Sanagi Natsu

3 posters

Go down

Sanagi Natsu Empty Sanagi Natsu

Témanyitás  Sanagi Natsu Kedd Aug. 16 2011, 15:51

Shikakuval való egyeztetés alapján egy méregfúvót és hozzá tartozó légmérget pályáznám meg.

Maga a fegyver egy alkarra szerelhető kis szerkezet, ami egy öt centis vékony csőben végződik a csuklónál. A fegyver részét képzi a végén lévő kis fém tároló dobozka, amiben a méreg van illetve, ha a méreg kifogy könnyedén leszedhető és cserélhető egy újabb méreggel teli tárral. Maga a tár nagyjából 20 ml mérget tartalmaz folyékony állapotban, amit a szerkezet alakít át később gáz halmazállapotúra. Működését tekintve a használó ráhelyezi a fegyverre a kezét és egy kevés chakrát vezet bele a beindításához. A folyamat során a szerkezet átalakítja a mérget és kb 3 méternyi területet képes lefedni mérgező füsttel.
A fegyver teljes mérete hosszra 15 centiméter széltére pedig kényelmesen elfér az alkaron.
// Képpel nem tudok szolgálni, de a fegyver egy pár bábban megtalálható méregfúvón alapszik csak emberi használatra átalakítva. Magát a fegyvert lásd pl Shino vs Kankuro harc. //


A méreg saját ajánlásom és adatok szerint:
Szint: ? (Ebbe én nem szólok bele.)
Mérgek hatásai: Idegméreg
Mérgek típusai: Légméreg
Mérgek hatóideje: Azonnali – Hatóidő: 10-15 másodperc (Ennyi idő elég lévén a mérget viszonylag közelről tudjuk az ellenfélre fújni.)

Történetbe való beépítés: Kaito elleni edzőmérkőzés utáni nap

Előzetes egyeztetés során segítségemre lesz és a pályázat során engedéllyel, használhatom, illetve részben irányíthatom.:
JK: Wakai Kasai illetve NJK: Kasai édesanyja Rirí aki bábkészítő és egyben méregkeverő


Történetünk fonalát némi előzetesek után vesszük fel, lássuk is, miről van szó.
Sanagi Natsu másfél évvel ezelőtt egy küldetésen, egy baleset során kómába került majd pontosan a baleset után másfél évvel magához tért. Már az első nap szert tett egy új barátra Wakai Kasai képében, akivel megismerkedésük után nem sokkal egy edzés keretén belül megküzdöttek egymással. Natsu ekkor rájött, hogy a több mint egy év edzés nélkül képességei nem csak hogy nem fejlődtek de még hátrányba is került korabeli társai között. Még aznap meglátogatták barátja otthonát, ahol mint kiderült a ház nem más, mint bábkészítők otthona legalábbis Kasai, ezt mondta. A Haru ellen folytatott küzdelem megismertette vele, hogy bizony a báboknak vannak rejtett szerkentyűik és egy ehhez hasonló fegyver némileg segítene, kiegyensúlyozni a lemaradást társaival szemben a meglepetésre alapozva. Ahogy teltek az órák gondolkodóba esett mi is az, ami igazán kisegítené. Valami hatásosra volt szüksége, aminek a kivédése szinte lehetetlen vagy legalább közel áll hozzá. Nem igazán jutott semmi eszébe de nem adta fel ötletét majd csendben elaludt. Másnap céltalanul bolyongott az utcákon, míg nem tudni miért de a lába a kiképzőterepek felé vitte. Az edzőpályán már gazdagabb volt egy személlyel Obake Kaito személyében, aki szorgalmasan gyakorolt bábjával. A srác jó lehetőségnek találta hogy Natsu betoppant ezzel is tesztelve az ő és bábjának képességeit. Főhősünk képességeiben nem nagyon bízva de elfogadta a kihívást remélve új dolgokat is, tanulhat, ha egy másik bábhasználóval méri össze tudását. A csata kimenetele meglepő volt ugyan is ez alkalommal győzött bár erre koránt sem számított. Miután az edzés végeztével észrevette barátját, aki már szinte a kezdetektől figyelte küzdelmüket, mint valami isteni szikra jutott eszébe mi is lehetne az a fegyver, ami nagy hasznára válhat. Minden tétovázást félretéve meg is osztotta Kasaial ötletét, aki rábólintott és megígérte, hogy segít.
A történet innen folytatódik tovább, hogyan készül(t) el a fegyver és a méreg, ami további segítséget nyújthat a fiatal genin útja során.


Az alkotás
Elérkezett a beígért nap, amit egy tervezéssel fűszerezett este előzött meg némi feljegyzéskörettel és ötletekkel megszórt papírokkal. Kissé idegesen állt a Wakai ház előtt tétovázva vajon tényleg jó ötlet e ez az egész és hogy bekopogjon e egyáltalán. A lámpalázat végül az akart győzte le, ami mindennél jobban szerette volna a fejéből kipattant fegyvert. Miután az elhatározásból tett lett az ajtó feltárult és Natsu előtt a két napja megismert barátjának édesanyja állt.
- Gyere csak be, a fiam még a bábját próbálja kipofozni de, nyugodtan bemehetsz hozzá.- azzal egy kissé távolabbi ajtóra bökött.
- Nos én… igazából azért jöttem, hogy megbeszéljük az ötletemet.
- Igen Kasai már szólt és természetesen szívesen segítek, persze ha nem bánod, ha használt alkatrészekből állítom össze. Új dolgokból nem lenne olcsó összerakni én, pedig nem gondolom, hogy erre elég pénzed lenne, így viszont ingyen is megcsinálom neked. Van egy pár alkatrész, amit kicsit meg kell javítani, de az, hamar megvan és abból, amit hallottam nincs szükségünk sok dologra.
- Én nem igazán értek ehhez de azért leírtam a terveimet pár adattal hátha hasznát tudja venni.
Natsu elővette az összehajtogatott papírlapokat a zsebéből, majd átnyújtotta Kasai édesanyjának, aki tekintetével gyorsan átfutott a mindössze két lapnyi terveken.
- Nem vagyok ezen a téren egy alkotóművész, mivel bábokat készítek de, legalább ebből látom, mire gondolsz konkrétan. Már tegnap előkészítettem egy-két dolgot viszont látom, hogy kelleni fog még ez az. Nagyjából három óra alatt össze tudom rakni neked, illetve meg kell találnom a megfelelő mérget a fegyveredhez. Ha szerencséd van talán pont, akad egy-két üvegcse raktáron. Ami itt a lapon szerepel könnyedén előállítható és nem nagy ördöngösség szinte bármelyik erdőben, lehet hozzávalót szerezni. Van még egy kis dolgom de, utána rögtön nekilátok. Legkésőbb késő délutánra kész lesz. Addig nyugodtan menj be a fiamhoz. – majd azzal Natsu ötleteit is magával véve elvonult egy közeli szobába, ami feltehetőleg a műhely lehetett bár ezt nem lehetett megmondani egy zárt ajtóval az ember képében.
Az idegesség ismét belehasított a tudatába, ahogy a folyosón elindult barátja szobája felé. Hiába tudták hogy a nap folyamán majd betoppan még is kissé tolakodónak, érezte ezt az egészet ilyen rövid ismeretség során. Persze tisztában volt vele hogy a bolhából csinál elefántot és fordított esetben ő egyáltalán nem bánná a dolgot, ennek ellenére nem értette a saját aggodalmát. Nagy levegőt majd bekopogott az ajtón majd miután megkapta a választ benyitott. Haru éppen darabokban hevert és inkább hasonlított műhelyre, mint szobára a helység.

- Hello Wakai-kun. Édesanyád mondta, hogy jöjjek be.
Kasai, ahogy idáig most is jókedvvel fogadta Natsut majd beinvitálta a szobájába.
- Bocs a kupiért de miután hallottam a tervedről és láttam, hogy harcoltál, tegnap úgy éreztem kicsit csiszolnom, kell Harun bár még nem tudom mitől lehetne jobb.
- Szerintem már így is elég erős Haru a további dolgok csak engem akadályoznának a következő edzésen. – csodák csodájára ezt már mosolyogva jegyezte meg majd vetett egy pillantást a darabokban lévő bábra.
Egyben már látott idáig kettőt is de ez volt az első, hogy alkatrészenként lát egyet. Gyerekkorától kezdve kíváncsi volt hogyan is működnek persze a kugutsu no jutsut leszámítva azonban a sok edzés miatt erre nem nagyon volt lehetősége. Amíg mélázott Kasai odatett neki egy széket ő, pedig a közeli asztalnál foglalt helyet. Kezdetben a néma csendet a mindig vidám és jelenleg házigazda szerepét is betöltő srác törte meg. Natsu nem szokott hozzá a sok beszédhez de végül neki is megeredt a nyelve. Beszélgetésük során szóba került az edzés a chuunin vizsga, ami még Natsura nem vonatkozott, hiszen még egy csapatba se osztották be, illetve az egyszerű hétköznapi dolgok, amit a shinobiskodás helyett lehetne tenni. Abban mindketten egyetértettek, hogy egyikőjük se cserélné el jelenlegi életüket. Élvezték hogy azok, akik és végül is így volt mókás az életük most így nagyon az elején.
Az idő lassan folyt a medrében de ők a beszélgetésük alatt ezt meg se érezték. Natsu félénk személyiségéhez híven nagy nehezen de megkérte barátját hogy mutassa meg milyen is egy báb. A kérésnek örömmel eleget téve Kasai kiviharzott a szobából és egy kissé ütött kopott bábbal tért vissza, elvégre nem volt olyan bolond hogy a sajátjának működését és annak titkait leplezze le. Az új és izgalmas tanok megismerését kopogás majd az ajtó kinyílása szakította félbe. Rirí volt az, aki mindössze azért jött, hogy szóljon elkészült Natsu új fegyvere. A műhelybe átmenve már ott várta az új játékszer az asztalon. Maga a szerkezet nem lehetett nagyobb tizenöt centinél. A szerkezet egy körülbelül öt centis csőből és egy átalakítóból és egy kis tárolóból állt. Az aljából két övszerűség lógott ki, ami a kényelmes felcsatolást próbálta elősegíteni. Rirí segített felcsatolni Natsu jobb alkarjára az eszközt majd amint ez megvolt kisebb magyarázatba kezdett.

- A fegyvered viszonylag egyszerű szerkezetből áll. Ha felnyitod azt a cső utáni kis panelt, akkor megtudod, vizsgálni, mi lehet az, ami elromlott. Nem igényel különösebb tudást, mert könnyen észrevehető mi ment tönkre csak pár egyszerű szerszám kell hozzá. Viszont ha még így se tudod megjavítani, ha tönkremegy, hozd nyugodtan ide vissza de, akár a fiamat is, megkérheted ő is ért hozzá. A végén látható kis kocka formájú dobozszerűségben van a méreg. Ha ráhelyezed a kezed a fegyverre és belevezetsz egy kevés chakrát a mechanizmus, azonnal beindul és egy pillanaton belül, átalakítja a mérget füstté. Ha jól emlékszem egy ötven milis tartót raktam neked de, ebben mindössze húsz mili méreg van folyékony állapotban lévén gázként nehéz, lenne bedobozolni a mérget. Abban az esetben, ha jól emlékszek tíz mili méregből másfél métert lefedő füst, keletkezhet lényegében így most három méterre, elég van neked. Maga a méreg olyan amilyet kértél később, pedig odaadom a receptet is hozzá nem egy bonyolult dolog, mint ahogy mondtam kezdők is biztonságosan, előállíthatják. Viszont ha nem szeretnél vele próbálkozni, akkor ide mindig nyugodtan eljöhetsz új adagért, persze nem ingyen de majd máskor megbeszéljük az árat is. Na de ennyi elég is legyen, erről menjünk ki hátra és próbáljuk, ki működik e.
Miután kiterelte a két srácot az udvarra meggyőződött, arról hogy a környék háztetőin lehetőleg senki ne ugráljon, nehogy a szél elvigye a kiáramló mérget. Viszont mivel a méreg hatása hamar elmúlik, nem okoz nagy gondot maximum az illető, leesik ugrás közben.
- Nos nincs más dolgod, mint hogy célozz az égre és vezesd a fegyverbe a chakrát ahogy, mondtam. Jut is eszembe, mielőtt elfelejtem a fegyvert, egyszer tudod használni ugyan is a tárolóban lévő mérget az utolsó cseppig, kiszívja és átalakítja szóval, ha használod, jól gondold meg hogy mikor. Őszintén én úgy vélem jobban járnál egy erősebb méreggel de, majd kitapasztalod. Na ne várakoztass meg kíváncsi, vagyok, mit alkottam, elvégre még sose kaptam ehhez hasonló rendelést.
Amint Kasai édesanyja elhallgatott Natsu úgy tett, ahogy mondták neki. Bal kezét ráhelyezte a kicsiny szerkezetre majd némi koncentráció után, belevezette a chakráját. Az eredmény bámulatos volt a vékony lila füstsugár egy nagy felhőszerű valamivé állt össze. A jelenség vagy fél percig látható volt majd nyomtalanul szétoszlott. A srác alig tudott szóhoz jutni annyira lenyűgözte a dolog, hogy még köszönetet mondani is elfelejtett de csak majdnem.
- Ugyan szóra sem érdemes örömmel segítettem a fiam barátjának. Mivel elhasználtuk próbára a mérget adok neked egy újat. – azzal elővett egy fiolát, amiben pontosan annyi volt, mint az előző adag illetve egy pillanatra elkérte a fegyvert.
- Erről jut eszembe, kapsz tőlem még egy ilyet gondoltam, nem árt, ha van egy tartalék is. Ha a tárolót lecsavarod, csak öntsd bele így – közben mutatta, mit kell csinálni – majd pedig így teszed vissza helyére. Tudom kissé kellemetlen de, egy harc során nem igazán lenne időd töltögetni, és ahhoz hogy megtöltsd, mint láttad le, kell venned a fegyvert. Kicsi problémával jár a folyékony méreg de, egy ilyen fegyvert általában egyszer tudsz bevetni. Viszont ha tényleg jóval erősebb mérget használnál, mondjuk, ami tovább tartó bénulást okoz. Mindössze ennyit akartam. Ha tényleg bármi gondod akad vele, és nem boldogulsz, szívesen látunk.
Natsu ezután, képes volt még annyiszor megköszönni, hogy azzal bárkit az őrületbe tudott volna kergetni, azonban Kasai anyja csak türelmesen mosolygott, amíg a homlokán meg nem jelent egy ér. Itt már érezte ideje abbahagyni a hálálkodást és elköszönni. Mielőtt még elbúcsúzott volna kapott egy kis lapot, amin a méreg alkotórészei és pontos elkészítése állt némi illusztrációval, ami leginkább egy ötéves gyerek rajzára emlékeztetett. A búcsúzkodás rövid volt de gyors és Natsu már futott is hazáig új játékával, mint egy izgatott kisgyerek.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Sanagi Natsu Empty Re: Sanagi Natsu

Témanyitás  Shikaku Csüt. Aug. 25 2011, 17:44

D szintű lesz. Ha elmélyülsz a használatukban vagy az orvoslásban, fejleszthető is lehet később...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Sanagi Natsu Empty Re: Sanagi Natsu

Témanyitás  Sanagi Natsu Kedd Ápr. 17 2012, 17:31

Ero-senninel történő egyeztetés alapján.

Pályázat tárgya: Natsu személyiségének módosítása

Kifejtés:

A története szerint Natsu másfél évig nem volt magánál és bár a teste öregedett a személyisége nem változott. Régebben nem jött ki könnyen az emberekkel illetve azt oktatták neki az érzelmek szükségtelenek így miközben ezt a maszkot viselte nem tudott közelebb kerülni az emberekhez, illetve megnyílni feléjük. Miután felébredt látszólag semmit nem változott ám se szülők se személyi tanára nem nézett a körmére így idejének nagy részét egyedül töltötte egy bizonyos napig. A korházból kikerülve nem sokkal később megismerkedett egy korabeli helyi geninnel név szerint Wakai Kasaial. A közvetlen és életvidám srác hatott a zárkózott Natsura és bár kezdetben nem látszódott változás a közös edzés az egymást való segítés elérte Natsunál hogy ő is közvetlenebb legyen mások felé és hagyja a fenébe a régi tanításokat, amit a fejébe vertek. Lévén, hogy Natsu elit shinobi családból való nem sok szabadságot adtak neki, ám most nélkülök végre képes úgy élni, ahogy akar. Ám ezen változások, nem csak egyetlen személynek köszönhetők. Újdonsült ismerőse vagy mondhatni barátja megismerése után a szintén helyi Obake Kaito is segített a változásban. Elvégre számára ez már nem azt jelentette, hogy egy ember van, akitől nem kell tartani, hanem már kettő és bár Kaitóval való ismeretségük egy könnyed edzés erejéig terjedt ki, a megnyilvánulásai eleget elárultak. Bár két ember és az idő nem tűnik soknak, viszont mindössze ennyi behatás, ami egész életében nem érte sikerült ráébresztenie, hogy látóköre túl szűkös és meg kell változnia, még ha csak apránként is. Így most új csapattársával név szerint Rabada Genkouval képes úgy kommunikálni, hogy nem játssza meg a magányos farkast és a kemény legényt.

Eredmény:

Régi önmagához képest vidámabb illetve mások felé nyitottabb személyiség, aki könnyedén zavarba jön egyelőre az idegenek közelében. Mindazonáltal törekszik a változásra szépen lépésenként.

Fő oka a pályázatnak: Enyhén szólva szükséges korrigálás meggondolatlanság miatt. (Mondjuk úgy a legelején elbénáztam a dolgokat.)
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Sanagi Natsu Empty Re: Sanagi Natsu

Témanyitás  Jiraiya Szer. Ápr. 18 2012, 16:32


Yo!
Okés, mivel kisebb változtatások vannak csak, (amiket amúgy is szépen fokozatosan ki lehet játszani, persze ha van játék ^^") ezért elfogadom a pályázatot.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Sanagi Natsu Empty Re: Sanagi Natsu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.