Yamada Misa előtörténete

2 posters

Go down

Yamada Misa előtörténete Empty Yamada Misa előtörténete

Témanyitás  Yamada Misa Vas. Ápr. 18 2010, 17:17

Név: Yamada Misa
Kaszt: genin
Falu: Kirigakure no Sato
Jutsu: Suiton - Kirigakure no Jutsu
Kor: 12
Nem: Nő
Vércsoport: A+
Felszerelés: 5 Kunai, 5 Shuriken, 10 Robbanójegyzet, 10m drót, 1 szerszám szett, 5db füstbomba, 1db elsősegély készlet, tekercsek, tinta, 1db shurikentartó, 1db övtáska
Jellem: Egy elég szégyenlős lány, legalább is annak tűnik, de belül mindent megtesz azért hogy jobb legyen.

Előtörténet:

Kirigakure no Sato-ban születtem. Teljesen átlagos családként éltünk. Egész kicsi korom óta ninja akartam lenni hogy megvédhessem a falum, mert az apám elég sok rémtörténetet mesélt a faluról, a harcokról, és a falut érintett kudarcainkról, mivelhogy ő is ninja volt. Ezen kívül mesélt még Kirigakure no Sato hőseiről, vezetőjeiről, és ezeket a történeteket nagyon figyelmesen, izgatottan hallgattam végig. Ez a pont volt az amikor elhatároztam hogy én is olyan hős akarok lenni mint akikről az apám beszélt. Nemsokkal később megszületett az öcsém, akit eleinte nagyon szerettem, de ahogy észrevettem a szüleim őt sokkal jobban szerették mint engem ami nagyon bosszantott, főleg hogy később amikor mindketten elég idősek voltunk, apa elkezdett minket tanítani shuriken gyakorlatokra, és ilyesmire. Mert bármennyire igyekeztem az öcsémnek sokkal jobban ment, és az apám mindig mondta is neki " - Szép volt fiam " - és én esténként kint marattam gyakorolni, de az öcsémet nem tudtam leelőzni. Később már egymás ellem is küzdöttünk, és én mindig alul maradtam ellene. Kezdtem feladni a reményt hogy valaha is ninja váljék belőlem, hiszen lassan eljött az akadémiára való jelentkezés napja. Minden erőmet összeszedtem és megállás nélkül gyakoroltam. Eljött a nap, mikor apa elkísért beiratkozásra. Megláttam az egyik barátnőmet. Ő volt a legjobb barátnőm. Már három éves korom óta ismerem. Mindig ő segített nekem, mint például amikor megismertük egymást, a játszótéren. Egy velem egyidős fiú piszkált engem, ő odajött és megvédett. Ő egy évvel idősebb volt nálam, és látszott is hogy nagy különbség van kettőnk között, mert ő sokkal talpraesettebb, és magabiztosabb volt. Mégis ő volt a legjobb barátnőm. Mielőtt bementünk volna apával beiratkozni, odamentem hozzá, és elkezdtünk beszélgetni. Vele annyira könnyen szótértettem, hogy azonnal visszatért a kedvem. És másnap mosolyogva mentem tanulni. Bár a rengeteg jobb tanuló járt velem egy osztályba, de én nem bánkódtam miatta mert tudtam hogy így is mindent megteszek. Négy év múlva a genin vizsga előtti éjszakán különös álmom volt. Álmomban nagy ninja voltam, akiről legendákat szőttek, és küzdöttem a szeretteimért. Reggel eljött a nagy nap, a genin vizsga napja. Az álmom annyira felbátorított, hogy már alig vártam hogy én következhessek. A bátorságom addig tartott míg meg nem láttam a vizsgáztatókat. Félénken bemutatkoztam, és ők osztották a parancsokat. Az első feladat egy shuriken gyakorlatot kellet bemutatni, ami nem ment túl fényesen, de megcsináltam. A második pedig egy Bunshin no jutsut kellet végrehajtani. Hallottam hogy valaki 4-5 klónt is meg tudott csinálni, de nekem csak két klónt sikerült, de ezzel is átengedtek a vizsgán, és boldogan jöttem ki a teremből. Hazamentem és büszkén mutattam meg a fejpántot az öcsémnek, ami be kell valljam jó érzés volt hogy most nekem is sikerült végre valami olyan ami neki még nem, de ezzel együtt rájöttem hogy milyen rossz is így, szóval kibékültem vele ami nagyon jó érzés volt. Gyorsan szaladtam megmutatni a szüleimnek, és láttam apám szemébe, hogy végre rám is büszke volt. Ez nagyon boldoggá tett. Így elkezdtem felfelé törni, hogy olyan jó ninja lehessek mint apám meséiben.



// Ezt az avatart szeretném: http://kepfeltoltes.hu/view/100418/Yamada_Misa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Úgy tudom hogy a Suiton - Kirigakure no Jutsu Kirigakure ninjáknak alapképesség //
Yamada Misa
Yamada Misa
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

Yamada Misa előtörténete Empty Re: Yamada Misa előtörténete

Témanyitás  Shikaku Hétf. Ápr. 19 2010, 22:21

Én is büszke vagyok, hogy valaki gyerekként egy gyereket akar játszani, és nem mást. Gratulálok; egyszerű és hihető sztori. A Kirigakure no Jutsu és a Muon Satsujin alaptechnikák, azonban a MS-t csak akkor tudod használni, ha már elég tapasztalt vagy.

Tessék, a kép méretezve: http://khaos.blog.hu/media/image/narutohun/characters/yamadamisa.jpg

Chakraszint: 100
Szint: D
Rang: Genin (D)
Jutsu: Nawanuke no Jutsu
Pénz: 1730 ryo
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.