Hoshikage irodája

+7
Nakahara Saki
Shibo
Tsunomi Ai
Senju Tobirama
Konan1
Naeku Riun
Tenten
11 posters

Go down

Hoshikage irodája Empty Hoshikage irodája

Témanyitás  Tenten Szer. Márc. 31 2010, 21:11

A falu vezetője itt fogadja a ninjákat, követeket és más embereket, akik hozzá fordulnak.
Tenten
Tenten
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Naeku Riun Kedd Május 18 2010, 16:52

[Hoshigakure - Naeku szobája]

A visszautat tíz perc alatt teszi meg a Genin-ek kerületéig. Egész testét ellepi a napi mocsok, ruházatát le kell cserélnie harci öltözetére - mielőtt a Hoshikage színe elé lép, a megfelelő higiéniai alapoknak kell eleget tennie. Belép a szobájába, majd a lehető leggyorsabban összedobja vacsoráját és korgó gyomorral lát neki az előkészületeknek. Amíg az étel sül, addig előkészíti genin felszereléseit, sártól piszkos ingét leveszi és a szennyesbe dobja. Zuhanyzás közben a Hoshikage feladatán elmélkedik, majd tíz másodpercre lehunyja a szemét és élvezi, ahogy a forró víz beborítja harcoktól megfáradt testét. Kilépve a zuhanyzóból, újult erővel vacsorázik meg, ez idő alatt pedig érzi, ahogy lábába költözik az izomláznak nevezett negatív "bajtárs". Szörnyű... A vacsora után felöltözik és felszereléseit elrejti a szoba legeldugottabb szegleteibe. Utolsó mozdulatként ráveszi fekete ingére ninja overálját, melynek hátán még este is tisztán körvonalazódik ki Hoshigakure jelképe. Teljesnek, felkészültnek érzi magát egy új feladatra - az egyetlen probléma az lenne, ha a Kage csak azért hívatja magához, hogy sok szerencsét kívánjon neki a jövőre nézve.
Naeku kihúzza magát és elhagyja szobáját.

[Hoshikage irodája]

Hoshigakure mellékútjain végigszáguldva nem telik bele öt percbe és máris a Hoshikage irodája előtt áll. Belép a magas épület főkapuján, ám most nem a megszokott látvány fogadja. Az emberek még a legkisebb gondjukkal is a Kage-hoz fordulnak, most viszont senki nincs a kupolás tetejű előcsarnokban. Riun leül az egyik székbe és türelmesen kivárja, hogy szólítsák - igaz, kong a terem az ürességtől...


A hozzászólást Naeku Riun összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 06 2012, 20:44-kor.

Naeku Riun
Játékos

Tartózkodási hely : Hoshigakure No Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Konan1 Vas. Május 30 2010, 21:19

A fiú miután elkészült az otthoni teendőivel, megvacsorázott, lezuhanyzott, váltás ruhát vett magára, egyszóval felfrissülve vágott neki annak a küldetésnek amit a Hoshikage bíz majd rá. Igaz a fiú még nem tudja miért hívatja magához a falu vezetője, de az biztos, hogy nem holmi kis dolog miatt hívatja a fiút és ő tudatában is van ennek olyannyira, hogy még a legrosszabb is megfordult a fejében. Amikor kilép az ajtón, még az idő sem kedvez neki, mert erős szél fújt vele szembe és nagy esőre volt kilátás. Amerre csak elnézett az égen, mindenfelé esőfelhők gyülekeztek.
Amikor elérte a Hoshikage épületét, már feltűnt neki, hogy nagyon kevesen járnak arra, sőt mondhatni egy lélek sem volt azon a helyen ahol amúgy nyüzsögni szoktak. Lehet hogy a közelgő vihar az oka mindennek de az is lehet, hogy valami más van a háttérben, mindenesetre Riun belépett az épületbe, majd helyet foglalt az irodával szemben. A fiú sokáig ült ott, vagy tizenöt-húsz percig, még végül úgy döntött, hogy bekopog. A kopogtatás után meghallja a kage hívó szavát, ezért ajtót nyitva átlépi a küszöböt. Amikor betekintést nyer az irodába látja, hogy két személy helyezkedik el bent. Leghátul egy asztal mögött a Hoshikage, mellette pedig egy fiatal lány állt kinek a haja éj fekete volt, szemei pedig vérvörös volt.
- Köszönöm, hogy eljöttél. Fontos feladatom van a számodra. Közölte célratörően a Kage. - Ő itt mellettem Nao, őt kellesz megvédened az útja során amíg elmegy.
Hoshikage irodája Image-92C5_4C02B627
Konan1
Konan1
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Senju Tobirama Kedd Nov. 07 2023, 18:05

Skarlát Hegység


 Ki küldetésbe kapta, kit csak felbéreltek, ám az utasítás tiszta volt. Jussatok el Hoshigakure falvába, ahol bővebb információt kaptok a küldetésetekről. Az elejétől fogva nyilvánvalóvá tették, hogy a küldetés magas szintű lopakodási készséget és jó ítélőképességet, nyomozási készséget kíván. Ennek tudatában indultatok el a Medvék Országának területére. A kijelölt dátumot mindenki időben kapta meg, hogy legyen épp bárhol is, gond nélkül odaérjen a találkozóra. Volt tehát időtök akár az úton, akár még falvatokban felkészülni a lehetséges feladataitokra. Megérkezve célotokhoz szállást kínáltak, élelemmel láttak el titeket, míg vártátok társaitokat. Szerény falu volt, elenyésző a nevükhöz hű Nagy Falvakhoz képest. A nagyobb településekhez szokott szem csupán pár ház közösségét látta. Biztos volt köztetek olyan, aki inkább községnek hívta volna ezt, mintsem falunak. Esetleg tanyavilágnak, bár ahhoz kevés a termőföld. Amikor azonban mindenki megérkezett, a falu fő épületébe kísértek titeket.

 A szerény díszítéssel ellátott épület kellemesen fűtött légkörnek adott otthont. Pár shinobit láttatok tekercseket bújva, illetve a főterem végében a falu vezetője beszélgetett egy konohai shinobival. Látszatra ismeretlennek tűnt, maximum ruházata tűnhetett ismerősnek. Fekete, hosszú kabát, sötét megjelenés... Egyértelműen az információszerzési részleg egyik embere. Nagy, rendezett szakáll, rövid őszes haj, világos szemek öltöztették arcát. Ahogy meglátott titeket, egyből bele is kezdett.
-Először is szeretném megköszönni a vendéglátást, tisztelt Hoshikage. Engedelmével meg is kezdenénk az eligazítást.- Szólalt fel, melyre a másik csak bólintott. -A feladat nem lesz egyszerű, illetve több országban is igényli majd az önök jelenlétét, magyarán úgy készüljenek, hogy nem lesznek otthon vacsorára. Egy emberkereskedelmi lánc után nyomozunk...-Kezdett kiosztani dossziékat, benne térképpel, melyen jelölések voltak. -...egész pontosan öt helyszínről tudunk, mely feltehetően egyazon társasághoz köthető. Egy a Tűz Országában, egy a Madarak Országában, egy az Erdő Országában, egy a Vas Országában és egy itt, a Medvék Országában. Ezen esetek közül kettő áll egyelőre dokumentációra várva. A helyi, illetve a Vas Országi. A tettesek minden esetben földalatti alagút rendszereken keresztül működtek, mely egy lakatlan területre vezetett ki. Ezeken az alagutakon át hurcolták el az elrabolt személyeket, majd biztos terepre érve valamilyen módon tovább szállították ismeretlen irányba. Bizonyos idő után azonban csupán üres alagutakat találtunk, nyomok nélkül. Kivéve a Tűz Országában... Nagyjából 100 kilométerre a fővárostól talált rá egy emberünk az épp még működésben lévő alagútra, ahol azonban jelentős ellenállásba ütközött. Számos nagy erővel rendelkező shinobi, és egy sharingan használó is volt az elkövetők közt, kiket nem tudtunk azonosítani, se elfogni. A jelentések szerint a fennmaradó két járatrendszert is elhagyatottan találták, ám az óvatosságba még senki nem halt bele. A feladatuk tehát felderíteni ezt a két alagútrendszert, megtudni amit lehet az elkövetők hollétéről, hovatartozásáról. Nem fogok zsákba macskát árulni, feltételezzük hogy a nem rég semmiből előtűnt Sharinganhasználó csoportnak is köze van hozzá. Falujuk emblémáját ismerjük, ám hogy a falu maga hol van, arról semmi információnk. Még csak az országot sem tudjuk megmondani. Szakértőink azt állítják, hogy feltehetőleg a nyugati országok közé tehető, ám megerősített nyilatkozatot nem tudtak tenni. Ennek fényében reménykedünk abban, hogy ezen küldetés alkalmával maguk találhatnak rá valamilyen nyomot, mely további segítségünkre szolgálhat.- Fejezte be az eligazítást, majd egy gyengéd meghajlással átvonult egy másik terembe. 
-Területünkön érezzék maguk otthon... biztosítunk minden segítséget, melyet igényelnek, s erőnkből kitelik. Most, ha megbocsájtanak, mennem kell dolgomra.- Intézett felétek néhány udvarias szót a Hoshikage, majd elvonult irodájába.

 Rövidesen visszaérve a konohai pár tekerccsel jött elő, melyből mindenkinek jutott egy-egy. Első ránézésre valamiféle engedélynek tűnt, hivatali pecsétekkel ellátva, díszes papírra nyomtatva.
-Ezek az engedélyek feljogosítják maguk, hogy akárhova bemehessenek, akármit megvizsgálhassanak a Medvék Országának területén. Amíg tevékenységük folytatják én itt leszek, engem kereshetnek, bármire is van szükségük a nyomozás során. Amennyiben nincs több kérdésük, úgy sok szerencsét kívánok munkájukhoz.- Fejezte be mondandóját. 
A térképen jól láthatóan jelezve van, hogy hol található a helyi járatrendszer, melyet fel kell deríteni. Hogy mikor és miként indultok el, az viszont rátok van bízva.


Határidő: 2023.11.21.

_________________
Hoshikage irodája X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Tsunomi Ai Pént. Nov. 17 2023, 03:40

//Skarlát Hegység//

A Füst Országa egy kíméletlen hely, ahol meglepően zord és mogorva az alaplégkör. Nem meglepő tehát, hogy valamiért megnyugtatóbbnak érzem azokat a pillanatokat, amikor nem kell az „újdonsült” otthonom berkein belül lennem és attól félnem, mikor akar valaki valami kétes ügy közbenjárásba beszervezni. Fogalmam sincs, mi folyik a nemzet határain belül, de meglepően bosszantó rendszere van az annyi fix. Így hát valamelyest megnyugodtam, mikor az üzenet átadásáért felelős személy berendelt egy megbeszélésre, amely rövid úton való mozgósítást rendelt el részemről. A feladat ismerősnek csengett és őszintén nem is lepődtem meg, hogy egy újabb behatoló, vagy jobban mondva csoport tagjaként lettem előrendelve. Azonban e gondolat akartalanul is, de rossz száj ízt hagyott bennem. Reflexszerűen eszembe juttatta az Iwagakurei közös munkát a többi nagynemzettel… és azt, hogy mennyire szenvedősen ment az egész behatoló ramazuri.
Még mindig emlékszem arra a kellemetlen szorongásra, amelyet a számomra alkalmatlan csoport tagjainak látszata váltott ki belőlem. És ez a gyomorgörcs szerű feszültség, amely ismételten előjött bennem, nem hagyott nyugalmat. Megint úgy éreztem, hogy egy túlzsúfolt csoportba próbálnak majd begyömöszölni, hogy még véletlenül se tudjam kihasználni az erősségeimet. Nem most fordulna elő először. Így hát akaratlanul is nem túl lelkesen indultam meg a megadott cél felé.
A Medvék Országa. Sosem jártam még itt előzőlegesen és nem is igazán voltak erről a telepről túlságosan sok információim. Természetesen az előkészületeim és az ideutam során, némely tudást azért össze-összekapartam magamnak, hisz sosem szerettem felkészületlenül beleugrani a darálóba, de meg kell mondjam nem volt a legkönnyebb precedens ez is számomra. A terület apró shinobi jelenléte miatt nem igazán volt annyira domináns „veszélyforrás” Kemurigakurira nézve, hogy annyi (publikus) információt összeszedhessek róla, így többek között némileg magamra maradtam a legtöbb dologgal. Viszont mindez nem ejtett kétségbe, maximum, ha a helyzet amúgy kívánja, hát akkor a helyszínen gyűjtök majd információkat. De ahogy megérkeztünk úgy éreztem túlságosan sok mindenért aggódtam. A település alig-alig nevezhető nagynak és viszonylag szegény nemzetnek tűnt így első ránézésre, de mint a legtöbb shinobi falu, nagy eséllyel a Medvék Országa is többet rejt el, mint amit megmutat a felszínes bámészkodóknak. Miután megkaptam a szállásomat, szíves türelmemet kérték, míg a többi csapattársam is megérkezik, majd ahogy megjelent mindenki, rövidesen megkezdődtek az eligazítások. Valamelyest azért többhullámba is megnyugodtam valamelyest, ahogy ezközben körbe-körbe néztem az egybegyűlteken. Úgy tűnt a Iwagakuréval ellentétben, ezúttal egy csekélyebb számú társaság tagja leszek, mely valamelyest nyugodtabbá tesz a tény, hisz nem egy tucat többek közt használhatatlan fővel fogunk cselekedni. Bár így a hat fővel se vagyok azért teljes mértékben megelégedve. Akárhogyan is a küldetés egyszerű terepmunkának tűnik egyelőre, mely során egy embercsempészet maradványait kell felkutatni. A megbeszélés során, míg eligazítanak minket, addig csendesen várom, hogy véget érjen az esemény, miközben minden elénk nyújtott információt próbáltam minél jobban elraktározni. Végül, ahogy a két konohai fogadóbizottságunk visszatérnek az engedélyekkel és szabadon engednek minket, végül a csoport felé fordulok.
Az eligazítás során, leginkább a mondottakra figyeltem, most viszont átmértem a jelenlévőket. Rögtön kiszúrtam a fiatal csajszit, aki nemrégiben még konoha „színeiben” (Mitsuko) tevékenykedett Iwaban. Bár belsőleg kicsit elhúztam e felismerést követően a számat, de nem hagytam, hogy ez megmutatkozzon külsőleg is. A csoport többi tagja nem tűnt ismerősnek, vagy már túl régen találkoztunk, vagy nem voltak túl fontosak ahhoz, hogy megjegyezzem az arcukat. Viszont tisztán éreztem, hogy a fáslis férfin és a konohai csajszin kívül a másik három masszív chakrával rendelkeznek, ahogyan szenzorságom nyomán felderítem a csapatot. Típusilag egyedül a hó országi nő tűnt ki a többitől, kinek lenyomatát még nem igazán ismertem. Viszont nem tervezem olyan hamar felfedni, hogy kutakodok a többi csapattársam felé, így mikor felszólalok, nem teszek ezekre utalásokat.
- A nevem Tsunomi Ai, Kemurigakure küldötte vagyok. – ejtem meg a kötelező köröket, majd rövidesen neki kezdek, megszokva már, hogyha nem szólalok hamar fel, hamar elmegy a csoport egy eléggé nevetséges irányba – Bár megkaptuk az alap instrukciókat, úgy vélem szerencsés lenne átbeszélni a következő ténykedéseinket, hogy ne cél nélkül bolyongjunk az ország területén. Az elsődleges feladatnak a helyi járatrendszer feltérképezése, esetleges nyomkeresése lenne számunkra a legfontosabb, illetve végig követni hova tart az út. Mivel a konohai küldöttség információ alapján vélhetjük úgy, hogy várható Sharingan jelenléte, kiindulhatunk abból az információból, hogy a Chuunin vizsgán felbukkant shinobi és az említett sharinganhasználó hasonló érdekekben játszanak, az általuk okozott káoszt nézve, melyet az iwagakuréban felbukkant Uchiha is tovább fokoz. Bár jelen voltam én magam is a vizsgán, és láttam az előbb említett vizsga-szabótőrt, sajnálatos módon nem volt ismerős számomra az általa viselt fejpánt. Azonban, ha a hírszerzéseknek hihetünk és valóban nyugati nemzetről van szó. A helyi gyakori érintettségek nyomán, így csak az Erdők, a Madarak és a Vas Országa érintett az ügyben. Sajnos egyik nemzetről sincsen információm, hogy mely rendelkezhet shinobi haderővel és ezen esetleges csoportosulások fejpántmotívumainak is ismeretlenek számomra. Azonban ha a Madarak és az Erdők Országában ténykedő informátorok nem véltek felfedezni semmilyen hasonló jelképű shinobi erőt, úgy vélhetjük azt, hogy a Vas Országa lesz az érintett terület. Legalábbis, ami a Sharingan használókat érinti. Ez azonban csak akkor igaz, hogy a szimbólum, amelyet láttunk, valós információkat tartalmaznak, illetve valóban shinobifaluhoz tartoznak. Természetesen felmerülhet az a gyanú is, hogy ezen egy kisebb érdekcsoport jelképét képviseli, így azonban az előbb felsorolt országok mindegyike érintett lehet az ügyben. Ez azonban mind csak akkor igaz, ha valóban egy shinobi falu érintettsége van a dologban. Ha esetlegesen az említett földalatti alagút a Vas, az Erdők vagy a Madarak Országába vezet, az esetben fokozott figyelemmel kellene eljárnunk. Természetesen ez csak az én elméletem, hisz egyszerűen megtörténhet, hogy ezen ország is az áldozatok listáján van csupán. Ha számotokra is megfelel, minél hamarabb meg kéne kezdenünk az alagútrendszer feltérképezését ezen információk alapján. Ellenvetés? – kérdezem semleges hangon.
Mint mindig most is kényelmetlenül érzem magam, hogy ennyit kell beszélnem, de az eddigi tapasztalataim alapján a többi küldetésen, a velem lévő csapattársak, nem mindig értik meg mire akarok célozni, ha rövid lével próbálom átadni az információkat.
Mindenesetre nagyon remélem, hogy nem az üres teremnek vázoltam fel a lehetőségeket és még jobban remélem azt is, hogy ezzel a hosszú lére eresztett „párbeszéd” volt az utolsó, hogy ennyit kelljen kommunikálnom. Sosem szerettem a figyelem központjában lenni, de mindig bosszantott a toporgások egy helyben, így ezért vettem fel a szószóló szerepét, hiába dübörög most miatta a fejem. Akárhogy is muszáj, leszek a csoporthoz alkalmazkodni, mert kitudja, hogy mi vár ránk a későbbiekben. Hisz a legtöbb shinobival ellentétben… én nem jeleskedek a szemtől szembeni küzdelmekben.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Shibo Pént. Nov. 17 2023, 14:22

Shibo arra ébredt, hogy fáj a dereka. Annyira fájt, mintha csak három sziklát kötöttek volna rá, mielőtt testét a tengerbe vetették. El is nevezte őket Picinek, Vörinek és Tominak. Lassan kinyitva a szemét elétárult a kékség, ő pedig kinyújtotta karjait, mint hogyha magához akarná ölelni az eget. Két láb puffanását hallotta a füle mellett.
- Milyen volt így aludni? - kérdezte egy gúnyos hang.
- Síri csend volt - válaszolt a pólyás, mielőtt kikelt volna a maga számára ásott sírból. - Mi hírt hoztál?
- Kotlósnak meghalt az özvegye. Szegény lélek.
- Méltó temetést kapott?
- Amilyet egy kotlós megérdemel.
Shibo komolyan bólintott. Már indult volna, amikor Kanashimi a keze után nyúlt. Shibo dühödten meredt rá. A férfi ijedten húzta vissza karjait.
- Bocsáss meg... - mondta bűnbánóan. - Hír érkezett a Medvék Országából. Emberkereskedelem...
- Gyerekek?
- Nem tudok róla. De semmi sincs kizárva...
-A bál?
- Szereztünk meghívót.
Shibo rögtön összepakolta felszerelését és útnak is indult. Mostanában valahogy kapva kapott az ilyen alkalmakon és most úgy érezte nincs ideje. A szokásos gúnyáján kívül még egy nyakkendőt kapott magára, amitől úgy nézett ki, mint egy gyerekek által felöltöztetett madárijesztő, de hát fontos az első benyomás.
A kikötőben megint az a penészes pojáca fogadta, vagyis inkább nem fogadta volna.
- Nem, nem, nem - jelentette ki kategorikusan Shibo láttán. - Előbb kötök horgonyt a derekamra és vetem bele magam a tengerbe.
- Huh? - mímelt ártatlanságot Shibo. - Áh, bizonyára az ikertestvéremmel találkoztál korábban. Ugyanazt a pólyát hordja, mint én. Mondtam már neki, hogy ne legyen olyan kedves az emberekkel.
Bár mindketten tudták, hogy ez nem igaz, a hajós túlságosan is félt nemet mondani. Az út során Shibo -álcáját fenntartandó- végig a másikat bámulta, csak alváskor vette le róla a szemét. Ez annyira megrémíthette a műveletlen majmot, hogy elváláskor valóban úgy rémlett, mintha a horgonnyal szemezne.
A Medvék Országa egy távoli hely volt, ahova többet kellett gyalog utazni, mint hajón, ettől az utazási formától pedig szinte teljesen elszokott. Gondolta, hogy bérel magának egy szekeret -mi több, hintót- és azzal vág útnak, hogy valami úrnak higgyék, ám nem akarta halálba hajszolni a lovakat. Ők nem érdemelték meg.
Így hát napjai egyhangú sivársággal teltek. Nem volt bennük semmi fennkölt, költői. Csak haladt előre, fáradhatatlan tekintettel.
A nagyobb falvakat elkerülte, csak a célországban tért be egy fogadóba, hogy lemossa magáról az út porát-macskát. Az ilyen helyeken mindenfélék rákapaszkodnak az emberre. Talán erre sem lett volna szükség, hiszen gondoskodtak az ellátásról, de így legalább legendákat szülhetnek majd bűzmirigyeinek állóképességéről... ha már másról nem érdemes.
Úgy hallotta, ő érkezett meg utolsóként. Ennek ellenére mégis ő jelent meg másodikként az eligazításon... ennyit a hírnévről. Ahogy sorban megérkeztek a többiek, úgy villanyozódott fel ő is egyre jobban. Ismerős arcok, ismerős ajkak. Merthogy azt a pólyadarabot azóta is őrizte... Most azonban nem volt itt, mivel otthon szentélyt állított neki. Új mintát kell majd vennie...
A küldetés ismertetése során folyamatosan megjegyzéseket tesz, amik közül a "chh" és a "pancserok" a legedkedvesebb. Mindezt álca mögé rejti, egy olyan, a valóságtól elrugaszkodott ember képét veszi fel, aki valóban azt hiheti, hogy a jelenlévők tehetetlensége miatt került sor a kudarcra. Így kisebb eséllyel rúgják ki a gyűlésről.
A Sharingan említésére keze megremeg. Nem is merte remélni, hogy a sors egy ilyen kegyes ajándékot kínál majd a számára - talán valóban megérte a saját sírjában imádkozni, lehet, hogy most születik újjá.
Hogy palástolja gyermeteg izgalmát, kezét lustán megemelve Sakira integet.
- Yo - suttogja egy kisfiús mosoly kíséretében, amit a lány persze nem láthat. Mire kezét visszahelyezi teste mellé, a remegés abbamarad.
Miután a csapaton kívül mindenki távozott a teremből, ő maga az ajtó felé bök a háta mögött, ahol kiléptek.
- Csak szerintem kellene a másiknak a Hoshikagénak lennie? Sokkal medveszerűbb.
Ahogy a konohai visszaér és átadja a papírokat, Shibonak felcsillan a szeme.
- Ezzel a bordélyba is bemehetünk? Szigorúan nyomozni, persze.
Ai mondandóját hallgatva hevesen bólogat; úgy vélte, minden épeszű ember ezekre a következtetésekre jutott volna. Vagyis ő nem, de erről a lánynak nem kell tudnia.
- Ha valóban találkozunk Uchihákkal, rendezünk nekik egy obon fesztivált?
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Nakahara Saki Hétf. Nov. 20 2023, 21:50

[Skarlát Hegység]

Sakit teljesen váratlanul érte, amikor egyik nap hirtelen, futár kopogtatott az ajtón. Maga a falu vezetője hívatta az irodába. Amióta visszatért a kontinensről, csak kisebb megbízásokat kapott, illetve orvosi ismereteit csiszolva, segédkezett a kórházban. Igazából nem tudta mire vélni, de engedelmeskedett a parancsnak, ahogy az ilyenkor elvárható volt. Felöltözött jó melegen, elvégre a Hóban Rejtőző Falu most sem kímélte lakóit. Gyors, ám a legkevésbé sem magabiztos léptekkel haladt az épület felé.
*Vajon küldetésre megyek, ezért hivatott a falu vezetője?* Töprengett el magában a genin. Általában a kevésbé zsúfolt utcákat preferálta, viszont amióta megjárta a Fagy országát, eremofóbia alakult ki nála, vagyis félt az egyedülléttől. A főbb útvonalakat használta közlekedésre, ahol sok ember megfordult. Senkihez sem szólt, vagy ment túl közel, a tudat, hogy nincs egyedül, mindig megnyugtatta.
Hármat kopogott a vezető ajtaján, majd megvárta, amíg beinvitálták.
- Jó napot! - hajolt meg Kazahana Koyuki előtt.
- Üdvözöllek, Saki! Fontos feladattal bízlak meg! Újfent elküldelek a kontinensre, mert egyre nyugtalanítóbb híreket kapunk. A Medvék országának rejtett falujába, Hoshigakuréba kell menned! A küldetésen az információszerzés lesz az elsődleges feladat, magasabb szinten lévő ninjákat kértek, akik inkább a lopakodáshoz értenek és kerülik a felesleges harcokat. Itt van az utazásodhoz szükséges dokumentum, a többit majd Hoshigakuréban kapod meg - mondandója lezárásaként átnyújtotta a papírt, ami feljogosította a kékesfekete hajú kunoichit a Hó országának elhagyására és az utazáshoz. Miután a falu vezetője elmondott minden információt, útjára bocsátotta a lányt. Néhány órája maradt összepakolni és felkészülni, mert el kellett érnie a kontinensre induló hajót. A genin elköszönt, majd elindult haza.
Összeszedte a felszerelését, ruhákat, fegyvereket pakolt el. Sokkal enyhébb időjárás uralkodott oda, ahová készült, ezért nem kellett annyi mindent magával vinnie. Elköszönt a szüleitől, majd elindult a Kikötőváros felé. Út közben csatlakozott egy csapathoz, akik szintén oda indultak. Több shinobiból állt, ezért viszonylag gyorsan, a chakrájuk segítségével tették meg a távot. Már messziről kitűnt a hajó a többi közül, három sor vitorla feszült a szélben, jó sok ember és rakomány fért el rajta. Saki még a felszállás előtt vásárolt magának ételmet és vizet, 8 napra elegendőt, nagyjából ennyi ideig tartott a hajóút.

Szerencsére időben indultak, az összes utas megérkezett, aki szerepelt a listán. A Kikötőváros nagy figyelmet fordított arra, nehogy befagyjon az öböl, folyamatosan munkálkodtak a tenger jégmentesítésén. Erős hátszelet kaptak, amivel jelentős előnyre tettek szert. Szükség is volt rá, mert a harmadik napon szélcsend állt be. A hajó út közben csupán egy megállót érintett, a Villám országának déli részén lévő kikötőt. Onnan haladt tovább a Gőz országának északibban fekvő kikötőjébe. A menetrendet tudták tartani, nyolc nap alatt megérkeztek a kontinensre. A kunoichi ismét bevásárolt, ezúttal az ottani településen. Élelme és vize csaknem elfogyott, ezt után kellett töltenie. Biztosra ment, hét napra elegendő ellátmányt vett.
Már a Gőz országában furcsa hírekre figyelt fel. Régóta nem mozdult ki a Hó országából, a világ hírei csak késve jutottak el hozzá. A Fagy országi küldetés óta megváltozott, amit a Yukigakure vezetése is észrevett rajta, ezért maradt országon belül. Igyekezett minél rövidebb útvonalat kiválasztani, ami persze még így is hosszúnak tűnt, hiszen a Medvék országa ninja tempóban is majdnem egy heti útra volt. A pihenést nagyon minimálisra vette, igyekezett a célja felé. Minél kevesebb országon akart áthaladni, ezért a Tűz, az Eső és a Szél országán keresztül célozta meg Hoshigakurét. A Chuunin Vizsga miatt tudta jól, milyen körülmények várnak rá a sivatagos területen, ezért is választotta ezt az útvonalat. Kazahana Koyuki-tól kapott papírjai elegendőnek bizonyultak az összes ellenőrző ponton. A felhívást szintén bemutatta, vagyis gyorsan tovább engedték. Az út során végig ott mardosta az egyedülléttel járó feszültség, ám nem mindig engedhette meg magának, hogy útitársakat keressen.
Végre megérkezett a Medvék országába, innen pedig már csak néhány órába telt, amíg elérte a Rejtett Csillag Falut. Meglepődött a falu méretén, nagyobbnak gondolta. Még Yukigakure is népesebbnek, nagyobbnak számított, pedig ugyan úgy a kis nemzetek ninja falvaihoz tartoztak. Amint megérkezett, a fogadóbizottság rögtön elkísérte a szállására. Étellel kínálták, amíg a többiekre várt. Szép lassan minden résztvevő megérkezett, elérkezett az idő, hogy találkozzanak a falu vezetőjével.

A falu főépülete alig különbözött a többitől, bár a ninják számát és a biztonságot tekintve, még az avatatlan szemek is hamar rájöhettek, itt bizony fontos emberek dolgoznak. A kísérője egészen a Hoshikage irodájáig vezette, majd elköszönt tőle, hiszen innentől a küldetést végrehajtó csapat tagja lett. Szemét lesütve lépdelt be a helyiségbe. Köszönt a jelenlévőknek és csak egy pillanatra mérte fel társait. Egyből felismert két embert, korábban már találkoztak, sőt együtt vettek részt a Fagy országi küldetésen. A kötésekkel takart férfi rögtön köszönt neki.
*Shibo-san, Kawachi-san, ők mit keresnek itt?* Arcára némi meglepődés ült ki, azonban csak belső hangja szólalt meg. Udvariatlanságnak tartotta volna, ha nem viszonozza az üdvözlést, ám csupán egy apró intésre futotta tőle. Kezét igyekezett elrejteni, nehogy túlságosan is feltűnő legyen az enyhe remegés. A fehér hajú lány és Amegakure küldötte szintén ismerősnek tűnt, bár lehet az agya tréfálta meg.
A Hoshikage helyett egy levélfalusi shinobi kezdett bele a küldetés részleteinek ismertetésébe.
*Emberkereskedelem? Mégis ki képes ilyesmire?* Majdnem hangosan bukott ki belőle a kérdés. Szerencsére visszafojtotta és csöndben hallgatta tovább az eligazítást.
*Sharingan?* Igyekezett nyugodtságot erőltetni az arcára, de egyre kevésbé ment. *Amikor a saját vérvonalképességem után kutattam, akkor belefutottam az Uchihák nevébe, Konoha legerősebb klánjának számítottak. Mindenki úgy tudta, a klánt kiirtották évekkel ezelőtt. Most mégis visszatértek? A Chuunin Vizsgán felbukkant egy shinobi, akinek birtokában volt ez a Dojutsu.*
Az eligazítás után a Hoshikage távozott, a levélfalusi ninja pedig kiosztotta az engedélyeket, amivel szabadon járhattak és nyomozhattak a Medvék országában. Shibo kérdéseire tekintete ellágyult, majdnem egy mosoly is átvillant az arcán. A szót a fehér hajú kunoichi, Tsunomi Ai vette magához. Saki ahogy figyelte, észrevette az üres tekintetét.
*A Chuunin Vizsga, talán ott láthattam. Vajon miken mehetett keresztül, hogy ennyire kiveszett a fény és az élet a szeméből?*
A csendes megfigyeléshez jól értett, ezért a háttérbe vonult. A falu vezetője okkal választotta, és nem akart csalódást okozni.
- Nakahara Saki, Yukigakuréból - mutatkozott be röviden és halkan. - Részemről rendben.
Várta, a többiek mit fognak reagálni Ai mondandójára.

//Szeretnék kérni egy összeget a 15 napnyi víz és élelem vásárlására, amit levonhatok. Köszönöm!//
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szer. Nov. 22 2023, 00:00

//Skarlát hegység//

Nem rég büntetésből, amiért segitettem a konohai delegációnak bejutni a faluba, ugyan csak ideiglenesen, de chuuninná fokoztak le, de még szinte ki sem mondta a hivatalnok az itéletet, már megkaptam az első feladatot, miután még egy gyors képzés során megtanultam az Itakage Izaye nevű technikát. Az utam a Medvék országának rejtekébe vezetett, Hoshigakuréba. Úgy itélem meg, hogy a küldetés kritériumainak megfelelek. Átgondolva a dolgokat nem igazán készülök fel, legalábbis extra készülődést nem igénylek, mint ami egy ekkora útra szükséges. Az útam nyugodtan és gyorsan telt, nem sokkal a megadott határidő elött érkeztem. Helyben megkaptam az ellátást, ételt, italt és szállást, Nos a nagy falvakhoz képest tényleg lehetett a helyet falunak hivni. Egy rövid pihenő után értünk jöttek és a vezető irodájában kisértek minket, ahol egy konohai shinobi várt minket, aki el is kezdte az eligazitást. ~Nem leszünk otthon? Nem is várnak haza! Emberkereskedelem? Igéretesnek tűnik.~
- Tiszteletem, Kawachi szolgálatára. Van összefüggés az eltünések között? Mármint az elrabolt emberek között tudunk-e bármilyen kapcsolatot? Magam nem voltam az emlitett chuunin vizsgán
Teszem fel a kérdést, majd némaságba burkolózok. Figyelem a többiek reakcióját és gondolatát, de én magam már nem szólalok meg.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Hattori Arata Szer. Nov. 22 2023, 04:26

/Tobirama - Skarlát Hegység/




--Amegakure no Sato--
Az ember azt gondolná, hogy az eső egyszer csak eláll valamikor az örökké szürke falu felett. Ritka alkalmakkor állítólag megtörtént, mégis a sétáló férfi még sosem látott olyat, amikor egy pillanatra is alábbhagyott volna a zuhatag. Ha más nem, akkor egy kicsit szemerkélt csak. Amióta az Isten eltávozott, sokszor kevesebb eső esett a kelleténél, de még így is elég ahhoz, hogy az átlagos polgár egy pillanatra összerezzenjen és feltegye magában a kérdést: valóban halott lenne az Isten? Valóban nem lenne többé köztük? Sokak úgy gondolták, hogy az ő könnyei azok, melyek végigcseppennek Amegakure no Sato utcáin és terein és lőn; eltávozott és feltámad, majd újra meghalt és még az Angyal is követte őt az Innentúlra. És mégis, az eső maradt. Tényleg hát az ő könnyei lettek volna? Valóban Isten volt az Isten? Egy egszerű polgár számára ezek a filozofikus kérdések mit sem értek, csak tette a dolgát és remélte, hogy nem fogják elkapni olyan dolgokért, mint az adóbefizetés elmaradása, vagy éppen néhány hal elcsenése a piacról, hogy este egy kicsit többet tehessen le az asztalra. Az emberek egyszerűek voltak és ez volt a legjobb bennük: könnyen lehetett őket maipulálni. Isten? Ugyan milyen isten? Az, aki meghal, nem isten. Az, akit bábként valaki a halálában az akarata ellenére mozgat, nem isten. Nem volt semmilyen isten, de ezek az együgyűek észre sem vették volna az árulkodó jeleket, akkor se, hogyha valaki az orruk előtt lebegtetné azokat. Nem. Az embereket vezetni kellett. Vaskézzel és erővel, mert máshogy nem ment. A csorda nem gondolkodhatott önállóan, a nyáj nem mehetett a maga feje után. Kellett egy pásztor nekik. Ilyen volt először a Szalamandra, aki erővel egyesítette és fogta a csordát, majd az Isten, aki hittel tette ezt. És most eljött az ideje annak, hogy a csordát egy új fogalom egyesítse és vezesse: a félelem. A félelem, amely a legjobb eszköz volt. Az erő elhervadt, a hit pedig egyszer csak hamvába holt. De a félelem... a félelem mindig is valós volt a maga nemében. Mindig volt mitől félni. A sötéttől, a fénytől, a kés hegyén megcsillanó fénytől, vagy éppen önmagában magától a féelelmtől. Ha valaki legyűrte az egyiket, egy tucat másik lépett a helyébe. A félelem maga volt a megtestesült csoda. Az emberiség legősibb kódolása. Ki ne félt volna a haláltól? Még az is, aki állítólag elfogadta azt, aki már magáho ölelte, rettegett az elmúlástól. A halálfélelem a legalapvetőbb ösztönök egyike volt. Így hát, Amegakure no Sato nyáját az emberi ösztön fogta össze... az, ami azóta velük volt, amióta köveket dobáltak egymásra villogó villámok és tekergő tűzgolyók helyett. Félelem...

A férfiú nem félt, vagyis hát... nem sokmindentől félt. Az Angyaltól például nem. A saját kezeivel szegte le az áruló, bukott angyal szárnyát és száműzte őt a Jigoku legmélyebb bugyraiba. Ha valakinek oka lett volna félni, azok a mellette elsétáló emberek... és tőle. Mégse verte nagydoba tettét. A hit még jelen volt néhány polgárban és ezt ki kellett irtani belőlük. Sok száj éltette még a fél falu lerombolása óta Peint, mely szájakat el kellett hallgattatni, de vigyázni kellett, nehogy mártírokká váljanak. A vakhitűeknek megvolt a rossz szokása, hogy a szófosó bigottakat vértanúvá nyilvánították. A falut az alapjaitól kellett felépíteni és nem fizikailag, hanem ideológiailag. Vezérfonalat kellett adni az embereknek, egy csalit, melyre ráharapnak és csak mennek és mennek utána, amíg a tyúkszaros életük tart. Amint kibuktak az anyjuk méhéből, utána a sírjukig a boton lóbált csali után rohannak, vagy épp... az elől. De nem szabadott rettegniük. A rettegők egy idő után kívánták már a véget és tettek is érte, vagy épp olyan tettekre sarkallta őket a mélyről jövő rettenet, hogy az árthatott a felépített alapoknak. Félelem... de csak módjával. Egy árny legyen mindig odafent. Egy messzi országbéli szerzetes egyszer azt mondta, hogy a jó börtönben nincsenek őrök, csak egy kör alakú torony, melyről a rabok nem tudják, hogy vannak-e ott őrök. Mitől félnek hát akkor? A láthatatlan hatalomtól. Ha valaki lát egy hatalmat, azt meg tudja fogni, meg tudja sebezni. Ha látják a hatalmat vérezni, akkor az erőnek és a hitnek vége és a félelem is elszáll a hatalomtól. Ami vérzik, azt meg lehet ölni. Amit látunk, azt meg lehet sebezni. Ami megsebződik, az érez fájdalmat és végső soron egy ember, semmi több. Egy embert pedig le lehet győzni. Egy fogalmat nem. Egy fogalom ellen harcolni lehetetlen. Meg lehet próbálni, de az ember előbb-utóbb belebukik a szüntelen és hasztalan próbálkozásokba. Az utána következők és az az után következők is csúfós véget fognak érni, hogyha harcolnak a legyőzhetetlen ellen.

A szálló cigarettafüstöt több kisebb szálra szelték szét az esőcseppek. A mentolos Sebun Sunta enyhén csípős, borsmentás aromája kellemesen nyugtatta meg a férfi kavargó gondolatait. A nikotin beépült agyába és az nem pörgött túl annyira, hogy ne tudjon odafigyelni a környezetére. Igaz, ez még eddig nem esett meg vele, de igyekezett elkerülni, hogy hasonló helyzet kialakulhasson bármikor. Nem sietett, de nem is sétált lassan. az előtte álló torony, mely a négyes számot viselte magán, már csak pár lépésre volt tőle. A koldusok eltakarodtak az útjából: tudták, hogy egy, a falun átvágó ANBU ügynök és az úticélja közé állni egyenlő lehet a halállal. A négyes torony árnyéka megtette a hatását... a söpredék elkotródott. Söpredék... valóban azok lennének? A falu olyan szegleteit ismerték, melyet az átlagpolgár, de még a shinobik közel se sokan. Olyan helyekre tudtak bejutni, ahol egyeseket biztos halál várt volna. Saját jelnyelvet használtak, melyek egyesek szemében csak értelmetlen falkarrcok voltak, de az avatottak tudták, hogy melyik jelenti az ételt, a veszélyt és a menedéket. Mindent láttak és mindent hallottak. A koldusok voltak a legjobb beépített emberek, cserébe a megfelelő árért. Mozgó szemek és fülek, akik bár megbízhatatlanok lehettek, ha eléggé féltették az életüket, akkor az igazat mondták. Több egymást is fedő történet olyan forrásokból, akik nem tudtak összebeszélni, nos az volt a főnyeremény. A koldusok hasznát csak a balgák nem ismerték fel és csak azok tartották igazán őket söpredéknek, akik nem akartak elérni semmit az életben. A csilingelő pohár az érmékkel... három rázás. Nem. Négy. Jelzés, hogy mindenki menjen arrébb, mert ügynök érkezik. Négy rázás halálos veszélyt jelzett. Egy rázás csak annyit, hogy ott volt, felhívta magára a figyelmet. Kettő, hogy jó a mai szórás a területen, három a terület megjelölése. Öt rázásnál a koldus jelezte a többieknek, hogy visszavonul és átadja a helyet egy másiknak pénzt gyűjteni. Aztán persze ott voltak a rázások fajtái. Ha valaki sokszor rázta meg a szokásos kettő gyors helyett, akkor bajban volt és segítségre szorult. Az ismétlés volt a kulcs ebben a jelnyelvben. A falon egy semmit sem mondó kanji szerepelt a férfi feje felett, valamilyen éles tárggyal belekarcolva. Nem is igazán kanji volt, de hasonlított arra. A jel szerint csak bizonyos időközönként volt érdemes itt ülni. Ez a hely amúgy sem volt túl népszerű az emberek körében, csak a reggeli műszakba tartók és a munka után hazaindulók egy része használta áthaladásra, akik közül általában ugyanazok az emberek adtak néhány aprót az öreg Jonouchinak. Már a pénz dobásából és a pohárba érkezéséről meg tudta volna mondani, hogy ki adta neki, fel se kellett néznie.

A kapcsolati háló. Ez volt a tényleges kulcs a koldusok között. Az utcagyerekekkel összejátszottak, elterelték néhány balek figyelmét, míg a kölykök kizsebelték azokat. A hasznot persze az erősebb kutya párzik alapon osztották el, az utcakölykök többen voltak és fenyegetést jelentettek a koldusra, mégis a segítsége nélkül lebukhattak volna. Így általában húsz százalékot kiosztottak nekik ilyenkor, a maradékot ők tették el. A férfi egykedvűen figyelte, amint a koldusok visszavonultak és belépett a már jól ismert ajtón. A sötétség kellemesen fogadta őt. - Azonosítsa magát! - hallotta a rácsos ablak túlvégéből és levette maszkját, ellenőrzésre átadva. - Kumo-chutaicho. Kani-taicho már várja - bólintott a férfi és visszaadta a maszkot. Kumo nem vette vissza magára. Hidegkék szemei minduntalan pásztázták a folyosót és fejpántján megcsillantak a fények. Most már sietősebbre vette a lépteit. Nem akarta megvárakoztatni Kani-taichot. Tiszteletlenség lett volna, főleg a teljes amegakurei ANBU vezetőjével szemben. Nem engedhette meg magának ezt a luxust. Shinobi szandálja csak úgy kopogott a kőpadlón és seperc alatt a félig tárt ajtó elé ért. Nem vesződött a kopogással, hanem egyből benyitott. A szobában csak egyetlen lámpás világított, mégis elég volt ez neki ahhoz, hogy meglássa a nőt. A nőt, aki bevette őt az ANBU-ba és megtanította ügynökként élni és viselkedni. Újdonsült mentorát és egyben azt a személyt, aki kiadta neki a parancsot az Angyal kivégzésére. Nem ma volt, de nem is olyan régen. Élete első S szintű küldetése, melyet sikerrel zárt le és meg is kapta érte a jutalmát. Olyan erők birtokába jutott, melyekről mások álmodni se tudtak volna. És ez az erő lesz az, ami majd a falu újjáalakítását felügyelni fogja a fellegek közül. Ő lesz a fogalom, amitől félnek... legalábbis egy része a fogalomnak.

- Kumo.

- Hai, Kani-taicho - térdelt le a férfi, a nő pedig a szék mögül figyelte őt. - Küldetést adok ki neked.

- Hai, Kani-taicho - bólogatott és nem vette le a szemét a padlóról. Nem tehette meg. Csak akkor nézhetett fel, hogyha parancsot kapott rá. Legalábbis ez volt a megegyezés, amióta, nos... Kani-taicho más módon is szerette magánál tartani Kumot. A testi élvezetek bár jól estek neki, a férfiú számára az is csak fegyver volt, semmi több. Egy eszköz, hogy megismerje a másik teljes valóját, kívül-belül. Mindenhogy. Tudta, hogy Kani-taicho is ezért szerette a pásztorórákat köztük. Ő is meg akarta ismerni Kumot, hogyha az ellene fordulna, akkor felhasználhassa ellene a teste legrejtettebb titkait. Egy közös csapda volt, melyről mindketten tudták, hogy a másik felállította és közmegegyezéssel belesétáltak. Ha nem így tettek volna, akkor.... nos... ki tudja. - Részletek: el kell utaznod a Medvék Országába, Hoshigakure no Satou-ba. A chuunin vizsgán felmerült incidens végre elérte mások ingerküszöbét is, továbbá történt még egy pár dolog, amely mellett nem lehet elmenni. A pontos információkat ott fogod megkapni, elöljáróban annyi, hogy ki kéne nyomozni, hogy mégis honnan jött az a furcsa falusi, akinek a szemei az új Hokagét is meglepték... és ha ez sikerül... akkor lehet, hogy jó szövetségest tudunk faragni magunk mellé. Emellett Amegakure reputációját növelnünk kell a többi nemzet között. Most, hogy a Nagy Nemzetek kiestek a nyeregből, a Kis Nemzetek kezdenek majd el versengeni egymás között és ebből nekünk sem szabad kimaradnunk, de csak módjával. Dolgozunk már egy terven, melyet te is tudsz, hogy a világ számráa kimutassuk, hogy.... megváltoztunk. Vagy valami ilyesmi. Ez lesz az első lépés.

- Milyen pozícióban fogok résztvenni a küldetésen?

- Jouninként.

- Hai, Kani-taicho. Hadd szabadjon megjegyeznem, hogy Hattori Arata képe azonban nem biztos, hogy népszerű lenne. Nara Akane ha világgá nem is kürtölte bizonyíték híján a dolgot, mégis kellemetlen szituációkat szülhet, hogyha az említett ingerküszöb néhány konohai shinobit is a közelbe visz. Épp ezért... nem javaslom, hogy a saját arcképemmel utazzak.

- Három órát kapsz arra, hogy kidolgozz egy álcát. Minden papírt megkapsz, amit kell. Ha jól emlékszem, akkor ez nem esik nehezedre. Se chakrával, se anélkül.

- Valóban így van, Kani-taicho. És már van is egy ötletem... - a hideg mosolytól még Kani-taicho arcizmai is megrándultak egy pillanatra, amikor Hattori Arata.... Kumo... közölte vele az ötletét. Néha elgondolkodott azon, hogy kit is vett be maguk közé. Ez az ember maga volt a megtestesült ridegség és érzelementesség. A saját rossz emlékeit is képes volt fegyverré kovácsolni. Ennyire még ő sem volt kőszívű. Vagy lehet.... de mégsem. A kegyeletsértés egy dolog volt, egy másik viszont az, amire Arata készült. Ez egyenesen a kegyelet meggyalázása volt. Egy emlék meggyalázása. Valahol mélyen imponált neki, még mélyebben viszont viszolygott tőle.

*
--Hoshigakure no Sato--
Peckes léptek és néha-néha egy előre eltervezett bukdácsolás. Óvatosan, nem feltűnést keltve. Ahogy azt régen ő csinálta. Zavartság az arcon, enyhén látszó furcsaság a járásban, mégis kiszámíthatatlanság és persze magabiztosság keltése. Dekoltázs ki. Pajkos nézés. Egyedül csak az alsónemű zavarta jelenleg, de a kis kényelmetlenségért cserébe kárpótolta az utána kapkodó arcok és füttyök sokasága. Az álcája kiválóan működött, legalábbis remélte. És hát... sikerült megtennie, amit oly' régóta akart. Visszahozott egy személyt az Innentúlról, megidézte őt... mégha nem is ténylegesen, akkor csak képletesen. A kunoichi keresztülvágott a falun és leadta papírjait az illetékeseknek, mire átengedték. Hát persze, hogy átengedték. Ezt két szép szemet és mellet ki nem engedte volna át? Na jó, hivatalosan küldetésre érkezett. Nyilván átengedték. Amint belépett az illetékes irodába, megállapodott a szeme a többieketn. Azok a mélyen ülő, barna szemek, melyek anno őt is megigézték és felnézett rájuk, igaz elég nehézkes volt néha fentebb néznie mellkastájéktól. Akkor még azért elég alacsony volt, bőven alacsonyabb ennél a nőnél, akinek most az alakjában tetszelgett. - Ohayo! - integetett mosolyogva mindenkinek. Az amegakure fejpánt a nyakában ült és közben a többiek reakcióját figyelte. - Elnézést a késésért, voltak fennakadások - mutatott körbe. - Nem maradtam le semmiről, ugye? - döntötte jobbra a fejét. Helyes. A sensei régen nagyon sokat késett és mégis őket dorgálta meg a késésért. Ugyanazok a mondatok, ugyanaz a hanglejtés. Kiválóan emlékezett erre. Hogy ne emlékezett volna?

Konohai shinobi. Hírszerzés lenne? A fekete kabát sejtette, de sosem lehetett benne biztos. És amúgy is, egy normális hírszerző miért öltözik fel úgy, mint egy sztereotíp hírszerző? Nem tetszett neki a férfi. A hanglejtése sem. Az sem, hogy az Eső Országában is nyomoznak az emberkereskedők után. Valaki kiadhatta az információt a konohaiaknak és ez Arata számára főbenjáró bűnnek számított. Plusz feladatként feljegyezte magának, hogy a szivárogtatókat meg kell találnia és elnémítania, mielőtt még több és több információ kerül ki az Országból. Nehogy a faluból is később a folyó hullámai közé palackok kerüljenek, rajtuk fontos adatokkal. Volt már rá példa. Ha jól emlékezett, akkor az illető torkát azzal a palackkal metszették el, de ki számolta már a nevesincs sírokba hantolt önjelölt kémeket és bigottakat? Amúgyse emlékezett rájuk senki, ha mégis, akkor azok is követték a sírba. - Ha jól értem, akkor Sharingan? - bólogatott, mintha értené. Dehogy értette. A senseinek éles esze volt, de egy ilyennél leblokkolt volna. - Igen-igen - bólogatott újra. - Emlékszem, hogy a chuuin vizsgán előkerült. A fejpántjukról esetleg van valakinek valamilyen skicce? Hogy legalább tudjuk, hogy nem egy véreres szemű, nikotinsokkos kemurigakureit keresünk? - pillantott itt pajkosan Ai-ra, aki egész jó meglátásokat vonultatott fel. - Ooooh, ez jó ötlet! Ai-san, folytassa! - dőlt hátra és előhalászott egy cigarettát. Nem. Meg sem kérdezte, hogy rá lehet-e egyáltalán gyújtani, ugyanis még nem gyújtott rá, csak a kezében nyomkodta a rákrudat, ami most nem mentolos Sebun Sunta volt, hanem simán egy mentolos kék Komori. Arata gyűlölte, de Michio-sensei régen ezt szívta. - Kasaya Michio vagyok Amegakuréból - váltott át a hangszíne kicsit formálisabbra. A nő egyébiránt százhetven centi magas volt, a testalkatának megfelelően arányos mellekkel, hosszú fekete hajjal és kék szemekkel, melyek bár pajkosan, de észrevehetően gyanakvóan tekintettek körbe. A szeleburdiság csak egy része volt annak, ami régen Kasaya Michio személyiségéhez tartozott. Amint komolyra fordult a dolog, a sensei átfordult és egy teljesen más ember lett belőle.

Ugyanis Hattori Arata nem más alakját vette fel a Kígyó Ajándékával Konan megöléséért, a Fű titkos technikájával a Narikawari no Jutsuval, mint azét a személyét, akinek a chakrája nem egyszer és nem kétszer érintette meg őt az évek során, mikor megbüntette. Melyre jobban emlékezett, mint bárki máséra. Kit gyászolt és mindig is gyászolni fog valahol mélyen. Kani-taicho szerint kegyeletgyalázás volt (bár nem mondta ki, de látszott rajta), attól függetlenül Arata valahol mélyen azért tette ezt, hogy kicsit újra járhasson korábbi mestere a világban. Egy régóta halott kunoichi most "feltámadt". Ez volt az igazi álca. Michio-senseit nem sokan ismerték a falun kívül, akik mégis, azok hamar elhaláloztak. Kivéve Kaito-ossan. Évek hosszú gyötrelme most megelevenedett és Hattori Arata valahol ezt élvezte. - Figyelek - vette át az engedélyeket és onnantól kezdve valóban, Kasaya Michio figyelt. Amegakure no Majutsushi, ez volt a "beceneve" a sensei-nek a helyi jouninok körében, mintegy utalva genjutsu képzettségére. A bűvész Kasaya Michio újra ezen a földön járt! - Még azért be kellene szereznem pár dolgot indulás előtt - tenne megjegyzést, mielőtt még mindenki a karjait hátracsapva kiviharzana az épületből, ha tennének ilyet.



//Szeretném jelezni, hogy amennyiben nem megoldható Michio-sensei (Arata előtörténetében megtalálható, továbbá a Kalandok között a "Kaland a Gőz Országában, avagy egy bonyodalmas nyaralás története még régről" című élményben is, úgy helyette Motoi alakját veszi fel, aki egy korábbi csapattársa és ő még él. Ez esetben az ANBU Motoi-chant addig "őrizetbe" veszi altatásban és Arata Funakoshi Motoi néven fog bemutatkozni. Ha ez sem járható út, akkor csak elmaszkírozza magát egy másik férfinak, aki Hanari Atsumichi néven fut, ő is egy korábbi csapattársa volt, szintén elhunyt. A Narikawari no Jutsura az engedélyt még a Feltámasztott Istenek végén kaptam meg Jiraiya-tól, ahogy a többi titkos kusagakurei technikára is, melyek tudását Kabuto biztosította Arata számára jutalmul Konan megöléséért (tudom, sokadszorra említem, de na. A karakter legnagyobb eredménye eddig ^^). Továbbá elnézést kérek a pár óra csúszásért.//

Használt technika:
Ezzel a technikával a shinobi fel tudja venni és létre tudja hozni annak a személynek a pontos mását, akinek a chakrájához valaha hozzáért. Nem csak a külsejét, de a chakrájának szerkezetét is pontosan lemásolja, így a szenzorok számára is észrevehetetlenné válik. Egyedül az emlékek nem másolhatóak le a technikával.
Chakraszint: 700
Besorolás: S
Megkötés: Csak Kusagakurei Ninják tanulhatják!
Moderátori Engedélyhez Kötött!


Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Pént. Nov. 24 2023, 22:53

//Skarlát Hegység//
-Ha elmész, egyedül leszel, sehol nem leszel biztonságban, nem lesz senki, aki segíthetne. Itt viszont biztonságban élhetünk tovább úgy, ahogy eddig.- Kiyoko aggódva nézett rám. Nem gyakran mutatta a félelem jeleit, de most még a szemein is látni lehetett. -Nem akarok elmenni, és nem akarnám, hogy ti is gyertek, de itt már nincs jövőm. Nem akarok egy rendszer bábja lenni, nekem szükségem van az elveimre. - mondtam némi indulattal nevelőanyámnak.
...
A Tűz országának egyik városában szálltam meg néhány éjszakára. Kellett egy hely, ahol végig gondolhattam a dolgokat nyugodtan. A falakon lógott néhány kép, az ágynemű puha volt és tiszta, minden adott volt arra, hogy otthonosan érezzem magam, de képtelen voltam rá. Hiányzott Konoha, hiányoztak, akiket hátra hagytam. Azzal, hogy letettem a fejpántomat, megszűnt az otthonom is, és én döntöttem így. Kiyoko és az öcsém maradt, Kiyokot nem tudtam meggyőzni arról, hogy az új rendszer mindenen változtat valójában. A házak, az utcák, a parkok maradhatnak ugyanazok, ha én csak egy eszköz vagyok, és a rendszer számára megszűnök, mint ember. Fölkeltem az ágyról, és bevonszoltam magamat a fürdőbe. Napok óta először vettem rá magamat, hogy kibontsam a hajamat, és rendbe szedjem magamat. Az előző küldetésen történteket sem tudtam még feldolgozni, nem hogy az éppen erősen változó világot. A tükörbe nézve nyugtáztam, hogy nincs rajtam semmi, ami arra utalna, hogy kunoichi vagyok. A fejpántom helye fura volt, éreztem a karomon a hiányát, amit jelenleg csak egy lila virágos poncsó fedett.
....
A szobámat elhagyva kerestem egy helyet, ahol ehetek. Egy csendes, hangulatos ramenezőre esett a választásom. Rajtam kívül csak két férfi ült bent, egy hozzájuk közel eső asztalra esett a választásom. A levesem meleg gőze az arcomba csapott, ahogy megcsapott az illata kicsit visszatért az étvágyam.
- Nincs túl sok időnk, ma még el kell intéznem ezt azt, van néhány megbízás, amire még kell embereket kerítenem. - Fejemet erre a mondatra felkaptam, és elkezdtem alaposabban végig mérni őket. Az egyik övére csatolva feltűnt egy fénylő fejpánt, a szimbólumot rajta nem láttam. Hirtelen elindult bennem valami, eldöntöttem, hogy megpróbálok az lenni, akivé válni akarok, és félre teszem a kavargó érzelmeimet. 
- Lehet, hogy nem tartozik rám, de mégis milyen... megbízásokról lenne szó? Tudja én éppen munkát keresek. - az egyik kezemet az asztalukra is tettem, hogy határozottabbnak tűnjek, ha hangomból nem lehetett volna érezni elszántságomat.
- Nem magának való, higgye el. - mosolyodott el a férfi. Éreztem rajta, hogy nem vesz komolyan, hogy egy törékeny nőt lát csak bennem, de nem akartam annyiban hagyni a dolgot. Tovább bátorított, hogy a fejpántján közben láthatóvá vált számomra a konohai szimbólum.
- Maga meg higgye el, hogy én elég képzett vagyok. - 


.... Hoshigakure....
A Tűz országbeli városból eljutottam egy számomra szokatlan Medve országi településre. A ramenes shinobit végül sikerült meggyőznöm, és rajta keresztül ide kerülhettem. Újra kunoichinak érezhettem magamat. Én voltam az egyik utolsó, aki megérkezett, nem élvezhettem sokáig a meleg szállást, de ez most jobb is volt így. Tennem kellett már valamit, bármit.
...
Az eligazítás az eddig számomra ismeretlen részletekkel együtt egyre inkább izgatottá tett.  ~Sharingan, gyilkosság, ember kereskedelem, Shizu.~ A fejemben fel- fel villantak képek. Szinte magam előtt láttam még most is azt a sharinganos személyt, akivel megküzdöttem. Úgy éreztem, hogy a szomorúságból és a dühből származó motivációmat az Uchihák felkeresésére vonatkozóan végre kamatoztathatom. A konohai beszéde során megpróbáltam felmérni a jelen lévőket, feltűnt a Kemugakurei, akivel néhány hete egy küldetésen voltunk. ~ Vajon mit gondolhat rólam most, hogy már nem vagyok konohai... vajon emlékszik rám egyáltalán?~ A többiek számomra ismeretlenek voltak, ahogy képességeik is teljes mértékben. A tájékoztatás után Ai szólalt meg, amit felvázolt abban láttam rációt, azonban sajnos túl kevés fogalmam volt a világról. Nem ismertem ezeket az országokat, nem voltam ott a Chuunin- vizsgán, én csak egy Sharingan szempárt láttam. ~ Mély levegő, vissza kell emlékeznem arra, hogy mi volt... jobban lettek, ő még nem volt ébren? a Chuunin- vizsga idejében... tehát ő sem volt ott.~ mosolyogtam el halványan ezen a gondolaton. Az egész kép túl kusza volt egyelőre számomra, és én túl keveset tudtam az országokról, az ottani életről, rendszerekről bármit is.
- A nevem Aikaho Mitsuko.- ezt követően kis szünetet tartottam, túlságosan idegenül hangzott a fejemben az, amit ez után mondtam. - Vándor vagyok. Sajnos nem voltam ott a Chuunin- vizsgán. Valamint az országok többségéről sem tudok sokat, mondhatni semmit. Azzal azonban teljesen egyet értek, hogy mihamarabb kezdjük el feltérképezni az alagutakat. - Nem sokkal ezután megkaptuk az engedélyeinket. ~ Shibo... komolytalan, megéri távolságot tartani tőle... és a többiekben sem szabad vakon bíznom. Itt most nincs ismerős, nincs olyan, akivel egy lenne a hazám, mert nekem olyan nincs.~ Ezt követően Michio kérésére  mindenkinek volt némi lehetősége, hogy elkészüljön az indulásra. ~ Meg fogom őket találni. Tudnom kell róluk az igazságot. Meg kell őket állítani.~
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Gamabunta Szer. Márc. 20 2024, 02:33

//Skarlát Hegység//

A küldetés megbeszélése, látszólag minden probléma nélkül zajlódott. Mindenki felvetette az önmaga által legjobbnak vélt gondolatatokat, még ha az nem is feltétlen nyerte el talán mindenki tetszését. Úgy tűnik se Ai, se a konohai shinobi nem kedvelik Shibo szabad stílusát, melynek oka megkérdőjelezhető. Hisz nem tudni, hogy ennyire szórakozott csak, vagy esetleg a feszültséget akarná csak oldani. Mindenesetre a megbeszélésnek nem fog egy ilyen aprócska kis gond véget vetni és hamarosan többetek is feltette a saját kérdését, melyekre konohai informátorok természetesen megpróbált a lehető legjobban megválaszolni nektek, látszólag még a legkomolytalanabbakat is.
- Ezen iratok mindegyike engedélyez egyfajta szabadságot az ország határain belül, így természetesen szabadon bejárhatják az esetlegesen gyanús üzletek helyiségeket is, de ha megkérhetjük Önöket, kérjük, kerüljék el a felesleges feltűnést. Ez Önök számára is kedvező és az itt élők nyugalmát se piszkálják fel. – fordul Shibo felé, majd Kawachi felé fordul – Az elraboltak többsége aktív shinobi állományból származott. Ezek szinte mindegyike kisebb szintű geninek voltak, vagy visszavonult, most már civil személyek. Természetesen a nem shinobi lakosok közül is történtek eltűnések, így ebből sajnos nem tudunk ennél több információt kiszűrni, viszont ha a célpontok valóban shinobi egységeket szemeltek ki, úgy ez esetben kérem mindannyiuk különös figyelmességgel járjon, el kérem. – ad választ a férfi kérdésére, majd a még mindig női alakban lévő Arata felé fordulva, néhány kisebb vázlatot húzz elő, amelyen a kért szimbólum látható (egy központi felfelé mutató kacsacsőr, két hasonló nyúlvánnyal) – Az említett rendezvény szemtanúik beszámolója alapján ezen szimbólum került meghatározásra.
A szimbólumot átadva nektek, rövidesen láthatjátok, hogy Ai is némi gondolkodás után, de megerősíti a skiccet egy bólintással, hogy ő maga is erre az emblémára emlékszik. Ezután kiterítésre került a térkép, melyen jól láthatóvá váltak a már felderített alagutak elhelyezkedése. Három nagyobb alagútrendszert véltek felrajzolva látni. Egyet észak felé a Vas Országa felé nyúlva, egyet a Vas és Madarak Országa felé húzódva, illetve egy kanyargósabbat, amely itt a Medvék Országának kezdődik és ér is véget. Jól látható, hogy ezen utóbbi járat közelébe egy kisebb (nem shinobi) település skicce is fellelhető, ahonnan az informátor állítása szerint szintén történtek eltűnések. Rajtatok áll hol akarjátok kezdeni a nyomozást, viszont ajánlott ébernek maradnotok, hogy ne kerülje el semmilyen aprócska nyom se a figyelmeteket.

// Mitsuko jelezte számomra, hogy nem tudja folytatni sajnos a kalandot, így ő rövidesen kimesélésre kerül. Ezen felül Ai karakterem is kiírásra kerül, amennyiben nem tartotok igényt a jelenlétére. Javaslott, de nem kötelező, hogy válasszatok magatok közül csapatvezetőt, aki rendbe foghatja a csapatot, illetve döntsétek el, ki merre kíván nyomozni és merre mentek tovább. Minél részletesebb tervezettel álltok elő, annál több mindenre tudok majd reagálni. Innentől fogva ti rajtatok múlik, hogy mit derítetek ki és mennyit, így előre is sok sikert kívánok mindenkinek a kalandhoz Very Happy

UI: Rui, ha megelégszik a shinobik számára fenntartott napiadagokkal, akkor a falu biztosítja számukra az étkeztetést, ellenkező esetben egy nagyjából 200-300 ryonál nem hiszem, hogy drágább lenne egy 15 napi élelem.  //


Határidő: 2024.04.03.


A hozzászólást Gamabunta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 21 2024, 16:01-kor.
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Shibo Csüt. Márc. 21 2024, 15:26

Shibo eleinte fel sem figyel a félszegen belépdelő kunoichire, ám amikor meglátta első bukdácsolását, fejében hangosan szólaltak fel a vészjelzők: álca*. A gyámoltalanságot nem lehet megjátszani. Azzal az ártatlan járással, amellyel a jámbor lelkek járnak, csak a valóban ártatlanok tudnak sétálni. Az avatott szemek pedig könnyen átlátnak a csalókon. Nem tudja ugyan, miért teszi ezt és nem is különösebben érdekli, de mulattatja a dolog. Rá mindenesetre érdemes lesz odafigyelni.
Elhűlve figyeli az orvoslány kezének remegését; legutóbbi találkozásuk sérüléseit ő viselte a legsúlyosabban. Mindent el fog követni, hogy ezúttal senkivel ne történhessen ilyesmi. A hányingert okozó ezsményektől lassan megfájdul a feje és kiűzi a nyálas gondolatokat elméjéből. Ez nem ő volt. Egyik Korában sem viselkedett hasonlóan.
- A személyleírások alapján nem fontos, hogy képzett egyéneket kapjanak el, ám úgy hiszem mindenképpen szívósnak kell lenniük - mondja, ő is hozzátéve valamit a tervezéshez. - Úú, mi is áldozatok lehetünk - teszi még hozzá kicsit pajkosabban. - Nem erőt akarnak hát maguknak, úgy vélem nem is szolgákat. Túl nagy kockázatot vállalnak hozzá. Bizonyára hallottatok, vagy olvastatok már szüzek vérében fürdő hercegnőkről, még ha nem is volt részetek az élményben -sajnálatos-. Valami hasonló furcsa dologról lehet itt is szó. Majd' el is felejtettem: mindenkinek hoztam ajándékot, ami talán hasznunkra lehet a küldetésen. Szerintem véletlenszerűen soroljuk ki, ki mit kap, szerintetek?
Elővesz öt tekercset és először Michiohoz lépve felfedi az első tartalmát. Egy "A Mitsuji Bibliája" című kötet kerül a kezébe, amit bánatos tekintettel rögtön át is ad. Benne egyetlen mondat szerepel: "Csak ki a sötétben jár képes elhozni a fényt", a többi oldal üres. Kawachihoz lép és egy kicsi, kivágott, rózsaszín tütüt nyújt felé.
- Hát.. Azért reméltem, hogy ezt Saki-sama kapja - húzza el a száját. Egy darabig a levegőben lógatja a ruhadarabot, aztán ha a másik nem veszi el, a konohai vállára hajítja.
A következő Mitsuko, akinek egy szép, díszes dobozt vág az arcába - felnyílva és a földre esve pókszemek potyognak ki belőle. Némán lép tovább Sakihoz és szinte izgatottan nyújtja át a következő ajándékot. Egy vérfűvirág az, ami az ő jelentésében annyit tesz: "Te halsz meg először."
- Hát... Ez sajnálatos - mondja mindenféle magyarázat nélkül, majd továbblép Aihoz.
- A kedvenc csontom - mondja, mielőtt még megidézné az adott tárgyat.
- Nos, még nem döntöttük el, ki merre veszi az irányt. Én azt mondom, együtt csak feltűnést keltenénk, főleg az elnyúló nyomozás miatt. Ezért azt javaslom, hogy mindenki menjen a maga dolgára egyedül vagy társsal egy előre meghatározott alagúthoz, egyszerre és a legfrissebb nyomnál találkozzunk. Én előre odaküldhetem láthatatlan madaraimat, hogy felderítést végezzenek - talán még a emberrablókhoz is elvezetnek. Sakival tartok!


//*Shibo tehát nem gyanakszik Michiora, egyszerűen úgy gondolja, hogy megjátssza magát.//
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Nakahara Saki Kedd Ápr. 02 2024, 22:04

[Skarlát Hegység]

Saki szokásához híven csupán megfigyelője volt az eseményeknek. Egészen nagy létszámű csoport gyűlt össze, amire nem igazán számított. A falu vezetője direkt felhívta rá a figyelmet, ez inkább felderítésre és megfigyelésre összeállított shinobi osztag volt. Átvette a szabad mozgást és nyomozást garantáló iratot, amit a levélfalusi férfi osztott ki mindenkinek.
*Talán kisebb csapatokra fogunk oszlani, külön-külön átnézve az alagútrendszereket. Remélem találok valakit magam mellé, a Fagy országi küldetés óta csak kisebb megbízatásokon vettem részt, de szerencsére találtam magam mellé társat. Itt muszáj lesz valamit kitalálnom, a többieknek nem számolnék be a fóbiámról. Ki tudja, mi történne, ha egyedül kéne felderítenem az egyik alagutat. Talán képtelen lennék rá.* Folyamatosan őrlődött a gondolatai miatt.
Szerencsére Shibo közvetlen és eléggé furcsa stílusa némileg megkönnyítette a helyzetét. Mivel arra koncentrált, a pólyás ninja éppen miről beszél, kevésbé tépelődött eremofóbiája miatt. Amikor észrevette, hogy Shibo a keze remegését figyeli, háta mögött kulcsolta össze őket, és lesütötte tekintetét.
*Már sosem leszek a régi. Azért remélem, hasznára válok ezen a küldetésen a Hó országának, és a shinobi nemzeteknek.*
A konohai shinobi minden kérdésre válaszolt, ami korábban elhangzott. Részletesen elmondta, milyen emberek tűntek el. Ezen kívül az ismeretlen falu szimbólumát is megmutatta a jelenlévőknek.
- Igen, ilyen fejpántot viselt a Chuunin Vizsgán résztvevő ninja - mióta bemutatkozott, most először szólalt meg. Ugyan Ai megerősítette, azért a kékesfekete hajú kunoichi sem akart kimaradni az esetleges információ megosztásból. Hangja bár halk volt, a jelenlévők tisztán hallhatták. Alsó ajkába harapott, mert egyenesen rettegett a figyelem középpontjába kerülni, bármeddig is tartott ez az állapot.
*Olyan furcsa ez az egész. Nincs konkrét shinobi rang, amit kiszemeltek, illetve civileket szintén elraboltak. Ha kizárólag chakrahasználó egyénekre koncentrálnának, abból ki tudnánk indulni. Először arra gondoltam, valami kísérlet, vagy orvosi tanulmány állhat az eltűnések mögött. Így viszont gyakorlatilag a semmiből kell felépíteni a felderítést.* Szótlansága ellenére agya igenis dolgozott. Megoldást keresett, vagy legalább is valamilyen kapaszkodót, ami segíthetne. A Fagy országi küldetés rányomta bélyegét nem csak a viselkedésére, hanem a gondolkodására is. Mintha a Pokol Orvosa folyamatosan ott suttogott volna a fülébe, pedig valójában ennek nyoma sem volt többé.
Gondolataiból Shibo újabb beszéde hozta vissza a valóságba. Mindenkinek kiosztott egy-egy tárgyat, amit a hófalusi lány nem igazán tudott mire vélni. Akárcsak a pólyás shinobi megjegyzését, amikor átadta neki a virágot.
*Miért mondta ez?* Tette fel magának a kérdést. Megkérdezhette volna Shibótól, ám hiába voltak már korábban közös küldetésen, valahogy mégsem tudta rávenni magát, hogy hangosan is kimondja a szavakat. Helyette az arcára kiülő aggodalom beszélt.
- Rendben - csupán ennyit válaszolt a pólyával betekert ninjának. Fel sem vetette, melyik alagúthoz menjenek, várta a többiek ötletét.
*Legalább már biztosan nem leszek egyedül.* Igyekezte minél jobban palástolni megkönnyebbülését.
Michio tűnt a legtapasztaltabbnak a jelenlévők közül, mielőtt még mindenki szétszéledhetett volna, megjegyezte, néhány dolgot be kellene szereznie. Ai és Kawachi szintén jó meglátásokkal gazdagították a csapatot, kíváncsi volt, ők vajon milyen tervvel állnak elő. A fekete hajú esőfalusi kunoichi eszébe juttatta, talán érdemes lenne először a rejtett faluban és a közeli településen kérdezősködni, hátha valaki hallott vagy látott valami furcsaságot.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Katsumi Kawachi Csüt. Ápr. 04 2024, 09:03

//Gamabunta - Skarlát hegység//

Figyelek, a kérdésekre, a válaszokra, a viselkedésre és bármire, ami esetleg furcsa és szokatlan lehet. Nem akarok mélyebben belefolyni a történésekbe, az sem baj, hogy ha egyedül kell vizsgálódnom az adott barlangba, amit kapok, viszont néhány furcsa alak van, akit jobb lenne szemmel tartani, főleg az amegakurei kolleginát. Alapvetően a küldetés miatt vagyok itt, de senki nem tiltotta meg, hogy információt szerezzek a különböző falvak shinobijainak képességéről, sőt mint ANBU, főleg oinin, talán kötelező is. Nincs személyes ellentétem az eső országival, egyszerűen az ország, amiből jött teszi érdekessé számomra, ahogy tlaán a hó országi sem lenne utolsó szempont. Miközben a kérdésekre és a válaszokra figyelek, Shibo random ajándékokat osztogat ki. Felém egy rózsaszin tűtűt nyújt, ami elég nagy sértés, még ha véletlen is. Más körülmények között egy kardrántás és egy kéz minusz, de most nem a legjobb ötlet rátámadni a csapattagra. Lesz esélyem máskor is megölni, ha úgy alakul. A mozdulatot, hogy a kardomért nyúlok megcsinálom, a vállamon ott van a ninjatom, de végül csak egy tarkó vakarásba forditom a mozdulatot és nézek a srácra, hogy mit akar. Az sem érdekel, hogy miután nem veszem el néhány másodpercig, a konohai vállára dobja a csomagját. Nem vagyok hajlandó társat választani, ha valaki akar csatlakozni hozzám nem küldöm el, de én magam egyedül is tökéletesen jól vagyok. Amúgy sem hiszem, hogy valaki önszántából hozzám csatlakozna, kivéve, ha a csapat azt találja ki, hogy együtt maradunk, de erre egyelőre nem akadt senki, hogy felvesse. Az biztos, hogy egy klónt az amagakurei után küldök, hogy megfigyelje. Lehetőség szerint minél kevesebbet akar felfedni a képességeiből és minél többet megtudni a többiekéről. Az sem baj, ha nem őt nézik a legképzettebbnek, de jelenleg ő sem tudja, hogy ki milyen szinten lehet, talán Michio tűnik a legerősebbnek, de ez nem jelenti azt, hogy képzett is.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Gamabunta Pént. Ápr. 12 2024, 04:38

Úgy tűnt a csapat, ami itt kialakult, nem volt éppen hosszú életű. Látszólag Sakin kívül egyik Shinobi se volt túlságosan jóhiszemmel a másikhoz, legalábbis a megszokott elveket figyelembe véve. Úgy tűnt a többség nem igazán értékelte Shibo szabad, már-már kaotikus jellemét és míg Kawachitól némi palástolt rosszindulat futott csak, a számára célzott miniszoknya végül a konohai felé reppent, aki könnyedén elkapta ezt a ruhadarabot. A férfi végig mérve a jelenlévők feszültségét, végül sóhajtva megcsóválja a fejét és bár látszott, hogy szíve szerint eldobná azt, végül a kezében tartja tovább, elkerülve a további fölösleges konfliktusokat. Végül azonban úgy tűnt Shibo utolsó ajándékozása adta meg a löketet a kemurigakurei kunoichinak. A felé nyújtott csont egy rövid pillanatig a lány felé volt tartva, majd a lány egyszerűen a pólyás alakra emeli hidegkék szemeit, mielőtt hátat fordítva neki az ajtó felé indul. Ha feszült is volt, jól leplezte, ha pedig valaki utána szólt, röviden csak annyit felelt.
- Úgy döntöttem egyedül dolgozom.
Nem igazán firtatta, hogy Shibo, vagy a csapat körül lebegő feszültség volt a probléma fő forrása, de látszólag döntött és nem kívánt közösködni. Ha esetleg Shibo felé hajítja az el nem vett csontokat, úgy az apró termetű lény, egyszerűen elhajol a tárgy elől, mielőtt kiment volna a teremből. Mitsuko a maga módján csöndesen, a saját gondolataiba merülve ülte végig a tanácskozást, míg végül a konohai társa egy újabb sóhajjal törte meg a feszült pillanatot.
- Úgy látom eddig jutottunk mára. Kérem mindannyian térjenek vissza be a szállásukra és pihenjenek egyet, hogy holnap teljes erőbedobással lássanak neki a feladatnak. Holnaptól fogva, viszont magukra vannak utalva.
Ezzel a férfi gyakorlatilag lezárta a tárgyalást, hogy röviden elvágja a további problémák kialakulásának veszélyét. A helyi alkalmazottak egyike mindannyitokat elkísérte a közeli fogadóhoz, ahol aztán szállást biztosítottak számotokra a nap további részére. Rajtatok áll mivel töltitek az időtöket. Másnap reggel nem igazán volt megbeszélve találkozási pont és látszólag nem is mindenki tartott igényt rá. Úgy tűnt Ai magánakcióba kezdve, már tegnap elhagyta a települést, míg Mitsuko és az eligazító férfi kora hajnalba indultak újra. Ha esetleg körbekérdezősködtök megtudhatjátok, hogy a két konohait visszarendelte egy sürgős ügy nyomán a falujuk, azonban Ai tevékenységeiről semmit sem tudni, azon kívül, hogy az északi kapun keresztül távozott a településről.
Nos de hogyan tovább? Együtt maradtok, most hogy a csapat egy része már elszakadt? Vagy inkább tovább szabadaljátok az amúgy is gyér létszámotokat? A döntés rajtatok áll, ahogy a célirány is. Döntsetek okosan.
 
// Ai és Mitsuko kimesélésre kerültek. Arata pedig figyelmeztetésben részesült inaktivitás miatt. Illetve szeretném tisztázni, hogy most rendhagyó módon a kaland nem lesz előretolva „mesterségesen”, ha megragadtok valahol. Ha nem adtok konkrét célt, hova akartok menni, sajnos nem foglak tudni tovább vezetni titeket, ezt tartsátok szemetek előtt. //

Határidő: 2024.04.26.
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Shibo Kedd Ápr. 16 2024, 17:56

- Sértődésekért felelősséget nem vállalok... - jegyzi meg a fehér hajú kunoichinek, mikor az úgy dönt, hogy a lényeges információkat megszerezve különcködni kezd. - Legközelebb ráírom a pólyámra.
- Nos, most, hogy a nem idevalók kiestek... Tánc vagy pihenés?

Attól függetlenül, hogy ki mit válaszol, igyekszik másnapra kipihenni magát -noha nem egy sírban feküdt-.
- A Vas Országa egy csomópontnak tűnik, úgyhogy szerintem a legképzettebb menjen oda - néz végig másnap a maradék társakon, akik voltak elég erősek, hogy elviseljék és így továbbjussanak a küldetés második fordulójába. - Mi pedig maradunk a Medvék Országában, elvégre beengednek a bordélyba...
Ha mindenkinek megfelel, Sakit kézen fogva megindul az úticéljuk irányába, nyilván a lehető legpontosabb útbaigazítást kérve a konohaitól - vagy attól, akit a helyére küldtek..
- Ha már úgyis egy csapatba osztottak minket - mondja út közben ártatlanul -, gondoltam eltölthetnénk hasznosan is ezt az időt. Igaz, hogy a bélműtéteket a hátsóból kezditek? Szerintem kéne egy; a sima vibrátor remegése már nem nyújt elég izgalmat, valami túlvilágira vágyom. - Oktalan fecsegése csak részben a szokás hatalma; szeretné megtudni, pontosan mi is történt a Fagy Országában. Nem fog felkutatni mindenkit, ahogy egyenesen kérdezni is unalmas lenne, de mint tudjuk Shibo a legtöbb, mi adható. - És te igazi Nővé értél, hölgyem - teszi még hozzá enyhén meghajolva.
Környezetét egész út alatt ösztönszerűen pásztázza a Muon Satsujin Jutsuval, ha pedig váratlan támadás érné őket, a Kamu Nemurui no Jutsu is előre jelezhetne számára. A helyszínre érve alaposan körbenéz lehetséges nyomok, elhagyott tárgyak, vér, szakadt ruhadarabok, lábnyomok után kutatva. Rövidesen megidézi Wazukanashit, azzal az utasítással, hogy ő is kutakodjon és keressen, valamint felülről is nézzen körbe, de ne keltsen feltűnést. Ő maga a Tatsu Teichi no Jutsuval stratégiailag fontosnak vélt helyeken -barlang szája, kijáratok, elágazások, egyéb időközben feltűnő lényeges helyszínek- pontokat helyez el, hogy később szemmel tarthassa a őket. Ha Sakinak van valamilyen építő jellegű ötlete -például hogy ne menjenek rögtön a helyszínre-, arra is hallgat, ha épeszű elgondolásnak tartja. Természetesen ha a csapat már az elején úgy dönt, hogy együtt kelnek útnak, azt js elfogadja; kérdéseit ekkor is felteszi Sakinak és hacsak nem kap más utasítást, hasonlóképpen jár ek, mintha ketten lennének.


//Módosítva félreértés miatt.

Használt technikák:
- Muon Satsujin Jutsu // A Néma Gyilkolás Technikája
- Kamu Nemurui no Jutsu // Alvó medve morgása
- Kuchiyose no Jutsu  // Idéző Jutsu
- Tatsu Teichi no Jutsu // Sárkány Kémkedő Technika


Idézett lény:
Név: Wazukanashi
Neve illik apró termetéhez, a Halál Madaraként is ismerik. Szeret másokat bosszantani és... - Shibo feljegyzései
Nem: Hím
Szint: C
Méret: Normál
Technikák:
- Sanzengarasu no Jutsu (Ezer Holló Szórás)
- Fukumi Hari (Rejtett Tűk)//
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Nakahara Saki Tegnap 21:54-kor

[Skarlát Hegység]

A csapat fogyatkozott. Kemurigakure küldötte egyszerűen kisétált az ajtón, egyedül akart tovább dolgozni. Saki nem firtatta, csupán aggódó tekintettel nézett a fehér hajú kunoichi után.
*Pedig jó ötletekkel állt elő, kicsit irigylem a kezdeményező képességét.* Gondolataiba merülve ülte végig a megbeszélés további részét.
A levélfalusi küldött igyekezett egybe tartani a tanácskozást, bár a végén már belőle is kitört néhány sóhaj. Úgy döntöttek, mára befejezik, és holnap indulnak el feltérképezni a barlangrendszereket. Vezetőt egyelőre nem választottak, és a genin remélte, még gondolatban sem merül fel senkiben, hogy esetleg ő legyen az. Voltak nála képzettebb és magasabb rangú shinobik a küldetésen. Ahogy ebbe belegondolt, hideg kúszott végig a gerincén. Szerencsére nem esett szó a vezető választásról.
*Michio lehetne a vezetőnk. Képzettnek és olyan egyénnek tűnik, aki magabiztosan tudna irányítani egy ilyen küldetést.*
A kis csapatot elkísérték a közeli fogadóba, ahol megpihenhettek éjszakára. Sakit kínozta a magány, eremofóbiája lassan, de biztosan kerekedett felül rajta. Csakhogy senkihez sem állíthatott be egy ilyen indokkal. Ami a Fagy országában történt, csupán azokra tartozott, akik jelen voltak azon a küldetésen. Bár Shibo és Kawachi biztosan megértették volna, mégsem bírta magát rávenni, hogy valamelyikükkel beszéljen. Némileg enyhítette volna a tüneteit. Helyette inkább a fogadó vendégtér részében foglalt helyet, rendelt egy bögre forró zöld teát és egy gyógynövényekről szóló könyvet kezdett tanulmányozni. A sürgő-forgó személyzet, illetve a betérő vendégek nyüzsgése valamelyest megnyugtatta. Nincs egyedül. Már a tudat is sokat segített. Úgy érezte, ha túl sokáig marad, kihasználja a személyzet jóindulatát, ezért visszatért a szobájába. Ott folytatta az olvasást, aztán még egyszer átnézte a felszerelését. Ismeretlen terepre indult, biztosnak kellett lennie abban, hogy ninja és orvosi felszrelése is megfelelő állapotban van. Korán nyugovóra tért, és szerencsére hamar elaludt.
Másnap reggel eléggé kipihenten ébredt, jót tett neki az alvás. Összepakolta a cuccait, aztán kérdezősködni kezdett a társai felől. Hamarosan megtalálta a többieket, bár jóval kevesebben voltak, mint tegnap. Ai távozott az egyik kapun, Mitsuko pedig az eligazító társaságában visszaindult Konohába. Négyen maradtak összesen, pedig hatalmas területet kellett átnézniük.
Shibo javasolta, a képzettebbek menjenek a Vas országába, ők ketten pedig maradjanak helyben.
*Jó ötlet, innen kéne elindulni, talán többet megtudunk, mintha más ország barlangrendszerét néznénk át először.* Csupán gondolatban helyeselt a bekötözött ninjával. Bólintott egyet és hagyta, hogy Shibo kézen ragadja, majd elinduljanak a barlanghoz. A férfi fecsegése miatt kissé zavarban volt.
- Ööö... szóval... - próbált valami értelmeset kiejteni a száján, sikertelenül. - Ez nem igaz, a műtétet a lehető legkisebb vágással végzik - csak sikerült normálisan válaszolnia.
Shibo újabb kijelentésére zavarba jött. Igazából fogalma sem volt, miként reagáljon erre. Lesütötte a szemét, és inkább az útra koncentrált. Hamarosan segítséget kaptak, Shibo megidézett egy varjút.
Saki sem akart haszontalannak tűnni, ezért minden apró részletet igyekezett az agyába vésni. Valami nyomot mindenképpen hagyniuk kellett az emberrablóknak, bármennyire jól működik a szervezetük, ilyen mértékű tevékenység nem maradhat észrevétlen.
Ha esetleg a csapat együtt marad és más irányba mennek, csupán csendes megfigyelőként halad az úton. Shibonak úgy is válaszol, csak halkabban.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Hoshikage irodája Empty Re: Hoshikage irodája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.