Uchiha Shigeri

3 posters

Go down

Uchiha Shigeri Empty Uchiha Shigeri

Témanyitás  Uchiha Shigeri Hétf. Okt. 03 2022, 20:56

350 chakrás karakter neve: Katsumi Kawachi
Uchiha Shigeri

Ország: Sziklák országa
Falu: Yamagakure no Sato
Kor: eredeti test 16/ jelenlegi test 20
Nem: Lány


Rang: Genin
Szint: C (bár Chuunin szintű kariként indulna, a Chuunin rangot sohase érte még el életében)
Chakraszint: Staff adja meg
Elem: Tűz
Különleges képesség: Sharingan (1 tomoe)

Pénz:?

Felszerelés:
2 ninjato (Malice és Convergence)
2 Fuuma shuriken
Övtáska (5 füstbomba, 10m dróthuzal, 5 kunai, 10 senbon, 10 robbanó jegyzet)
Hátizsák


Kinézet:
Büszke fiatal Uchiha, aki hagyományos Uchiha öltözet alatt szivesen hordott nőies, szines ruhákat. Nem szerette a kivágott ruhákat, de mindig jelezte, hogy ő már pedig nő. Fülbevalót főleg a füle felsőrészében hordott, amit sötét, hosszú haja sejtetett, hogy van, de nem lehettél biztos. Haja egy világosabb bőrt és fekete iriszt keretez, általában szemüveggel karöltve. Fejpántját hajpántként is hordta. Kedvenc fegyverei, 2 ninjato, a hátán egymással szembeforditva lógott.
Jelenleg valamivel lazábban öltözködik. Továbbra is szereti kiemelni nőisességét, de mindazonáltal az is nagyobb szerepet játszik, hogy az Uchiha klán tagja. Nem kért teljes átalakitást, igy egy kicsit sötétebb a bőre. Ékszert is láthatóan hord, főleg több fülbevalója és gyűrűje van, valamint a tekintete is egy kicsit határozottabb, ahogy a szinekben is jobban preferálja a határozottabb szineket, mint korábban inkább a halványabbat kedvelte. Fejpántja a homlokáról az övére került. 

Eredeti
Uchiha Shigeri 7a61a97cb4e89ca8a4995322cee2c6a8
Jelenlegi
Uchiha Shigeri 065dc29f862c6226d8c579244b6bffdb

Jellem:
Mindig is ügyes kunoichi volt, bár nem tartották zseninek, kiemelkedő volt az osztályában, később a csapatában is. Nem volt egy férfifaló, de mindig volt párja, most már jóval határozottabb is ebben a kérdésben. Az eredeti 16 éves teste ebben az új, mostmár 20 éves körüli test, jobban kibontakozik. Képes meghatározni, hogy mire van szüksége és ki is áll magáért. Nem lusta, de mindig a legegyszerűbb, legkevesebb erőfeszitést igénylő megoldást keresi. Ugyan a chuunin rangot nem érte el, bár a mestere és a falu is sokszor számitotta már a chuuninok közé. Nem a legharciasabb volt, ami a feltámadás óta megváltozott. Korábban általában inkább segitő volt a csapatban, most már kész részt venni aktivan is a harcokban.

Apám, Uchiha Haranobu
Uchiha Shigeri 748813ca951b268b54620e671cc5fcb2
Maga módján szeretett. Nehezen mutatta ki érzéseit, mindig szakitott rá időt, hogy edzen. Valójában az edzésen keresztül tudta kimutatni szeretetét és sosem várt el többet, mint amire képes vagyok. Nem ondhatni mintaapának, de a maga módján megadta azt a szeretet, amire szükségem volt. Anyámat sosem szerette, de kezdetben megpróbálta teljesiteni a közetelezettségeket és fenn tartani a látszatot, amit a hagyományok megköveteltek. A legkisebb testvérem halála után már erre sem adott.

Anyám, Uchiha Rini
Uchiha Shigeri E66a994783d8a2facd79f647b545c7a4
Nem volt egy mintaanya, a gyerekeivel nem igazán foglalkozott, a háztartást vezette, de apámmal is csak kötelezettségből volt együtt. Utálta az életét, ami leginkább gyerekkora miatt volt, ahol a tehetségtelensége miatt a családja bántotta.

Öcsém, Uchiha Kensaku
Uchiha Shigeri 914f46b1bce482a8f285f9a2d85ea08b
Gyerekként sem voltunk túl közel, de a tűz eset óta nem találkoztunk, igy keveset tudok róla. Anyámhoz hasonlóan tehetségtelen.


Technikák:
Alap E szintű technikák
Katon Kaitou // Tűz elem feloldás
Katon: Goukakyuu no Jutsu // Tűz elem: Nagy Tűzgolyó Jutsu
Katon: Hinoshuriken no Jutsu // Tűz elen: Tűzshuriken Technika
vízen járás, függőleges terepen való megmaradás

Előtörténet:
~Kezdetek~
Huszonhat évvel ezelőtt születtem, már ha hihetek a magát Uchiha Jobennek nevező alaknak, hogy tíz évet holtan töltöttem. Ez már csak biológiailag is lehetetlen, hogy visszahozzanak, de úgy tűnik valakinek sikerült megcsúfolnia a természetet. Ne is foglalkozzunk ezzel, inkább mélyedjünk el a múltban. Születésem átlagosnak mondható, hosszú vajúdás után jöttem a világra a híres Uchiha klán berkeiben. Apám, Uchiha Haranobu tíz évvel volt idősebb, mint anyám. A mai napig nem értették az emberek, hogy az apám hogy kötött ki anyám mellett. Míg apámat igencsak jóképű shinobinak tartották és eléggé emelte a lehetőségeit, hogy húsz évesen már képes volt alkalmazni a sharingan három pöttyös verzióját, mégis a családi hagyományok utolérték. Ugyan egy másik nőbe volt szerelmes, mégis a család kijelölte az anyámat – aki apám másodunokatestvére volt - , Uchiha Rini-t, mint leendő feleségét. Anyám egy átlagos nő volt, chuunin rangnál nem jutott tovább és a híres Sharingan-t is igen csak későn, nem sokkal a születésem után sikerült aktiválnia, valószínűleg a szülés közbeni fájdalmak hatására. További két testvérem született, de az egyik pár órával a születés után meghalt.

~Családi Élet~
Én apám tehetségét és szépségét örököltem, aminek hála általában mindig volt udvarlóm, mégsem tudtam volna letagadni, hogy anyám gyermeke vagyok, ugyanis míg apámnak világos barna haja volt, anyám fekete haját örököltem. Kezdetben - bár érezhető volt, hogy elrendezett házasság volt - sosem okozott törést a családi békében. Aztán hat évesen szülői és a tág család nyomására, valamint a saját akaratomból beiratkoztam az akadémiára. Az akadémián jól teljesítettem, tanulók között az élmezőnybe számítottam. Második évben jártam, amikor megszületett az első öcsém, Kensaku, majd rá két évre a második testvérem, aki pár órával később sajnos életét vesztette. A családi helyzet itt kezdett elmérgesedni. Apám folyton küldetésekre ment, ha otthon is volt, általában kerülte anyámat, öcsémet semmibe vette, mert anyámra hasonlított. Tehetségtelen volt és ügyetlen, apám próbálta tanítani, de soha nem ment neki semmi. Én próbáltam kizárni a dolgokat, így inkább a tanulásba merültem és igyekeztem minél kevesebbet otthon lenni. Öcsémmel sem igazán beszéltünk, így tőle is eltávolodtam. Nem sokkal később aztán beütött a baj, aminek hatására aktiválódott a sharingan a szememben. Ugyan nem sok érzelem fűzött anyámhoz és a testvéremhez, mégis a mai napig érzem, ahogy a házból kicsapó lángok simogatják az arcomat, és ahogy apám felkapja a félig ájult testemet, amivel kiszalad a házból. Anyámat ebben a háztűzben vesztettem el, amit az öcsém figyelmetlensége okozott. Innentől apám még jobban magába fordult és egyetlen kedves szava csak hozzám volt. Még emlékszem a mondatra, amit akkor mondott:
- Gyenge volt és törékeny. Nem érdemelte meg a sorsot, de azt sem, hogy könnyet ejts érte!
Öcsémet ekkor már a tág család vette magához és még annyira sem tartottuk a kapcsolatot, mint eddig. Ezen körülmények között ért el a vég, amit a történelem csak a nagy Uchiha mészárlásnak nevez és Joben elmondása alapján egyetlen ember nevéhez köthető: Uchiha Itachi. Bár még életemben ismertem, nem igazán voltunk túl közeli kapcsolatban, sok történetet hallottam tetteiről.

~Kapcsolatom a fiúkkal~
Nem mondanám magam tapasztaltnak fiúk terén, általában már az udvarlás fázisban elnyomta apám a próbálkozásokat, mégis volt három fiú, akit érdemes megemlíteni. Már olyan tizenkét-tizenhárom évesen kezdtem az első szárnycsapásaimat a kapcsolatok terén. Ekkor még csak az arcra és szájra puszi játszott, első igazi csókomat mégis nem sokkal a tizennegyedik születésnapom után éltem át. Még ha a szex ekkor már bőven nem állt távol tőlem, egy távoli rokonommal, Uchiha Kurokoval - aki nem sokkal később az utolsó barátom is lett – csak a szájrapusziig jutottunk. De ne ugorjunk ennyire előre. Ahogy írtam, első kapcsolatom nem sokkal az akadémia végével kezdődött. Ugyan Shinichi, aki a csapattársam lett, bepróbálkozott nálam, de apám és a mesterünk közbenjárásának köszönhetően gyorsan lelohadt a lelkesedése és később sem próbálkozott újra. Végül Shinichi már a chuuninná válása után Hikarival jött össze. Második udvarlóm, Heihachi már sikeresebb volt, bár nem hosszú kapcsolat volt, két hónapig tartott. Fiatalok voltunk és tapasztalatlanok, egyikünk sem tudta, mit is jelent egy kapcsolatban együtt élni. Nem sokkal a Heihachival való szakítás után volt két randim egy jelentéktelen sráccal. Ezek után fél évig voltak próbálkozásaim, de ezek általában pár hétnél nem tartottak tovább, a leghosszabb egy hónap volt. Az első igazi szerelmemmel másfél évig voltunk együtt. Vele vesztettem el a szüzességem, bár utána sem sokkal többször feküdtünk le, valahogy elég szerencsétlenre sikeredtek ezek az alkalmak. Nem tudom, hogy a kettőnk tapasztalatlansága vagy valami más oka volt, de vele hiába volt már komolyabb a kapcsolat, valahogy a csók nem jött össze. Újabb kihagyás, hogy volt-e ekkor barátom vagy sem az lényegtelen. A következő áttörés már az utolsó is volt. Közelgett a tizennegyedik születésnapom és bár apa nem örült neki, kevésbé tiltakozott, mint a korábbi fiúknál. Talán kicsit engedékenyebb is volt. Uchiha Kuroko egy ideje próbálkozott, bár finoman visszautasítottam, de sosem annyira, hogy teljesen elvegyem a kedvét, csak játszadozni akartam vele. Pontosan úgy tettem, hogy az apróbb jelzésekről tudomást vegyen és eléggé motiválja ahhoz, hogy bizonyítson felém, de én magam megtanultam, hogy az eddigi kapcsolataimba túl gyorsan ugrottam fejest. Az elgondolásomat végül siker koronázta, végül ő lett az utolsó párom és elmondhatom, hogy hiába nem voltunk házasok, csak a halál választott el minket.

~Élet az akadémián~
Egy kicsit ugorjunk vissza az időben, egész pontosan az akadémia elvégzéséig, ugyanis ekkor osztják be csapatba a frissen végzett gennineket. Társaim Yamagata Shinichi, egy főleg taijutsut használó fiú és Katagiri Hikari, egy átlagos lány, aki mestere volt az akadémiai technikáknak és a chakraelméletnek. Mesterünk Kubo Aomi, egy genjutsu és szél elemet használó nő. Kezdetben a szokásos küldetésekre jártunk, kutyasétáltatás, gyomlálás és bármi, ami nem okozott volna gondot egy átlagos tizenkét évesnek sem. Apám igen büszke volt rám, hogy már ilyen fiatalon - még ha egy ilyen tragédia hatására is - sikerült feloldanom a sharingant. Ő tanított a tanárunk mellett. Tizennégy évesen részt vettünk a chuunin vizsgán, de a második körben csúnyán kiestünk. A csapat nem volt kiemelkedő, talán a középmezőny hátulján kullogtunk, még ha én magam emeltem is az átlagot. Az első kör egy írásbeli volt és bár a csapatunk ebben a kérdésben azért felkészültebb volt, mint az átlag, éppen csak sikerült átjutnunk. Ez köszönhető főleg Shinichinek, aki ugyan értett a taijutsuhoz és a ninjutsuhoz, inkább technikailag volt képzett, mint elméletben. A második vizsga egy hosszú túlélő kaland volt, ahol különböző feladatok elvégzése mellett kellett megszerezni két tekercset. Sajnos kifutottunk az időből és így elbuktunk. Apám megdícsért a teljesítményemért, de innentől kezdve még komolyabban vette a képzésünket, ahogy a mesterünk is. Noha már olyan genninek voltunk, akik túlélték a chuunin vizsgát, mesterünk még mindig a határainkat feszegette, hogy jövőre újra megpróbáljuk. Apám még jobban ráfeküdt a sharingan által nyújtott új tapasztalatok szerzésére, hogyan használhatom ki az új látásmódot a saját javamra. Következő évben újra megpróbáltuk. Míg Hikari és az én képzésem főleg technikai jellegű volt, addig Shinichi elméleti oktatást kapott, így az írásbeli vizsgán kiemelkedő eredménnyel teljesítettünk, bár Shinichi így is elmaradt kettőnk tudása mellett. Az erdőt végül Shinichi technikai tudásának és a sharingannak köszönhetően teljesítettük, a harci körben pedig Shinichin kívül mind a ketten elbuktunk. Jövő évi vizsgán viszont már nem vettem részt, ugyanis előtte meghaltam.

~Halálom~
Ez a nap is átlagosnak tűnt, bár voltak jelek, hogy valami készül, de hát azért, mert reggel borús az idő, nem mindig lesz este vihar. Ezen gondolatokkal hagytam el a házamat, életemben utoljára. A küldetés egy közeli farmra vitt minket, ahol egy megvadult róka okozott gondokat. A küldetés több problémába is ütközött. A rókáról kiderült, hogy valójában veszett, így extra óvatosnak kellett lennünk. Fél napunk ment el rá, hogy balesetmentesen elkapjuk a rókát, hogy aztán megkapja a végzetét. Elég mély érzéseket kelt fel mindenkiben, ahogy a habzó szájú róka még felvonyít, majd végleg elernyed. A mesterünk még egy rövid beszélgetést is megejtett mindenkivel külön és együtt is, hogy sajnos a halál az élet rendje és az állaton már nem tudtak segíteni, így ez volt a leghumánusabb módszer, amit tehettek. A gazda még megvendégelt minket egy uzsonnára, így csak késő délután indultunk haza. Már sötétlett az ég alja, amikor hazaértem. Minden átlagos volt, nem sejtett senki semmit, mégis nekem rossz érzésem támadt. Túl csendes minden.A kaputól két sarokra köszöntem el a csapattársaimtól és a következő sarkon mesterem is lelépett. Társaim hazamentek, mig a mesterem jelenteni. Az Uchiha negyedben nem volt semmi jele, hogy bármi készülne, mindenki rendre tette a dolgát. Hazaérve apám már vacsorával várt, egy kicsit mintha feszültebb lett volna, de tudtam, hogy az éjszaka küldetésre megy és ilyenkor ez teljesen természetes volt. Apám köszöntött, majd jelzett az asztal felé, hogy kész a vacsora. Nem igazán beszélt, egészen addig, amig le nem ültünk. - Remélem jól sikerült a küldetés. - Egy veszett rókát kellett elkapnunk, de szerencsére sikerült és a végén elaltatták.
- Egy veszett állat is ekkora gondot okozhat, egy veszett ember még nagyobbat!
Pontosan nem igazán értettem, hogy mire gondol. Szeretett ilyen bölcsességeket megosztani, de nem mindig volt nyilvánvaló, hogy mire is gondol. Bár sejtettük, hogy valami készül az este folyamán, de nem tudtuk, hogy mire számitsunk. Abban viszont biztos voltam, hogy mire reggel felkelek, apám már nem lesz itt. Mekkorát tévedtem, hiszen reggel már egyikünk sem ébredt fel. Az éjszaka további része csendben telt, vacsora után elmosogattam, majd egy kicsit a szobámba vonultam, végül egy zuhany után aludni tértem. Még félálomban is hallottam, ahogy apám lent pakol, majd éppen csak elaludtam, amikor csatazajra keltem. Nem tartott sokáig, és amilyen gyorsan kezdődött, olyan gyorsan ért véget - Shinichi... Még apám hangját hallottam. Felkelve elindultam lefelé, de a lépcső tetejéig sem értem, mikor a világ végleg elsötétedett. Nem tudom mennyi idő telt el azóta, bár azt mondják körülbelül tíz év, mégis a testem nem a sajátom. Erre nem igazán volt időm rájönni, mert amint kinyitottam a szemem egy korábban nem látott, furcsa alakzattal ellátott vörös szempár tekintett le rám, mint megtudtam, hogy Uchiha Joben hozott vissza az életbe.


//Angol billentyúzetem miatt hosszú i-t nem tudok irni//


A hozzászólást Uchiha Shigeri összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 23 2022, 15:30-kor.
Uchiha Shigeri
Uchiha Shigeri
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 280
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 230 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

Uchiha Shigeri Empty Re: Uchiha Shigeri

Témanyitás  Gedo Mazo Kedd Okt. 04 2022, 23:44

Kedves Shigeri!


Elolvastam az előtörténetedet és el kell, hogy utasítsam!


Fő ok: Túl rövid előtörténet. Chuunin szintű karakter alkotásához minimum 8000 karakteres előtörténet kell, de a te előtörténeted kicsivel hétezer felett megáll. Az előtörténetbe nem beleértendő a karakter alap leírása mint a jellem, kinézet és társai, csak tisztán az előtörténet.
Ezen kívül több elírás is van benne, szóismétlésekben bővelkedi, illetve néhány leírásnál csak vakartam a fejem, mint amilyen a Sharingan aktiválása is:
Uchiha Shigeri írta:"Ami kapcsán aztán nekem feloldódott a szemem"

Na ez tökéletesen úgy hangzik, mintha kikaptad vona a szemed és egy lavor savba raktad volna oldódni. 



Kérlek egészítsd ki az előtörténetedet, vagy jelezd felém ha genin szintűként indítanád, mert abban az esetben elfogadom.
Személy szerint és szívesen olvasnék fiúügyeiről (már ha meg lett említve a jellemleírásban), jutsu tréningről, vagy a Chuunin vizsga 1v1 harcáról.


Üdvözlettel
Gedo Mazo
Gedo Mazo
Gedo Mazo
Adminisztrátor

Állóképesség :
Erő :
Gyorsaság :
Ügyesség/Reflex :
Pusztakezes Harc :


Adatlap
Szint:
Rang: Túlvilági
Chakraszint: 8.667 / 10.000

Vissza az elejére Go down

Uchiha Shigeri Empty Re: Uchiha Shigeri

Témanyitás  Uchiha Shigeri Csüt. Okt. 20 2022, 09:53

Szeretném beadni újra, bővitettem!
Uchiha Shigeri
Uchiha Shigeri
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 280
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 230 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

Uchiha Shigeri Empty Re: Uchiha Shigeri

Témanyitás  Sarutobi Asuma Pént. Okt. 21 2022, 09:03

Kedves Shigeri!
 
Elöljáróban csak annyit. Ha túlságosan is szőrszálhasogatónak tűnnék az azért van, mert neked szeretnék jót, hogy ne lehessen belekötni később az ET-be.
Az előtörténetedben a legnagyobb problémát nem a hosszú „i” hiánya, hanem a nyelvtanilag nem értelmezhető túlzottan összetett mondatok káosza okozza. Rendes leszek és összeszedem neked őket.


  •       A mai napig az emberek, hogy az apám hogy kötött ki, anyám mellett, mert mig apámat igen csak jó képű shinobinak tartották és eléggé emelte a lehetőségeit, hogy 20 évesen már képes volt alkalmazni a sharingan 3 pöttyös verzióját, mégis a családi hagyományok utolérték. – Nagyjából meg van a sejtésem, hogy mire gondoltál, de ha nem megy a bővített mondat alkotás akkor fogalmazzunk rövidebb mondatokban, de persze azért ne tőmondatokban.
  •      Nem szemétkedés, de nem ez az első karaktered, nem ez az első ET-d. Használjuk megfelelő helyen a vesszőt!  Nem kell 6-7 mondatrészből álló mondatokat írni, mert mire a végére érsz lehet, hogy a vége teljesen mást akar átadni, mint az eleje.
  •        Második évbe jártam, amikor megszületett az első öcsém, Kensaku, majd rá két évre az, aki pár órával később meg is halt. – Ez a mondta helyes, de nem lenne szebb: Az akadémián a második évemet töltöttem, mikor megszületett a kistestvérem, Kensaku. Két évvel később viszont ez szőrnyű dolog rázta meg a családot. Anyánk harmadik gyereke épp, hogy megszületett, de pár órán belül meg is halt. – Így, vagy ehhez hasonló módon szerintem szebb, mint, hogy AZ
  •        Ekkor még csak az arcra és szájra puszi játszott, első igazi csókomat nem sokkal a 14. születésnapom után kaptam, még ha a szex ekkor már bőven nem állt távol tőlem, egy távoli rokonomtól, Uchiha Kurokotól ,aki nem sokkal később az utolsó barátom is lett. – Most itt ki van kivel? Szedd több darabba az ilyen mondatokat, de ezt fentebb részleteztem.
  • -        Az első igazi szerelmem, akivel 1,5 évig voltunk együtt és vele vesztettem el a szüzességem, igaz utána sem sokkal többször feküdtünk le, valahogy elég szerencsétlenre sikeredtek ezek az alkalmak. – Megint azok a fránya bővített mondatok.
  •         Pontosan akartam, hogy őt, de megtanultam, hogy az eddigi kapcsolataimba túl gyorsan dobtam be magam. – A mondat eleje ebben a formában értelmezhetetlen.
  •        Apám még jobban ráfeküdt a sharingan által nyújtott új tapasztalatok átélését, hogyan használhatom ki azokat az új látásmódot a saját javamra. 





Többet nem szeretnék kiemelni, a maradék ilyen hibákat te rejtetted el, szóval nem kell olyan sokat keresned, hogy ki tudd javítani őket.
További észrevételek:
A szerelmi életed hosszabban taglaltad, mint az akadémiát. Azt mondom, hogy ezzel se lenne gond, de egy ninjáról beszélünk. Kicsit úgy éreztem míg olvasta, hogy azért van benne ez a ~Kapcsolat a fiúkkal~ rész, hogy meglegyen a kért hosszúsága az ETnek. Önmagában ez a rész nem ad hozzá semmit a karakterhez. A halálod részhez pedig csak annyit. Ha Itachi öl, ott nincs idő apa – lánya dologról fantáziálni. Az pedig, hogy te már úgy érsz oda, hogy zajlik az „irtás” és kordonok vannak meg ilyenek az teljes mértékben valótlan. Itachi az éjszaka leple alatt a legnagyobb némaságba burkolva a lehető leggyorsabban végzett a klánnal. Gyors és tiszta munka volt. A falu csak másnap értesült róla.
 
Amint ezeket kijavítod ez egy elfogadható ET lesz, de addig is. ELUTASÍTVA! 


Szerintem ezeket a "hibákat" pár perc alatt lehet korrigálni, nem kell a koncepciót zargatni. Amint megy vagy szólj és akkor remélhetőleg már ostor nélkül jövök. 


Pacsi ~G~

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Uchiha Shigeri Empty Re: Uchiha Shigeri

Témanyitás  Uchiha Shigeri Vas. Okt. 23 2022, 12:29

Remélem minden nagyon jó és minden nagyon szép. Elvileg kész vagyok a kért dolgokkal, szeretném akkor 3. alkalommal is beadni az előtörténetet.
Uchiha Shigeri
Uchiha Shigeri
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 280
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 230 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

Uchiha Shigeri Empty Re: Uchiha Shigeri

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Okt. 23 2022, 13:38

Kedves Shigeri!


Erre a pillanatra vártam, hogy jelezz, ugyanis folyamatosan figyeltem a történeted, hogy miként történnek meg a változások. Nem szerettem volna úgy írni ide, hogy te még nem jelzed, de most már nyugodt lelkiismerettel írok ide. Mivel a felsorolt dolgokat javítottad, átírtad, ezért nem mondhatok mást, csak, hogy: ELFOGADVA!




Értékeid:


TJP: C Szintű ET elfogadásával az egyik alapértéked 150ről indul. E mellé kell majd elosztanod a kapott chakra összegét.


Szint: C
Rang: Genin
Chakra: 200


Különleges képesség: Sharingan 1-es tomoe


Készíts adatlapot, oszd el a tjp-d és nincs más hátra, mint elindulni büszke Uchiha utadon.


Jó játékot!
Pacsi ~G~ 

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Uchiha Shigeri Empty Re: Uchiha Shigeri

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.