A Nagy Karácsonyfa

4 posters

Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Jiraiya Csüt. 15 Dec. 2016 - 15:28

A Főútvonal hosszú vonulata után az út kiszélesedik egy hatalmas körteret formálva, melynek mentén ugyancsak üzletek, boltok és szórakozó helyek állnak fel, a tér közepén pedig ott áll az Óriási Karácsonyfa. Ez a hely a találkozók központja, az események lezajlásának helyszíne, ugyanis az Óriási karácsonyfa körül egy színpadot állítottak fel, ahol folyamatosan mennek a jobbnál jobb és furcsábbnál furcsább műsorok, melynek indirekt módon, sokszor a közönség is részesévé válik...

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty Re: A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Jiraiya Csüt. 22 Dec. 2016 - 15:51

 
  Esemény: Amatőr és haladó zenekarok váltják egymást a Nagy Fa körüli színpadon a legkülönfélébb műfajokban 2016.12.22-től, 2016.12.25-ig.
(Remek lehetőség egy kis szockodós ismerkedésre a tömegben)


Következő Esemény: A Nagy Fa ajándékozása, ahol a barátok és ismerősök egymást ajándékozzák meg egy általuk készített ajándékkal.
(JK-k ajándékozzák egymást [írjátok a posztok elejére, hogy kivel játszotok] de csak olyan ajándékkal, amiket a karakterük el tud készíteni vagy birtokolni tud, vagyis már birtokában van.)
Kezdés: 2016.12.28. 


A hozzászólást Jiraiya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 23 Dec. 2016 - 22:26-kor.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty Re: A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Kenshiro Izuna Pént. 23 Dec. 2016 - 16:54

// Nara Akane :3 //


Karácsony. Sokan csak úgy emlegetik, a szeretet ünnepe. Amikor az egész család összegyűlik, hogy együtt tölthessék el a Szentestét. Meg a francokat! A családom sehol. Mika Yorival van, és nem csak együtt vannak, hanem ÚGY vannak együtt. Oh igen, még mindig nagyon pipa vagyok rájuk! Kazuya meg... Hát Kazuyával van. A szüleimet meg elhagytam. Csak nem mehetek vissza hozzájuk, hogy: "Helló, elszöktem itthonról és bocsi, de azért boldog karácsonyt!". Elmondom minek az ünnepe ez valójában: Az evésnek! Amikor annyit ehetsz, amennyi csak beléd fér és ki nem pukkadsz. Ráadásul még rossz szemmel se néznek rád miatta, hiszen mindenki ezt csinálja.

Pici lábaim türelmetlenül toporogtak a sorban egy forrócsokis stand előtt. Az előttem lévők mind beszélgettek, nevetgéltek. Gyengék. Én egyedül is ugyanolyan jól tudom érezni magamat! Nincs szükségem senki segítségére, egyedül is tudok nevetni meg beszélgetni. Csak néha furcsán néznek rám. A bosszantó viszont, hogy már vagy három egész perce ott álltam, mire sorra kerültem.

- Egy forrócsoki lesz. - szóltam a csíkos harisnyás hegyes fülű izének a bódéban.
- Milyen legyen? Van sima, fehércsokis, mogyorós... - sorolta irritálóan boldog arckifejezéssel.
- Leginkább gyors. - vágtam a szavába - Ugyanis több mint három perce várakozok! - tettem hozzá, mire a manó arcáról leolvadt a mosoly és megforgatta a szemét, majd odavetett elém egy gőzölgő poharat.
- 20 ryo lesz.
- Az előző gyereknek csak 10 volt! - háborodtam fel.
- Pontosan. - felelte mosolyogva.
- Tudod mit? Akkor tartsd meg az aprót! - vágtam le az asztalra 20 ryot - Kellemes karácsonyt és boldog új évet! - dünnyögtem, majd felkaptam a poharat és idegesen belehörpintettem.
- ÁÁÁÁÁÁ! Ez forró! - ordítottam el magam és kidugtam a nyelvem, hogy a hideg  valamelyest csillapítsa az égést.
- Valószínűleg azért, mert forrócsokinak hívják. Csak mondom. - vigyorgott kárörvendően az a kis szemét.
- Valami problémád van?! - mérgelődtem.
- Igen, mondjuk hogy feltartod a sort. - mutatott a mögöttem álló emberekre, akik mind megvetően bámultak rám.
- J-jó! - vágtam rá és sarkon fordultam, majd eltopogtam büszkén.

Nesze neked karácsony és ünnepi hangulat! Csak egy forrócsokit akarok inni, és egyből ez van! Feldúltan sétálgattam az emberek között. Mindeközben meg is feledkeztem a pohárról a kezemben, ami közben kihűlt. Mindegy, legalább nem fogja megégetni a nyelvem többet. Ha már amúgy is dupla annyit fizettem érte. Az az átkozott! Ekkor egy pillanatra megtorpantam, ahogy tekintetem megakadt valamin. Csillogó világoszöld íriszemben egy hatalmas, csíkos villanypózna tükröződött vissza. Úgy nézett ki, akárcsak azok a karácsonyi kampós végű cukorkák. V-vajon az íze is olyan? Ezt csak egy módon tudhatjuk meg!

Vidáman odaszaladtam az oszlophoz és nyelvem hegyét alaposan hozzáérintettem. Csalódnom kellett két okból is. Egyrészt azért, mert semmi íze nem volt. Másrészt azért, mert odatapadt a nyelvem és nem tudtam lehúzni róla... Basszus, basszus, basszus. Még ha íze lenne, azt mondom oké és elidőzök itt. De így?!

- Sekísssék! - kiáltottam a tőlem telhető leghangosabban, hátha valaki a megmentésemre siet és közben óvatosan próbáltam eltávolítani erőszakkal az oszlopot a nyelvemről.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty Re: A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Hétf. 26 Dec. 2016 - 21:13

///Hanae///
Végezvén a Mikulásnál hatalmas mosollyal az arcomon sétálgatok az utcákon. A díszítés fantasztikus, eszméletlen magasságokba emeli a karácsonyi hangulatot. A Ferde tetők tetején pár centis hótakaró, az ajtókon és ablakokon villogó ledfények, rengeteg dísz mindenhol. Ezekről én mind tudomást sem veszek, sétálgatok az utcákon miközben a történteken agyalok. Még mindig hihetetlennek hangzik, hogy a Mikulás él és kívánhatsz tőle. Egyetlen dolog tud kizökkenteni ezekből a gondolatokból az pedig egy hatalmas Karácsonyfa. Hatalmas vaskos törzséből rengeteg zöld tű levelekkel teli ág nő ki szimmetrikusan. Sok-sok színes szallag futot keresztűl kasul rajta melyet néha egy-egy led világítás fénye tört meg. A szalagokhoz illő díszek lógtak a tű levelek között.  Közelebb sétálok a fához, hogy megtudjam csodálni. Körülöttem rengeteg másik ember teszi épp ugyan ezt. Vajon van valahol egy ismerős? Vagy lesz valaki akit megismerek itt?
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty Re: A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Tsunomi Ai Csüt. 29 Dec. 2016 - 17:15

// Tomo-chan //

Nem tudom hogyan kerültem ide. Nem tudom mikor ébredtem fel. Nem tudom álom-e az egész. De jól éreztem magam. Furcsa érzés volt újra gyereknek lenni. Fogalmam sem volt, mikor éreztem magam ismét normálisnak, mint akit nem zavar a shinobi lét aggodalmai. És most nézetek rám. Itt vagyok egy csodás karácsonyfa előtt, és mindenhol cuki manók, és kitudja, lehet valahol a Mikulást is fellelhetem. Persze… már kicsi korom óta (még kisebb) tudom, hogy a Mikulás nem létezik, de most mindez nem számít! Ez most a móka és a kacagás ideje, ahol nincs mit megbánnom. Igazából nem tudom kivel is játszhatnék, hisz Mirubi-samat nem látom és nincs kedvem a manókat lefoglalni. Gondolom úgy is elég sok dolguk van mostanság, így szeretném nem leterhelni őket. Viszont hamar találtam új célpontot. Egy nagyjából velem egykorú fiúban. Hamar neki is láttam meggyúrni a hógolyót.
- Hahóóóóóóóó. – kiabálok a fiúnak.

Megvárom, míg idefordul, majd mikor megtette eldobom felé a hógolyót. Játékos, tündéri mosollyal nézek rá, izgatottságtól csillogó szemmel, miközben újabb hógolyót kezdek el gyúrni. Remélhetőleg megérti a kihívásom.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty Re: A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Pént. 6 Jan. 2017 - 17:06

///Hanae///


Kapkodom a fejem jobbra balra keresve valakit akivel elszórakozhatok. Mindenhol csak felnőttek vagy idősebb “gyerekek”, sehol egy velem egykorú valaki. Mindegy, hogy kit csak találjak valakit akivel lehet játszani. Hirtelen egy erőteljes hahó hallatszódik pont a hátam mögül. Egy ártatlannak tűnő gyermeki hang, egy kislány hangja. De vajon kinek kiálthatott? Kíváncsiságtól vezérelve fordulok a hang irányába, ahogy sejtettem egy kislány a hang forrása. Rövid, két copfba fogott szőke haj, kék szemek, apró termet de annál nagyobb mosoly na meg egy felé repülő hógolyó. Ezeket vélem felfedezni a lányt meglátván.
~Hógolyó?!~ Picit későn tudatosul bennem a hideg gömb közeledő látványa így félreugorni már nincs időm. Jobb kezemet még ép időben emeltem közém és a lövedék közé ezzel megvédve arcom. Legalábbis úgy ahogy megvédve… A kezemen széteső hógolyó egy része a hajamba, a ruhámra valamint körülöttem a földre esik. Egy kevéske még a pólóm alá is bekerült valahogy amitől átfutott a hideg. Alapból nem vagyok felöltözve, nem hiányzott hó a ruhámba. Viszont elnézve a lányt nem tervezi ennyinél abba hagyni, újabb gömböt gyúr amit én már nem hagyhatok szó nélkül. Gyorsan bevetem magam a mellettem lévő tömegbe és sietve kapok fel egy marék havat a földről. Jól összeszorítom a két kezemmel így összetapasztva és egy szilárd kevésbé gömb alakú hógolyót készítve. Kiugrok az emberek közül abba az irányba ahol az előbb még a “támadóm” állt és elhajítom az előbb készített lövedéket.
-Nesze!
Kiáltom kacér vigyorral az arcomon.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

A Nagy Karácsonyfa Empty Re: A Nagy Karácsonyfa

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.