Kaibutsu Hiroto

2 posters

Go down

Kaibutsu Hiroto Empty Kaibutsu Hiroto

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szer. Ápr. 07 2010, 11:33

Név: Kaibutsu Hiroto (Kaibutsu=szörny; Hiroto=nagy szárnyalás)
Kaszt: genin
Kor: 13
Lakhely: Tűz országa, Konohagakure
Nem: férfi
Felszerelések: 5 kunai, 5 shuriken, 10 füstbomba, 5 robbanócetli
Vércsoport: 0
Születési dátum: 07.06
Kinézet: Átlagos testmagasságú, vékony testalkatú. Hosszú fekete haját általában kibontva hordja. A ruhái főleg fekete színűek.
Jellem: Csak akkor beszél ha, kell. Hidegvérű, elzárkózik szinte mindenkitől. A parancsokat a legjobb tudása szerint próbálja teljesíteni.


Előtöri:
13 évvel ezelőtt születtem, annyira emlékszek, hogy egy hegyvidéken. Nagyon szegény családból származom. Az apám egyszerű földműves volt, az anyám a születésemnél meghalt. Gyakran éheztünk, így kénytelen voltam élelmet lopni. Pár évig jól ment a dolog, azonban az emberek kezdtek ráunni a lopásomra. Ha az emberek megláttak azonnal elüldöztek. 5 éves voltam amikor egy hatalmas viharban tönkre ment a házunk és a földünk. Az apám nagyjából megjavította az otthonunkat, viszont a földünknek teljesen vége lett.
1 év telt el és az apám nagyon beteg lett. 2 hétig ápoltam, majd meghalt. Ezután a városban kóboroltam és próbáltam életben maradni. Így találkozhattam egy Gaisuke Genzo nevű levél shinobival. Épp a piacon lófráltam, amikor megláttam. Óvatosan odalopóztam hozzá és elloptam tőle némi pénzt, amiből ennivalót vettem. Vissza mentem a rejtekhelyemre és falatozni kezdtem. Pár perc múlva Genzo ott állt előttem és egy üzletet kínált. Ha vele megyek, akkor mindig lesz ennivalóm és kényelmes ágyam ahol pihenhetek. Cserébe csak „szolgálnom” kell őt és ninjává képez ki. Belementem az üzletbe, így hamarosan a tanítványa lettem. A helyzetem viszont nem lett sokkal jobb.
A kiképzés nagyon kemény volt, de legalább kényelmes ágyban aludtam és nem éheztem. Minden nap gyakoroltuk a közelharcot, ami kezdetben alig ment. Pár hónap alatt mégis elsajátítottam a közelharcot, így áttértünk a ninjutsukra. Ekkor egy faluba kerültem, ahol egy Yukihana nevű kunoichi vett kezelésbe. Genzo ekkor hátra hagyott hogy tanuljak Yukihanától. Először a Shunsin no jutsu-t tanultam meg. A segítségével sokkal gyorsabb voltam, így erősebbé váltam a közelharcban is. Ezt követte a Kawarimi no jutsu. Míg elsajátítottam ezt a technikát rengeteg sérülést szenvedtem. A következő technika amit megtanultam a Henge no Jutsu volt. A segítségével néha felvettem Genzo alakját és parancsolgatni próbáltam a kunoichinek. Sajnos ez kiderült és a Sensei jól elvert. Majd jött a Jibaku Fuda: Kassei. Kezdetben nem tudtam rendesen felrobbantani a cetliket, de hamar elsajátítottam ezt is. Hónapok múlva visszatért Genzo sensei és egy másik faluba vitt, aminek Konohagakure a neve.
Mivel már megtanultam mindent, amit egy geninnek kellett, csak pár hónapot töltöttem az Akadémián. Megismerkedtem néhány érdekes figurával és volt akivel még barátságot is sikerült kötnöm. Rövid akadémiai életem a genin vizsgával végződött. Egy teremben hívtak minket össze, ahol a Hokage és néhány segédje várt ránk. A feladat egyszerű volt: Bunshin no Jutsu és Henge no Jutsu. Mindenki sikeresen átment a vizsgán, ami után megkaptuk az áhított fejpántokat.
A vizsga után vidáman szaladtam Genzo sensei-hez, aki már nem volt a faluban. Így most egyedül kell szembe néznem a világgal. Remélem sikerül...

Egy kép rólam:
Kaibutsu Hiroto Feisit-1


A hozzászólást Kaibutsu Hiroto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 07 2010, 16:25-kor.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kaibutsu Hiroto Empty Re: Kaibutsu Hiroto

Témanyitás  Zetsu Szer. Ápr. 07 2010, 12:09

Hááát...meg kell mondjam kicsit sántít a történet. Elég béna lehetett az a második tanárod hogyha bedőlt neked. 8 évesen meg már nem nagyon szoktak tanítani gyerekeket, általában 6 évesen már az akadémián vannak a gyerkőcök. De mivel ez az első előtörténet amit javítok az új oldalon, rendes leszek, és csak azt kérem, hogy a történetben módosítsd a "7 éves voltam amikor egy hatalmas viharban..." mondatot, hogy 5 éves voltál, mert úgy jön ki, hogy 1 év múlva történnek a dolgok. Meg azért, hogy egy jounintól tudsz lopni...na mindegy, én hiszek a véletlenekben.

Kezdő szinted 1.
Kezdő chakraszint 100
Kezdő pénz 600 ryu

Szólottam, uff.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.