Kaibutsu Hiroto

2 posters

Go down

Kaibutsu Hiroto Empty Kaibutsu Hiroto

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Hétf. Május 03 2010, 10:09

Kaibutsu Hiroto naplója

Bevezetés:
A geninné válásom után megváltozott az életem. Genzo sensei mondta hogy minden más lesz. Azonban azt nem gondoltam volna hogy kutyát kellesz sétáltatnom, vagy szemetet szednem. Igen, sajnos a genineknek ilyen és hasonló feladatokat kell teljesíteniük kezdetben. A csapatok felállása még nevezhető biztosnak, folyamatosan alakítanak valamit. Már voltam egy teljesen lány csapatban, ahol egyedüli fiúként nehéz dolgom volt. A társaim állandóan nyafogtak, minden feladatot megpróbáltak rám hárítani, de szerencsére Yuki, a kunoichi, aki akkor vezényelt minket megoldotta a problémákat...

Április:
Ebben a hónapban meg kellett válnom az eddigi társaimtól. Ekkor azt reméltem, jobbra fordul minden. A Ninja Emlékműnél kellett össze gyűlnünk. A társaim nevét még nem tudtam, így már nagyon vártam a találkozást.
Amikor megérkeztek a kijelölt helyre, már egy lány ott volt. A parkban ült éppen. Én tőle távolabb, egy fa ágán foglaltam helyet és vártam. Hamarosan berobbant hozzánk egy szőke lány is, akiről később kiderült hogy az Aburame klán tagja. Sikerült felhúznom, mivel rosszul fogalmaztam meg egy kérdést. Bogarasnak neveztem a klánját és nem bogárhasználónak.
Ja, a sensei-t még meg sem említettem. Egy Shimon nevű férfit kaptunk magunk mellé, aki elég rosszul indította a bemutatkozást. Shui éppen leordibálta a fejemet, majd legendának nevezte magát. Ettől a jounin bepöccent és szétkente az emlékművön.
Ezután Shimon elvitte Shui fejpántját, nekünk pedig takarítanunk kellett, mellette pedig ki kellett találnunk a kérdésére a választ. Mire végeztünk a feladattal, a férfi visszatért. Elmondta a ninják 25. szabályát, majd Shui fejére vissza helyezett egy jó állapotú fejpántot. Ekkor Noriko és én, kaptunk egy új feladatot. Egy kunai-t kellett vinnünk a sensei-nek, amin volt egy szalag. Az feladat érdekessége az volt, hogy magától a sensei-től kellett megszereznünk.
A társammal együtt elindultunk az utcákon, hogy megtaláljuk Shimon lakhelyt. Ekkor javasoltam, hogy váljunk el. Noriko az akadémián, én pedig a Hokage irodájában érdeklődtem. A palota előtt még sikerült bele rohannom Shizune san-ba is. Ő mondta, hogy Tsunade sama már vár. A Hokage valóban már várt, azonban nem volt egyedül. Az ablakban ott volt a sensei, a kezében a kunai-val. Már azt hittem, ezzel vége a feladatnak, de lényegében csak ekkor kezdődött a java.
Shimon kiugrott az ablakon és "menekülőre" fogta. Nem volt más dolgom, csak el kellett kapnom. Így hát elkezdődött az üldözés. Egy Shunshin segítségével megjelentem a teraszon, majd a sensei után eredtem. Megpróbáltam néhány shuriken-nel eltalálni a lábát, amiért le is hordott. Nem szabad dobálózni. Így hát csak a közelharc maradt, amiben nem hiszem hogy fel tudom venni vele a harcot.
Az Akadémiánál sikerült beérnem, ahol már Noriko is a nyomában volt. Én ekkor oldalról kerültem meg, hogy majd jobbról tudjam elkapni. A tervem sikerült és elvettem Shimontól a kunai-t. Viszont Noriko ekkor a jounin-nak csapódott és aki ettől valóságosan szétloccsant. Valamilyen ragadós masszával terített be minket, egy nem éppen előnyös pozitúrában.
Noriko a bordáimon landolt, ráadásul lábbal, a karom pedig a testem alá szorult.
Más lehet hogy élvezné a helyzetet, de nekem ez nagyon kínos...
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kaibutsu Hiroto Empty Re: Kaibutsu Hiroto

Témanyitás  Shikaku Hétf. Május 03 2010, 11:27

Csak a játékbeli aktivitás miatt, mert a bővítmény nem igazán érné meg:

+15 chakraszint

115 chakraszint
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.