Shiawase Zouo

3 posters

Go down

Shiawase Zouo Empty Shiawase Zouo

Témanyitás  Shiawase Zouo Pént. Ápr. 02 2010, 23:33


Bővítmény:

Pszichológiai felügyeleti akta

Név: Shiawase Zouo
Beosztás: genin
Szocializációs folyamatot felügyelő felelős jounin: Akahigi Minoru
Szocializációs folyamat beavatatlan tagjai: Takeshi Yuu; Gaidoku Mao

A/1
Hivatalos jelentés a felügyelő sensei beszámolója alapján:

Zouo érkezett először a terepre, hogy elfoglalja magát, gyakorolni kezdett pár kunaival. Másodikként Mao toppant be, tekintve, hogy ő is nyugodtabb, zárkózottabb típus, csendesen telepedett le egy kicsit arrébb. Utolsóként érkezett meg Yuu, a flegma energiabomba, aki rögtön Zouot szemelte ki magának, hogy megtréfálja. ahhoz képest, hogy fiú volt, és erőszakosan akart behatolni a személyes szférájába, Zouo nem reagált kirívóan. Csupán egy mozdulattal elkerülte a testi kontaktust, bár lehet, hogy ha nem bukkan fel Akahigi-san, komolyabbra fordul a dolog, de a jounin úgy döntött, ezt nem várja meg.
A bemutatkozás után az a meggyőződés alakult ki a senseiben, hogy Zouo roppant kemény burkot vont maga és a világ közé, határozott, de egy gyerekhez képest túl érett álmai vannak, túl spártaian fogalmaz, és túlságosan kiszámíthatatlan, épp azért, mert nem lehet tudni, mi jár valójában a fejében.
A tesztharc alatt háttérbe vonult, passzívan figyelte az eseményeket, hogy bekapcsolódott volna-e, az a jövő titka marad, ugyanis a falu vezetőjének egy hírnöke magához rendelte a csapat tagjait. Zouo-t különleges külpolitikai események miatt ki kellett emelni a csoportból és egy új ember felügyelete alá vonni.

A/2
Rövid interjú a csapattársakkal:
Gaidoku Mao: Nincs vele baj, zárkózott, de kötelességtudó. Kicsit furcsa... de ki nem?
Takeshi Yuu: Megvert az ég két búvalbélelt antiszoccal. Ön szerint ez nem gáz? Ha nem tudnám a választ, a hajamat tépve ordítanám: ki volt az a nemnormális, aki ezekkel egy csapatba osztott? Bár azt meg kell hagyni, jó darab. Egy jéghegyet feladat felolvasztani.

B/1
Betoldás a falu vezetésének adminisztrációs osztályáról

Háttérkörülmények: Vízesés Országában titkos tevékenységről jelentettek a falu kémei. Feltehetően Hang Országbeli ninják egy titkos kísérleti laboratóriumot hoztak létre az ország területén belül. A hírszerzés feltételezése: a Hősök vizének megkaparintásával valamilyen katonai előnyre kívánnak szert tenni. Az eset főként azért érinti a falut, mivel Vízesés Országa egyetlen olyan szomszédja, amely kis ország, és szövetségben áll Konohával, valamint a nemrég bekövetkezett iwagakurei támadás óta belsőleg is meggyengült, így elsődleges célpontja lehet egy esetleges offenzívának.

A falu shinobiállománya igen korlátozott, így szükséges genin(ek) bevonása az ügybe

Küldetés szintje: A/S.

A küldetés végrehajtói: Gen'Ei, Shiawase Zouo

A/3
Rövid feljegyzés Zouo és a falu vezetőjének találkozásáról (szemtanúk jelentései alapján):

A küldönc, aki hírt vitt az új feladatról: "Azt hiszem, épp a szokásos szintfelmérő harcot zavarhattam meg, mindenesetre úgy nézett rám, mint aki mindjárt keresztüldöf fegyverével, azonban, mikor megemlítettem Enraku-dono nevét, arcára visszamerevedett az érdektelenség, de a szemeiben valami apró fény csillant, az érdeklődés fénye."

Pár szolgálatban levő őr: "Fegyelmezett léptekkel érkezett meg nem sokkal a küldönc távozása után. Ha nem tudnám az okát, elborzadnék, hogy tud egy ilyen fiatal lány ennyire érzéketlen és kemény lenni. Mégis, teljesen biztos vagyok benne, hogy a lelke mélyén igenis izgult...

Enraku-dono egyik közvetlen munkatársa: "A szeme sem rezzent a feladat hallatán. Úgy állt ott, mint egy ANBU tiszt, aki mögött már sokéves tapasztalat van. Csupán egyszer fitorodott el alig észrevehetően, mikor Enraku-dono megemlítette, hogy egy társa is lesz. Olyan érzést keltett bennem, mint egy megszállott, vagy mint egy bolond, aki nem fogta fel a dolgok súlyát. Ennek a meggyőződésnek viszont ellentmondtak értelmesen csillogó szemei, valamint az az alázatos mondat, amellyel távozott: "Megtiszteltetés számomra a belém fektetett bizalma, és örömmel adózok akár életemmel is a faluért" Ilyet egy 14 éves lány nem mond...

A/4

Gen'Ei rövid tájékoztató levele (címzett a falu vezetője, Enraku-dono):
-részletek-

"...Valóban olyannak bizonyult, mint amilyennek leírtad. A kommunikáció fonalát nekem kellett felvennem annak ellenére, hogy egyértelműen jeleztem, megkapja a kezdeményezés jogát. Ahogy közelebb értem, frusztrált lett, majd egész ellenséges. Tudtam, hogy nem lesz könnyű eset, de felülmúlta a várakozásaim..."
"...A mosoly két ember között híd, köztem és közte azonban szakadékként tátongott... az őrjöngés határait feszegetve rántott elő egy kunait, és rám ordított mint egy sarokba szorított vadállat, valóban úgy tűnt, hogy meggyőződése lett, nincs vesztenivalója..."
"...jó döntés volt meghátrálni, és utat engedni dühének. szabadulva a frusztrációtól ugyanis hamarosan visszanyerte önuralmát és nyugodtságát. Tanulságnak viszont első osztályú volt: fel kell készülnöm, hogy bizonyos gesztusokra a normáktól eltérően reagál, ami akár negatív, akár pozitív irányba is kihathat a küldetés alatt, de mindenképp teher a számomra..."
"... utunk eddig érdektelenül telt, tekintve az erőltetett menetet, úgy döntöttem, lepihenünk egy, a célszektorhoz közel levő kis faluban..."
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Shiawase Zouo Empty Re: Shiawase Zouo

Témanyitás  Shiawase Zouo Pént. Ápr. 02 2010, 23:37


A/5

Zouo jelentése a küldetésről
-részlet-

A feladatom egyszerű volt: beszivárgás.

A/6

Gen'Ei jelentése a a küldetésről
-részlet-

"Úgy döntöttem, a legkönnyebb, ha információkat szerez nekünk. Ártatlan (?), fiatal és védtelennek tűnik. Senkiben nem keltene gyanút. Egy, inkább a szemet gyönyörködtető, mint kényelmes ruhát kellett beszerezni (a költségtérítéshez csatolt számlát lásd lejjebb). Ezután javasoltam neki, hoyg egy kocsmában lásson munkához, a fedősztori egyszerű volt, a szüleit keresi..."

B/2
Számla:
Sengoku yume sekai ruhabolt és lolita szaküzlet
2435-Shin gaku
Shiho, Maiden tsuji, 4/b

Részére: Gen'Ei
2436 Shin goku
Shiho, Irokoi tsuji 34.

Sanphusfriend Barbeg női ruha 1db ár: 650 Ryou

-pecsét-, -aláírás-

Shiawase Zouo Cute_Lolita_Maiden_Outfit_6_Pieces_C00225_01

A/7
Pszichológiai ellenőrző beszélgetés
Alany: Shiawase Zouo
A kezelést vezeti: Dr. Murasaki
-részlet-

"- Kiskorú női egyednek kellett kiadnom magam. Így megfigyeléseket végeztem, majd következtetéseim teszteltem Gen'Ei-samán. A tesztet sikeresnek nyilvánítottam. Bár egy valamit nem értettem: "Csak ne hidd, hogy benned nincsen semmi gyermeki. Károdra válhat." Hogy kellene értelmeznem Murasaki -sama?"
"- Olyan kocsmát kerestem, ahol viszonylag sokan vannak, lehetőleg munkásruhában. Mivel a bánya bezárt, nekikeseredett embereket kerestem, olyanokat, akik csak csöndesen vagy tombolva ülnek sakejuk felett. Nem is kellett túl sokáig kutatnom. Hamar találtam egy ilyet. Talán az egész város összes kocsmája megfelelt volna... "
"- Egy nő mentett meg, így őt használtam fel a terv megkezdéséhez..."

A/8
Szóbeszéd Shiho utcáiról
Egy helybéli nő:
"az a lány olyan elveszettnek tűnt, rögtön a védelmére keltem. Nem tudom, mit kereshetett szegény éjnek idején az utcán, ráadásul pont egy olyan helyen. De amikor a szemébe néztem, önkéntelenül megborzongtam, mintha egy meglett felnőtt rejtőzött volna a gyermeki test belsejében, aki megpróbál átverni. Utólag fordult meg csak a fejemben, hogy lehet, hogy egy Onival, vagy egy Youkaival volt dolgom, aki valójában lelkekért jött a városba..."


A/9

Gen'Ei személyes levele Enraku-donohoz
-részlet-

"...gyermektestbe bebörtönzött felnőtt... Annyira szürreális, hogy már-már el se hinném, ha nem állt volna velem szemben"
"...olyan volt, akár egy misztikus porcelánbaba, ha így sem jár sikerrel, az emberek immúnisak lettek errefelé az ártatlannak tűnő szépségekre..."
"... elszántságával és fegyelmével nem volt több gondom..."
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Shiawase Zouo Empty Re: Shiawase Zouo

Témanyitás  Shikaku Pént. Ápr. 09 2010, 16:53

Köszönjük az újra-feltöltést!

[Ne felejtsük el: innentől az utolsó bővítményre adott chakraszint él, amíg egy másik bővítménnyel adunk illetve elfogadunk küldetésért kapott chakrajutalmat (amit a bővítményhez kell linkelnetek, hogy elfogadjuk).
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Shiawase Zouo Empty Re: Shiawase Zouo

Témanyitás  Shiawase Zouo Vas. Júl. 31 2011, 16:54



Shiho-i incidens <jelentés második fele>
(a kaland első . részletesen leírt - része ki volt játszva, a mesélő Hidan volt, a befejésért meg gome, ennyire tellett -.-")

Melléklet
B/3
Helyszíni jelentés Shihoból (Fuwakasa Zasshi):

"A károk jelentősek. A különös események, amelyek a bánya bezárását követték, a városháza feldúlásával kezdődtek. Mint kiderült, a falu vezetése korrupt ügyekbe keveredett, s kiderült felelősségük a bánya eladásában. A polgármester a dúlás után beszámíthatatlanná vált, így csak az alpolgármestert tudtuk elérni,a ki annyival kommentálta az esetet: " A falu teljesen elpusztult, most már teljesen felesleges hangsúlyozni, hogy a bánya veszteségessé vált, üzemeltetése még előbb tönkretette volna a falut, mint eladása." Az eset hátterében ismeretlen elkövető áll, egy biztos, képzett ninja lehetett, tekintve a memóriatörlés tökéletességét. "

"A jelentések szerint a polgármestert végül az elmebetegek intézetébe kellett szállítani. Orvosa lemondta, hogy akut üldözési mániája alakult ki, s folyamatosan egy gyermektestbe bújt démont emleget, s meg van róla győződve, visszajön érte, s elintézi, mert, mint állította, nem megfelelő Lélek a falu vezetése feladatainak ellátásához. "

" A bánya berobbanása, és kigyulladása élhetetlenné tette a környezetet, a lakosságot kiköltöztették a föld alatti mesterséges járatrendszer 10 km-es közeléből, hiszen a tűz következtében mérges gázok szállnak fel manapság is a felszínre törve. A tűzoltóság szerint azonban szerencsére a bánya valóban kiürülőben van, így az maximum fél évig éghet, majd a tűz kialszik majd. Addig viszont várhatóan, környezetvédelmi szakértők szerint, az élet teljesen elpusztul majd a vidéken."

A/10. a
Részletek Gen'Ei hivatalos, szóbeli beszámolójából készült írásos összefoglalóból

"Míg Zouot a kocsmába küldtem körbeszimatolni, magam a város dolgaiba ástam bele magam. Nem volt meglepő, mikor a szálak a városháza tagjai kezében látszott összefutni. A mellém rendelt genint összeszedve azonnal utána is jártunk az addig megtudtaknak, betörve a városházára. Jobbnak láttam megfélemlíteni őket, hogy komolyan vegyenek bennünket, hsizen, ha igazak - márpedig kiderült, valóban igaznak bizonyultak a kémeink által szállított információk - akár ninjákat is vethettek volna be ellenünk. A polgármester azonban kereket oldott, Zouot küldtem utána."

A/11 a
Zouo beszámolójából készült írásos jelentés

"A parancsot teljesítve eredtem a nyomába. Nem menekülhetett el. Lényegében esélye sem volt, szánalmas lélek volt csupán."
*az alany hangjában megvetés*
"Hamar elkaptam. Azt az információt kaptam, a megbízója hozzám hasonlatos démon volt. Gen'Ei-san addig végzett a többiekkel. Ezután engem hátrahagyva a szálláson, kezdett újabb nyomozásba."

A/10. b
"Nem akartam koloncként magammal vinni, minél gyorsabban akartam a kapott információt ellenőrizni. Nem számítottam rá, hogy képes önálló akcióba kezdeni engedély nélkül. Bár tény, meg sem tiltottam neki."

A/11 b
"Végiggondoltam az addig összeszedett információk alapján a dolgot, s a bányához mentem. Onnan indult az egész, ott kell legyen a megoldás. S azt a parancsot kaptam a Lélektől, tudjak meg mindent. Hát nem késlekedhettem és várhattam Gen'Ei-samára. A bánya bejárata azonban, igaz, lehetett erre számítani, gondosan le volt zárva. Várhattam volna előtte, hátha felbukkan valaki, de úgy véltem, túl észrevehető lenne, ha épp ott mozgolódna valaki, hiszen minden bizonnyal egy-egy elkeseredett falusi még felkereste eme bejáratot, hogy dühöngjön részegen vagy csak keseregjen egy sort a tövében. Ahogy észrevettem, az itteniek hajlamosak ilyen minősíthetetlenül felesleges dolgokra. Masaki sensei szerint ezek érzelmek. Szerintem badarság.
Előbbi gondolatmenetemből következett, hogy kell legyen valahol máshol si bejárat, s ez után kezdtem kutatni, illetve bármilyen jel után, amely különös lehet a környéken. Sajnos tévedtem, így nem maradt más hátra, berobbantottam a lelakatolt ajtót, mert kellett legyen lenn valaki, a gépek morgása a felszínig hatolt."

A/10. c
"Mikor nem találtam a lakásban, ahol hagytam, sejtettem, hogy a bányához ment. Dühös voltam, de hidegvérem megőrizve indultam utána. Végtére is, valóban eljött az ideje, hogy magában a létesítményben is szaglásszunk végre."

A/11. c
"Klónom küldtem előre, magam elbújtam, de mivel nem történt vele semmi, így megsemmisítettem, s magam haladtam óvatosan beljebb. Szándékosan nem világítottam semmivel, hogy egyrészt ne fedezzenek fel, másrészt én viszont azonnal észrevegyem, ha valahonnan fény érkezik. Így jutottam el a bánya egy nagyobb üregébe, s tárult fel előttem eme különös világ egy része. Többre azonban nem emlékszem, mert hatalmas ütés érte a fejem. Mikor ismét magamhoz tértem. Gen'Ei szigorú tekintetével találtam szembe magam, van egy olyan érzésem, szándékosan intézte úgy, hogy semmire se emlékezzek... Odakinn voltunk, de még így is láthattam a jeleit annak, hogy az egész bánya lángolhat, csak úgy okádta magából a tüzet."

A többi ide vonatkozó anyag titkosítva bel- és külbiztonsági okokból, ezért nem kerülhetett be az alany pszichológiai aktájába.

<<A két hónapos bővítmény ide ékelődik>>

2. bevetés: Futártempóban Hoppou Takumi no Satoba
//mesélő: Shikaku, Zetsu, helyszín: Fű Országa - A falu vezetőjének irodája, Hoppou Takumi no Sato//

Küldetés: egy üzenet továbbítása a Hoppou Takumi no Satoban tartózkodó Fű falusi delegáció számára - szint: D
Megbízott shinobi: Shiawase Zouo Rang: D

A/12 - Beszámoló Shiawase Zouo szóbeli jelentése alapján

"Azonnal útnak indultam, s a tőlem telhető leggyorsabban siettem a helyszínre. Így is jó ideig tartott az út, de mivel kaptam engedélyt arra, hogy használjak a harci tablettákból, pihenni sem álltam meg feleslegesen. Az út semmi említésre méltót nem tartalmazott. Á megérkeztemkor azt kellett tapasztalnom, a helyzet bonyolultabb lesz, mint azt előre gondoltam és sejtettem. A falu kapuja rendellenes pozícióban meredezett az égről. Óvatosabbá váltam, bár eredetileg is lesből közelítettem meg a falut, azt tervezve, hogy ellenőrzöm a helyzetet, s ha mindent rendben találok, kissé visszább kúszva, "hivatalosan" is megérkezem. Így ettől eltekintve osontam be a kapun, azt tervezve, elkerülöm a nagyobb összecsapásokat. Pechemre egy férfi akadt az utamba, ki, bárhogy is próbálkoztam, észrevett, s kitessékelt a faluból.
Szerencsémre érkezett két Víz Országból származó kunoichi. Az egyikőjüket Hanának nevezte a férfi, és híresebbnek tűnt, úgy gondolom, a falu bizonyosan be tudja azonosítani ennyi információ alapján. Ők ketten lefoglalták a férfit, így én, mivel feladatom az üzenet átadása volt, elhagytam a kapu környékét, s egy hátsó bejáratot igyekeztem keresni. Itt viszont konohaiakba botlottam, akik a szövetségeseink, így vártam, hogyan viselkednek velem szemben. Feajánlották, csatlakozzak hozzájuk, amit előnyösebb volta miatt elfoagdtam.
A konohai csapat átagosnak tűnt. Egy jounin vezette a csapatot, s volt velük egy civil követ is. A csapathoz tartozott még három genin, akik mind kezdőnek és riadtan elszántnak tűntek, semmi említésre méltót nem produkált. Mire a faluba érkeztünk hátulról, vagy elültek a harcok, vagy eltávolodtak, itt legalább is már a kialakulóban levő nyugalom uralkodott a környéken. Miközben a falu belseje felé sétáltunk, felfedeztem pár Fű falusi fejpánttal rendelkező shinobit, megkerestem a vezetőjüket. Shabuka kapitányt, majd az üzenetet átadtam. Mivel egyéb utasítást nem kaptam tőle, visszatértem a faluba."

A/13
Masaki sensei beszámolója Zouoval történt rendszerinti beszélgetéséről

"Elégedett volt, s régóta először láttam némi nyugalmat a szemeiben. Nehéz észrevenni az ilyesmit, mert nem az a típus, aki könnyen belelovallja magát érzelmekbe, de úgy hiszem, büszke volt magára, hogy Enraku-dononak szolgálatot téve sikeresen teljesített egy küldetést. Említést tett arról, hogy ismét fogadja majd, s biztos benne, hoyg ha keményen dolgozik, elérheti bizalmát. Eltökéltsége, hogy a ezető testőre lehessen, nem csökkent, úgy vélem, valóban jó ötlet volt kitaníttatni, s sikerült a rögeszméit olyannyira módosítani, hogy a falu hasznos ninjája legyen, eddig legalább is biztatóak a jelek, s személyisége, bár rideg, de tökéletesen stabilnak tűik legalább."

//Jutalom: +11 chakraszint
+1100 ryo --> adatlapra már felvezetve//


3. bejegyzés: Eltűnni, megszűnni, bizalomba feloldódni bármi áron


A/14: Shiawase Zouo megfigyelésének felfüggesztő határozata:

A mai naptól fogva elrendelem az alany további pszichológiai megfigyelésének felfüggesztését.

A dokumentum a falu vezetőjének aláírásával és pecsétjével, valamint orvosi ellenjegyzéssel ellátva.

Zouo kötelezően vezetett naplójának utolsó bejegyzése:

"Megkaptam a kegyet, s mindent el fogok követni, hogy ne veszítsem el többé. Egy hetem van, egy hetem, hoyg felkészüljek arra, amire szánt az ég, aztán már soha többé nem leszek olyan, mint voltam mostanáig, mert bizalma, történjen akárhogy is, örökre az enyém marad. Most már meghalhatok, meghalhatok teljes nyugalommal a nevében."

//Jutalom: +1 chakraszint - Shikaku, Fű Országa, A falu vezetőjének irodája

Így a karakter összchakraszintje jelenleg 112//

Egy hetet kitöltő tanulás és felkészülés
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Shiawase Zouo Empty Re: Shiawase Zouo

Témanyitás  Darui Szomb. Szept. 03 2011, 15:24

Yo!

Ezzaz, Zouo-chan elérte célját, és megszerezte a hőn áhított elismerést. Valamint már nem kell naplót sem vezetned, hogy megfigyelhessenek. De ne feledd, egy valaki szemmel fog tartani mindég, és az én leszek Razz
(Tetszik nekem ez a karakter Very Happy )

Kapsz is tőlem +15 chakrát valamint 2000 Ryo-t De csak azért mert megtetszett nekem ez a jelentéses módszer Very Happy

Üdv Bee!
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Shiawase Zouo Empty Re: Shiawase Zouo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.