Csevegő #1

+84
Mizuho Suzuya
Katsumi Mao
Senju Tobirama
Shibo
Kenshiro Izuna
Terumi Mei
Yamanaka Inako
Nanja
Sugihara Fuumai
Akihiro Jaken
Tsunomi Ai
Hirano Reina
Hasegawa Zauki
Djuka Ryuu
Ayanokoji Takashi
Hyuuga Emiko
Kenta Koizumo
Hyuuga Oyoki
Akirama Mamorou
Hidan
Hyuuga Junpei
Misaki Kiyoko
Shimura Danzou
Kitsune Haruka
Uchiha Madara
Chen
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Jiraiya
Hisao
Hiroshi Arata
Djuka Munfurawa
Shikotou Sei
Hattori Arata
Osumi Hiroto
Jaiba Mineo
Akari Tenshi
Darui
Akasuna no Sasori
Djuka Kodomo
Akemura Senshi
Kamio Hiraku
Kenshiro Karu
Tessei
Hiei Urameshi
Katsumi Kawachi
Akira
Daizo Tensei
Hatake Kakashi(Inaktív)
Sakohono Matten
Taidana Kaito
Shikamaru(Inaktív)
Kawahira Sawaka
Shaku Rabito
Hazukage Inu
Aono Takefumi
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Shiren
Naozumi Yamashita
Moriyama Shinimi
Uzumaki Kushina
Suyiko Shiai-Ne
Ayami Remiyu
Kazeshi Iroh
Aoyama Shizuka
Matuke Hariko
Shikoku Naoki
Tsihidoro Raiden
Seimitsu Kazuya
Fumetsu Yume
Hyuuga Hinata (inaktív)
Koreko Rui
Zetsu
Kushieda Unazaki Tessa
Takada Hana
Shikaku
Hime Satsuki
Shintaro Yun
Hyuuga Shakaku
Gosai Seishi
Tenshi
Huramino Saito
Nigori Soyakusha
88 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Seimitsu Kazuya Szomb. Jan. 01 2011, 00:21

Boldog Újévet mindenkinek!
Seimitsu Kazuya
Seimitsu Kazuya
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Tsihidoro Raiden Pént. Feb. 11 2011, 17:20

Sziasztok!

Csak szólni szeretnék, hogy megszültem az előtörimet, ha esetleg nem jelzi az EDITet a rendszer.
Tsihidoro Raiden
Tsihidoro Raiden
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Shikoku Naoki Pént. Feb. 11 2011, 18:27

Szia!

Egyszerűbb, ha írsz még egy postot a topikba és akkor frissnek jelzi. Smile

Ui.: Az avatar elvileg foglalt. ^^
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Tsihidoro Raiden Pént. Feb. 11 2011, 19:06

Oké, köszönöm!

Az avatart kerestem, de még nem találtam meg, eddig úgy látom nem foglalt.
Tsihidoro Raiden
Tsihidoro Raiden
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Shikoku Naoki Pént. Feb. 11 2011, 19:22

Nireiko Kai ^^
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Seimitsu Kazuya Hétf. Ápr. 25 2011, 14:44

Bort búzát békességet, növekedő népességet, Isten haza család, öntök mindjárt alád, Boldog húsvétot Smile
Seimitsu Kazuya
Seimitsu Kazuya
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Matuke Hariko Szer. Jún. 01 2011, 19:06

Hát húsvét kicsit elmúlt, viszont oda szívem már nem húz. Ha kívánsz nekem sok sok locsolót, én inkább fogadok el sok sok esőben vonaglót. Boldog nyári szünetet x)
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Aoyama Shizuka Vas. Júl. 03 2011, 01:23

Sziasztok. Smile Most regisztráltam be az oldalra, szóval előbb meg alaposabban szétnézek aztán írom is a karaktert ^^,
Aoyama Shizuka
Aoyama Shizuka
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty csapat

Témanyitás  Kazeshi Iroh Vas. Júl. 03 2011, 10:03

Hali mindenki! Mivel itt mindenről lehet beszélni, ide is beírom, hogy csapatot keresnék Kirigakurébe Wink
Am jó reggelt Very Happy
Kazeshi Iroh
Kazeshi Iroh
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 121

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Ayami Remiyu Vas. Júl. 03 2011, 10:38

Jujujujujuj
Nyuuuuu chan vagy is Neko Chan visszatért.
Látom van pár új játékos Razz.

Nekik külön Üdv.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Hétf. Júl. 18 2011, 23:17

Hejhó. Nem bírom, hogy nincs élet. Vagy én nem látom, vagy van, csak nem elég. Tudom, nyár van, meg minden, de biztos mindig van valaki, akinek nincs jobb dolga, mint kockulni. Smile Nemtudom, például beszélgethetnénk arról, ki miért szerepjátékozik, mióta, miért jött ide, megilyenek. Smile Sok újonc van, ők külön érdekelnének, de tényleg, kíváncsi vagyok. Smile Egyúttal hálás lennék, ha tudna valaki színvonalas fantasy szerepjáték oldalt ajánlani, de az is elég, ha azt megírjátok, ki hogy nyaral, mi volt eddig, mit terveztek még, ilyesmi. Smile
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Uzumaki Kushina Kedd Júl. 19 2011, 12:32

Allléééé, Ai-babócika. Very Happy Tán csak nem kockulsz? Ejnyeee *ő is azt csinálja, bleeeh*
Hát. Fantasys oldalt nem tudok ajánlani, az ilyen téren totál primitív vagyok *bwuhahahahahaaa*, viszont képzeld. Nah, elképzelted? Jólvan, szóval. Dobpergés. Vezetek! Tadamm Very Happy Illetve, még csak tanulok *ehm-ehm*, szal itt is írom/mondom mindenkinek, hogy akinek fontos és sokat jelent a postolás, az ne közlekedjen semmivel (biciklivel, triciklivel, lábbusszal, se semmivel) reggel 8 és dél között Kecskeméten. Nem csak belvárosban, mert én igazából külvárosban vagyok veszélyes (ott már magasról dekorálom a KRESZ szabályokat lefelé XD). Meg még augusztusban tiplizek 8 napra Angleszba, ott terrorizálom a népet (bár mondjuk a londoniakra az most éppen nem fér rá XD). Kivel miujs?
Az ok, hogy miért csatlakoztam? Ő, nem tudom. Valamiért biztosan. Szerintem azért, mert jó poénnak tűnt. Hogy miért jöttem vissza kb. egy évnyi inaktívság után? Őőő, agyamra ment a sok bárgyú egyed a suliban, itt ki tudom önteni szívemet, lelkemet. Szóval. Jah.
Köviii <3
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Moriyama Shinimi Kedd Júl. 19 2011, 12:56

Sziasztok, ha már kíváncsiak vagytok valaki újra, akkor én sem egy multi vagyok. Per pillanat nem nagyon tudnám megszámolni mióta frogzek, illletve rpgzek úgy általánosságban. Lényeg az hogy több oldalon is voltam/vagyok. Ha színvonalasabb high fantasy frpg érdekel akkor én tudok egy régit amit próbálunk újratelepíteni/aktivizálni, a nevét megadom de linket nem mellékelek hozzá mivel lehetséges hogy engedély nélküli reklámozásnak minősülve, de a googleval is rátalálhatsz mert kipróbáltam (keress rá erre: boulderonok kora). Szóval oda jöhetsz, egyébként is van két karakterem akiknek semmi dolga. Rákérdezek ottani admin néninél társoldalsági dologra, akkor link is lehet majd a dologból ha az itteni bácsik és nénik is bele mennek
Moriyama Shinimi
Moriyama Shinimi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 116

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Kedd Júl. 19 2011, 13:38

Hejj, deigen, kockulok. (Nemhogy elolvasna egy építő jellegű könyvet, a lustadög. Very Happy) Hallottam róla, hogy tanulgatsz vezetni, esz is az irigység, megmozdult bennem, hogy ideje lenne nekem is. Csak picike vagyok és úgysem engednek még beülni, meg különben is, nyelvvizsga, fakultácijó, dísznek van?! Hehe. -.-' Előre rettegek a szeptembertől. Very Happy Nakuci, Anglijában fotózz sokatsokat, utána tosszad fel a nyári élménybeszámolós topikba. Van már olyan? Majd ez lesz az. :3 Az utakon meg óvatossan, lyányom. Razz
Shinimi, megnéztem az oldalt, köszönöm a tippet. Smile Az a baj, ahhoz, hogy jobban körülnézhessek, reggelnem kell. Még gondolkodom rajta, ha csak egy béna felhasználó nevet is adok, úgyis törlik, utána jelentkezhetek újra... egyébként mindenhol ez a bajom, védik meg tiltják a topicokat ezerrel. Nem látom ennek sok értelmét, de bízom benne, ha már így rejtegetnek, van is mit. Smile
Várom még a nyári beszámolókat. (Mindenről tudni akar, mert csak kockul...) ^.^
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Zetsu Kedd Júl. 19 2011, 13:55

Höhö, jövőre én is teszem le a jogsit, aztán csak remélni tudom hogy nem bukom el olyanon mint a nővérem tette azt évekkel ezelőtt, szóval Naka-csán, az egyetlen tanács amit adhatok az az, hogy mindig engedd át a gyalogosokat a zebrán. És persze sok sikert a vizsgádhoz, mondd meg majd a tanárnak hogyha nem mész át akkor az Unazakikkal húz ujjat.
Ályicsán, én is gondoltam már erre a fantasy oldalas dologra, játszani kéne már eggyel vagy csinálni egyet, bár néhányunk tudja hogy az eddigi próbálkozásaim hogy sikerültek...NA DE MAJD EL JÖN AZ ÉN IDŐM MUHAHAHAHHA. Azt amit Shinimi említett azt egyszer én is láttam, de az oldal épp inaktív volt, hmm. Az ok a csatlakozásomra pediggggggggggggazhogy Naruto bá' anno megkért hogy segítsek az oldal megvalósításában Razz Régi szép idők...
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Naozumi Yamashita Kedd Júl. 19 2011, 15:47

Nah, ha már újoncokra vagy kíváncsi, akkor itt vagyok neked én Very Happy
Nem csak azért vagyok újonc, mert nemrég regisztráltam be az oldalra, hanem azért is, mert még sohadesoha nem játszottam semmilyen fórum alapú, illetve sima szerepjátékkal sem. Erre az oldalra már régebben is rátaláltam (asszem akkor még nem niceboardos volt), de akkor még kicsinek éreztem magam a szerepjátékokhoz, meg nem is igazán tudott volna lekötni. Nemrég viszont ismét ráleltem Naruto-kunon (remélem ez nem minősül reklámnak Very Happy ), és gondoltam mostmár akár ki is lehetne próbálni, mivel azóta néhány évet idősödtem.
Szóval úgy nagyjából ez az oka, amiért itt vagyok most Smile
Naozumi Yamashita
Naozumi Yamashita
Játékos

Tartózkodási hely : Somewhere in Nevada...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Shiren Kedd Júl. 19 2011, 16:07

Detto ugyan ez mint Naozumi-chan-nál. Én is naruto-kunon találtam és mondom megnézem mert immáron 5 éve nézem a Narutót és az összes részét láttam és már nem tudtam magammal mit kezdeni és elkezdtem fórumokat nézegetni de egyik sem teccett csak ez. És most itt vagyok Very Happy
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Kedd Júl. 19 2011, 16:18

Örülünk nektek! ^^ Csak ügyesen, hamar belejöttök. Smile Én is itt kezdtem a szerepjátékot, jóóó rég, és még azóta sem tűnt fel senkinek, hogy ötven résznél nem láttam többet az animéből. :3 Ashubaba, csak ügyesen, tudjuk, hogy berobbansz még a pályára! Razz
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Naozumi Yamashita Kedd Júl. 19 2011, 21:13

Dejó, még soha senki nem hívott Naozumi-channak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Naozumi Yamashita
Naozumi Yamashita
Játékos

Tartózkodási hely : Somewhere in Nevada...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Zetsu Kedd Júl. 19 2011, 23:40

Amúgy csak hogy a meséltjeim tudják, nem haszontalanul untam el az életemet Erdélyben, többek között kitaláltam 2 mangát, ezek közül egyet alaposan, talán meg is csinálom amint jobban rajzolok, 1 regényt, 4 FRPG oldal alapötleteit, 3 ebből részletesen, 1 karaktert Naruto-Hunra, 1 karaktert egy Star Wars-os FRPG-re, és végül de nem utolsó sorban megálmodtam a Naruto Gundan saját "animációs" sorozatát, az EAÉ "mintájára", bár igaz az én gondolataimban kicsit az Unazakikra volt hangolva pár dolog, majd megoldom hogy közös legyen Very Happy Anno volt is egy hasonló projektünk de a tervezésen túl nem igazán jutottunk.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Moriyama Shinimi Szer. Júl. 20 2011, 18:27

Nos, az oldalon kidolgozott információk vannak, régen nekem például úgy másolták be msnen mert nem akartam addig reisztrálni =) Persze én is csinálok valakivel éppen egy oldalt ami fantasys, habár lenne benne némi ipari forradalom is, illetve anime-manga művészeti beütés, de utóbbi csak részben. Mivel még nincs kész ezért nem akarok ugratni vele senkit, hátha sose lesz kész. Ki tudja
Moriyama Shinimi
Moriyama Shinimi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 116

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Hétf. Aug. 01 2011, 15:51

Na meséljetek, milyen volt a találkozó, a con, kinek mi tetszett a legjobban? ^^ Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. Legszívesebben háromfelé szakadtam volna, hogy mindenhol ott tudjak lenni, ahol szeretnék. :S
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. Aug. 01 2011, 21:18

Alléé~.
06:00 - ébredés. (avagy csörög a telcsi, majd pedig Nakus átvágja azt a szobán. Túlélte. Bár, ha a betont is becsókolta, akkor a szőnyeg majd csak nem árt neki. ^^")
06:05 - reggeli. (avagy anya behozza tálcán a vajazott pirítóst, gőzölgő teát. Csukott szemmel próbálom megtalálni az arcomon a nyílást, amit szájnak nevezünk.)
...
07:31 - a vonat indulása. ("Várjatok, el kell mennem a mosdóba, de drukkoljatok, hogy ne kapjak szifiliszt...!")
Vonatút - pörgés. Érkezés Zuglóra. A vonatról leszállva elordítom magam egy kék figura és egy szörfdeszka-kard láttán: "Jééé, egy Kisameee~!". Barátnőm rángat el. Közlekedés hazánk fővárosában - avagy így kell átmenni a piroson. "Jólvanna, hogy láttam volna, nincs is rajtam szemüveg, döh!". Megérkezünk nyitás előtt háromnegyeddel: az épület előtt 60-70 ember. "Wtf, ez a sok noob mind ide vár?!", "Nem tudom, hogy kit nevezel noobnak, miközben két cicafül van a fejeden, Zsófi..." (drága barátnőm)
Bemegyünk. Első embert megkérdezem "Ugye erre kell menni?" (mondanom se kell, hogy másfelé nem lehetett -.-")
Sor. Sokan voltak, awf, én meg nem bírom a tömeget, ráadásul egy rakat CP-s volt, és sok fríhágos (szóval végigmentem pár emberen - és wííí, volt pár tök helyes srác *.*). Szóval beálltunk a sorba - épp jókor: még beleszámoltak a "Már csak 13 jegyet adunk el!" dologba. Megúsztuk, jeeee~ Very Happy
10.00 - felengedik az embereket. Nem működik a mozgólépcső. És wtf?! Mire felértem, tökre megfájdult a combikám XD Very Happy Nem baj.
Volt Rajz sarok (terem), Kornyika, Előadás izé, terem, az. Meg kajálda, DDR, shoppok (vettünk ozeki sake-t, hárman leültünk. Odajön egy szervező: "Jól látom, hogy ti alkoholizáltok?" ... "Nem", éhgyomorra, rossz tűréshatárral. Jólvan, kicsit megfogott, na Very Happy), meg volt AMV vetítés, Kvíz (erre direkt beültünk). Meg ettem valami japán kaját (fogalmam sincs, hogy mit, azt kértem, mint BFF-em Very Happy XD)
Találkoztam Ruival! Very Happy emlékeztem a képére Féjszen, és olá, vizuális memória tikk, és megismertem. A DDR-nél találtam rá, és BFF-emmel ment egyet valamelyik számon.
Fotózkodtunk, rajzoltunk, de korán mentünk haza. Bátyám pont jött hazafelé Pestről, szal felvett minket. Az autópályán meg megszívtuk (M5). Este hazaértünk, ruhacsere, be városba, vacsi, piaa~. És berúgtam XD. Összefutottunk Mesi (BFF) haverjaival, akik szintén berúgtak... és az egyikőjük lenyomta a nyelvét a torkomon. én meg wtf?! aztán irány haza. de előtte elküldtem angolul a... tudátok hová.
Másnap reggel meg hajat festettünk! Yeeee! Most 6-8 hajmosás erejéig vörös vagyok Very Happy. Mint Naka *.*
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Hétf. Aug. 01 2011, 21:33

Kiválóóóó. Elégedett vagyok az élménybeszámolókkal, csak így tovább. Smile De rég rúgtam már be egy jót, hehe, másfél hete, persze nemannyira hiányzik, csak az emberkék, akikkel néha sikerül. (Hia? Tudnál mesélni? Nem. Very Happy) Mellesleg én épp hogy eddig voltam vörös és holnap tervezek újra barnulni, mint Ai, hehe. Smile Valaminemű conos fotósorozat Fészbukon, vagy ilyesmi? És a többiekkel nem is sikerült összefutni?
Az a baj, hogy éhes vagyok.
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Shiren Csüt. Okt. 13 2011, 16:41

NEM tudom hogy olvassátok-e a Naruto magát, de én ma olvastam el a és nagyon durva dolgokat láttam a végén. Itt egy link: Itt Szerintem mindenkinek érdemes megnézni legalább a végét! bounce
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Csevegő #1 - Page 2 Empty Re: Csevegő #1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.