Fogadónegyed

+11
Hamacho Yoshitaro
Hikari
Fujishima Hana
Shiawase Zouo
Zetsu
Iwahara Takuma
Kanmiru
Daizo Tensei
Shikaku
Zoriko Akohi
Konan1
15 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Fujishima Hana Szomb. Jan. 08 2011, 22:58

Hát igen, Hana nem számított más válaszra, ha úgy vesszük, egyik része sem lepte meg nagyon őt, és nem sértette meg a kicsi kis szívét. Ő csak ilyen volt, jelen pillanatban előnyben érezte magát, nem volt ideges, ilyenkor pedig könnyedén képes gondolkozni, ahogyan lenéz szinte mindenkit. De mit is váljunk egy istenkomplexusos kunoichi-től? Végül is ő ráakarta tennie a kezét egy isten erejére és ha alapból úgy állna hozzá a dolgokhoz, ahogyan mások ez sohasem sikerülhetne neki, bár az kérdés, hogy így fog-e, mert a barátok listája, hogy is mondjam, elégé rövidre kunkorodott és hamarosan ott tartottunk, hogy el is fogy.
Arcizma sem rezdült azonban, ahogyan a klónok és az eredeti test helyet cserélt egymással. Bár ama kis időtalentumot, ami a csere közben adódott, kihasználta, révén, tisztázták a dolgot. A férfi nem engedi őket tovább és hát amit mondott, az kihívás volt, ez pedig elég volt ahhoz, hogy Hana tényleg beleadjon mindent, vagyis inkább, hogy darabokra téphesse az idegen és névtelen harcost.
~Egy... kettő... öt... értem, szóval tízen vannak csupán? Akárhogyan is, ez elég kellemetlen! Nem elég ahhoz, hogy kifárasszanak, de elég ahhoz hogy felmérje az alapképességeimet. Ostobaság a klónokkal törődnöm...~ gondolta, ahogyan előrelépett, miközben intett Hikari-nak.
- A klónokat rád hagyom! - közölte nyugodtan, ahogyan lenézett a fiatal kunoichire- Egy chuunin szintjén állsz, szóval adj bele mindent. Ha erre sem vagy képes, akkor hogyan várjam el tőled azt amire kértelek, nem igaz? - mosolygott rá, ahogyan ebben egy időben aktivizálták magukat a klónok, vagy csak kettő, ahogyan az egyik egy katana-val, míg a másik szinte genin szinten támadott.
~Felpróbálnak tartoztatni minket és egy helyben tartani vagy pozícióba helyezni! Akárhogyan is! Az nyer, aki először támad...~ nyúlt egy villámgyors mozdulattal a combjára erősített shurikentokhoz és körülbelül, három- négy shuriken-t elővéve célozta meg azokat a repülő fegyvereket, melyek felé tartottak, hogy ezzel azért segítsen valamit a tanítványának, de nem többet. Az elég ahhoz, hogy a legtöbbet eltérítse, míg a többi semlegesítésére elég már a genin tapasztalata remélhetőleg.

Ami pedig ezután történt, az egy régi és már jó néhányszor látott és begyakorolt mozdulat volt. Mondhatni, Hana egyik kedvenc technikája. Dainamikku Akushon // Dinamikus Akció, mellyel egy pillanat alatt tudja legyűrni a távolság egy részét, ha nem az egészet az eredeti test és az ő megelöző poziciója között, ahogyan Konoha Senpuu // Levél Forgószél technika segítségével megpróbálná őt meglepni, vagy éppen azt aki az útjába mer állni. De hogy mis is jön közbe és mi történik, az nagy kérdés. Mindenesetre ne szaladjunk annyira előre.
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hiraga Natsu Vas. Jan. 09 2011, 15:25

//Zetsu; Yoshi, Tenshi(?)
Huh, még nem vagyok teljesen tisztában a helyzettel, de megpróbálom megoldani a dolgot Very Happy//

Amikor felébredtem, Yoshi-senpai már ébren volt. Az ablaknál állt, és gyönyörködött a tájban, vagy szívott egy kis reggeli friss levegőt, nem tudom, de pár pillanat múlva a hátizsákjában kezdett kaparászni, majd egy rizsgolyót dobott felém. Mondandójára szinte oda se figyeltem, úgy megörültem a nagyon is csábítónak tűnő élelemnek. Jóízűen kezdtem falatozni belőle, majd mikor bejeztem felöltöztem, és felkaptam a cuccaimat, úgy gondoltam, hogy azonnal indulunk. Nem is történt másképp, bár azért nem vártam volna ilyen heves indulatokat Yoshi-senpaitól. Bólintottam egyet a parancsára, majd követtem őt ki az ajtón, ki az épületből, majd a csapatvezetőm után. 'Mi történt itt?' - tettem fel magamnak a kérdést körülnézve a faluban - 'Mi ez a káosz? A sok halott, a sok sebesült? Az épületek? Talán az a nő tette. Az a Kirigakurei, akiről Kazuya mesélt? Elég valószínű, de az biztos, hogy benne van a keze a dolgokban.' - gondoltam, majd megpróbáltam felmérni a terepet. Valami fura köd volt jelen, szinte mindenhol, így nem volt könnyű dolgom. Szinte csak árnyak mozgolódását láttam a kapu felől, meg majdhogy előttünk, de nem láttam pontosan, hogy mi is folyik ezeken a helyeken. Lehet, hogy a köd miatt, vagy lehet, hogy csupán még a reggeli kómám. Egyenlőre nem csináltam semmit, vártam, hogy Yoshi-senpai mit tesz, milyen utasításokat ad.
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hikari Hétf. Jan. 10 2011, 17:59

~Úgy tűnik, mégsem ússzuk meg harc nélkül… ~ gondoltam, amikor meghallottam a férfi válaszát. Emellett a falakon várakozó klónok is mozgásba lendültek.
Amíg a férfit és a klónokat figyeltem vártam Hana utasítását. Bár ez a férfi valószínűleg Hanaval egy szinten áll, mégsem kezdtem el pánikolni. Egyszerűen nem tehettem meg… ezt a luxust nem engedhettem meg magamnak. Hiszen mostmár nem csak a kiképzőpályán játszadozunk… Egyszerűen nem hibázhatok, az életemről van szó. Bár egy pillanatra megremegett a lábam, gyorsan erőt vettem magamon, hiszen nem szándékozom még meghalni. Ameddig nem váltom valóra az álmomat semmiképpen sem…

A férfi fölugrott a falra, átadva helyét a klónoknak. Hanara néztem, aki intett nekem. Rám bízta a klónokat, akik körülbelül úgy tízen lehettek
- Hai! – válaszoltam, és a meginduló két klónra helyeztem át a tekintetemet

Az egyik klón egy katanával a másik pedig dobófegyverekkel közeledett. Hana a közeledő fegyverek nagy részét eltérítette, majd pedig a férfi valódi testét célozta meg.
Ez az idő remélhetőleg elég volt nekem is, hiszen néhány shurikent próbáltam villámgyorsan előhalászni, és azokkal téríteni el a maradék fegyvert, miközben egy hátrafelé ugrással próbáltam növelni a köztünk lévő távolságot. Bár a klónok elég kezdőszinten viselkedtek, mégsem akartam rögtön közelre menni, és direktbe nekik támadni. A shurikenekkel pedig nemcsak a maradék fegyvert céloztam meg, hanem magukat a klónokat is. Először is föl akartam mérni az erejüket, és azt, hogy mennyire fürgék.

Majd amikor leérkeztem a földre, megpróbálnék egy robbanócetlit erősíteni az egyik kunaiomra, remélhetőleg azalatt az idő alatt, ameddig a klónok reagálnak a shurikenjeimre. Bár valószínűleg a klónok eredeti célpontja Hana… így előfordulhat az a variáció is, hogy inkább utána próbálnak menni. Ha egy pillanatra is hátat fordítanak nekem, akkor azonnal feléjük bobom a kunait, és felrobbantom őket. Ha pedig mindketten felém jönnek, akkor csak az egyiket célzom meg. Remélhetőleg a robbanás ereje a másikat is elpusztítja. Ha pedig különválnak, akkor a másikkal majd később foglalkozom.
De ha a klónok előbb próbálnak meg támadni, valószínűleg a Kawarimi no jutsu-val vagy a Dainamikku Akushon-val próbálnék reagálni rá, és kikerülni a támadást.
Hikari
Hikari
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 220

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Iwahara Takuma Kedd Jan. 11 2011, 22:37

Takuma terve sikerrel járt, az első klón észlelte a robbanócetlit a kunai-on, így egy ugrással próbálta meg elkerülni a feltételezhető robbanást - ez lett a veszte. A chunnin pont azt akarta elérni, hogy ellenfele a levegőbe ugorjon, aminek következtében nem fog tudni irányt változtatni, így el sem tudja kerülni a támadását. Ráadásul ez a támadás meglepetésszerű gyorsasággal következett be: Takuma egy villanás kíséretében a klón mellett termett és beleállította a kezében levő kunai-t. Azonban ezzel nem volt vége a dolognak. Amint a klón megsemmisült, a másik kettő is a közelbe ért. Nem vették észre a korábban ledobott robbanócetli-s kunai-t, így mikor a chunnin - még a levegőben - aktiválta azt, egyiküket el is kapta vele. A 3. és egyben utolsó klón viszont kitért a robbanás elől, és a fiú pont abba a helyzetbe került, amit az előbb kikényszerített ellenfelénél: nem tudott kikerülni a támadások elől, mivel még mindig a levegőben volt. Nagyon kevés ideje maradt reagálni, amint földet ért, alig tudott elhajolni a felé repülő fegyverek elől, az egyik így is megsebezte a jobb lábán. Felszisszent a hirtelen fájdalom hatására, és érezte, hogy kicsit óvatosabban kell használnia mostantól ezt a lábát, ha nem akarja, hogy súlyosbodjon a sérülés. Azonban most nem ért rá ezzel foglalkozni, hiszen támadója felé tartott, a levegőben egyenesen felé "zuhant", kezében egy yari-val. Takuma-nak nem volt sok ideje reagálni, így - sérült lábára tekintettel - kénytelen volt az egyik technikáját használni. Benyúlt a zsebébe, és elővett egy még korábban szedett virágot. Majd ugyanazzal a mozdulattal maga felé is dobta, majd hátraugrott, hogy kikerüljön a robbanás hatósugarából, és amint a klón a legközelebb ért a virághoz, felrobbantotta. A robbanás a föld közelében történt, így messziről nem biztos, hogy ki lehetett venni a dolgokat, a szemlélő arra is gondolhatott, hogy egy robbanó cetli robbant. Főleg, ha figyelembe veszi az eddig történteket is...
Amennyiben a robbanás valamilyen okból kifolyólag nem sikerül, a chunnin akkor sem esik kétségbe, hiszen a hátraugrás következtében el tudja kerülni a támadóját, lévén az a levegőben nem tudja követni a mozgását. Ezek után megidéz egy újabb kunai-t, és nekiront az ellenfelének. Igyekszik közel kerülni hozzá, hiszen a hosszú yari hátránya, ha test-test elleni küzdelmet kell folytatni.

_________________
Fogadónegyed - Page 3 As5
Adatlap: http://narutohun.niceboard.net/adatlap-f3/iwahara-takuma-t382.htm
Iwahara Takuma
Iwahara Takuma
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 375
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 100 (D)
Pusztakezes Harc : 375 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chunnin
Chakraszint: 340

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Shiawase Zouo Pént. Jan. 14 2011, 16:47


[Zepyu ^^, Hana, Hikari]

A szituáció roppant egyszerű volt, ők hárman harcolnak, persze a három , mint szám, képletesen értendő, de a lényeg, hogy egymása koncentrálnak. Nézzük a lehetséges verziókat. Mivel a nő az eredetire igyekszik támadni, így valószínűleg őt lefoglalja, a fiatalabb kunoichi foglalkozik a klónokkal, feltételezhetően mindent megtesz majd, hogy felettesét ne zavarják azok. Velem láthatólag nem foglalkoznak, viszont az egyik irányba elvonult pár klón, akik valaki elé mentek. Nem feltétlenül szövetségesem, így abba az irányba nincs értelme menni. Ha a kapun próbálok bejutni, belekeveredem a harcba, és még talán feltűnő is vagyok, nincs értelme, a klónok felé menni sincs értelme, mert ott lesznek akadálynak elvileg addig, míg a Hanának nevezett nő nem végez az eredetivel, ami ki tudja, mikor történik meg, és nekem a lehető legkevesebbet kell szerencsétlenkednem. Az egyetlen logikusnak tűnő irány a klónokkal ellenkező, amerre minél kevesebb feltűnéssel kellene indulni.
Ezért is időzítem az indulást akkorra, mikor már az összecsapás megkezdődik. Egyelőre nincs közöm hozzájuk, sem a harcukhoz, így nem is áll szándékomban beleavatkozni, majd megoldják, azért vannak. Amint az első "ökölcsapások" megkezdődnek, a megfelelő kézjelekkel aktiválom a Shunshin no jutsut, majd nekiindulok jobbra (klónokkal ellentétes irányba), felkészülve rá, hogy a törmelékeket esetlegesen felhasználva, Kawarimi no jutsuval térjek ki az engem esetlegesen megakadályozni kívánó klónok, illetve támadásaik elől. A cél kikerülni innen, ha követ pár klón, akkor majd foglalkozom velük, ha nem, nekem annál jobb, és egyszerűbb az élet. Mert az egyetlen cél: kézbesíteni a Lélek üzenetét.


//Átveszlek, tessék írni a Védelmi övezetbe. - Shikaku//
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Kanmiru Vas. Jan. 23 2011, 23:16

Ahogy ott álltam a fal tetején, elsőként a látványra bíztam magamat. A város rég nem volt olyan, amilyenre emlékeztem. Három helyről is szállt fel füst, és egyiket sem szívesen láttam. Az egyik, talán a legnagyobb füstöt eregető ház, ami a legközelebb is volt hozzám, szépen lassan vált biztossá számomra, hogy Tokei mester háza volt. Az utcán a házakat számolva újra és újra megnéztem a környéket, de mindig ugyanarra jutottam. A mester, akivel a két év alatt amíg itt éltem számtalan órát töltöttem botküzdelmet tanulva...
Akaratlanul is kinyújtottam érzékeimet, hogy érezzem az embereket, de semmit nem éreztem -eleinte- majd amint egyre jobban koncentráltam, mintha magából a tájból érzékelhető folyamatos chakraáramlás szédített meg. A csukott szemeim előtt a város mint szellemkép jelent meg, mintha minden pontját chakra járta volna át, ami tökéletesen elrejtette, vagy inkább elnyelte az embereket, merthogy a chakra ismerős volt, ismerős érzések tömege csapott meg, és egy pillanatra mintha el is vesztettem volna a józan eszemet az érzéstől. Nem találtam senkit, és mégis mindenkit érzékeltem. A mellvédnek támaszkodva fújtam ki magam, mielőtt a sokktól igazán rosszul lehettem volna.
A gondolataimat elvontam és a keresés-kutatás módszerein gondolkodtam, hogy elfoglaljam az agyamat és a hagyományos érzékeimre hagyatkozva indultam a város közepe felé, a házakba benézve, hogy megtudjam hova lettek a városiak. Mivel senkinek hírét se láttam, egyre csak beljebb és beljebb jutottam a némává váló csöndben...


//Azaz távoznék a lakónegyeden át a műhelynegyedig.//

_________________
Előtörténet - Adatlap - Bővítmény - Saját Jutsuk
Fogadónegyed - Page 3 Fukurou_village
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Vas. Feb. 06 2011, 16:07

Yoshi és a Genin-jei gyorsan szelték át a várost, utcáról utcára, sikátorról sikátorra. Követték a jajgatások és a nyüzsgő emberek tömegét, melyek szó szerint iránytűkhöz voltak hasonlóak. Útjuk során sok sérülttel és halottal találkoztak, amitől a Jounin csak még jobban morzsolta a fogait. Hamarosan egy elkerített részhez ért, ahol a szépen megmunkált kapu be volt törve, de az ott uralkodó köd miatt egyebet nem igazán lehetett látni.
~Ez Hana műve lenne?~ gondolkozott el, majd lehunyta a szemeit. ~Nem... Hana-nak nem ez a módszere...Egyáltalán nem vall rá a zajos támadás, csendben és láthatatlanul szereti elvégezni a dolgait.~ mondta magában
Két kezét összecsapta és felmutatta a tigris kézpecsétet, majd Chakra-t terjesztett ki, hogy hátha megérezz valakinek a jelenlétét. Leginkább Hana után kutatott, de ekkor feltűnt két idegen Chakra jelenléte. A férfi lépett néhányat előre és már meg is látta az árnyékukat. A két személy láthatóan harcolt, bár így is csak annyit tudott észre venni, hogy az egyik kezében egy lándzsaszerűség van és ez a személy kirúgja a másikat a betört kapun. Yoshi egy pillanatra nem tudta, mit is kéne csinálni, hisz a köd miatt információ hiányban szenvedett, ezért felmutatta a bárány kézjelet és további két Yoshi-val bővült a csapat. A két klón berohant a betört ajtón és az egyik klón az egyikre, a másik klón a másikra ment. Nem akart harcolni, csak megtudni, hogy ki a barát és ki az ellenség. Ő maga maradt a csapata mellett és egy pillanatra lenézett a két srácra.
-Most élesben megy minden, szóval vigyázzatok, különben könnyen elveszthettek néhány végtagot...- suttogta oda nekik, majd előcsúsztatta a Kunai-ját és beállt védekező állásba.
Várta, hogy valamelyik klón megsemmisüljön és információt hozzon neki, melyik árny lehet az ellenfél.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Tenshi Kedd Feb. 08 2011, 13:05

A bejövő rizsgolyóra annak szolid elfogyasztáa előtt csak egy bólintással reagálok. Egy bólintással Yoshi felé, jelezvén, hogy köszönöm szépen. Hamar be is termelem, a forgatásos tekinikával hamar mind feltőlti a pofazacskóim. Így már készen is állok nagyjából az indulásra. Mikor megkapjuk a parancsot már az inget rántom magamon összébb és már ugrok is az ablakon. A figyelmem főleg a támadásokra való készenlét foglalja le, de közben ügyelek a geninünkre. Nehogy elhagyjuk ebben a nagy városban. Nem ismerem a képességeit. Nem mondtak róla semmit. Csak beosztottak a szó szátját narancs alá és kezd egész kellemetlen lenni ez a küldetés. Még van időm egy kicsit rizsdarabkákat bogarászni a fogaim közül amíg megérkezünk. A csatatér állapota köd ninjákra utal. De legalább víz elemüekre. A geninek ez egy igen veszélyes terep. Ha jól tudom Yoshi is villám elemmel villog. Szóval ha nem vigyázunk csúnyán megsüthetjük egymást ezzel az elem kombinációval. Ennek fényében azt hiszem logikus lenne elemtelen technikákra hagyatkoznom. Kezdetnek a négyláb technikával fel dobhatnám az érzéimet, de túl zavaros a helyzet, hogy még ön magam is tompítsam. A kezem a mellkasomra helyezem, érzem, hogy kéne oda egy kis füst. Emiatt a majom miatt nem bagóztam már miota, mert ilyen jó gyerek vagyok, de most nem tud érdekelni a ki rigojája. Kikapok egy cigit a dobozból és a gyújtoval lángra kapatom. Nagyot szippantok belőle. Egy pillanatra még könnyebb célpontot nyújtok ahogy becsukom hozzá a szemem. De aztán rögtön felpattannak a szemhéjjaim, mint az olajozott reluxa és egy gyors mozdulat sorral felveszem az acél védelemhez használt állásom. Nagy terpeszben állok meg Yoshiék mellett, lazára eresztett kezekkel, mikor kieresztem a füstöt fáradtan.
- Hallgass a nagy fiúra! - Jegyzem még meg, továbbra is a ködbe kémlelve, a kis genin srácnak.
Tenshi
Tenshi
Játékos

Tartózkodási hely : Chsz: 250


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 270

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Zetsu Szomb. Feb. 26 2011, 00:48

//Mélyésges elnézésetekért esedezem, teljesen elfeledkeztem magamról :/ //

[Hana & Hikari]

Az ismeretlen ninja biztosan ült a helyén, és bár néha-néha hátra pillantott, érdeklődve nézte, hogy mit fogtok lépni. Éppen hátranézett amikor Hana a Dinamikus Akcióba kezdett bele, de valahogy érzékelhette a mozgásodat, és még időben lehuppant a fal széléről, és elkezdett lefelé siklani. A támadásod éppen nem találta el, de közel volt, a támadásod csak a fal kövét repesztette be. Ő a lefelé csúszás közben még hátrafordult és kinyitotta a száját - ez sosem jelent jót -, majd füst kezdett kilövellni a torkából feléd, ez nem volt más, mint a Doku Gasu, feltehetőleg olyan gáz ami nem tesz jót az egészségednek. Öt klón lentről elindult feléd, mindnek úgy tűnt egy az őröktől lopott fegyverrel jött, lándzsákkal meg kardokkal.
Hana shurikenjei eltérítették a dobófegyverek nagy részét, és a tieid is leszedtek párat, a többi elől ami még feléd tartott egyszerűen hátra ugrott. A két klón még mindig feléd tartott, azonban mögöttük láthatod hogy öt klón Hana felé indul, és három pedig próbál csatlakozni ahhoz a kettőhöz ami téged támad. Eldobod a kunai-t a robbanócetlivel, és még a levegőben aktiválod, máskülönben elugrottak volna előle a klónok. Vagyis el is ugrottak, csakhogy a lökéshullám valami mágikus módon mindkettőt egy-egy fához csapta, amitől kipukkadtak. Most három klón tart feléd, az egyik éppen egy lándzsát dob feléd, amíg az egyik egy csatabárddal a másik meg egy karddal rohan feléd. Egyet pislogtál, és a kardos illető eltűnt a szemed elől, mintha kámforrá vált volna.

[Yoshi, Natsu, Tenshi & Takuma]

A "yari-bomba" sebesen tart feléd, mire te csak egy virágot dobsz a levegőbe, mire a lefelé érkező klón meglepett képet vág, és úgy tűnik, mintha a gazdatest ismerné a technikát. Azonban már nem tudott semmit sem tenni, kivéve azt, hogy valamit észrevett a távolban. Nem lehet tudni, hogy ki vagy mi volt az, de elhajította a yarit. Amikor közel ért a virághoz, te felrobbantottad. A por és a köd eltakarta a látásodat. Ahogy hátra nézel csak három személyt látsz a ködben, az egyiknek egy egyenes tárgy van a lába előtt, feltehetőleg az a yari amit a klón eldobott. A három illető arcát nem tudod kivenni, és azt sem, hogy hova valósiak. Lépéseket hallasz a ködben. Úgy tűnik öt klón, azonban figyelmen kívül hagynak téged.
Yoshi és tanítványai, megálltatok a ködben, tétovázva. Illetve Yoshi kiküldte a két klónját felderítésre. A közeletekben zajló csatán kívül más zajforrás nem igen volt a környéken. Amit te megérzel, és a tanítványaid nem, az egy igen erős, és ismerős chakraforrás, ráadásul elég intenzíven mozog. A gondolkodásból talán csak a lábad mellett becsapódó yari(azaz lándzsa) kelthetett fel, majd a robbanás a csatában is felkelthette a figyelmed. A csatának vége volt, az egyik résztvevő eltűnt, a másik még a helyén volt. Öt alak kezdett kirajzolódni a ködben, egy bizonyos ponton nem mentek tovább. Megfogtak mindannyian pár shurikent meg kunait, majd felétek hajították, végzetes sebességgel haladnak felétek a fegyverek. Az öt alak eltűnik a ködben, viszont egyszerűen kilehetett venni, hogy merrefelé tartanak. Az ismerős chakraforrás felé.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Fujishima Hana Vas. Feb. 27 2011, 14:24

A férfi nem mondott hazugságot azzal, hogy Hana-val ellentétben az ő nevét azért nem ismerte meg a világ egy kisebb vagy egész része, mert nem volt aki mesélhetett volna róla. A Kunovitsi támadása talán csak egy ütemmel volt lassabb ahhoz, hogy sikertelen legyen, vagy éppen fordítva, a férfi kapcsolt gyorsabban egy ütemmel és ezért sikerült elkerülnie a Hana támadását. Elég közel volt, de nem elégé ,ahogyan a rúgás csak a fala egyik részét kapta telibe lebontva azt.
~Gyors!~ jött rá, ahogyan a férfi lefelé zuhant, miközben kézjeleket alkotva nyitotta ki a száját. ~Chakrát gyűjt össze...~ döbbent rá, de nem csak a látottaktól. A harmadik szem aktív volt, így érezte, ahogyan a férfi chakrája aktiválódik. Ez lényegében Hana egyik különleges fogása volt. Sok chakra érzékelővel ellentétben ő nem nagy területen használta a technikát, hanem éppen ellenkezőleg. Egy rövid sugarú körben csupán, hogy időben érzékelni tudjon minden támadást és trükköt ami a közelében történik és emelet az, hogy a gyorsasága miatt elég ügyes is volt ahhoz, hogy ezt elkerülje, csak még jobbá tette a technikát. ~Ez nem jó! Felismerem azokat a kézjeleket...~
A füst gyorsan köteledet felé a férfi szájából, ahogyan ezt technikát már nem először látta. Azonnal vette gy mély levegőt, ahogyan hátrapillantott egy pillanatra, hogy lássa mi a helyzet a tanítványával. De hogy ezt csak azért tette, hogy lássa, nem támadják-e hátba vagy éppen izgult volna tanítványa miatt? Nos nem derült ki, bár a felé igyekvő két klón miatt, egy tizedmásodpercig tétovázott. ~Körbe akarnak fogni! De én sem ma kezdtem az ipart!~ alkotta meg az egykezes tigris pecsétet, hogy megtalálhassa a férfit (Kagura Shingan), mivel tudta merre zuhant és a füst valószinleg már körbevette és ha minden jól ment, alig néhány másodpercbe kerül csupán ez neki, ahogyan kézjeleket alkotva a villámchakra körülveszi a kezét, ahogyan ezen chakrát manipulálva lassan egy bika két szarva kezd kialakulni az ökle körül, de ezt már nem a fal tetején kezdene kialakulni. ~Már mondtam, hogy az nyer, aki először támad! A klónokkal értelmetlen foglalkozni! Ha őt legyőzöm máris győztem! ~
Újra a kedvenc taijutsu technikáját használva fel (Dainamikku Akushon // Dinamikus Akció) teremne a zuhanó vagy éppen a falon megállt(ekkor ellőtte), vagy a földön álló (ekkor egyértelműen felülről) férfi ellőt, ahogyan eme legerősebb villámalapú technikájá használva villámgyorsan lesújtani rá.
- Rariatto // Villámló Eke Forró Kard!
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hiraga Natsu Szer. Márc. 02 2011, 10:49

Ahogy "elterveztem", nemigen csináltam egyenlőre semmit. Csak figyeltem ahogy Yoshi-senpai létrehoz két klónt, majd elküldi őket, majd ahogy Tenshi-san újra rágyújt, és valami fura harci pózt, vagy mit vesz fel.
'Ajjaj! Mindenki cselekszik valamit, csak én nem. Na de majd arra is sor kerül. Egyenlőre csak hallagatok "a nagy fiúra", és kész.'
Először egy yari szúródott a földbe Yoshi-senpai lába mellett, majd a ködben egy robbanás, és hirtelen öt alak rajzolódott ki a homályból. Nem tétováztak sokat, mindannyian a dobófegyvereik után nyúltak és már azonnal támadtak is. A támadások elől megpróbálnék egyszerűen félreugrani/hajolni, vagy ha esetleg ez lehetetlen, akkor egy egyszerű Kawarimi no jutsut alkalmazva - valami közeli törmeléken, vagy akármin - elkerülni a támadást.
Amint újra volt lehetőségem megfigyelni az ellenfeleimet, már a semmibe vesztek.
'Szóval ez a támadás csak álca volt? A figyelemelterelés, és időnyerés egy eszköze? Elmenekültek. De miért? Öten voltak három ellen. Ezek szerint nem velünk akarnak végezni.'
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Iwahara Takuma Vas. Márc. 13 2011, 21:02

A mozdulat bevált és a klón felrobbant, azonban előtte még eldobta a lándzsáját, ami beleállt a földbe, így Takuma egy kissé fellélegezhetett. Eddig minden idegszálával a harcra koncentrált... Ismét, pedig tudta, hogy nem ezt kellene tennie. Sosem szabadna hagynia, hogy elméje felhagyjon környezete folyamatos pásztázásával, hiszen ebben rejlik az előnye a többi emberrel szemben. De nem tehetett róla, még nem volt túl nagy harci tapasztalata, így nem működhetett minden problémamentesen. Most, hogy "visszakapcsolt érzékelő üzemmódba" azonnal észrevette az időközben a közelébe jutott chakraforrásokat. Érzékelt 3 egyforma szintű forrást, valószínűleg árnyékklónok, akár a létrehozójuk is köztük lehet, illetve érzékelt még 2 kisebbet is. Az előbbi három nagyságából arra következtetett, hogy egy komoly erővel bíró személy lehet az, aki a klónokat hozta létre, így a kellő óvatossággal várta, hogy előbukkanjanak. Takuma nem tudta eldönteni, hogy barátok vagy ellenségek, mindenesetre furcsának találta, hogy az imént megsemmisített klón feléjük dobta a lándzsát. Azonban nem volt ezen ideje filózni, mivel feltűnt még 5 chakraforrás érzékei határmezején és láthatóan gyorsan haladtak felé. A chunnin felkészült a harcra, mivel a chakra ismerős volt. Ilyen klónokkal harcolt az előbb is, így joggal számíthatott rá, hogy ellene jönnek megint. Azonban nem így történt, a klónok elszáguldottak nem sokkal mellette és nekiestek az 5-ös csapatnak, akiket az előbb fedezett fel. Ezzel a momentummal egyértelművé vállt Takuma számára, hogy az újonnan érkezettek nem lehetnek ellenségek, és az "ellenségem ellensége a barátom" elv mentén úgy gondolta, hogy jó lenne, ha segítene nekik. Kanmiru időközben a harc forgatagában elkeveredett mellőle, így egyedül kellett meghoznia ezt a döntést.
Azonban a klónok támadása //Very Happy// nem tartott sokáig, csak megsorozták célpontjaikat, majd továbbfutottak. Takuma a klónok haladási irányába kiterjesztette az érzékelését, megpróbálta meghatározni, hogy mi lehet arra, ami így vonzza a klónokat. Amint ezt megállapította, eredeti tervét kicsit módosítva az újonnan érkezettek felé indult. A kezében tartott kunai-t leengedve - ezzel jelezve, hogy békések a szándékai, de a harckészültségből nem leadva - lépett oda hozzájuk.
- Üdvözöllek titeket! Iwahara Takuma vagyok, Kusagakure küldöttségének a tagja. - mutatkozott be, miközben felmérte a vele szemben állókat. - Mint látjátok, éppen egy támadás kellős közepén vagyunk. Ezért szeretném tudni, hogy barátként, vagy ellenségként tekinthetek-e rátok?
Takuma-t is meglepte, hogy ilyen határozottan tudott fellépni az idegenekkel szemben, valószínű, hogy a harc heve adta a bátorságot. Akárhogyan is történt, most már megtörtént, és ott állt a ninja-k előtt a válaszukat várva.

_________________
Fogadónegyed - Page 3 As5
Adatlap: http://narutohun.niceboard.net/adatlap-f3/iwahara-takuma-t382.htm
Iwahara Takuma
Iwahara Takuma
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 375
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 100 (D)
Pusztakezes Harc : 375 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chunnin
Chakraszint: 340

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Hétf. Márc. 14 2011, 00:35

A két klón sebesen vetette magát bele a ködfüggönybe, mely az egész területet körbeölelte és eléggé lerontotta a látásai viszonyokat. Yoshi percről-percre nyugtalanabbul érezte magát és nem csak azért, mert megérezte Hana jellegzetes auráját, hanem a mellette lévő tanítványok miatt is aggódott. Egy régi és fájdalmas kép suhant át az agyán, ami évekkel ezelőtt történt, mikor Hana megvadulva nekitámadt Kumogakure-nak és majdnem megölte az egyik tanítványát. Mai napig is köszöneted mond Kami-sama-nak, hogy akkor időben odaért és képes volt megállítani.
Nosztalgiázásból robbanások zaja ébresztette fel és fejét kezdte forgatni a hangok irányába, de semmi különös nem történt...Eddig! A ködből egy yari, vagyis egy lándzsa szelte át a levegőt és pont Yoshi előtt ért földet. A férfi kérdően felvonta szemöldökét, majd alaposan megvizsgálta a lándzsát, nehogy véletlenül még Robbanó Jegyzetek legyenek rajta.
Az idegesítő szürke fátylon hamarosan öt árnyék jelent meg és mindegyik megmozdult egy picit, de egy Jounin szintű Ninja-nak már ismerős volt a mozdulat: mindegyik egy fegyverért nyúlt.
-Vigyázzatok!- üvöltötte.
Pár pillanat és a Shinobi már hallotta is, ahogy Kunai-ok és Shuriken-ek száguldanak süvítenek felé. Ösztönösen már meg is ragadta a lába előtt lévő lándzsát és elkezdte pörgetni. Ösztönei alapján megpróbálja megérezni a fegyverek röppályáját és egy jól irányzott suhintással a kezében lévő fegyverrel eltéríteni mindegyiket. Miután vége a "fegyverzápornak", ismét megpörgeti a yari-t, majd a vállára helyezi. Vesz egy mély levegőt és egy pillanatra elmerül elméje tomboló tengerében.
~Hana itt van és megint káoszt akar teremteni. Miért? Mit nyer ezzel? Biztosan az a démon...az műveli ezt vele! Őt kell leállítanom!~ határozta el tomboló szívével.
A semmiből egy idegen fiú lép elő konohai fejpánttal, aki talán egy csali is lehetne, viszont a Jounin-t rögtön meggyőzte határozott beszédével.
-Hamacho Yoshitaro vagyok, a Felhők Közt Rejtőző Falu küldötte. Mellesleg nem túl okos dolog csak úgy odamenni a harc közepén, hogy "Figyelj, te most haver vagy ellenség vagy?", de megnyugtatlak, szövetséges vagyok.- mosolyodott el, majd az ismerős Chakraforrás felé nézett.
-Induljunk...- mondta, majd fejével intett a társainak és belevetették magukat a (köd) sűrűjébe.
-Ti is láttátok...- szólalt meg hirtelen. -...Azt a Kirigakure-i nőt a fürdőben. Úgy tűnik, ő lesz az ellenfelünk és ha szembe kerülünk vele, ne harcoljatok vele, megértettétek? Ő az enyém...Az én... felelősségem...- hajtotta le a fejét egy pillanatra.

[Edit: Bocs Takuma, nem vettelek észre ^^" ]
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Zetsu Csüt. Márc. 24 2011, 22:40

//Akkor hát nem várjuk meg Hikarit//

[Takuma]

Az "szövetségesek" hamar eltűntek a szemed elől, még gyakorlatilag el sem köszöntek, belevetették magukat a köd sűrűjébe. Ahogy körbenézel, már láthatod, hogy a köd egyre csak kezd enyhülni, a csatádnak elég nagy maradványai tárulnak szét előtted. Egy-két kisebb-nagyobb kráter, fegyverek a földbe szúródva, vagy csak szerte-széjjel hagyva. Azonban ellenfeleidnek semmi maradványa, tekintve hogy klónok voltak. Egy kissé talán kiábrándító, hogy ennyit küzködtél, mégsem maradt nyoma a győzelmednek. Azonban ellenfeleid hullái helyett sok őré és civilé hánykolódik a téren. Már a harcod előtt ott voltak, de csak most láthatod őket igazán. Nos, talán ideje lenne szedni a motyódat és követni Kanmirut, vagy ami éppen eszedbe jut, annyit tudsz, hogy a harc ami felé a Felhő országiak mennek, nem a tiéd.

//Innentől már nem én mesélek neked, valószínűleg itt vége is a fórumkalandodnak, küldj egy PM-et ezzel kapcsolatban Shikaku-nak Smile //

[Hana, Hikari & Yoshi, Natsu, Tenshi]

Hana gyors helyzetfelismerő képessége úgy látszik nagyon kiélezett, tudja, hogy nem segít semmit, ha egy S szintű ninja klónjait elintézi, a fejét kell levágni a kígyónak! A célszemélyt szemmel nem lehetett látni a füst miatt, de érezted, érezted hogy ott van! A két klón már iszonyú közel járt hozzád, amikor te leszáguldottál, és villám chakrával teletöltött ököllel suhantál a füstön át. Azonban az utolsó pillanatban láttad, hogy túl nyugodtan áll az ellenfeled a földön, már biztos a füst kibocsátása után felkészült a gyors támadásra, elvégre S szintű jounin vagy. Már nem tudtad leállítani a technilkát, belezuhantál a földbe. Ahogy az öklöd közeléből eltűnt a füst, csak egy nagyobb krátert láthattál, a kráter körül pedig a fűszálak elégtek, valószínűleg a nagy feszültség miatt a becsapódáskor. A kráterben faforgács és szilánk maradványok láthatók, valószínűleg a fadarabból maradtak, amivel helyet cserélt a ninja. Ahogy felnézel, ő pár méterrel arrébb tart egy kunai-t a tanítványod torkához, erősen fogva őt.
- Vége van, Hana Fujishima- mondta, ahogy hirtelen a köd felé kapta a fejét.

Hamacho mester és a tanítványai sprinteltek végig az ismerős chakraforrás felé. A tanítványokban fejében esetleg furcsa gondolatok mászkálhattak, bár Tenshi talán még fel sem fogta, hogy mi történik. Yoshi meglátta a kapu maradványait és tovább szaladt azok között, ki a városból. Azonban itt lefékezett.
Hana egyszerűen láthatta Yoshit, és visa versa. Az ismeretlen ninja kiengedett magából egy kisebb nevetést, majd ellöki magától Hikarit, Hana felé. A kunait elrakja, majd int egyet.
- Csak nem a híres-neves leszármazott...Úgy érzem innentől itt nincs rám szükség, további szép napot! - azzal az árnyékklónok eltűnnek, és a köd is elkezd felemelkedni a falakon belül. Észbe sem kaptok, mire az ismeretlen eltűnik, és csak a két csapat marad a helyszínen.

//Innentől ez nem számít a fórumkaland részének, hogyha elkezdtek harcolni, azt viszont szeretném én lemesélni, ha már idáig eljutottunk...ha nem baj Smile //
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Fujishima Hana Vas. Márc. 27 2011, 21:52

A férfi gyors volt, nagyon is, és hogyan Hana meglátta a férfi immáron valós reakcióit, egyből tudta, hogy tapasztaltabb is nála. Egy egyszerű helycseré-vel verte át a lányt, miközben előre tudta, hogy mit is fog csinálni, hogy nem fog a klónokkal leállni harcolni, hogy egyszerűbb ha a valódi testet támadja, még annak tudatában is, hogy esetleg körbetudják majd venni utána, hogy hátba támadhatják őt. A föld felrepedt és egy kisebb környéken még a fű is megperzselődött a raiton technika miatt, ahogyan az egyik fadarab egy apró kis vágást ejtett a kunoichi arcán, miközben apró darabokra szakadt és mind egy kézigránát repeszei borították be a környéket.
~Az a kis szemét! ~ állt fel a földről, ahogyan semmilyen képességét sem kelet használnia, hogy megtalálja a férfit. Egyből látta őt, még a zavaró ködön keresztül is, ahogyan a tanítványa nyakához szegezi a kuani kését és nyíltan kijelenti, hogy itt a vége. ~Ez vicces...~ mosolyodott el a kép láttán, ahogyan a keze ráfonódott volna a derekán logó ninja-to-ra, de nem talált ott semmit. Keze csak a levegőt szelte keresztül, ahogyan a szemei elkerekedtek és eszébe jutott, hogy nem is olyan régen a bizalma jeléül éppen annak a kunoichinek adta oda, aki most olyan nagy bajban volt. ~... ez nem lehet...~ tágultak ki a szemei, ahogyan a férfi váratlanul oldalra fordította a fejét és feltűnt az az ember, akit már régóta várt a Kirigakure-i kunoichi.
- Yoshi...- nézett a férfi meglepő tekintettel, de mégsem volt meglepődve, inkább azon lepődött meg, hogy újra, talán egy pillanatra megnyugvást érzett, ahogyan meglátta a férfit. És az események gyorsan peregtek, a férfi váratlanul eltűnt, ki tudja miért? Talán a túlerő miatt, vagy inkább azon tény miatt, hogy bízott benne, hogy ezen két ellenség csapat félreértve a helyzet egymás ellen fog viaskodni, megkönnyítve a helyzetét, de akárhogyan is nézzük, valahogyan az egész úgy nézett ki, hogy abban bízott a legjobban, hogy valamit tudott két jounin-ról és az egymáshoz fűződő viszonyáról, éppen ezért alakította így a helyzetet. - Végre itt vagy. - nézett szembe a férfival, ahogyan barátságos mosoly ült ki az arcára, ahogyan egy pillanatra, mintha megnyugodott volna és lehunyta a szemét. ~Köszönöm. Ha nem léptél most volna közbe, ha nem tűntél volna fel mind mindig, valószínűleg Hikari-val nem foglalkozva próbáltam volna megölni a férfi-t. Ezért hálás lehetek neked, mindig tudod mikor kell meletem lenned.~ nyitotta ki a szemeit, ahogyan Hikari-ra nézett. - Menj odébb és maradj ki a harcból! Ha a közelembe kerülsz, téged is megfoglak ölni! -lépett közelebb Yoshi felé, fenygetöen és magabiztosan. - Emlékszel mit mondtam legutóbb, amikor legközelebb találkozunk, megöllek! -arcára gúnyos vigyorráá változott a barátságos mosoly- És úgy látszik Kazuya-kun megtette a kötelességétét, hiszen itt vagy!
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hiraga Natsu Kedd Márc. 29 2011, 21:06

Nem kellett megerőltetnem magam a támadások kivédését illetően, mivel ezt megtette helyettem/helyettünk Yoshi-senpai, egy elég látványos mozdulattal.
'Egy gonddal kevesebb!'
Hirtelen egy konohai ninja lép ki a köd- és porfelhőből, majd bemutatkozik, és közli velünk a helyzetét. Mielőtt még megszólalhattam volna Yoshi-senpai ezt is elintézte helyettem, majd intett, hogy induljunk. Parancsára bólintottam, szinte mit sem törődve a megjelent konohaival, de most volt fontosabb dolgunk is, mint egy idegennel beszélgetni. Yoshi szavain elgondolkoztam.
'Az a nő... A fürdőben? Persze, hogy láttam. A harc pedig... Nem nézhetem csak úgy, hogy a sensei egyedül harcoljon. Egyszerűen nem!'
A Kazuyával való találkozás óta tudtam, hogy el fog jönni az a pillanat, amiről Yoshi-senpai is szót említett. És most jött el ez a pillanat, legalábbis belátható időn belül itt lesz, mivel a kapun keresztül távozva a városból azonnal megálltunk, követve Yoshi példáját. Először még egy tucat ember volt jelen, majd hirtelen csak két nő maradt velünk szemben. Nem értettem a jelenlegi helyzetet, de most talán nem is ez volt a fontos. A lényeg, hogy itt vagyunk. Itt, ahol valószínűleg minden el fog dőlni.
'Nyilvánvalóan a magasabb, és idősebb lesz az a bizonyos nő a fürdőből. A fiatalabb pedig... Nemtudhatom, de jobb lesz vigyázni mindkettőre.'
A nő szavaiból tisztán kiderült, hogy itt két jounin élet-halál harca fog végbemenni. Legalábbis a nő ezt állította, és Yoshi-senpai is tett ilyesfajta kijelentést.
'Vajon most mi lesz? Mi lesz velem? Akármelyik pillanatban támadhat az a nő, és ha esetleg rám támad nem biztos, hogy ki tudom majd védeni. Sőt! Biztos, hogy esélyem sincs ellene, még csak a túlélésre sem. Gyenge vagyok...' - lesütöm a fejem - 'Azonban vannak társaim, és közös erővel többet érünk majd el, mint egyedül.' - fejem ismét az alaphelyzetben, és így mérem fel az ellenfeleimet - 'Hiába mondta Yoshi, hogy maradjunk ki a küzdelemből, ez szinte lehetetlen.'
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Kedd Ápr. 12 2011, 20:24

"A Sors útjai kifürkészhetetlenek..."

Nem is volt kérdéses, ki lehet az az ismerős Chakra forrás, hisz már annyira jól ismerte, hogy magát az auráját is észrevenné. Azt a lágy auráját...
A rejtélyes fickó úgy tűnik szándékosan vezette ide kettőjüket, mintha tudta volna a köztük lévő titkos kapcsot és most itt áll Yoshi és Hana, Fény és Sötétség, Férfi és Nő, kik készek egy élet-halál harcra. Készen állni, hogy megöld azt, akit legjobban szeretsz? Soha...
Yoshi dühödten ökölbe szorította öklét és próbálta fékezni dühét, miközben Hana lágy, de mégis gyilkos szándékkal átitatott szavait. A gúnyos vigyor pedig csak fokozta a Jounin dühét.
-Srácok...Tudom, hogy nem akartok cserben hagyni, de...már mondtam, hogy Ő az én felelősségem! Mellesleg nem tudnék teljes erőmből harcolni, ha titeket is védenem kellene...Ám de egy feladatot adnék: hozzatok segítséget! Legyen az falubeli vagy szövetséges Ninja, csak... -tartott egy kis szünetet, majd hátranézett a társaira.- Menjetek! Ez parancs!- szigorított az arcán, majd csak elmosolyodott rájuk.
A társai remélhetőleg hallgatnak rá és indulnak is erősítésért, mert Yoshi tudja, milyen démoni erő is lakozik ebben a nőben, ami képes akár egy falut is letarolni. Mikor látja az eltűnő árnyakat, visszafordul és egyre jobban szorítja a kezében lévő dárdát.
-Hát ez lenne? Ez itt a... "vég"? Mondd...miért csinálod ezt? Mit nyersz ezzel?- tette fel a kérdéseit.
Chakra-ja egy pillanat robbant ki az egész testéből és akár egy ébredező vulkán, úgy áramlott körülötte az ereje, amitől a köd is elkezdett távolodni tőle.
-Te emlékszel mit mondtam neked..."akkor"?- hajtotta le a fejét. -Megvédem az én egyetlen virágomat...mindenféle csúszómászótól...Megígértem neked...- s szinte már repedezni kezdett a lándzsa, annyira erősen szorította.
A következő pillanatban viszont az összes körülötte forgó Chakra a dárda köré fonódott és a férfi egy határozott mozdulattal Hana felé dobta. A Chakra-val átítatott fegyver alig láthatóan szelte át a levegőt és a nő feje mellett alig néhány centivel süvített el, majd hatalmas robajjal csapódott be nem túl messze.
-És ha kell, magam töröm el az összes végtagodat, hogy megvédhesselek ÖNMAGADTÓL és a DÉMONTÓL!!!- üvöltötte teli torokból.
Gyorsan beállna egy támadó állásba és várna Hana támadását. Yoshi nagyon rég harcolt már Hana-val így fogalmam sincs, mennyit fejlődhetett. Először csak védekezik, hátrál és néha vissza ütne, de először fel akarja mérni, mennyivel is lett erősebb az ő virágszála...

Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Fujishima Hana Kedd Ápr. 12 2011, 21:48

Hana tekintette semmit sem változott, ahogyan Yoshi, hozzá hasonlóan megszabadult azoktól a kölyköktől, akik a jelenlegi harcában zavarhatnák, akadályozhatnák őt. Arca rezzenéstelen maradt, az apró kis gúnyos mosoly sem fagyott le róla, de a tekintette kissé másmilyen volt. Ahogyan Yoshi belenézett egy pillanatra, mintha nem azt a magabiztosságot és gyilkos szándékot látta volna, mind addig, hanem csak szomorúságot, ahogyan a a kérdéseit meghallotta a kunoichi.
- Még mindig nem érted? -Hana lehajtotta egy pillanatra a fejét, ahogyan halkan, de megpróbálta visszatartani a nevetését- Elegem van már abból, hogy mindig kirántasz engem a sötétségből, hogy mindig egy halvány reménység mutat nekem! - lassan nézett fel a férfira, arcán széles és ördögi mosolyal- Mit tudsz te a szánalmaz érzéseiden kívül ha? Veszítettél-e valaha olyasvalakit, akit mindennél jobban szerettél?! Mond, mit tettél volna, ha olyan életet kellene élned mind nekem?! Ha a megnyugvást csak az jelentené, hogy elmerülhetsz és végre nem kell törődnöd a múlttal, a jelennel, a jövővel, nem kell megfelelned, nem kell megvédened senkit! Egyszerűen csak azzá válsz aki legbelül vagy. Gondok nélkül, érzelmek nélkül! -lépett közelebb – Ha ennyire kíváncsi vagy, újra elmondom! Ezért akarlak megölni, hogy elvágjam az utolsó szálat, mely visszatart! - arca lassan újra visszanyerte azt a rezzenéstelen nyugodt arcot, mind amilyent mindig is szokott mutatni. - De miért kérdezősködsz még mindig? Miért akarsz még mindig megmenteni, annak ellenére, amit mondtam és tudod, hogy tenni fogok!
És Yoshi válassza, az a pár szó, egy pillanatra újabb érzelmeket szült a kunoivhi arcára. Meglepődött arc, ahogyan azok az apró szemek kitágulnak, értetlenség zavarodottság, ahogy egy pillanat egy apró könnycsepp is végiggördült a lány arcán, de ahogyan a kitörő energia is megjelent Yoshi oldalán, Hana-ba is úgy tért vissza a nyugalom, ahogyan a mellette elsuhanó, egy pillanatra megjelenő dárda, mely szinte a földel tette egyenlővé a kunoichi mögött lévő házat, meg sem változott. A kunoichi szeme lassan az arcára tévedt, ahogyan egy halvány csík jelent meg a szeme alatt, ahogyan egy pillanat alatt az apró seb vérezni kezdett, széles vörös csíkot húzva a lány bal oldalára.
- Értem! -mosolyodott el ismét- Nem kell téged ösztökélni, ennek örülök! Pedig azt hittem, ki kell majd nyírnom az egyik kölyköd, hogy komolyan vegyél!- nyúlt a hátán lévő kardhoz, egy Tachi-hoz, ahogyan előhúzva, Yoshi egyből látta, hogy az a kard miért ilyen ismerős neki. Hiien Ranaku kardja, de hogy került Hana-hoz? Merülhetett fel benne a kérdés. - Nem várakoztatlak meg szerelmem! Ma lesz az utolsó nap, mikor egymásra nézünk!

ÉS mit csinált? Ezúttal hagyja minden apró kis trükkjét, az egyik kedvenc és Yoshi számára ismeretlen technikát használ, mely ötvözi a gyorsaság és a meglepetés erejét. Ten'you Ansatsu, a technika, melyhez szükség van az első kapu megnyitásához, mely Hana-nak már gyerekjáték, bár Yoshi érezheti ennek tényét, könnyedén. Egy villámgyors mozdulat, amely a Néma gyilkolás technikának hála, teljesen halk, így az áldozat addig észre sem veszi a helyváltoztatást, míg az meg nem történik. De ezúttal kissé mégis visszafogja magát Hana, hiszen a szúráskombináció helyett, egy egyszerű szúrással akarja csak megölni Yoshit, mely a hátulról a mellkasával megegyező magasságban történik és ha ez nem lenne elég, a kard melyet forgat, teljesen átjárná valami sötét aura, mely nemmás, mind a Hana-ban lévő démon, mert az a Taichi, a Kaumin karja egy kard, mely egy jutsetsu chakrájára reagálni képes, ahogyan a pengét fekete aura lengi körbe, mely megnöveli a kard támadóerejét jócskán.
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hiraga Natsu Vas. Ápr. 17 2011, 21:50


Látszik, hogy Yoshi-senpai nagyon mérges. Vajon mit érezhet most? És vajon mit fog most tenni?
Nem kellett sokáig várnom a választ, szinte azonnal válaszolt.
- Yoshi... senpai - mondtam halkan, majd arcom magabiztosságot sugallt - Értettem.
Intettem Koichinek, hogy menjünk, majd megfordultam és visszamentem a faluba, a megrongálódott kapun keresztül. //Itt jegyezném meg, hogy Koichi vissza fog térni. Shikakuval már lebeszéltük a dolgot, tehát hamarosan már ő is postol. - mármint Koichi Razz// A kapun beérve azonnal a romok, és a felfele szálló köd sűrűjébe vetettem magam, reménykedve, hogy találok majd valakit, aki talán segíthet.
Talán igazad van senpai. Ebben a helyzetben tényleg csak az utadban lennénk, de akkor is... Az egy dolog hogy hozzunk segítséget, de addig mi lesz veled. Nyugalom, nyugalom. Le kell higgadnom. A kapkodás nem vezet semmi jóra. "falubeli vagy szövetséges" Mit érthetett ez alatt? Mert a faluban valószínűleg nincs más Kumogakurei, csak mi. Az pedig képtelenség, hogy egyből a falunkba mennyünk vissza segítségért. Az út több napba is beletelhet, és a segítség a lehető leghamarabb kell. Ennyi időnk nincs. Akkor... Egyenlőre marad az, hogy itt a falun belül kérjünk segítséget. Nagy rohanásom közepette egy pillanatra a távolba szegeződött a tekintetem; a város romjaira. De vajon ki segíthetni ilyenkor? Ha jól emlékszem akkor Urufu, Kazuya farkasa sem minket Kumoiakat keresett eredetileg, tehát az már biztos, hogy más is próbálkozik a segítség kéréssel. Kérdés, hogy mennyire sikeresen. Mert, ahogy elnézem... Mindegy, csak optimistán. Találnunk kell valakit!
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Fujikage Koichi Szer. Ápr. 20 2011, 21:00

Ledöbbentem Yoshi szavain, de tudtam igaza van. Bármennyire is segíteni szeretnék, de csak
hátráltatnám őt, semmit sem tudnék neki segíteni. Még mindig hasznavehetetlen vagyok,
de ha ez az egyetlen mód arra, hogy valami hasznom is legyen megteszem. Natsu intett és
nyomába lépve követtem a kapun befelé. Különös gondolat járt a fejemben. Másokkal is talál-
koztunk még mikor megérkeztünk, de nem tűntek túl barátságosnak, inkább ellenszenvesnek.
Legalábbis eléggé megvetően néztek rám. Remélhetőleg van bennük annyi együttérzés, hogy most
az egyszer, akár erre az alkalomra is, de segítsenek. Van erre esély. Másfelől ha itt a
környéken nem lelünk senkit, mit tegyünk? Nem rohanhatunk vissza segítséget kérni a faluba.
Yoshihoz sem szaladhatunk oda üres kézzel, mikor már a harc folyik. Úgy sem tudnánk neki
segíteni. Nem hiszem el, hogy egy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerültünk. De nincs mit
tenni... Ránéztem Natsura és sebtében hozzászóltam.
- Natsu. Talán a fürdő környékén... Elvégre, majdnem mindenki megfordult arra felé. - mondtam
bizakodva. Más nem jutott hirtelen az eszembe. Még csak pár napja ismertem meg ezt a kis
csapatot még is úgy érzem, hogy a részeimmé váltak, nem hagyhatom, hogy bármi olyan
történjen, amire később szégyenkezve kellene visszagondolnom. Nem akarom az
első küldetésen elveszteni a bajtársaim. Milyen embernek néznének. Nem... Nem, soha. Ez nem
fog megtörténni. Ideje cselekedni. Natsu mellé siettem és megjegyeztem:
- Nem hagyhatjuk cserben... Igyekezzünk... Adjunk bele mindent. - mondtam és bár eléggé
lehangolt ez az egész, még is egy apró mosoly fakadt az arcomon. Ideje, hogy hasznosat tegyek végre.
Fujikage Koichi
Fujikage Koichi
Játékos

Specializálódás : Hogy hívják a kis rókát??? ...Apróka...

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 123

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Kedd Ápr. 26 2011, 20:01

Yoshi dühtől lihegve nézett arra a nőre, akiért megjárná a poklok poklát, csak hogy újra láthassa a mosolyát. A férfin egyre több izzadságcsepp jelent meg és látszott, hogy valamin nagyon töpreng.
~Ha kiereszti az erejét, fogalmam sincs, meddig leszek képes feltartani...~ majd egy pillanatra szeme sarkából a srácok hűlt helyéren nézett. ~Natsu...Koichi...siessetek...~ nyelt egy nagyot.
Hana mondókája alatt megpróbál minél több Hamacho-Chakra-t összegyűjteni, ami végül is logikus egy Szenzor Ninja ellen, aki a villámgyors mozdulatok és a halk gyilkolás nagymestere. Elég a férfinak egy pillanatra elbambulnia és máris vége a dalnak. Az évek során rájött, hogy Hana egyik kedvenc módszere a hátbatámadás, így próbál fizikailag felkészülni az ellentámadásra és elkezdene egy régi Raiton technika kézjeleit formálni. Egy pillanatra még farkasszemet néznek, de a következőben már el is tűnt a hölgy a színről.
~Francba, nagyon gyors!~ sziszegte magában.
Megpróbál a Hamacho-Chakra-val feltöltött testével lehajolni, balra forogni, majd a bal lábával egy pörgő rúgást bevinni, ezzel pedig az lenne a célja, hogy megállítsa Hana támadó (jobb)kezét.
1.) Ha ez nem sikerülne, a klán Chakra-jának segítségével megpróbálna egy gyors helyváltoztatást végezni, vagy is minél távolabb kedvesétől.
2.) Ha viszont a rúgás sikerrel jár és megakasztaná a támadó kezét, ellökné magát a talajtól és az előre elkészített technikával támadna, ami a Raiton: Raiken lenne. Tudja, hogy ha a fejét vagy a szívét venné célba, Hana nagy valószínűséggel meghalna, ezért szándékosan a legközelebbi (vagyis a bal) vállát próbálná elkapni és az elektromos kezével megsütni egy kicsit és lebénítani, amennyire lehet.
Ha a tervébe bármi hiba adódna, egy felerősített Shunshin no Jutsu-val próbálná tartani a távolságot és támadási elől menekülni, védekezni.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Zetsu Hétf. Május 02 2011, 14:18

A hely lecsendesedett, csak a távolban hallatszó kiáltásokat lehet hallani, amik a város felől jutnak el hozzátok. A köd teljesen eltűnt a környezetetekből, már csak két fiatal chakrabomba maradt falak mellett, a tanítványok elszeleltek, de nem is tehettek volna mást, elvégre ha maradnak akkor nagy valószínűséggel meghalnak, vagy Yoshi maga hajítja át őket a városfalon. Még pár utolsó szó ahhoz, akit eddig szerettetek, még egy utolsó pillantás a szerelmetekre, a következő pillantással már az ellenségetek áll előttetek. Kezdődjék hát a játszma, a Hamacho-féle vagy a démoni chakra fog győzni? A kapu kinyit, a chakra áramlik, Hana eltűnik, és Yoshi rögtön elkezdhet izzadni, ez a pillanat is elérkezett! A szőke hajú szerencsére gyorsan reagál, lehajol majd egy köríves rúgással arrébb löki Hana kard tartó kezét, azonban ez nem túl sok időt nyer az ifjú titánnak. Hana rögtön tudott egy második vágást indítani, amit csak a Shunshin no Jutsu segítségével tudtál elkerülni, de így is olyan erős lendület kellett hozzá, hogy 20 méterrel kerültél hátrébb. Ebből a távból már nem igazán tudod végre hajtani a Raiton: Raikent. Ahogy készülnél kigondolni a következő lépésed, észreveszed, hogy Hana kardja mégis elkapott, bár csak egy kisebb seb látszik a mellkasodnál, egy szúró fájdalom, valószínűleg csak a démoni chakra segítségével tudott így megsebezni. Most 20 méterről néztek egymással farkas szemet.

//Hamacho Yoshitaro
Chakra: 99,9%
Sérülések: Egy vágás a mellkasodon, szúró fájdalom.

Hana Fujishima
Chakra: 88%
Sérülések: Az előző harcból maradt karcolások.

Továbbá nem tudom, hogy nekem kéne-e vagy másnak a tanoncok gondját viselni most? MSN-en, vagy PM-ben tárgyaljunk róla, Yoshi//
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Fujishima Hana Hétf. Május 02 2011, 20:25

//Akkor mivel Yoshi reagált, elméletben én vagyok a sorrendben az első... vagy játsszuk azt, hogy aki előbb ír, az reagál minden körben előbb? //

A kard pengéjén csak egy pillanatra villant meg a távoli tüzek aranyló csillogása, ahogyan a jobb kezében tartva behúzva a mellkasa elé, hogy erőt és lendületet vehessen a szúráshoz. Csak egy pillanat volt, de mégis valahogy furcsa. Talán a Taichi miatt lehetett, mivel ez a kard mégis csak jobban megmunkált, nagyobb és íveltebb a pengéje és egyben nehezebb is, mind amihez a kunoichi szokott. Hát igen, Hana inkább elsődleges fegyverének tartotta a Ninja-to mind ezt a kardot hiszen túl nagy, túl díszesés túl nehéz ahhoz a harcstílushoz mind amit ő szokott használni, de mivel az a kedvenc kard, mely a derekán szokott lenni, abban a pillanatban Hikari-nál volt, aki már a parancsnak engedelmeskedve odébb is állt, nyitott teret hagyva a két felnőttnek.
De talán nem ez volt a hibája a támadásnak, hanem az az egyetlen kis megtorpanás, ahogyan Hana levegőt vett és elindította a szúrást. Tisztán látta az ellenfelét, a szerelmét, ahogyan a kard csak a fiú feletti levegőt szúrta keresztül és ez meglepte a kunoichit. A szeme követte a fiú mozdulatát, ahogyan a Kumogakure férfi lábba abban a pillanatban el is találta a kunoichi kézfejét.
~Ha, el is felejtettem, hogy milyen gyors!~ mosolyodott volna el, ahogyan a teste már újra mozdult és kihasználta a a rúgás okozta oldalirányú erőt. Megpördült a tengelye körül, ahogyan a másik kezét a kard markolatára rakva immáron egy alulról indított ellencsapással vágott vissza, méghozzá nem egy egykezes, hanem egy kézkezes mozdulattal. És ugyanaz történt, mind az imént, csupán a levegő hasonlíthatatlan érzete, ahogyan kard átvágja és nem akad meg semmiben. ~Ezt nem hiszem el, kétszer hibáztam és még el sem találtam! De...~ nézte a fiút, ahogyan jó távol kerültek most egymástól. ~...mégis megkarcoltam!~ a penge egy egyszerű mozdulattal már nem a teste felé, hanem kifelé nézett, ahogyan mind a két keze erősen markolta, készen arra, hogy ha esély adódik rá, egy szemvillanás alatt kettévágja a jounin-t. ~ Nem vehetem le róla a szememet, még ezzel a sebességgel is csak ugyanolyan jó vagyok ő. Azonban ha tovább megyek, lestrapálom magam is. De... ő alapból nagyobb chakrával rendelkezik mind én és vele ellentétben én már megvívtam egy rövid harcot. Nem játszhatok vele, mind tetem akkor Gorobei-el mert előnybe fog kerülni. Gyorsan kell vele végeznem, de szeretném kiélvezni is ezt a pillanatot. ~ mosolyodott el immáron. Yoshi leolvashatta arról az arcról, hogy a szeret kunoichi-je milyen boldog.
- Elismerem, hogy ellened, a bevált trükkjeimmel nem megyek sokra!- keze megfeszült a kardon- Így a legegyszerűbb, ha csak nyers erővel küzdők meg ellened! - lábba is egy kicsit mozdult csak meg.

//A leírtak, természetesen egy sorozatot közölnek, mely három érzre bontottam mind mindig, ezek közül ha az előtte lévő nem valósul meg ami után a következne, az sem fog!//

És megpróbált újra támadni, egyből, hogy ne adjon esélyt az ellenfelének, hogy kieszelhessen egy tervet. Hála az első kapunak és a kedvenc technikájának a Dinamikus Akciónak, birtokolhat akkora gyorsaságot, hogy ennek a kettőnek a kombinációjának az összegzése miatt egy szempillantás alatt gyűrje le a nagy távolságot(Dainamikku Akushon // Dinamikus Akció ).
És ha sikerrel jár és nem éri támadás közben a kardjával egy felülről indított oldalirányú vágással nyitna, mivel ez a támadási forma az, mely elől se oldalirányba sem felfelé, se lefelé nehéz kitérni, ahogyan a csapás csak arra szolgál, hogy megijessze a fiút és elhitesse vele, hogy így támad és hogy menekülnie keljen hátrafelé. És ha sikerrel jár ebben a tervében akkor jön az igazi támadása előkészülete. Meg váll a kezében tartott kardjától, méghozzá a csapás illúzióját kihasználva Yoshi-nak hajítaná a fegyvert, miért is? Hogy a kezei ellegyenek kötve, hiszen könnyedén elkaphatja a kardot, szándékosan így dobná Hana és amikor elkerüli vagy elkapja, akkor jön az igazi támadás.
Yoshi ellőt teremne, alul, a semmiből és villámgyorsan, ahogyan egy nagyon is nehezen kivitelezhető rúgással éppen Yoshi állát célozná, alulról, teljesen felfelé irányuló, nyújtott lábas rúgással, mely során a láb szinte 90 fokos szöget zár be a talajjal és elég ahhoz, hogy a levegőbe száműzze az ellenfelét és egyben megbénítsa egy pillanatra (Konoha Shoufuu // Levél Feltámadó Szél ).
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Kedd Május 17 2011, 19:11

//Bocs a várakozásért! Szerintem mehet sorrendbe, de végül is teljesen mindegy =) //

A rúgás tökéletesen sikerült, de még így sem tudta megütni, a lány rögvest egy második támadásba lendült. A kard villámgyorsan szelt át a levegőt és Yoshi csak utolsó pillanatban volt képes használni a Fürge Test technikát. A hirtelen döbbenet miatt nagyobb Chakra-t használt fel, így az ugrása is nagyobb lett.
~Gyors...Igen jól használja az első Kaput...~ mondta magában, majd végre biztonságban landolt a talajon.
Először nem érzett semmit, de utána ahogy mellkasa fel-alá mozgott érezte csak meg szúró érzést. A férfi viszont biztos volt benne, hogy elkerülte a támadást. Ebből pedig levonta a következtetést, hogy nagy valószínűséggel a démoni erő miatt a kard pengéje megnövekedhet valamennyire, így nem árt vigyázni vele. Látta, hogy kedvese nagyon örül ennek az egy szál karcolásnak.
-Heh...- hajtotta le egy kicsit a fejét.
Gondolkozott, hogy vajon mi legyen a következő lépése, míg meg nem érzett két apró golyócskát a zsebében. Egy pillanat alatt bele nyílalt a fejében egy használható terv ötlete, ami akár be is válhat. Vigyorogva belenyúlt a zsebébe, a két golyócskát észrevétlenül kiemeli onnan és Hana-ra néz, mintha nem is tartana tőle.
-Lásd a titkos Jutsu-mat!- mondta.

Abban a pillanatban a két golyót a földhöz csapná, amelyekből robbanásszerűen füst áramlana ki. Ezek voltak az utolsó füstbombái, aminek most nagyon örült, hogy nem hagyott otthon. Az előző támadásból összegyűjtött Klán Chakra-ját alkalmazva megpróbálna kirohanni a füstből, de előtte még egy közönséges Bunshin no Jutsu-t végrehajtani, ami a ködben maradnai. Amíg Hana a füstbe volna, addig ő már rég távozna onnan, a levegőbe ugrana, majd kézjeleket mutogatna el.
-Raiton: Raitongu!- emelné előre két kezét, amelyek végéből folyamatosan villámok repkednének a füst felé.
Hogy ebben mi volt az új Jutsu? Semmi különleges, csak meg akarta téveszteni Hana-t, hogy ha még egy kicsit is, de tartson Yoshi-tól, ugyan is egy apró szó is képes nagy hatásokat elérni. Abban reménykedik, hogy sikerült legalább valamennyire legyengítenie vagy lelassítania, hogy felkészülhessen egy következő támadásra. Ha bármi félresiklana, akkor mint az előbb, most is megpróbálna a Shunshin no Jutsu-val elkerülni kedvese támadásait.

Vajon képes leszel-e annak ártani, akit legjobban szeretsz, Yoshitaro?
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Vas. Május 22 2011, 20:17

Az egyik elment vadászni… a másik megölte… a harmadik pedig megette. Naka elment vadászni. Megöldegélte a prédáját. De nem ette meg, csak ivott a véréből, mert annak mindig olyan szép színe van. Vörös, mint a vér, ahogy a mondás is tartja. Pont olyan színű, mint Naka haja.
A vörös démon a prédája fölé magasodott, mint holmi legyőzhetetlen predátor. A bálnaszerű figura a hátán terült el, miközben Naka fölötte állt, s nézett le rá hosszú, vérvörös szempilláin keresztül, melyek árnyékot vetettek hófehér márványarcára, simogatva azt. Egyetlen egy gyors mozdulattal lecsapott, s a hosszú körmök – sokkal inkább egy vadcica karmai – belevájtak a férfi mellkasába. Egy nemes mozdulattal visszahúzta a kezét, s a markában ott érezte a forró, vértől vörös emberi szervet, amely épphogy egy ezredmásodperce még dobbant egy utolsót. Egy szívet tartott a markában.
Ezek a cuki kis emlékek ismét megtalálták útjukat a tudatában, s ismét felszínre bukkantak. Ahogyan az a véres dallam is, melyet minden egyes vadászaton énekelt, valamint akkor, amikor gyilkolás közelébe lépett. Gyerekes dallam, egyáltalán nem bonyolult, de Nakáé, s tőle hallani már nem épp olyan ártatlan, mint egy altató. Hááát, márpedig elaltat. Örökre.
Nakus úgy tűnik, kijutott a robbantósdiból, mi több: Maci-sama is, aki most éppen a vörös karjai között lapult.
Vöröske lelassított, mert már nem az életéért kellett futnia. Sokkal inkább arra szándékozott törekedni, hogy senki ne vegye észre. Pont úgy, mint amikor bekommandózta magát a faluba, most is árnyékká kellett válnia az árnyékban. Légy a falon. Fejet leszeg. Semmi feltűnősködés. Annyi előnye azonban volt, hogy ő mindenkit látott, márpedig ilyenkor sokkal egyszerűbb úgy mozogni, hogy téged sose lásson senki.
Apropó látás: jó sok jel volt itt, hijjakendje. Kettő azonban megragadta a tekintetét – a két legnagyobb foltocska, amelyek még mosóporral sem fakulnának ki. Ez van. A Koka maci sem képes mindenre.
Nakucc dobbantott egyet, aztán gyors liftezés, majd totty-totty és végre ismét tető alatti árnyékban, fal előtt. Meglehetősen magasra ért, így könnyen könnyedén belátta a környéket. A két oldalán lévő ablakok teljes erővel szórták vissza a rájuk vetülő napsugarakat, vakítóan. A tető árnyékot vetett, a vörös tető pedig. Hát. Vöröslött, nah.
Naka pedig szépen lerakta a popsiját a szűk kis balkon – igazándiból csak virágcserepek fértek volna el rajta – korlátjára, lelógatva a lábikóit a mélybe. Onnan nézett le a harcoló párra.
Nem igazán zavarta, hogy ilyen közelségből kiszúrhatják, mert jelenleg úgy tűnt, hogy mindenkinek van épp elég dolga. Naka meg amúgy sem éppen kaszabolni jött, hanem nézni. Mint a moziban. Macival az ölben, nyalókával a szájban, neko-mimivel a fején. Az egyik szivárványszínűre lakozott körmös kezével éppen egy vörös tincset pödörgetett, miközben nézte a lányt.
Hogy is nevezte magát? Megami…? Az ám. Megami-chan, aki most a naranccsal cicaharcolt. Meoooow. Ezért máris megérte eljönni.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Fogadónegyed - Page 3 Empty Re: Fogadónegyed

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.