Nagy Fenyves

+2
Unazaki Fumimaro
Namikaze Minato(Inaktív)
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Nagy Fenyves Empty Nagy Fenyves

Témanyitás  Namikaze Minato(Inaktív) Szer. Márc. 31 2010, 20:55

A falu körül és az ország nagy részét ez a fenyves teríti be, mely sok állatnak biztosít otthont.
Namikaze Minato(Inaktív)
Namikaze Minato(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: IV. Hokage
Chakraszint: It's over 9000!!! @_@

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Szomb. Ápr. 17 2010, 18:13

Hideg van. Megint esik a hó. Bár mindig is ilyen körülmények között életem valahogy melegebb éghajlatra vágyom ahol nem kell három réteges öltözet. Utálom ezt a helyet. Ezeket gondoltam miközben a fenyvesben bóklászom. Három nappal ezelőtt egy fura fickó talált meg engem. Elvileg valami Hanami nevű bűnszervezet tagja é egy munkát ajánlott fel ami jól fizet. Kevés pénz csörgedezett a a pénztárcámba és hát valamiből élni is kell. Csak azt nem tudom, hogy honnan tudta, hogy elveszett ninja vagyok. Hát ez hihetetlen. Komolyan az embert nem hagyják nyugodni míg meg nem döglik. Akkor meg jön a nyugodj békében mi. Nyugszik a halál ha ötven méter hó alá temetik. Legalább a bogarak nem eszik meg. Nem azok megfagynának mire akár bele haraphatnának a halott emberbe. Nem tudom, hogy jutnak efféle hülyesége az eszembe, de mióta vándorolok a havas semmibe azóta ilyenek jutnak az eszembe. Lehet, hogy hiányzik valamiféle emberi kapcsolat. Áhh nekem csak Erei hiányzik. Mikor ez a gondolta átfut az agyán egy kicsit megáll. Ninjaként azt tanulta, hogy ne mutassa ki az érzelmeit. Az ilyen tanítások akaratlanul is bennmaradnak az emberben. Ezért is küzdöttem a könnyeimmel. Hihetetlen, hogy egy ember elvesztése mennyire fáj és, hogy milyen ürességet hagy maga után az emberben. Újra elindultam mikor már sikeresen elnyomta a könnyeimet. A fák lombjairól időnként leesett egy-egy darab hókupac, amitől néha megijedve hátrafordulok, hogy megbizonyosodjak, hogy nem-e követ valaki. Szerencsére sehol nem volt senki. Lassan megláttam azt a házacskát amit kerestem. Nem volt túl nagy. Úgy tíz ember férőhelyes volt. Az ajtóra ki volt írva, hogy Hanami. Ekkor lúzereket ha jönnek a ninják és őket keresik kkor ezt a helyet direkt kihagyják majd. Biztos. Mosolyodtam el majd bekopogtam. Vagy túl erős voltam, vagy az ajtó volt rossz, de kinyílt. Én beléptem az ajtón még nem tudva, hogy mi vár engem ott bent.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Zetsu Pént. Ápr. 23 2010, 19:26

Hát tényleg nem valami professzionális rossz fiúk lehetnek. Na mindegy, amíg fizetnek neked, addig jó. De mégis...ki hagyna az ajtaján egy feliratot a nevével miközben esetleg körözik?...Na tényleg mindegy. Szóval, belépsz, és meglátod az illetőket. 7-en vannak, legalábbis most. Az egyikük feláll a földről, majd feléd indul. Szavak kimondása miatt muszáj kinyitnia a száját.
- Üdvözöllek ninja barátom! Remélem nem volt semmi bonyodalom idefele.
Ahogy látod, mindenki végzi a dolgát. Az egyikük egy térképet néz a falon, a másik pénzt számol, a harmadik eszik stb. Az illető aki eléd ment, minden bizonnyal Hanami lesz. Fekete hajú, alacsony ember, látszik, hogy van esze is, de az is, hogy vagy nagyon boldog ember állandóan, vagy csak tetteti magát.
- Nos akkor...szeretnél egy teát? Egy kis rizset? Vagy rögtön térjünk a tárgyra?
Talán számodra jobb lenne a rögtön a tárgyra térni, de csábító lehet a tea is.

//Bocs a rövid és kései dologért, de délután elszúrtam a postolást, és utána már nem volt kedvem újra írni -.-"//
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Pént. Ápr. 23 2010, 20:15

Benyitottam a házba ahol több ember is csinálta a maga dolgát. Elém lépett egy ember aki rögtön mondani kezdte a magáét. Látom milyen fontos munkát végezhetnek. Térképet bámulnak és esznek. Ennél fontosabb dolguk nem is nagyon akad. Az ismeretlen kínálgatni kezd némi étellel és teával, d nekem most nincs túl sok kedvem itt lenni. -Nem kell semmi. Térjünk rögtön a tárgyra. Először mi lenne a munka és mennyit fizetnének érte? Más most nem érdekel. Nem vagyok kíváncsi egy ilyen hely vendégszeretetére. Ha munkát ajánlanak akkor bökjék ki gyorsan mert nincs kedvem itt tölteni az éjszakát.- Ilyen kedves szavakkal szóltam ahhoz az emberhez aki az imént még étellel és itallal kínált. Igazat megvallva nem igazán érdekel. Amíg ad munkát és érte pénzt hajlandó vagyok eltűrni. Nem szeretem az olyan embereket akik állandóan mosolyognak. Olyan hamis. Az ember természeténél fogva olykor szomorú olykor dühös. Ez a természetes.

//Sry én sem tudtam valami túl sokat írni.//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Zetsu Hétf. Ápr. 26 2010, 16:00

Nos igen, nem vette jó néven, hogy nem kérted a szolgáltatásait, ez látszott a csalódott arcán. Úgy tűnik számítana a későbbi segítségedre is, és ezért próbál benyalni. Na mindegy, majd megtanulja, hogy veled nem szabad ilyen kedvesnek lennie.
- Jól van hát...Akkor térjünk a bizniszre. Gyere!
Mondta, majd oda lépett az egyik férfihoz, aki a térkép mellet állt, és azt tanulmányozta. Magas, szemüveges alak. Amikor oda léptetek, természetesen rátok sem hederített.
- Ninja pajtás, ő itt a mi stratégánk, minden megbízásnál eligazít téged. Nah, jó szórakozást, én mentem!
És azzal felvett egy katanát a földről, és kifutott. A szemüveges feléd fordul.
- Nos, lenne két akció, amit a mai nap kellene elintézni, választhatsz közülük. A másikat majd más fogja elintézni.
Nem adott időt a lassú felfogásnak, látta rajtad, hogy értelmes vagy. Rámutatott egy térképen egy kisebb völgyre.
- Itt egy falu gazdagabb lakosa blokádot állíttatott fel. A növekvő számú illegális áruk miatt. Minden rakományt ellenőriznek az úton, és más útvonal nem létezik, amin biztonságosan és gyorsan lehetne vinni a dolgainkat. Nem kell félni, az őrök egyszerű rosszul kiképzett katonák, a tudomásunk szerint. Maximum a kapitányuk lehet erősebb fajta.
Mutat egy másik pontra a térképen. Ez egy kisebb erdő.
- Itt táborozik két kém, akik utánunk szaglásznak. Nem tartoznak faluhoz, zsoldos-ninják. Nos dönthetsz.
Nos igen, dönthetsz bizony.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Kedd Ápr. 27 2010, 16:50

Kicsit elgondolkoztam azon, hogy mit is tegyek. mind a kettő elég jónak nézett ki.
-Úgy gondolom, hogy megyek a faluba. Ott pontosan kitt is kell elintézni? Jah és még valami. Mennyi pénzt kapok érte? Mert tudod nekem ez a fontos.- Mondtam neki. Elgondolkoztam, hogy milyen nehéz lehet ez a küldetés. Úgy véltem, hogy nem lesz nehéz. Hiszen a katonák még ki sincsenek képezve rendesen. Én meg ninja vagyok. nem fogom hagyni őket nyerni. Remélhetőleg jól fognak fizetni a szolgáltatásokért amit tőlem kapnak. Láttam, hogy nagy nyüzsgés van ezen a helyen bár nincsenek túl sokan. Kicsit zavart mivel hosszú utazásom során hozzászoktam a csendhez és a nyugalomhoz.

//ááh valahogy ma sehogysem jött több.//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Kedd Május 04 2010, 14:07

Újra a fenyvest járom. A hó még mindig esik. Nem vészesen, de azért számomra elég zavaró. Arcom csupa vér, de nem az én vérem. Azoké akiket most öltem meg. Fura érzés volt, ahogy mindenki életét kioltottam. Persze nem rossz értelembe véve. Vicces volt látni, ahogy küzdene azért ami a feladatuk, de a végén már csak az életükért próbálnak küzdeni. Aztán minden elsötétül örökre. Ez történt vele is. Fura, hogy már hosszú évek teltek el és még mindig ebben az országba rohadok. El kéne mennem, de nem tudom, hogy hova. Hallottam egy nagy shinobiról aki ugyanezt a nevet viseli Unazaki. Kíváncsi vagyok ki ő és, hogy tényleg a rokonom lehet. Fura lenne, hogyha megtalálnám és kiderülne, hogy vele együtt az igazi családomat is megtaláltam. Nem is tudom. Már láttam a jól álcázott rejtekhelyet. Megint csak mosolyogni tudtam az egészen. Belépet a banditák közé és odasétáltam a szemüveges emberhez majd a vállára támaszkodva kicsit ijesztő arccal szóltam hozzá. -Hello barátom. A küldetés befejezve az összes őr meghalt. Szóval mennyit is kapok a szolgáltatásaimért?
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Zetsu Kedd Május 04 2010, 20:20

Nos tehát ismét a fenyvesben, a hó társaságában, ami ne a legjobb társ számodra. De hát el kell viselni. Na mindegy...akkor hát újra megláttad a remekül leplezett haramia-lakot. Szó nélkül besétáltál, ezzel egy-két embert eléggé megijesztettél. Hiszen talán abban egyetértenek, hogy nem ez a legjobb rejtek...így bármikor betérhet valami ANBU tag. Szóval szépen odasétáltál a szemüveg csávóhoz, aki éppen egy asztalnál állva nézett pár dokumentumot. Rákönyököltél a vállára, és jelentetted a dolgot, illetve követelted a pénzed. Kihúzta az asztal egyik fiókját, kivett belőle egy borítékot.
- 1000 ryuu, megszámolhatod, ha akarod. Még így is sokkal többet fogunk nyerni a dolgon, mint hinnéd, ezért kapsz erre a melóra ennyit. Ha úgy érzed ideje elhagynod az országot, adhatok neked tippet, hogy kihez fordulj, ha éppen a Vízesés vagy a Fű országába tartasz. Van egy-két barátunk arrafelé.
Nos, ha valóban elakarod hagyni az országot, akkor elfogadhatod a tanácsát, és indulhatsz is, máris egy munkával a zsebedben. Ne feledd, 1000 ryuu, egy harmad katana, vagy egy fél wakizashi.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Szer. Május 05 2010, 07:20

Elég kevésnek tűnt, de egy ilyen könnyű küldetésért nem vártam volna többet. A másik, hogy honnan tudja, hogy elakarok menni? Persze ez teljesen így van, de akkor is. Kinyitottam a borítékot majd átszámoltam a pénzt ami benne volt. -Nem ismersz valami jó fegyverkereskedést a közelben?- Kérdeztem az embertől. Elkezdtem a térképet bámulni. Elgondolkoztam, hogy hova is menjek majd. Úgy gondoltam, hogy a vízesésbe nem érdemes menni mert az csak egy sziget. Viszont a fű országa egész csábítónak hangzott főleg, hogy arra fele van a hely ahol érdemes keresni.

//sry, hogy ilyen kevés lett//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Zetsu Pént. Május 07 2010, 17:13

Szóval most plusz 1000 ryu nyugszik a zsebedben, amit elkölthetsz erre-arra. A kérdéseden nem sokat gondolkozott a szemcsis csávó.
- Nem hiszem, hogy mostanában ajánlatos lenne áttrappolni egy falun, hogy találj egy fegyverkereskedőt. Ajánlom, hogy csak más országban nézz be valahova.
Hát ez kiábrándító, de azután, hogy nem rég szöktél meg a ninja faluból, és hogy lemészároltál egy helyőrséget, ez nem meglepő kijelentés, elvégre eléggé magadra vontad a figyelmet. A szemeden látja, hogy nagyon figyeled a térképen a Fű országát. Még egy kicsit hagyott csendben gondolkozni, aztán elővett egy papírt. Elkezdett írni valamit rá. Majd összehajtotta, egy borítékba tette, és átnyújtotta azt is.
- Keress egy porcelánműhelyt a Fű ország ninja falvában, az elhagyatottabb régiókban. Ott keress meg egy Inasu Namato nevű egyént, ő majd elláthat téged küldetésekkel. A lényeg, hogy ne kérdezősködj utána az utcán, mert valószínűleg letartóztatnak a fű ninják. Sok sikert az utadon.

//Bocs, hogy ennyire futotta. És gondolom akkor a Fű országába mész. (A csávónak valami hatodik érzéke van Razz )
Jutalmak:
+ 5 chakraszint
+ 1000 ryuu
Megvagyok elégedve a játékoddal Smile //
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Kedd Jún. 14 2011, 18:52

Kellemes hideg. De azért jó lenne ha melegebb lenne. Na jó inkább legyen sok hó és kevésbé hideg.
Morgok magamban miközben fát gyűjtöttem, hogy tűzet gyújtsak. Száraz apró ágak. Szinte már fogpiszkálók. De akadtak nagyobb darabok is. Száraz mohával és taplóval terveztem, hogy begyújtom a tűzet. köveket raktam körbe és havat el söpörtem a közelből. Majd pár perc után Fellobbantak az első lángok. Oda figyeltem, hogy csak vékonyat rakjak a tűzre majd mikor a lángok elégé meghíztak jöhetek a vastag ágak és fa darabok is.
Táborhelyet megközelítve útközben sikerült két nyulat fognom. Most az egyik nyárson sült míg a másik félig a hóba temetve aludta az öröklét álmát.
Körbejártam a tábor még a tűz gyújtás előtt. A biztonság kedvéért, hogy egy kis sugarú körben tudjam, hogy milyen a környezetemben.
Egyszerű taktikai előny. Nem nagy és ha meg támadnak hasznát se veszem. De én legalább nyugodt vagyok.
Vastagon öltöztem fel pulóver nadrág és az egészet egy köpeny takarja csukjával. Hátam egy fának támasztom ami közel van a tűzhöz. Mellettem ott pihen két kard és a felszerelésem. Körülöttem pedig a fenyves. Gyönyörű környezet aminek meg van a maga varázsa. Táskámban kotorászva egy könyvet veszek elő tintát és tollat. Majd látszólag teljesen bele feledkezek a könyvbe amibe újabb sorok kerülnek.

"Lassan leszállt az éjszaka még nem sötétedett be de már lóg a lába. A mostani tábor helyem teljesen elbűvölt. Havas fenyves a szél halk susogása. Van egy fajta sajátos varázs a helynek. olyan vad és zabolázatlan. Talán ijesztő is mikor leszáll az éj és mindent a sötétség borít el. De akkor is a szépségét nem lehet le írni szavakkal. Tipikusan az a hely amit látni kell."
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Jún. 14 2011, 19:43

- Végre egy kis nyugalom... El se hiszem, hogy mennyien akarják megfogni, megérinteni, megszólítani, vagy ami még a legmerészebb gondolataimat is felülmúlta, valakinek az volt az álma, hogy beleszagolhasson a banda nő tagjának a hajába. Mondtam halkan magam elé a dolgokat, hiszen pont most volt a banda egyik fellépése, valamint autogram osztása és mint minden népszerű bandánál, voltak olyan őrült rajongók akik mindenre képesek voltak, hogy megszerezzék hőn áhított bálványuk, egy apró ruhadarabját vagy testrészét. Itt léptem egészen pontosan én a képbe, és dobáltam ki két kézzel ezeket a rajongókat, legalábbis csak szerettem volna. Legtöbb esetben elég volt az, hogy félénken odaléptem eléjük, majd megkértem őket, hogy távozzanak, de még így is akadt akinek le kellett vernem egy-két pofont.
A fárasztó nap után végre maradt egy kis szabadidőm amit azzal akartam eltölteni, hogy felfedezem ezt a gyönyörű országot. Legelőször az utam azokhoz a jégbarlangokhoz vezettek amin keresztül jöttünk. Egyből beleszerettem abba a látványba és másodjára sem kellett csalódnom benne. Ragyogó szemekkel néztem végig a falakon melyet kristálytiszta jég borított. Körülbelül egy órácsakát időztem ott el, majd továbbálltam, hogy még több dolgot felfedezhessek. Utam egyenesen egy fenyvesbe vezetett ahol már a fák tetején is lehetett közlekedni. Az egyik havas ágra felpattanva nem is olyan messze tőlem egy kisebb tábortüzet láttam meg. Vettem egy kis bátorságot, hogy közelebb ugorja és megnézhessem ki pihen ott, ám amikor átugrottam a másik fa ágára, a sűrű hó megindult a lábam alatt és egyenesen és megállíthatatlanul zuhanni kezdtem. Nem sokkal a tűz mellett landoltam.
- Ittetetete... fogom fájlalva a fejem.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Kedd Jún. 14 2011, 20:01

- Hmpf?
Néztem fel a könyv takarásából. Tollat kezemben tartva a könyv előtt. Már percek óta nem írtam semmit. A tinta már száraz volt.
Ahogy felnéztem az égből pottyant áldásra vérvörös szemeimen meg csillant a tűz fénye. Be csuktam a könyvet halk tompa puffanás hallatszott.
Nem kell tartanom tőle egyenlőre. Ha valami tolvaj lenne már rám rontott volna. Nem álltam fel de test tartásom meg változott. Aki már harcolt vagy van tapasztalata fel ismerheti, hogy ugrásra készen voltam. Annak ellenére, hogy látszólag lustán támaszkodok a fának.
- Nagyon meg ütötted magad?
Szóltam halkan és elő kotortam egy üveg vizet nagyot kortyoltam belőle. Majd sóhajtva felálltam az üveg vizet a lánynak nyújtottam. Majd egy kunai tőrrel meg piszkáltam a nyulat.
- Azt hiszem már jó lesz. Nem sok de a semminél több.
Húzom mosolyra ajkaim miközben hátra lököm a csukját. Látható lesz tisztán a vér színében pompázó szempár és a fekete haj. A szemek az arc összességében szavatosságot tükröznek. Látszik nem nagyon bízok az idegenben. De ezek ellenére semlegesen kezelem.
- A hús víz talán jót tesz a fej fájásnak. Vagy tegyél rá egy kis havat.
El veszem a nyulat és gyakorlót mozdulattal ketté vágom. Majd a a másik felét nyársa tűzöm. És a nyársat a tűz mellé rakom. Úgy, hogy ne érjen a földre de a melegben legyen még és a sült hús ne hűljön ki.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Jún. 14 2011, 22:06

Jobb landolás és terepfelderítés nem is lehetett volna. Abban a helyzetben ami kialakult mindent láttam, mindet éreztem méghozzá első sorból. Vegyük szépen végig a dolgokat. Mit is láttam pontosan? Teljes sötétséget mivel fejjel a hóban landoltam. Mit éreztem? Tűrhetetlen fájdalmat és rendkívüli hideget.
Szépen lassan kihúztam a fejemet a hókupacból, majd megráztam azt, hogy leperegjen a hajamról a maradék hó is és rögvest után a a már pirosló fejemhez kapok.
- Itetetete... Gondolom nincs nálad valami fájdalomcsillapító. Mondom neki egy kis mosollyal az arcom szélén, majd kicsit alaposabban megnézem magamnak. Nem láttam semmi rendkívülit rajta, csak egy átlagos lánynak tűnt, és az amit csinált, hogy könyvet írt és nyulat sütött, tipikusan vándorló életmódra vallt. Megváltozott testtartása is arra utalt, hogy bármikor képes ugrani ha csinálnék valami váratlant, de hát mit is tudnék én csinálni vele, hisz leggyengébb shinobik között is a gyengék csoportjába tartozom. - Elnézést a zavarásért, tényleg nem állt szándékomban megzavarni a vacsorát. Mondtam a lánynak, majd megfordultam és lassan de biztosan távolodni kezdtem tőle. Körülbelül 2-3 fa közti távolságot tettem meg, majd leültem a hideg hóra, nekidűltem a fának, elővettem a gitáromat és játszani kezdtem rajta. Nem tudtam még se szépen, se saját dalt játszani rajta, de volt egy aprócska kis dallam, amit normálisan eltudtam játszani. - Nanana-nanana-na...Nananananan... So What! I still a Rockstar. I got my rock move... dúdolgattam, miközben a gitár hangja néha-néha megcsuklott, de még így is játszottam tovább, mert szerettem ezt csinálni.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Kedd Jún. 14 2011, 22:19

Felemelem a fejem az égre tekintek és levegőbe szimatolok. Megrögzött rossz szokásnak tartom. De nem bírom nem tudom megállni.
Hideg lesz ma éjjel. Holnap faluba is be kell mennem elvégre fel kel töltenem a készletem.
Fel kapom a fejem a dallamra. Nem sok zenészt láttam eddig. Keveset halottam zenélni. Ezért is nem tűnt fel, hogy a nő talán még csak kezdő. Táskámban kotorásztam aprócska bőr táska került elő benne egy levél.
~ Az utolsó szem~
Felálltam és a lányhoz sétáltam.
- Hideg lesz ma éjjel. Jobb lenne ha a tűz mellet ülnél. Fájdalommal az egész csak még rosszabb. Talán ez enyhíti egy kicsit. Egy egész nyulat amugy sem tudok egyedül megenni.
Egyenesen az ölébe pottyantom a kis bór tasakot. Majd vissza ülök a helyemre és onnan figyelem a lányt. Néha egy falatot bekapok a nyusziból majd jól meg rakom a tűzet.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Jún. 14 2011, 23:08

//Bocsi, egy kicsit rövidre sikerült ''^^ //

Nyugalom és a kis zene lengte körül azt az aprócska kis területet ahol helyet foglaltam és ez így volt tökéletes. Néha-néha felnéztem az égre, hogy megcsodálhassam a csillagokat is. A hideg teljesen átjárta már a kezemet, olyannyira, hogy a zenélést is abba kellett hagynom mert már nem tudtam pengeti a húrokat. Visszatettem a helyére a gitáromat, majd egyszer-kétszer beleleheltem a tenyerembe, hogy ezzel felmelegítsem azt, de nem jártam túlságosan is sok sikerrel. Éppen ekkor volt az amikor a lány, aki előtt hatalmasat zakóztam, felbukkant. Először azt hittem, hogy azért jött, hogy megmondja "ilyen béna kunoichit még nem láttam" ámde, nem így történt.
- Uhmm, Arigatou! Bólintottam neki egyet, de még mielőtt felállhattam volna, hogy a meleg felé vehessem az irányt, beledobott valamit az ölembe. - Ez micsoda? Kérdeztem tőle, miközben értetlenkedve néztem a kis bőr táskára. Mindezek után felálltam, majd a lányt követve, leültem a tűz mellé, majd kezemet oda tartva próbáltam felmelegíteni.
- Egyébként Tessa a nevem és köszönöm a felajánlást! Mondtam neki egy apró mosollyal az arcomon, majd visszafordultam a tűz felé és annak lángnyelveit néztem végig, mert az ételből melyet ő maga csinált, nem mertem venni. Egyszerűen nem voltam az a típus aki megeszi más ételét.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Kedd Jún. 14 2011, 23:26

- Ja a tasakban fájdalom csillapító van. Egy gyógynövény levele amit megkel rágni és lenyelni. Nem akarlak meg mérgezni.
De hogy ezt be bizonyítsam Tessához lépek kibontom a kis tasakot és a levél egyik felét megeszem. Annak jeléül, hogy nincs semmilyen hátsó szándékom.
Lehuppanok a tűzz mellé elő veszem a kis könyvecském és újra írogatni kezdek.

" Talán ma éjjel mégsem lesz magányos. az égből pottyant le egy lány. Fura szeret de az ő szemében biztos én vagyok a fura szerzet.
Van egy gitárja és zenél is. nem tudom, hogy jól tud rajta játszani vagy sem. nincs mivel össze hasonlítsam. De a lány rá nézésre kedves. vagy csak tart az idegen kunoichitöl?"

Néhány falatka hús után folytatom az írást. De teljesen más milyen témában.

"Csillag fényes éj borulj reám.
Takarj le fátyladdal s őrizd álmom
Légy te a lámpásom álmomban.
légy te a fény mi vezet utamon.

Te légy az én remény sugaram
kihez imádkozhatok ha kell.
ki reményt az a sötét éjszakában
S ki utat mutat a remény felé."

Le tettem a tollat a földre és fel néztem.
- Azumi vagyok. Nem tesz semmit tényleg túl sokat sütöttem meg belőle és tűznél is elférünk ketten.
Felállok és Tessához sétálok könyvel a kezemben. Szerencsére nem ellenséges ezért kardokkal nem kell törődnöm. Eléje guggolok és a vér szín szempár a szemeibe néz. Majd a könyvet nyitva a versnél szem magasságba emelem neki.
- Te zenész vagy. Mi a véleményed?
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Szer. Jún. 15 2011, 23:16

Megkérdeztem, hogy mit is tartalmaz pontosan a bőrtasak, vagy egyáltalán miért is kaptam. Miközben ő válaszolt a kérdésre én lelkesen belekukkantottam és pár levélkét láttam meg, amik az elmondás szerint gyógynövények levelei és jó fájdalomcsillapító. Ekkor egy kicsit elhúztam a számat és egy mangacsepp is végiggurult a fejem fölött, pláne akkor amikor azt bizonygatta, hogy még csak véletlenül sem méreg.
- Nem, neem. Nem arról van szó... Próbálom győzködni a lányt, hogy még csak véletlenül sem fordult meg a fejemben a méreg, de már késő volt és ráharapott az egyik levélre. - A fejem már nem fáj... Az csak egy pillanatnyi kis idegesítő érzés volt amin jobb volt mihamarabb túlesni, de azért köszönöm. Mondtam neki, majd egy barátságos mosoly ült ki az arcomra. Ezt a kis félreértést követően néma csönd szállt le a tűz köré és csak a gyöngéd ropogását lehetett hallani, ami rendkívül megnyugtató, főleg egy olyan helyen ahol mindent hideg és hó borít. Azumi-chan elővett egy kis füzetecskét amibe írogatni kezdett. A csend egy kicsit unalmas volt nekem, de hát ásítani meg nem illett, ezért én is elővettem kis füzetecskémet és ceruzámat, majd rajzolgatni kezdtem. Téma nem igazán akadt ezért úgy döntöttem valamelyest megpróbálom lerajzolni a velem szemben ülőt. Lassacskán kezdett alakot ölteni a kép amit készítettem, amikor a lány hirtelen megmozdult és közeledni kezdett felém, majd a füzetét elém helyezte.
- Hát túlzás azt mondani, hogy zenész... Csak van egy gitárom amit szeretek pengettetni, de most hogy így mondod... Szerintem ezt kijavíthatnád így:
""Csillag fényes éj borulj reám.
Takarj le fátyladdal s őrizd álmom
Légy te a lámpásom, álmodom!
légy te a fény, s vezess utamon."
- Szerintem így valamivel dallamosabb lett. Mondtam neki, majd én is megmutattam mindazt amin e kis idő alatt ügyeskedtem.
Nagy Fenyves Anime_girl_elf_2
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Vas. Jún. 19 2011, 16:25

- Ah értem. Akkor át írom itt és itt. Így tényleg más lett van ritmusa vagy is dallama. De a lényeg ugyan az maradt.
Kösz a segítséget.
Felálltam volna épp mikor meg mutatta, hogy ő mit csinált. Egy rajz és milyen szép. Na lehet csak az én szememben szép mert nem igen látok hasonló dolgokat. De szerintem akkor is jól meg van rajzolva és szép.
- Szép vagy is jól meg van rajzolva. Nem sokszor látok ilyeneket vagy is rajzokat. Nekem tetszik.
Nem ülök vissza a helyemre csak Tessa közelében maradok.
- Tudod amerre járok mindig le írom, a tájat a tábor helyemet. Emlékek és leírások, hogy egyszer vissza találjak a helyekre. Vagy, hogy meg találjam az embereket vagy emlékezek azokra akikkel találkoztam.
Nagyot nyeltem és folytattam.
- Szóval szeretnék rólad néhány sort írni.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Jún. 21 2011, 19:47

A kis rajzomat megmutattam a lánynak, már ha ő is megmutatta a versét amit írt. Igaz a rajzom egy egyszerű skicc volt, amit rövid idő alatt dobtam össze. Biztos vagyok benne, hogy sokkal szebb rajzot is tudtam volna csinálni, ha az időm engedte volna. Nem is törődtem sokáig ezzel a dologgal, miután megdicsért, hogy milyen szépen rajzolok, egy kicsit elpirosodott arccal, visszatettem a kis füzetecskémet a felszereléseim közé, majd a lány furcsa kérdésére összpontosítottam.
- Hát ez most egy kicsit váratlanul ért... Mondtam miközben az egyik kezemet az arcom elé tettem, majd rálehelve próbáltam melegíteni. - Nem vagyok valami fontos személy az életben, de ha ezt szeretnéd, szívesen mesélek magamról. Hmm...hmm... Hol is kezdjem...- hümmögtem egy sort, miközben a kezemet a homlokomra téve gondolkoztam - Kushieda Tessa a nevem és eme becses kis világ szerény kunoichije vagyok, bár nem éppen vagyok a legalkalmasabb shinobinak. Míg a társaim, egyre erősebbekké vállnak, én maradok ugyan az aki az akadémián is voltam. Aligha tudok létrehozni egy klónocskát, vagy egy gyenge Hengét. Pont emiatt a siralmas teljesítményem miatt döntöttem úgy, hogy gitározni fogok, amit viszont nagyon szeretek. Egy fának nekidűlve meséltem Azuminak, mindarról ami történt velem, viszont azt titokban tartottam, hogy melyik falu kunoichije vagyok. Elvégre háború van és ilyen időszakban könnyen ellenségekre lehet szert tenni, ha híreszteljük a falunkat. Főleg úgy, hogy Kabuto nem épp a legközkedveltebb figura a shinobi világban.
- De most már így is sokat beszéltem. Mondj te is valamit magadról. Kértem meg a lányt, egy barátságos mosollyal az arcomon.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Kedd Jún. 21 2011, 20:08

Rövid beszámoló alatt végig lázasan jegyzeteltem. A leglényegesebb vagy is mindent le írtam amit csak tudtam. A könyvem írás végeztével élre tettem.
Tessa kérdése nem lepett meg. Vártam, hogy hasonlót fog kérdezni. Hiszen ez a dolog oda vissza játszik.
- Azumi Yuurei vagyok. Egyeseknek meglepő a nevem. Szelem... nem túl kedves és babonás emberek szerint egyenesen rosszat jelentő név.
De ez engem nem érdekel. Szintén Kunoichi de ez gondolom első pillantásra látszott.
Fejemmel a táska és a két kard felé böktem.
- Csapat társaimmal nem volt semmi gond. Csak velem úgy éreztem. Bizonyos okok miatt nem illetem közéjük. Nem a jutsuk tanulását értem itt ez alatt. Csak nekem mindig is volt valamim ami csak kevés embernek. Talán a kétségeim vagy a gondolatok a tapasztalat és a meg döbbentő felismerés saját magammal kapcsolatban.
Tessa mellett ülve a tűzet bámulva meséltem életem rövid történetét. Hangom néha tompa volt semleges.
- Írni mindig is szerettem. Egy küldetés után pedig elhagytam a falum. Persze a főnökség engedélyét kérve. Röviden befejezés ként a volt csapat társaimnak sose mutattam meg azt. Vagy is a maximumot amit kitudok hozni ebből a testből.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Csüt. Jún. 23 2011, 12:26

//Csak hogy tudd, ezt a postot harmadjára írom, áramszünet, nethiány és egyéb dolgok miatt xD//

Fának támaszkodva pihentem és hallgattam mindazt amit Azumi mondott nekem. Már közel sem éreztem olyan feszültnek magam, mint amikor volt a "nagy belépőm". Akkor egy kicsit tartottam a lánytól, de most már valamennyire bízok benne. A kardjaira mutat, hogy ezzel is jelezze, ő is egy Kunoichi, mire én elmosolyodtam. Nekem is van két darab kardom, melyet még az akadémia elvégzésekor kaptam. Ezt a kardos dolgot be lehet tudni annak, hogy az apák azzal akarják némileg biztonságban tudni, hogy kardot vesznek neki amivel megvédheti magát. Én is pontosan ebből a célból kaptam.
- Egyébként én is úgy vagyok a rajzolással mint te az írással. Szívesen töltöm vele az időmet, bár mostanság egyre nagyobb szerepet kap az életemben a gitározás. Nagyon szeretem pengetni a húrjait, olyannyira, hogy ez még a napi edzés rovására is megy néha, talán pont ezért vagyok olyan gyenge. Közöltem a lánnyal, majd a felkínált ételt elvettem és hatalmasat haraptam bele, jelezve azt, hogy bízok Azumiban. - Egyébként miért pont erre vezetett vándor utad? A legtöbb ember inkább elkerüli az ehhez hasonló szélsőséges időjárással rendelkező tájakat. Mindeddig én is azok közé tartoztam, aki szerettek a megszokott meleg helyeken járkálni. Viszont most itt felfedeztem valami újat, valamit amit máshol nem lehet megtalálni. Egy hatalmas barlangon mentem keresztül, aminek a falai jégből voltak, gyönyörű látvány volt... Meséltem a lánynak, miközben két idegen bukkant fel tőlünk nem-messze.
-Oy Neechan! Kik ezek a betolakodók? Kérdezte az egyik férfi, mély hangon a mellette álló nőtől, aki válaszolt is rá. - Nem tudom, de nem volt épp szerencsés húzás a mi területünkre besétálni. Amint kimondta, az oldalukon lévő katanát ki is pattintották a tokjából és csak arra vártak, hogy reagáljunk valamit, valamit ami az életünkbe kerülhet.
Nagy Fenyves Zlafchad_kicsi_2Nagy Fenyves Menami_kicsi_2
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Csüt. Jún. 23 2011, 21:56

Mosolyogva nyugtázom, hogy Tessa bízik bennem. Legalább is annyira, hogy az ételből amit felkináltam mert venni. Nagyot sóhajtok. Látszik, hogy van valami egy dolog, vagy dolgok amik szívem nyomják. Ezt pedig tekintetem és arcom is tükrözi.
- Lehet nem itt születtem. Vagy is ilyen helyen. De el árulok egy titkot amit nem sok embernek mondtam el. Családom vagy is az őseim eredetileg a Fagy országából származnak. Talán a gyökereim. Vagy valamit ami bennem van. De csak a vándorok életét élve találhatom meg.
Belsőmben lelkemben mosolygok látva, hogy Tessa esik. nem tudom mért. De ez a pillanat. Ez a beszélgetés nagyon jól esik most. Kicsit felszabadított a társasága. nem csoda egy ideje már egyedül voltam. Tudtam mikor ő elmegy akkor én újra egyedül leszek. De lesznek szép emlékeim. lesz mire vissza emlékezek az egyedül töltött percekben.
Fejem egy fura páros érkezésére. Hangjára emelem fel és egyenesen rájuk nézek vér piros szemeimmel. Csak figyelem őket. Hirtelen meg jelenésük váratlan volt. Mint ahogy észre vettem nem békés a közeledés. Már kattanák ki is pattantak tokjukból.
- Tessa lehet nem sokára kellemetlen perceink lesznek. Ha harcra kerülne a sor. Kérlek húzódj hátra búj el.
Katanákrol Tessára vándorol a szemem. Majd tipikus kislányos cicás mosolyt láthat.
- Mert nem szeretném, hogy ha egy ismerősömnek, jövőbeli barátomnak baja esne.
Fel állok és a tűzz mellé lépek Majd le veszem magamról a köpenyem. Egy sima hétköznapinak mondható utazó nadrág van rajtam. Felette viszont egy felső aminek úja csak könyékig ér. Az anyaga pedig erős meleget adó. Tűzz mellet elég közel vagyok kardokhoz. De laikus szemnek még is távol. Talán egy méter lehet maximum a távolság.
- Yuurei vagyok. Nem szeretnék harcolni. A tűz mellet mindenkinek van hely. Van pár jó falat is. Nem szükséges, hogy a vér szennyezze a havat.
Próbáltam békésen lerendezni a dolgot. De tudtam, hogy ez nem fog menni. Nem is talán inkább sejtettem. Az érzékek őszeségé súgta.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Pént. Jún. 24 2011, 21:41

Evés közben két olyan személy tűnt fel, akikre nem számítottam. Na ez nem azt jelenti, hogy ismertem őket, de hát ki az az elvetemült aki ilyen kései órában bukkan fel egy havas fenyvesben, ráadásul hogy másokat heccből megtámadjon? Hát nem valami sokan tennék meg ezt, de pechünkre pont kifogtunk egy ilyen csapatot. Személy szerint amikor megláttam, hogy kipattintják a Katanájukat a tokjukból én megijedtem egy pillanatra, majd a kezemben lévő ételt letettem, hogy a kezeim szabadok legyenek. Azumi-chan még megpróbálta őket győzködni békés úton, azonban ők nem igazán akartak erre hallgatni.
*Betolakodók? Terület? Csak nem valami helyi yakuza szervezet tagjai, akik őrzik a területüket mint a megvadult vérebek?! Ez cseppet sem jelent jót...* Gondoltam végig ésszerűen a dolgokat, majd felálltam a kényelmes kis helyemről, majd az idegenek felé fordultam. - Rendben, odébbállunk. Sajnáljuk, hogy a területetekre merészkedtünk. Nem tudtuk, hogy ez a környék területekre van osztva, sajnáljuk! Jelentettem ki, egy mosollyal az arcomon, majd szedelőzködni kezdtem, azonban az idegenek nem érték be ennyivel.
- Oy, oy, kislány! Ne olyan sietősen. Meg kell hogy büntessünk titeket amiért ide jöttetek. Ezt nem nézhetjük tétlenül. Sajnos pechetek van... Modta egy hatalmas vigyorral az arcán a félmeztelen férfi, majd teljesen előrántotta fegyverét, majd kezét ide-oda járatta. - Ecc-pecc, kime-hetsz! Te-leszel-az-akit-kivégzek! Megállt a férfi keze méghozzá Tessán, majd nem habozott megtámadni őt. Egy gyors rohammal, a katanájának a markolatával gyomorszájba verte, amitől össze is esett a földön. - Neechan... Akarod a következőt, vagy azzal is eljátszadozhatok? - De kis mohó vagy... de rendben. Intézd el őt is! Nevetett fel, ahogyan a férfi ismét megindult és ugyanazzal a mozdulattal akarta a földre teríteni mint amivel Tessát is.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Azumi Yuurei Pént. Jún. 24 2011, 22:04

Lehunytam szemeimet. Láttam ahogy Tessát megüti az az ismeretlen férfi. újra leperget a szemeim előtt. Majd újra és újra és újra.
Egy kis olaj egy kis láng és már tombolt is a bosszú vágy. Kezdtem meg kedvelni a még idegen Tessát. Még nem bírtam benne teljesen de rövid idő alatt eldöntöttem. Érdemes arra, hogy védjem úgy mintha a vérem lenne.
Szemeim fel pattantak a vér szín izzót benne és halványan látszót. Majd hirtelen teljesen tisztán kivehető volt a vér színében játszó szemeimben egy-egy kör ami a kifényesített ezüst fényében pompázót.
- Én szóltam előre te kutya.
A sértést férfinak címeztem mivel az ö szemeibe néztem. Kezeimen is meg jelentek a jellegzetes minták. Mintha tetoválás lenne. De még sem az mert a minta leginkább a testbe futó erekre emlékeztet. Csak itt sokall sűrűbb a minta és az is ezüstös színű.
A két ninjato magától mozdult és lebegve állt meg a levegőben. Kezemben pedig két kunai tör. Egy szív dobbanásnyi idő volt amit vártam.
Idő, hogy meg gondolja magát. Majd rá támadtam. A férfira nem cseleztem és trükköztem. A két kard egy szere lendült Fentről jobb irányba és lentről bal irányba. Majd hirtelen az egyik kard a földre pottyant és a láthatatlan szelem kezek egyikével próbáltam meg ragadni vagy lehető legerősebben meg ütni. Ezzel ki zökkentve a koncentrációból. Amire rá tett talán egy lapáttal a különös harc modor is. Mert nem minden nap látni lebegő látszólag maguktól mozduló kardokat. Az egyik kunnai tört a férfi felé dobom. Míg a cse után ha sikerül ha nem a szelem kezekben újra két kard lesz. Közben pedig a másik kunaira egy robbanó cetlit rögzítek. Arra az esetre ha a nő hátulról támadna. Igy ha azt feléje dobom elég időm lesz, hogy váltsak vagy alkalmazkodjak a két ellenfélhez talán.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Nagy Fenyves Empty Re: Nagy Fenyves

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.