Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

3 posters

Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Aug. 12 2018, 19:07

Helyszín: Konoha gyakorló területeink egyike.


Tomoe kezdő ch szint: 375


Felszerelés: Az adatlapon bla bla… kezdjük már el!




    Teljesen szokványos nap, teljesen szokványos unaloműző gyakorlással. Fogalmam sincs róla, hogy a Sensei mikor jelenik meg, vagy egyáltalán megjelenik e, egy küldetés hírét hozva magával. Így egy komolyabb edzésbe nem merek bele kezdeni abba pedig, hogy új technikát tanuljak végképp nem. Hisz ha hirtelen küldetésre kell mennem akkor ott száz százalékosnak kell lennem. Így csak ilyen unaloműző kunai dobálgatásokkal meg pár katon technika felelevenítésével kötöm le magam. Tudom-tudom, totál klisé… de hát nincs mit tenni ha egyszer ez a helyzet. Bár az őszintét megmondva magam is halálian unom ezt a szituációt. Lassan már azon a szinten vagyok, hogy leidézek egy farkast és szag alapján megkeresem a Sensei-t és fenékbe billentem, hogy mi a szart tököl ennyit és miért nem megyünk küldetésre.
~És még ez a mihaszna akar minket Chuunin vizsgára küldeni. Elfelejtettek neki szólni, hogy ahhoz egy bizonyos szintű küldetést el kell végezni?~
Talán ezen gondolatok miatt képzelem oda a Sensei képmását a fatörzsre amelyet dobálok. Lassan már annyira beleélem magam, hogy nem elégszem meg azzal, ha három kunai kést állítok a fejébe. Ide valami keményebb kell. A szemeim felcsillannak és elkezdenek lángolni. Elkezdek kézpecséteket formálni, majd amikor az utolsó párnál járok hátraugrok egy szaltó kíséretében majd amikor fejjel lefelé tartok elsütöm a technikát.
~Katon: Gouka Mekkyaku!~
A pusztító lángok megindulnak a fatörzs felé, majd oda érve felrobbannak és hatalmas pusztítást okoznak. Sajna nem egy Mekkyaku volt ez az imént, csupán egy gyerek ábrándozásai. Tény, hogy egy napon szeretném megtanulni a technikát, de jelenleg azzal is beérem, ha a Goukakyuu no Jutsumat annak képzelem.


   Nem sokkal a Goukakyuu robbanása után egy másik rázza meg a földet, azt pedig kétlem, hogy utórengés lett volna. Valaki más huncutkodása áll a dolog hátterében, ami arra enged következtetni, hogy valaki más is gyakorol a közelben. Ez egy unatkozó gyermek fantáziáját igencsak fel tudja kelteni. El is indulok a robbanás forrásához, abban reménykedve, hogy játszótársat talál magának. Mikor a közelébe érek és megállok az egyik fa vaskosabb ágán, akkor egy eddig ismeretlen arcot pillantok meg. Egy kissé torzonborz, feketés barnás hajú idegen. Egyik kezén Konohai fejpánt, míg a másikon Kumogakurai. Személy szerint még soha nem hallottam még ilyet, hogy egy shinobi két külön falu jelét hordja magán, és egyik sincs áthúzva. A szinte érzelem mentes arckifejezésen látszik, hogy Ő is nagyon élvezi azt amit épp csinál, ezen oknál fogva kissé felbátorodva kezdeményezek társalgást.

-Hé te! Ki vagy te és mit csinálsz?! Tény, hogy Konoha fejpántját hordod, de még soha nem láttalak. Tovább Kumogakure jelét is viseled, így közöd van ahhoz a faluhoz is. Ha onnan jöttél nem kéne, hogy kiséreted legyen?
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Hasegawa Zauki Vas. Aug. 12 2018, 20:40

// Megbeszéltek alapján a mokuton kekkei genkai-t nem használhatom a harc során. Ezt a technikahasználat értékelésénél az esetlegesen ellenőrző staff kérem vegye számításba. A saját technika jelenlegi erejéről pedig az állandó mesélőmet kérdeztem, ki tanította a technikát, s ma is ő viszi a karakteremet útján, Uchiha Kagamit. //

Ch: 545
TJP:95
Felszerelés: Derekán kardja, melyen egy tárolópecsétben a zanbato. Két oldalt egy kicsit átszabott övtáska, melyből mindkettő félig kunaiokkal van tele, félig shurikenekkel. Kardja alatt, hevederrel derékra kötve tekercse, mely tele van robbanócetlikkel, melyeket készített a lapjára. Tároló tekercsek ruhaujjba varrva, amik tárolják a többi felszerelést.


  Egy meleg, unalmas, szokványos nap, mely csak arra jó, hogy kiengedd magadból a fáradt gőzt, hogy lazíts, edz, csinálj valamit ami kedvedre való. Így tettem én is. A gyakorlóterepek eldugottabb zugaiban tengettem óráim, s tökéletesítgettem technikáim. Főként azokat, melyek igényelték is a folyamatos fejlesztgetést, mint például a Shokidanom. Ha már a mokutont nem használhattam, Yamato utasításai szerint. Összegyűjtöttem hát chakrámat tenyeremben, s mikor már-már szemmel látható chakraköd kezdett keringeni, elkezdtem egy bolhányi pontra sűríteni. Mint egy fekete lyuk, úgy szívta befelé magát a chakra, mely természetéből adódóan elszökni vágyna, ezáltal a látszólag békés, nyugodt gömb mely szabad szemmel láthatóan kirajzolódott, olyan mértékű feszültség és tiszta energia tárolója lett, amekkorát még nekem, a kitalálójának is nehézkes fenntartani. Ám nem elégedtem meg sosem azzal, hogy a megszokott szintet érjem el. Tovább gördítettem mindig egy fokkal. Addig-addig adagoltam a chakrát és sűrítettem, míg már alig tudtam tartani... Éreztem a határt, karom már reagált a chakra kordában tartására. Mint aki súlyokat emel, s ereje végén jár, úgy remegett a kezem. Kisebb nagyobb rángások jöttek már elő.
~Ez most a határ... erős, de erősebb kell. Többet kell edzenem...~ Indítottam meg a jutsut tartó jobb kezem.
Pontosan tudtam, hogy ha instabillá válik, az legalább a karomba kerül, s nem kevesebbe, így tudomásul vettem, hogy az egyetlen út ennek fejlesztésére az edzés. A gömböt lassan felemeltem magam mellé, egy pillantást vetettem méretére még...
-Nem elég!- Nyomtam bele azzal az előttem állú bábuba.
A fa darabkák szétrepültek, részei apró darabokban terítették be a teret. S mint ahogy az sejthető, ez a művelet nem is kis hanggal járt...
-Talán mégse csak egy karom bánta volna...- Bámultam elképedve művemet, majd tenyeremet.


Nem kellett sok, hogy felfigyeljenek rá. Egy ifjú shinobi bukkant fel, ki szándékaimról és személyemről kérdezett, miközben én továbbra is elmélyedt tekintettel bámultam markomba. Enyhe szünetet hagytam magamnak, hogy végig gondoljam mit válaszolok, majd halkan, legalábbis halkabban, mint ő, válaszoltam.
-Kirei... szólíts Kireinek... Apám így nevezett el...- Ugrottak be az emlékképek egy tartályról, s egy fehér arcú férfiról, ki ezt a nevet emlegeti, miközben figyel engem az üvegen át, s hozzám beszél. Szavai halkak, s a víz mögül kivehetetlenek, ám ezt a szót... ezt a nevet, megértettem, s akárhányszor meghallom, valami közelségét érzem. Egy ismerős mégis új érzést, mely a múltamhoz köthető, mégsem emlékszem rá tisztán. Mindenesetre kizökkenve már-már meditatív állapotomból a fiúra szegeztem tekintetem, fent tartott tartott kezem pedig ökölbe húztam magam előtt.
-Kumogakure shinobija vagyok aki egy képzés keretén belül konohába jött, s mivel mindenhol emberhiány van... nos besegítek addig kicsit. Kölcsönös haszon mindkét félnek. Most pedig... te.. vagy... soron.- Szólítom fel nevét kérve, enyhe szünetekkel szavaim közt az utolsó mondatrésznél, miközben visszaengedem magam mellé karomat, s felkapom derekamra a fának támasztott tekercsem. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Aug. 12 2018, 21:39

    Az idegen körül mindenfelé fa szilánkok hevertek. A hely legalább úgy nézz ki mint az ahol én tomboltam az imént. Azonban az Ő esetében nem látok tűzre utaló nyomokat, akkor nem túl valószínű, hogy egy akton elemű technikával okozta volna ezt.
-Képzés mi? Egyszer én is voltam egyen, bár akkor még Akadémista voltam. Mindenesetre a kérdésedre válaszolva. A nevem Tsuuzoku Tomoe, konoha geninje vagyok. Jómagam is a közelben tréningeztem amikor figyelmes lettem a robbantgatásodra. Gondoltam meglesem miújság erre. Remélem nem zavartalak meg nagyon.
Egy határozott mozdulattal az ismeretlen elé ugrok, pár méterre vele szembe. Pár perc néma csend. Végignézek rajta, látszik, hogy jópár évvel idősebb nálam, továbbá a fizikuma is elég jó. A tekintetéről kiolvasható, hogy egy merengő típussal van dolgom, legalábbis nekem eddig ez jött le róla. Ebben olyan mint én, egy időben rendszeresen láttam azt a tekintetet amikor tükörbe néztem. A múlt és a jövő együttesen kínozzák Őt. Nem tudja, hogy miért történtek bizonyos dolgok a múltban, és hogy mi lesz a jövő. Kétségek közt vergődik, mint én akkoriban… Akkoriban amikor az elmém épsége egy hajszálon múlott. Lehet Ő is… Nem… Biztos, hogy Ő is átélt hasonlókat, ha nem rosszabbakat mint én. Ilyen messzire eljött, hogy erősebb legyen. De egy Kumoi mit kaphat meg itt amit otthon nem. Mondjuk ha a Raiton elemből indulok ki… Lehet a falu elő legendájához jött? Akiről azt rebesgetik, hogy kettévágott egy villámot? Vagy teljesen más okból van itt? Csupán csak a falvak közti viszony megerősítése végett? Ezt csak Ő tudja, megkérdezhetném, de nem tisztem beleszólni. Azonban a neve… Mintha bizonytalan lenne ilyen téren. Álnév? Vagy más traumatikus dolgok lehetnek a háttérben? Azonban ezeket a dolgokat félretéve megtöröm a csendet.

-Ha már úgyis képzésen vagy itt, mi lenne ha együtt gyakorolnánk. Úgyse látom most itt senkit aki képzést tartana, így talán belefér a dologba egy kis “baráti acsarkodás”. Mit szólsz hozzá? Benne vagy?
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Hasegawa Zauki Vas. Aug. 12 2018, 22:10

  Az idegen bemutatkozott, majd hamar kérdezni kezdett a "képzésről", miután láthatóan megfogta figyelmét a törmelék.
-Egy képzés, igen. Bár másabb, mint amin jártál. Ez személyi.- Válaszolom nyugodt hangvételben.
Ezután közelebb szökkent... olyannyira, hogy az számomra túl közel legyen, így kettőt hátraléptem inkább. Végig mért a magát Tomoe néven bemutató személy, mely kissé kellemetlenül érintett, ám szólni nem szóltam. Rövidesen pedig valami harcról kezdett beszélni, meg a gyakorlásról. 
-Való igaz, most nincs itt senki, aki fogná a kezem, aki mutassa mit kell tennem..., de épp ezért ér valamit. Gyakorolni szeretnél? Előbb mutass valamit. Nem azért, mert gyengének tartanálak, vagy magamat erősnek... csupán nem biztos, hogy képes leszek rá...- Felelem, miközben balomat ökölbe szorítva előrenyújtom, várva, hogy hasonlóképp tegyen, s kezdődjön a harc.
Közben pedig kardomra helyezem jobbom, fordított fogásban megragadva azt, pontosabban markolatát. 

Amennyiben elfogadja az ajánlatot, úgy egyből egy vágással indítanék, majd ha kitér előle, hátraszökkenek, s egy mizudangant vetek be, melybe nem viszek sima chakrát, így csupán hátra lökné találat esetén. Ha sikerül hátralökni, azonnal fölé ugranék, s kardommal egy lefelé irányuló szúrást indítanék. Amennyiben csak hárítani tudja, úgy elkezdem a taijutsuval vegyített csapássorozatom, melynek célja a fegyvertartó kéz lefoglalása, majd a pusztakezes támadás bevitele volna első sorban. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Aug. 12 2018, 22:32

    Kezét felém nyújtva azt kéri tőlem, hogy mutassak valamit. A szám jobb szélét kicsit feljebb emelve egy félmosoly varázsolodik az arcomra, miközben elindulok felé, hogy én is oda rakjam az öklöm. Miközben lépkedek, minden egyes lépéssel egy kevés chakrat nyomok a földbe, ezzel készítve elő a terepet. Mikor vele szembe érek megállok pár másodpercre, a szemébe nézek és látom, hogy ettől egyre inkább frusztrálva érzi magát. Lehunyom a szemeimet inkább, és pár másodperc erejéig koncentrálok. Mikor elegendő mennyiségű chakrát gyűjtöttem össze alatta akkor lassan megindítom felfelé a jobb kezemet. Ekkor ő egyből támadást indít felém, mely igencsak hirtelenül ér így meglepődök kicsit. A vágást a jobb kezével indította el, így az én bal oldalamon hajtódik végre. Hátradobom a bal felem, ezzel kikerülve a vágást, majd elkapom az öklét mielőtt még menekülőre venné.
-Azt kérted mutassak valamit. Akkor üdv a pokolban.
Ezzel a végszóval a chakrám kirobban alóla és egy lángoszlopot formál a felszínen. Még a robbanás előtti pillanatban előre rántom őt, majd elengedve a kezét hátra ugrok. Még a levegőben végrehajtom a szükséges kézjeleket, majd már egy jó mély levegővel érkezem a földre, készen annak a kilehelésére.
~Katon: Goukakyuu no Jutsu~
A Goukakyuut pontosan oda küldöm, ahol eddig állt, azonban ennyivel még nem érem be. Újabb levegőt veszek és ismét pecséteket formálok, a célterület ezúttal az iménti rész felett a légtér, hogy ha esetleg oda akarna ugrani menekülés kép ne legyen túl könnyű dolga.
~Katon: Housenka no Jutsu!~

A kis gömböket egy vizszintes vonal mentén oszlatom el, próbálva lefedni a területett. Ezek után felkészülök az esetleges beérkező támadásra, miközben újabb chakratömeget gyűjtök a földbe magam alatt.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Hasegawa Zauki Vas. Aug. 12 2018, 23:10

 Az események felpörögtek, s egy ravasz mosollyal kezdte a harcot az ifjú. Mire észbe kaptam lábam alól lángok kezdtek el felcsapni, melyből ugyan egyből elugrottam, mégis szereztem sérüléseket, s köpenyem is égni kezdett egy részen. Villámgyorsan ledobom magamról ruhadarabom, s készülnék az ellentámadásra, ám ekkor látom a földet érő srácot, amint befejezi a kézpecséteket.
~Goukakyuu? Legyen...~ Kapom magam elé kezeimet, s kézpecsétekbe kezdek, mielőtt elérne a tűzgömb. ~Suiton: Mizudangan!~ Indítom meg a sima chakrával telített lövedéket, mely mérete magáért beszél.
A víztömeg, mely még talán az ellenfelem goukakyuujánál is termetesebb, kioltaná az ellenfél jutsuját, s ha nem is teljes erővel, de haladna tovább. Ezt az alkalmat megragadva, míg a gőz, mely ekkor keletkezőben van, felszáll, előkészítenék pár kunait, s három kézpecsét megformálása után, tenyeremet földre rakva, csupán a hangra figyelnék, miközben a föld alatt létrehozok egy shokidant. A hangra, mely minden élőlénynél jelen van.. a mozgás hangjára. Az eddigiekből ítélve ugyanis nem fogja egy ilyen elkapni ellenfelem, félre ugrik vagy hasonló, s amint megmozdul, a gömb, melynek burka acélkeménységű, megindulna a föld alatt, s az éppeni tartózkodási helyén robbanna. Elő nem bukkanna, csak a föld rejtekében port kavarna. Amennyiben ez megtörténik, szimplán egy shunshinnal belevetném magam a porba, s a látás hiányának köszönhető feltételes előnyömet kihasználva, a három darab kunait megpróbálnám úgy dobni, hogy leszűkítse mozgásterét, majd kardom markolatáról megidézném zanbatomat, mellyel aztán lecsapnék. 


Chakratartalék: Kb 70% ha minden sikerül.
Állapot: 80% felületi égések.
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Aug. 12 2018, 23:34

    A housenkákat időm se volt elsütni, hisz egy hatalmas víztömeg indult el felém. Még annak ellenére is, hogy a Goukakyuum egy jelentős részét elpárologtatta, igencsak emberes termete maradt. Azonban kikerülni már nem volt esélyem és bár a legyengült támadás nem ejtett
komolyabb sebet, az ütközést így is megéreztem, továbbá egy nagyobb probléma is keletkezett. Vizes lettem, én pedig gyűlölöm a vizet. A földön fekve nézek körbe, a gőzben semmit sem látom, valószínűleg Ő se. Azonban a tapasztalat mindig előnyös. Feltehetőleg jobban kiéleződtek az érzékei azalatt a pár év alatt amióta aktív shinobi. Óvatosan előveszek egy kunait, melyet a legalapvetőbb dologra fogok felhasználni… elterelés. Jobb kezemet a számhoz emelem, hüvelyk ujjamat pedig elharapom. Minden mozdulatomat próbálom minimálisra csökkenteni, ezzel elkerülve a zaj keletkezését. Amikor ezzel meg vagyok, akkor csupán csuklóból dobom el a kunait egy random irányba. Bár így nem megy oly messzire, talán elég, hogy elérjem a célom. Tudom, hogy ha sokáig megmarad a köd akkor nem sok esélyem lesz. Így amint a munai földet ért és zajt csapott, sietve kézjelekbe kezdek és hátrébb vetem magam. Fontos döntés előtt állok, mire van szükségem? Valakire aki esetlegesen hátulról fedezz és gyógyít, vagy valakire aki szemből véd és támad? Gyorsan kell döntenem.
~Kuchiyose: Asao!~
-Asao keresd az égett bőr szagát!

A veterán farkas beleszagol a levegőbe, majd egy Doton: Katsu technikát használva ketté repeszti a talajt a szag irányába. Ezt követően rögtön cselekszem, a már korábban összegyűjtött chakrámat egyből a szakadékba vezetem, majd ott benne aktiválom a Jigokut.


Állapot: 95% - kisebb zúzódás


Chakra: 50% - Goukakyuu, 2 Hikuma no Jigoku, B szintű farkas idézés
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Hasegawa Zauki Hétf. Aug. 13 2018, 00:34

  Tervem részben vált valóra, hallottam a vízlövedék szétloccsanását, ám egy ideig nem hallottam helyváltoztató mozgást. Mindenesetre a shokidanomat beeresztettem a földbe, s épp egyenesedtem volna fel, mikor a föld egyszeriben szét nyílt. A művelet nem volt lassú, így elugrani ugyan nem tudtam, ám kardomat a még táguló rés oldalába szúrva, majd azon meglendülve felugrottam a távolodó partok egyikére.
~Ez még jól is jöhe...~Fejeztem volna be fejben a mondatot, mikor egyszerre egy tűztömeg lobbant fel a mélyedésből. 
~Szóval a földből, ugye?~ Alkottam újra kézpecséteket, ám egymás után két sorozatot...
-Shokidan!- Hoztam létre egy újabb gömböt, melynek ereje gyengébb volt, a nyomás kisebb volt benne mint előbbi társában, ám cserébe mérete kicsivel nagyobb volt. Akkora, hogy rá tudjak lépni. Ám mint említettem, két sorozat volt...
-Suiton: Hahonryuu- Adom bele minden megmaradt chakrám, mely terv szerint //Kagamival egyeztessünk sikeréről// feltölti a rést.
Eztán arcomon lévő jel felvillan, s megrepedezik.
-Szép... valóban erős vagy, és valóban előhoztad a harci kedvem... azonban könnyen lehet hogy vége, szóval figyelj a lépéseidre!- Szólalnék fel míg másodpercek alatt bezúdul a nagy mennyiségű víz, mely újra elővarázsolná a rossz látási feltételeket.
-Suiton: Hebi no Ken!- Alkotnék meg 5 vízpengékkel felszerelt vízsárkány méretű kígyó jelenne meg, melyek a szél rózsa minden irányából támadnának a célpontra.

Amennyiben védelmet húzna fel, a földben maradt shokidant a védelmi vonal mögé irányítanám, így alulról egy védtelen pontból beküldve azt, míg egy kígyó próbálná áttörni magát az akadályt, s a többi vár az alkalomra, vagy esetleges meglepetés során a következő támadásra. Mindeközben valamennyivel a föld felett, hogy egy hasonló katon technikával támad, úgy ne érhessen el, a második shokidannal fellebegek, s magam mellé veszek két kígyót, ugrásra kész állapotban tartva őket. 

// feltörte a tárolópecsétet, 80% chakrát visszanyert, melyből alkotta a kígyókat.
Ch: kb 50% így //  

Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Hétf. Aug. 13 2018, 00:58

    Víz csobogása… rengeteg víz csobogása. Nem… én utálom a vizet. Nem érdekel mennyit csinált, mindet elpárologtatom.
-Asao gyorsan. Gyere ide és segíts a chakráddal. Szükségem lesz egy kis hátszélre.
Kézpecsétekbe kezdek miközben a háttérben újabb vízcsobogás hallatszik fel, de ez most más. Folyamatosan örvénylő, szinte már sikoltó vízfolyam.
~Vadkan, kutya, madár, majom, bárány… Kuchiyose: Genta!~
Újabb füstréteg száll fel, mely a sikeres idézést hivatott jelezni. Az öreg bölcs, a klán sámánya itt, hogy támogasson a harcomban. A gőz is felszáll lassan, így ellenfelem alakja, valamint a körülötte örvénylő víz lassan kezd alakot ölteni. Azonban valami nem stimmel. Méterekkel a felszín fölött áll.
-Asao mondom a tervet…

Pár pillanatnyi suttogás után mindkét kezem a földre csapom. Négy chakratömeget kezdek el a földbe koncentrálni a lehető leggyorsabban. A kígyók már elindulnak felém, amikor épp végzek azzal amit elterveztem, vagyis részben. Három részt sikerült időben eloszlatnom három külön irányba, így azokat aktiválva létrehozok három Jigokut. Ezzel egy időben Genta elsüti a Fuuton: Kami Oroshi nevű technikáját. Ezt úgy hozza létre, hogy a szel egy két méteres körben keringjen körülöttünk, felkarolva a lángoszlopaimat és egy tűztornádót alkosson, mely folyamatosan tomból eszméletlen hőfokon. Ha minden igaz a kígyóknak így esélyük sincs. Eközben Asao a támadást készíti elő. Ő még akkor elindult, mielőtt aktiváltuk volna a technikákat. Egy remélhetőleg pontos ugrással lelöki az idegent arról a vacakról, majd amikor a földön van egy gyors és határozott Lefejező Jutsuval a föld alá rántja, így képes lehetek frontálisan támadni a negyedik chakratömeggel, melyet közvetlen alá irányítok és amint a föld alá kerül belobbantom alatta.


Chakra: 30% - 4 Jigoku


Állapot 90% - minimális égési sérülések a tűztornádó közepén.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Hasegawa Zauki Hétf. Aug. 13 2018, 02:38

Ellenfelem képes volt sárkány méretű vízkígyóim nagyobb részét elpárologtatni, így kettő maradt csupán. Ugyan a shokidan célt ért, s látszólag nem vette észre a fiú, az felrobbant ahogy előbukkant, s természetéből adódóan magával rántva mindent. Két formám közt, lassan elvesztették erejüket, s összeestek. Nyugtom azonban továbbra sem volt, hisz egy farkas, melyet Tomoe idézett egyszer csak előbukkant a föld alól, egyenesen rám, melynek következtében a földre rántott, s a lefejező technikával egyből hatástalanított. A shokidan lassan feloldódott, s hirtelen forróságot éreztem... a tűz alólam csapott fel, s égetett meg.

// Köszönöm szépen a játékot, érdekes és értékes információkat tudtam meg belőle a karakteremről, s annak hiányosságairól is. Bár arra nem emlékeztem, hogy a katon a suiton gyengéje volna. Vicces érdekes volt, élveztem. Very Happy A végső poszt hosszáért elnézést kérnék, nem nagyon tudtam mit írni többet. //

A PvP-ben használt technikáim:

Technikák:
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Hétf. Aug. 13 2018, 15:25

    Két robbanás rázza meg a talajt. Az egyik kétségkívül az én technikám, míg a másik ellenfelemé. Mindkettőnk terve az volt, hogy a másik alól indítunk támadást. A robbanás pillanatában Gentaval megszüntetjük a tornádót, nehogy véletlen bele repüljünk. Ennek ellenére így is komoly sérüléseket szerzünk. Miközben próbálok feltápászkodni a földről látom, hogy ellenfelem is kapott elég rendesen. Jobb kezemmel az egyik sebemhez nyúlók, majd abból egy kevés vért megkaparintva végrehajtók egy utolsó idézést. Minden egyes pecsét megformálása fájdalmas, azonban erős akaraterőmnek köszönhetően végigcsinálom őket. Mikor lerakom a kezem a földre kiejtem a technika nevét. Szinte alig hallható, hisz beszélni is alig maradt erőm.
-Kuchiyose: Hime

Amint végbemegy az idézés én erőtlenül zuhanok előre a földre. Már a kérésemet sem bírom elmondani Hime-sannak, de szerencsére Ő pontosan tudja, hogy miért idéztem ide. Egyből elkezdi az én, majd Genta sebeinek begyógyítását. Miután verünk végez, megkérem, hogy az idegent is lássa el, hisz hiába küzdöttünk komolyan, semmi rossz szándék nem volt ebben. Legalábbis részemről semmiképp, hisz jómagam csupán időtöltő elfoglaltságnak szántam az egészet. Végső soron így belegondolva, rohadtul élveztem.


///Valóban élveztem ezt a harcot, mint személy is. Köszönöm a lehetőséget neked Tobi, továbbá azt is, hogy hagytál picit jobban érvényesülni. Az utolsó posztod előtti gondolkodásod meg külön élvezet volt hallgatni.\\\


Használt technikák:
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Uchiha Kagami Kedd Aug. 14 2018, 00:25

Szervusztok!

A harcot lezárnám, szép volt mindkettőtök részéről. Sokat nem tennék hozzá, csak megírom az értékelést. A megmérettetés szintje és a használt technikák alapján, mindkettőtök összesen:

12 chakrával és 8 TJP-vel


lettetek gazdagabbak, a Kaszinó értékelési szabályzata alapján.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2 Empty Re: Hasegawa Zauki vs Tsuuzoku Tomoe Round 2

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.