Ninja Akadémia

4 posters

Go down

Ninja Akadémia Empty Ninja Akadémia

Témanyitás  Namikaze Minato(Inaktív) Szer. Márc. 31 2010, 21:11

Egy kis Akadémia, ahol a jövő Shinobi-ait tanítják a rejtélyes füsttechnikákra. Az Akadémiához tartozik még néhány Kiképzőterep és egy Udvar.
Namikaze Minato(Inaktív)
Namikaze Minato(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: IV. Hokage
Chakraszint: It's over 9000!!! @_@

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Isha Dansei Szomb. Aug. 08 2015, 13:19

// Masaru Ibuka - Átok vagy álom? //

Egy levél. Ez pihent a konyhaasztalon miután felkeltél és befutottál egy kiadós reggeliért. Édesanyád, szinte reszketve fogta kezében a papirost, és látszott, hogy a könnyeivel küszködik. Mikor meglát téged, arca sugárzik akár a reggeli nap. Most vagy jó üzenet van a borítékban, vagy valamiféle vicc. De hamar fényderült a titokra, amikor is a kezedbe nyomja a levelet. Szólni, mondhatni képtelen arca kipirult, és úgy örül, mint még soha. Majd kivonul a konyhából, feltehetőleg, hogy mindenkinek elújságolja mi is van a levélben.


Masaru Ibuka!

10 órakor jelenjen meg az Ninja akadémián, eligazításra. Ott beosztják egy Chuunin, vagy Jounin kezei alá. Teljes felszerelését hozza magával, és mindent, amit úgy gondol szükséges!

Semmi aláírás, de mégiscsak hivatalos levél, elvégre a falu vezetőjének pecsétje díszíti. A levél eléggé egyértelműnek hangzik, szóval nincs más hátra, mintsem ifjú geninünk, aki a család átkát hátrahagyva, belépjen a Shinobik nagyszerű és veszedelmes világába.
Isha Dansei
Isha Dansei
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin // Medikus Tanonc
Chakraszint: 340

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Masaru Ibuka Szomb. Aug. 08 2015, 13:58

Őszintén szólva én már vártam ezt a levelet, de amikor elolvastam egy picit én is meghatottam anyát látva. Nem is huztam tovább az időt azzonal a szobamba rohantam és a letező összes dolgot beleraktam a hátizsákomba amire csak szükségem lehetett. Felvettem a hatizsákot a kezembe vettem a kedvenc könyvemet és ugy indultam el. Sok időm volt még mire 10-et ütött volna az óra, így hat ugy gondoltam, hogy előtte beugrok apához a korhazba, és elujságolom, hogy mi történt!
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Isha Dansei Szomb. Aug. 08 2015, 14:59

A kórházba érve egy nővérke jött eléd mosolyogva. Gondolta, hogy apukádat jössz meglátogatni, de mondta, hogy most alszik, és nem tenne jót neki, ha izgatott lenne, vagy valami felzaklatná. Úgyhogy arra kért, ha van valami üzeneted, akkor mond meg neki, ő majd átadja aukádnak.

Ezután mivel már sok időd nem maradt, megindultál az Akadémiára, oda ahol oly sk felmenőd bukott már meg, vagy csak hagyta abba. De te megcsináltad, és ez lehet örömmel töltött el. A tanterem, amibe beléptél, a sajátotok volt, és sok ismerős arcot láttál, hisz a frissen végzett Geninek mind itt voltak, várva a beavatásra. Még volt 10 perc tíz óráig, szóval ifjú geninünk bármivel elüthette az idő, gondolkozhatott azon, hogy vajon milyen is lesz a Sensei.  
Isha Dansei
Isha Dansei
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin // Medikus Tanonc
Chakraszint: 340

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Masaru Ibuka Szomb. Aug. 08 2015, 15:14

Nagyon izgatott voltam, hogy milyen lesz a sensei. Hogy elüssem az időmet félrevonultam és addig inkább olvasgattam azt a könyvet amit az egész úton magamnál tartogattam, épp az ilyen esetekre. Most történt velem elsőnek olyan, hogy egyszerűen nem tudtam a könyvemre figyelni. Rengeteg dolog volt a fejembe. Majd észbe kaptam, hogy nem is tudom, hogy eddig mit olvastam csak olvasgatok. Ezért folyton az elejétől kezdtem a könyvemet. Elegem lett, tudtam , hogy most én így nem tudom könyvet olvasni. Inkább körül néztem, mindenkit ismertem ott az akadémiáról. Mégis volt ott egy lány akit még eddig nem láttam sohasem. Egy kissé zárkózott lánynak tűnt, hevesebben kezdett verni a szívem.
- Azt hiszem tetszik - gondoltam magamba.
- Mi ez az érzés? - kérdeztem saját magamtól
Elég fura volt hisz még ilyet nem éreztem az előtt, elindultam a lány felé hisz még úgy is várakozni kellet ezért úgy döntöttem addig beszélgetek a lányal! 
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Isha Dansei Vas. Aug. 09 2015, 01:04

A termet ifjú geninek zsivaja tölti meg, de téged egy eddig számodra ismeretlen lány mondhatni különösen halk viselkedése fog meg. Odalépsz hozzá, és ő félénken húzza össze magát, de egy apró mozdulattal int neked, noha ennél jobban nem nyílt meg. Ha kérdezel tőle, lehet, hogy válaszol de, ez attól függ miféle a kérdést is teszel fel neki, vagy hogyan kérdezed.

Miután az óra tízet ütött, egy chuunin mellényes ember lépett be a tanterembe, egy ijesztő kinézetű napszemüvegben, kezében egy mappával, és egy másik papírral. Az asztalhoz lépett, és a teremben természetellenes csend lett úrrá. Körbetekintett, és felcsapta a mappát, és elkezdte szólítani a genineket szépen sorba:
-
Makao; Tomo; Karune, egyes számmal, a senseitek Kamura a hetes teremben vár…
És így sorolt még fel vagy három csapatot, mire meghallottad a neved.
- Ao; Ibuka; Mai; ötös számmal, a Senseitek Soro a négyes teremben vár rátok.
Egy nagydarab srác feláll, és körbenéz a termen, esélyes, hogy ő Ao, majd akár jelzel neki, akár nem elindul a kijelölt terem irányába. Meglepő módon a lány, akit becéloztál szintén felállt, és egy tétova mosolyt eresztett meg irányodba, majd ő is a nagydarab srác után indult.

A négyes terem egy mondhatni picike gyakorlóteremnek minősülő szobácska volt. Berendezése egy asztalból, két padból, és öt székből állt. Nem használták gyakran a termet, és ez látszott is a porlepte parkettán, és székeken. Két társad már elfoglalt egy-egy széket és idegesen nézték a táblánál álldogáló magányos alakot. Nem volt túl magas, és igazából meglehetősen jelentéktelen alaknak tűnt a szoba félhomályában. Nem tűnt igazán idősnek, mintha éppen csak súrolta volna a húszat. Mikor te is befutottál boldog mosoly jelent meg az arcán, és intett, hogy foglalj helyet, majd belekezdett a mondókájába:
- Sziasztok, a nevem Soro-sensei. Gondolom, ti vagytok Ao, Ibuka és Mai. Örülök, hogy megismerhettelek benneteket, és gratulálok a genniné avatásotokhoz. Remélem az én kezeim alól kiváló shinobikként fogjátok öregbíteni Kemurigakure hírnevét. – kellemesen nevetett, vagyis inkább csak kuncogott saját magán majd folytatta – Szeretném, ha megismernénk egymást, hiszen a jó csapatmunka azon múlik, hogy mennyire ismerjük egymás képességeit, szokásait, hogy mit szeret és mit nem. Szóval lenne szíves valamelyikkőtök kezdeni?
Mai, összerezdült, és összehúzta magát, lányos zavarában nem állt szándékéban kezdeni. Ao kifürkészhetetlen arccal bámulta a Senseit, majd egy határozott mozdulattal rád mutatott, jelezvén, hogy te kezdheted a bemutatkozást
Isha Dansei
Isha Dansei
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin // Medikus Tanonc
Chakraszint: 340

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Masaru Ibuka Vas. Aug. 09 2015, 11:56

Felálltam, a nagydarab srác furán bámult mintha nem tetszett volna neki valami. A lány rám sem mert nézni, a sensei pedig rezenéstelen arcal várta, hogy neki kezdjek.
- Masaru Ibukának hívnak, egy átlagos családbol származom. Anyámal, apámal és az öcsémel élek, egyedul én vagyok nindzsa a családban.
A nagy darab srác kinevetett, félbeszakította a bemutatkozásom. Ugy hiszem azt nevette, hogy csak én vagyok nindzsa. Egy hirtelen mozdulattal ránéztem nem, ő is rámnézett és csak kuncogott tovább. Ugy éreztem, hogy ez a srac lenéz engem, hogy egy luzernek tekint.
- Nem rég derült ki, hogy a családunknak van egy titkos képessege ( persze csak füllentettem) mivel még senkisem volt köztünk nindzsa ezért nem tudják megmondani, hogy milyen erős lehet ez a képesség. - fejeztem be.
A srác ismét rámnézett majd a tekintetét a főldre szegezte, mintha elkezdett volna tisztelni vagy hasonló. A sensei elmosolyodott, úgy éreztem, hogy őt nem sikerült átt vágnom. De legalább a többieket igen. Nem kívantam többet beszélni magamról. Ugy gondoltam, hogy épp elég lesz egyenlőre ha csak enyit tudnak meg rólam. Majd a többi magátol kialakul. Leültem. Ugy tünt, hogy Ao valami nagy dologra készült. Láttam rajta, hogy most ő szeretne jönni és valami nagyon fontos dolgott szetetne mondani.
- Hát halljuk - gondoltam magamba.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Namikaze Minato Hétf. Aug. 10 2015, 13:48

// Innentől ezzel a karakterrel írok majd. Szóval ne ijedj meg! ^^

Nos mint már említettem, az NJK-kat vagyis a Nem Játékos Karaktereket te csak korlátoltan irányíthatod. Vagyis a környezeti NJK-kat (öreg nénik, ugató kutya, csiripelő kismadár stb.) irányíthatod korlátolt szinten. Ez annyit tesz, hogy a jelenlegi tevékenységüket, mely nem hat ki a karakteredre, akármilyen formában, megírhatod.
Pl: „Láttam amint egy nénike eteti a madarakat az út szélén”
Ezzel így nincs baj. De azzal már igen, ha netalán a néni fölpattanna és elkezdene üvöltözni feléd, mert elloptad a fogpasztáját Very Happy
Ezt én irányítom, vagyis a mesélő. Mint ahogy nálad Ao karaktere, nincs a te kezeidben. Abból az információból, amit én írtam lehet táplálkozni, és az alapján reagálni a dolgokra. Kiemelendő a reagálni szó. Ez is olyan akár a való életben. Ha egy barátod beszél hozzád, vagy néz téged, azt te nem tudod befolyásolni. Tehát nem tudod eldönteni, hogy akkor ő mit mondjon, vagy tegyen. Te reagálsz a dolgokra, és olyan helyzetet teremthetsz, amire ő is reagálhat. Így lesz akció-interakció, és ezzel megy előre a mesélés ^^
A másik, amire figyelj azok a helyesírási hibák. Sok helyütt lemaradnak az ékezetek, és ez ronthatja az írás minőségét az olvasó szempontjából. Ha nem itt írod hanem Word-ben akkor az segít a hibák kijavításában, és onnan egyszerűen át tudod másolni a dolgokat a fórumba. //

A szavaidra a Sensei nem reagált mondhatni semmit, csak egy sunyi mosoly jelent meg a szája szélén mikor a klántechnikáról beszéltél. Biztosan tisztában volt a családod enyhén szólva átkos életével. A nagydarab srác, miután végighallgatta a mesédet, szétterpeszti a lábát, és kényelmes helyzetben kezd neki a monológjának:
- A nevem Ao, szimplán csak Ao. Nem szeretem az embereket, és a könnyű melókat. Erős vagyok Taijutsuban, és elhanyagolható Ninjutsuban. Te jössz!
Szólt oda a lánynak mély bariton hangján. Idősebbnek hangzik, mint az átlag, de lehet csak túl sokat volt a sodrófa alatt. A lányka összerezzen, és tányérszemeit a Senseire szegezi. Az kedvesen visszamosolyog rá, mintegy bátorításképp.
- Engem Akamari Mai-nak hívnak. – mondta cincogó egérhangon, miközben szemit ismét a földnek szegezte – Nem vagyok valami ügyes, vagy tehetséges… és nem szeretek ártani senkinek…
- Akkor minek jelentkeztél geninnek? –kérdi ingerülten Ao. A Sensei csitítóan leintette őt.
- Mert…mert az az én dolgom.
Monda titokzatosan, és elhallgatott, többet nem szándékozott szólni. A sensei hátrafésülte a haját, és kifújt egy nagy adag levegőt.
- Nos ezzel megvolnánk, bár igaz ennél többre számítottam. De akkor most én jövök a nevem már tudjátok, szóval azt kihagynám. Itt élek Kemurigakurében amióta az eszemet tudom, és szörnyen elkeserít, hogy itt mekkora a bűnözők száma. Szóval azért lettem Ninja, hogy visszaszorítsam a zsiványokat, és remélem ti is ekképpen fogtok tenni. Hamarosan meg is kezdjük az első küldetésünket, ami nem más, mint egy kisebb csomag átszállítása a nyomornegyedből, a kórházba. A megbízó teljes titoktartást követel, és mi tartjuk is majd ehhez magunkat. Lehet lesz fennakadás, de nem fogunk annyira bemenni a sűrűjébe a negyednek, szóval nem kell aggódni. Nem mellesleg itt vagyok én is.
Teszi hozzá egy könnyed nevetés keretében.

// Nyugodtan reagáld le a történéseket, azt hogy miképp vélekedik Ibuka a csapatról, első benyomások, a küldetésről mi a véleménye stb. Ezekből igazán jó történetet lehet faragni ^^ //
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Masaru Ibuka Hétf. Aug. 10 2015, 15:42

A senseiről a véleményem egész jó volt, jó fejnek tűnt így elsőre. És én valamiért úgy éreztem, hogy biztos nagyon erős is lehet. A csapatomat is kedveltem, örültem neki Mai-t is egy csapatba rakták velem, nagyon szimpi volt nekem. Ao viszont nagyon ellenszenves volt számomra, mégis elfogadtam egy dolog miatt. A múltkorában olvastam egy könyvet aminek az volt a címe, hogy "Riválisok", arról szolt a történet, hogy volt két srác akik ki nem állhatták egymást a kezdetektől fogva. Mindenben versenyeztek folyton jobbak akartak lenni a másiknál és végül ezt addig folytatták, hogy már szinte észre sem vették, hogy a másikon kívül nem nagyon van ellenfelük. Észre sem vették, hogy igazából egymásnak segítenek az edzésben bár egy kicsit fura módon. Persze ebben a könyvben volt még szó a szerelemről stb. de a lényege ez volt. Ao annyiban hasonlított rám, hogy neki is jobban ment inkább a taijustu mint a többi, ő is ezt szerette. Viszont ő még bunkó is volt és nagyon tudatlannak tűnt.
- Sensei nem lehetne valami izgalmasabb küldetést, tényleg ennyit kéne tennünk? - nem nagyon tetszett nekem ez a küldetés.
- Egy egyszerű csomagot kellene átszállítani ez most komoly? Ezt egy ember is megtudná csinálni, miért nem küldjük el Ao-t majd ő megcsinálja. És addig meg a sensei meg Mai és én elmehetnénk egy másik küldetésre. - rukkoltam elő ezzel az ötlettel.
Nem tetszik nekem ez az Ao gyerek, mégis örülök, hogy itt van. Legszívesebben jól elpüfölném, remélem lesz még rá alkalmam.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Namikaze Minato Hétf. Aug. 10 2015, 16:49

Ao mérgesen felhördült a megjegyzésedre, és már készen állt rá, hogy nemtetszését erővel fejezze ki. De a Sensei jelenlétében, még neki sem volt akkora mersze, hiszen lehet Soro kedves és első ránézésre gyenge Shinobi, de Chuunin rangon van, és ez nem elhanyagolandó. Még mielőtt Ao szólhatott volna Soro megelőzte, és közbeszólt:
- Nem szeretném, ha már az első nap egymás torkának esnétek. A küldetés az küldetés, és el kell végezni akármennyire is hangzik könnyűnek. Ahhoz, hogy a ranglétrán feljebb jussatok, és nehezebb komplexebb küldetést bízzanak rátok, először teljesíteni kell. Nem dobhatnak be benneteket a mélyvízbe, mert az életetek nem játékszer. Ha úgy határoz a vezetőség, hogy alkalmasak vagytok C vagy annál nagyobb besorolású küldetés elvégzésére akkor bizonyosan kapni fogtok olyat is. De jelenleg érjétek be ennyivel.
Nem hagyja egyikőtöket sem szóhoz jutni, úgy vált át a regulázásból, információközlő hangnembe:
- Mint mondtam a feladat, hogy elszállítsunk egy csomagot A pontból B pontba. Nem tudom, közületek ki járt már a nyomornegyedben, de nem egy szép látvány higgyetek nekem. Nem kirándulni megyünk, hanem feladatot elvégezni, és ehhez minden tudásotokra szükség lesz. Egy óra múlva találkozunk az Akadémia előtt, szóval, ha valamit el akartok még intézni, akkor tegyétek meg most, mert utána nem biztos, hogy lesz rá lehetőségetek.
A két társad szó nélkül felállt, és kilépett az ajtón, magadra hagyva téged és a Senseit. Ha akarsz, kérdezhetsz tőle, nagyon szívesen válaszol neked. Ha nem kérdezel, akkor ez bő két perc után ő is elhagyja a termet.


Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Masaru Ibuka Hétf. Aug. 10 2015, 17:25

Ahogyan a két társam lelépet én sem vártam sokáig, elhúztam a csíkot.
- Viszlát sensei.
Tiszta volt amit mondott, de még is úgy gondoltam, hogy a fejlődésem miatt nem árt az egészséges versengés. És ki is szeretném magam próbálni végre valaki ellen. Tudni akarom, hogy mire vagyok képes úgy, hogy sajnos nem tudom megígérni, hogy nem fogok össze menni Ao-val. Utána eredtem, meg akartam tudni, hogy mégis mit csinálhat ilyenkor Ao. Mai után is mehettem volna, és valószínűleg jobban is érezném magam, de érdekel Ao. Számomra olyan ez mint amikor van egy könyv amit még nem olvastam el, de láttam már a borítóját és egyáltalán nem tetszett, sőt annyira nem tetszett, hogy már szinte érdekel, hogy mi lehet egy ilyen ronda könyvben. Az ilyenbe mindig beleolvasgatok, ha unalmas és nem tetszik akkor ott hagyom és nem is foglalkozok vele. De volt már rá példa, hogy érdekes volt a könyv a ronda külalakja ellenére is. Tehát úgy döntöttem, hogy Ao könyvébe is beleolvasgatok, hátha találok benne valami érdekeset.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Namikaze Minato Kedd Aug. 11 2015, 15:35

A Sensei egy kedves intéssel utatokra bocsájtott benneteket. Ao elindult a folyosón döngő léptei jó útmutatást szolgáltattak neked. A terem mellett, amiben vártátok a beosztást, elhaladva észrevehetted, hogy vannak még néhányan odabenn, bizonyára várják a beosztást. Ao kifordult az épületből, és egyből betámadta a legközelebbi étkezőt, ami egy BBQ-s volt. Az ajtó döngve csapódott be utána, és a tejüveg ablakok eltakarták a kíváncsi bámészkodók elől. Nem biztos, hogy szándékában áll a küldetés megkezdése előttig elhagyni az éttermet, de ki tudja. Maradhatsz itt s nézheted, mit csinál, be is mehetsz, hozz, de akár kihasználhatod a maradék idődet, hogy felkészülj a küldetésre.

Az akadémia előtt a Soro várt benneteket. Mai már ott volt, és idegesen vizslatta a cipőjét, keze hátrakulcsolva. Amikor a Sensei meglátott téged boldogan intett, és miután mindannyian köré gyűltetek tartott egy röpke eligazítást:
-
Akkor most, hogy ismét összegyűltünk, bevonulunk a Nyomornegyedbe. Nem teljesen mit említettem, csak néhány utcányira a határtól. Ott keresnünk kell egy magát Taka-nak nevező öreget, akitől a csomagot átvesszük. Állítólag egy krimó, és egy omladozó ház között van a lakása. Odamegyünk, összeszedjük a csomagot, és elvisszük a Kórházba leadni. Világos?
Teszi fel a kérdést, amire a többiektől igenlő mormogást hall.
- Rendben akkor indulás!
Mondta és a kis csapattal a nyomában megindult az első küldetésre.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Masaru Ibuka Szer. Aug. 12 2015, 11:08

Az első küldetésemet fontosabbnak tartottam, mint Ao-t. Mivel csapattársam ezért rá még bőven lesz időm. A sensei elmondta a tervet, a nyomornegyedből kell átszállítani egy csomagot a kórházba. Amikor kiderült, az öreg neve akitől el kell hozni a csomagot, furcsa érzés kapott el, mintha már hallottam volna ezt a nevet.
- Taka, Taka? - mondogattam így magamban.
- Hol hallottam már ezt a nevet? - sokat gondolkoztam rajta de semmi.
Rossz érzés töltött el, azt éreztem, hogy itt valami baj lesz. Vagy lehet, hogy csak ennyire túl spirázom? De hisz eddig még, soha nem hagytak cserben az érzéseim, ha valami rosszat éreztem akkor az a végén be is következet. Úgy döntöttem, hogy a senseitől valami kis infót még szereznem kéne erről a Taka-ról, hátha mond valamit amiről eszembe jut.
- Sensei ki ez a Taka? Mit lehet róla tudni? - kérdeztem meg a senseitől.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Namikaze Minato Szer. Aug. 12 2015, 14:56

A csapat a Sensei nyomában megindult az Akadémia elől, be a rossz hírű nyomornegyedbe. Nem sokan vannak akik szeretnek oda járni, elvégre nem ritka madarak a zsebmetszők, tolvajok, banditák, és egyéb rossz kinézetű emberek. Emiatt mondhatni igazi csemege vár az ifjú geninekre, akik életük első küldetésére készülnek. A Sensei kérdésedre csak mosolyog, és kedves hangnemben ad választ kérdésedre:
- Nem szükségszerű, hogy tudjunk róla bármit is. Elvégre mi csak a tesszük a mit a küldetés parancsol. Ha az állna benne, hogy az öreget kísérjük el akkor kellene sokat tudnunk róla. De így elég, ha csak annyit kötök az orrotokra, hogy egy nagyon paranoiás vénségről beszélünk, aki ritkán kér fel minket egy-egy küldetésre, és eddig mindig korrektül kifizetett minket, nem volt rá panasz.
Ezután ismét előremered, és ti folytattátok az utatokat. Mai hátul kullogott, mint aki nem is tartozna a csapathoz. Ao elől lépdelt, mint aki ismeri az utat, mereven tekintett maga elé. Ha bármi egyéb kérdésed van a csapathoz, akkor még van időtök, elvégre nem haladtok olyan erőltetett menetben.

Egy húsz perc múlva elértétek a nyomornegyed határát. Nehéz volt eltéveszteni, elvégre omladozó házak, mocskos utcák, és kétes alakok csámborogtak mindenfelé. Sajnos a negyed eléggé szagosnak volt mondható, mindenütt szemét figyelt, és égető húgyszag terjengett a levegőben. Nos itt a higiénia vélhetőleg nem egy fontos tényező, elvégre a szegények nem szoktak napi szinten tusolni.
- Vigyázzatok az erszényetekre, és az értékeitekre. Legyetek mindig éberek, elvégre itt nem ritkaság egy sikátori késelés, néhány Ryu-ért.
Figyelmeztetettet benneteket a Sensei, majd az élre tört, és átvette Ao-tól a csapat kormányzását.  

// A következő posztot IDE azaz a Nyomornegyedbe kérném ^^ // 
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Ninja Akadémia Empty Re: Ninja Akadémia

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.