Hazukage Kurono

5 posters

Go down

Hazukage Kurono Empty Hazukage Kurono

Témanyitás  Hazukage Kurono Vas. Ápr. 25 2010, 15:25

Április


Kuronoval ebben a hónapban nagyon megindult a szekér. Mióta az Okami feloszlott, és első igazi szerelme is életét veszte, minden megváltozott. Egy Aware Shion nevezetű lány felelős mindenért. Mikor épp a holmijait pakolta össze, az Okami bázisáról, akkor megtámadta ez a Shion klánból való fiatal csajszi. Kurono kardját akarta. Otasi Otome az első szerelem, ebben a csatában veszett el. Kurono hibájából történt, mert elvonta a lány figyelmét, és ekkor keresztül szúrták a szívét. Szerencsére jött egy megmentő. (a neve elveszett a költözés miatt.) Sikerült a lefárasztott lányt menekülésre kényszeríteni, de megkapta amiért jött. Elvitte Kurono kardját. Ezután indult meg a bosszú hajsza.
Egy alapos pihenés után, Kurono a lány nyomába eredt. Három lehetősége volt. Első Kirigakure, a kardgyűjtők miatt, a Második a Villámok országa a villám chakra miatt, a harmadik a Tűz országa az Anbu maszk miatt.
Kurono az elsőt választott. Kirigakureba ment. Ezt tartotta legvalószínűbbnek. Mivel közel van a Tenger országához, az úti idő sem volt hosszú. Kirigakure kapujánál két barátságos őr fogadta, akik elsőre nem akarták átengedni a kapun. Viszont, felmutatta az Okamitól való levelet, amiben az áll, hogy letelepedhetnek Kirigakureban. Az őr egy alacsony fickóhoz vezette akit Rukennak hívtak. Gyereknek nézet ki szinte, de nagyon jól vágta a dolgokat Kirigakureról, és azt is tudta, hogy hol található a Shion kunoichi. Ez a hely a Fáradt Ninja Étterem volt. Kurono felkészülés nélkül ment, oda, legalább is felszerelésileg. A kardja nélkül meztelennek érezte magát, és ez volt az ami hajtotta. Az étteremben, egyből kiszúrható volt a lány. Nagyon szép kimonóban járkált, és még le is szólította Kuronot. Leültek egy asztalhoz, és beszélgetni kezdtek. Kurono nem támadhatott, hisz azzal Kirigakure haragját vívta volna ki magának, így ki kellet produkálni az első ütést. Ez nem tartott olyan sokáig, és a lány még meg is kerülte ezt. Két missing-nint küldött Kurono ellen. Egy testvér páros, akiknek az eleme a Fuuton volt, ezáltal tökéletes ellenfelek Kurono számára. A lány készült Kurono érkezésére. A nyomokat is direkt hagyta maga után. A harc elkezdődött. Kurono támadt élősszőr ráadásul meggondolatlanul. Majdnem sikerült elválasztani az egyik kezét a karjától, de a másik megvédte azt a sérüléstől. Szóval míg Kurono támadt, addig a másik levédekezte, ha nem sikerült az egyiknek. És ha Kurono levédi az egyiket akkor jön a másik. Kurono a Villámcsapás Pajzsát használta, de a Fuuton charkával átjárt kardok, átvitték a pajzsot. Egy Kawarimi mentette meg az életét. Ekkor egy Katon: Hibashirivel ejtette őket csapdába. Ha használják a Fuuton elemet, akkor a lángok csak erősebbek lesznek. Kurono két robbanójegyzettel akarta befejezni a csatát, de ekkor a Shion csajszi mentette meg az életüket. Immáron három az egy elleni mérkőzéssé vált a dolog. Kurono is már elszenvedett sérüléseket, de a java csak most jött. A Shion csajszi szinte már pépé verte Kuronot, amikor jött a felmentő sereg Ruken személyében.
~Na végre pont jókor.~
Gondolta Kurono, és Rukennek sikerült kicsinálni a két missing-nint, így már csak a Shon csajszi maradt. Kurono eközben ellátta a sérüléseit, kötszerrel és egyéb gyógyszerekkel. Eközben Aware csajszi, szinte egy pillanat alatt, kinyírta a tizenöt Anbu tagot.
Kurono álla szinte leesett, és érezte, hogy be kell keményítenie. Levette hát a kezéről, és a lábáról a súlyokat, mindenhonnan 5 kg-ot. Shion klánból való csajszi támadásba is lendült. A lány olyan gyors volt, hogy Kurono nem is látta, de Ruken igen. Kivédte a támadást, és ezáltal kiszolgáltatott helyzetbe lett a lány, amit Kurono ki is használt. A lány levédte és ellentámadásba lendült. Kurono ellesve a lány technikáját, kicsit megváltoztatta, de ugyan úgy támadt vissza, és a lánynak ekkor már nem volt esélye kivédeni. A földre került, ahonnan Ruken támadta, a lány kivédte, de Kurono beadta a végső csapást. A vállán szúrta át a kardot, eltalálva valószínűleg valami fontos szervet. A lány utolsó szavai, nem épp biztatóak voltak. Benne a volt az is, hogy "Találkozunk még.", és ezután a lány Arca levált, és egy sokkal sápadtabb, lány képe jelent meg helyette. Már lehetett tudni, hogy nem a valódi teste volt.
Az események sodródtak tovább, és Kurono ajánlatot kapott a Mizugaketól. Ha hajlandó szolgálni Kirigakuret, akkor részt vehet valami nagyban, és biztos otthont kap. Kurono nagy hezitálás után, úgy döntött, hogy elfogadja. Az érzelem és a józan ész vívott csatát, de végül közös megegyezésre talált. Kurono úgy döntött, hogy úgy éleszti újra a klánját, hogy elpusztítja a méltatlan tagokat, majd újra alapítja azt. Ehhez egy erős fegyverre van szüksége, ami majd később szeretne megszerezni, Kirigakuret kihasználva.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Shikaku Pént. Ápr. 30 2010, 21:24

At egyetlen igazi kár az, hogy nem olyan szépen és rendszerezetten írtad le, ahogyan tehette volna. A remek játékról tudok és kimondottan aktív vagy.

+20 chakraszint
+2000 ryu

Össz: 482 chakraszint

[Ne felejtsük el: innentől az utolsó bővítményre adott chakraszint él, amíg egy másik bővítménnyel adunk illetve elfogadunk küldetésért kapott chakrajutalmat (amit a bővítményhez kell linkelnetek, hogy elfogadjuk).
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Hazukage Kurono Kedd Júl. 20 2010, 14:08


Kéthónapos bővítmény

Ez a két hónap egy tanuló túrával telt, Kirigakure környékén. Rukennal való harcom után úgy véltem itt az ideje kicsit fejleszteni a tudásom. Annak ellenére, hogy megtanultam a Raiton: Raitongu-t a harc során, még nem éreztem magam elég magabiztosnak az elememben. Kis korom óta arról álmodozom, hogy villám mester legyek, és ennek itt az ideje. Ezt a két hónapot arra szántam, hogy elérjem régi célom, és belevetve magam a villám jutsut magasabb szintjébe, erősebb és hasznosabb technikákat tanuljak.
Az első hónapot az tenger országában töltöttem az Okami bázis romjainál. Egy éve lassan annak, hogy az Okami feloszlott és Kirigakureba kerültem. Itt a romoknál nyugodtabban tudtam tanulni, úgy, hogy ne tegyek kárt senkiben. Apám tekercseiből tanultam, mivel apám majdnem olyan erős volt, mint egy villám mester, sok erős jutsut ismert, na meg hasznosakat is. Az első ilyen jutsu, amit elsajátítottam a Raiton: Kage Bushin. Ruken a harc után azt mondta meg kell tanulnom előre gondolkodni, csapdát állítani. Ahogy láttam Ruken ehhez inkább klónokat használt a maga víz elemében. Én a saját elememben akartam, bár az én klónjaim költségesebbek, mint az övé, de ha végeznek velük tuti nagy meglepi éri őket. A jutsut egy negyed hónap alatt elsajátítottam. A tekercsben minden segítség le volt írva hozzá, és tippek a megtanulásához. A tanulás alatt volt pár baki is. Sajnos nehéz munka volt, a villám chakrát, klónba szorítani, így volt mikor akaratom ellenére megsemmisült a klón, és a kitörő elektromosság engem talált el. Elég fájdalmas volt, de benne van a pakliban. Egy kis pihenés után ismét folytattam, és azzal, hogy nem adtam fel meglett a tanulás eredménye. Ezek után jött jól, hogy itt a bázison tanultam meg még egy jutsut. A Raiton: Raien // Villám elem: Feltűnő Labda-t. Háromnegyed hónap kemény gyakorlás. Éjjel-nappal kellet szenvednem, hogy betartsam az időkorlátot. Ez a technika nagy pusztításra képes, szerencsére volt alapom hozzá. Ez a technika hasonlít az alap Kumogakurei jutsura, a Kyuuden no jutsura, csak az ereje sokkal pusztítóbb. A technika lényege az volt, hogy a villám chakrámat egy labdává kellet formáznom és megtartanom. Hallottam egy hasonló nevezetű technikáról, ami a Rasengan nevet viselte. Ott is meg kellet tartani a chakrát a kézben. Az én jutsum is ehhez hasonló lehet. Sikerült meglépnem azt a határt a villám elemben, hogy nem csak chakraként tudom használni, meg a természeti villámokat lövöldözni. Ezzel a technikával megtanultam a formai manipulációt. Ez elengedhetetlen, ahhoz, hogy villám mester legyek.

A második hónapban visszatértem Kirigakureba, és Rukennal edzettem. Az előre gondolkodást gyakoroltuk, és ebben nagy segítségemre voltak, a klónok is. Bár nem tudtam belőlük egyszerre sokat csinálni. Rájöttem, hogy nagyon elszívják a chakrám. A Rukennal töltött idő mellet, új jutsut tanulva gyakoroltam a formai manipulációt. Raiton: Ookami // Villám elem: Farkas volt a következő jutsu. Ez a jutsu tökéletes a gyors ellentámadásra. Ehhez ügyesebben kellet formáznom a villám chakrát. Főleg a villám chakra természete nem olyan, hogy egy könnyen lehet formázni, így ezzel a jutsuval is meggyült a bajom. Sokszor volt baki itt is, de Ruken mellettem volt, hogy segítsen. A farkast nagyon nehéz volt pórázon tartani, és irányítani. Volt, mikor a póráz elszakadt, de a farkas még egy pár másodpercig bírta volna, de szerencsére Ruken ott volt és szél elemmel semlegesítette. Örült egy jutsu ez, a tanulása is nagyon nehéz volt. Ebben a hónapban még tovább akartam fejleszteni a formai manipulációt, és nem csak támadásra, hanem védekezésre meg akartam tanulni használni. Az akaraterő sok mindenben segített. A Purazuma Booru // Plazmagömb volt a következő jutsu, Meg tanultam a formai manipulációval elektromos burkot vonni magam köré. Volt olyan az elején, mikor a burokban lévő elektromosság kicsapott, és engem sütött meg. Ott majdnem grill csirke lett belőlem, de visszatértem, és tovább gyakorolva a jutsut sikerült elsajátítanom.
A hónap maradék idejében Ruken segített abban, hogy hogyan használhatnám ki a kardom erejét. Szóval a karddal edzetünk, ami mindkettőnk kondijának jót tett.

Kéthónapos bővítményben megtanult jutsuk:
Raiton: Raien // Villám elem: Feltűnő Labda
Raiton: Ookami // Villám elem: Farkas
Purazuma Booru // Plazmagömb
Raiton: Kage Bunshin // Villám elem: Árnyék Klón






Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Shikaku Kedd Júl. 20 2010, 18:51

Legyen. Írd fel, használd egészséggel.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Hazukage Kurono Vas. Nov. 07 2010, 20:30

// Egy kissé le vok maradva szóval összefoglalnám a történteket most. Októberben, mivel összefüggő kalandok voltak.//

Egy furcsa rejtély


Elég idős napon kezdődött, minden még kora reggel volt, mikor a lakásomon keresett egy ninja, aki már kedvesen köszöntött
"-Szevasz Kurono-kun.-
-Mi járatban? Gyere be.-
-Ah sietek, csak üzenetet hoztam a mizukage-samatól.-
-Rajta ki vele.-
-Csak látni kíván.-
-Rendben akkor indulok is. Szia.-
-Szevasz.-"
Folytattuk le a rövid párbeszédet, és aztán készülődtem egy újabb küldetésre számítva. Fél órán belül megjelentem a Mizukage palotájában, ahol elég kínos helyzetbe kerültem. Mei-samát vártam a Mizukage székében, és úgy is köszöntem, de nem ő ült ott. Egy kedves, fiatal barát, akivel korábban edzettem. Ruken. A barátom helytesitette a Mizukage-t, míg a chunin vizsgán volt dísz vendék. Ruken egy olyan küldetéssel bízott meg engem, ami számomra elég személyes ügy. Egy ANBU harcos eltűnt, aki fontos információkkal rendelkezett Aware Shionról, aki számomra olyan személy akinek a holtak között van a helye, mivel megölte korábban a barátnőmet. Rövid ideig beszélgettünk Rukennal, kérdéseket tettem fel. Kérdezősködtem az ANBU nevéről, és Ruken tájékoztatott arról, hogy bárvoha beléphetek egy helyen kívül, és az ANBU parancsnokok jelentéssel tartoznak nekem.
Miután mindent megbeszéltünk kiléptem a kétszárnyú ajtón, és úgy döntöttem a Ninja Akadémia felé veszem az irányt, hogy rákeresek a Seganta nevezetű ANBU-ra aki eltűnt. Ebben csupán egy egyszerű árnyék gátolt, ami elsuhant mellettem. Egyből gyanakodni kezdtem, mivel biztos figyelhettek, nehogy túl sok információhoz jussak, mert én is az ANBU sorsára jutnék. Előhívtam az árnyékban rejtőzködőt, aki szintén egy ANBU harcos volt. Térden állva kért bocsánatot, és azzal mentegetőzött, hogy megakart bizonyosodnia arról, hogy én vagyok-e az aki. Ezenkívül azt állította, hogy tud egy olyan személyt, aki tudja a válaszokat és válaszol a kérdéseimre. Erre felcsillant a szemem és úgy gondoltam, hogy lehet valami a dologban. Az ANBU levezetett a palota alatti járatokba, ahol előjött az az érzésem, hogy itt csapda lehet a dolgok mögött. Szerencsére tévedtem, és egy ajtóhoz vezetett, ami mögött egy öregember vált. Nem néztem le a kora ellenére sem. Mikor helyet kínált leültem, és végig hallgattam a mondandóját. Kissé flegma voltam vele, de a flegmaságom egyből leintette. Abba is hagytam, mivel ilyen szűk helyen a föld alatt nem tudnék érvényesülni, így értelmetlen lenne a harc. Az öreg egyből megoldotta a számomra kiadott küldetést. Elmondta, hogy ő ölte meg az ANBU-t. Gyanakvó lettem felé, és támadás helyett inkább kérdeztem. Először arra gondoltam, hogy Aware egyik embere, vagy netán a klánja tagja. Hát nem. Inkább Hana egyik rokona volt. Ő hozzám hasonlította Hanat, ami szerintem nagyon nem igaz. Hana zárkózott én meg nyílt vagyok, és ez lényeges ellentét kettőnk között. Minden esetre tisztelettel tartozom neki, mert otthont adott az Okami által. De vissza térve az öreghez fontos információkkal tudott szolgálni. Elmondta, hogy azért ölte meg az ANBU-t, mert felborította volna Hana tervét. Ebből az egy mondatból kiszűrtem azt a lényeges dolgot, hogy bár Hana Kirigakurenek szolgál ellene készülődik. Az öreg azt kívánta, hogy ebben részt vegyek, és én képes lettem volna eldobni az Aware elleni bosszúmat, mivel az öreg felesége. Szerencsére csak félig lépett érvénybe. Az öreg Hanának tartogatja Awaret a végső tesztelésben, amiben azt várja, hogy én segítsek. Nem fűlött hozzá a fogam, de bele egyeztem, és az öreg hírtelem módon a homlokomhoz ért. Ekkora vettem észre csak, hogy pecsétet nyomott a homlokomra. Egy emlék elzáró pecsétet.
Ezek után ébredtem a lakásomon elég furcsa körülmények között. Egy felszeletelt Onin ninja volt a szobám falán, én pedig a vérben feküdtem a jó meleg ágy helyett. Kopogásra keltem fel, és egy kissé bepánikoltam a helyzet miatt. Azt gondoltam, hogy lecsuknak, vagy megölnek, így rögtönöztem egyet. Kiugorva az ablakon, elől akartam bemenni, mintha mi sem történt volna. Meglepődve láttam, hogy Ruekn ál az ajtóm előtt. Úgy viselkedtem, mint szoktam, de ekkor még egy meglepetés ért. Ruken elmondta, hogy 3 napja eltűntem, és szeretné meghallgatni a jelentésem, bent a házban. Bevalva az igazat kinyitottam neki az ajtót, és szeme elé tártam a dolgokat. Szerencsémre megbízott bennem, annyira, hogy eltüntette a nyomokat, és mondta, hogy nem lesz semmi baj. Viszont volt egy. A holtestet elégette, így takaríthattam a hamut a padlóról, és a falról.

Sárkány vs Cápa.


Ezen a napon elég későn keltem fel, és ismét Awareval kezdődött a napom. Most nem küldetés, vagy bármi által, hanem készültem az ellene való harca, mint legtöbbször szabad időmbe. Megpróbáltam vissza emlékezni az Awareval való két harcra, és rájönni, hogy mivel tudott a legjobban becsapni, és megverni. Ez pedig a gyorsasága volt. A tüzet tűzzel oltunk elmélet alapján úgy gondoltam, hogy akkor győzhetem le, ha én is gyorssá válok. Ha leszedem a súlyokat a lábamról, akkor sem vagyok olyan gyors, mint ő. Nem vagyok egy taijutsu beállítottságú, így gondoltam a ninjutsuban keresem a megoldást, és főképp a villám elemben, mivel annak a legnagyobb mestere szeretnék lenni. A híreket halva, az 5 kage találkozójáról eszembe jutott, hogy a Raikage technikája igen előnyös a gyorsaság szempontjából. Halottam, hogy ha a Shunshinnal használja, akkor olyan gyors lehet, mint a Yondaime Hokage. Azt gondoltam "Ez az. Megvan." Ehhez a technikához, viszont a legnagyobb bajom, hogy semmi segítségem nem volt. Csupán apám tekercsei, ami a villám elemről szóltak. A tekercsekben tanulmányoztam a villám chakra manipulálásának elméletét, és az alapján próbáltam felépíteni a technikát több kevesebb sikerrel. Rájöttem, hogy a villám chakrát a testemben kell vezetni és meg kell nyitnom mellete a testemen az összes tenketsu pontot. Mind a 361-et. Ez elég nehéz feladatnak bizonyult.
A tanulás közben egy női hang zavart meg az ablakomból. a nő arcát Onin maszk fedte, így nem láthattam. Elég erélyes nőszemély volt, mivel parancsolóan mondta, hogy öltözzek át Onin felszerelésbe, és vegyem fel a maszkot, mivel küldetésre megyünk. Mivel felettem állt, ezért cselekednem kellet. Összeszedve a szerelésem elindultam vele, de nem sokat beszélt. Csak a kérdéseimre válaszolt, mikor a küldetésről kérdeztem. A technika gyakorlásánál nagyon elfáradtam, így nem bírtam a szokott tempóban haladni. Kicsit lassítottam most a csapatot. Mikor megálltunk pihenni, már többet beszélt. Mutatott egy fotót arról a személyről akit nekem kell elkapnom, arról a személyről nem sokat beszélt aki neki van feladta. Jóformán semmit. Mikor saját magáról kérdeztem, akkor kicsit megenyhült, és a szabályzat ellenére levette a maszkját, és bemutatkozott.


Hazukage Kurono Naruto-Anbu-Sakura-171024245?q=boost%3Apopular+ANBU+kunoichi&qo=17
Először Karen-nek hívták, de mint ez később kiderült álnév volt. Később már megmondta a rendes nevét, ami Kaori volt. Miközben haladtunk kiderült, hogy ez a lány Ruken testvére. Ezen kissé meglepődtem, hogy a családi gének milyen jól öröklődnek, de ez van. Megáldotta őket a tehetség. Később vitába is bonyolódtunk Aware miatt. Azt mondta nekem, hogy értelmetlen egy bosszúra helyeznek az életemet, amin egy kissé elgondolkodtam. Ezek a szavak nagy hatással voltak rám, és ekkor döntöttem úgy, hogy Kirigakure-ért harcolok, hálául azért amiért befogadtak. Ezek után egy templomhoz értünk, mit is mondjak elég korán. Annyira korán, hogy volt is időm a technikát gyakorolnom, és az elméleten kisebb változtatásokat csinálva előrébb haladnom. Még nem volt tökéletes. A gyakorlás közben Kaori szakított félbe, mert megjött az ellenség tárgyalni. Egy pár másodpercre maradtam csendbe, míg bementek a templomba. Után ismét pár órát vártunk most már a taktikai helyünkön. Kibírtam pihenni a gyakorlás fáradalmait, és felkészültem a harcra pont időbe. Kinyílt a templom ajtaja, és kilépett rajta az a nőszemély, aki az én célpontom volt. A megrendelő még nem. Vártuk, hogy mi legyen, míg Kaori előbújt a rejtekéből és támadt. Az ellenség felém tért ki és tiszta célponttá vált, amit én kihasználtam. Egy árulóval kevesebb lett. Kaori egyből üvöltözött velem, hogy miért nem maradtam a helyemen, és, hogy így nem bírjuk legyőzni a másikat. Ekkor már végre hajtottam a Katon: Hibashiri-t és a lángok az ajtó előtt csaptak fel, majd 6 méteresek voltak. Ekkor még nem értettem, miért mondja, hogy nem bírjuk legyőzni, de egyszer csak egy hatalmas vízcápa szelte ketté a lángokat, és kis híján átharapott minket. A sötétben csupán egyvalamit láttam. Egy összekötözött hatalmas kardot, amiből pikkelyek ágaznak ki. Még mindig nem tudtam, hogy ő az, de mikor a fény az arcára világított elkapott a félelem. Egy ember, aki a köd hét kardforgatójának tagja, és jóformán nem ember hanem cápa. Egy igazi szörnyeteg. Hoshigaki Kisame. Ő volt az ellenfelem személyesen. Kaorival úgy döntöttünk menekülőre fogjuk, amit megpróbáltunk, de nem hagyta. Úgy döntöttem, majd én feltartom míg Kaori elmenekül. A lány nagyon közel került a szívemhez, és nem bírtam volna ki, ha a legjobb barátom testvére nélkül megyek haza. Ő volt most az első. Rögtön az elején be akartam vetni az új technikáimat kipróbálva éles harcban milyenek. Sajnos nem a leg előnyösebb az egyik. Raiton: Kage Bushint használtam, ami szét osztotta a chakrámat. Ráadásul ezt megfűszereztem egy Raiton: Okamival. Erős kombináció lett volna, mivel a csata vízen zajlott. A klónokat megsemmisítve a víz villámokban cikázott, és Kisame kiszolgáltatottá vált számomra a levegőben. A villám farkast meglepő módon a kardja felfalta. Ekkor jöttem rá arra, hogy a Shameda, képes a chakrát felfalni. Ezek után ő elég keményen a vízbe tiport, de ennyi nem volt neki elég. A víz után a szárazföldön egy fán kötöttem ki. Már ekkor tudtam, hogy nagyobb védelemre lesz szükségem, és bevetettem a saját technikám a Tako Uwagi no jutsut. Ezzel jól bírtam a strapát, még mondtam is Kisamenak. "Most eldől, hogy a cápa, vagy a sárkány az erősebb". Megpróbáltam felvenni a távolsági harc stílusomat, de a sárkányom nélkül ez nem ment. Kisame Shamedája egyszerűen oda termet, vagyis Kisame oda dobta, és ráharapva a sárkányomra, az egyből a vízben kötött ki. Ismét elpazaroltam a chakrámat, és a sárkány pikkelyeim is kezdtek gyengülni. Kezdtem rájönni arra, hogy a hatalmas Shamedát nehéz mozgatni és, ez a lassúságra utal. A lassúság ellentéte a gyorsaság, ami egyből az a tervet hozta elő, hogy le kell vegyem a súlyokat a kezemről és a lábamról. A mérleg az én oldalamra billent. Olyan gyors voltam Kisame számára, hogy a Raikennel átszúrtam a két tüdejét, de ez nem volt elég. Akkor gondoltam igazán, hogy szörnyeteg és nem ember. Ezek után arra hajtottam, hogy levágom a karját, és így nem fogja tudni forgatni a Shamedát, ami még inkább felém fordítja a mérleget. Sajnálatos módon nem vagyok elég képzet még taijutsuban és a szemeim nincsenek hozzá szokva ehhez a gyorsasághoz. A manőverhez, hogy elkerüljem a Shamedát meg kellet állnom, és ekkor Kisame karja elkapott. Éreztem, hogy míg folyt folyamatosan szívja a chakrámat. Elájultam a kezében besötétedett minden, de az utolsó pillanatokban annyit láttam, hogy Onin ninják vannak jelen. Hosszú álom jött rám, még pedig az apámmal álmodtam, aki miatt elhagytam Kumogakuret. Álmomban meglátogatott, és elmondta, hogy a klán alapítójának ereje nem a sárkányvérből fakad, hanem a sárkányok tanításából. Egyszóval Senniné vált. A Senninek azok lehetek, aki méltóak voltak rá, és képviselték Enzot, még pedig úgy, hogy náluk van a Raiken. Ezek után apám eltűnt, és én arra ébredtem, hogy Kaori tenyerel felettem, majd félredől. Én elkaptam és óvatosan letettem. Ekkor vettem észre, hogy súlyosan megsérült. Egy Onin is ott volt, aki felajánlotta segítségét. Látta, hogy Kaori fontos számomra, és meggyógyítja őt, ha feltartom addig Kisamet. Természetesen igent mondtam. Hajtott a szívem, és ez nagy adrenalint vont maga után. Tudtam, hogy még több gyorsaságra van szükségem, de a fojtogatás során vesztett chakra elég soknak bizonyult. Úgy döntöttem, míg nincs itt Kisame megpróbálkozom az új technikával, az Raikageval. Talán az adrenalin hatására, vagy épp pont ráéreztem? Nem tudni, de végre hajtottam a Raiton no Yoroit. Félelmetes villám aura vett körül, és éreztem, hogy a villámok stimulálásának hatására elmúlnak a fájdalmaim. Viszont nem éreztem volna, hogy gyorsabb lennék. Minden esetre elindultam Kisame felé, és hogy gyorsítsam az utam használtam a Shunshin no jutsut. Ekkor vettem észre, hogy egy pillanat alatt értem oda ahova akartam. Mint ha egy tér idő jutsut használtam volna. Rájöttem, hogy a technika csak a Shunshinnal együtt gyorsít, mivel akkor használom a testemben folyamatosan keringő villám chakrát. A hátránya viszont az volt, hogy én nem vagyok hozzá szokva ehhez a harcmodorhoz. Minden esetre Kisame háttal állt, és én próbáltam minél több chakrát spórolni. Egy alap jutsut használtam a Raiton: Kyuuden no jutsut, és persze a Shunshint fél tigris pecséttel. Gondoltam, hogy ez a technika így kevés lesz, így míg haladtam Kisame felé a villámgömböt a folyó vizén húztam, ami olyan erős és nagy lett, mint egy Odoma Rasengan. Az ereje pusztító volt. A legnagyobb csalódás akkor ért, mikor a test vízzé vált, és az eredeti előbújt a víz alól. Mivel a vízen húztam a gömböt, így Kisame akatsukis köpenye romokban hevert rajta, és kisebb sérülései is lettek, de még mindig nem elég. Ekkor vártam, hogy támadjon. Sajogtam a lábaim, az új harcmodor nagyon megerőltette, így próbáltam időt nyerni az Oninnak, hogy gyógyítsa Kaorit. A gyorsaságom kihasználva menekültem az egyik faágra, de láttam, hogy a kard magában követ. A kard életre kelt, és külön éreztem a vérszomjat rajta. Most éreztem, úgy, hogy igazán nagy bajt jelent. A kard érezte a chakrámat és ezt akartam kijátszani a maradék chakrámmal. Leugrottam a fa tövébe, és csináltam egy utolsó Raiton: Kage Buhsint megosztva a maradék chakrámat. A klónnal akartam vonni a kard figyelmét, míg én megszüntetem egy pillanatra a chakrám, hogy a kard, csak a klónét érzékelje. A terv további része az lett volna, hogy újra alkalmazom a Raiton no Yoroit, és Kisame mögé kerülve lenyessem a fejét. Csak mikor megszüntettem a chakrámat, minden fájdalmam előjött, még az is amit az álom után szereztem. A villámok stimulálása miatt nem éreztem, de így egyszerűen össze estem, és utána már csak annyit láttam, hogy a Shameda ketté szakítva a fát belém harap, és éreztem, hogy a chakrám szinte a nullával egyenlő. Megmozdulni alig bírtam. Kisame fölém állva még a napot is eltakarta, és előjött azzal, hogy a cápa az erősebb. Én nem bántam, hogy így alakult. Tudtam, hogy ennyi idő elég Kaori gyógyítására, és arra, hogy elmeneküljenek a faluba. Kisame pont hozzá látott volna a darabolásomhoz, mikor egy penge halad át a mellkasán. Még ekkor is mosolyogva fordult hátra. Én kunai késhez nyúltam, és a feje fejé hajítottam, és a kezemben heverő Raikennel felfelé szúrtam, hátha elérem a szívét, már ha van ilyen egy szörnyetegnek.

A kaland még itt tart.
Helyszínek linkjei:
Mizukage palota 4. old.
Erdőségek 1-3. old.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Karin Hétf. Nov. 08 2010, 16:28

Nos...

Volt 477, és mennyi lesz, ha hozzáadunk +22? Nos? 499! Very Happy Hogy a küldetés után kapd csak meg az A-szintű besorolást! Very Happy
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Dec. 02 2010, 16:48

Sárkány vs Cápa folyt.


Azzal, hogy a döfést elindítottam Kisame felé, nem sokat értem el. Viszont megtudtam kinek a tulajdona az a tanto ami áthaladt rajta. Kisame megfordulva elkapta az Onin ninja nyakát, aki utánam érkezett. Számomra ez biztos tudat volt arra, hogy akkor Kaorit sikerült meggyógyítania, viszont az Oninnak is szívta a chakráját. Társalgásuk alatt, észrevettem, hogy korábban már volt nézet eltérésük, és, hogy az Onint Gingitsunenak hívják. Kisame pont végezni akart vele, mikor az orrán és a fülén is ömlött a vér. Tudtam, hogy nem az én művem, mivel nem ismerek ilyen technikát. Ebből következtettem arra, hogy csak Gingitsune csinálhatta. Ez számomra gondolkodást kívánt. Mivel csak a tantot szúrta át rajta, és azon sem éreztem ártó chakrát, kifejezetten a méregre gondoltam. Kisame össze eset, én meg el akartam választani a fejét a testétől, hogy mindennek vége legyen, de figyelmen kívül hagytam a Shamedát, ami újra nekem rontott. Kisame még ezek után is fölkelt, és hatalmas vízhullámot küldve ránk, elmenekült, míg minket a hullámok elsodortak. Nem bírtam egyedül felkelni Gingitsune segített rajtam, aki elvitt a többi Oninhoz. Ők megkérdezték, hogy én vagyok-e az, és Gingitsune azt válaszolta, hogy igen én is Bishamon tag vagyok.
Ezek után elveszítettem az eszméletem, talán a kimerültség okozta.

Egy új élet kezdete.


A kórházban ébredtem fel, másnap a történtek után. A lábaimat gyengének éreztem, de nem akartam a kórházban maradni. Mankó segítségével akartam felállni, ami nehezen sikerült. Az ajtó egyszer csak kinyilt és Ruken jött be, aki egyből vissza tessékelt az ágyba. Baráti tanácsként megfogadtam, és beszélgetni kezdünk. Hozott egy levelet számomra, amitől nem igen volt elragadtatva. Azt mondta, hogy az elejétől kezdve úgy lettem Kirigakure tagja, hogy beépítenek egy Bishamon nevű szervezetbe, ami az elveszett ninjákat tömöríti magába, és Kirigakure felhasználja őket. Elolvasva a levelet a Mizukage egy új arcát ismertem meg. Erőszakos volt és határozott, míg eddig kedves és türelmes velem szemben. Ruken kért tőlem egy szívességet is. Azt kérte figyeljek az egyik tagra, akit úgy hívnak, hogy Seikatsu Mamono. Elmondta, hogy korábban, már megölt egy Mizukage jelöltet, és épp ezért veszedelmes tartsam rajta a szemem. Miután végzett a mondandójával jobbulást kívánt és elment. Három napig feküdtem bent, mire teljesen rendbe jöttem. Utána, a Mei levele alapján, elmentem a Bishamon bázisára, ahol Gingitsuneval futottam össze, a megmentőmmel. Megköszöntem neki azt, amit értem tett. Kis beszélgetés után, körbevezetett a bázison, ahol még kérdezősködött, hogy kíváncsi vagyok-e egy-két dologra. Természetesen igent mondtam, aminek megörült, és elvitt egy szobába, ahol egy ismerős alakot láttam. A homlokomon lévő emlék lezáró pecsét feloldódott, és már tudtam, hogy honnan ismerem annyira. A Mizukage palota alatti járatokba beszéltem vele először, ahol megtudtam Hana terveit, de a pecsét miatt elfelejtettem. Shoami egy küldetéssel bízott meg, hogy vigyek egy tekercset a hang országába, ami egy megegyezést tartalmaz. Magyarán kössek szövetséget, a Hanggal. Nem tudtam, hogy Hanának milyen tervei vannak Yakishi Kabuto országával, de kiderült, hogy ez nem Hana terve, hanem ősibb dolgokról van itt szó. Nem igazán tudtam, kigubózni a szálakat, de mire megtehettem volna, újra lezárták a pecsétet, és csak a küldetésemre emlékeztem. Kilépve az ajtón Gingitsunet kezdtem faggatni az életéről, és mondtam neki, hogy örülnék, ha velem tartana a küldetésen...


Helyszínek:
Kirigakure Kórház
Bishamon szervezett bázisa
(Kisame harc ugyan ott, ahol ez előző bővítményben elkezdtem)
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Karin Pént. Dec. 03 2010, 13:16

Nos nem lesz meglepő, ami történni fog!

+ 16 ch szint, vagyis a jelenlegi ch szinted 535

Légy szíves a bővítmény végére írd oda azon ch szintet, melyet a kalandért kaptál, mert azt vezetni kell azért! Very Happy
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Dec. 30 2010, 21:02

Egy új élet kezdete


Miután megkérdeztem Gingitsunet, hogy velem tartana-e azt mondta fontos küldetése, van amit megértettem. A dolgoknak itt még nem volt vége. Elvezetett egy kétszárnyú ajtóhoz, ahol két fehér ruhás őr állt, egy-egy Jarival a kezükben. Fontos helységnek ítéltem, mivel Gingitsune valami pecséttel nyitotta ki az ajtót. Ez az ítéletem nem volt téves. Egy jó 2m 10cm-es alak várt bent, aki kedvesen üdvözölt, bár rosszul esett, hogy lenézett rám, és nem fel. Gyengének éreztem, magam, bár ezt nem mutattam ki. Ő is tudott a rám váró küldetésről, és annak fontosságáról, ezért nem habozott. Egy pecsétet ajánlott fel, amit el kellet fogadnom, mivel ez egy olyan pecsét, ami nyomon követi a szervezett tagjainak pontos helyét. Szóval egy nyomkövető pecsét. A bal alkaromra kaptam meg, és ezután útnak indulhattam.


Egy rég elveszett társ


Miután elhagytam a bázist a lakásomra mentem, és gondolkodni kezdtem a klánom sorsáról. Hiányérzetem támadt velük kapcsolatban, de legfőképp Ishidáról, aki bár nem tudta, hogy a testvérem még is legjobb barátjaként kezelt, míg együtt harcoltunk az Okamiban. Vissza gondolva az ott töltött időkre, rájöttem, hogy nagyszerű csapatott alkottunk, és ez most is lehetne így, éppen ezért elkezdtem a kutatását. Egy közös szálunk maradt, amin elindulhattam. A sárkányok megmondták, hol találom Ishidát, és úgy halottam, hogy a Tűz országában toboroz sárkányokat a klán részére. Büszke voltam, rá, hogy legalább ő tesz valamit a klánért, de a klán nagy pecsétkönyve nálam van, így csak a saját részére tudja őket szerződtetni. Úgy gondoltam ebbe nekem is be kell szállnom, és magam mellé állítani Ishidat.
Hana hátán repülve, elmentem a tűz országába, ahol Ishidat egy vulkán gyomrában találtam meg épp egy sárkánnyal küzdött. A sárkányt Rejhunak hívták, aki kiváló Katon használó sárkány volt, és Ishidát szorult helyzetbe hozta. Együtt sikerült megverni a sárkányt, aki így a Hazukagek oldalára állt, és aláírta a szerződést, ami már a nagy tekercsbe került. Ishida eddigi szerződéseit is át raktuk a nagy tekercsbe, így a klán többi tagja is megtudta idézni, persze ha tudomást szereznek, arról, hogy ők is kapcsolatban állnak velük. Ezek után felajánlottam Ishidának, hogy csatlakozzon a szervezethez, és lépjünk közös útra, egy csapatként. Emellett elmondtam neki azt a fontos információt, hogy a testvérem és, hogy ezt a kardok is igazolják, ami a fő 6 klánfegyver közé tartoznak. Szegény kissé sokot kapott, de örült neki, és talán ez segítette arra a döntésre jutni, hogy tovább folytassuk az élet hosszú útját immáron együtt. Utunk a Hang országába vezet, ahol szövetséget kell kötnünk Kabutoval a szervezett számára...

Helyszínek:
-Kurono Lakása
-Tűz országa-Erdőségek

Jelenlegi ch: 535 (A sárkányos küldiért még nem kaptunk)
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Sai Pént. Dec. 31 2010, 14:36


A bővítmény kicsit tömör, de ahogy elnéztem, sűrűn postolsz, így legyen +12 chakra (sajnos úgy vélem, az itteni jutalmadnál a bővítmény a fontosabb //legalább is nekem//, a postjaidért pedig majd kapsz jutalmat a mesélődtől ^^)

Összchakrád így: 547 chakra
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Márc. 24 2011, 20:46

A Keleti és Nyugati Kapu
…Folytatván utunkat Ishidával, lassacskán elérkeztünk a hang országába. Mivel sárkányháton repültünk, így messziről láttuk a rizsföldeket és leszálltunk egy erdőben, ahonnan gyalog vettük tovább az utat. Futsunak Ishida tigrisének tetszett a környezet, de rossz előérzete volt, amit tudtunkra is adott. Pár pillanat múlva, már két hang falusi ninja ugrott le egy fa lombja közül.
Ishidával úgy gondoltunk, nem kezdünk el harcolni, mivel szövetséget kötni jöttünk, és nem viszályokat szítani, így megpróbáltuk diplomatikusan megoldani a helyzetet, de nem sikerült. A Keleti kapu őrzője akit Yabounak hívtak elég heves vérmérsékletű volt, és egy kisebb szópárbaj után sikerült felhúznom idegileg, és rám támadt. Eközben a Nyugati kapu őrzője Nezumi és Ishida egy fán ültek, és onnan nézték az elkezdődő harcot. Yabou egyből egy ütéssel próbálkozott volna, de elkaptam a kezét, ahogy a lendülő másikat is, és így sikerült lefegyverezni. Nezumi próbálta csitítani, és amíg oda fordult előnyhöz jutottam. Magam felé húzva, egy térdrúgást mértem a gyomrára, de sajnos ez nekem fájt, de sikerült eltávolodnunk egymástól. Ekkor gyorsan aktiváltam az elsődleges védelmem a Tako Uwagi no jutsut, és ezek után vettem észre, hogy miért is fájt a térdem a rúgástól. Yabou a klánom tagja volt, akinek az apját nagyon régen nyilvánosan kivégeztettek. Ő is a Tako Uwagi no jutsut használta, ezért volt ismerős az érzés. Ez a harc elkerülhetetlennek bizonyult, így én sem vettem fél várról a dolgokat. Aktiváltam a Raiton no Yoroit, de sajnos magán kárra. A testem még nem szokott hozzá eléggé, a jutsu rövid időtartamon belüli használatához, hisz már Rejhu ellen is használtam. A jobb térdem miatt összerogytam egy pillanatra, de sikerül felülkerekednem valamennyire a fájdalmamon. Yabou eközben időt kapott egy furcsa technika kivitelezésére. A Keleti Kapu őrzője átalakult egy miniatűr sárkánnyá Orochimaru átokpecsétje által. Számomra hihetetlen volt, hisz régóta dolgozom a teljes sárkányforma kifejlesztésén, de nem sikerült, és ez után tértem át a villám technika magasabb színvonalra emelésére. A fájdalom a térdemben még ott volt, így egy pillanatra nem tudtam oda figyelni és ezt rögtön az elején kihasználta. Egy szempillantás alatt termett előttem, amire nem volt sok reakció időm, így csak egy fél tigris pecséttel aktiválva a Shunshin no jutsut, a villámok miatt gyorsan elbírtam menekülni. Ballra volt az egyetlen esélyem az elugrásra, mivel a ball lában sérült volt és csak a jobbal bírtam lökni. Yabou csak a levegőt repesztette ketté, nagy meg a talajt. Az ütése Gouwan erősségű volt, ha az-az ütés betalál, valószínűleg minden porcikám tört volna. A kitérés után sikerült elbújnom előle, de nem sokáig. Az aktív villám pajzs elég hangos, és könnyem rám talált. Ismét egy klán technikát használt a Tako Shanari no jutsut, és pikkelyeket lőtt ki. A fa mögött biztonságban éreztem magam, ismerve a technika erejét, de nem gondoltam volna, hogy az átok pecsét ezt is felerősíti. Az egyik pikkely átszakította a fát, és eltalált. Kisebb sérülést szenvedtem, és egy másik fa mögé bújtam. Innen már magamtól jöttem ki, mivel úgy gondoltam a pikkelyek kilövése után a védelme 50%-ot esett, így elég lesz egy B szintű jutsu, a harc megnyerésére. Kunaiokat hajítottam felé, amikhez drót volt kötve. Szerencsére bevette a trükköt és sikerült a fához kötöznöm. Ezek után a Raiso: Ikadzuchi no Kiba-t használva a villám a fába csapott, ami elméletileg földeli, azaz a földbe vezeti az áramot, és így végig megy Yaboun. Nagy robbanás és füst keletkezet, de a füst mögül lángok csaptak fel, és törtek ki Yabou kíséretében. Kétségtelen volt, hogy a technikája hasonlított az enyémhez, csak az övé éget és véd. Erre tényleg nem voltam felkészülve, és ismét védekeztem volna, de ezúttal már kiszámítható voltam. A lábam miatt csak egy irányba tudtam menekülni, és erre Yabou is rájött. Az ütése betalált, és én, mint villámló üstökös szakítottam át a fákat, és csapódtam a földbe. A pikkelyek és a villám pajzs megvédett, de így is kapkodtam a levegő után. Úgy gondoltam itt meghalok, mert itt a lehetősége, hogy végezzen velem, de nem így lett. Fel tudtam állni, és már hívtam volna a segítséget egy idézés keretében, de ez is necces volt. Yabou gyorsan jött felém. Nem tudni ki lett volna a gyorsabb, mert Nezumi előttünk termet és elkapta mindkettőnk kezét. Furcsán éreztem magam, és Nezumi körül egy fekete aurát láttam. Ahogy megérintet, sikerült össze zavarnia a chakrámat, így a villámpajzs, és a pikkelyek is megszűntek. Yabounál ugyan úgy. Az eddig őrültnek tudott Yabout sikerült szende báránnyá varázsolnia. A technikája valami genjutsu szerű lehetet, de nem éreztem magam abban.

Miután lecsillapodtak a kedélyek, Nezumi azt mondta elvisz minket Kabutohoz, és bekötötte a szemünket. Nem tehettünk mást, mint követjük őket. Csak ők tudják az utat Kabutohoz, és a szövetséghez, amit kötni szeretnének. Ahogy haladtak egyre inkább érezték, hogy hűl a levegő és párásodik. Ebből már arra tudtak következtetni, hogy egyre lejjebb haladtunk a föld alatt, mígnem megálltunk. Mindenfelől kígyók sziszegését lehetett hallani, és a sötétben egy megszólaló hangot. Kabutoé volt, aki köszöntött minket, én meg elmondtam neki, hogy miért jöttünk és oda adtam neki a tekercset. Arrébb vonult vele, de másodpercek múlva, csak kiáltó hangot, lehetet hallani, és szálló füstöt látni. A tekercs egy fordított idézés volt, ami nyitásra aktiválódik. Nem is akárkik jelentek meg. Az öreg Shoami, az ellenségem Aware, és a legjobb barátom Ruken, mint a Bishamon vezetője. Shoami feloldotta a homlokomon lévő emlék pecsétet. A feltörő emlékek annyira sokkoltak, hogy térdre rogytam. Az öregnek tett ígéretek Kirigakure elpusztítására, az, hogy lemondok Aware elleni bosszúmról. Ez a két dolog igen lesokkolt, főleg az első, hisz eddig azt szerettem volna, ha elfogadnak. Bár nem épp pozitív visszajelzés volt, mikor úgymond újra elveszett ninja lettem, és a Bishamonhoz küldték, de később ezekről a véleményem megváltozott. Miután észhez tértem a sokkból, figyelemmel kísértem az eseményeket és így, hogy rájöttem mit tervezünk jobbnak éreztem Ishidat nem belerángatni. amíg Ruken és Kabutó tárgyalt, addig én félre hívtam Ishidat, és kiadtam neki az újabb hosszú távú melót, mégpedig, hogy vigyázzon a klánra, és gyűjtsön minél több sárkányt az oldalunkra. Ezért adtam neki oda a tekercset, amiről bár Ishida nem tud, de csak ő meg Ishida lesznek képesek megidézni a sárkányokat a klán többi tagja nem. Ishida az öregtől kapott egy emlék elzáró pecsétet és mély álomba merült, én addig hallgattam a tárgyalást.

Végül Ruken és Kabuto megegyezett, és engem osztottak be kapcsolat fenntartónak. Visszatérve az erdőbe megjegyeztem az utat Kabutóhoz, amire szükségem lesz az üzenet szállításához. Ruken kiadta a következő feladatomat. Elkell mennem a medvék országába megkeresni egy Bishamon tagot, aki rég nem jelentkezett. Nevezetesen Gingitsunet, akivel sikerül kicsit jobban összeismerkednem, és akinek valamilyen szinten Kaori életét köszönhetem és a sajátomét is.

Helyszínek:
http://narutohun.niceboard.org/t132-erdsegek
http://narutohun.niceboard.org/t92-falu-vezetjenek-irodaja

Jelenglegi Ch: 547
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Konan1 Szomb. Ápr. 09 2011, 11:42

Hohó hohó, látom zajlanak az események a Hazukage házban is (ja vagy ez nem Harry Potteres? Very Happy) akarom mondani Klánban. Gyöngéd sárkányok passzolgatása, üzenetek szállítása, kell ennél több? Nekem nem Razz Magával a bővítmény hosszával nincs bajom, viszont képeket néha-néha te is tehetnél bele. Sokkal mutatósabb lenne így a bővítmény Razz

Jutalmad nem marad el: 16 chakrát kapsz tőle, így összesen 563-ra növekedett a chakraszinted ^^
Csak így tovább a játékkal.
Konan1
Konan1
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Hazukage Kurono Empty Re: Hazukage Kurono

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.