Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete

2 posters

Go down

Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete Empty Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete

Témanyitás  Mitsunobu Ryounsuke Vas. Ápr. 04 2010, 17:22

Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete QEMXXUtvAwJVB15PFwVR
Mitsunobu Ryounsuke

Név: Mitsunobu Ryounsuke

Kaszt: Genin
Ország:  Tűz országa
Kor: 14
Nem: Férfi
Felszerelések: 5db kunai, 5db shuriken és egy katana.
Kinézet: Fekete szeméig érő haj amit hátul összekötve hord. A szeme világos barna. A teste nem mondható se izmosnak se gyengének inkább a kettő közt van. Egy fekete, hosszú ujjú felsőt visel mellé egy fekete nadrággal és egy kívülről fekete belülről pedig vörös köpenyt visel.

Jellem: A feladatait nagyon komolyan veszi éppen ezért van az, hogy nem tűri az idétlenséget a csapatában ha küldetésre megy. Ezen kívül elég mosolygós egyén. Még akkor is mosolyog mikor valaki már rég sírna. /apjától örökölte/. A célja, hogy egyszer olyan erőssé váljon mint amilyen az apja volt.

Előtörténet:


14 évvel ezelőtt születtem Konohagakure no Satoban. Éjszaka volt és viharos szél fújt. Egyik ember se gondolta volna, hogy van olyan család akinek ez a nap boldogabb lesz mint valaha. Az anyám két órán keresztül vajúdott mire sikerült megszülnie engem. Apám egyből elkezdte hajtogatni, hogy rá hasonlítok, de ezt mindenki észre vehette. De végül is nem az számít, hogy kire hasonlítok hanem az, hogy mire vagyok képes. A szüleim úgy neveltek ahogy az egy sima családtól várható volt, de azért nem voltak olyanok... Ugyanis az anyám és az apám shinobik voltak ráadásul elég jók.  Ahhoz képest, hogy shinobik voltak engem kezdetekben nem úgy neveltek. Először míg be nem töltöttem a hatodik életévemet úgy kezeltek mint egy közönséges gyereket akit nem érdekel a shinobi harcművészet, de ez ügyben tévedtek ugyanis nagyon érdekelt hála a szüleimnek. Mikor betöltöttem a hatodik életévemet a szemükbe mondtam, hogy én is szeretnék shinobi lenni. Az anyám és az apám megpróbált lebeszélni róla, de nem hagytam magam. Elég sok ideig tartott mire belenyugodtak és elvittek az Akadémiára.

- Nos fiam ez lenne az Akadémia ahol megtanítják neked az alapokat.-
Mondta majd kézen fogott és elvit beíratni. Én csak ámultam és bámultam a sok ninja láttán, hiszen életemben eddig csak két ninját láttam. Miután sikeresen be lettem íratva olyan boldog lettem, hogy nem is tudom azt szavakba önteni. Vége apám és anyám nyomdokaiba léphetek és én is erős harcossá válhatok. Éjszaka nem is tudtam aludni olyan izgatott voltam. Másnap reggel egyből kiugrottam az ágyamból, felöltöztem és megreggeliztem majd elindultam az Akadémia felé. Miközben sétáltam az épület felé azon gondolkoztam, hogy tényleg lehetek e olyan erős mint az apám. Annyira belemerültem a gondolataimba, hogy fel se tűnt mikor megérkeztem. Gyorsan bementem és felfutottam az úgynevezett osztályba. Mikor beléptem a sensei csak annyit mondott, hogy üljek le egy üres asztalhoz és maradjak csöndben. Körbenéztem és kerestem egy üres asztalt. Pont egyetlen egy volt. Gyorsan odamentem és leültem. Miután leültem körbenéztem, hogy milyen arcok is vannak itt. A szemem megakadt egy szőke hajú gyereken aki olyan szorgosan írta azt amit a tanár mondott, hogy már majdnem füstölt a papír. Mivel egy ideig csak nézelődtem semmit sem írtam le azokból a dolgokból amiket le kellett volna és ha ezt a tanár megtudta volna száz százalék, hogy letekerte volna a fejemet, éppen ezért gyors leírtam pár fontos dolgot és tovább bámészkodtam. Miután vége lett az órának az a gyerek odajött hozzám aki nagyon irkált.
- Üdv. A nevem Daisetsu és ha jól tudom én vagyok a legjobb tanuló.- Mondta majd kinyújtotta a kezét, hogy kezet fogjon velem.
- Szervusz. Én Mitsunobu Ryounsuke vagyok.- Mondtam majd kezet ráztam Daisetsuval.. Az elkövetkezendő napokban úgy összebarátkoztam Daisetsuval, hogy sokan azt hitték, hogy testvérek vagyunk, ugyanis szinte mindent csináltunk. |na jó azt azért nem xD| Daisetsu az eszéről volt „híres” én pedig a képességeimről ugyanis mindent tökéletesen csináltam hála a szüleimnek. Hála Daisetsunak még azokon a feladatokon is ikert arattam, ahol ész kellett. A szüleim egy idő után már büszkék voltak rám és örültek, hogy engedték azt, hogy tanulhassam a shinobi harcművészetet.Teltek múltak a napok, hetek, hónapok és egyre erősebb és okosabb lettem. Daisetsu csak okos volt, de nem volt valami járatos a kunai és shuriken hajításban ezért korrepetáltam úgy ahogy ő engem az elméletnél. Szegényke a kezdetekben elég bénácska volt, de ahogy teltek a napok úgy ügyesedett. Egy nap rátértünk az órákon a Bunshin No Jutsura. Ki gondolta volna, hogy ez az egyszerűnek tűnő jutsu valójában iszonyatosan nehéz? Először azt hittem, hogy egyből sikerülni fog, de tévedtem mert az első próbálkozásnál semmi sem történ csak egy nagy füst felhő keletkezett. Először mindenki nevetett ugyanis én volt az az első aki megpróbálta. Miután más embernek se sikerült mindenki abbahagyta a nevetést inkább azon bajlódtak, hogy megcsinálják az a nyamvadt jutsut. Már három hete gyakoroltuk a jutsut, de még így is csak három embernek sikerült.
- Ajjaj ahogy látom itt csak az a három ember lesz genin három hónap múlva.- Jegyezte meg a sensei miután a negyedik héten sem sikerült másnak mint annak a három embernek. Ennek nem nagyon örültem ugyanis az volt a célom, hogy olyan jó shinobi legyek mint az apám. Úgy döntöttem, hogy nem alszok és csak gyakorolok. Már vagy négy napja gyakoroltam mikor sikerült. Egyből felébresztetem apát és anyát és bemutattam nekik a csodálatos klónomat. Ezt azért tettem mert tudták, hogy nem nagyon tudtam megcsinálni. A szüleim nagyon boldogok voltak és azt mondták, hogy biztosan genin leszek. Még egy hónap volt hátra a vizsgáig és Dai még mindig nem tudta megcsinálni a jutsut és ez nagyon elszomorította és egy idő után úgy tűnt mintha már nem i érdekelné a vizsga ezért megmondtam neki, hogy ha itt feladja soha sem lesz belőle sikeres shinobi, ugyanis a shinobik bármit megtesznek a cél érdekébe. Dait nagyon meglepte a hirtelen idegességem, de megértette és megkért arra, hogy tanítsam meg a jutsura. Ez a hozzá állás már tetszett ezért a maradék időt arra szenteltem, hogy Dait segítettem. Elérkezett a vizsga előtti utolsó nap. Annyira izgatott voltam, hogy nem tudtam aludni pont úgy mint mikor először mentem be az Akadémiára mint tanuló. Egész este csak gyakoroltam, hogy biztosan sikerüljön. Miután felkelt a nap felöltöztem és megreggeliztem. Miután mindkettő teendőmmel végeztem elindultam az Akadémiára. Azon gondolkoztam egész úton, hogy szegény Dai át fog e menni. Mikor megérkeztem Dai az Akadémia előtt várt rám.
- Jó reggelt.- Köszönt Dai- Itt az ideje belevágni ebbe a nyomoronc vizsgába ha mér itt vagyunk.- Mondta belelkesülten Dai és benyitott az Akadémiára. Együtt mentünk föl a terembe ahol már majdnem mindenki jelen volt. Leültünk a helyünkre és megvártuk a míg mindenki meg nem érkezik. Miután mindenki megékezett a sensei elkezdte mondani a mai napot.
- Nos, mindenki egyenként behívunk a szomszéd terembe ahol kérjük a vizsga feladatot és ha sikerül akkor genin lesz, de ha elbukik akkor már csak jövőre vizsgázhat!- Mondta szigorúan majd kiment a teremből és helyette bejött egy fiatal srác. Tíz percenként mondott egy nevet, hogy kik menjenek át a terembe. Én amilyen szerencsés vagyok a névsor alján helyezkedtem ellenben Daial aki az elsők közül indult és jött vissza fejpán nélkül. Nem értetem a dolgot hiszen mikor gyakoroltuk sikerült neki, de amikor odajött hozzám elmondta mi történt.
- Annyira izgultam, hogy nem tudtam a jutsura koncentrálni és így nem sikerült egy klón se csinálnom.- Mondta elég szomorúan hiszen egy kiváló eszű shinobi növendékről volt szó.
- Nyugodj meg Dai. Jövőre sikerülni fog.-Kezdtem el nyugtatni, de a nyugtatást félbeszekítota a fiatal srác hangja.
- Mitsunobu Ryounsuke.- Mondta majd körbenézet, hogy ki is fog elindulni. Mikor felálltam lehete látni rajta a meglepődést.
- Sok siker Ryou.- Mondta Dai. Nem néztem senkire sem miközben mentem a szomszéd felé. Nem volt hosszú a távolság, de nekem annak tűnt hiszen annyira izgultam én is.
~ Ha most elbukok akkor szégyent hozok anyámra és apámra.~
Gondoltam majd megálltam az ajtó előtt. Vettem egy nagy levegőt és benyitottam. A terem kisebb volt mint gondoltam. A vizsgáztatók a terem túlsó végében ültek egy asztal mögött ami tele volt fejpántokkal.
- Jó napot- Köszöntem majd beálltam a terem közepére és vártam, hogy mit mondanak a biztosok.
- Szervusz Ryounsuke- Köszönt a jobb oldalon ülő.- Gondolom tudot mi a feladat, de ha mégsem tudnád elmondom neked. Egy klónt kell készítened és összesen egyszer próbálhatod meg.- Mondta majd jelezte, hogy várja a produkciómat. Összetettem a két kezemet és felkészültem a jutsura.
~ Csak egy lehetőségem van a mai napon. HA ezt elszúrom szégyent hozok a családomra.~ Gondoltam majd letöröltem a homlokomról az izzadságot és felemeltem fejemet.
- BUNSHI NO JUTSU!!!!!- Ordítottam és éreztem, hogy rengeteg chakrát szabadítottam fel. Amint elvégeztem a jutsut körbenéztem és megláttam a saját hasonmásomat amint mellettem áll.
- Gratulálok. Mostantól Genin vagy.- Mondta a vizsgáztató és adott egy fejpántot amit egyből felkötöttem a homlokomra. Ahogy kiléptem a teremből olyan felszabadul és szabad volt mint még soha. Azon a napon rájöttem, hogy egy lépéssel közelebb kerültem a célomhoz ami nem volt más mint, hogy olyan erős harcos váljék belőlem mint az apám volt fiatalabb korában.








A hozzászólást Mitsunobu Ryounsuke összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 18 2016, 17:02-kor.
Mitsunobu Ryounsuke
Mitsunobu Ryounsuke
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Specializálódás : "Kicsi a bors, főleg az őrölt"

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete Empty Re: Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete

Témanyitás  Mitsunobu Ryounsuke Vas. Ápr. 04 2010, 22:56

*dobpergés* Nos, igen azt hiszem bejelenthetem, hogy befejeztem az előtörténetemet!
Mitsunobu Ryounsuke
Mitsunobu Ryounsuke
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Specializálódás : "Kicsi a bors, főleg az őrölt"

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete Empty Re: Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete

Témanyitás  Hidan Kedd Ápr. 06 2010, 00:42

*Trombitaszó*
Ahoj! Az előtörténeted el van fogadva, azzal az egy feltétellel, ha a szövegben kicserélsz minden Kage Bunshint egyszerű Bunshinra, mert hatalmas a szintkülönbség a kettő között, geninként még csak sima klónt csinálhatsz. Írj adatlapot. Játssz, virulj, fejlődj, gyilkolj! xD
Chakra: 100, mint mindenkinek
Pénz: 3000
Ajándék technika: Genjutsu Kai
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete Empty Re: Mitsunobi Ryounsuke Előtörténete

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.