Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

3 posters

Go down

Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta Empty Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Szomb. Okt. 01 2022, 02:54

Prológus

- Hallottad a pletykákat?! Azt mondják, vörös szempárral rendelkező ninjákat láttak. Egy tejes falut kiírtottak... - Nem igaz... dehát én úgy tudom kihaltak mind egy, hicc... szálig. - Pedig igaz ha mondom! Gondolj csak bele, ha szereznénk egy olyan szemet... még ezt a kocsmát is megvehetnénk belőle, akkor aztán ihatnánk roskadásig. Hahaha. - Ámen! Hicc..
Két férfi nevetése törte meg a csehóban kellemes légkörét, melynek hangulatát a ma esti fellépő szolgáltatta gitár és énekhangjával. Egész estés előadását a két férfit kivéve mindenki csodálta és odaadással figyelte, ám a leányzót más nem érdekelte igazán csak a két borozgat akik érdekes történeteket mesélnek egymásnak.
Az est végén amikor a csapos már tessékelte ki a részeg nemkívánatos egyéneket, megköszönte a lánynak is a fellépését és hálásan meg is fizette azt. Az énekes mélyen meghajolt, elvette a pénzt és elbúcsúzott. A két férfi akik egymást támogatva próbáltak a sötét úton hazatámolyogni, még látótávolságon belül voltak ezért sűrűbbre vette a lépteit, hogy utólérje őket, köpenye alól pedig éles pengéjét elővéve készenlétbe helyezte azt.
- Sziasztok fiúk! - Köszönt rájuk. - Igen érdekes beszélgetéssel zavartátok meg az előadásomat. - Akaszkodott rájuk tárt karokkal, mintha harmadik félként támogatni szerette volna őket. - Most pedig elmondtok mindent amit tudtok. - Szorította neki pengéjét a józanabb nyakának. - Most pedig meséljetek! - Két férfi, egyből dalolni kezdett, máramennyire alkoholtól befolyásolt állapotuk engedte. 
- Értem, szóval a hegyekben?! Ki gondolta volna, hogy a sziklák és hegyek országában valami a hegyekben és sziklákon történik... - Pedig így van, a sógorom a saját szemével látta. - És mond csak... Ez a te sógorod, hogyan élte túl ha mindenki más meghalt? - elbújt egy hordóban, azok a szemetek mindent felégettek, ő is kishíján odaveszett, az volt a szerencséje, hogy vizes hordó volt. - Értem, és ez a te sógorod merre van most, lenne hozzá is pár kérdésem. Utána mindenki mindenki mehet majd szépen a dolgára. Ígérem.

Másnap reggel a munkába igyekvő emberek a falu határában három férfi holtestére bukkantak, arcuk a végletekig el volt csúfítva valamilyen vágóeszközzel, így nem ismerték fel, kik lehettek azok.

***

Hosszadalmas hegymenet után, ahol fel kellett kaptatni, majd le kellett ereszkedni az egymást érő sziklapárkányokon, végre látszott a távolba az a bizonyos felégetett falu.
- Kíváncsi vagyok, hogy igazat beszéltek-e azok korábban, bár két iszákos szavára adni... Minden esetre ha csak banditák is tették, tolvajtól lopni azt mondják nem bűn, nemde Tessa?! Rosszul nem fogunk járni.
A felperzselt faluhoz érve még mielőtt beléptem volna rajta, felmértem a környezetemet magam körül. A Falu bejáratától keletre egy magas kopár hegy húzódott aminek a lába egészen a falu szélét súrolta, tetején már hósapka is megtelepedett, így nem épp az alacsonak közé tartozott. Nyugatra sziklapárkányok végeláthatatlan vonulata lépcsőzött egymást váltva, hol emelkedtek, hol sűlyedtek. Nem tűntek túl biztonságos útvonalnak, felszinük száraz és repedezett volt. Délről ahonnan érkeztem egy ösvény kanyargott végig a falu bejáratától egészen a szomszédos településig, de az csak fél napi sétára volt. Az ösvény mentén bokrok és bozótosok húzódtak, néhol egy-egy fenyő emelkedett a magasba, nekik még sikerült megkapaszkodniuk ezen a talajon. Végezetül északra egy mély völgy húzódott, az alján egy mocsárszínű forrás tekergett mintha csak kígyó lett volna. Nem volt a legbarátságosabb környék ez már tiszta sor volt.
- Na lássunk akkor hozzá! - Jelentettem ki, ahogyan a faluba lépve elkezdtem keresni a harcra vagy támadásra utaló nyomokat és közben énekeltem.

So, everything that makes me whole
ima kimi ni sasageyou
I'm Yours


Nee konna ni waraeta koto
umarete hajimete da yo
kitto watashi wa ne 
kono hi no tame ni machigai darake no
michi wo aruite kitanda
zutto hitori de


Tooku tooku dokomademo tooku
kimi to futari te wo totte eien ni
dokumade datte ikeru hazu
mou hitori ja nai to kimi wasou ii
mata warau


I'm Yours!
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta Empty Re: Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

Témanyitás  Uchiha Hideki Hétf. Okt. 03 2022, 03:47

A világ, mely eddig csak kételyek között sejtette az igazságot, lassan felvilágosulni látszódott. A világ, amely eddig azt hitte megnyugodhat, hogy elnyomásra került a vörösszemű ördögök, mostanság új életre kélt. Ismét mumus lett a név, mely az ördögöket írta le. Mumus, mely egyszerre tűnt igaznak és hamisnak. Bár tudta a világ, hogy visszatértek, ám nem volt eddig valós bizonyítéka, hogy valóban a legrosszabb rémálmuk vált valóra. Az Uchihák… feltámadtak! Ez szép és jó, hisz rengetegen láthatnak neki egy új életnek, mely során megadatik az esély a folytatásra, még ha ez vérrel és bosszúval teli fejezet is, azonban nem minden történetnek van jó folytatása.
Hamu és elszenesedett vér szaga keveredett a levegőbe, mely nehéz volt és kegyetlen. A házak, melyek felgyújtásra kerültek egykor, most már feketén, lyukacsosan sóhajtoztak a nagyvilágba. A falu életteli zajongása, már a múlté, mely jószerével sohase fog már visszatérni. És ennek a nyomornak a közepén állok én. A munkám, mely kiosztásra került rám, most rémülten terült el lábaim előtt.
Egy férfi feküdt a földön. Lábikráiból vér csordogált, ahol elvágásra kerültek a szalagjai, jobb válla kificamodva, míg a bal véres csonkba végződött felkartól lefelé. Rémülten, nyöszörögve nyüszített kegyelemért. Szájából folyt a nyál, hisz meg se próbálta becsukni a száját. Természetesen ennek megvolt a maga oka.
Talpam keményen a bal vállába fúródott, hogy a földnek nyomjam és képtelen legyen arrébb kúszni. Nyugodt, fekete szemeimbe, már nem látszódott az a sütő gyűlölet, mi feltámasztásom után rövid ideig látható volt. Azonban ez már a múlt zenéje. A nyugodt, hideg pillantás és érzelmektől mentes vonások azonban bőven elegendő volt, hogy amúgy is rettegő áldozatom teljesen elvesszen félelmeiben. Jobb karomban tartott pengém hegye némiképp lejjebb süllyedt, ahogy lejjebb engedtem karom, mely így finoman megérintette a férfi nyelvét. A hideg penge a férfi szájába pihent, és egyre beljebb és beljebb kúszott, ahogy finoman lejjebb engedtem fegyverem. Képtelen volt megmozdulni, hisz túlságosan közel állt a halálhoz.
Ártatlanokat gyilkolás. Mondanák ezt. Ez annyira illik a kegyetlen Uchihákra. Tennék hozzá ezt. Azonban tévednének! A férfi, aki előttem feküdt, nem volt ártatlan. Ő és társai voltak a felelősek a falu felégetéséért és kifosztásáért. Egy egyszerű bűnbanda, akik azt hitték hasznot húzhatnak az árnyakban megbújó szörnyetegek álcájában. A férfi vörös színű kontaktlencséje, pár lépésre arrébb összetörve hevert a földön, a levágott karjával egyetemben. Társaimmal egyetemben azt a feladatot kaptuk, hogy mészároljuk le a banda tagjait, lehetőleg minél kegyetlenebb módon, hogy mindenki megtanulja, hogy ne játszadozzanak a feltámadt klán nevével.
A szipogásokat és pösze „Ketyelem… Kögyölgöm” és hasonló könyörgéses nyüszögéseknek végül én vetettem véget, ahogy sóhajtva karom gyors mozdulattal előre döfött, átszúrva a férfi torkát a gerincével egyetembe. A férfi gurgulászni kezdett, ahogy a torkából felgyülemlett vér elállta az oxigén útját, ám az elvágott idegpálya nyomán, viszonylag elég hamar abbamaradtak az egyéb zajok. Nyugodt tekintettel néztem az előttem fekvő testet. Hogy megviselt volna egy idegen meggyilkolása? Egyáltalán nem. Nem izgat senki élete. Számomra, csak egy személy élete volt fontos a sajátomén kívül, és ő már nem térhet vissza közénk. Elfordulva a testtől egy széles mozdulattal lecsapatom fegyveremről a vért, majd könnyed mozdulattal visszanyomom a pengét a hüvelyébe, hogy aztán lassú léptekkel elhagyhassam a falut, hogy csatlakozhassak Uchiha társaimhoz, hogy együtt visszatérhessünk a klánunk bázisára.

// Ch: 265; TJP: 295 //


A hozzászólást Uchiha Hideki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 04 2022, 15:55-kor.
Uchiha Hideki
Uchiha Hideki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 372
Elosztható Taijutsu Pontok : 7

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 250 (D)
Gyorsaság : 275 (C)
Ügyesség/Reflex : 247 (C)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Specializálódás : Sharingan, 1-es Tomoe


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta Empty Re: Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Szomb. Okt. 08 2022, 04:48

//Ez elég gyenge lesz, valahogy nem akart megszületni az ihlet ehhez a posthoz :"D //

Kész káosz honolt a faluban, porig rombolt épületek, elszenesedett tetemek még az állatoknak sem kegyelmeztek. Bárkik is okozták ezt a pusztítást, bár remélhetőleg igaznak bizonyulnak a szerzett információim és tényleg az Uchihák voltak, nem aprózták el.
- Azt még megértem, hogy az emberekkel végeztek, de az állatok...  még szerencse, hogy Tessa ezt nem látja, már biztos valahol a falu határában öklendez... 
Az épületek között haladva tisztán ki lehetett venni a tűz haladási irányát az épületek állapotából, északi szél fújhatott a tűz ideje alatt. A falu határán sétálva megakadt a szemem egy eldobott fákján is amik a fűben hevert, ekkor egy pillanatra megálltam és teljesen kedvevesztett lettem. - E pi.csát Uchihák, banditák vagy útonállók lehettek, máskülönben egy Uchiha miért használna fákját, hisz híresek tűz jutsuikról... megint csak potyára utaztam ide. Pénzem ebből a bizniszból nem lesz... vagy legalábbis nem annyi, de ha én találnám meg azokat a banditákat, biztos szép kis summa lapul meg náluk. - Futott végig az agyamban.
Hirtelen nyöszörgés ütöttem meg a fülemet ahogy beljebb mentem az épületek között. A falakhoz tapadtam, máramennyire falnak lehet hívni azt leomlott porhalmazt ami megmaradt, és csendben a hang forrásának irányába lopakodtam míg el nem értem hozzá. Az egyik épület sarkán kilesve egy körülbelül korombeli fiú állt egy másik személy vállán és csendben figyelte annak vonaglását miközben kardját bár nem láttam pontosan de mintha a fejéhez szegezte volna, a következő pillanatban pedig megadta neki a kegyelemdöfést.
- Hooóó?!.. Nem semmi ahogy vetted el annak a szerencsétlennek az életét és még a szemed se rebbent. - Sétálok ki a fal mügöl miközben zsebre van dugva mindkét kezem, majd ahogy közelebb érek a szerencsétlen áldozathot guggolok megnézni, mi is történt vele pontosan mit sem törődve a fiúval. 
- Mond csak, a falu többi lakójával is te végeztél? Vagy csak ezt a félnótást koncoltad fel? - Sóhajtok egyet - Na nem mintha számítana. Hol rejtettétek el a zsákmányt? - Állok fel a földről és a fiú szemeibe nézek és egyszéles mosolyt engedek meg magamnak. - Légy jókisfiú, ha ideadod, megígérem hogy nem foglak annyira bántani mint te ezt a szerencsétlent a földön. 

Chakraszint: 258
TJP:270
Felszerelés: 
-5 Kunai (Fegyvertartó a bal combon)
-5 Shuriken (Fegyvertartó a bal combon)
-10 Robbanójegyzet (Övtáska)
-10m drót (Övtáska)
-Egy Gitár (Háton)
-4db tekercs (Övtáska)
-2 katana (Tekercsbe pecsételve)
-1 Kakute (Jobb kéz)
-1 üveg altató méreg //C szint// (Fegyvertartó a bal combon)
-40 db Makibishi (tekercsbe pecsételve) 
-1db Fukiya/Fúvócső mérgezett nyilakkal (altatóméreg)
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta Empty Re: Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

Témanyitás  Uchiha Hideki Pént. Nov. 04 2022, 15:55

Ahogy fegyverem felnyársalta a hangosan nyögdécselő „barátunkat”, könnyedén visszalököm katanamat a hüvelyébe, és már igazából indultam is volna tovább, nem igazán foglalkozva tovább a testtel… azonban úgy tűnt másvalakinek egyéb tervei voltak e kapcsán. Egy nő hangja hívja fel a figyelmemet, mely nyomán odakapva tekintetem, bal kezem fegyverem markolatán ragadt, de ezúttal nem húztam még elő azt. A kérdésére arcvonásaim semmit se változnak, csak szemeim hidegségét láthatja csupán.
- Miért kéne megszánnom egy idiótát, akinek fogalma sincs, milyen szavakkal dobálózik? – kérdezem nyugodtan annak ellenére, hogy a csajszi nem kérdezte „brutalitásom okát”.
Mikor megközelítette a hullát, egyszerűen arrébb léptem, továbbra megtartva egymástól a tisztes távolságot. A csajszi szavai se igazán mozgattak meg bennem semmit se, csupán egy kissé lenéző tekintetté változott pillantásom. Végtére is ez is ugyanolyan csőlátású tolvaj, mint az előttem fekvő nyomorék. Így végül is, nagy eséllyel ez sem fog túlságosan megváltozni. A fegyveremet továbbra is a hüvelyében tartva készen állok, hogy bármelyik pillanatban fegyvert rántsak.
- A fickó azért halt meg, mert olyan nevekkel illette magát, mely nem hozzá való. A falu többi lakójához semmi közöm. És gőzöm sincs, milyen zsákmányról beszélsz, bár őszintén engem nem is nagyon érdekel. – mondja közönyös, unott hangon, bár őszintén – Te pedig legyél jó kislágy és sipirc, vissza Anyuhoz. – gúnyt, azt nem lehetett érezni a hangjából, ám ha célzása nem ért célt, úgy tárgyilagosan a másik felé fordult egyszerűen – Ha rám támadsz, végeznem kell veled. Szóval ne gondolj hülyeségekre.
Szavai nem voltak fenyegetések. Ha ellenfele akár csak fegyveréért nyúlna csupán, abba a pillanatban lépne lőre, pengéjével megpróbálva lemetszeni a másik fél karját, melyet ha elkerül egy gyors utána lépést követő szúrás, majd átlós csapás követ. A csajszi igen hamar levághatja, hogy komolyan gondoltam szavaim, mivel nem szándékozok neki lehetőséget adni arra, hogy harci állásba kerüljön, hanem lekövetve hátrálását kardom csapásaival vezetem őt.
Uchiha Hideki
Uchiha Hideki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 372
Elosztható Taijutsu Pontok : 7

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 250 (D)
Gyorsaság : 275 (C)
Ügyesség/Reflex : 247 (C)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Specializálódás : Sharingan, 1-es Tomoe


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta Empty Re: Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

Témanyitás  Uzumaki Kushina Kedd Jún. 13 2023, 05:45

Sziasztok!
A PvP harcot játékosi kérésre lezárom. Sajnos játékmód lényege, központi eleme (harc/kihívás/megmérettetés) elmaradt inaktivitás miatt, így minimális jutalmat tudok csak adni a posztok megírására való tekintettel.
Erre való tekintettel fejenként +3 ch-t írok jóvá nektek:
Kushieda Unazaki Tessa: 258+3=261 ch,
Uchiha Hideki: 337+3=340 ch.
A témát lezárom és archiválom.
További jó játékot kívánok,
Kushina
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta Empty Re: Uchiha Hideki aka. Sharingaboy vs. Unazaki Tessa aka. dalospacsirta

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.