nadahara előtörténete, még befejezetlen

Go down

nadahara előtörténete, még befejezetlen Empty nadahara előtörténete, még befejezetlen

Témanyitás  Vendég Kedd Ápr. 06 2010, 22:17

Név: Nadahara Hanzo
Kaszt: Genin
Ország: Tűzország- Konoha
Kor:13
Felszerelések: 5 kunai, 5 shuriken, 20 robbanócetli, 2 tekercs-az egyikben a család katanájával (chakra érzékeny)
Kinézet: Szőke haj, Kékes zöldes barnás árnyalatű szemekkel.
Jellem: Egy játékos, olykor meggondolatlan fiucska, aki még a munkát is összeköti a játékkal. Szeret enni, és pihenni, de a kemény edzést és munkát sem veti meg. célja, hogy minnél, még az apjánáli is erősebb ninja legyen.

Előtörténet:

Sziasztok! Hanzo vagyok 13 éves genin. Eddigi életemet szeretném nektek elmesélni, hogy mik történtek velem, hogyan szerepeltem az akadémiai vizsgán és a genin vizsgán egyaránt. Na meg spersze még sok más dolgot. Szóval ha érdekel a történet tartsatok velem.

Január 24-én születtem ippaku jegyében Konohában. A családom a Nadahara klán, apám áll az élén. Ő Nadahara Tokimara
nadahara előtörténete, még befejezetlen Sandaime_Kazekage_by_pokefreak

klán legerősebb tagja, 3 elemmel is rendelkezik: szél, tűz, és föld. HA felnövök akkor mindenképp túl akarom őt szárnyalni. Sokan elismerik a faluban akárcsak a klánt, mivel szinte midnenki kiváló és erős ninja, na meg persze tisztességes egytől egyig mind. Persze itt is van egy-két olyan alak aki lázadobb típusú és nem szeretik ha parancsolgatnak nekik. De velük még szerencsére nem volt baj.Reméljük nem is lesz. Egyenlőre ennyit a klánról, róluk később mesélek majd még, vagy nem.
A születésen nem volt nagy durranás. Simán a világrajöttem egy tavaszi napon, mikor a fák már virágoztak. Az egész kert rózsaszínben pompázott. De apám nem volt a anyám mellett ebben a pillanatban, hiszen ő egy fontos és veszélyes küldetésen volt. Egy konohai lázadót kellettelkapnia aki fontos terveket vitt el a faluból. Apám 2 másik ninjával kelt útra. Születésem utáni harmadik nap tértek haza erről a sikeres küldetésről. Mikor meglátta, h fiú vagyok nagyon megörült. Sokat játszott


A hozzászólást Meho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 10 2010, 16:07-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

nadahara előtörténete, még befejezetlen Empty Re: nadahara előtörténete, még befejezetlen

Témanyitás  Shikaku Kedd Ápr. 06 2010, 22:24

Már nem 100%, de mivel még csak most épülünk és nincs minden szabály a helyén, ez nem mínuszpont.

A limitek 5 kunai, 5 shuriken, 20 robbanócetli kezdő játékosnál, egy katana pedig belefér, az pedig, hogy egy fegyver reagál chakrára általános a jól elkészített fegyverek között, a katana ebből a szempontból előnyben van, hiszen az mindig is a legjobban kidolgozott fegyverek egyike volt (csak ne téveszd össze a chakrára való reagálást az elemre való reagálással).

Várom a szerkesztéseket és a történetet, hajrá!
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.