Ourio-völgy

+4
Suyiko Shiai-Ne
Daizo Tensei
Unazaki Fumimaro
Zetsu
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ourio-völgy Empty Ourio-völgy

Témanyitás  Zetsu Kedd Ápr. 27 2010, 21:37

A völgy az egyetlen biztonságos út, ha nagyobb karavánok akarnak átkelni az országon. Egy kisebb falu is van völgyben.

-------------------

//Unazaki Fumimaro//

Miután elindultál a mesterien álcázott tolvaj-odúból, tiszta lett az ég. Sehol egy felhő, csak a nap melegíti a bőröd. Ropog a hó a lábad alatt. Talán nem a legjobb lopakodási módszer, de mindegy. Még úgyis messze vagy a völgytől. Sehol egy állat, talán az aurád már régen elüldözte mindet. Ki tudja, lehet, hogy téli álmot alszanak...egy...örök hóval fedett országban...Nah jó, ezt hagyjuk inkább. Mivel maximum fenyőfák vannak a környéken, nem tudsz az ágakon ugrálni. A szél is feltámadott egy aprónyit. Jó kis távolságot tettél meg, mikor egy magaslatról megláttad a völgyet. Egy apró falu van a völgyben, és a völgy egyik bejáratánál egy csík. Ami valószínűleg a blokád, amit neked kell feloszlatnod. Ahogy jobban megnézed, csak ládákból van össze-eszkábálva, nagy, élesre hegyezett rönkökkel együtt. A legnagyobb meglepetés...semmi, minden úgy szerepel, ahogy a szemcsis csávó mondta. 10 parasztnak kinéző ember, és 1 páncél féleségbe bújtatott ember, aki valószínűleg a kapitány. Nem vették még észre, hogy a magaslatról figyeled őket. Egy ösvény pont az oldalukba vezet, de valószínűleg egyszerűen észre vennének az út felénél. A másik lehetőség, szemből támadni. Vagy, hátulról is mehetsz, de mivel mindkét oldalát nézik az útnak, ott is észre vehetnek. A meglepetés szerinti támadás felejtősnek tűnik. Mondjuk, a hó miatt előjöhetsz a világ egyik legegyszerűbb jutsujával...kíváncsi vagyok, eszedbe jut-e.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Szer. Ápr. 28 2010, 14:18

Mikor elhagyom a banditák rejtekét örömmel látom, hogy már nem esik a hó. Bár még mindig hideg van egy fokkal jobb így. A hó ropogott alattam ami bár zavart egy kicsit, de az évek alatt megszoktam. Azért érdekes, hogy mindig is ilyen hidegbe és hóba éltem és mégse szeretem. A völgy még messze volt szóval volt időm, hogy kigondoljak valami. Ha a térképes ember igazat beszél akkor valami nagyon jó dolgot kell kitalálnom, hogy észrevétlenül bejussak. Már jó ideje mentem mikor megláttam a völgyet és benne a kis falut. Ahogy a szemüveges fickó monda, nincs nagy ellenállás. Viszont nehéz úgy megközelíteni, hogy ne vegyenek észre. Ekkor egy mennyei fénysugár villant át az agyamon. Egy olyan jutsu amit minden genin tud. egyszerű, de mégis tökéletes. A Kakuremino no Jutsu használtam. magamra terítettem egy fehér köpenyt és hason csúszva közelítettem meg a falut. Utólag rá kellet jönnöm, hogy ezzel csak az az egy baj van, hogy a hó amin fekszek azért elég hideg, de remélem, hogy megéri.Egy kis résen keresztül kiláttam a ruha alól és láttam, hogy közeledek. Még nem vettek észre és remélem így is marad.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Zetsu Szer. Ápr. 28 2010, 16:20

Mint sarki róka a déli sarkon, úgy osontál lefelé a jó kis köpenyeddel. Mondjuk kár, hogy nem fűt, de azért túl lehet élni ezt a kis utazást. Óvatosan lopakodsz tehát lefelé, közben tényleg idegesít a hideg, de tudod, hogy kell a pénz, ezért csak kibírsz ennyit. A kis ösvényen keresztül mentél, és már túl voltál a felén az útnak, szóval, remekül működik ez a köpeny. Nincs egyéb dolgod tehát, mint végre e ösvény végére érni. Oda is értél egy pár percen belül, majd kikukkantottál a köpeny alól. Nem vettek észre téged. Viszont egy paraszt most sétál eléd. Nem vett még észre, ahogy hallod, ásít.
- Hé hé! Ne aludj el, vagy Bikuro-sama levonja a fizetésedből!
- Miért, beletennéd a jelentésbe, vagy mi?
- Igen.
Az ásítós csak sziszegett egyet, és az ösvényt nézte, fölötted. Most már csak valahogy úgy kéne előjönni a köpeny alól, hogy meglepetés ként érje őket, és rögtön kinyírni az álmos csávót. Ahogy körülnéztél, a blokád előtt 4 paraszt áll, plusz a kapitány. Itt csak 5 paraszt, pár silány katanával. Rendezetlenül állnak/nézelődnek. Csak a másnapos néz a te irányod felé.

//Bocs, ennyire futotta//
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Szer. Ápr. 28 2010, 18:17

//Semmi gond. Valószínűleg most én se írok sokkal többet XD//

Egyre közelebb kúszok a faluhoz ami blokáddal van elkerítve. A jutsu bevált és nem vettek észre. ha ninják lennének lehet, hogy már rég lelepleződtem volna, de mivel csak egyszerű parasztok így nem valószínű, hogy észre tudnának venni. Már ott voltam előttük. Öt ember alig felfegyverezve és azok a fegyverek is igen silány minőségűek voltak. Legközelebb hozzá egy fáradtnak tűnő ember volt. Vele kezdem és majd meglátjuk, hogyan tovább. nem volt sok időm kitalálni, hogy mit csináljak mert már nagyon közel voltak így nagyobb volt a valószínűsége annak, hogy lelepleződök. Persze ebben az esetben sem kellet sokat várni az ötletre. Gonosz és hatékony módszer. Fogtam magam a földön elfordulva kigáncsoltam az álmos fickó. A Katanát ami valószínűleg kiesik a kezéből elkapom és ketté vágom az embert. //már ha ezzel a kardal lehetséges ez XD.// Ha ez sikerül akkor odaugrok a másik ember elé és megpróbálom levágni a fejét. Felugrok a halott ember vállára és onnan elrugaszkodva a következő szerencsétlen felé veszem a légi utamat. Sajnos nem tudtam eléggé elrugaszkodni így hóba estem, de mikor földet értem csináltam egy bukfencet és abból félig felállva átszúrtam az ellenfelemet majd hátraugrottam várva, hogy mi lesz.

//ennyi jött most. ja és ezeket képzeld feltételes módba sajnos későn vettem észre, hogy rosszul írom és nincs kedve kijavítgatni.//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Zetsu Csüt. Ápr. 29 2010, 19:40

Beindultak az események, kigáncsoltad a csávót, aki jó nagyot esett, közben a saját katanáját merítetted a hasába. Kettévágni nem sikerült, de attól még nem fog felkelni a földről, erről biztosítalak. A második ember kevésbé volt álmos, amikor felé ugrottál, oldalra lépett, nem tudtad levágni a fejét, de a nyakát elvágtad, viszont mivel oldalra esett, nem tudtál a vállairól átugrani. Azonban elindultál a következő felé, rohanva, majd bukfencet tolva átszúrtad. De most jönnek a többiek. Hátra ugrottál, és szembe néztél 2 paraszttal, illetve a blokád másik oldaláról elkezdenek futni felétek. Az egyik paraszt elkezd feléd jobbról futni, a másik pedig balról. A jobb oldalinak a kezében egy yari van(lándzsa), a bal oldalinak egy katana. Közben átértek a többiek, és a kapitány kivételével körbe vesznek. Ha gyors vagy, még azelőtt eltudod intézni a két parasztot, minthogy bekerítenek a többiek. Érdekes meccs lesz.

//Bocs, most így edzés után elég álmos voltam a postoláshoz -.- //
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Pént. Ápr. 30 2010, 06:42

A támadások nem teljesen úgy jöttek ki ahogy én azt elterveztem, de nem is annyira gond mivel elérte amit akartam. Már három emberrel kevesebb van a csapatba. Tudtam, hogy nincs sok időm mivel a blokád másik oldaláról is futnak felém. Ami most fontosabb, hogy két paraszt közvetlen közel van hozzám. Odarohantam a lándzsáshoz és megpróbáltam kirúgni a kezéből a fegyverét. A lábamat nem teszem le hanem egyből lendül visszafele amivel megpróbálom elgáncsolni majd miután a földön van leszúrni. Ha ez sikerül akkor felszedem a lándzsát és a másik paraszt felé hajítom és megpróbálok a nyakába célozni. Látom , hogy már megpróbáltak körbekeríteni. Elindulok az egyik felé. Futok és közbe beledobom a kardot. Ha beleállt és nem dőlt el rögtön akkor ráugrok a testére kiszedem a kardot majdan onnan elrugaszkodna egy hátra szaltót nyomatok amivel közel kerülök egy másikhoz és azt megpróbálom levágni. Ha a csávó eldől akkor csak kiszedem a kardot a testéből majd a legközelebbi embert próbálom levágni.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Zetsu Pént. Ápr. 30 2010, 20:16

A hó kezdett ismét hullani, bár most erre te nem tudtál odafigyelni, mivel neked egy szép kis harccal kellett foglalkoznod. Elindultál a lándzsáshoz, már éppen szúrni akart volna, amikor te kirúgtad a kezéből. Azzal a lendülettel el is gáncsoltad, és leszúrtad szépen. Mivel gyorsan cselekedtél, el kellett dobnod először a katanát, utána a felkaptad a lándzsát, és eldobtad az egyik közeledő paraszt felé. Mivel nem volt időd célozni, az elsüvített az illető feje mellett, viszont mellkason találta az egyik mögötte rohanót, de annyiban még hatásos volt, hogy akit megakartál dobni, az szép szóval betojt, vagyis nem próbálkozik ellened menni. Mivel kezdtek összetömörülni körülötted, beledobtad a kardod egy közeledőbe, majd oda rohantál, és kihúztad, majd ugrottál egy másikhoz. Már épp lendítetted volna a kardot, amikor egy erős rúgást érzel a gyomrodban. Éppen túl közel kerültél a kapitányhoz. Kicsit hátra is estél, és a csávó rögtön megpróbált leszúrni, de te arrébb gurultál, a gurulás végén pedig leszúrtál egy közeledőt. Felállsz, majd körülnézel. Csak négyen maradtak(már ha jól tudok számolni -.-" ), és az egyik nem mer támadni. Szóval hárman körbevesznek, a kapitányukkal együtt, és az egyik wakizashi-s paraszt neked indul, egy ugrás kíséretében.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Szomb. Május 01 2010, 17:45

A támadásaim sikeresen betaláltak még ha nem is mindig oda ahova én szerettem volna. A kapitány erős rúgását éreztem a gyomromban. Ekkor a földre kerültem és megpróbált leszúrni. Nekem sikerült elgurulnom előre és egy közelben lévőt megöltem. Már nincsenek sokan. Viszont a kapitánnyal még meggyűlhet a bajom. Ekkor veszem észre, hogy elkezdett esni a hó. Utálom. Nem baj most nem ezzel kell foglalkoznunk. Előveszek négy shurikent és mindegyik ember felé dobok egyet. Ekkor gyorsan a kapitány fele kezdek futni és megpróbálom megvágni először oldalról majd felülről. Ha ezek nem sikerülnek akkor hátraugrok majd onnan elrugaszkodva lendületből csapom meg.

//sry, hogy ilyen kevés lett már megint .//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Zetsu Szomb. Május 01 2010, 18:43

Amikor kikerülted a leszúrást, a kapitány csak kuncogott egyet. A hó úgy látszik mint zavaró tényező szerepel a harcban, de sikerül koncentrálnod a dolgokra. Négy shurikent dobtál el, négy ember felé. Egy parasztot hasba találtál, elég mélyre ment a testébe, egy másiknak pedig a fegyvertartó karjának a vállát találtad el. A másik kettő mellé ment. Elindultál hát a kapitány felé, miközben jól ropogott a lábad alatt a hó, majd oldalról egy szép vágást küldtél, ami elől megpróbált hátrálni, azonban eltaláltad, de a páncélja miatt ezt nem érezte meg. A felülről érkező vágást a katanájával hárította. Hátra ugrottál tehát, de pont egy parasztra ugrottál rá, akit először nem érzékeltél. Mindketten a földre kerültetek, de te fekvő helyzetből átszúrtad a katanáddal. Azt már benne hagytad, felvetted helyette az övét, az úgyis jobb állapotban van. Felálltál, majd ismét hátrébb ugrottál, majd egy elrugaszkodással ráugrottál egy parasztra(mivel a kapitány már túl távol volt. Őt a levegőben letudtad szúrni. Szóval maradt az az illető, akinek a mellkasába fúródott a shuriken, és a kapitány. A paraszt szinte magától is megtud halni, inkább csak a kapitánnyal kell foglalkoznod.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Hétf. Május 03 2010, 19:02

A támadások nem teljesen sikerültek úgy ahogy én akartam. A kapitány páncélja megvédte őt és ez volt a nagy szerencséje. Ezek után hátraugrottam, de kicsit elnéztem mert pont egy parasztra sikerül esnem. gyorsan megöltem. A kapitány túl messze volt így rávetettem magamat egy másikra akit szintén sikerült megölni. Már csak a kapitány maradt meg egy olyan akibe mélyen beleállt a shuriken így ő hamarosan jobb létre szenderül. Igazából ennél a havazó borzadálynál a halál is jobb lehet. ezért van az, hogy amint lehet elhagyom ezt az országot. csak azt nem tudom hova menjek. Most mindegy mivel nincs idő ilyenen gondolkodni. Most az a feladat, hogy megöljem ezt az embert. Shushin no jutsut használva elsuhantam mellette és megpróbáltam az újonnan felszedett kardal megvágni. Ha ez nem sikerül akkor ugyanezt a jutsut használva elmegyek mellette és a hátára egy robbanó cetlit tapasztok majd mikor kellő távolságba értem aktiválom. Valószínűleg valamelyik támadásomba majd a halálát leli az illető még ha ilyen erősnek is mutatja magát. Hiszen ő csak egy egyszerű katona. Még csak nem is ninja. Egy ilyen ember nem lehet ellenfél számomra.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Zetsu Kedd Május 04 2010, 13:41

Igen, igaz, hogy egy egyszerű katona nem érhet fel egy ninjával, ez a következő képsorból ki is derült. Szóval, szépen le is vágtad a többi parasztot, a másik szerencsétlen a shurikennel a mellkasában ott szenvedett a kapitány mögött. Te a Shunshin no Jutsu-t, használtad, így a katanával megpróbáltad vágni a kapitányt. Úgy tűnik már találkozott ninjákkal, amint eltűntél(mert olyan gyors voltál), ő egy lépést tett jobbra, így csak súrolni tudtad a páncélját. Be kellett fejezned a jutsut, mivel nem akartál százzal nekimenni a szenvedő parasztnak, mert az nem csak neki fájt volna. Szóval lefékeztél, eközben jól söpörted a havat magad előtt, és épp csak megtudtál állni a paraszt előtt...vagyis nem, mert kicsit koccantatok, és ő a shuriken által okozott fájdalom miatt és a karambol miatt elesett. Megfordulsz, majd megnézed még egyszer a kapitányt. Aktiváltad ismét a Shunshin-t, és elindultál felé, majd ő egy kis nyomást érez a hátán. Mikor elég messze elfutottál, lefékezel, és aktiválod a címkét.
- Áááááá!- csak ennyit hallasz előtte.
Nos...itt végeztél, ideje visszamenni a házikóba, a fizetésedért.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Daizo Tensei Kedd Jún. 14 2011, 21:49

Rég volt már amikor utoljára ebben az országban jártam. Akkor még minden más volt... Nem voltunk ennyire közel a háborúhoz, Kirigakure tagja voltam és magányos a szüleim elvesztése miatt. Most azonban elveszett shinobi vagyok, a háború meg már tényleg a nyakunkon van. A legfontosabb viszont az, hogy kiderítettem a szüleim hollétét és megbosszultam a halálukat. Csak hát mindennek meg van az árnyoldala. A szüleim gyilkosai halottak, én pedig továbbra is elveszettként bolyongok a világban és kereshetem a helyem.
A bosszúm beteljesítése után elvállaltam egy küldetést, amiben csak annyit értem el, hogy a társam, Mosa az életét vesztette. Kiváló harcos volt a kutya, kár hogy kevés időt töltöttünk együtt. Az viszont, hogy a sikertelen küldetés után, miért pont itt kötöttem ki, azt nem tudom.
Tehát újra itt vagyok a Hó Országában. Ezúttal sikerült épségben átjutnom az ellenőrzéseken, így nyugodtan folytathattam az utam az ismeretlenbe. Nem tudom hol vagyok éppen, de úgy tűnik ez egy fontosabb karaván út, legalábbis a nyomok erről árulkodnak. Azonban most semmi és senki nem közlekedik erre, egyedül én. Általában büszkén viselem Kirigakure fejpántját, most azonban szeretnék minden balhét elkerülni, ezért el van rejtve a ruhámban.
Jelenleg a megszokott sötét ruházatomat viselem, ami fölött egy állatbőrből készült bunda van, így nem fázok a hidegben. A kardom most is az oldalamon lóg, lényegében direkt úgy hordom, hogy látható legyen. Így remélhetőleg a söpredék elkerül és nem próbál meg kirabolni.
Mondjuk erre jelenleg nem látok esélyt, ugyanis senki sincs a közelben. Vagy mégis? A levegőben valamilyen különös illatot érzek, mintha parfüm lenne, de ebben nem vagyok biztos. A biztonság kedvéért a kardomra teszem a kezem és ott pihentetem, hátha valaki szeretne megtámadni.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Kedd Jún. 14 2011, 22:48

[Dai-kun, aki vállalta a hosszú idő utáni első játékomat. Remélem, nem fogja megbánni. ^.^]

Szabadnapos csibe átmegy az úton. Mármint a zebrán, mert a zsiráf alól kirúgta a létrát, amikor párducmintást viselt. Fantáziabizsergetős párducminta, létrákkal, hmm. Pajzán.
Szabadnapos csirke. Formás hátsóval, napsugaras mosollyal, mert hát szabadnap alatt ki nem érzi magát kiválóan?
Ez a csirke egyébként amellett, hogy sugárzik az örömtől, ötven kilométeres körzetben minden rohadt depit elüldöz, még önmagában is üdítő jelenség, mert hát jó nő, ha még nem világítottam volna rá elégszer. Jó nő, jó csirke, és híres arról, hogy nem utasít vissza egy jó partit. Erős katona, márkás kölnitől szagló üzletember, médiás személyiség, színész, legutóbb még egy író múzsája is volt, csak túl hamar vége lett a felhőtlen (!) kapcsolatnak, így a más által megírt önéletrajzi könyvére Ályicsannak még várnia kell. De hát ez a csirke voltaképpen egy türelmes ember.
Most sem veszi zokon, hogy a papucsa elszakadt, még ha hideg is van, még ha fázik is egy cseppet. Beszélget magában, mondja a papucsnak a magáét és nem utolsó sorban próbálja visszarántani a papucséletbe még egy utolsó menetre. Khm, sétára, amíg visszatalál a városba, miután elment. (Onnan - a városból - sétálni.) A táskájában ugyan minden van, cérna is, szempillaragasztó is, de miután ez utóbbi nem vált be, mezítlábalni meg annyira nem akart, kénytelen volt vállat vonni és mondván, a szalonban is képes aprólékos munkát végezni, ha igazán akar, elkezdte összekúrni a papucs darabjait, jó igényesen, hogy ocsmány legyen, de legalább a formás csülkei beleférjenek. Így esett, hogy Ai ült, bíbelődött a lábbelijével és halkan, de valami túlvilági szirénhangon káromkodott. Azzal a különbséggel, hogy bódító hatás helyett az ő bájos dallamai serkentőleg hathattak mindarra, aki arra járt.
Például nem is annyira a távolban neszezett valaki, valami. "Vagy egy medve, vagy nem esz meg", gondolta a lányka, és ugyan, mennyivel nagyobb esély van már akkor arra, hogy egy hóróka legyen, vagy egy fertőző egér, vagy valami, semmint egy medve?! Tehát nem zavartatta magát. Megköszörülte a torkát és tovább gügyögött a papucsához.
- Szét(szed)ni való, anya(szomorító) kis(váza), hát egyáltalán mi a (hímtag)ér' vettelek meg, hogy (szív)nád ki a (véremet...) - Ai egyébként tisztában volt vele, hogy a sajátos kis gügyögése nem volt éppen nőies, de miután az ujjait sebesre varrta, tele volt feszkóval, na. A fantasztikus szókincsét egyébként örömest osztja meg másokkal, ha külön kérvény érkezik rá. Utazgatásai során - szokta mondani - rengeteg hasznos kifejezést szed magára az ember. Ezzel nem vitatkozunk.
Milyen kár, hogy a váltócipő ezalatt végig a táskájában lapul! Vajon mikor veszi észre? A tippeket egészen addig a pillanatig le lehet adni.
És mikor bukkan fel végre az a medve? (Ha mégis medve, legyen mondjuk vega, és akkor Ályi ma is megmenekül, ma sem fogják megenni ezt a zabálni való csirkét...)
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Daizo Tensei Szer. Jún. 15 2011, 14:25

A parfüm illatával nem foglalkozok túl sokat, inkább folytatom az utam. Nem tudom hova megyek, de előbb utóbb biztos megérkezek valahová, ahol majd pénzt szerezhetek. A rabló életre tuti nem fogok ráállni, továbbra is becsületes maradok, megtartom azt a becsületkódexet, amit Kiriben neveltek belém.
Lényegében továbbra is megmaradok az, aki eddig voltam, csupán annyi változott, hogy már nem vagyok a régi otthonom tagja. Az átlagos napokat elfelejthetem, az egyszer biztos. Most már mindig azt kellesz lesnem, mikor akar valaki levadászni és bezsebelni a fejemért járó összeget. Vajon mennyit érhetek? Biztos nem sokat, hiszen alig csináltam valamit. Majd egy fejvadász irodában megérdeklődöm mennyit is érek valójában! Most viszont vár az út és hív a természet.
Sajnos egy kényszermegállót kell beiktatnom az utamba. Nyugodtan lekanyarodok az útról és a közeli erdőbe sétálok. Gyorsan lerendezem a dolgomat, majd vissza indulok az útra. Út közben felveszek a földről némi havat és alaposan "bekenegetem" a kezemet, ezáltal letudom a kézmosást. Mire vissza érek az útra, meglátom a parfüm gazdáját. Nos, nő akinek az illatát érzem enyhén szólva is gyönyörű. Mintha magában beszélne, vagy csak szitkozódik? Nem tudom eldönteni, alig értem.
Egy helyben állok és várom, hogy oda érjen hozzám. Közben természetesen alaposan megbámulom, ha észreveszi, ha nem. Egyáltalán nem foglalkozok ilyesmivel. Tehát alaposan szemügyre veszem, így feltűnik az is, milyen lábbelije van. Nem éppen az ilyen időjáráshoz való, pláne nem az ilyen havas terepre. Még szerencse, hogy a pénzemen vettem váltó cipőt is, bár ahogy elnézem az ő lábára kicsit nagy lenne. Viszont egy ilyen bájos teremtést nem hagyhatok cserben, segítenem kell rajta!
- Elnézést, Hölgyem! - szólítom meg, amikor már nagyon közel vagyunk egymáshoz. - Meg tudná mondani nekem, merre van a legközelebbi település? Nem vagyok ide való és nem ismerem a járást. Esetleg tudna nekem segíteni? - hangom végig ugyanolyan, tisztelettudó.
A válaszát csendben meghallgatom és alaposan odafigyelek. Nem lenne jó, ha eltévednék, mert nem balra kanyarodtam, amikor jobbra kellett volna, vagy valami hasonló. Egy ilyen tájon még nekem is nehéz lehet túlélni, hiába vagyok kiképezve a túlélésre. Idegen a terep, nem tudom milyen állatok vannak erre. Ráadásul az ilyen fagyott fákat meggyújtani is nehéz. Tehát figyelmesen meghallgatom a válaszát. Utána még esetleg felkínálhatom neki a váltó cipőmet, csak míg egy településhez nem érünk, de először válaszoljon!
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Csüt. Jún. 16 2011, 15:36

Ó, a parfüm. Igen, egy új fogás, az egyik üzletembertől kapta, meghívta egy koktélra, majd elvitte vásárolni, csekély szolgáltatás ellenében. Ettől Ai még nem volt luxusprosti. Legfeljebb hostess. Azzal flörtölt, akivel ő akart, mert ez hozzá tartozott a saját szórakozásához. Pénze volt magától is, nem kellett öltönyös idegenekre támaszkodnia.
Viszont most, hogy egy kicsit sánta lesz a papucs miatt, elképzelhető, hogy a megjelenő úriembernek (mégsem medve!) még hasznát fogja venni. Rátámaszkodik, például. Minden esetre szépen rebegteti felé a szempilláit, végig is méri, mert hát melyik sármos férfit ne mérné, és konstatálva, hogy a papucs kibírja, míg visszaér a városba, elindul felé. Lassan, persze, bájosan biggyesztve az ajkát, mert hát ki látott már tejbetök üdvözlést (aki vele találkozott, valószínűleg mindenki más, csak éppen kezdett már fázni és nem volt kedve mosolyogni).
- Település? A városra gondol, kéremszépen? - kérdezett vissza mintegy időnyerés képpen, amíg kitalálja, merről is jött és hogy keveredett ide, mert oké, hogy szabadnapos a csirke, de azon túl miért is jött pont ide sétálni? Hogy kipróbálja, mennyire is meleg az új farmerja, amiben éppen feszített, vagy a cuki kis műszőrme mellénye? Kicsit elhamarkodott döntést hozott, mikor az immár több szempontból is alkalmatlan lábbelit húzta fel a kiránduláshoz, de összességében nem volt kellemetlen a szett, egész sokáig bírta kifagyás nélkül. Csak a nózija fázott, na.
- Én sem vagyok bennszülött - ez nyilván valami szinonima próbált lenni az "idevalósira", csak Ai újabban költőien kerülte a szóismétléseket -, de azt hiszem, arra van. - Mutatott nem éppen határozottan a háta mögé, csak mert ott volt egy kitaposott ösvény. Már egyszer járt ezen a sziklás tisztáson, mielőtt elszakadt volna a papucsa, hát gondolta, hogy akkor arról jött. - De teljes felelősséget nem tudok vállalni. Viszont mehetnénk együtt, mert kezdem unni a sok fenyőt, és különben is hallottam valmerre egy medvét ólálkodni, talán még itt van a közelben. Jólesne, ha nem egyedül evődnék meg. - Kuncogott pimaszul, megigazítva a pulcsit a derekán, ahol éppen a jelvényt is tárolta. Persze, jó rég nem volt már intenzív testedzésen, de attól még egy medvétől meg tudta volna védeni magát. Már ha itt lettek volna medvék. Az aktuális medve éppen előtte állt, de a poén aranyosnak tűnt, gontolta, megvárja, hátha az úriember belemegy a játékba és elmennek medvevadászatra, vagy legalább felkapja és visszasiet vele a faluba, hogy addig se fagyjon le a lába.
- Suyiko Shiai-Ne vagyok, örülök, Vándor! - nyújtotta a kezét az idegennek, bájosan mosolygott, végképp visszautasíthatatlanná téve a kis kacsóját. Amit ugyan nem érzett, nem fájlalt, de jóóó hideg volt. Legutóbb a chuunin vizsgáján fagyott meg ennyire, hogy tüdőgyulladás lett a vége. De az már régen volt, épp itt lesz az ideje újra ágynak esni. Addig is medikus justukat gyakorol magán, vagy tájképeket fest, vagy valami.
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Daizo Tensei Szomb. Jún. 18 2011, 11:33

//Elnézést, hogy csak most válaszolok, elfelejtettem hogy sikerült játékot egyeztetni//

Akár egy igazi Díva, úgy közelít felém. A kérdésemre szépen csengő hangjával válaszol, de sajnos Ő sem tud sokkal többet, mint én. Viszont érdekesen alakul a helyzet, ugyanis felajánlja, hogy menjünk együtt. Ez nem is tűnik rossz ötletnek! Nem is tudom, mikor voltam utoljára hölgy társaságában, az pedig hogy most egy ilyen szép nőszemély felajánlja a társaságát, elszalaszthatatlan!
- Benne vagyok, mehetünk együtt! A medvéktől ne tartson, majd én megvédem! - felelem.
Ezután bemutatkozik. A neve is nagyon szép... Suyiko kisasszony. Nem tudom milyen nevet találjak ki magamnak. Maradjak Vándor? Nem, inkább bemutatkozok valamilyen álnéven, minthogy egyszerű Vándor legyek.
- Örvendek a találkozásnak, Suyiko kisasszony! A nevem Masaki Kao, de hívjon csak Kaonak! - ekkor óvatosan megfogom a kezét és kezet csókolok.
A keze jéghideg. Valamit igazán felajánlhatnék neki, csak hogy átmelegedjen a teste. Sajnos nekem sincs meleg ruhám, csak ez a bunda, meg a többi ruhám, ami rajtam van. Viszont nem lehetek önző!
- Engedje meg, hogy felajánljam a bundámat önnek, illetve van egy váltócipőm, ami erre az időjárásra tökéletesen alkalmas. Ha jól látom, a papucsa sincs a legjobb állapotban! Mással sajnos nem szolgálhatok, ez minden amim van! Viszont ne legyen szégyenlős, fogadja el nyugodtan.
Ekkor leveszem magamról a bundát és gyengéden a vállára terítem. Ezután előveszem a váltó lábbelit és megmutatom neki. Ha elfogadja, akkor lehajolok és segítek neki cserélni.

//Inkább színt váltok a beszédeimhez, így jobban látható Smile //
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Vas. Jún. 19 2011, 16:19

[Semmi gond, ráérek. ^^]

Milyen vicces neve van! MasakiKaoMasakiKaoMasakiKao. A hatás kedvéért elmormolja néhányszor a bajsza alatt, halkan, de hallhatóan. Aztán bájosan mosolyog és minthogy az egyezség - mit egyezség, szerencsés fordulat - megköttetett, el is indul a gondolt úton, messze a medvéktől, a széltől. A fák alatt valóban jobb idő van egy kicsit, Kao mégis felajánlja azt a meleg, jóleső valamit, ami ugyan nem megy a ruházatához, kimondottan rosszul állnak így együtt, de elfogadja. Pironkodva, szerényen.
- Köszönöm szépen. Ilyen finom meleg bunda már rég volt rajtam. Medve ez, kéremszépen? - Mármint nem az, ami mögöttük jön, hanem ami már el is kapta, felugrott a hátára, mint rosszhumorú parazita. És mégis, milyen jólesőn melegíti! Már nem is fázik. Éppen ezért utasítja vissza azt a pár hívogató cipellőt, ami helyből kényelmesebbnek, melegebbnek látszott a szakadt papucsnál, de ekkora luxust nem akart megengedni magának.
- Köszönöm, de megleszek már anélkül. A bundát is mindjárt visszaadom, csak még egy kicsit átmelegszem. Nincs olyan hideg, én fotóztam már ennél kevesebben is ilyen időben. - Igen, fehérneműben, hófúvásban, ahogy kell. Épp itt, a Hó országában, nem is olyan régen. Egy napig tartott a fotózás és leszámítva, hogy a pályakezdő fotós nem tudta, mit akar és egyáltalán, csapnivaló munkát végzett, jó volt a hangulat. Olyan ez, mint a ninjáknál, ott sem dobják be a genineket rögtön a mély vízbe...
Éppen az előző munka bénaságáért időzött még ott Ályicsan, hogy a szabadnapját az erdőben töltötte eltévedve. Holnap meló, újravesszük a hófúvást.
- Holnap nagyon fog esni a hó. - Jelentette ki az égre meredve, mintha most érezte volna meg az időjárás közeledtét, nem pedig hetekkel előre harangozták volna be nála. - És te, Kao? Te átutazóban vagy itt? Miért voltál az erdőben? - Értette ezalatt, hogy normális ember ilyen hangos szélfúvás idején inkább behúzódik a kuckójába egy forró csoki mellé, vagy bemegy a kocsmába és meghívatja magát a leggazdagabbnak kinéző úriemberrel egy sörre. Persze, ha nincs hová behúzódni, ha nincs, aki forrócsokit főzzön, aki meghívjon egy sörre, akkor mégiscsak érdemes kimenni az erdőbe, modelleket megvédeni medvéktől. Indiszkrét, csicsergő, be nem álló szájú modelleket.
- Ninja vagy, ugye? Tanítást vállalsz? Egy medvétől én is meg tudom védeni magam, de mi van, ha kettő jön? Nem lehetsz mindig mellettem, hogy megvédj. Járnak erre egyáltalán medvék? Meddig kell elmennem, hogy medvét lássak? - Bármeddig is, már a közelében vagy. Lassan túlléped a határt (kihúzod a gyufát), túl messzire mésze (vegyél vissza!). Nem szerette az ilyen fegyelmező szövegeket. Túl sokat hallott belőlük, nem kellettek. Inkább medvét akart nézni, talán meglovagolni (-medvegelni) egyet. És beszélgetni, csicseregni, amíg ki nem érnek ebből az istenverte erdőből, mert valami beleszúródott a talpába. Diszkréten kisöpörte, nem a fájdalommal volt a baj. Hanem hogy a tűlevelek idegesítették.
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Daizo Tensei Hétf. Jún. 20 2011, 15:09

Miután ráadom a bundát, megköszöni és feltesz egy kérdést, amire elmosolyodok. Úgy tűnik, nagyon szeretne medvével találkozni...
- Nem, ez nem medve. Ez egy szarvasbunda, ugyanis az nagyon jól véd a hideg ellen. Odahaza is elég hideg volt néhány helyen, így könnyen megtanultam milyen ruhában legyek ilyen helyeken. - válaszoltam.
Ezután haladunk tovább, a lábbelit sajnos nem fogadja el. Pedig szívesen segítettem volna lecserélni neki. Ez van, ezt kell szeretni. A fotózás hírére felcsillan a szemem. Nagyon szép, erre kiderül, hogy fotózták is már... Szívesen megnézném azokat a képeket, de nem akarok bunkó lenni és megkérdezni hol láthatnám a képeit. Legalább kiderült hogy modellkedik.
A kijelentése meglep. Vajon honnan tudja, hogy holnap havazni fog? Van egy olyan érzésem, van még néhány érdekes dolog amit nem tudok róla.
- Ami azt illeti, még én sem tudom miért vagyok itt. Szerintem elvállalok valamilyen munkát, amivel elég pénzt kereshetek, utána talán haza megyek. Még nem tudom mit hoz a jövő. - majd újabb kérdés áradattal halmoz el, mire megvakarom a fejem.
- Nos, valóban ninja vagyok, bár én a shinobi kifejezést jobban szeretem. Még senki sem szerette volna, hogy tanítsam, így ilyesmiben még nem gondolkoztam. Miért, mit szeretnél tanulni? - kérdezem kíváncsian.
- Amíg együtt utazunk, addig ne aggódj a medvék miatt. Kettővel is könnyedén elbánok, de szerintem, ha úgy hozná a sors, akkor tízzel is. Hogy vannak-e medvék errefelé azt nem tudom, mint ahogy azt sem, meddig kell elmennie. Szeretne medvét látni? - kérdezem mosolyogva.
Azt, hogy miért voltam az erdőben, inkább nem mondom el. Kicsit kínos lenne elmondani, tehát arról hallgatok és terelem a szót.
- Megkérdezhetem, Ön hova tart éppen? Esetleg fotózni hívták ide?
Most már beszéljünk róla is egy kicsit. Sajnos nem árulhatok el mindent magamról, így jó lenne, ha valamit megtudnék az útitársamról.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Csüt. Jún. 23 2011, 23:58

Tipikus vándor, aki nem tudja, mit kezdjen magával. Túl kevés ahhoz, hogy most valami nagyba belevágjon, de túl sok ahhoz, hogy ne csináljon semmit. Valószínűleg szenved, szenvedni fog. Ai nem ítélkezik, szó sincsen róla, csak olvas az ő külön bejáratú medveölőjéből. Válaszúthoz ért és tenni kell valamit, nincs ezzel semmi probléma.
- Talán egy nő kéne neked. - Csúszik ki a száján, akaratlanul. Jellemző, a szívszerviz nála ennyit jelent, flörtöt javasolni, netán meg is valósítani, hogy a másik félnek legyen egy jó estéje, aztán soha többé nem látni. Igen, ezt kellene tennie vele is. De csúszott ebbe a gépezetbe is egyetlen apró probléma: nincs kedve hozzá. Ma nincs kedve bájologni, mosolyogni, főleg azután, hogy elutasította a váltó cipőt, pedig akkor már rég játszhatná a Borsószem királykisasszonyt. – Vagy egy sör. – Teszi hozzá, hogy mentse a helyzetet. Azt a nagy száját. Nem néz ki úgy, mint aki bánja, amit mondott, mert tulajdonképpen őszintén beszélt. Csak mégis, maradjon még egy kicsit a látszata annak, hogy ő egy finom, rendes hölgy, megfontolt és véletlenül tévedt el az erdőben. Az tényleg véletlen volt, mert Ályicsan egyszerűen béna, ezt nem kell zokon venni tőle. Nem is fáj senkinek a bénasága, csak a lábujjának, még. De már beindultak a kis fogaskerekek, bizonyám. Titkos mosoly bekapcs, bájszólam, hangszín on, minden kész, hogy elmesélje hamis kis élete igaz történetét. Ha az élet kitalált, amiről őszintén beszél, az nagyobb hazugság, mintha megváltoztatja az igaz életről szóló mesét?
- Igen, fotózni jöttem, mert a múltkor elbénáztak egy sorozatot. Most is a hóviharra gyúrok a papuccsal. – Mutat nevetve lábbelijére, így valószínűleg Kao-kun előtt máris egy kicsit kevésbé tűnik bolondnak. Akkor most hagyjuk abba a medvékről szóló eszmefuttatást, legyünk olyanok, mint egy komoly, intelligens konohai nő. Nem modell, mert azok buták. (Kikéri magának, majd egy másik alkalommal.) Nő. Ízig-vérig.
- Szóval. A városba megyek, igen, oda megyek. Ott tuti nem látok medvéket. – színpadias sóhaj. Ennyit arról, hogy nincs több medve. – Boldogan felajánlanám, hogy segítek neked munkát találni, Kao, de sajnos nincs annyira szép mosolyom, amióta sorozatosan kavarnak a munkáimmal. Repkedek ide-oda, gondolhatod. – Most tart egy szusszanásnyi szünetet, hátha Kao válaszolni szeretne, szándékozna. Elgondolkodik a vándor nevén, amit nem bír abbahagyni mondogatni. Imádja. Kao, úgy hangzik, mint egy kutya neve. Egy aranyos kis ölebé. Gonosz dolog, de egy pillanatra magát a srácot is elképzeli kutyaként. Aztán még egyszer, további pillanatokig bámulja fél szemmel (létezik egyáltalán olyan, hogy fél szemmel bámulunk valakit?), nagyobb, kisebb kutyaként, hosszúfülűként, csonkafarkúként, játékosként, medvevadászként.
- Vau vau. – Megint kontroll nélkül beszél, de ezúttal, a játék kedvéért azt kívánja, bár Kao nem hallotta volna. Gyorsan visszafordítja a bámulós tekintetét, a papucsára, hogy ne legyen feltűnő, és mindenhova néz, csak a vándorra nem. Tuti elnevetné magát, pedig tényleg tetszik neki az a fránya név. Lehet, hogy ő is így fogja elnevezni a fiát, de legalább a kutyáját, ha lesz egy, majd egyszer. Tuti meghalasztaná csórikát, erre még gyúrni kell. Várja hozzá a megfelelő férjet, lehetőleg állatorvos-konyhatündér-önkéntes tűzoltót.
- Igen, szeretnék tanulni. Holnap ráérsz, esetleg? Délután, mert addigra tuti végzek mindennel. – Mindjárt kiérnek a városba. Megtalálták, halleluja, üdvrivalgás, hiphip háromszor, négyszer, ha úgy tetszik. – Tudom, hogy ráérsz. Még meg kell beszélnünk az életünket, tudod jól, Kao-kun. – Kacsint. Ennek nem lehet ellenállni. Tudja jól.
A fényre érve nincs más hátra, mint bizalmasan megérinteni Kao vállát, köszönömöt formálva visszaadni a bundát és elszaladni, hogy a vándornak ne legyen ideje elbúcsúzni, de még inkább ellenkezni. Holnap játszani fognak. A levegőben szinte érezni a minden jutsutól mentes, de annál sejtelmesebb „itt találkozunk ötkor” jelenlétét. Be lehet szippantani, vagy el lehet fújni, de tudomásul venni kötelező.

[Ha neked is jó, írd a következő reagot Yukigakuréba, mondjuk a Befagyott tóhoz, csak mert az szimpatikus. Ha nem okés, nyugodtan írj ide, írd át szegény szabadnapos csirke terveit, ez csak kósza ötlet. Megtalállak úgyis. ^^]

Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Genki Kaiji Pént. Júl. 05 2013, 23:48

[Suigetsu]


Eme nemes reggelen Kaiji igen korán felébredt. Korai ébredésének okát még ő sem tudta, bár nem is kereste, csak szitkozódott egy keveset, majd kikecmergett a konyhájába, hogy főzzön magának egy "méreg" erős teát. Az ágyból kikelve magára vett valami fürdőköntösnek kinéző ruhadarabot, majd belebújt egy snassz papucsba. Mintha csak egy szokványos ember lenne. Miközben főtt a tea úgy gondolta, ha már ily korai órákban felverte őt valami, akkor már, hogy valami kis pénz jöjjön a házhoz előbb kinyitja a boltot. Az öreg teafőzőben igen lassan akart elkészülni az ébredés teljességét nyújtó isteni nedű. Amint ez végbement levette egy bögrét, amit megöltött a frissen főtt, gőzölgő teával. Leült az ablak mellett asztal mellé és meredten bámult kifelé azon. Nem sokkal a ház előtt észrevett valami összetekercselt papírdarabot. Gyorsan lehúzta italát, majd kiment, hogy megnézze mi az. Esetlegesen, ha valaki másnak lett címezve és idefújta a szél akkor visszajuttassa eredeti tulajdonosához. Kinyitotta. Túl sok információ nem volt rajta, csak annyi, hogy oda kéne mennie az Ourio-völgybe. Még mindig kételkedett benne, hogy neki jött volna, de ha nem is neki jött, azért ő odamegy, hátha pénzes melóról van szó.
~Ej, ej, ej, ma sem fog kinyitni az a fránya bolt.. Nem sok értelme van egyáltalán üzemeltetni sem.~ Ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal indult el szobája felé, hogy valami megfelelőbb ruházatot vegyen fel. Felöltözött majd elindult arra a helyre, ahol ninja felszereléseit tárolja a nagyvilág szeme elől. Körülbelül egy órányi nyugodt séta után elérte rejtekhelyét. Bemászott, majd ismételten átöltözött megszokott ruhájába, amiben ilyesféle küldetésekre jár.
~Semmi információ.. Elég zavaró, mert így nem tudom mit kéne magammal vigyek.~ Gondolta, majd kinyitotta a fegyverszekrényt. Mivel döntésképtelen volt felvett egy kisebb hátitáskát, amibe belepakolta a szerszámkészletet, egy kis drótot, 5 darab robbanó jegyzetet, és 5 darab energiatablettát. Ez mellé még hátára dobta katanáját is, hátha szükség lesz rá. Kunait és shurikent nem pakolt. Valahogy nem érezte, hogy szükség lenne rájuk a katana mellett. Miután összeszedte az általa szükségesnek ítélt felszerelést útnak indult. Búvóhelye nem volt messze a völgytől, így fél óra alatt odaért, majd letelepedett egy szikla mellé, ahol várta a különös megbízókat.
Genki Kaiji
Genki Kaiji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Júl. 06 2013, 12:36

Menj ide, menj oda egy egyszerű papírfecnin, és máris ugrasz? Hogy is hívják ezt, kíváncsiság? Ha nem is téged hívtak, legalább valakit várni fognak, őt jól megvered, és kirabolod, máskor sokkal jobban nézzen körül, kinek a háza elé szemetel, de nem így lett, a sziklán mögötted egy aprócska fekete kimonos életvidám lány jelent meg, akinek az oldalára katana van csatolva.
Ourio-völgy Yachiru-yachiru-kusajishi-25667959-225-350
- Örülök, hogy idejött! - amilyen fiatal, hangja olyan hideg, nem tudod miért, de van egy olyan érzésed, ha ez akar, itt helyben képes lenne megölni. Hovy ez igaz-e? Nem tudni, csak azt, hogy több lehet a gyermeteg külső mellett. - Egy egyszerű feladattal szeretnénk megbízni egy egyszerű shinobit. Rabolni kell, méghozzá egy aktatáskát, több információval nem tudunk szolgálni, mivel hírszerzőink eltűntek, így csak annyit tudok mondani, hogy a völgyben lévő falu legnagyobb házában van a fekete aktatáska ami kell nekünk. - mutat róla egy képet. - Odamenni, elhozni, áldozatok nem érdekelnek, és ide adni nekem. Kapsz rá összesen egy napot, mert utána tovább állok, nem fizetek, és nem érdekel az erőfeszítésed, hogy mivel járt az a valami elhozása. Jó pénzért bérelünk fel, 15.000 Ryo. Áll az alku, öreg? - fejezi be
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Genki Kaiji Szomb. Júl. 06 2013, 23:20

[Suigetsu]

~Micsoda ridegség egy ilyen fiatal lánytól.~ Gondolta Kaiji, majd észbe kapott a rövid határidő hallatán. ~Egy nap? Egy nap?! Hát jó, akkor azt hiszem ideje indulnom.~ Kaiji fejében ez járt, majd elindult, de előtt még választ adott a lány kérdésére.
-Áll az alku.- mondta majd azzal a lendülettel elindult a ház felé. Egy fekete aktatáska ellopása nem tűnt túl nagy feladatnak, de a kínált pénzösszeg, azért csak sejtetett valamit.. valami rosszat. Habár Kaijit nem igazán érdekelte, a lényeg, hogy elvégezze a munkát és bezsebelje a pénzt. Bár kissé elkezdett kételkedni abban, hogy a felszerelés, amit magával hozott az elegendő lesz. Sajnos a záros határidő miatt már nem volt ideje visszamenni több fegyverért, szóval abból kellett gazdálkodnia amije van. Biztos volt benne, hogy Yukigakure legnagyobb házát nem hagyják őrizetlenül, és, hogy abban a táskában igencsak fontos dolgok rejtőzhetnek. Ki tudja hány perc vagy óra alatt ért el célját, a házat. Kis hezitálás után úgy döntött, hogy nem várja meg azt, hogy beesteledjen, bár sokkal kényelmesebb lenne sötétben betörni, de erre most nincs idő. A szerszámoknak nem fogja hasznát venni. Csendes betörés helyett választja a mindent visz kategóriát.
-Kirigakure no Jutsu!- hangzik a jutsu neve, majd hirtelen köd száll a területre. Semmi felderítés, semmi kémkedés nélkül még azt sem tudta, hogy hány vagy milyen ellenfelei lesznek. Ő jól látott a ködben, de remélte, hogy a ház őrzőit lelassítja. Amit közeledett a bejárat felé táskájából elővett egy robbanó jegyzetet, és elhajította. Valahol az ajtón érhetett célt. Máris felhangzott az újabb jutsu neve.
-
Jibaku Fuda: Kassei!- a nemrég célt ért jegyzet máris robbant, ezzel szabad utat nyitva Kaiji elé. Vagyis inkább reménykedett, hogy egy ajtó volt, amin a házba lehet jutni és nem más. Végül is mindegy már, hiszen felrobbant. Esetleges ellenség felbukkanása esetére katanáját kihúzta a tokjából, és a földet karcolva "húzta" maga után és várta, hogy mi fog most következni. Vajon tényleg ajtó volt? Nyitva áll előtte a ház? Közelebb került a pénzhez vagy távolabb? Ilyen és ehhez hasonló kérdések kavarogtak benne miközben haladt előre, szépen, lassan.
Genki Kaiji
Genki Kaiji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Júl. 09 2013, 00:23

Sajnálom, de mint mondtam a mesélés kezdetén, egy hétig nem leszek. Ezért ez a post, és a feladatod, most jóval hosszabb lesz, egy hét kiesik a nyomulásból, így esélyt adok fejlődésre, saját magad fejlesztésére, és ami a legfontosabb a karaktered fejlesztésére. A feladatod ehhez hasonló lesz -=Itt-Öt szív=-, én megadom a paramétereket, és te egy jóval hosszabb szöveget írsz. A kalandon kívül fogom pontozni, minőség, kreativitás, részletesség, karakterhűség, realitás, és stílus alapján, így azt ajánlom, hogy megírására használt ki az egy heted. Ennek a post-nak a megírására egy hetet adok, ha jövőhét keddig nincs kész, akkor a lehetőséggel nem éltél, és nincs lehetőség e hiba orvoslására, inne folytatjuk tovább. Íme:

Kicsit félreértetted a dolgokat, az hogy egy napod van, nem biztos, hogy arra kell sarkaljon, hogy gondolkodás nélkül cselekedj, különösen háborús időben, egy olyan helyen, ahol a megbízóid hírszerzői nyomtalanul eltűntek. A jutsu-d megidézed, és már támadsz is, hallod a robbanást, de kiderült egy másik házat találtál el, ahol egy kisgyermekes család pihent, és a férfire robbantottad a köveket, dolgozó ember nem lesz már a háznál, pedig ő nem tett semmit. Ez után elkapnak téged és leütnek.

1. feladat - A cellában vagy, ahol a kezeden olyan bilincs van, ami folyamatosan szívja el a chakrád, az őr meséli el neked rendkívül felháborodottan, hogy mi történt, hol vagy, és csak sok unszolás után. Haraggal visel feléd, és ez szövegéből is meglátszik, az inromációkat megtudod, azt mondasz neki amit akarsz, és azt is megtudod tőle, hogy még csak fél nap telt el. Ez a végszó, egy kenyér érkezik, amihez amint hozzáérsz robbanócetlivé változik egy pukkanással, valaki segít, de nem tudni ki. Azt csinálsz vele amit akarsz, bár ne feledd a kezed alig tudod mozgatni, illetve a chakrád szívja a lánc, és ha nullázódsz kimerülsz, elájulsz és ki tudja mikor kelsz, közben a szállítmányt időben kérték, okosan cselekedj. Robbanása a cetlinek mérete miatt, ami kisebb az átlagnál, nagyjából annyi, hogy egy láncszemet tüntet el teljesen.

2. feladat, ha kiszabadulsz, akkor dönthetsz miképp cselekszel, ház, vagy tűnés, h a házat választod a pénzért, akkor nem jutsz el odáig, mert a falusiak elkezdenek üldözni, harcba bocsátkozol velük, de túlerő miatt menekülésre kényszerülsz, majd a falun kívül, kicsit messzebb tudsz csak megpiheni, mert eltűnsz a szemük elől. Fontos, ez nem Yukigakure, ez csak egy egyszerű falu. Amint megpihentél melléd érkezik a kislány, aki figyelmeztet az időre, elmondja milyen hülye voltál és így tovább, te irányítod a beszélgetést. (Karakterhűség az NJk-nál plusz pontot eredményezhet) és itt a beszélgetésnél legyen vége. A harcnál részletes, pontos leírást kérek. Javaslat Word és ott 3-5 oldal
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Genki Kaiji Csüt. Júl. 11 2013, 22:16

1.




~Mi a franc? Hol vagyok? Mi történt? Arra tisztán emlékszem, hogy felrobbantottam a cetlit, majd hirtelen elsötétült minden, mintha leütöttek volna. És most.. itt vagyok valahol, megkötözve. Valószínű, hogy valami cella lehet, de ez a bilincs.. ez nem mindennapi bilincs. Mintha folyamatosan szívná a chakrámat. Igen, egyre inkább azt érzem, hogy gyengülök. Gyorsan meg kéne tőle szabadulnom, különben végem.~ gondolta Kaiji, majd az őr felé fordult nagy nehezen és megszólította, próbált információkat szerezni jelenlegi helyzetéről.
- Hé, te! Hol vagyok és miért hoztatok ide?- kérdezte, de válasz nem érkezett. Ez kissé felhergelte a shinobit, majd nyomatékosabban megkérdezte ugyan ezt. - Hol vagyok és miért hoztatok ide? Tudni szeretném, hogy mégis, miért vagyok itt és, hogy mi ez a bilincs, ami rajtam van! - mondta, majd reménykedett a miharabbi válaszban, hiszen gyorsan kellett cselekednie, ha nem akarta, hogy a bilincs teljesen leszívja az erejét.
- Mégis mit gondolsz hol vagy? Egy cellában természetesen! Az ok, amiért ide kerültél igen egyszerű.. megöltél egy teljesen ártatlan férfit, ok nélkül! A bilincs pedig egy speciálisan a shinobik részére készült bilincs, ami folyamatosan szívja az áldozat chakráját. Felháborodásra semmi okod, inkább annak a szegény családnak van, aki most miattad csonkult meg. Mivel megölted az egyetlen pénzkereső embert, így most nagyon nehéz helyzetbe kerültek. Ráadásul egy gyermek maradt apa nélkül, te szégyentelen gyilkos! - mondta teljes mértékig felháborodva az őr. - Örülj, hogy egyáltalán még életben vagy. Nesze, itt a vacsorád, egy darab száraz kenyér. - lökte oda a valóban kőkeményre száradt kenyeret Kaiji elé, majd elment.
~Értem. Szóval a robbanó jegyzet célt tévesztett, és engem elkaptak. Azt hiszem nem készültem fel eléggé erre a feladatra. Persze túl sok információt sem kaptam erről az egészről. De talán még van időm befejezni a feladatot.~ gondolta, majd miután látta, hogy az őr még hallótávolságon belül van utána kiáltott.
- Mennyi ideje vagyok ide bezárva?- kérdezte, majd várt a válaszra.
- Fél napja! Még fél nap és a bilincs teljesen leszívja a chakrádat, aztán mész a „vágóhídra”. - mondta az őr, majd megengedett egy kis mosolyt az arcán.
~Ezek szerint van még fél napom arra, hogy kijussak, és befejezzem ezt a küldetést. De ez az átkozott bilincs nagyban megnehezíti a dolgomat. Gyorsan ki kell találnom valami stratégiát, amivel kijuthatok innen.~ amint befejezte ezt a kis gondolatfuttatást a darab kenyérért nyúlt, hiszen minden csepp energiára szüksége lesz a kijutáshoz. A kenyérhez érve az átváltozott egy pici robbanócetlivé. Kaiji nagyon meglepődött, néhány másodpercig reagálni sem tudott.
~Mi a fene..?! Ez, hogy került ide? Valaki segít nekem? Talán az a kiscsaj, akitől a megbízatást kaptam. Mindegy, ezt gyorsan el kell tüntetnem. A méretéből ítélve nem lehet túl nagy a robbanóereje így az ajtót nem tudom vele kinyit, viszont ezt a békjót talán le tudom vele szedni.~ eszmefuttatása után az oldalára dőlt, majd átfordult a másik felére, majd pár próbálkozás után sikeresen felvette a földről a cetlit, majd ismét néhány próbálkozás után fel is ragasztotta az egyik láncszemre. Aktiválta, majd örömmel vette észre, hogy a bilincs szorítása lazult, majd le is esett a kezéről. Már csak azt kellett kitalálnia, hogy hogyan jusson ki a cellából. A legegyszerűbbnek és legkézenfekvőbbnek az tűnt, hogy becsalja az őrt a helységbe, majd egy finom mozdulattal, hang nélkül eltöri a nyakát, majd egy egyszerű Henge no Jutsuval felveszi az alakját, és kisétál.
~Hm.. azt hiszem ez beválhat. De, ha ki is jutok innen még meg kell keresnem a felszerelésemet, hiszen anélkül nem igazán tudok egyről a kettőre jutni. Na, de vágjuk is bele, hiszen az idő most az egyik legnagyobb ellenségem. Viszont nem szabad több hibát elkövetnem, és elhamarkodottan döntenem.~rövid hatásszünet után terve szerint cselekedett.
- Hé, valaki! Nem kapok levegőt! Azt hiszem valaki mérget kevert a kenyérbe! Segítség!- kiáltozott jajveszékelve, persze csak csaliból. Az őr pillanatok alatt odaért, majd bement a cellába. Kaiji már az ajtó mögött várta és egy laza mozdulattal kitörte a nyakát, majd felvette a kinézetét.
- Henge no Jutsu!- mondta, majd elindult a cellából kifelé. A nagy kiáltozásokra odaérkezett még egy őrnek kinéző valaki, aki rákérdezett, hogy mi történt.
- Mi történt? A rab jól van?
- Persze, csak kissé már meg van zavarodva és képzelődik. - válaszolta, majd mielőtt elindult volna feltett egy kérdést. –Ne haragudj, meg tudnád mondani, hogy hol vannak a felszerelései, amiket elkoboztunk tőle? Szeretném átvizsgálni, csak a folyamatos őrjárat eléggé megviselt és elfelejtettem hol van. - Kaiji cseppet sem meggyőzően mondta ezeket a szavakat, de szerencséjére a másik őr elhittem és készséggel válaszolt.
- Persze. A következő elágazásnál balra majd a második ajtó.
- Köszönöm!
~Hm, ez sokkal könnyebben ment, mint azt elsőre gondoltam. Na gyorsan összeszedem a cuccaimat aztán már itt sem vagyok. Mit is mondott? Első elágazásnál balra, majd második ajtó. Áhh, meg is van.~benyitott majd szinte egyből kiszúrta a katanáját, és táskáját. Gyorsan átvizsgálta a táska tartalmát, hogy minden megvan-e, aztán mindent lepecsételt egy tekercsbe, amit aztán zsebre vágott. Miután ezeket befejezte elkezdte keresni a kijáratot. Fél óra fel-alá járkálás után megtalálta, majd elindult felé. Már cseppet sem lepődött meg azon, hogy itt is áll két őr. Sikeresen elhaladt mellettük, majd amint messzebb ért a börtöntől elrejtőzött egy fa mögé és visszavette eredeti kinézetét.
~A chakrám egy részét elszívta a bilincs, szóval nem szívesen, de..~
- Kirigakure no Jutsu!- a köd ismételten leszállt a területre, majd Kaiji ismét egy terven gondolkozott.
~Nos, most, hogy itt a köd, könnyebben el tudnék menekülni, viszont akkor a küldetésemnek lőttek. Ha a ház felé veszem az irányt, akkor számolnom kell az újabb ellenségekkel, akik valószínűleg elég képzett shinobik vagy más zsoldosok. Ejej.. azt hiszem, hogy mégis inkább a ház felé indulok lesz, ami lesz alapon.~ majd sebesen elindult a célpont felé újból.

2.

Kaiji a ház felé tartva különös ellenségbe ütközött. Nem képzett shinobik, de még csak nem is zsoldosok, nem harcosok, hanem a falu lakossága állt előtte mindenféle házipraktikával elkészített fegyverekkel.
~Ez komoly? Komolyan ők akarnak megállítani? Pff.. Na jó, akkor adjunk az érzésnek.~ Gondolta, majd a tekercset előhúzva a zsebéből a lepecsételt katanát ismét forgatható állapotba hozta.
-Kirigakure no Justu!- hangzott ismét a jutsu, ami ködbe borítja a tájat. Ám, amint Kaiji kimondta a jutsu nevét, szúró fájdalmat érzett a testében.
~A francba, a chakrám már nagyon megfogyatkozott, így azt hiszem, hogy ez a csata keményebb lesz, mint gondoltam. Mindegy, ha nem bírok velük, akkor még mindig elfuthatok és gondolkozhatok egy új terven. De egyenlőre még tudok harcolni.~ a fájdalom leküzdése után támadásba kezdett. Az első néhány lakost könnyedén levágta, de idővel szembesülnie kellett a rettenetes túlerővel. Olyan volt, mintha egyet levágna és a helyébe jönnek kettő vagy három, és ez folyamatosan.  A katana sűrűn szórta a szikrákat miközben Kaiji az ellenfelei támadásait próbálta kivédeni viszonylag jó arányban. Ám idővel a fáradtság és a túlerő kezdett rajta felülkerekedni. Néhány csapád már karcolta a karjait, és egy kicsit mélyebb a bal combját érte el.
~A fenébe, ez így nem fog menni. El kell tűnnöm innen. De, hogy? Ennyi ember között nem tudok elfutni úgy, hogy ne szerezzek súlyos sérüléseket. Robbanó jegyzet.. azokkal kijuthatok ebből a szorult helyzetből.~ miután ezt lefutatta a fejében, azonnal a tekercsért nyúlt, majd az összes felszerelését feloldotta, majd a táskájából elővett egy robbanó jegyzetet. A levegőbe ugrott, majd maga alá dobta azt.
- Jibaku Fuda: Kassei! - hangzott az újabb jutsu neve, ám Kaiji ismét szúró fájdalmat érzett. A zűrzavart kihasználva a falun kívülre indult meg a shinobi.  A falusiak nagyon kitartóan üldözték, egészen a falu határáig. Folyamatosan dobálták felé a fegyvereket, amikből néhány eltalálta Kaijit, kisebb sérüléseket okozva ezzel. A határt elérve felugrott egy fára, majd várt. Várta, hogy az üldözői közelebb érjenek.
~Bár menekülésre kényszerültem, azért párat még levágok közülük. Taktikailag lehet nem ez a legjobb választás, de mindenképpen feldobódnék tőle.~ miután a falusiak közelebb értek, Kaiji mögéjük ugrott, majd pár suhintással megölt pár embert, azután a ismételten a határ felé indulva most már el is hagyta a falut.
~Ezek az átkozottak még mindig üldöznek? Mikor adják már fel? Ezt nem hiszem el. Meddig kell még menekülnöm?~ a futás még inkább kifárasztotta, leterhelte a ninját, de muszáj volt menekülnie. Ez volt az egyetlen esélye arra, hogy túlélje. Persze, ha túléli még mindig számításba veszi a küldetés befejezését. Néhány km-i futás után végre lerázta üldözőit. Azonnal valami sziklát vagy fát keresett ahol megpihenhetett. Kb. 20 méternyire látott egy hatalmas sziklát, ami mintha, azért lenne ott, hogy ő pihenni tudjon.
~Jesszusom, de elfáradtam. Pár órát mindenképpen itt fogok tölteni, hogy kidolgozzak valami használható stratégiát annak a fránya aktatáskának a megszerzésére és, hogy kissé feltöltődjek energiával. Van nálam 4 méter drót, még 3 robbanó jegyzet a katanám, és 5 energiatabletta, amiből egyet, azt hiszem el is fogyasztok. A felszerelésem elég hiányos, ez is mutatja, hogy nem készültem fel eléggé.  Ajaj, ebből elég nehéz lesz bármit is készíteni, de, azért megpróbálom a legjobbat kihozni magamból.  A szerszámkészletet még jó, hogy hoztam, könnyebb lesz a dróttal dolgozni. Nos, akkor mivel 3 jegyzetem van, így 3 darab 1 méteres részt levágok. Miután ez megvan, rátekerek mindegyik darabra 1-1 jegyzetet, majd összetekerem a drótot. Ebben a helyzetben sajnos csak ennyit tudok tenni. Most viszont már megvárom, hogy leszálljon az éjszaka, majd a sötétséget és a Kirigakure no Jutsu által biztosított ködben, elhelyezem ezeket a kis csapdákat a ház körül. Egyelőre viszont megeszek még egy tablettát és alszom egy picit.~ pihenésre törő terveit egy rideg ám fiatal hang törte meg.
- Azt hittem sokkal jobbak a képességeid.. nem hittem volna, hogy így el fogod szúrni. - a hang Kaiji lelkébe hatolt. Olyan érzése lett, mintha maga a halál szólította volna meg, hogy eljött érte és most meg fog halni. – Nos.. időd még van, bár véges, így még van esélyed a küldetés teljesítéséhez. Ám még egy hiba és nem csak a feladatod ér véget, de az életed is. Azt ajánlom, hogy ne legyél még egyszer ilyen hülye és pörögj fel, ha kell a pénz..
- Persze, persze, rajta vagyok az ügyön. - válaszolta Kaiji.
Genki Kaiji
Genki Kaiji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Júl. 16 2013, 14:40

Nézzük:

Minőség: 2 pont, voltak benne hibák, ismétlések.
Kreativitás: 2 pont, jó ötletek, nem szálltál el, de nem is volt az a top, ha érted.
Részletesség: 2 pont, majdnem max.
Karakterhűség: 3 pont te magad, 0 pont az NJK őr, és 1 pont a lány. A lány maximális, tökéletesen személyesítetted meg, ahogy te is az öreg gyilkos képében tetszelegsz, viszont az őrt nem sikerült eltalálni, egy haragos ember nem így viselkedik.
Realitás: Sajnálatos módon erre nem figyeltél: 1 pont. (Két energiatablettát nem veszünk be egymás után, miért érdekelné az őrt, ha megöltél egy falu lakót, hogy maghalsz? Miért figyelnének az érzéseidre, és az életedre, hogy jól legyél? A felszereléses rész megoldása nem tetszett, de szemet hunyok felette. Bár, ha direkt arra játszottál rá, hogy társadalom kritikaként megírod, hogy a falusi "rendőrök" idióták, akkor jót nevettem rajta....) és egyéb ilyen hibák miatt.
Stílus: 1 pont, még nem bontakozott ki, ezért váltogatod az írásmódod, ez nem baj, a későbbiekben lesz rá lehetőséged, csak így tovább, jól sikerült az irományod.

Összesítés: +12 Ch, és egy 6000 ryo érték alatti felszerelés, amit a lány nyújt át neked, te választod ki, hogy mi, de csak egy felszerelés.

- Igen, van még időd, de vakmerő tetteid miatt megkettőzték a ház körül az őrséget, igaz, ezek csak falusi rendőrök. Könnyen átvághatod magad rajtuk, de időd a felére csökkent, ugyanis szóltak Yukigakure-nak, hogy mi van, mi történik a faluban, és elveszett ninja támadása veszélyezteti a környéket, a személy leírásoddal történt ez meg. Oda többet nem mehetsz vissza, és itt helyt kell állnod, vagy nincs pénz, és nincs szabad élet. Én bízom benned, várj, mégsem, fogadást is kötöttem. - átadja az általad választott felszerelést, és egy cetlit, "három óra" felirattal. Oszd be az idődet, hogy pihenj kicsit, de még be tudd fejezni a feladatot, a következő lépéseket írd le, hogy mit tervezel tenni. De várjunk, kivel fogadott?
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Ourio-völgy Empty Re: Ourio-völgy

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.