Hamacho Yoshitaro

2 posters

Go down

Hamacho Yoshitaro Empty Hamacho Yoshitaro

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Csüt. Ápr. 01 2010, 21:24

Név: Hamacho Yoshitaro

Klán: Hamacho

Kaszt: Jounin

Kor: 22

Nem: Férfi

Súlya: 75kg

Magasság: 180cm

Vércsoport: A+

Kinézet: Egy narancssárga hajú és kicsit narancssárgás-citromsárgás szemű férfi. Fekete fejpántját a homlokán hordja, melynek a végét a szél mindig meglobogtatja. Egy fekete, viszonylag vastag pulóvert és nadrágot, felette pedig egy fehér és narancssárga Kumogakure-i Jounin mellényt hord.

Jellem: Egy igen kedves férfi, aki még a legkétségbeesettebb pillanatokban is megpróbál saját maga és társai arcára mosolyt csalni. Imád ismerkedni és új barátokat szerezni. Mivel kiskorában már átélte, milyen is az igazi fájdalom klánja kiirtása és apja elvesztése alatt, így képes átérezni mások fájdalmát is. Ez mondható akár egy különleges képességnek. Abszolút a háború ellen van, véleménye szerint ezekben az időkben az Akatsuki-val kellene végezni, nem pedig egymással. Legnagyobb álma, hogy egyszer Raikage lehessen és utolsó leheletéig védje szeretett országát.

Felszerelés: Egy családi Katana, gyönyörűen kidíszítve; 5db Shuriken; 5db Kunai; 20db Robbanó Jegyzet; 10m hosszú dróttekercs; 3 tekercs (az egyikben tárolja a Chakra Madár tollát, a másikban egy régi Katana-t és a harmadik üres) és egy közepes méretű rendőrségi Katana, melyet Konoha Ostrománál szerzett.

Előtörténete: Yoshi 22 évvel ezelőtt született a Felhők Közt Rejtőző Faluban, a Hamacho klánba. Ez a klán Kumogakure egyik leghíresebb klánjaihoz tartozik. Különlegessége a hihetetlen gyorsaság, melyet a zöldes Chakra-ból nyernek és a rejtélyes Dojutsu. A klán már a falu alapításától a Felhő Faluban él. Apja (Inukara Hamacho) ANBU és egyben a Raikage egyik testőre. Anyja (Mizuki Hamacho) híres gyógynövény szakértő volt, így Yoshi megtanult gyógyító teákat és egyéb hasznos dolgokat. Volt még egy Nagybátya (Raiki Hamacho), akivel folyton rivalizáltak, de azért jóban is voltak. Mindig apjával és nagybátyával gyakorolt. Volt, hogy sötétedésig kint gyakoroltak a birtokon. Mivel Raiki Chunnin volt, néhányszor csak apjával tudott gyakorolni. Egy alkalommal Yoshi annyira belemelegedett a gyakorlásba, hogy nem akart hazamenni. Apját ez büszkeséggel töltötte el. Másnap, mikor reggeliztek, Inukara átadta a családi Katana-t fiának. Yoshi ekkor fogadta meg, hogy megvalósítja álmát. Vagyis, hogy a legnagyobb Raikage legyen. Ekkor volt 8 éves fiatal Akadémiai Tanuló. Mikor elérte a 10. élet évét, megtörtént a katasztrófa, ami megrengette egész Kumogakure-t. Az nap éjszaka halál sikolyok szálltak be mindenfele. A Föld Ninja-k végigpusztították az egész falun. Anyja és ő egy menedékhelyre bújtak el. Mikor véget ért az ostrom, szörnyű látvány fogadta a túlélőket. Az ottani katonaság, a Hamacho klán nagy része és Yoshi apja meghaltak a harc során. Nagybátya egy ház törmeléke alá szorult és szerencsére megúszta egy lábtöréssel. De a fiúban csak úgy fortyogott a düh. Azonnal a Ninja-k után rohant az erdőbe. Órákon át keresgélte a Föld Shinobi-kat, de hiába. Mire észbekapott, az erdő közepén volt. Majdnem egy hete bolyongott az erdőben, mikor egyik éjjel egy csapat farkassal találta magát szembe. Túl gyenge volt, hogy védekezzen. De ekkor fel élet benne a Hamacho-klán Chakra-ja. A furcsa zöldes színű Chakra forgott körülötte, és ezzel elijesztette a vadállatokat. Yoshi még utolsó erejéből próbált egy bokorba vagy valahova elmászni, de félúton összeesett. Utolsó emléke egy patak vízcsobogás volt. Másnap anyja és nagybátya újra kijöttek meg keresni Yoshi-t. Szerencsére Raiki megtalálta egy tisztás közelében. A fiút mindenűt karmolások voltak, és mély, vérző sebek díszelegtek. De anyja gyógytudásának köszönhetően egy hét alatt felépült. Mizuki nem akarta, hogy menjen a Ninja Akadémiára. Túlságosan féltette fiát. De mire 12 éves lett, újra beíratták az Akadémiára. Két éven át tanult, és sikeresen tette le a Genin-Vizsgát. A gyakorlati és egyben az elméleti rész is tökéletesre sikerült. Örömmel vette át a fekete színű, lobog, Kumogakure-i fejpántját. Büszkén viselte a homlokán és mindig hordani akarta. Zsebre vágott kezekkel sétál a Felhők Közt Rejtőző Falu Ninja Akadémia Udvara előtt, és várja, vajon kik lesznek társai? | Hosszasan gondolkozott ezen, míg egyszer egy Chunnin srác jelent meg. Ő volt Korichi Shizume. Néhány percig elbeszélgettek, mikor egy csapzott hajú nő jelent meg. Haja és szemei egyaránt lilás árnyalatúak voltak. Mint kiderült, ő lett Yoshi Sensei-e. A neve Semhiu volt. De inkább Hiu-senseinek szokta szólítani. Első feladatot, megsétáltatni egy Ocelot-ot, ami egy hatalmas macska faj. Majdnem akkor volt, mint maga a fiú. Az ő neve pedig Hiije volt. Hiu átadta a pórázt Yoshi-nak, hogy most ő sétáltassa. Egy ideig elvoltak, mikor a macska rántott egyet a pórázon, és a fiú a sárba kötött ki. De nem habozott sokáig, Chakra-ja segítségével utána rohant, mint a villám és egy bottal elszórakoztatta Hiije-t. A sensei nagyon büszke volt Yoshi-ra, hogy ilyen találékony. Még sétáltatták egy kicsit az állatot, majd Hiu eltüntette. Végre elérkezet az idő, hogy küldetésre menjenek. De nem mosogatni, vagy gyerekre vigyázni, hanem egy zsebtolvajt elkapni. Ez volt aztán az igazi csemege Yoshi-nak. Lassan de komoly léptekkel indultak el az utcákra és onnantól a bódék között. Gyorsan levették a fejpántjukat, nehogy valaki rájöjjön, hogy Ninja-k. A fiúnak nem nagyon fájt rá a foga, mert nagyon szerette a fejpántját, de ez küldetés. Mindent a célért. Egy könnyed mozdulattal levette, és az egyik zsebébe süllyesztette. Néhány percnyi sétálgatás utána egy kirakatnál megálltak. Yoshi nem tudta, mire kell ez? De abban a pillanatban megértette. Egy csuklyás fiú közeledett feléjük. Elővette kését, de nem ölésre használta, hanem, hogy a pénzeszsákot kilyukassza, és a jutalmával elslisszoljon. Most jött Yoshi akciója. Egy pillanat alatt eltűnt Hiu mellől. A zsebtolvaj már az utca sarkán volt, mikor megjelent Yoshi előtte, karba tett kezekkel. Már a másik irányba akart rohanni, mikor ott is volt egy. Fordult egyet és ott is egy Yoshi másolattal. Ekkor a Felhő Gennin támadásba lendült. Lendületből kigáncsolta, a levegőbe egy helyben megpörgette és egy rúgás segítségével, gyönyörű röppályával egyenesen egy szemetesbe landolt. Yoshi odasétált, majd rárakta a fedelét, ezzel lezárta az ügyet. A sensei elégedette volt a munkával, majd elvitte a bűnözött a megfelelő embereknek. Úgy beszélték meg, hogy Ramen-esnél találkoznak egy óra múlva. Mindketten pontosan értek oda. Jól elfalatozgattak egy-egy Ramen-t, majd Hiu elmondta, hogy Konoha-ba kell menniük, mert ott lesznek Yoshi csapattársai. Nagyon örült neki, hogy végre nem egyedül lesz. Habár igaz, hogy Hiu-val is jól megvoltak. Másnap reggel indultak is. Az út pontosan 2 napba került. Mikor odaértek, egyből mentek a Kiképző Terepekhez. Ott meg is találta új társait, Naganori Okasina-t, a lenéző aktivistát, és Hiien Ranaku, az idegesítő EGOistát. Sajnálatra még egy új sensei-t is kaptak, Kira-t, akiről tudni kell, hogy szadista. Sokáig edzettek, mikor Hiu újra felbukkant. Egy nyakláncot kellet kézbesíteni. Nem volt az közönséges, gyógyszerek voltak benne elrejtve. Az út végük egy sikátoron vezetett át. De egy ismeretlen Shinobi mellkason szúrta a nőt. Yoshi már épp készült volna tovább menni, mikor a mögötte lévő ninja felvette a sensei külsejét és azt kérte, hogy majd ő odaadja a személynek. De Yoshi átlátott a cselen. Egy katana szúrással a lábával megúszta az egészet, de még így is sántított, és borzasztóan fájt. Mivel Hiu eszméletlen volt, neki kellett elvinnie a Kórházig. Házról-házra ugrált, de mikor landolni akart, a lába felmondta a szolgálatot és egy jó 10 métert csúszott a betonon, majd egy oszlopba beverte a hátát. De így se adta fel. Elvánszorgott a Kórház ajtajáig, a sensei-ével a hátán, majd összeesett. Szerencsére nem lett semmi komoly bajuk. Másnap mindketten kijöhettek. Ekkor tanította meg Hiu-sensei Yoshi-t a Shikyaku no Jutsu-t, vagyis a Négy Láb Jutsu-t. Megint a Gyakorló Pályákra mentek, ahol újra találkozott társaitól. Első feladatuk az volt, hogy bírják ki a 0°C-os vízbe 10 percig. Hát, mindenkinek sikerült. De Hiien-nek újabb feladatot adott a sensei. El kellet találni egy Kunai-val társát, ami majdnem sikerült is. Utolsó feladatként 3 golyót kellet kihalászni a vízből, amit elsodort. Szerencsére Yoshi jött ki először. Ő mehetett leghamarább a szobájába. Borzasztó mélyen aludt ettől az edzés miatt. Másnap hajnalkor ébresztette a sensei-e. Reggeli bemelegítésnek súlyt rakott a lábára, ami, azóta is ott van. A következő feladatuk az volt, hogy az erdőben bírjanak ki 3 napot. Ha viszont veszélybe kerülnek, az egyik mentő tekercset húzzák ki, de tudták, hogy hatalmas büntetés vár majd rájuk. Hát nem úgy sikerült. Kira-sensei egy dögös kislánnyá alakította magát, így elcsavarva a fiúk fejét, de a végén túl sok nyom volt arra, hogy nem lány. Yoshi majdnem feláldozta magát, mikor egy Tűzgolyó tartott Naganori felé, de a fiú ellökte onnan, majd elugrott. De a robbanás közelében volt, így egy fának repült és ájultan esett össze. Néhány perc múlva fel is ébret egy tóparton, ahol Naganori ült a fa tövében és mosolygott. Néhány percig elvoltak, mikor a sensei újabb támadást indított. Egy Genjutsu-t használt, amitől egy Tűzgolyó tartott feléjük. Az elején tényleg az volt, de a végére helyettesítette egy igazival. Mivel nem volt más választásuk, kinyitották a tekercset és ez követően egy hatalmas farkas mentette meg őket. Majd Kira is felbukkant. Mindketten tudták, hogy ezt elszúrták. De ekkor, mint a remény sugara és borús napon, megjelent Hiu-sensei, egy tál Ramen-vel. Jól elmajszolták, mikor úgy társunk lett, Ena Aryona. Egy igazi késég, de nagyon kedves lány. Habár csak most ismerkedtek meg, hogy megtudják, ki a jobb, egy-egy elleni harcot találtak ki a sensei-ek. A Naganori vs. Yoshi küzdelem végének Yoshi került ki győztesen, a Kumo Genkotsu* mozdulatával. (* Felhő Ököl) De ekkor Konohai Chunnin közölte velük, hogy küldetést kapnak. Egy háromkarú lányt kellett megtalálniuk, akit néhány Hang Ninja rabolt el. Yoshi és Semhiu követték a nyomokat, míg Naganori és Kira máshova mentek. Néhány percnyi keresgélés után megtalálták a lány klán gyűrűjét és vele együtt az elrablókat is. Sokáig tartott a harc, de sikerült megmenteniük. Habár Yoshi lába kificamodott, ezért újra a Kórházba kellet menni. Majd ott kiderült, hogy Ena egy másik csapathoz került és új társuk lesz, Hazukage Zatori. Elég jó fejnek tűnt, ráadásul szél típusú, úgy, mint Yoshi. Hiu bemutatta egyik régi barátját, Ai-t, aki majd megtanítja nekünk a szél elem használatát, ha teljesítjük az 5 próbáját. Először a vízen járni kellett. Majd egy tucatnyi hangyával kellett megküzdeni. A harmadik próba, az volt, hogy próbáljuk meghallani, merről szólnak a csengetjük. A negyedik egy Genjustu hatástalanítása volt és az utolsó, maga Ai ellen kellett harcolni, aki annyi sportszerűséget adott, hogy nem használ Jutsu-kat. Hosszas harc után sikerült véghez vinniük a Próbákat, de csak néhány nap múlva kezdi meg az edzést. Yoshi, hogy megünnepelje győzelmét, meghívta magát egy Ramen-re. Finom eszegette, mikor egy Jounin hírt hozott neki. Az üzenet az volt, hogy menjen azonnal Kumogakure-ba. Ennek persze nagyon örült, hogy hazájába mehet. Mikor odaért, furcsának vette, hogy kihaltak az utcák. Egyből a Raikage-hoz sietett, akinél jó sokan tolongtak. Közülük felfedezte régi barátját, Korichi-t. De nem csak őt, hanem egy gyönyörű lányt, aki megdobogtatta Yoshi
szívét. Persze még nem meri bevallani. A küldetés „S” szintű, mivel egy misztikus madarat kell megtalálniuk. Ez a Chakra Madár küldetés. Jelenleg Kumogakure utcáin van a többiekkel és várja a két Konohai Shinobi-t.
Nos a következőket kicsiben foglalom össze...
Hosszú úton rengeteg sok csapda volt, de sikerült eljutnunk a Mágikus Madárhoz, és megkérni, hogy űzze el a pusztító viharfelhőket. Miután egy kisebb nyiláson kimásztunk, megtaláltam a Chakra Madár egy kisebb farktollát, amiben a kék Chakra folyamatosan pulzált. Azóta is egy kis fadobozban tárolom a hátizsákomban. Egy kis pihenő után a Raikage magához hivatott és azt a feladatott adta nekem, hogy vogyel el néhány fontosabb papírt Konoha-ba. Az út, mint mindig, nem volt valami szórakoztató. Inkább elmélkedni jó az élet dolgain. Miután megérkeztem Konoha-ba és leadtam a papírokat, a Hokage meginvitált, hogy elmehetek megnézni a Chuunin Vizsga utolsó fordulóját. A harcok elég izgalmasak voltak, habár az elsőről lemaradtam. De nem csak én volt ott az én falumból, hanem Tamasi a Jamaneko klánból. Rögvest felismertem őket, amint megpillantottam a tigrisét. Néhány percig beszélgettünk, majd, mikor következett Sasuke Uchiha és Sabaku no Gaara mérkőzés elfogott a hasgörcsöm, ami mindig akkor jelenik meg, ha baj fog történni. Ezért jobbnak láttam, ha elindulok vissza, a hazámba. Már a Főkapunál volt, mikor a semmiből egy óriás, háromfejű kígyó jelent meg. Rengeteg Homok és Hang Shinobi rohamozta meg a falut. De nekem két homok falusi Chuunin-okkal kellet megküzdenem. A harcot végülis sikerült megnyernem. Ezek után felszaladtam a védőfalon, és egy őrbódéhoz rohantam. Néhány percnyi keresgélés után megtaláltam, amit kerestem. Egy teli doboz Robbanó Címkékkel. Mellette pedig két Katana feküdt, amit az egyik üres tekercsbe pecsételtem bele. Egy gyors ima, és már rohantam is a falon, miközben sorjában helyeztem el a címkéket, és egyben kitértem a kígyó hatalmas csapásaitól. Amint az utolsót is elhelyeztem, egy kicsikével távolabb a kígyótól, aktiváltam a címkéket, és a fal egyenesen a szörnyre zuhant. Habár nem ütöttem ki teljesen, de megjelent egy hatalmas béke, aki végleg kiütötte. Mivel itt a front véget ért, rohantam is az erdőbe, segítséget nyújtva a Konoha-iaknak. Az egyik ágon meg is pillantottam egy Oto-i csajszit, akivel rögtön harcba keveredtem. Persze, én nyertem! (NO EGO XD) Miután az ostromnak vége lett, kiderült, hogy megölték a 3. Hokage. A temetése másnapra halasztottak, így mindenki rendesen fel tudott készülni. De legalább ezen a borús napon is volt valami jó. Találkoztam egy gyönyörű, de még annál is szégyenlősebb lánnyal, Matosho Yuzu-val. Amint megláttam, beleszerettem és ez kölcsönös volt. Csak kár, hogy nekem másnap vissza kellett mennem a hazámba, hogy megkapjam a Chuunin címet, amit még a Hokage ajándékozott a sírból. Meg is fogadtam előtte, hogy elérem a Raikage címét, és békét hozok a Shinobi Világra. A búcsúzás szerelmemtől borzasztóan nehéz volt. De ami most történt, az végkép lelombozott. A Raikage szerint, ahhoz, hogy ténylegesen megkapjam a Chuunin címet, teljesítenem kell 3. próbát. Az első az, hogy találjam meg a Chuunin mellényemet, amit nem csak a faluban lehet, hanem az egész hegyen. Így hát, elindultam megkeresni. Első utam az utcákra vezetett...
S további küldetések vártak erre a Shinobi-ra, hisz tudjuk, a sors kifürkészhetetlen. Miután teljesítette mind a három próbát, hivatalosan is Chuunin lett s békésen élte életét. Mindaddig, amíg el nem következet az a nap. Az Uchiha-k mozgásba lendültek és minden nemzetet ostrom alá vettek, hogy egy egyesített nagyhatalmat hozzanak létre. Szerencsére minden nagy falu képes volt visszaverni őket, viszont hatalmas károk keletkeztek, főleg Kumogakure-ban, ahol maga az akkori Raikage állt át az Uchiha-k oldalára. Emellett kiderült, hogy nem Iwagakure-i Shinobi-k végeztek apjával és klánjával, hanem az Uchiha-k, ugyanis Uchiha Madara és Hamacho Jing többször is megütköztek, s Jing-nek mindig sikerült megvédeni az ország határait. Ezért is bosszulták meg a sok vereséget. Miután felépült, első küldetése egy falu felkutatása volt, ahol az állatok egy rejtélyes kor miatt hullani kezdtek és kapott egy társat a feladathoz, Fujishima Hana-t. Kiderült, egy furcsa emberi lény a tettes, akit egy parazita varjú kerített hatalmába és próbálta a Hana-ban lévő démon erejével még hatalmasabb lenni. Bár Yoshi-nak sikerült megmentenie társát, a parazita vrjú elmenekült. A küldetés után egyre jobban kezdtek megbarátkozni, annak ellenére, hogy első találkozásuk nem ment valami zökkenőmentesen. Később kiderült, hogy Hana kém Kirigakure-ből, de valójában Kumogakure-nak dolgozik. A kapcsolat elmélyült a hónapok alatt, majd hamarosan Jounin lett a fiúból, miután másodszorra is összecsapott a parazita varjúval, akit viszont legyőzött az az ember és megszerezte a hatalmát. Ezek után már a háború eleje közeledett s az Akatsuki elrabolta őt, mikor épp Hana-val volt. Nagybátyja, Hamacho Raiki a jelenlegi Raikage, mentőcsapatot küldött a kimentésére, ami sikerült is és ráadásul Konan-t is elkapták, az Akatsuki egyik vezérét. De mégis hatalmas veszteséget szerzett, mikor Hiien Ranaku feláldozta életét, hogy véget vessen a háborúnak...
S a történet folytatódik...
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Hamacho Yoshitaro Empty Re: Hamacho Yoshitaro

Témanyitás  Tenten Csüt. Ápr. 01 2010, 21:36

Meggondolandó... Very Happy Természetesen Elfogadva, kellemes játékot!

Tenten
Tenten
Tenten
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.