Tairjuko Rikuno

3 posters

Go down

Tairjuko Rikuno Empty Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Csüt. Júl. 21 2011, 15:28

Név: Djuka Rikuno
Ország: föld ország (Naoki hegy)
Rang: Genin
Kor: 14
Nem: Férfi

Felszerelések: 10m Dróthuzal,5db füstbomba,1db elsősegély készlet,1 doboz energia tabletta, 10db robbanó jegyzett,5 db kunai, 5db shuriken 10 db senbon

Kinézet: 165cm magas, erős testalkatú fiú. Barna rövid haj. Kopott barna ruhát visel  ami egy vastag kék övvel van átkötve. Bal lábán és bal kezén egy kis táska van rögzítve amiben a gyógyszerek illetve fegyvereket tart. Kezei fáslival van bekötve. A jobb csuklóján pedig egy bizonyos szerzetesi pecsét található.

Jellem: Nagyszájú, de viszont megfontolt és magabiztos jellemmel bír. Mindent megtesz társaiért. Szorgalmával sok mindent el tud érni. Mestereivel tisztelettudó és társaival jól kijön.

Előtörténet:  
A föld országába születtem egy gazdag termelői házba ahol állattenyésztéssel foglalkoztunk és azok eladásából szereztük a pénzt, amiből más állatokat illetve tápot vettünk. Minden rendben volt és boldogan éltünk, amíg el nem kezdődött a háború. Eleinte még nyugodtan éltünk ,mintha semmi sem történt volna, de egy nap szörnyű dologra lettem figyelmes. Apámmal reggel kimentünk a piacra, hogy eladjuk az előző heti termést. A termést délutánra eladtuk. Hazafelé igyekeztünk mikor megláttuk, hogy a házunkból 3 bandita jön ki. Az arcuk maszkkal volt eltakarva  ,fekete ruhát viseltek és fejükön valami jelzéssel ellátott kendőt viseltek. Mikor berohantunk anyám holtan hevert a konyha közepén nem értettük ,hogy miért kellett meghalni. Megfordultam és láttam, hogy a konyha pulton lévő széf tejesen üres márt megérettük, hogy mi történ. Csak a pénz miatt ölték meg. Apa kivitte anyát a kertbe ahol elásta és mondta, hogy pakoljak, ez a hely márt nem elég biztonságos. Másnap menekülésbe kezdtünk ekkor voltam 8 éves. Ott kellett hagynunk a tanyát. Három év bujkálás után találtuk meg a Naoki hegyen lévő szerzetes templomot ahol most is élek. Apám nem maradhatott nem engedték be a szerzetesek csak engem. A templomba hamar bizalmat nyertem a szerzetesek felé. Itt megtanultam a föld idomítás alap gyakorlatait többi szerzetes társammal. Két év gyakorlás után egy genin vizsga várt ránk. A vizsga három részből állt  taktikai, erőléti és harci. Az első részben egy csapat taktikát kellet kidolgozni. 4 csapat volt 4 fővel a feladat az volt minden csapat számára, hogy 10 bábut mentsen ki egy erdőtűzből. Ez a feladat nagyon nehéz volt mert gyorsan és  magabiztosan kellett cselekednünk egy apró hiba is katasztrófát okozott volna, összesen  öt percet adtak nekünk. Egy csapatnak nem sikerült ezt teljesíteni ezért kiesett. A következő feladat márt egyéni volt. 12-en maradtunk. Ennek a helyszíne hegyekben játszódott. A mesterek 6 állatra tekercseket kötöttek a feladat annyi volt ,hogy találjuk meg ezeket az állatokat és vegyük le róluk a tekercseket persze éjszaka és szakadó esőbe. Annyi segítséget kaptunk hogy tudtuk  milyen állaton van tekercs,2 tekercs volt felrakva 2 farkas nyakára, 1 tekercs egy sas lábára volt felerősítve 2 tekercs 2 medve lábára volt felkötve és az utolsó tekercs egy rókán volt. Az első hat tovább jutott köztük én is. Az utolsó feladat volt a mindent eldöntő. Csak az első három helyezés kaphatja meg azt a bizonyos genin rangot. A feladat nem volt bonyolult, egymás ellen kellet harcolni. A csatát én kezdtem. Fellátunk egymással szembe és meghajoltunk. Elsőnek csak ütöttük és rúgtuk egymást, de ezt hasztalan volt ezért elővettünk egy-egy botot és azzal harcoltunk tovább hatásosabb volt, de mind a ketten fáradtunk, ezért kénytelen voltam bekeményíteni. Egyre erősebben ütöttem és egyszer csak sikerült kivernem a botot a kezéből megpróbálta felvenni, de márt nem volt képes, mielőtt felvette volna egy föld jutsuval megfogtam a lábát és hanyatt vágódót. Nem bírt tovább mozogni így elnyertem a genin rangot két társammal együtt. A beavatáson kaptunk egy új kék színű övet a ruhához és egy bizonyos tűzpecsétet a kezünkre, ami az jelzi, hogy örökre a  ”klán ” tagja vagyunk. Azóta egy év telt el gyakorlással és erős érőléti feladatokkal töltöttem a napjaim. A két genin társammal és a mesteremmel alkotunk egy csapatott. Én a föld ők a tűz és víz elemeket használják. Mindent megteszünk a ”klán” és a fejlődés érdekében. Álmom hogy én legyek a legjobb föld jutsut használó szerzetes és, hogy véget vessünk a klánnal Föld országában lévő bandita háborúnak.De mindezek előtt visszamentem a szülőházamba, hogy utoljára megnézzem anyám sírját. Mikor bementem a házba egy levelet találtam az asztalon. Kinyitottam és ez állt benne”Kedves fiam!
Mikor ezt a levelet olvasod, én márt, a hold országába leszek, hogy új életet kezdjek lehető legtávolabbi ponttól a szülő falumtól”!
Mikor visszamentem a templomba elmeséltem ezt e mesteremnek és mondta, hogy mennyek utána látogassam meg az apámat még utoljára. Elbúcsúztam a klántól és egy hajóval elindultam a hold országa felé. Egy hónapig utaztam mikor végre kikötöttem a szigetre………


A hozzászólást Djuka Rikuno összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 13 2013, 14:23-kor.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Uzumaki Kushina Csüt. Júl. 21 2011, 17:58

Az előtörténet részét hosszabban kérném!
Köszönettel,
Kushi-husi.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Csüt. Júl. 21 2011, 19:43

Uzumaki Kushina írta:Az előtörténet részét hosszabban kérném!
Köszönettel,
Kushi-husi.



Átírtam remélem így jó lesz Smile
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Uzumaki Kushina Csüt. Júl. 21 2011, 20:18

Igen, így már jobb. ^^
Írj adatlapot és kezdheted is a játékoskeresést.

Chsz: 100
Pénzösszeg: 2100 r.

Kushi-husi.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Csüt. Júl. 28 2011, 09:42

Kész és köszönöm hogy átírhattam a végét . Smile
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Shikaku Csüt. Júl. 28 2011, 14:05

Szerkesztes elfogadva - remelem minden okes lesz igy...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Csüt. Júl. 28 2011, 14:46

köszi szépen
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Tairjuko Rikuno Empty Re: Tairjuko Rikuno

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.