceg a benzines öngyújtó tűzköve. Mindhiába. Egy röpke pillanatra megfordul fejében, hogy megkérdezze kunoichi társát, nem tudna-e egy alacsony hatásfokú katon technikával a segítségére lenni, de végül elveti az ötletet. Nem mutathat gyengeséget.
Helyette inkább bosszús mozdulattal a végeláthatatlan semmibe hajítja a működésképtelenné vált gyújtót. Lemondó csalódottsággal elernyedő ajkai közül a füstölnivaló lustán buckfencezik a lábai előtt elterülő pocsolyába. A levélfalusi orvosnő bágyadt undorral mered a zavaros vízből visszanéző tükörképére. Piszkoszöld ikermása kárörvendő vigyorral mered vissza őrá, holott Akane egészen biztos, hogy egyetlen arcizma sem rendült az elmúlt pillanatokban. Már meg sem lepődik... Akárhová is megy, Kitaki no Sato lidércnyomása éppoly megbízhatóan követi őt, mint önnön árnyéka. Leszámítva, hogy az árnyéka legalább délidőtájt eltűnik...
Önmagával szemben folytatott farkasszemnézés-versenyéből egyszeriben csak arra ocsúdik, hogy a köd oszlani kezd előttük. Smaragd pillantása kérdőn siklik Naka irányába, aki egy másodpercet sem habozik eloszlatni a nekromanta feje felett gömölyfelhőkké gyűlő kétségeket: tiszta a terep.
Az árnyékmester fásult tekintettel és némán bólint, majd egy egyszerű kézjellel adja ki az utasítást az indulásra. Bár nem hisz az ómenekben, ezt még jómaga is kénytelen elismerni: amikor Hyuuga Shakaku többet beszél, mint egy tőmondat, Nara Akane pedig hallgat, mint a sír, az valószínűleg az Idők Végezetét is jelentheti.

A falon való átjutás és a csatornarendszerbe vezető lejárat megtalálása akadémista akadálypályának talán elmenne ugyan, de egy rejtekfalu védelmi rendszerének az Öt Nagy egyikéből egészen biztosan nem. Az egész hercehurca olyannyira pofonegyszerűnek tűnt mindezidáig... Hogy már-már az az érzése támad, hogy Choujuurou végig a bolondját járatta velük, és ők pedig tudatlan birkákként, önként és bégetve-dalolva sétálnak be a vágóhídra. Persze az is lehet, hogy csupán túl sok ninjabevetést élt meg rövid pályafutásán belül ahhoz, hogy el tudja hinni, ha egyszer az életben a dolgok úgy történnek, ahogy azok tervezve voltak. No persze nem elhanyagolható tény, hogy egy rejtekfalu exkrétumában gázolni még épp annyira távol van annak titkosított aktáinak megszerzésétől, mint a mucsaröcsögei mosómedve a másodfokú egyenlet megoldóképletétől.

- Baszdmeg... A fél csizmám vételára többe került, mint ennek a rühes falunak a bruttó hazai összterméke, és mégis az itteni csöveskukoricák szarában tocsog... Mindig is tudtam, hogy a sorsnak van humorérzéke!
Töri meg a csatornajárat viszonylagos csendjét fojtott hangon az Akane seggébe szorult ezüstkanál. Mindeközben az említett fertályhoz tartozó nőszemély szórakozott módon rúg tizenegyest az épp útjába kerülő patkánnyal a tőle pár méterre bűzölgő szemétkupacba.
Ezután óvatos léptekkel közelít az útjukat álló rácskapu felé. Tekintetét némán Shakakura szegezi, mintegy hallgatólagos megnyugtatást kérve afelől, hogy nem állja mechanikus, vagy éppen chakraalapú kelepce. Amennyiben az előttük álló ajtót nem védi semmiféle különös csapda, úgy halkan megszólalna:
- A legjobb, ha a lehető legkevesebb chakrát használjuk.
További magyarázkodás helyett a korábban tekercsbe pecsételt lakatos készletet venné elő, majd minden úrinői késztetését félretéve féltérdre ereszkedve kezdene neki a zár nyitásának. A nő már egy ideje matat a zárral, amikor váratlan őszinteséggel egyszerűen csak kibukik belőle a kérdés:
- Kawachi-san... Mondd csak... Mióta... Tudod, akkor ott a hegyen... Veled is ott van az..?

//Amennyiben a zárnyitás nem lehetséges a Byakugan által észleltek alapján, úgy a Kage Kawarimi technikával jutná át a rácsok között, igény esetén linkelem külön. A lakatos készlet már egy ideje csücsül az adatlapomon, végre használhatom talán.//
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Pént. Júl. 01 2022, 06:39

Gamabunta - Fórumkaland





A lány arca rezzenéstelenebb egy márványtömbnél is: rideg és sima, hófehér és időtálló. Pillantásának objektivitása és teste izomzatának merevsége utal csak a rejtett érzelemvilágára, amit az arcvonásai – plasztikázott valójukban – sosem tudnának elárulni. Némasága akár egy billog.

Oldalra biccenő feje könnyen emlékeztetheti az embert egy fecskefiókára, a hasonlat azonban – tűnjön az bármennyire hihetőnek, legalábbis a fizikai estének méreteiből kiindulva – csalóka. Shakaku tekintetében kevés érzelem olvasható, ami leginkább annak tudható be, hogy a jelenben él és a jövőnek szenteli figyelmét és mentális képességeit, akár egy kunoichi. A küldetésük adott, annak paraméterei homályosak, vagy talán leginkább rugalmasak.

Kívülállóként könnyű visszaereszkednie ugyanabba a mentalitásába, ami hosszú éveken keresztül tartotta életben, ámbár magányosan és hontalanul (de csak egy szentimentális balfasz választaná a momentáris érzelmi kötődést a létfenntartás helyett).

-
 Hiszi, hogy a „célunk” még nincs veszélyben. Értem, hogy hívő, bár talán a jelen küldetésnek a hithez és a valláshoz túl sok köze nem lévén ezen gondolatmenete, legyen bármennyire is buzdító, teljes mértékben alaptalan és súlytalan. Természetesen díjazom, hogy lelkiállapotot buzdító szavakkal illeti a jelen helyzetünket, ámbár felhívnám a figyelmét, hogy feltételezhetően a jelenlévők többsége ezt meghaladó értelmi színvonallal bír. Ha buzdítandó közönségre vágyna, akkor inkább javasoltam volna Naruto-kunt, de olybá tűnik, bizonyos külső erőknek köszönhetően ismeretlen helyre távozott, és ahelyett, hogy őt személyesen keresnénk, mi itt nem-éppen-lelkesedünk a köd járta szigetükön. Mindemellett nem kerülte el a figyelmemet, sőt, talán helyesebb a megfogalmazás: figyelmünket az sem, hogy nem válaszolt korábbi kérdéseimre, amivel alapvetően nincs gond, hiszen Ön is csak egy ember, Chojuro-sama. Mi az, amit találhatunk, amit keresünk és Önt milyen feladat, küldetés elvégzésére utasították? Mi az a cél, ami miatt Ön szerint itt vagyunk? Kik a szervezők? Ideje lenne nyílt lapokkal játszani, azt hiszem, hogy a jelen helyzetben ez a legalapvetőbb.   – A lány hangja mély, akár az óceán és épp annyira szeszélyes is. Talán a megfogalmazása meghaladja a virtuális korát, ahogyan persze az is (már önmagában), hogy itt van a küldetésen. Amiről nem tud sem a parancsnok, sem pedig a kirigakurei szökevény-turistavezetőjük, hogy Kirigakure no Satoval különleges a kapcsolata. És nem. Nem csak arra gondol, hogy harcolt az utcáin.


Ismeretség alapján talán egyedül Yoshitaro sejtheti a gondolatait, vagy legalábbis a hangja mögött meghúzódó érzelemvilágot. A férfi ismeri leginkább a jelenlévők közül, és ő az egyetlen, aki a legerősebbként „nyilvántartott” verzióját is ismerhette és tudhatja, hogy mind a hanghordozása, mind pedig a válogatott szavai baljós árnyak.

-
És mindezeken túl: mégis mi az, ami ennyire időérzékennyé és kifejezetten sürgősség teszi a jelen küldetésünket? Ha ugyanis érdemi információt akarnánk gyűjteni, azt nyilvánvalóan nem így tennénk. A krédónk kiterjed az alapos és mélyreható beépülésre; ez egy elkapkodott, megalapozatlan, szerencsejátékszerű behatolás. Ha mérleget állítanék az Ön helyében, akkor az idegenek élete eltörpülne egy általam lényegesnek tartott céllal szemben, de ha már mi itt vagyunk úgy, hogy az otthonunkat elpusztította egy külső erő, akkor igenis elvárhatónak tartom, hogy a mérleg másik nyelvén álló célt érdemében megismerjem.


A mérleget jól ismeri. Jól tudja, hogy minden csak nézőpont kérdése, hogy egy élet csak keveseknek (már ha egyáltalán bárkinek ezen a világon) számít, ezzel egyidejűleg sokaknak csak nyersanyag, egy energiaforrás a céljuk elérése érdekében. Bármennyire is szeretné, ő maga sem különb ettől.

Pont emiatt bődületes hiba ide küldeni egy olyasvalakit, mint ő maga. Vagy pedig, ha nem is konkrét hiba, akkor mérhetetlen naivitás. Elvégre ő nem jó, nem kedves, nem hősies és nem igazságos. Nem csapatjátékos. Nem kollektívahívő, nem hisz a rendszerben (de egy névtelen és arctalan túlélője annak, ha ideiglenesen is).

A kirigakurei azonban nem hallotta, amikor diplomatikusan kérdezte. Emiatt újra felteszi a kérdését, persze újabb  körítéssel és újabb elemekkel. Túl sok reményt nem fűz a helyzethez, sem pedig a kirigakurei kék hajú, cápafogú társukhoz: vagy nincs meg benne az ösztön, hogy érezze, nagyhalak veszik körül vagy nem annyira értelmes, hogy felismerje, a cél – legyen bármennyire szerteágazó is – csak akkor érhető el a leggyorsabb és legfájdalommentesebb módon, ha nyílt lapokkal játszanak. Magyarán a kirigakurei talán nem játszott még ilyen magas ponttal rendelkező bábukkal egy táblán? Meglehet. De itt van lerakva elé hány ütőkártya összesen? Ebben az életben talán soha, sehol, semmikor nem állt még össze egy ilyen pakli.

Hát legyen.

A férfi tűzzel játszik, és a lány arcára kiülő gyámolító mosoly mindent elmond arról, hogy mi szokott az ilyenekkel történni. Ő türelmes, ahogyan az egész életében türelmes volt, de kezd igazán elege lenni a vélt nemzeti kötődésből, mert rohadjál ketté, mi a szarért akarod az árulókat istápolni, miközben ott voltunk mi, te szarházi csicskahalfejű senki, akik a vérünket áldoztuk a szerencsétlen szigetedért, és mi volta  hála érte? Na mi, halpofa? Ja, hogy egy gyilkos osztag? Búúú-húúú faszfej, tán csak nem haleledel lett belőlük?! Szép volt, gratulálok.

Amennyiben ez a kiváló (és ezt minden gúny és szarkazmustól mentesen érti) szövetség ilyen fogadtatásnak örvend, akkor egyértelmű mindenki számára, aki hallhatta Yoshitaro felvetését, hogy ezek az emberek soha az életben nem tudnák őket úgy hasznosítani, hogy az egész világ részesedjen erejükből. Tanulság ez egyben, de tragédia is. Egész életükben küzdöttek, hogy olyan pozícióba kerülhessenek, ahol segíthetnek másoknak, ahol a hatalom nem csak egy fogaskerékként kezeli őket és legalább a célt közli velük, mármint nem az elméleti féldumát, hanem az igazi, valós célt. Erre itt vannak ugyanabban a cipőben, mint egy kiszignált chuunin (hah, ő maga csak egy chuunin, talán mindenki más már több). Azt azonban Chojuro elfelejti, vagy talán nem is tudja, hogy a fajtájuk más, több az egyszerű gyalogosnál. Ők itt mind túlélők, egytől egyig harcosok. Bűnözők, no meg gyilkosok egytől egyig, és ezen túlmenően élharcosok, többen közülük hősjelöltek. Vagy éppen antihősök.

Magyarán az, ami történni fog a megfelelő információ hiányában teljes egészében eltérhet mindattól, mint amit Chojuro tervezett volna. Azon túlmenően ugyanis, hogy erős egyéniségek gyűltek össze egy helyen, van egy valami, amivel sosem tudna számolni (még egy szenzor sem): ez pedig a kifejezetten erős személyiségpaletta. Ha megosztják őket, a káosz csak többszöröződhet.

Őt nem érinti és nem is fogja: nincs kötődése senkihez és semmihez a ködrejteken belül. Amiben hihetne és hinne, az nem a jelenlegi otthona, annak rendszere. Társai valamennyien tehetségesek és/vagy lenyűgöző képességekkel rendelkeznek, megítélése szerint odaadásuk és tehetségük árnyékában eltörpül a sajátja, és pont emiatt tudja, hogy ennek a küldetésnek ő talán leginkább csak a hátráltatója lehet.

Mindezek nyomán – amennyiben érdemi válasz nem érkezne – fejet hajt Chojuro-sama előtt, legyen a tradicionális mozdulat bármennyire gunyoros. A főhajtásából – hajtincsei alól – felvillanó tekintete azonban majdhogynem baljós; szeszélyes csalfaságában az elhagyatott szirén csábítása csillan.

Meglepő volna talán, ha kételkedne idegenvezetőjük alkalmasságában? Vagy netán abban, hogy olyanok utasították és küldték ide őket, akik hatáskörükkel élve tudták, hogy mire kérik őket, mire áldozzák fel őket? (Hisz mi a hatáskör, mi az alkalmasság?). Kételkedésben sosem volt híján, de ha maga kirigakure gyermeke küldi őt az otthonába, otthonára... „megmentőként”?  

Hát legyen.

Hiába elátkozott a világuk. Hiába mindaz, hogy a nyakukon a háború és hiába esett el Konoha – az nem csak tanulság volt a vereség árnyékában, hanem egy lecke is az elnyomás és a hatalom órájáról. Ő sosem kívánta ezt, így sosem nyomott el senkit sem a közelmúltjában, sem pedig a hosszú évek alatt.

Ami pedig a történteket illeti: ellenségük leginkább arra számít majd, hogy egységként lépnek fel, vagy egységként szereznek róla információt. A lány ismeri a falu szegleteit és kiszögelléseit, a védelem ugyanis, ami a külvilág byakugan használójával szemben megóvja a ködrejteket nem védi meg az emlékezetétől. A rendszer egy pillanatra elvakíthatja ugyan, de a védelem nem fosztja meg sem a látásától, sem az emlékeitől. Közelebb érve azonban nem csak a Byakugannal, hanem a másik szemével is szemügyre tudja venni a védelmet, a chakrafelépítést és az abban rejlő erőt, annak gyenge pontjait.

Egyenesen irigyli korábbi ellenfelét, még úgy is, hogy irányítottságának konkrét jelét látta: a férfi azt tette meg, amire ő lelke mélyén vágyott, mint szükséges rosszra. Hiszen Konoha, már legalábbis ami maradt belőle, összefogott. Ezzel szemben Kirigakure? Ketté szakadt, mert politikailag szakították ketté. Ha azonban...

A leánytestbe zárt lélek néma. Figyel, fülel.

Megfigyelhette már többször az eltöltött idő alatt Chojuro chakráját és fizikumát, ahogyan láthatta valamennyi korábbi sérülését is a csontjaiba vésve, láthatta a fizikumában ejtett hátrányokat. A férfi eddig nem tűnt talán fel neki különösebben: de túlélni IS egy művészet. Ha túlélőt kellene megneveznie, akkor sajnos, legyen bármennyire is elunt név, Naruto neve jutna eszébe. A szőke ostoba suttyó akár egy szeméttelepi csótány, egyenesen kiirthatatlan. Ehelyett itt van ez a szöszivel nagyjából azonos korú kék fejű, cápafogú, szemüveges introvertált félbarom, aki a heréi lelazításáról nem tud kellően gondoskodni, nemhogy egy nemzetközi küldetés tagjairól.

De ismeri a történelmet, látja a sors furmányos játékát: az olyanok, mint Chojuro, akiket a sors preferál egy ilyen eseménysorozat alapján (is) csak előre léphetnek. Ezzel szemben itt van az egyszerű, próféciák és sorscselekmények által nem óvott személyek köre. Mert igen, érzi, amint a sors kerekei a fejük fölött őrölnek.  

Hát legyen.

Kiküldetésben vesz részt, ami önmagában is különös, mintha a levélrejtek kockáztathatná, hogy a ködrejtek egy újabb byakugannal gazdagodjon (vagy éppen egy kósza rinegannal). A kiküldetésére való tekintettel parancsot teljesít, bár abból egyértelműen kitűnik, hogy annak megfogalmazója több időt eltöltött pengeforgatással, mint fogalmazási (és nem fogamzási) tanulmányok olvasásával. És nem, ő nem lázad, az a gyerekek dolga.

Amikor a kirigakurei oinin felé lépdelne, lényegében csak egy parancsot teljesítene.


- Ahogy a parancsnok jelezte. Ellenünk tenni vagy elárulni bennünket... nem javallott. – Az ajkait elhagyó szótagok kimérten, de még így is ritmusosan peregnek.

Lényegében ezáltal ténylegesen kiderülhet, hogy a test valódi, vagy csak klón. Ha klón és ezáltal megsemmisül, akkor a küldetésnek hivatalosan vége, mivel az eredeti test a ködben rejtőző falu felé tart. Ha az elé tárt kirigakurei nem semmisül meg, a hozzá intézett kérdése velős: -
Miért küldtél vissza egy klónt? Mondj igazat. – A lány hangja és hanghordozása higgadt, mintha még csak kíváncsi sem lenne a válaszra. Ha az oinin nem nyilatkozik, vagy látja rajta a hazugság fiziológiai és biológiai jeleit, akkor kiszedi belőle az igazságot másként. Egy jobb napján (és legyünk őszinték, ez nem olyan) reménykedne abban, hogy a fiatal férfi őszintén nyilatkozik külön felhívás nélkül is, hiszen jelenleg nem ők itt az elnyomók, a támadók. Ha azonban egy társuk ekként gondolkodna, akkor valójában nem csak amiatt kell aggódniuk, hogy miféle hatalomváltás történt, hanem azon is el kellene töprengeni, hogy helyénvaló-e egyáltalán a fellépésük. Abban az esetben, ha kirigakure ugyan megosztott is, de nem merül fel az érdemi segítségkérés – és erre Chojuro aligha volna érdembeli nyilatkozattevő, hiszen ő maga politikailag érdekelt  -, akkor miért lennének itt, mit keresnének itt?

A maga részéről Chojurot a fentiek miatt kevésbé veszi figyelembe és leginkább a két kirigakureit figyeli. Az ugyanis, hogy az oinin erre a sorsa jut könnyen meglehet, hogy nem is a saját hibája. Chojuro azonban nem ringathatja magát abba a hitbe, hogy nem pakolná ki a szerveit pár pillantás alatt, mert jelenleg a lófasznakisvanvége-állapotát tekintve nem annyira valószínűtlen a felállás.



****



Az eredeti táborukban a parancsnokuk példáját követve magára ölti shinobifelszerelését, valamint az ellátmányból (nyilván a kommunikátoron kívül) egy plusz doboz energiatablettát is kicsalna. Miután az öltözetét, felszerelését sikeresen rendszerezte Yoshiék irányába lépne. Elidőzne természetesen, hogy egymásnak szánt szavaikat megfogalmazhassák, mely időt ő arra szánna, hogy egy technikai ugrópontot hozzon létre az ezüst villanással.

Persze mindeközben színpadiasan öklendezne a VillámÁrny-interakció láttán.

-
Szerintem készüljetek arra, hogy mi le fogunk bukni. Ez nagyjából borítékolható. – Vetné fel a baljós gondolatot Yoshinak (és amennyiben figyel, akkor Jakennek is). - Én azt javaslom, hogy ebben az esetben vonuljatok vissza, de persze ez a saját döntésetek. Viszont tudod, milyen vagyok, amikor sarokba szorítanak. – A jéghideg márványarc egy pillanatra kacér félmosolyra gyúl Yoshitaro irányában. A korábbi beszélgetésük, leginkább az, hogy legutóbb, amikor a szigeten járt saját két lábán a léptei nyomán pusztítás maradt most visszacsenghet a kumogakureinek. Ahogyan minden más is a közelmúltból.

A lány tekintete Jakenre kóborolva megszilárdul: emlékezete visszaveti arra a pillanatra, amikor az újdonsült hokage a Nara tanácsnokának társaságában küldetést szabott reájuk. A konohai szőke titánt nem kell megkérnie semmire, de még csak arra sem, hogy kövesse a parancsot. Tudja, hogy így fog tenni még akkor is, ha azt érzi, hogy ugyanúgy hősködne, mint a kumogakurei jonin. De a jelenlévők közül talán mindenki számára egyértelmű, hogy ezek nem a hősködés órái.

-
Ha minden jól megy, akkor otthon találkozunk. Ha közepesen, akkor a csatatéren. Ha szarul, akkor a következő életben. – Hajol meg a konohai társa előtt, legrosszabb esetben reá bízva a jövőt.



****



A lány a byakugannal látja a falhoz vezető utat és a védelmi falat, valamint a másik szemével is szemügyre venné mind a falat, mind pedig a védőburkot. -
Az utunk tiszta és akadálymentes, a fal őrségének lefedettsége hiányos. Könnyedén ki lehet figyelni és ki lehet kalkulálni az észrevétlen átjutást, de ettől függetlenül javasolnám, hogy a lehető leggyorsabban jussunk át. Észrevétlenül, együtt mozogva. – Nem gondolja, hogy érdemes volna átrepülni a falon, mivel az túlságosan feltűnő: a legegyszerűbb és leggyorsabb átjutás a fürge test technikával kivitelezett mozgás és falon történő felfutás. Legalábbis abban az esetben, ha egyik szeme sem jelez stoptáblát.

A falon átjutva rögtön jelezné a legelső csatornafedőt, miközben megfigyelné a környezetüket, már amennyire tudja.

A csatornarendszeren belül azonban a tőle egyébként várható kényességnek se nyoma, se jele: még csak az efféle illúziót sem engedi meg magának, hiszen járt már rosszabb helyen. Az átjáróhoz érve azonban az ajtót, rácsot, hozzá tartozó részeket, falat és betonozást, mennyezetet is megvizsgálva (mindkét szemével) tudna csak nyilatkozni, hogy az akadály rendelkezik-e chakracsapdával vagy chakra adattovábbítóval, esetleg, fizikai mechanizmussal, ami vagy csapda, vagy pedig a megmozdításának tényét továbbítja egy befogadó helyiségbe, eszközbe. A másik szemével máshogy lát, mint a byakugannal, de a különböző látásmódok csak bővítik a beáramló információt: míg a byakugannal csak azt láthatja, hogy chakrát használnak például egy területen (akár egy védőburok formájában), ha mondjuk azonban pecsétet, vagy ehhez hasonlót használnak, akkor az a másik szeme részére látható.

Ha és amennyiben felmerül, hogy át kell jutni az akadályon mindenkinek külön-külön, akkor ő először a mindent asszimiláló technikával venné fel az anyagot, ami a környezetére leginkább jellemző és amiben nem lát chakramozgást. Ha ez beton, akkor azt, ha kő, akkor azt, ha egyéb, ami az ajtó előtt és az ajtó mögött is megtalálható, akkor azt. A terve ugyanis az, hogy ha minden kötél szakad, akkor a földben rejtőző technikával, vagy pedig a föld elem: blokád technikával kívánna az akadályon túlra kerülni, ahol az asszimilációt feloldaná abban az esetben, amennyiben minden rendben lenne.

//Bocsi, eredetileg rossz helyre küldtem. Lol nem is én lettem volna...



Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szomb. Júl. 02 2022, 12:30

//Gamabunta- Ahol a part szakad//

Egy kis közjáték után és előkészületek után, amik nem igazán voltak az inyemre, de egyelőre el kell viselnem.
- Mint mondtam jelenleg fogalmam sincs, hogy ti miért vagytok itt és csak a levél jelentését akartam kideriteni, de mivel ellenségesen léptetek fel, igy csak egy kis életbiztositás.
Fogalmam sincs, hogy akarom-e az új kirigakurei vezetést, de abban sem vagyok biztos, hogy ezt a csapatot akarom a hátam mögött. Két tűz közé szorultam és nincs jó döntés, viszont mivel ez a közelebbi veszély, igy muszáj vagyok úgy tenni, mintha ezt a csapatot elfogadnám. Nem sok közöm van a pecsét jutsuk használatához, de sejtem, hogy a rám helyezett valami valószinűleg úgy sem engedné, hogy a csapat ellen tegyek valamit. A köd egy része valószinűleg az én munkám is, hiszen abban a pillanatban, ahogy elhangzott a parancs, hogy huzzuk fel a ködöt, én is beleálltam a feladatba, bár az nem a városon kivül történt és akármennyire hömpölyög a köd, azért túl nagy távolságokat nem tesz meg. A falhoz érve nem volt túl nagy kihivás az, hogy átmásszunk, hiszen itt mindenki legalább jounin szintű ninja és ha ez problémát okoz, akkkor a benti helyzetet meg sem próbálnám megoldani. Beérkezve nem igazán érzem, hogy  Ahogy a csapat a csatorna mellett dönt és elhangzik az ominózus mondat Akane szájából, csak mosolygok. ~Ott vagy, ahova tartozol konohai hulladék.~ Nem igazán meglepő módon elég hamar akadályba botlottunk egy rács formájában. Gyors ránézésre nem igazán okozna gondot az átjutás, viszont egyet kell értenem Akanéval, hogy ajánlott minél kevesebb chakrát használni, igy várok, hogy mi történik. Figyelem a dolgokat és ha sikerül az ajtót kinyitnia a lánynak, akkor simán átsétálok, viszont, ha akadályba ütköznénk és mindenkinek egyesével kell átjutnia, akkor a legegyszerűbb módszert választom, Suika // Hidratációs technika formájában és a technikát fenn is tartom a másik oldalon is, ha esetleg támadás érne, akkor is átmenjen rajtam.
- Érzem a hatását és a jelenlétét, de nem mutatta meg magát azóta.
A fájdalom nem érzése valahogy nem igazán zavar, főleg azért, mert a technik, amit esetleg használni kényszerülök (Suika), kevés okot ad ezen aggodalmam erősitésére.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Gamabunta Vas. Júl. 03 2022, 08:18

[Mindenki – még a táborban]
Chojuro látszólag rezzenéstelen arccal tűrő Shakaku „kioktatását”, majd megvakarva a fejét sóhajt egyet, mielőtt válaszol. Az eddigi határozottsága most kissé megzavarodott, látszólag már eddig is próbált beleadni mindent, hogy eltökéltnek tűnjön, és ha belül az is, ezt elég nehezen mutatja ki látszólag.
- Naka-san igaz? Megmondtam… nem rendelkezek a kellő befolyással a küldetés szempontjából, hogy megosszak Önökkel bizonyos dolgokat. Ahogy Önöknek is el kell hallgatniuk bizonyos részleteket a saját falujuk érdekében, így nekem is meg kell tennem ezt… - itt egy kissé elhallgat, majd ismét sóhajtva ismét megszólal - De megpróbálok választ adni a hatáskörömnek megfelelően. Ennyit igazán megérdemelnek, ha már az életüket kockáztatják. Az első számú küldetésünk, hogy ráleljünk olyan iratokra, amik megdönthetik a jelenlévő hatalom „jogos” birtoklását. Amennyire a hírek igazak, a jelenleg vezető az I. Mizukage. De ez képtelenség, hisz nem lenne lehetséges, hogy még mindig életben legyen. Ha kiderülne, hogy az illető egy szélhámos, amelyben legjobban reménykedünk, az lenne a legjobb, amennyiben kiderül, hogy egy irányított feltámasztott… - céloz itt az Edo Tenseies hullákra - …Az is elegendő lenne, hogy joggal „követelhessük” a váltást, és talán sikerülne meggyőzni a többséget, hogy nincs rendjén a jelenlegi rendszer. Ezen felül a Vezető úgy véli, hogy egy külső erő is segédkezett a puccsban. Végtére is két teljesen különálló ninja faluban is, közel hasonló időben történt hasonló puccs. Ha sikerülne valamilyen összefüggést találni a két esemény között, az megkönnyítené mind a két „front” dolgát. Fontos lehet még az elfogott Shinobik kiléte és állapota, így megtudhatjuk, hogy mennyi szövetségesünk maradt még, akik segíthetnek a felkelés leverésében. – itt végül elhallgat, és ha ezután bárki is folytatásra noszogatná, megrázza a fejét – Már így is többet mondtam szerintem, mint szabadott volna. Bár egy része, csak találgatás, az igaz, de ennyit adhatok… Amúgy, ha szabad személyeskednem… Naka-san. Önöknek fontos a Hokage-sama biztonsága igaz? Mikor Danzou-sama eltűnt, Kirigakure a tőle telhető legtöbb dolgot megtett, hogy segítsen. Nem tudom, hogy tiszták voltak a fejesek szándékai, vagy sem, de ez nem a mi dolgunk, hogy eldöntsük. Remélem megértik, hogy ebben a helyzetben, a Mizukage élete szintúgy fontos számunka… - egy pillanatra lehunyja a szemét, mielőtt válaszol – Én személy szerint, reménykedek, hogy sikerül megtalálnunk Mei-samat, hogy biztonságba helyezhessük… de hiszem, hogy ő maga is azt szeretné, hogy az ő élete előtt, a falut magát helyezzük előtérbe. Éppen ezért kérjük Önöket csupán arra, hogy információkat szerezzenek. A tudás hatalom és a jó kezekben megfordíthatja a helyzet által kiosztott sors kimenetelét. Így, hát kérem Önöket, hogy bízzanak bennünk… hisz mi is csak ennyit tudunk tenni most… hogy bízunk Önökben. – mondja, majd becsületét lenyelve meghajol felétek.

[Hyuuga Shakaku, Nara Akane, Katsumi Kawachi]
Játszi könnyedséggel vettétek az akadályokat. Szinte túl könnyen is. Nem érthettétek, hogyan lehet egy falu védelme ilyen gyenge, persze Kawachi tudhatja, hogy a falu maga bízott az érzékelő zóna megbízhatóságába, így nincs ezen semmi meglepő, hogy eme zóna kiiktatásával könnyedén haladhattok.
Elég hamar le is kerültök a csatornarendszerbe, ahol is a helyzettől eltérően szerencsére békésen haladhattok. Az első akadály egy kapu volt, amely utatokat állta. Mivel úgy döntöttetek, hogy feltűnés és chakramentesen próbáltok átjutni rajta, Akane neki is láthatott a zár feltörésének, mely elsőre egyszerűnek tűnhetett, de meglepően bonyolult zárba botlott. Természetesen mindez nem okozhatott neki gondot, viszont a zár felépítéséből rájöhetett feltörés közben, hogy az utatok egyirányú lesz, legalább is, ha gyors tempóról van szó. A zár ugyanis automatikusan visszazáródik, ha becsukódik az ajtó.
Természetesen kitámaszthatjátok, ha szeretnétek, de elég hamar lebuknátok, hogy valaki olyan jött le, akinek nem szabadna, hisz akinek van hozzá kulcsa, az miért támasztgatná ki, nemde bár? Végül nagyjából egy perc rászánásával, kinyílik a zár és tovább folytathatjátok belátásotok szerint (a záron nincs kioldó mechanizmus, így nem tudjátok „kikapcsolni” az automatikus bezárását). Kawachi iránymutatásának köszönhetően jól haladtok, és bár két további ajtó is utatokat állta, az előző verziót követve, nem tartott különöseben sokáig a zár feltörése. Azonban a fejfájások sora nem ért itt véget.
A hely felépítése szerint (esetleg Kawachi helybéli információi alapján) elég hamar rájöhettek, hogy még további 2 ilyen zár lesz, ha hosszú kerülők nélkül akarjátok elérni a célt. Nagyjából azonban ekkor jár le a bejutásra szánt időkorlát. Ahogy a felszínt, úgy a csatornát is természetesen belepte az az átható köd, hisz nem légmentesen zárnak a fedelek. Azonban ez még egy dolgot is jelent. Naka, amennyiben továbbra is használja a Byakuganjat vagy Rinnenganjat, rövidesen „megvakul” a köd egyik védelmi megoldásának hála, persze ez csak addig tart, amíg fel nem oldja a Dojutsuját, onnantól ő maga is ugyanúgy lát, mint a többiek.
Viszont szerencsére, vagy sem, mielőtt szemei „elfelhősödtek” még képes volt érzékelni azt, ami most rátok vár. Amennyiben jelez számotokra, ám nem mentek más úton, rövidesen ráakadtok arra a kisebb csoportosulásra, mely előttetek egy kanyar után fogadt benneteket. Három geninforma kölyök épp morgolódva, kezükben partvisokkal és felmosókkal tisztították a csatorna falait és folyosóit, a hozzájuk kirendelt vezető, pedig lustán, az egyik tiszta falnak dőlve (a létrafokok mellett) pihengetett, már-már el-elbóbiskolva. Látszólag mindannyian el voltak foglalva a morgolódással és a munkával (kivéve a sensei, ő próbál látszólag nem elaludni). Azonban ez eléggé rossz hír nektek. Át kell valahogy jutni rajtatok, vagy B terv gyanánt új útvonalat keresni, de Kawachi pontosan tudhatja, hogy ez nem kevés kerülőt jelentene. Nagyjából 2, max 3 zárt ajtó lehet már csak előttetek, de ha kerültök, ennek a száma exponenciálisan megnő. Így hát döntenetek kell. Friss geninnek tűnnek, tényleg nagyon fiatalok, kockáztatjátok-e azt, hogy észrevesznek-e titeket, vagy kegyelem nélkül cselekedtek. Ez tőletek függ.


// Döntsétek el, hogyan folytatjátok az utatokat, bármilyen megoldást szívesen fogadok, ha esetleg a harc mellett döntötök, akkor nyugodtan leírhatjátok, hogyan ártalmatlanítjátok őket, mivel egyikük se okozhat nektek gondot. Ha ezen az úton belül mentek, nagyjából negyed óra után eléritek a keresett kínálatot, ha más úton haladtok, nagyjából 1-1,5 órás kerülővel kell számolnotok. Postotok addig tartson, hogy eléritek a célt és milyen tervetek van a célterületre való bejutásra //

Határidő: Július 17,

Edit: kérésre  a határidő meghosszabbítva 07.24.-ig.


A hozzászólást Gamabunta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 18 2022, 22:21-kor.
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szer. Júl. 13 2022, 21:51

Gamabunta – Fórumkaland





Így visszagondolva igencsak nehezen állta meg, hogy Chojuron sokkal vészesebb technikát alkalmazzon, mint Kawachin, és egyenesen tudja, hogy a diplomatikus önmegtartóztatása bizony igenis seggbe fogja még rúgni. Az, hogy a férfi olyannyira zavarba hozható, hogy saját maga ennyire nyíltan árulja el közvetlenül azt, hogy bizony nem osztott meg minden információt a jelenlegi küldetésről és a helyzetükről? Baljós. Az, hogy ezek után van elég vastag bőr a képén, hogy emocionális manipulációval kísérelje meg a helyzetet megfordítani? Amatőr. Ehhez természetesen hozzá tartozik az is, hogy önmagában egy nő a természetéből adódóan alapvetően alkalmasabb manipulációval tud előállni, de ők maguk shinobiként és kunoichiként hivatásuk részeként tanulják és gyakorolják. Amit Chojuro most megkísérelt szinte sértés az intelligenciája ellen.

Különös koncepció, nem igaz? „Hatáskör”. Annak ellenére, hogy gyakorlatilag rosszabb helyzetben vannak, mint Konoha, igencsak bátran üli meg azt a magas lovat, de talán hamar rá fog jönni a cápafogú eszetlen férfiú, hogy azt a bizonyos nem megüli, hanem az a ló teszi őt nővé. Vagy talán az is lehet, hogy mégsem szükséges a segítség, hiszen ha olyan kiváltságos kifejezésekkel dobálózik tüskehajú pajtásuk, akkor azt egész nyugodtan rá is vésheti elesett honfitársainak koporsójára: bocs, hogy nem tudtam segíteni, de nem terjedt ki erre a hatásköröm, szorri.

Hatáskör. A kifejezés maga felforgatja a gyomrát és olyan elemi undort és velejéig hatoló utálatot és megvetést, toxikus gyűlöletet támaszt benne, hogy szíve szerint ott helyben, nyomban kitépte volna a lelkét, elpecsételés nélkül (az efféle energia nem méltó a megőrzésre). Őszintén fohászkodik a felmenőihez és a védőszellemekhez, hogy a küldetést túlélje és lehessen olyan helyzetben, hogy felkeresse ezt a hatáskörbuzit.

És különben is, Jaken és részére adott parancs alapján csak megfigyelhetnek, magyarán mindarra, amire készülnek, nincs hatáskörük. (Na nem mintha ő maga olyan nagy pártolója lett volna a hatáskör koncepciójának. Nem is csoda, hogy borzasztó kunoichi. Ha akartak volna valami érdemi parancskövetést, akkor Fecskeként küldik, szigorúan megfogalmazott parancsokkal.)

Szóval akkor hogy is van ez a hatáskör mizéria? A gyengék mentsvára csupán, egy illúzió és egy kifogás. És ő utálja a kifogásokat; a gyengeséget is csak akkor tudja elfogadni, ha az ember felvállalja azt. Aki tagadja? Kössön egy robusztus biztosítást, mert a közeli hozzátartozóinak talált pénz lesz.

Ezen túlmenően azonban ott helyben nem tudta, hogy min nevessen leginkább: elvégre a chakra lenyűgöző, ember feletti dolgokra képes, akár még életben is lehet az I. Mizukage, hiszen nemrégiben feltámasztott isteneket hajkurásztak (ja hogy a kékhajú nem tudja, mert nem volt ott, hanem valahol a lerombolt faluban szelfizett), másfelől pedig a hanglejtéséből a „követelhessük” kifejezést aposztrofálta, holott ehhez nyugodtan hozzá is csaphatta volna a „joggal” kifejezést. Hiszen a fajtájuk nem a békés, nyugodt, adóhivatalok és felettes szervek, mint pl. földesúr által jóváhagyott hatalomváltáshoz szoktak hozzá, főleg nem egy Vérködben, ahol akadémiai gyerekek mészárolták egymást. A nyelve hegyén van emiatt, hogy ti már eleget és joggal követeltétek és vívtátok ki, hogy Kirigakure elsüllyedjen, de természetesen nem ejti ki rejtett vágyálmát, mert a végén még a többiek is lebeszélő, héroikus, fennkölt megváltóbeszédet tartanak. Szónokolni egyebekben sem egyikőjük különösebben, de nyilván nem fogja felhozni a retorikai hibáikat, mert a végén még eszükbe jutna javítani rajtuk.

Nagyon reméli, hogy a férfi megfogalmazásából kihallható a többieknek is, hogy eltérően használja a Vezető és a Mizukage megfogalmazást a férfi.

Viszont akkor, amikor „személyeskedésre” nyitja ajkait a kirigakurei turistavezetőjük, egy gyermeki horkantás mégiscsak elhagyja ajkait és lekezelő kételkedéssel csóválja (ami természetesen önmagában is egy szörnyű jel, hát még a jelen helyzetben). Még ő maga is tudja, hogy egy kage a legnagyobb szolga a faluban, akinek a szemére kendőt éjfekete kendőt húztak, torkához selyemzsinórt emeltek és megbénították józan eszét, hiszen csak egy fogaskerék a hatalmi játszmákban, amit a földesurak egymással és egymással szemben játszanak. A szóbeszéd alapján a kage egyben az egyik legerősebb shinobi is, de persze mindenki hallgat a politikai szerepéről: ha ugyanis valaki a legerősebb konohagakurei shinobit választotta volna a Hokage tisztségére (függetlenül a politikai befolysától persze), akkor az ő maga lett volna.

Úgyhogy amikor a cápafejű felhozza, hogy nekik fontos-e a hokage biztonsága, csak csalfán mosolyog, amikor felhozza Danzou sorsát, nem mutat rá a fogalmazásának gyengepontjaira, ahogyan arra sem, hogy ha és amennyiben fontos lenne számára a Mizukage biztonsága, akkor azt tenné, amivel leginkább elősegíthetné a küldetés sikerét (arról nem is beszélve, hogy ki is ez a királyi többes és hol is vannak, ha nem itt, velük?).

Az, hogy a férfi mindezek, valamint leginkább a korábbiak ellenére beengedi őt az otthona falai közé? Nos....

Az azonban bizonyos, hogy ha és amennyiben a körülmények ezt engedik, valamennyi információt megszereznek – az azonban persze más kérdés, hogy „hatáskörükbe” illőnek találják-e azok továbbadását. Hiszen a bizalom nem jellemző a fajtájukra.



****



A köd különös, ezt a verbális leírásból már megtudhatta korábban, illetve azt több kilométeres távolból is tapasztalhatta. Amivel – legyünk őszinték – nem számolt, hogy a köd a falu határvonalán túl is, így tehát a falu belsejében is úgy terjeng, hogy azt valamennyi négyzetmilliméteren chakra övezi, mint egy érzékelő. Ez persze aggályos, hiszen ezek alapján mindent IS érzékelnek bent is, azonban különleges is, mivel a józan paraszti ésszel némileg ütközik. Pontosan ugyan nem tudja, hogy kirigakure a faluhatárt jelentő közigazgatási falakon belül konkrétan mekkora területtel rendelkezik, bár járt itt, harcolt itt. Feltételezései alapján azonban nem lehet különösebben eltérő az alapterülete a további shinobiközpontokhoz képest, így tehát alaphangon jelentős területnagyságról lehet szó. És ez, bármilyen meglepő, nem a Byakuganja miatt érdekes.

A köd ugyanis potens ellensége született kekkei genkai képességének, aminek legyünk őszinték, kiemelkedő használója (és ezt a legutóbbi küldetésvezetője is megerősítette, aki nevezetesen a Hyuuga klán prominens tagjához mérte képességeit). A köd természetesen nem egy ember ténykedése, azonban állandó, folyamatos fenntartást igényel minden irányban, ezek szerint a falu teljes terjedelmére, méghozzá úgy, hogy a falu lojalitása több mint megosztott. Az persze nyilvánvalóan mellékes gondolatfoszlány, hogy kirigakure aligha rendelkezhet jelentős chakrahasználókkal. Ittléte viszonylag a közelmúltban volt, azt követően viszont kirit leginkább felbujtották és emiatt jelentős károkat szenvedett embernyersanyag terén. Szerinte a köd érdemi fenntartása kivitelezhetetlen azért, mert egyfelől a falu megoszlott, így tehát a jelentős chakrakészlető egyénekről is okkal feltételezhető, hogy lojalitásuk alapján feloszlottak, másfelől pedig ilyen hatalmas területen egy ennyire mélyreható, legalább valamilyen szintű szenzorképességeket feltételező, állandóan fenntartandó technika kivitelezésére alkalmas, megfelelő chakrakészlettel rendelkező személyek nem éppen leakaszthatóak. Talán az utolsó vízországbeli jelentős shinobi épp az a kage volt, akit pont az Uchiha projekt alatt mészároltak le. Milyen kár érte.

Ha ugyan a kekkei genkai képességei első pillantásra el is vakulnának, minek után „csak” a chakrát látják, ami körüllengi, ő maga ezt a chakrát próbálná meg tanulmányozni, hiszen olyan, hogy egyező chakratömeg egy ilyen esetben nem létezhet. Arról nem is beszélve, hogy nem létezik technika, ami tökéletes volna. A dojutsuk ideiglenes feloldása vagy eltakarása természetesen nem jelentené azt, hogy időközönként nem próbálná meg azokat igénybe venni. Amíg azonban azok használata ilyen formában korlátozott, kénytelen a passzív készségeire és képességeire, illetve az Alvó Medve Morgása képességre támaszkodni. Persze egyfelől nem bánja a bőrét és testét érintő köd jelenlétét, akár még (rászorultsága esetén) el is tudja majd szívni az abban lévő chakrát.

A szemei elhomályosodása előtt azonban jelzi az előttük tornyosuló emberakadályt, illetve annak mibenlétét és számszerűségét. A lány tekintetében a közöny csillog, amint a vezetőre néz, de persze tudja, hogy a kirigakurei társuk véleménye is kifejezetten jelentős lehet a jelen helyzetben. Figyelemmel azonban épp Chojuro szavaira? Nem fog rémeket látni álmában, ha a céljukhoz, egyben a kirigakure céljához is éppen ezen gyermekek testén keresztül vezet az út.

Amennyiben a csapatvezető úgy dönt, hogy interakció nélkül haladnak át rajtuk, úgy a Mindent Asszimiláló Technika útján venné fel a környező falazat anyagát és a Vakond Rejtőző Technikával haladna, kikerülve az akadályt. Amennyiben a felettese a konfrontációt választaná, úgy a Paralízist használná, ezen túlmenően a kivégzés kivitelezéséhez (attól függően persze, hogy ki mit vállal) vagy kunait, vagy pedig a Speciális Chakra technikát venné igénybe, amivel vérontás nélkül okozhat aortasérülést, vagy agykárosodást (figyelembe véve persze azt, hogy ezen cselekményeikkel természetesen alibit nyerhetnek, illetve funkcionális hullacsatlósokat is). Összességében tehát a felettese utasítását, valamint kirigakurei csapattársuk reakcióját várja és figyeli, felkészülve a legrosszabbakra.

//Elnézést, hogy ennyi, de szabi után borzasztó meló, és most megint szabi, szóval eléggé el vagyok szórva a világban. Külföldre utazom, így nem lesz lehetőségem módosítani, így kérem a jelenlévőket, hogy ne vegyék nehezményezéssel a jelen posztomat. Mesélési szempontból nem tudom módosítani a többiek reagja alapján, bocsi Gama.





Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Júl. 24 2022, 15:17

//Gamabunta- Ahol a part(y) szakad//

Miután elmagyaráztam, hogy miért is vagyok itt és túl vagyok az egyéb kérdéseken úgy döntöttem, hogy csak csendben figyelek. Nem igazán érdekel a dolog, ahogy a többiek élete sem érdekel. Talán Choujuro és  Yuki, hiszen ők mégis csak falumbeliek, bár ha visszagonolok arra, amit pár órája tettem jó néhány falumbelivel, nem biztos, hogy olyan jó egy faluba tartozni velem. Úgy váltogatom az oldalt, mint más az alsógatyáját. Visszaérve a táborba megkezdődik a szájkarate, amiben nem igazán akarok részt venni. Untat az egész faszság, itt dobálóznak a baromságokkal és semmit mondó frázisokkal. Adott a feladat, meg kell csinálni és ennyi. Most ki a f.szt érdekel, hogy ki mit nem mond el a falu érdekében. Értem, hogy mind a két fél tisztában van vele, hogy mindenki elhallgat valamit a másik elől, de erről szájkaratézni nem sok értelme van. Menjünk már.
Leérve a csatornákba viszonylag akadálytalanul jutottunk el egy darabon, amikor is egy ajtó állta az utunkat. Ahogy gondolom mindenkinek, úgy nekem is meg van a tervem, hogy jutok át a rácsokon, de szerencsére chakrahaszálat nélkül is sikerült átjutni az ajtón, viszont gyorsan ki is derült a csapat számára, hogy az út egyirányú. Nem érzem, hogy közöljem az állapotokat, ha klérdezik elmondom, ha nem, akkor igy jártak. Előre haladva további két újabb ajtó kerül az utunkba, amiken a korábbi megoldással átjutottunk és ekkor leereszkedett a köd. Szerencse vagy sem, de még épp elég idő maradt arra, hogy tisztában legyünk Shakaku iránymutatásával az előttünk lévő csapattal. Nem igazán érdekel a sorsuk, már amennyiben menekülnek és nem a falunak tesznek a kedvére. Nem hiszem, hogy van szavam abban, hogy mi legyen a sorsuk, igy csak figyelem a többiek véleményét.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nara Akane Vas. Júl. 24 2022, 23:59

[Gamabunta - Ahol a part szakad]

Akanénak soha senki nem mondta el, mennyire ostoba fejet vág, amikor igazán koncentrál valamire. Ám ez a tény sem jelenthet felmentő körülményt arra az ocsmány grimaszbűnözésre, amit a kunoichi követ el a tolvajkulcsokkal való, szakszerűnek csupán terézanyai jóindulattal nevezhető zsonglőrködése közben. Kognitív megpróbáltatást imitáló, összeráncolt homlok és byakuganlátószöget-gyalázó bandzsítás. A szájsarokban hetykén kitüremkedő, színéből adódóan krónikus májbetegségre utaló nyelv már csupán a cseresznye a habossüti tetején. Aki látott már szekérkerék alá szorult kóbor macskát, annak talán ismerős lehet ez az arckifejezés.
A konokul ellenkező zárnyelv megadó kattanását megkönnyebbült sóhaj követi. Valószínűleg egy szinonimaszótárra való káromkodás is követné, ha céklavörös hajú lány már most tisztában lenne azzal, hány ilyen szájbakúrt rácskapun kell keresztülkönyörögnie magát a következő fertályórában. Ha Kirigakure no Sato még a kuláját is hét lakat alatt őrzi, a helyi gazdasági helyzet még annál is szarabb lehet, mint amire a levélfalusi a legfrissebb értesülések alapján feltételezni merészelt.
A Nara sietős, ámbár körültekintő léptekkel folytatja útját az emberi végtermékek végeláthatatlannak tetsző labirintusában. Viszolygóan lefelé konyuló ajkaival egészen úgy fest, mintha az undor jelenségének szentelt alabástromszobor lenne. Időről időre váratlanul hegyeset köp maga elé, mintha ezzel megszabadulhatna a szájában tanyát vert, epés mellékíztől. A látszat ellenére azonban közel sem a gyomorforgató szagorgiával van a gondja... Számtalan boncoláson vett már részt rövid élete során. Ezt figyelembe véve valószínűleg már nincs új a Nap alatt az orra számára.
Az őt újra és újra megrohanó hányinger oka sokkal inkább lelki eredetű. Egyszerűen képtelen megemészteni azt a förtelmes érzést, hogy nem csupán saját, de legjobb barátai életét is kockára kell tennie egy olyan rejtekfalu érdekében, ami mindeddig honfijai elpusztítására törekedett. A Tűz és a Víz törékeny szövetsége természetükből fakadóan futóhomokra van építve. Feloldhatatlan ellentétük már a nevükben és az azokhoz társított princípiumokban kódolva van. A sebek nyalogatása és a közös ellenség megsemmisítése után csak az lehet kérdéses, hogy ki állít előbb kést a másik hátába...
A valószínűtlen ANBU-trióra ereszkedő komor csöndet végül Naka figyelmeztetése töri meg. A fiatalabb kunoichi jelentése olyan morális dilemma elé állítja Akanét, mint csapatvezetőt, amely döntésétől függetlenül súlyos sarcot fog követelni lelkiismeretén. Hadászatban és beszivárgó-küldetésekben jártas személyként pontosan tisztában van azzal, hogy döntései mennyire befolyásolják, hogy a kockázat-nyereség mérleg nyelvei merre billennek. Több, mint bizonyos abban, hogy ha elvarratlan szálakat hagy az ellenség területén, az pontosan olyan, mintha sárkányfogakat vetne a termőföldbe, és gazdag aratást remélne tőle. A gyermekek, akiket ártatlanul csillogó tekintetük miatt kímélne meg most, tíz év múlva könnyen lehet, hogy nem tanúsítanák ugyanazt a könyörületet, mint ő, amikor leendő gyerekeivel futnak össze a harcmezőn. Már amennyiben talál olyan balekot, aki felcsinálja.
Apropó, vajon mit tenne Yoshi egy ilyen helyzetben..? Csak azért, mert akkor azt az opciót nyugodtan le lehet húzni az eredményes válaszlépések listájáról. A naiv idealizmus a Darwin-díj melegágya. Ugyanakkor... Honnan tudhatná biztosra, hogy nem éppen azokat az embereket öli meg, akik elhozzák a Shinobi Világban minduntalan hiába várt békét..? Hogy szavazza meg magának a jogosultságot, hogy Élet és Halál felett bíráskodjon?!
Nem mintha nem ezt csinálta volna egész életében. A falun belül Életet adott mint orvos, a határain kívül pedig Halált, mint shinobi. Az istenek privilégiumát lopta meg egész életében anélkül, hogy ennek egyáltalán tudatára ébredt volna. Az emberek többsége anélkül hisz az istenekben, hogy bármiféle bizonyítékuk lenne a létezésükről. Akane találkozott párral és hitvány alakok lévén, úgy döntött hogy nem hisz bennük, egyenek faszt nagykanállal. Ha lelketlen érdekekre és spekulációkra hivatkozva ítélkezik nem is egy, de három szárbaszökkenő, ártatlan élet létjogosultságáról, hívhatja-e még egyáltalán különbnek magát az általa megtagadott kamiktól?! Elvégre a kölyköknek az egyetlen bűnük az, hogy rossz helyre, rossz időben születtek.
Ajkain fájdalmas és egyben józanító érzés terjed szét, ahogy metszőfogai kíméletlenül préselődnek a puha, finom és halványrózsaszín bőrnek. Szinte észre sem vette, mennyire szétharapta száját az utolsó pár másodpercben, amígnem egy forró simításra emlékeztető vércsík csúszdázott végig az állán. És akkor végre bevillan... Hogy mennyire gyűlölte feletteseit, amikor erkölcsi értelemben véve kétes parancsok végrehajtására kényszerítették őt. Hogy neki nem muszáj ilyennek lennie. Hogy a jövő megváltása nem világformáló tettekkel, hanem egy szemernyi irgalommal kezdődik.
- Nem hagyunk szemtanúkat.
Hallja saját hangját halkan, hűvösen és ellentmondást nem tűrőn visszhangzani a szűkös, nyirkos falak között. Olyan, mintha valaki egészen más mondaná őket. Nem a saját szavai ezek, hanem a kunoichié. Azé a lényé, akit következetesen és erőszakkal belévertek, akárhányszor lázadni mert az emberi szellem nevében a részvéttelen shinobi társadalom értékrendjével szemben. Hát végül mégis azzá vált, amit egész életében szenvedélyesen gyűlölt. Egy kibaszott automatává, ami espresso helyett pusztulást és gyötrelmet ad a belé dobott érméért cserébe. Két cukorral, kevés tejjel.
- Enyém a sensei és a mellette álló kölyök, a másik kettő a ti gondotok.
Közli jéghideg tónusban, majd az övére akasztott erszényből egy szimpla kunait halász elő. Ezután szabad kezével egy fél Tigris kézpecséttel aktiválja a Kagegakure no Jutsut. Amennyiben a lokális fényviszonyok lehetővé teszik, úgy ezzel a technikával tenné meg a közte és a ködfalusi csapat közti távolságot. Abban az esetben, ha árnyékok között nem lenne folytonos átmenet, úgy a Kage Kawarimi ideiglenes használatával hidalná át az árnyak közti távolságot.
A kellő távolságba érve a genineket felügyelő mentor melletti legközelebbi árnyékfoltból bukkan fel Akane. Törzse egy szempillantás alatt nyúlik ki a shinobi mögötti falrészből. Pengéje szinte hangtalanul vág végig az ádámcsutka alatti területen. Az artériából gejzírként előtörő vér forró permetként borítja be a legközelebb álló tanoncot, de a gyermeknek még ocsúdnia sincs ideje a páni rettenetből, mielőtt a konohai előlépne az árnyékból. A Nara egy Gouwannal megerősített, mellkasra célzott rúgással küldené a kölyköt a csatorna szemközti falának. Bár valószínűleg egy edzetlen ninja már az első csapásba belehalna, Akane nem kíván felesleges szenvedést okozni a szerencsétlen suhancnak. Egy villámgyors lépéssel az áldozat mellett terem, majd irio chakrával megerősített izmaival pépesre tapossa a jobb sorsra érdemes genin fejét.
Mire mindez megtörtént, a másik két kirigakurei genin már valószínűleg halott. Akane gyakorlott mozdulattal rázza le pengéjéről a vért, majd szótlanul tovább menetel a csatornában. Bármennyire nehezére is esik elismerni, némiképp hálás a Rejtett Köd védelmi rendszerének. Így legalább nem láthatja Naka a szeme sarkából kövér patakokban folyó könnyeket.
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Gamabunta Csüt. Júl. 28 2022, 01:23

[Nara Akane, Hyuuga Shakaku, Kawachi]
Úgy tűnik Kawachi nem szándékozott mutatni az utat, így amennyiben nem kéritek a segítségét, úgy némileg lassabban haladtok, de ez nem azt jelenti, hogy az utatok hossza exponenciálisan megnőnek. Szerencsére nagy eséllyel mindegyikőtök jártas már a felderítésbe, és bár itt nagy eséllyel nem igazán járhatott még a Konohai duó, azért rövid úton ki-ki tudják magukat ismerni ebben a fekáliával teli labirintusban.

Ahogy végül a genincsoportba bukkantok, nehéz döntés elé kerültetek. Bár se Kawachi, se Shakaku nem mutatta jelét, hogy zavarná a rosszabbik döntés, Akane vállaira került a teher, hogy kiadja a parancsot. A szív és parancs közül végül a parancs aratott győzelmet. Nem lehetnek szemtanúk. Talán a senseinek lett volna valamiféle reakció képessége, ha nem hánykolódott volna ébrenlét és az álomvilág között. Így viszont ugyanolyan brutális hatékonysággal lett kiiktatva, akár a három tanonca, kik rövidesen holtan feküdtek a földön. Azonban nincs itt az ideje az ifjonti élet elvesztésén rágódni. Akane szinte azonnal tovább indul és ha a társai azonnal követik is, még így is van elég ideje rendbe szednie magát, mielőtt elérnétek a következő utatokat álló zárat. Szerencsére ez idő alatt, már eléggé belejött Akane a zár feltörésébe, melynek monotonitása talán kissé helyre is rázza csöppet. Végül azonban megannyi ajtó, és kínos síri csend után, végül megpillantjátok a fényt az alagút végén.
A csatorna falán felfelé tartó létrafokok, látszólag semmiben nem különböznek attól, mely mellett eddig elmentetek. De, ha amennyiben az információitok helyesek vagy Kawachi megerősíti nektek, úgy jelenleg a legközelebbi pontnál vagytok a célotok felé. Vagy legalábbis innen a csatornán keresztül.
A csatorna fedél alól hallgatózva néma csend fogad benneteket, amennyiben pedig felmerészkedtek, úgy egy üres utca pereme fogad benneteket. A falu körül szálló köd, bár elrejti a falut a kíváncsi szemek elől, lényegében a gyanúsabb ténykedéseket is, bár az is igaz, hogy a Kirigakureiek érzékei hozzá van szokva ehhez a ködhöz, a Konohaiakkal ellentétben. Akárhogy is, egyelőre képesek lehettek feltűnés mentesen felmerészkedni a felszínre, ha akartok, még a közeli sziklás-fás terület is a segítségetekre lehet. Körülöttetek elszórtan az égbe nyúló körházak takarják el részben a tájat, ahogy a hegyormok csúcsai is. Bármilyen sajnálatos, azonban itt nincsenek sikátorok, vagy kevésbé feltűnő utcák. A falak melletti „sűrűbb” lakóövezetet magatok mögött hagytátok, a beltér némileg elszórt lakóövezetein túl, a shinobi épületek is a hegy bizonyos részein emelkedtek ki, viszont ezek megközelítése már némileg komplikáltabb, mint a lakóépületeké. Hiába. Kiri látszólag többre tartja a Shinobi létesítmények elkülönítését, mint a lakóik védelmét. Azonban ti nem az itt lakók életére pályáztok, így bármilyen kényelmetlen, de át kell mennetek a nyitottabb terepeken és nagy eséllyel ez lesz csak a könnyebbik rész. A neheze majd innentől jön csak. Be kell jutnotok az ANBU létesítménybe. De hogy mily módon teszitek meg, ez már csak teljes egészében rajtatok áll.

 
Határidő: 2022.08.14
edit 1: Kérésre a határidő el lett tolva további 1 héttel (04.21)

edit 2: Ismét jött egy jelzés, így némileg megint meghúzom a határidőt, mivel a fél csapat nem írt, azonban az utolsó határidő 24. éjfél, azonban ez az utolsó bónusz idő, ezután haladunk tovább.


A hozzászólást Gamabunta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 22 2022, 05:27-kor.
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szomb. Aug. 20 2022, 16:32

Gamabunta – Fórumkaland





A lány, mint ahogyan korábban, most is mocsokban taposva jut előre (de ki nem?). Míg a civilek óvakodva kerülgetnék az ürüléket, ő maga kunoichiként csak arra ügyel, hogy ne hagyjon maga után sem itt, sem pedig a felszínen fizikai-, és szagnyomot. Nemes egyszerűséggel ő hullákat reanimál és volt már olyan is, hogy ürülékkel kereskedett – nyilván nem a legkellemesebb emléke. Viszont csatornában átsunnyogni egyenesen a munkaköri leírásuk része. Kivéve persze azt az egyetlen egy apróságot, hogy...

A lány tekintete a dojutsu nélkül üresnek tűnhet és talán az is: üres és semmitmondó, halandó és megtéveszthető. Persze csakis egy hozzá hasonló tudhatja, hogy a byakuganhasználók észlelése távolságban és sejtszintű mélységben jelentkezik, annak lereagálása már csak rajtuk múlik. Hogyne, a Byakugan lekorlátozása jelentős veszteség. Mármint akkor, amikor ő a távolban marad és akként orkesztrálja a halál szimfóniáját. Itt, a közvetlen közelben ennél valamivel kisebb veszteség, de még így sem elhanyagolható. Egy dojutsu stratégiai előny, egy fegyver, ami a megfelelő kézben halálos lehet. Csakhogy neki – minden törekvése és jóhiszemű beállítottsága, végtelen bizalma ellenére – nem ez a legnagyobb fegyvere. A legnagyobb fegyvere ugyanis nem egy adott képesség, de nem is az általa ismert technikák összessége; a legnagyobb fegyvere az, ami ő maga.

Alapvetően nem labilis, ahogyan gonosznak sem mondható. Mindemellett azonban nem jó ember, nem követi a rendszert, és nem is tartja annak eljárását helyénvalónak. Lehet valaki törvényes valami, vagy kaotikus valami, sőt, a különböző frakciónak is több alkategóriája lehet. Már amennyiben valaki ezeket követi és sémák szerint él. Ő erre tökéletesen képtelen és alkalmatlan.

A lány egyszerűen nem tudja másként kalibrálni magát. Amit a szeme lát – vagy így, vagy úgy – az érdemi. Látja a társuk magatartását, hallja szótlanságát, látja fizikai tetteit. Különös, vagy pedig szánalmas az egyik oldalról, aggasztó a másikról, hogy a levélrejteki meghozza a parancsot, a ködrejteki nem érvel ellene. Még nem ismeri a férfi képességeit, de van egy olyan érzése, hogy ez nem marad így sokáig. Viszont nem feltételezi azt, méghozzá egy percig sem, hogy a férfi képtelen lett volna a cselekmények eltérő befolyásolására, hiszen látta a chakráját. Akinek a chakrája meghaladja az átlagét, annak a képességei is meghaladják azt. Persze minden csak nézőpont kérdése, így tehát az is, hogy mi minősül átlagosnak és azt meghaladónak, ezt talán minden ember a saját egójának mérlegén tudja csak értékelni.

A férfi hagyja, hogy a honfitársait lemészárolják: gyerekeket, holott egy ellenvetésre lett volna attól, hogy ez ne történjen meg. Figyelemmel arra, hogy itt a rendszer megosztott, így nincs se jó, se gonosz; se helyes, sem helytelen. Persze shinobinak sosem volt és talán épp ez a különleges benne.A parancs.

Érzi és érti a kirigakurei társuk problémáit, elvégre ki szeretne ehhez hasonló korlátozásban részesülni? Ja, igen, hogyne, maga a shinobitársadalom – elvégre roppantmód szórakoztató, hogy ő egy ennél jóvalta érdemibb társadalmi, szociális, erkölcsi, fizikai korlátokat elfogad egy arctalan és névtelen rendszertől, ezzel szemben ennek a töredékével bíró, halandó használóval rendelkező, elpusztítható egyén módszerével ilyen aggályokat táplál. Logikus, vagyis nem, de tegyünk úgy, mintha az lenne. Persze a „társ” kifejezés kifejezetten baráti, ami rájuk nem mondható el, hiszen a mai napig nem derült fény arra, hogy a kósza klón ugyan miért kószált Kirigakure no Sato felé. Őszintén szólva akkor sem bíznának egymásban, ha egy faluból származnának.

Amennyiben a felettesük parancsot adna rá, úgy természetesen maga is felöltené az egyik genin alakját a Henge no Jutsuval, amennyiben erre nem kerülne sor, akkor a Meisai gakure no Jutsuval (Álcázó Rejtek Technika) venne fel egy többé-kevésbé láthatatlan formát, amivel tudna haladni mindamellett, hogy a Kamu nemurui no Jutsuval (Alvó medve morgása) figyelné a környezetét.

Tekintettel arra, hogy a célpontjukat még látják – és különben sem tudná azt megvizsgálni a Byakugannal -, így a csapat kirigakurei tagjához fordulna:

- Mit lehet tudni az ANBU-központról; mi a számunkra legideálisabb módja a bejutásnak? Nyilván észrevétlenül kell behatolnunk, ez lenne az elsődleges célunk. – Meglehet, hogy nem a legideálisabb körülmények között állt össze a csapatuk, de ténykérdés, hogy jelenleg mindannyian (vagy így, vagy úgy) az életükkel játszanak; ha az aggályos élethelyzeten túlmenően egymás között is viszályt szítanak és táplálnak, ha széthúznak akkor borzalmas következményekkel kell nekik is és a környezetüknek is számolni.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Gamabunta Vas. Aug. 28 2022, 08:11

// Úgy vélem eleget vártam. Kawachi és Akane megkapja 1. figyelmeztetését. Következő alkalommal kikerülnek a meséből és a helyzettől függően büntetésben részesülhetnek, ha nem írnak //
 
Úgy tűnt nem találtok megfelelő alkalmat arra, hogy megkezdjétek a küldetéseteket. Ez nem is olyan meglepő, hisz egyikőtök se járt még a Kirigakurei ANBU részlegen. Kawachi bár oini, az ő telephelyük kissé máshol van, bár a saját megérzése alapján, elvi szinten ez is hasonló lehet, hisz Kiri eléggé egy kaptafára építi a dolgait. Akárhogy is az idő tellik, de egyelőre nem úgy tűnt, hogy tudatában lennének az emberek arról, hogy behatoltatok, így egyelőre tényleg nincs miért aggódnotok. Akárhogy is, a sikátor fedezékéből Shakaku könnyedén képes szemmel követni az „utca” túlfelén folyó eseményeket. Bár a köd megnehezíti a látását, szerencsére már mindannyian elég éles érzékekkel rendelkeztek ahhoz, hogy a ködben látható árnyékok nagyjábóli mozgásából is képesek legyetek egy relatív korrekt képet összerakni, hogy mi folyhat a közelben. És erre a képességnek most igazán szükség is van.
Egyik pillanatról a másikra történt a dolog. Két kirigakurei anbumaszkos alak jelent meg a semmiből, egyenesen a bejárati ajtó előtt megjelenve. Nagy eséllyel shunshint használtak. Akárhogy is, az ajtó rövidesen kitárul, és néma léptekkel belépnek az ajtón. Csupán egy pillanatra fedi fel a nyíló ajtó a benti látványt, de ez is bőven elég, hogy tudjátok, hogy nehézkes lesz a bejutás. Az ajtó egyfajta „recepcióhoz” vezet, ahol az éppen aktuális őrnél kell igazolnia minden belépőnek magát. Ez nem meglepő, hisz mégse engedhetnek csak úgy be akárkit. Lévén pedig, mivel ez az egyetlen közvetlen bejárat (melyet Kawachi megerősíthet, már ha akarja), így nincs nagyon más útvonalatok. A kérdés az, hogy hogyan terveztek túljárni az őrség eszén, vagy milyen úton próbáljátok meg megkerülni a bejárat kérdését, anélkül, hogy túlságosan felhívnátok a figyelmeteket magatokra.


Határidő: 2022.09.11.
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szer. Szept. 07 2022, 14:31

//Gamabunta - Ahol a part szakad//

Nem igazán érdekel néhány csatornában bujkáló sorsa, főleg, hogy valószinűleg a Vérköd elöl menekültek ide. Egyelőre továbbra sem tudom, hogy mit is jelent igaz kirigakureinek lenni, azt viszont biztosan tudom, hogy amit ez a csapat csinál, mármint az elöttünk álló chuunin és a tanitványai, semmiképp nem vall erre. Ha még nem is döntöttem el, hogy a régi vagy az új kirigakurét akarom követni, ebben az esetben az új inkább régi új, hiszen a Vérködöt már korábban is használták, azt tudom, hogy az igaz kirigakurei, jelentse ez bármelyik verzióját, nem a csatornában bujkálva várja a végzetét. Márpedig elöbb utóbb az oinin csapatok az összes menekülőt el fogják kapni. Igaz, hogy mi, bár inkább Akane és Shakakura igaz, nem kirigakure szolgálatában állunk, de a végzet ugyanaz.
Felérve az utcára már ismerős a terep, hiszen számtalanszor jártam erre, de továbbra sem igazán vagyok segitőkész, ha kérdeznek válaszolnak, amúgy csak követem a csapatot csendben. Sikerül találni egy sikátort, ahonnan figyelemmel tudjuk követni az épület környezetét. Nem is telik el sok idő, két anbu jelenik meg és lépnek be az ajtón. Nem igazán tudom, hogy egy kivülállónak milyen lehet a látás a ködben, hiszen én fiatal korom óta ebben a ködben való tájékozódást tanulom. Valószinűleg a két velem tartó shinobi nem igazán tanult ilyesfajta fortélyokat, lévén ez kiri saját technikája, mégis szinte biztos vagyok abban, hogy van elég harctéri gyakorlatuk, hogy ha nem is olyan tisztán, de legyen esélyük felmérni a dolgokat. Rövid várakozás után érkezik is a kérdés, bár elég bugyuta módon.
- Azt amit látsz. Vannak falai, ajtaja, benn emberek és egy recepciós, akinek igazolni kell magadat. A legideálisabb bejutás pedig az lenne, ha problémamentesen átjutnánk a recepción, hogy aztán további fennakadás nélkül jussunk a célunkhoz.
Mondom ezt egyszerre ironikusan. Mind a ketten tudjuk, hogy ez egy ideális eset, amikor semmi problémába nem ütközünk és sikerrel zárjuk a küldetést, legyen az akármi. Amúgy van ötletem, hogy lehetne megoldani a kérdést, talán több is, de hallgatom a társaimét, hogy esetleg nekik is hasonlóan forog-e az agyuk.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Vas. Szept. 11 2022, 21:02

Gamabunta – Fórumkaland


Tehát kirigakure gyermeke nem járt még az épületben. Ez az elsődleges feltevése, a másodlagos - egyben kevésbé valószínű -, hogy nemzetközi jellegű küldetésen nem vett még részt. Megítélése szerint kevés olyan dolog van ebben a korban, amit most tenne vagy végezne először bárki, így hát az a valószínűbb a számára, hogy a kirigakurei vonatkozásában éppúgy érintetlen terület az ANBU-bázis, mint számukra. Mindezt mérlegelve megjelölné a talpa alatti területet az ezüst villanással.

A tudatlanság nem bűn, azonban az efféle magaviseletért roppant könnyű megbűnhődni.

Nem tiszte minősíteni mások viselkedését, hiszen ő kunoichi; az ő tiszte egyetlen egy dolog. Annak valóját - vagy talán velejét - kettő ember tudhatja, tudja vagy éppen tudta igazán.

-Hmmm…. - a lánytestbe zárt nőszemély elgondolkodásra utaló dünnyögése jóval egyszerűbb jelentéstartalommal bír: Kawachi - mesélői példát idézve - megkapta első figyelmeztetését.

Természetesen igencsak valószínű, hogy a metakommunikációs jelek a célzott személy befogadó észlelése hiányában kvázi céltalanul bolyonganak az éterben. Egy valami azonban bizonyos: a társuk észlelésétől függetlenül a konohai csatakanca aprólékos (de nem elaprózott) képet festhet alkoholmámoros tudatában a gondolatvilágáról. A nő ugyanis kettő halmaz alkotórésze egyszerre: 1. akik ismerik a lányteremtmény képességeit listázott teljességgel (egy adott időpontig a múltban), 2. akik szolgáltak már együtt vele. 

Számára ekként a lányteremtés pillantása - annak rideg, feszült kietlenségében - többet mondhat egy tízoldalas gundanposztnál is.

A lányteremtés türelme még így is végtelennek tűnhet, de a valóságban borzasztóan véges. (És nem. Könnyű - és egyben könnyednek tűnő - hiba volna azt hinni, hogy mindez alatt a társuk magatartását értené, de itt valójában sokkal többre gondol, mint egy kirigakurei shinobi.)

Elitshinobiként azonban - ehhez mérten és illően - nem enged meg magának mimikai vagy verbális érzelemkinyilvánítást, így tehát egyebekben az oda nem illő magatartást reakcióval nem is illeti.

Egyenesen különlegességként hat számára, hogy egy kirigakurei ennyire semleges legyen (sőt, szinte aktív társtettesként járjon el) saját honfitársainak elpusztításában. Lábjegyzetként jegyezné meg, hogy ő ezt még elveszett shinobiként sem támogatta. Nyilvánvalóan ez a témakör egyáltalán nem foglalkoztatja a fantáziáját, de talán nem véletlen, hogy efféle széthúzást, politikai szakadást tudtak okozni a nép köreiben.

És persze... könnyű a küldetéstudattal takarózni, egyben könnyű azt mondani, hogy azok a személyek, akik a célpontjuk és a saját tartózkodási helyük között állnak csupán elhárításra váró akadályok. Nem szabad azonban elfelejteni, hogy nincs feladat, nincs küldetés, ahogyan nincs sors és nincs emberélet, ami másnál fontosabb lenne, hiszen mind egyenértékű, egyenlő. Nincs fölé-, alárendeltség, nincs prioritás. Persze az emberek nem ekként élnek, ahogyan a Rendszer sem ekként működik. Még. Már? Egyelőre.

De ők emberek, ahogyan azok is, akiknek az életét elvették és azok is, akiknek az életét el fogják venni. Mindannyian a rendszer részei – azé, aminek a fővárosát letarolták és azé, aminek a népe két részre szakadt -, és így a névtelen, arctalan ellenségük is.

Ő maga is ugyanebbe a csapdába esett azonban, mint mindenki más, aki azt hiszi, hogy van jó megoldás. Pedig – és épp ez a lényeg – nincs; se jó, se rossz. Ami van, az van, ami elmúlt, az már a múlté, a jövő pedig nem létezik. Ami van: az ellenségük egy mérföldeken át (szinte végtelenségnek tűnően) terjeszkedő óriás szegycsontja alá rejtőzhetett és még ez is csak egy költői színezetű feltevés. Ekként viszont nem többek a gyermekeknél, akik kavicsokat hajítanak, remélve, hogy legalább egy átér a felhőkarcoló falazaton.

Talán jobb is, hogy Yoshitaro nem ebben a csapatban vesz részt, sőt, egyenesen megkönnyebbülés a számára, hogy egy olyan ember társaságában lehet, mint Jaken; a konohai ugyanis elég jó ahhoz, hogy emocionálisan és értelmi szinten hatást tudjon a kumogakureire gyakorolni, másodlagosan pedig elég erős és képzett ahhoz, hogy pofánverje szükség esetén.

Összességében azonban a jelenlegi helyzetüket illetően nem tudja, mit érezzen. Csak azt tudja, hogy uralkodnia kell mind az érzelmei, mind a reakciói felett (legalábbis ameddig képes erre), máskülönben azok chakrára lelve önálló életre kelnek. (Mindenki maga teremti meg azt, amitől leginkább tart.)

A felettese a lány rideg tekintetében azonban – többek között - kérdést is felfedezhet. A jelenlegi helyzetben ténykérdés, hogy lehetőség szerint - értsd: lényegében kötelező jelleggel - észrevétlennek kell maradniuk, de ezen túlmenően az itt eltölthető idejük meglehetősen véges. (Mint ahogyan mindenkié ebben az életben.)

Ha a főbejáraton kívánnának meg belépni, akkor a Henge technikával felveendő alakok, illetve ruházat már rendelkezésre áll a számukra, nyilván a dokumentáció az, ami csúfos hiánycikk.

Talán beléptető papírok nélkül is megoldható a bejutásuk, hiszen azokat az ajtón történő belépést követően kell prezentálni a pultnál: magyarán elméletileg nincs akadálya annak, hogy a terembe belépve a Béka Dallal paralizáljanak és kiiktassanak mindenkit, információt (Lélek Eltávolító technika) és lehetőleg chakrát (Chakra elszívó technika) elszívva az őröktől. A felettesének és neki természetesen Hengét kellene ideális esetben használnia. Ha a kapun történő bejutás aggályos, akkor - még mindig a kvázi láthatatlansága leple alatt - fel tudná elvileg venni a Mindent Asszimiláló Technikával a falazat anyagát és a Föld elem: Blokád technikával tudna átlépni a falon és ezáltal belépni a fogadótérbe. A Béka Dallal ekként tudná a jelenlévőket paralizálni addig, amíg társai maguk is belépnek a főbejáratot használva. Természetesen a likvidálásnak vér-, és nyommentesen kell történnie, mert takarítani egyáltalán nincs idejük.

Persze ebben számos buktató akad, hiszen jelenleg - a csapatuk konohai része egészen biztosan - nem tudja, hogy az épület beléptető, “recepciós” részén milyen biztonsági intézkedések lehetnek és miféle riasztómechanizmust aktiválnának illetéktelennek minősülő jelenlétükkel. Ami szintén felmerül, hogy a likvidált őrökkel még ha kezdenek is valamit (példának okáért elpecsételik a testeket vagy éppen gyorstalpaló zombiOKJ-ra íratják be őket a Halott technika: Visszatérő lélek jutsuval), akkor egyfelől a zombik limitált gyakorlati tudással rendelkezhetnek a recepciós feladatok ellátása terén, másfelől pedig - elpecsételésük esetén - a hátrahagyott klónok igencsak kukán fognak ott ülni, sőt legfeljebb a konohai eljárásrendre hagyatkozhatnak csak (kivéve persze, ha olyan információt is elszívnak, ami épp a beléptető protokollra irányul, bár ez a jég még így is roppant vékonyka maradna). Azt szintén nem tudni, hogy a beléptetést követően lehet-e még szükségük dokumentációra.

Dokumentációt hamisítani mintairat alapján gyakorlatilag lehetetlen, de feltételezi, hogy a hamis iratot a képzett szem a másodperc töredéke alatt kiszúrná (#sameinenglish).

Megkísérelhetik azt, hogy dokumentációt eloroznak hivatásos kirigakurei ANBU ügynököktől, de érdemes kihangsúlyozni, hogy a fajtájuk nem terem minden sarkon és a nyílt utcán konfliktusba kerülni velük nagyon gyorsan felhívná magukra a figyelmet. Becserkészni őket azonban nem lehetetlen. Ahogyan az sem, hogy az épület peremét feltérképezve új, talán ideálisabb behatolási pontra bukkanjanak.

De persze az sem kizárt, hogy a recepció területén likvidált személyek dokumentációját használják a későbbiekben.

(Viszont mindez számára tanulságos. Kirigakure no sato megosztottságát leginkább – legalábbis a jelenlegi olvasatában – a hatalom és a hatalomvágy okozhatta; a kudarc hibáztatása, hiszen ez minden ember természete. Az erő, a hatalom az, ami térdre – vagy éppen koporsóba – kényszeríti az embereket. És minek lehetne nagyobb hatalma, mint az emberi legendának?

Nem hisz a próféciákban, hiszen nem tartja azokat többre szóbeli jogosítványnál, ami a legnagyobb atrocitásokra buzdítja az embert. Hiszi és vallja azonban, hogy a megfelelő kézben egy legenda nem csak képesség lenne, sőt, nem is az lenne leginkább. Inkább lenne egy eszköz, ami nem a vidéket szántja fel, ahogyan nem is embereket vág ketté, hanem félelmet ÉS tiszteletet propagál mind társaiban, mind pedig ellenségeiben egyaránt.)

Nem. Nem... nem-nem. Mi a kérdés? Mi az, amire figyelnie kell még akár úgy is, hogy csűri, csavarja, facsarja, elnyújtja és bújócskázik vele??? Ez – és az is – adott, értelmezés függvényében persze. A lánytestbe zárt nőszemély ismeri a legalapvetőbbnek mondható hatalmi játszmákat, és egy szívfájdalma van, hogy ő most nincs faluhatáron kívül. Egy – és csakis egy – módja van ugyanis az efféle esélyegyenlőségnek. Az ötlet ugyanis megelőzi még az ő korát is: patkányokat csak egy módon lehet kifüstölni. És neki elég lenne egyetlen egy ködfejpánt és ruházat. Amikor legutóbb itt járt, akkor nem csak azokkal a köd falusiakkal gyűlt meg a baja, akik nem tudták hová tenni egy szigetországon kívüli érkeztét és jelenlétét, hanem az Uchiha Projekt szemfüles – füles nélküli – tagjaival is. A falu talán változatlanul szűk látáskörű, de ő ismét itt van, akár a rossz pénz. Őt nagyon nehéz lerázni még úgy is, hogy a Ködfalu egyébként bekaphatja tövig (mármint szerinte.)

A felettesének parancsa persze érdemben közrejátszik abban, hogy milyen fokú falupusztításban vesz részt. Mindezen csapatfelállás és mentalitás, kifejtett vélemények és magatartások is lényegében befolyásolják az egyszem Shakaku (magányos bombasztika) hozzáállását.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Nara Akane Vas. Szept. 11 2022, 22:41

[Gamabunta - Ahol a part szakad]

A leszámolás gyorsan és kíméletlen hatékonysággal történik. A jobb sorsra érdemes kamaszok és kótyagos mentoruk már azelőtt kilehelik lelküket, hogy tudatára ébrednének a feléjük rohamtempóban közeledő vérmocskos végzetnek. A tény, hogy haláluk azonnali és fájdalomtól mentes volt, feloldozást ugyan nem, de némi enyhet talán adhat azért a Nara ezer sebből vérző lelkiismeretének.
A csatornarendszeren való áthaladás a továbbiakban többé-kevésbé problémamentesnek bizonyul. Már amennyiben nem számoljuk a talpát unos-untalan karcolgató, csizmatalpába ágyazódott koponyaszilánkokat, meg a mardosó önvádat. Számtalanszor élt már át hasonló belső disszonanciát, amikor hivatása hóhéri aspektusainak kellett eleget tennie. Csaknem minden alkalommal megígérte önmagának, hogy az adott misszió után szögre akasztja a fejpántot, és egy egyszerűbb, békés létezés reményében új életet kezd valahol a Tűz Országában, lehetőleg minél távolabb a Rejtett Levéltől.
Néha meg is tette az első, bizonytalan lépéseket önmaga deshinobizálásában... Zsoldjából félretett pénzéből többségi tulajdonossá vált egy a Tea Országával határos céklafarmban, valamint egy méhészetben is. Sajnálatos módon hamar rá kellett jönnie, hogy szart sem ért a földműveléshez, a méztermeléshez meg még annál is hülyébb.
A gyilkolás azonban... Az mintha kisujjból jönne, bármilyen pocsék szájízt is hagy maga után. Arról nem is beszélve, hogy abban és csak abban a kérészéltű pillanatban, amikor pépes masszává degradálta annak a kiskölyöknek a fejét... Akkor úgy érezte, hogy ha ezt megteszi, akkor bármit megtehet. Aki pedig bármit megtehet, az nem fog a cékla- és mézkeresdelem kispolgári szintjére süllyedni. A halálnak ugyanis sokkal kedvezőbb a világpiaci értéke.

A felszínre vezető létránál az éjszín hajú kunoichi egy néma intéssel parancsol megálljt társainak. Utasítása a következő: a 'csapat' minden egyes tagja felveszi Hengével az általuk meggyilkolt különítmény egy-egy tagjának az alakját. A hiányzó fő szerepét egy Akane által létrehozott és megfelelően álcázott Árnyékklón fogja betölteni.
Ahogy az útjukat álló csatornafedél arrébb csúszik, és a csapat senseijét imperszonáló nő megpillantja a nyílt utca látképét, egészen olyan érzése támad, mintha egy szellemvárosba érkezett volna. Kitaki no Sato ehhez a helyhez képest valóságos karnevál volt. A környező utcákon sehol egy lélek. Ez küldetésük szempontjából ugyan előnyös fejlemény, de mégis... Mégis mi történhetett itt..? Amikor utoljára látta saját szemeivel ezt a falut, errefelé valósággal hemzsegett az élet. Ezúttal csupán fojtogató pára és síri csend a fogadóbizottsága. Egy elhagyatott temetőbe is több vitalitást lehetne felfedezni, mint ezektől a minden bájtól elzárt utcákon...
Az ANBU központig vezető utat kiszögelléstől kiszögellésig osonva, sarokról sarokra teszik meg a néptelenebb területeken. Ahol az átlagosnál több ember gyülekezik, csak felesleges feltűnést keltenének, vérrel vásárolt inkognitójuk felesleges kompromittálásának veszélyét kockáztatva.

Az Ansatsu Butai épületének tisztes távolságába érve Akane egy néma és könnyen értelmezhető kézjellel adja ki az utasítást az utcaszintről való távozásra. A beszivárgó-osztag a következő fertályórában az egyik környező lakóház tetején hasalva figyeli az erődítmény főbejáratát. A minden apró részletre kiterjedő megfigyelés azonban nem sok érdemi információval kecsegtet. Kawachi kommentárja talán még annál is kevesebbel.
- Falak, ajtó, recepció?! Hát baszdmeg a te kommentárjaid is annyit érnek, mint egy törött nyelű hólapát a szarlavinában!
Sziszegi alig hallható, de annál fortyogóbb hangnemben.
- Legközelebb próbálj meg úgy tippet adni, mintha nem csak a konohai levéltetvek élete múlna rajta. Ha mi meghalunk, te is velünk jössz. És nagy eséllyel a falud is, mert nehezen kezelem a vesztes meccseket. Nem azt kérem, hogy értem légy együttműködő... Nagyjából sejtem, mennyire érdekel, ha én vagy Naka fűbe harapunk. De ha bármit is jelent neked az a kibaszott Hitai-ate, amit viselsz... Tudod az a vicces kis fémlap a négy hullámos vonalacskával... Akkor elkezded komolyan venni ezt a gecipúderes küldetést!
Az árnyékmester vitrioltól csöpögő kioktatását enervált sóhaj és hosszú, gondterheltségről árulkodó szünet követi. Gondolatban a Shikaku-ojisannal folytatott shogimeccsek emlékét próbálja felidézni. Mit kellene tennie..? 
Ha szimplán addig várnak, amíg egy újabb, áldozatul ejthető ANBU osztag megjelenik a környéken, értékes időt veszíthetnek. Ha valamiféle elterelő hadművelettel csapatokat csalnak ki a nyílt terepre, akkor készültségi helyzetet eredményezhetnek az egész ANBU központban. Ha egy merész vezércsel kíséretében beszambáznak a főkapun, akkor az ismeretlen változó veszélye okozhatja idejekorán a vesztüket.
Shikamaru valószínűleg tudná a helyes lépést... De őt nem ugyanabból a fából faragták. Életében egyetlen játékot sem nyert, sem nagybátyja, sem unokaöccse ellen. Mindig is túlságosan türelmetlen volt az ilyen gyökér, kockáknak való játékokhoz. Ha talán egy picivel több időt szánt volna a következő lépések megtervezésére, akkor esetleg, de csak esetleg...
- Megkerüljük együtt az épületet, természetesen a lehető legkevesebb feltűnést keltve. Figyeljetek minden apró részletre, lehetséges bejutási útvonalakra, az őrjáratok útvonalainak irányára, azonosító eljárásokra, mindenre. Ha egy tétován arra szálló galambot fingani hallotok, azt is tudni akarom. Ha ezt élve akarjuk megúszni, a legapróbb információ is a javunkra válhat.
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Gamabunta Szomb. Szept. 17 2022, 00:41

[Nara Akane, Hyuga Shakaku, Katsumi Kawachi]
Úgy tűnt elhatároztátok magatokat, vagy legalábbis Akane kiadta a parancsot. Újdonsült álruhátokat felöltve három genin és egy chuunin látszatát adva, némileg szabadabban mozoghattok, mint alapjáraton. Azonban hiába nem kell rejtőzködnetek, természetesen ti is sejthetitek, hogy most az álca ellenére is tilosban jártok. Ennek ellenére egyelőre nem vontatok magatokra feltűnést. Ez a nagyobbacska létesítmény kékesszürke falát, se díszítések, se egyéb kiemelő jelzések nem tarkították, helyette csupán néhány elszórt moha és megerősített ablak volt csupán.
Látszólag körözésetek nem volt épp a leggazdaságosabb. Mindössze egy-egy nagyobb ablakot véltetek felfedezni az épület egyik, másik oldalán, de mindegyike egyirányú ablak volt csupán, így fogalmatok se lehetett róla, hogy meg volt-e erősítve, vagy egyáltalán mi van a túloldalt. Akárhogyan is, felderítő utatok nem igazán járt sikerrel, így rövidesen ismét a kapu előtti téren találhatjátok magatokat, nagy eséllyel távol a kíváncsi szemek elől. Nem meglepő, hogy nem igazán láttok senki mást magatokon kívül. Látszólag nem felügyelik kívülről a létesítményt, de az nem azt jelenti, hogy ne kerülnétek bajba, ha csak úgy magatoktól cselekedtek. Az ANBU osztagba tartozó személyek általában a shinobik krémje szokott lenne, így elég gyorsnak és hangtalannak kéne lennetek, hogyha feltűnés nélkül akartok betörni egy látatlan területre. És ekkor is nagy szerepet játszana a szerencse is, ami valljuk be, általában nem a szövetséges Shinobik oldalán szokott állni. Akárhogy is, nyugodtan képesek lehettek egymás közt megbeszélni, hogy na, akkor most mi legyen, bőven van rá időtök, látszólag nem igazán zavarnak meg titeket.
Azonban ahogy várható volt, a szerencse nagyasszonya ma se a ti oldalatokon állt. Vagy legalábbis valami készülődött, ugyanis rövidesen kinyílt az ajtó és nagy eséllyel a legrosszabbra számítotok, mikor sorra bukkannak elő a maszkos alakok. Összesen kilenc ANBU maszkot és a hozzá tartozó arctalan shinobit számolhattatok meg, akik rövid időre bukkantak csak fel, mert rövidesen a Shunshin no Jutsuval eltűntek szem elől. Persze nagyjából képesek lehettetek lekövetni a mozgásukat, mely szerint épp a falu kapuja felé haladnak. Persze ez számotokra jó hír, hisz kilenc taggal kevesebb vár rátok benn. Akárhogyan is, a veszély látszólag elmúlt, bár nagy szerencsétek volt, látszólag célirányosan, gyorsan indultak meg, így nem nézelődtek körül. Viszont ez számotokra is jó jelzés. Ideje valamit tennetek, mert ha visszaérnek bárhova is mennek, nagy eséllyel már nem lesznek ennyire célirányosak. Ti se tudjátok végtelenségig elfedni magatokat, így jobb dönteni, hogy be terveztek-e menni vagy a biztonságot előbbrébb tartva máshonnan megpróbálkoni.

Határidő: Október 1
Kérésre hosszabbítva:
Határidő: Október 9 
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Pént. Okt. 07 2022, 20:42

[Gamabunta - Ahol a part szakad]


Shakaku idegzete pattanásig feszül, amikor az épületet körülpásztázzák. A jelenlegi mentális állapotán nem segít, hogy a kirigakurei társuk nem valami szószátyár, ahogyan az sem, hogy maga az épület sem árul el a számukra új információt. Kénytelenek lesznek tehát a sorsra, valamint a levélrejteki ANBU tekintetében szerzett információk Kirigakure no Sato sémájára történő áttranszformálására hagyatkozni. Megjegyezendő persze, hogy neki személy szerint nincs valami jó viszonya a sorssal, sem pedig az azt szövögető - vélt vagy vitatott - istenekkel. Szintén kiemelné, hogy a konohai ügynöki struktúra és ANBU eljárás átfordítása sem teljesen helyénvaló, hiszen minden shinobinemzet különb a szomszédjától, de lehetnek átfedések.

-Az épület alapzatán vagy falán keresztül megkísérelhetem a bejutást, ezt követően a bentiek kiiktatását, de akkor gondoskodnunk kell a személyzet pótlásáról és a feltakarításról is. Amennyiben ragaszkodunk az ANBU létesítmény felderítéséhez, úgy azt vagy álca alkalmazásával, vagy pedig rejtőzködő technikák igénybevételével tudnánk megtenni. Mind az álca, mind pedig a rejtőzködés esetében a lebukás esélye nagy és a csapatunkból jelenleg Kawachinak lehet indoka egyáltalán a falu határain belül tartózkodni. A csatornát tisztító kirigakurei shinobik külseje nem lesz megfelelő az épületbe való belépéshez, hiszen az ANBU fennhatósága alá tartozó területen nemigen szoktak gyermekek megfordulni. Az elhaladt ANBU ügynökök külsejének felöltése ugyancsak aggályos, mivel nem ismerjük az eljárási rendjüket, a ki-, és beléptetés rendjét, iratokkal sem rendelkezünk, ilyen formán még Kawachi sem tudna hihető előadást prezentálni. Ha álcával jutunk be, akkor meg kell kísérelnünk a lehető legmélyebbre jutni, hogy a lehető legkésőbbi időpontban merüljön fel a riadóztatás. Ha van bármi, ami a személyes vagy csoportos kijutást elősegíti vagy előkészíti, úgy érdemes azt most eszközölni. - A lány hangja tárgyilagos és borzasztóan rideg. - Azt tartanám logikusnak, hogy az épületen belül, figyelemmel annak feltételezhetően különnyíló helyiségeire a látásom ilyen formában már nem kerül korlátozásra.

A lány még egy utolsó bágyadt próbálkozást tenne a környék dojutsuval, illetve dojutsukkal való megfigyelésére, miközben az Alvó medve morgásával is felügyelné a környezetüket. Saját tanácsát megfogadva hozná létre a jelenlegi tartózkodási helyén az Ezüst villanás menekülési pontot.

- Esetleg valami észrevétel? - Biccentene Kawachi felé, hiszen meglehet, hogy a ködrejteki shinobi jobb csapatot is el tudna magának képzelni, jelenleg mégis kettő konohai jutott neki. Kawachi az utóbbi percekben ugyan vonakodó magatartást tanúsított, viszont most, hogy tényleg élesedni látszik a helyzet, talán másként áll az előttük álló kihíváshoz. - Még mindig választhatjuk, hogy más célpontot veszünk szemügyre. - Jegyezné meg a hajtincsei mögül.

- Hmm... Oké, megvan a terv. Naka! Nagyon fontos, hogy a következő utasításaim szóról szóra és kérdés nélkül kövesd! Hunyd le a szemed! Maradj mozdulatlan! Továbbá az is nagyon fontos... Hogy az anyám foglalkozását és a rám váró változatos halálnemeket illető kommentárjaid hangereje szigorúan ne haladja meg a harminc decibelt.

Shakaku talán egyetlen egy dologhoz ért, és ahhoz sem azért, mert szeretne. A parancskövetés az agyának barázdáira, a lelkének örökérvényű esszenciájára és egyenesen a csontvelejéig hatolva került felbélyegzésre. A felettesi parancs ekként az izmait használja húrként, miközben a testének egésze a hangszer. Minden porcikájában érzi a gyomorforgató szégyenérzetet, ami a saját készségességéből fakad: ő ugyanis olyan gyorsan követi a verbális parancsot, mint egy jól képzett kutya.

Talán váratlanul érné az első csapás, ha jobb ember lenne, vagy ha tudná, hogy a csapatvezető jobb ember a többi levélrejtekinél. Az első ütést azonban szinte várja, hiszen a nő szavaiból csakis kizárólag azt tudja leszűrni, hogy olyasvalamit akar vele tenni, ami miatt neki ellenkezni vagy jajongani kellene. Nem kívánja, hogy a felettese ekként bántalmazza, ahogyan azt sem, hogy megszégyenítsék. Mivel azonban egy katona, egy beosztott, így mind a saját sivár érzelemvilágát, mind pedig a megkopott önérzetét háttérbe helyezve tűri azt, amit éppen Akane vele tesz. „Nem a parancsokkal van a bajom, hanem az inkontinenciával ”, „Egy ninja vagy. Nem vitatom el a képességeidet, de egy olyan ninjára, aki megkérdőjelezi a parancsait… Nincs szükség ebben a sátorban ”.

Ütésről ütésre érzi, amint a fájdalom a lízingelt arcának (hiszen az a feloldódó henge után sem igazán a sajátja) különböző pontjai tűzliliomként virágzik. Érzi, amint a fájlalt pontok először sokasodnak, majd egyazon ritmusban lüktetnek. Nem akarja tudni, hogy az arca milyen állapotnak örvendhet, de nagy szerencse, hogy a nőnek van mindehhez fizikai ereje, máskülönben itt lennének egy darabig.

Csak reménykedni mer abban, hogy a nő tudja, mit és hogyan szabad ütni, mert hogyha az arcában maradandó károsodást okoz, akkor nem olyan dolgoktól kell aggódjon, mint amikre szóban utalt. Könnyen lehet abba a hibába esni, hogy az árnyékmester szavait humorosnak találja valaki egy küldetésen, de neki, mint beosztottnak azok egyáltalán nem azok. Az más kérdés, hogy a későbbiekben a sérüléseit akár saját magának is el tudja látni és meg tudja gyógyítani, de a fizikai fájdalom érzete egyáltalán nem keveredik jól a mentális feszültségével.

Ténykérdés, hogy aktívan figyelnie kell arra, hogy a nő ütései elől ne térjen ki, hogy az ökleit ne kapja el a levegőben. Így azonban nem tesz semmit, csak a parancsnak megfelelően hagyja magát. Némileg úgy is hathat, hogy a csapatvezető a küldetésen megélt feszültséget Shakakun vezeti le: az árnyékmester szavait - mind a mostaniakat, mind a korábbiakat - nehéz máshogyan értékelni, de nem kérdőjelezheti meg a felettesének érzelmi stabilitását.

Egy idő után azonban térdre kényszerül és ekként állja az ütéseket egészen addig, amíg végre abbamaradnak. A helyzete azonban kifejezetten illik hozzá: térdre rogyni Konohagakure no Sato és annak rendszerének ütése alapján. Nara Shikaku. Azt feltételezte, hogy a másik front megindítása alapján kisebb figyelem fog rájuk hárulni, de valójában talán senki sem számolt a földrajzi távolság adta utazási körülményekkel, az ANBU talán oda, talán társai felé haladt, ha ugyanis közel egy időben indult el a két kompánia... Ha azonban bevált véletlenül a feltételezése és nem csak megnyugvást hozó feltételezés volt, akkor a ködrejtek ténylegesen kevesebb, más, mint ami az iwagakurei kezdeményezés nélkül lenne: ha az iwagakurei szál megelőzte ezt időben és ténszerűen is, akkor az új ködrejteki híveket és támogatókat talán oda mozgósították. Persze minimális mértékben. Ha nincs így és Nara Shikaku tévedett és a lány mindezt túl tudná élni....

Egy esélyt ad; egy utolsót.

A parancsa, amit magától a levélárnyéktól kapott (Jakennel egyetemben) talán az egyetlen, ami érdemben számít. Hűségem a faluhoz és hozzád, Hokage-sama, töretlen. A tudatában ott motoszkál, kotor és forgolódik a gondolat, hogy a többi „egyéb” parancs darabjaira hullik, azok szénné égve porladnak el; hogy neki nincs felettese a Hokagét leszámítva. Ütésről ütésre vetette magát alá egy olyan hatalomnak, ami talán taktikus, talán igaza lehet. Nem irigyli a nőtől a szerepét, de nem is ért egyet azzal, hogy mindezt jól csinálja. Valahogy van egy olyan érzése, hogy a Nara klán lesz a vesztük: vagy Shikaku vagy Akane téves feltevése és alaptalan tervezése.

Ő saját magának kénytelen behívni a chakráját annyira, amennyire lehet, még úgy is, hogy nem szenzor. Mindazonáltal... Miért nem lépnének fel – névt'l'nü', a'cszt'ul... 'gaku'e e'en. - A falu már megosztott a levél alapján, névtelen és arctalan ellenségként ugyanarra az útra térnének, mint pusztítójuk. Vagy mi van akkor, ha a következő mozzanatukat kivárják, ha nem is mindannyian.

- Hiába villogtatod azt a mérges kiskutyatekinteted, nem fog meghatni. Ennél a cirógatásnál már lepedőakrobatika közben is szereztem különb sérüléseket. De ha ettől megnyugszol, a küldetés után kaphatsz a csúnya-csúnya bibire egy gyógypuszit a szexi doktornénitől. Igazából az se kikötés, hogy a bibire menjen, meglehetősen flexibilis gyógyító vagyok a gyógypuszi-lokalizáció tekintetében. Szóval ott tartottunk, hogy mégis hogy a búsba jutunk be az épületbe. Naka kezeit egy könnyen kioldható, de hihetően kinéző csomóval hátrakötjük. Kawachi, a te dolgod az lesz, hogy fogolynak álcázva berángasd Nakát a portára. Jelented, hogy őrjáratozás során dulakodás hangjára lettél figyelmes egy csatornafedél irányából. Mire odaértél, túl késő volt, a konohai beszivárgóügynök már végzett egy közfeladatot ellátó genincsapattal, valamint a senseijükkel is. Alaposan elláttad a baját... Majd behoztad kihallgatásra a legközelebbi parancsnokságra, mivel úgy gondolod, értékes információkat lehetne kinyerni tőle az ellenség terveiről némi kínzással. Ha szerencsénk van, kiküldenek egy helyszínelő osztagot a csatornákba. Így kevesebb őrrel kell számolnunk, valamint nem kell riadótól tartanunk, ha rátalálnak a holttestekre, mert azt fogják hinni, hogy az elkövetőt már kézre kerítették. Én ezalatt az árnyékodban elbújva, teljes készültségben fogok várni egészen addig, ameddig az álcánk nem kompromittálódik. Ha az ANBU-k gyanút fognak, jobb lehetőség híján mészárszéket csinálunk az egész kócerájból.

//Ha vasárnap estig érkezne játékosi poszt, úgy próbálom majd igazítani.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Utcák és terek - Page 7 Empty Re: Utcák és terek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.